Kelet Magyarország, 2017. augusztus (74. évfolyam, 177-203. szám)

2017-08-14 / 188. szám

2017. AUGUSZTUS 14., HÉTFŐ HBHHHHHHHHHHHHNMHHHHHHHBHHHHHHHHi KELET Labdarúgás Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország csoport, 1. forduló iánkmaltis-Nylrmeggyes 1-5 (0—1) Jánkmajtis, 100 néző, v.: Gergely S. Jánkmaj- tls: Munkácsi M. - Enyedi, Mikulka, Kiss I., Balogh S., Sólyom M„ Nagy G. (Koncz L), Szopota, Szabó D., Homoki G. (Korponai), Homoki J. Edző: Szabó István. Nyírmeg­gyes: Somos M. - Szántó I., Balogh L, Nagy Zs., Kinél, Éles B„ Széles M. (Dobai T), Batizi-Pócsi N., Török G„ Puskás D. (Gózner, Kovács L), Drabik M. Edző: Kormos Miklós. Gól: Szopota, illetve Drabik M. 2, Puskás D. (ll-esből), TBrök G., Kovács L. Ifi: 1-11. ______ Szabó István: - Az út elején járunk. Megér- demelten nyert a nylrmeggyesi csapat. Kormos Miklós: - Az eredménnyel elégedett vagyok, de a játékban még sok hiányosság akad. További sok sikert kívánok a vendéglátóknak. Csengerslma-Milota 5-2 (3-1) Csengersima, 100 néző, v.: Takács A. Csen- gersima: Székely Sz. - Nyíri A., Domokos L, Korpás A. (Gaál Cs.), Volkán R. (Salagean), Rosu, Halász N., Kocsis I. (Balogh B.), Kere­kes M. (Barcsay Á.), Honráth T. (Gyarmati N.). Játékos-edző: Volkán Roland. Milota: Kánya G. - Siket L, Lakatos Gy„ Paládi, Nyilas B„ Fóris I., Petruskó (Nagy B.), Delényi A. (Orgován L), Burjász (Bunna A.), Vékony R„ Lukács M. Edző: Elek László. Gól: Kerekes M. 3 (egyet ll-esből), Honráth T„ Kocsis I., illetve Fóris I., Siket L. (ll-esből). Kiállítva: Székely Sz. (60. perc). Ifi: 2-3. ___________ Volkán Roland: - Jó csapatot sikerült legyőznünk.___________________________ Elek László: - Akaratgyengén és sok hibával játszottunk, így nem is lehetett kérdéses, hogy a jobban akaró hazaiak ilyen fölényes győzelmet arattak. Tanulnunk kelt a hibáinkból, nem adjuk fel a folytatásban sem. Akármilyen rossz passzban van is a csapat, rám számíthatnak. Sajnálom, hogy velem ellentétben néhány törzsszurko­lónknál máris betelt a pohár az első rosszul sikerült meccs után. Nyírcsaholy-Tyukod 6-1 (5-0) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Bíró Cs. Nyírtsa- holy: Kézi Cs. - Osváth Z., Varjasi, Szabó V. (Ilku T). Botos S. (Balogh J.), Botos B., Szimuly, Lehoczky, Kiss A. (Mihálku A.), Csorvási Gy., Kovács Á. Edző: Kiss Ervin. Tyúkod: Somlyai A. (Iricsek D.) - Varga K„ Berki N„ Varga Gy., Feka N. (Mezei Gy.), Tóth F„ Balogh J., Kertész J. (Tősér J.), Lakatos l„ Nyerges 0. (id. Kertész J.), Kiss T. Edző: A világosabb mezes nyírmeggyesiek fölényesen nyertek az újonc Jánkmajtis otthonában Czibere József. Gól: Osváth Z. 3, Botos S. 2, Szimuly, illetveBalogh J. Ifi: 3-0._________ Kiss Ervin: - Az első félidőben kimondot­tan jól játszottunk, a másodikban, igaz hogy néha pihengettünk, de ettől függetlenül magabiztos győzelmet arattunk. _________ Czibere József: - Az első félidőt csúnyán átaludtuk. Az eredmény nem tükrözi hűen a két csapat közötti különbséget. Vámosoroszi-Beregdaróc 3-1 (0-1) Vámosoroszi, 100 néző, v.: Szabó I. Vámoso- roszi: Bodnár B. - Balku P., Szabó A„ Riskó T. (Szaniszló I), Szilágyi L, Baráth G„ Róka R„ Kiss D„ Bornemisza, Tisza S., Szabó A. (Kiss B.). Játékos-edző: Mikes Ferenc. Beregdaróc: Simon R. - Derceni, Kokas A., D. Pethe, Ács G„ Veress R., Ács Sz., Kosztel, Szlifka, Varga G., Rózsa R. (Lukovics J.). Megbízott edző: Veress Róbert. Gól: Szabó A. (ll-esből), Szilágyi L, Szaniszló I, illetve Ács G. Kiállítva: Tisza S. (70. perc), Kiss B. (85. perc), Szaniszló T. (90. perc), illetve Szlifka (75. perc). Ifi: 6-0. _______________ Mikes Ferenc: - Minden edző álma az ilyen sikeres debütálás. A csapatnak gratulálok, remek teljesítményt nyújtottunk. _________ Veress Róbert: - A csapat a nyári felkészülést kihagyta, de sajnos a játékvezető is. Nagyon szeretnénk mi is, hogy ha hazai pályán ilyen körülményeket kapnánk. Kölcse-Szatmárcseke 6-3 (3-1) Kölese, 100 néző, v.: Luzsinszki. Kölese: Ludnanszki - Szakács T. (Pál L), Tott R., Gyurkó J., Botos Á. (Fóri A.), libán, Máté G„ Repljuk, Srjuba, Szkunzjak, Kövesligeti (Bar- ta F.). Edző: Simon Csaba. Szatmárcseke: Almási P. (Mátyás T). - Mándi Zs., Bakó K., Sankó J., Mándi Z., Bandies (Bozsányi I.)., Algács M„ Somogyi R. (Botos V.), Varga Z. (Bozsányi L), Vajda A., Viscsak. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Szkunzjak 3, Repljuk, FOTÓ: RACSKÓ TIBOR Srjuba, Kövesligeti, illetve Bandies, Viscsak, Bozsányi L. Ifi: 3-2. ____________ Simon Csaba: - Ütő-vágó ellenfelünkkel szemben megérdemelt győzelmet arattunk. Hadadi Ferenc: - Most már értjük, hogy Simon Csaba miért nem ment bele az időpont-módosításába, így legalább kilenc ukrán tudott kiállni ellenünk. Nem bírtunk et az ukrán hadtesttel. Nábrád-Tisztaberek 4-1 (1-1) Nábrád, 150 néző, v.: Kaibás T. Nábrád: Koncz T. - Sárai G. (Fejes A.), Szabó I, Kovács B., Balogh Gy., Tejfel D. (Móré Sz.), Varga Z., Banga B„ Mercz L, Ráski B., Pásztor Z. Edző: Végh András. Tisztaberek: Makay Z. - Jóni R„ Molnár Róbert, Juhász A., Nagy J., Molnár Roland (Erdős S.), Szabó P., Bencze Á. (Lázár R.), Tóth J., Costea, Balás G. Edző: Oroszi István. Gól: Ráski B., Pásztor Z., Varga Z„ Pásztor L. illetve Jóni R. Ifi: 5-5. Végh András: - Sokak számára szerintem nem várt eredmény született. De a csapat ma nagyon együtt volt, minden játékost gratuláció illet, egyben bebizonyosodott, hogy valamikor a szív és az akarat minden­nél többet ér.__________________________ Orosz) István: - Az első fél órában gólokkal kellett volna vezetnünk, ehelyett sorozatos védekezési hibák miatt három pontot ajándékoztunk ellenfelünknek. Kocsord-Mérk-Vállaj 1-1 (1-1) Kocsord, 150 néző, v.: Balogh L. Kocsord: Szikora S. - Szabó D„ Varga Cs., Varga Gy„ Disznós G., Horváth Á., Mihály R. (Balogh A. ), Lakatos A. (Varga J.), Horváth B., Jakab R., Szabó Z. (Szondi R.). Edző: Varga Attila. Mérk-Vállaj: Gergely I. (Kedves Gy.) - Antal Z„ Rostás L. (Szabó A.), Bozsányi S„ Bálint M., Tóth K., Lakatos J., Petrohai Gy., Bégány M. (Szabó I.), Petrohai L, Demeter S. Játékos-edző: Szabó István. Gól: Varga Gy. (ll-esből), illetve Petrohai Gy. Ifi: 1-6. Varga Attila: - Korrekt játékvezetés mél­lett igazságos eredmény született.____ Szabó István: - Sajnos, csak fél óráig játszottunk úgy, ahogy azt megbeszéltük. Tiszakóród-Csenger 1-1 (0-0) Tiszakóród, 200 néző, v.: Veres J. Tiszakó- ród: Juhász S. - Farkas Z„ Ország Zs., Algács B. , CsákányosT., Császári, Császár P., Sztáraszta F„ Garda E. (Horváth R.), Móricz I., Algács E. Edző: Gyulai Zsolt. Csenger: Szegedi G. - Juhász N„ Pálfi I., Balogh Á„ Rigó A. (Imre M.), Gaál K. (Lengyel M.), Pankotai l„ Bodó R., Mona Á. (Katona P.), Osváth S., Balogh Zs. (Juhász M.) Edző: Szilágyi Sándor. Gól: Császár T„ illetve Osváth S. Ifi: 0-23. Gyulai Zsolt: - Ez a szív diadala volt, mert számunkra győzelemmel ér fel ez a döntetlen a bajnokesélyes ellen. Gratulálok Sankának, mert bemutatta az évszázad védését. ___________________________ Szilágyi Sándor - Magyarázkodhatnék, de felesleges - csúnyán felsültünk a szim­patikusán küzdő hazaiak ellen. Remélem, Juhász Sándor egész szezonban tartani fogja ezt a formáját, mindkét fronton! Gratulálok a kóródiaknak Nem így tervezte: Bolt megsérülve búcsúzott Labdarúgás: Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport, I. forduló Ramocsaháza-Apagy 1-2 (0-1) ATLÉTIKA. Nem sikerült Usain Bolt búcsúja, ugyanis utolsó futásán megsérült, Mo Farah pedig ezüstéremmel fejez­te be fantasztikus karrierjét szombat este a londoni atléti­kai világbajnokságon. A nyolcszoros olimpiai bajnok jamaicai sprinter az esti program zárószámában a 4x100 méteres váltó utolsó embereként volt érdekelt: a 30 éves klasszis a harmadik helyen, viszonylag nagy hát­rányban kapta meg a botot, láthatóan hihetetlen erőket kellett volna megmozgatnia a sikerhez, azonban néhány lépés megtétele után begör­csölt és összeesett. Bolt vé­gül percekig feküdt a pályán, majd felkelt és az utolsó mé­tereket sántikálva tette meg. A futamot nagy meglepetésre a britek nyerték. A négyszeres ötkarikás aranyérmes Farah 5000 mé­teren az etióp Muktar Edris mögött zárt a második he­lyen. MTI Ramocsaháza, 120 néző, v.: Sztányi. Ra- mocsaháza: Gellén M. - Zsíros L„ Lakatos M. (Tóth A.), Karasz L, Tóth M. (Hajdú G.), Bácskái A. (Farkas K.), Szabó D„ Szegedi Z„ Ladányi S„ Fodor Cs., Balogh Zs. Játé­kos-edző: Ragányi Mihály. Apagy: Polgári L - Marcsek T„ Szalka N. (Bakró A.), Márton I., Orosz G. (Lakatos J.), Nagy J. (Kóka K.), Németh A., Varga Z. (Svelta Z.), Hegedűs L, Maries 1, Árpási D. Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Szegedi Z., iletve Orosz G., Németh A. Ifi: 17-4. Ragányi Mihály: - Dicséret illeti csapatom minden egyes tagját. Külön kiemelném kapusomat. Minden egyes mérkőzésen ilyen hozzáállást kérek, és akkor nem lesz problémánk. Sok sikert Apagynak! ________ Németh Attila: - A lelkesen küzdő hazai csapat ellen nehéz három pontot szerez­tünk, mert a helyzetek sokaságát hagytuk ki. Ezen javítanunk kell. Pataki Zsoltnak és Attilának köszönjük a csapatért végzett munkájukat, a győzelmet nekik ajánljuk, Gávavencsellő-Újfehértó 1-1 (1-0) Gávavencsellő, 190 néző, v.: Papp F. Gáva- vencsellő: Sitku M. - Koczogh l„ Guszti L„ Hengsperger A„ Tolnai B: (TóthZ.), Fekete Á. (Kanyuk K.), Bodnár S., Bíró cs., Natkó L (Does N.), Marcsek Z. (Balogh R.), Kovács I. (Kőpájer J.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Újfehértó: Lippa J. - Fülöp G., Karaffa I.. Juhász Cs. (Zámbó D.), Szilágyi A.. Veres D., Kántor T„ Kónya M., Pallai B., Tóth Sz.. Potyók J. Játékos-edző: Szilágyi Ákos. Gól: Kovács i., illetve Potyák J. HLV3. _________ Marcsek Zoltán: - Az első félidő alapján nekünk, a második alapján az Újfehértónak keltett volna nyerni. A döntetlen összessé­gében reális. __________________________ Szilágyi Ákos: - A meccs képe alapján az eredményt reálisnak tartom, A mérleg nyelve a végén talán felénk dőlhetett volna ei. Gratulálok csapatomnak! Máriapócs-Encsencs 1-1 (1-0) Máriapócs, 100 néző, v.: Éva I. Máriapócs: Nyíri L. - Orosz R., Iváncsik L. (Szabó L), Novák Zs. (Lazók G.), Nistor R, (Lucza N.), Gyarmati N„ Rousseau T. (Pásztor J.), Nistor E„ Korpás Z., Pekács Zs„ Gyügyi A. Edző: Hajas Pál. Encsencs: Tallódi L. - Horánszki L, Szilágyi G., Franku Sz., Nagy M. (Habinyák M. ), Budai J. (Szedlár J.), Küzmös R. (Varga R.), Biró L„ Konyha Cs., Biró Zs., Pataki E. Edző: Szedlár János. Gól: Gyarmati N„ illetve Pataki E. Ifi: 4-2. ____________ Hajas Pál: - Férfias küzdelemben az Encsencs állt közelebb a győzelemhez, így a döntetlen számunkra ad elégedett­ségre okot. Gratulálok az ifi csapatnak a győzelemhez! _________________________ Szedlár János: - Neméltünka [ehetőség­gel. Egy egyéni hiba után az eredmény után kellett futnunk, és hiába egykapuztunk végig, csak kihagyott helyzetekig jutottunk. Terem-Nagykálló 0-3 (0-1) Terem, 50 néző, v.: Papp I. Terem: Sarkadi Zs. - Holczberger K., Rus S. (Izvoran P.), Schvarczkopf W„ Simon R, (Condor E.), Lőcse L, Alexutan S„ Marincas A., Tanka L„ Szász R„ Baráth J. Játékos-edző: Fábián Péter. Nagykálló: Pekk J. - Erdei L, Szilágyi Z. (Simon I.), Göncz B., Matejkó G. (Mező A.), Csökrupi I. (Málik J.), Fodor T. (Bakó V.), Szenes I., Bodai K„ Szabó S. (Bencs Á.), Koskovits Gy. Edző: Koskovits György. Gól: Szabó S„ Mező A., Göncz B. Ifi: 1-5. _______ Fábián Péten - Jó úton haladunk. Három pontrúgásból - amiből kettő jogtalan volt - kaptunk három gólt. Sok sikert kívánunk a Nagykállónak céljaik eléréséhez.__________ Koskovits György: - Azt kell mondjam, masszív, szervezett csapat otthonában sikerült győzelmet aratnunk. A győzelmet felajánljuk a Farkas csatád gyászának enyhí­tésére. Bombagóljainkkal próbáltunk méltó emléket állítani Farkas Bélának, nagykállói labdarúgásban eltöltött eredményes időszakának. Blri-Nyfribrony 3-0 (1-0) Biri, 150 néző, v.: Máté I. Bili: Lovas B. - Asz­talos A„ Katona R„ Barcsik J„ Nagy T„ Vass G. (Vizi G.), Seres K„ Szilágyi R. (Harmati K.), Szoták J., Kádár A. (Kerezsi K.), Fülöp D. Edző: Dankó Zsolt. Nyíribrony: Nagy A. - Konzili I, Mihalovics M. (Jóni I.), Mészáros J. (Somogyi G.), Imre L„ Marincsák R., Papp G. (Ujfalusi G.), Kantár J., Galamb P., Juhász M., Kriston R. Edző: Marincsák Viktor. Gól: Nagy T. 2, Seres K. Hl: 1-1. ____________________ Dankó Zsolt: - Nagyon örülünk neki, hogy sikerült győzelemmel bemutatkozni a magasabb osztályban. Ugyanakkor ezt a győzelmet helyén kell kezelnünk. A diadal egy percig sem forgott veszélyben. Gratulá­lok csapatomnak! _____________________ Marincsák Viktor - Nagyon fájó vereséget szenvedtünk egy harcos csapat otthoná­ban. Az ellenfél sokkal jobban akarta a győzelmet, gratulálunk nekik. Nyfrtelek-lbrány 0-8 (0-2) Nyírtelek, 100 néző, v.: Nagy F. Nyírtelek: Papp G - Dankó Z„ Veres A., Bocsi G. (Komor Sz.), Botdi K., Csernyik T„ Halastyák Á., Petruska A., Boldi Zs. (Simkó L), Nagy B„ Csordás M. Edző: Bodnár Csaba. Ibrány: Szobonya G. - Kiss P. (Kovács G.), Deme A., Farkas M. (Bertók D.), Majoros Á., Madzin I. (Tóth Zs.), Kiss T. (Gergely B.), Csáki J„ Szabó M. (Vidoven M.), Jeddi B„ Somogyi M, Edző: Madalina György. Gól: Kiss T, 3„ Madzin 1.2, Somogyi M„ Tóth Zs„ Jeddi B. Hl: 5-3. ______________________________ Bodnár Csaba: - Harminc percig partiban voltunk, azután elfogytunk, és megérde­melt vendégsiker született. _____________ Madalina György: - A mérkőzés első félidejében meglepett bennünket az újonc Nyírtelek, ennek ellenére sikerült előnyt szerezni. A második félidőben azonban már meglátszott a két csapat közti különbség. Megérdemelten nyertünk ilyen különbség­gel is. Kállósemlén-Nyírlugos 0-2 (0-0) Kállósemjén, 100 néző, v.: Valu. Kállósem- jén: Jenei N. - Mészáros Á„ Marozsán Zs., Kóth Á„ Sándor K. (Jávor N.), Mészáros M„ Docsa I., Leka A„ Kerekes M. (Mészáros T), Ruszinkó B. (Vass D.), Lábas P, (Farkas L). Játékos-edző: Mészáros Ákos. Nyirlugos: Papp T. - Illés Á., Illés G. (Dankó Cs.), Sinka M„ Posta G. (Bíró F.), Fézer G„ Holló Zs„ Horváth Jenő, Horváth József, Balogh L„ Tóth N. Edző: Kavalecz Béla, Gól: Horváth Jenő, Balogh L Ifi: 1-4. ________ Mészáros Ákos: - Küzdelmes mérkő­zésen, sajnos megilletődötten, idegesen játszottunk. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez. _________________________ Kavalecz Béla: - Jó játékvezetés mellett sok helyzetet sikerült kidolgozni, ebből kettőt értékesítettünk, úgy gondolom, megérdemelten hoztuk ei a három pontot. Külön gratulálok fiataljainknak a nem vért győzelemhez. Levelek-Kemecse 2-3 (2-0) Levelek, 200 néző, v.: Kocsis Zs. Levelek: Luksa Z. - Pásztor J„ Gebri Gy„ Timák Cs„ Majláth S. (Papp R.), Murguly Cs. (Hegedűs D.), László Gy., Hajdú G„ Király I, Busák L„ Páter I. (Vass I.). Edző: Lakatos Zsolt. Kemecse: Szabolcsi M. - Bárány 1, Bagoly Z. (Balázsi R), Pap M., Brandies R, Sándor D„ Homyák M„ Horváth N. (Soós G.), Hokk Á. (Babják Cs.), Hokk B„ Szathmári D. Edző: Borza László. Gól: Busák L, 2 (egyet ll-esből), illetve Szathmári D. 2, Pap M. Kiállítva: Vass I. (93. perc) illetve Brandies P. (93. perc). Ifi: 2-3. ___________________ Lakatos Zsolt: - Nagyon jó iramú mérkő­zést játszottunk a bainokjelölt Kemecsével. Az első félidő a miénk volt, a mérkőzés utolsó negyedóráját viszont elszúrtuk. A látottak alapján talán kijelenthetem, nem érdemeltünk vereséget._________________ Borza László: - Az első félidőben kétgólos hátrányba kerültünk, hiába játszottunk ebben az időszakban is mezőnyfölényben. A szünetet követően viszont a csapat egyértelműen bebizonyította, hogy van tartása, mert fordítani tudott, ami hosszabb távon remélem, sokat fog érni. A meccs végén nem focipályára illő események történtek. Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, 1. forduló Pátroha-Fényeslttke 4-0 (2-0) Pátroha, 150 néző, v.: Tassy T. Pátroha: Mucsicska - Molnár V, Lakatos P„ Borku T„ Mozga Gy., Fedor A. (Kovács Sz.), Ponczók T. (Szitái R.), Kállai Á. (Boda R.), Balogh l„ Mocsár Cs. (Kaczkó M.), Csépke M. Játékos-edző: Lelt József. Fényeslitke: Mártha J. - Kázsmér L, Semegi T„ Balogh K. (Kernács J.), Huszti Cs„ Lovas l„ Nagy M. (Kovács A.), Nagy B. (Varga R.), Miskolczi G„ Szatmári M„ Miskolczi Á, (Rusznák S.). Játékos-edző: Sárkány Gábor. Gól: Mocsár Cs. 2 (egyet ll-esből), Kállai Á„ Csépke M. IffcS—2. ___________________ Lelt József: - Kitűnő játékvezetés mellett, háromesélyes volt a mérkőzés. Az volt a kérdés, hogy kettő, három, vagy négy lesz-e avége._______________________________ Mártha Ferenc vezetőségi tag: - Parázs hangulatú mérkőzésen a hazai csapat keményen kihasználta hibáinkat. További sok sikert kívánunk nekik. Demecser-Hodász 6-1 (5-0) Demecser, 150 néző, v.: Piskóczi Zs. Deme- cser: Fintor S. - Hajnal A., Zsoldos T. (Csáki L), Dankó G„ Erőss P, Gombkötő S.. Ignéczi Cs., Sajtos N. (Gombkötő Z.), Kiss M„ Hudák N„ Fodor Cs. (Kocsis Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Hodász: Lakatos G. - Kiss L (Gulyás K.), Bordás J„ Páll R., Botos G. (Sinkó E.), Vass R„ Vadon B„ Botos G., Pálfi J„ Tóth Kondor I. (Pályi Zs.), Varga R. Edző: Pálfi József. Gól: Erőss P. 2, Sajtos N„ Fodor Cs., Gombkötő S„ Ignéczi Cs„ illetve Vass R. Hi: 5-2.______________________________ Gombkötő Sándor - Először is a csapat gratulál Erőss Peti házasságkötéséhez. Végéra mester pénteken tette a dolgát, mi pedig ma az első félidőben. További sok sikert kívánunk a szimpatikusán játszó ellenfelünknek. Pálfi József: - Adtunk egy féiidőnyi előnyt a hazai csapatnak. A másodikban kiegyenlí­tett játék mellett felnőttünk a feladathoz. Nyírkarász-Vala 3-2 (2-2) Nyírkárász, 150 néző, v.: Sípos L. Nyírkárász: Maries I. - Ujj Gy„ Király J„ Ujj K. (Nagy B.), Uptai D„ Jávor P. (Liptai A.), Varga J„ Bandor J„ Rákóczi L, Horváth G. (Csaholczi R.), ifj. Tóth T. (Till J.). Edző: Tóth Tibor. Vaja; Vakarcs I. - Winkler A., Noszál T, Mulutó R, Zsigmond G. (Simák Zs.), Kovács T„ Kósa S„ Kósa G„ Járomcsák G„ Mocsár G„ Sándor A. Edző: Molnár István. Gól: ifj. Tóth I, Varga J., Rákóczi L (ll-esből), illetve Sándor A. 2. Ifi: 2-3.____________________ Tóth Tibor - Jó iramú mérkőzésen fontos győzelmet arattunk egy alaposan megerő­södött Vaja ellen. Gratulálok a srácoknak. Molnár István: - Graf uiálok a csapatnak, mert nem érdemeltünk vereséget. Gergelylugomya-TIszakanyár 0-5 (0-4) Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Debreceni S. Gergelyiugornya: Oláh B. - Czirják M. (Csatlós G.), Szabó G., Mokri R., Deskó L, Ducsi B. (Baráth B.), Bíró J„ Peregrin R., Horváth M. (Bakos B.), Bálint A. (Varga G.), Varga T. (Udvarhelyi Z.). Edző: Czirják József. Tiszakanyár: Kanyári G. (Csucska M. ) - Csuka Gy., Molnár R, Jánvári D., Nagy R. (Hajdú L), Ablonczy D., Vicickó L. (Dobrai D.), Illés A., Rézinger B. (Nagy Á.), Tóth N., Csáki R. (Molnár Zs.). Játékos-edző: Csáki Róbert. Gól: Rézinger B. 3, Ablonczy D„ Tóth N. Kiállítva: Illés A. (56. perc). Ifi: 1-7. Czirják József: - Ha ezeket a gyermeteg hibákat el tudjuk kerülni, akkor még nagy dolgokra lehetünk képesek. Jobbulást kívá- nunk a súlyosan sérült ifista játékosunknak. Csáki Róbert: - Az első félidőben kapkodva és pontatlanul játszottunk, de ennek elle­nére megnyugtató előnyre tettünk szert. A másodikban a korai kiállítás ellenére sikerült még egy gólt lőnünk, így végleg lezártuk a mérkőzést. Összességében nem túl jó játék­kal magabiztos győzelmet arattunk. Nyírmada-Ladányi TC 2-3 (1-1) Nyírmada, 100 néző, v.: Tordai M. Nyírmada: Pál Zs. - Jurkinya M„ Kiss J„ Kiss E. (Szőke I.), Szikszai A., Csonka L. (Jóni A.), Mátyus Cs„ Benkő T„ Danes I. (Jónás A.), Balogh A. , Csehil Á, Játékos-edző: Szőke István. Ladányi TC: Petranics - Sajtos R. (Mudri B. ), Árva B„ Pólyán R. (Dobrai G.), Vantyuch B„ Kun B„ Molnár Cs„ Demeter L, Csépke Z. (Hosszú L). Kovács L, Kovács Cs. (Szilágyi G.). Edző: Sajtos András. Gól: Csonka L, Szikszai A, (ll-esből), illetve Kun B. 2, Hosszú L. Kiállítva: Benkő T. (70, perc). Ifi: 1-1. Szőke István: - Sajnos rosszul kezdődött ez a bajnokság. Igazságosabbnak tartottam volna a döntetlent, de a vereség ellenére is megyünk tovább. ___________ Sajtos András: - Harcos mérkőzésen a fiúk mindent megtettek a győzelemért. Nagyobb különbséggel is győzhettünk volna. Rohod-Gyulaháza 0-5 (0-0) Rohod, 100 néző, v.: Mónus G. Rohod: Kasza D. - Varga J„ Kriser Sz., Dobronyi G„ Mondom F., Papp T. (Sashegyi Á.), Dobronyi J. (Nagy I.), Baráti G„ Ladányi D., Tóth A. (Éles Á.), Horváth B. (Tóth F.). Játékos-edző: Papp Zsolt. Gyulaháza: Bandor F. - Gáti Sz. (Ko­vács E.), Deák Z„ Gáti S„ Tóth G„ Bombera M„ Kovács B. (Farkas H.), Tóth D, (Molnár T), Tóth F. (Horváth M.), Juhász L„ Lévai Cs. Edző: Bárdi Gábor. Gól: Kovács E. 2, Kovács B„ Deák Z„ MolnárT.lfi:2-2. _____________ Papp Zsolt: - Sajnálom a csapatom, mért az első félidőben fegyelmezetten játszot­tunk, a folytatásban viszont több szituáci­ónál is hibáztunk, így ilyen különbséggel is megérdemelten nyerték meg a mérkőzést. Bárdi Gábor - Nyögvenyelős első félidő után a másodikban kijött a két csapat kö­zötti tudásbeli, és kondicionális különbség. Kék-Tiszaszentmárton 1-1 (0-0) Kék, 110 néző, v.: Lövei. Kék: Himmer A. - Gáspár S., Ppór B. (Csombók II Cs.), Stadler Z„ Szurcsik Z„ Dankó M„ Arnaud (Gubek J.), Bodó l„ Tóth T„ Csombók I Cs., Horváth A. Edző: Fabók István, Tiszaszentmárton: Mészáros T. - Balogh E„ Jónás Kálmán (Iván V.), Jónás A„ Iván S. (Jónás Krisztián), Szőke Zs., Balogh R„ Farkas!, Koszta Z„ Huzdik R, Ésik M. Edző: Gólyán Gergő. Gól: Szurcsik Z„ illetve Huzdik P. Ifi: 7-1, _________________ Fabók István: - A hét elején érkeztünk haza az edzőtáborból, az időeltolódás miatt még nehezen ment az átállás. A fiúk mindent megtettek, küzdöttek becsülettel, még a zuhanyzó előtt is tolongtak. ___________ Gólyán Gergő: - Sportszerű mérkőzésen van némi hiányérzetem. Meddő mezőny­fölényünk később érett góllá, két perc volt a boldogság, de Szurcsik Zoli egyenlített. Gratulálok mindkét csapatnak. Ajak-Őr 2-0 (1-0) Ajak, 100 néző, v.: Kósa Gy. Ajak: Leskovics A. - Kontér D„ Sütő N„ Csáki R. (Lakatos Cs.), Magyar 0. (Bulitka L, Balogh T), Jaczina L. (Molnár B.), Balogh S„ Magyar R„ SoósT. (Bulitka Sz.), Folytán Z„ Markos J. Edző: Kovács Tibor. Őr: Oláh M. - Szabó V„ Varga J„ Soltész Á„ Soltész B„ Tisza Á., Erdei Cs„ Benkő J„ Tóth G„ Szabó A. (Szender S.), Anda G. (Gergely Sz.). Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Soós I, Balogh S. (ll-esből). Kiállítva: Benkő J. (65. perc). Ifi: 1-2. ______ Kovács Tibor: - Szezon eleji, döcögős játék. Kálmándi Bertalan: - Nem vagyunk egy sportszerűtlen csapat, ezért kissé indokolat­lannak tartottam a sok lapot a mérkőzésen. Rosszul nyitottuk a szezont, gratulálok az ajaki győzelemhez. Mint az olimpiai döntők után VÍZILABDA. Az olimpiai bajno­kokból álló Millennium meg­nyerte a masters-világbajnok- ság vízilabdatornájának 40+ kategóriáját, a döntőben 16-3- ra legyőzte az orosz Szentpé­tervárt. Miként a nagy győzel­mek után, ezúttal is a vízben ünnepelt a csapat, Kemény Dénes szövetségi kapitány persze ruhástul. mti Kemény Dénes újra átélte a nem mindennapi érzést fotó: mti