Kelet Magyarország, 2016. október (73. évfolyam, 231-256. szám)

2016-10-03 / 232. szám

12 Sport REDET 2016. OKTÓBER 3., HÉTFŐ mmí Megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 8. forduló HBiil HBeii ■■■■ Nábrád. 70 néző, v.: Paráda. Nábrád: Pásztor A. - KondorG. (Balia N.), Pásztor Z„ Mercz J„ Balogh Gy„ Sárai, Varga Z. (Pásztor L), Mercz L, Tejfel (Fejes A.), Jakab T. (Móré Sz.), Szabó T. Edző: Végh András. Kölese: Nyilas M. - Botos A., Zavanyi, Sira T. (Nádasdi Gy.), Dobos I. (Szverenkó), Budz, Kövesligeti, Sztáraszta, Kovcsar (Botos V.), Szkunzjak, Repljuk (Varga F.). Edző: Simon Csaba. Gól: Tejfel, illetve Repljuk 3 (egyet U-esbóT), Budz, Kovcsar, Szkunzjak. Ifi: 1-10. Végh András: - Csatlakoznék Orosz Bandi múlt heti nyilatkozatához, a szövetségnek korlátozni kellene az idegenlégiósok számát ilyen szinten, mert sajnos csak más emberek szórakozását teszik tönkre. _________________ Simon Csaba: - Az első félidőben hamar eldöntöttük a meccset, utána egy kicsit leült a csapat. Csengerslma-Mllota , '1-3(0-0) Csengersima, 150 néző, v.: Nagy F. Csen- gersima: Székely Sz. (Bélteki L) - Kocsis I. , Gaál Cs„ Balogh B., Gyarmati N. (Varga Gy.), Korpás (Szabó L), Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán (Csontos A.), Szűcs A., Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland. Milota: Kánya G. - Pap R„ Nyilas B„ Mikul- ka, Balogh S. (Varga T), Németh A. (Tóth K. ), Antal J., Lukács Martin, Siket L„ Lukács Márk (Bunna I.), Fejes P. Megbízott edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Varga Gy., illetve Antal J. , Nyilas B„ Varga T. Ifi: 2-4 _________ Volkán Roland: - Még mindig amatőr hi­báinkból építkeznek ellenfeleink. Ameddig ezeket nem javítjuk ki, nehéz lesz pontot, vagy pontokat szereznünk. _____________ Rétfalvi Róbert: - A pálya talaja minő­síthetetlen, és futballra alkalmatlan volt. Ennek ellenére megérdemelten szereztük meg a három pontot. Későn kezdtük el a pontgyűjtést, de remélem, megkezdjük ezzel a győzelemmel a felzárkózást. Vámosoroszf-TIsztaberek 2-2 (0-1) Vámoroszi, 150 néző, v.: Homonai. Vámo- soroszi: Szaniszló Á. - Márton J„ Somogyi I, Róka R„ Jóni R., Baráth G., Bartha K., Ács A. (Somogyi R.), Franku, Riskó I, Szilágyi L Edző: Orosz András. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák (Szabó L), Makszim G. (Bencze A.). Molnár Róbert, Molnár Roland, Nagy J„ Tóth J., Kocsán G„ Szabó A., Fábián G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István. Gól: Bartha K., Szilágyi L, illetve Fábián G„ Molnár Róbert. Kiállítva: Tóth J. (87. perc). Ifi: 7-0. ____________________________________ Végh Endre egyesületi elnök: - Az erdőháti rangadón igazságos döntetlen szü­letett. Mindkét együttes nyerhetett volna, de a meccs előtti egyperces gyászszünet megzavarta a csapatokat. Isam doktor, nyugodjon békében! __________________ Oroszi István: - A fiúk végig maximálisan koncentráltak, és betartották a taktikát. Sajnos a Vámosoroszi ellen hat-hét kiha­gyott ziccer nem fér bele. Szatmárcseke-Nagydobos 4-3 (1-0) Szatmárcseke, 70 néző, v.: Maleskovits. Szatmárcseke: Bőnyei B. - Mándi Zs„ Kó- ezé G., Orsolyák Á„ Mándi Z„ Bandies, Vajda A., Viscsák, Varga Z„ Bozsányi L, Magula. Edző: Hadadi Ferenc. Nagydobos: Biró G. - Milák, Bíró J. (Kormos A.), Mudri B„ Magyari D., Dobrai G., Molnár Cs. (Somfalvi), Zakor, Onder, Tolnai T. (Szabó P.), Szatlószki. Edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Vajda A. 2, Bozsányi L. , Varga Z. (11-esből), illetve Szatlószki 3 (egyet 11-esből). Kiállítva: Mándi Z. (90. perc). Ifi: 1-1._______________________________ Hadadi Ferenc: - Lehet, hogy megtörtünk az elmúlt két hétben, de sikerült hozni a kötelezőt, ami mindig nehéz. Ez a mérkőzés a cukorszintemnek nem hiányzott, de gratulálok a fiúknak. _______________________ Bulyáki Zoltán: - Az igazságos eredmény a döntetlen lett volna. Újra csak ismételni tudom önmagam, addig, amíg ilyen játékvezetők tevékenykednek ebben az osztályban, ne várjunk Javulást! Tyukod-Beregdaróc 4-2 (0-2) Tyúkod, 60 néző, v.: Kiss L. Tyúkod: Székely Zs. - Feka N., Tóth F, Berki N„ Feka J„ Varga M„ Bégány M„ Nyerges (Lakatos S.), Kasu (Kerezsi B.), Lakatos I., Kertész J. Edző: Czibere József. Beregdaróc: Simon R. - Varga G., Lukovics (Rózsa E.), Kokas, Szász K„ Kosztel (Rózsa D.), Szlivka, Veress R„ P. Pethe (Simon K.), Lucsia (Ecsedi A.), Kovtun. Edző: Baracsi Endre. Gól: Kertész J. 2, Lakatos S., Bégány M„ illetve Lucsia 2. Ifi: 1-6. __________________________________ Czibere József: - Rászolgáltunk a három pontra, mert a játékosaim félidőben meghallgatták és meg is fogadták a nagy fordítások történetét. ____________ Baracsi Endre: - Kezdjük a pozitívumokkal: ilyen magas színvonalú játékvezetéssel na­gyon régen találkoztam, a bíró szinte végig észrevétlen volt a pályán. A játékunkról any- nyit, hogy a kettő-nullás félidei vezetésünk után az öltözőben sikerült mindenkinek felvennie a legnagyobb mellényét. Akkorát, hogy néhány játékosom csoda, hogy ki tudott jönni az öltözőajtón. így a második félidőben borítékolható volt a hazai csapat fordítása. Nekünk nagyon mélyen el kell gondolkodnunk néhány dolgon, a hazaiak­nak viszont elismerés jár az akaratukhoz és a küzdőszellemükhöz. Nylrmeggyes-Nyírcsaholy 2-2 (0-0) Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Mónus G. Nyírmeggyes: Gergely I. - Serbán, Antal D., Éles B., Székely Zs., Hornyák Zs., Széles M„ Pető A. (Balogh J.), Kovács L, Török G. (Kiss A.), Tóth T. (Palcsák). Edző: Körmös Miklós. Nyírcsahoty: Papp J. - Bégány G., Botos S., Jónás P., Szabó V. (Balogh J.), Kovács J. (Ilku A.), Pataki G., Lelt, Ballai Z., Mező A. (Balogh Zs.), Ilku T. Edző: Kiss Ervin. Gól: Pető A., Hornyák Zs., illetve Botos S., Balogh Zs. Kiállítva: Bégány G. (58. perc). Ifi: 0-0. Körmös Miklós: - Öt perc rövidzárlatot követően egy-nullás vezetésnél sikerült fordítani ellenfelünknek, de a csapatnak legalább volt tartása, és vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe. A végén meccslabdát hibáztunk, de az összképet tekintve igazsá­gos eredmény született. ______________ Kiss Ervin: - Igazi szomszédvári rangadó, reális eredmény született. Mórk-Vállai-Tarpa 5-1 (2-1) Mérk, 150 néző, v.: Pethő P. Mérk-Vállaj: Boros V. - Rostás L, Rostás K„ Szimuly Gergő (Szabó M.), Mos, Lakatos J., Osváth Z. (Érni), Petrohai Gy., Szabó I., Fülöp Zs. (Demeter S.), Bozsányi S. Edző: Szimuly Gá­bor. Tarpa: Béres R. - Antal R., Szidor, Egresi G. (Dávid G.), Ködöböcz, Djacsenko, Tar E„ Vince K. (Kemény G.), Orosz E. (Kacso), Rozman, Barta F. Játékos-edző: Rozman Sándor. Gól: Szimuly Gergő 2 (egyet 11-es­ből), Mos, Petrohai Gy., Demeter S., illetve Barta F. (11-esből). _____________________ Szimuly Gábor - Tartottam a mérkőzés­től, mivel egy kicsit tartalékosán léptünk pályára. De a védelmünk akadémiai szinten futballozott, a csatárok pedig erre még rátettek egy lapáttal. Ezúttal legyőztük az éllovast, legközelebb megyünk az éllovashoz._________________________________ Rozman Sándor: - Van egy ilyen mérkőzés, túl kell tenni magunkat a történteken. Fel a fejjel, a következő meccsen javítunk. Ettől nem fogunk összetörni. Ttszakóród-Csenger 1-0 (0-0) Tiszakóród, 100 néző. v.: Gergely S. Tiszakó- tód: Juhász S. - Ország Zs., Farkas Z. (San- kó), Császár P„ Csákányos, Nagy A., Algács M„ Algács B„ Majoros Sz. Edző: Gyulai Zsolt. Csengén Bodnár B. - Mona A., Burjász, Korponai, Gaál K. (Orosz F), Garda P., libán, Geletey (Katona P.), Pintye N. (Horváth Z.), Imre M. (Juhász M.), Juhász N. Edző: Juhász Ferenc. Gól: Császár T. Ifi: 3-4. _____________ Gyulai Zsolt: - Hajtós, küzdelmes mérkő­zésen akkor rúgtuk a gólt, amikor az ellenfél már nem tudott rá válaszolni. ______________ Juhász Ferenc: - Nagyon nehéz mit mondani egy ilyen meccs után. Tanulságos leckét kaptunk a Kóródtól, és az is igaz, labdabirtoklási fölénnyel még nem lehet mérkőzést nyerni. Ezt a sportot gólra játsz- szák, éppen ezért gratulálok a hazaiaknak. A sok kis különbség a végére sokra ment teke. Hogy nem könnyű jó eredményt ütni a szegvári tekepályán, arról a szombati szuperligás férfimeccs ered­ménye is árulkodik. Másként fogalmazva, Szegváron „nem adja,ra pálya a jó állásokat, így várható volt, hogy nem szület­nek világraszóló eredmények a két rossz szériában lévő csa­pat meccsén. És bár a vendég nyíregyháziak összesítésben épphogy túljutottak a 3000-es határon (ami elég szerény pro­duktum), de így is szinte végig volt esély a pontszerzésre. A vége mégis 7-l-es vereség lett az újonc otthonában, így a két nyeretlen csapat közül a nyíregyházi maradt pont nélküli az ötödik fordulót kö­vetően is. Az NYTK játékosai a párharcok nagy részét na­gyon szűkén veszítették el, de így a hátrány folyton nőtt, egy esetben a csere sem se­gített. A végén Hacker Dezső próbálta menteni a menthe­tőt, de a vendégek közül a nap legjobb teljesítményé­vel előrukkoló játékos-edző pontszerzése csak a szépítés­re volt elegendő. Most három hét szünet kö­vetkezik a bajnokságban, ami alatt megújul a Városi Stadion tekepályájának automatikája, amelyet remélhetőleg siker­rel avatnak majd fel a nyír­egyháziak. KM-BT Szuperliga, férfi 5. forduló Szegvári TSE-NyiregyháziTK 7-1 (3146-3041) NYTK: Szlovenszki T. 530, Ráski J. 505, Mogyorósi 502, Finta-Kastura Zs. 502, Szegő 454, Hacker 548 (1 pont). Ifi: 4-0 (1002-912). Mai sportműsor Futsal. NB II.: Csenger Futsal-Mlskolci EAFC, 19.____________________________________________ Kézilabda. Magyar Kupa, férfi 2. forduló: Tiszavasvári SE-Quick 2000-Éger Eszterházy, 19. Labdarúgás Megyei II. osztály, Diamit csoport, 8. forduló Tlszadob-Terem 3-4 (0-2) Tiszadob, 120 néző, v.: Sípos A. Tlszadob: Kolcsár (Jancsó) - Kiss N., Kovács J., Mata, Szopkó R, Kiss Cs. (Tóth A.), Marczis, Domoszlai, Tálas A., Jónás V. (Tóth N.), Tóth R. (Jónás L). Játékos-edző: Jancsó László. Terem: Mitracica - Salagean, Kondor E„ Kiss T., Marincas, Baráth J., Obis, Moldovan, Virág G„ Gaginas, Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter. Gól: Domoszlai, Tóth A., Marczis, illetve Horváth K. 2, Obis 2. Kiállft­va: Gaginas (70. perc). Ifi: 1-0. _____________ Jancsó László: - Kritikán aluli, minősíthe­tetlen játékvezetés mellett két potyagól után későn ébredtünk. Sikerült örömet szereznünk a bajnokság leggyengébb csapatának is! _____________________________ Képíró Dániel egyesületi elnök: - Ilyen játékvezetők szerintem ebben a megyében is vannak... Szeretném megköszönni a korrekt hazai csapatnak, hogy hozzájárultak az időpontváltáshoz. Újfehértó-Encsencs 4-;3(2-0) Ujfehértó, 200 néző, v.: Pokoracki. ÚJfehér- tó: Lippa J. - Bárány L, Pallai G., Karaffa, Dénes K., Petics, Potyók (Máté G.), Zámbó D„ Kántor T. (Pallai B.), Kiss T. (Tóth Sz.), Szilágyi A. (Oslkóczki). Játékos-edző: Kiss Tamás. Encsencs: Sivadó J. - Horlánszki, Szilágyi G., Kósa R., Varjasi, Küzmös, Szilágyi Z„ Bíró L, Konyha Cs„ Bíró Zs., Kónya M. Megbízott edző: Szabó Sándor. Gól: Kántor T. 2 (egyet 11-esből), Kiss T, Petics, illetve Szilágyi G. 2, Bíró Zs. Kiállítva: Varjasi (81. perc), Küzmös (84. perc), Szilágyi Z. (86. perc). Ifi: 6-0._________________________ Kiss Tamás: - A játék képe alapján na­gyobb különbséggel is győzhettünk volna, de egy agyonnyert mérkőzést magunknak tettük nehézzé. Szabó Sándor: - Játékvezetői segítséggel nyert a hazai csapat. Kemecse-Geszteréd 10-1(5-0) Kemecse, 150 néző, v.: Siroki. Kemecse: Szabolcsi M. - Csatári Á„ Soós G., Bárány T. (Sándor L), Karkusz, Babják (Márton R), Hokk B. (Kovács M.), Lukács G. (Bodó I.), Pap M., Balázsi P. (Bárdos), Madzin. Edző: Borza László. Geszteréd: Sándor A. - Vass D., Mikó, Papp R. (Gilányi M.), Horváth L, Vass G., Marcondes (Szilágyi J.), Géczi P„ Gégény Z. (Jávor N.), ügrai (Papp T), Kiss L. (Imre J.). Játékos-edző: Géczi Péter. Gól: Madzin 5, Pap M. 3, Balázsi P„ Hokk B„ illetve Géczi P. Ifi: 7-2. _____________________ Borza László: - Jól játszott a csapat, ami kellően megalapozta a tejfakasztóbuli hangulatát. ________________________________ Géczi Péter: - Jó időben, jó pályán kellemes ellenfele voltunk a kemecsei csapatnak. Tő­lünk pedig sokkal több kell a folytatásban. KótaJ-Nyfrtugos 5-0 (3-0) Kótaj, 200 néző, v.: Sztányi. Kótaj: Czenki -Takács I., Guszti L. (Effoua), Die (Rácz R.), Hangácsi, Kovács P., Ferenczi F, Fekete A. (Gurcsák), Markovics D., Ferenczi M. (Tóth Zs.),Kóder (Fekete B.). Edző: Seregi Mihály. Nylrlugos: Papp T. - Sinka L, Balogh L, Holló Zs., Sinka M„ Illés G. (Illés A.), Horváth József, Horváth Jenő, Petrás (Hlács), Wu- kovics (Dankó Cs.).Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Kóder, Markovics D„ Fekete A., Ferenczi M„ Gurcsák. Ifi: 5-0. _______________________ Seregi Mihály: - Az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, és ez elég volt a győzelemhez. ______________________________ lf|. Kavalecz Béla: - Megvoltak a helyzete­ink, amelyekkel nem tudtunk élni. A hazaiak könyörtelenül kihasználták helyzeteiket és megérdemelten nyertek. Apagy-Rohod 2-2 (1-1) Apagy, 100 néző, v.: Resán G. Apagy: Károly G. (Kovács I.) - Simicsku (Szalka N.), Hege­dűs L, Maries T., Bakró A., Orosz G„ Támba T. (Árpási), Lakatos J„ Németh A., Márton I. (Kozák R.), Svelta Z. (Hegedűs D.). Játé­kos-edző: Németh Attila. Rohod: Körmös M. - Dobronyi J., Baráti G., Nagy I., Ladányi D., Tóth A., Dobronyi G., Kósa S., Bencze M. (Orosz R.), Sivadó L. (Zsigmond G.), Kézi B. Edző: Dolhai Tibor. GÍól: Németh A., Orosz G., illetve Kézi B„ Dobronyi J. Hl: 3-2. ________ Németh Attila: - Amíg nem tudjuk a helyzeteinket értékesíteni és ekkora egyéni hibákat vétünk, nem leszünk képesek győzni. Igazságos döntetlen született. Dolhai Tibor: - Nagyszerű akarattal, nagyot küzdve értük el ezt az eredményt. Úgy gondolom, hogy kettő-egy után, ha a sok helyzetünkből egyet értékesítünk, akkor több ponttal gazdagodtunk volna. A csapat osztozik Zsigmond Gergő gyászában. Ramocsaháza-Nyfribrony 1-2 (1-1) Ramocsaháza, 150 néző, v.: Rajzinger I. Ramocsaháza: Jenei N. - Asztalos J., Lakatos M„ Fodor Cs., Zsíros L, Szegedi Z., Orgován Gy., Jóni I. (Tóth A.), Ladányi S., Káté (Bajcsi), Bálint G. Edző: Magdus János. Nyíribrony: Nagy A. - Ujfalusy G., Kriston R., Juhász M., Szabó B., Konzili, Horváth G. (Kovács E., Bagoly I.), Nagy S., Nagy J„ Lakatos P„ Bodnár G. Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Ladányi S. (11-esből), illetve Horváth G., Nagy J. Ifi: 0-6. ____________________________ Magdus János: - A helyzetek alapján a döntetlen mindenféleképpen reálisabb eredmény lett volna, de legalább már rúgtunk egy gólt. ___________________________ Lakatos Zsolt: - Az első szomszédvári rangadón sikeresen vettük az akadályt. A játék minőségén még nagyon sokat kell dolgoznunk és javítanunk. Levelek-Kállósemjén 1-0 (0-0) Levelek, 250 néző, v.: Mészáros Cs. Levelek: Varga Gy. - Pásztor J„ Gebri Gy., Nagy I, Hatházi, Ruff, Berta (Papp G.), Majláth S. (Kovács B.), Pekk I, Bukta M. (Sitku D.), Bakró (Vass I.). Edző: Majláth Sándor. Kál- lósemjén: Árpád J. - Marozsán Zs., Nistor E„ Mészáros A., Kóth A., Leka (Docsa), Szitái R., Hamza, Gráf (Ruszinkó), Marozsán M„ Nyisztor R. Edző: Lipcsei János. Gól: Bakró Kiállítva: Nistor R. (a kispadról,76. perc). Ifi: 6-1. _____________________ Majláth Sándor - Pozitívum, hogy nem kaptunk gólt. Úgy érzem, megérdemelten nyertünk, de a végjátéknál pontatlanok vagyunk, ezért van egy kis hiányérzetem. Annyit még hozzáfűznék, hogy Kállósem- jénnek hosszú évek után van egy stabil, jó csapata, sok sikert kívánok nekik. ___________ Lipcsei János: - Tipikus egygólos mérkőzés volt, és a szerencsésebb csapat győzött. Nagykálló-Gávavencsetlő 3-2 (1-1) Nagykálló, 150 néző, v.: Tassy. Nagykálló: Pekk J. - Erdei S., Göncz, Szenes I., Fodor T, Nagy B. (Malik), Simon I., Borsi D„ Cipf D. (Bencs A.), Ungi (Plajos), Zakor (Ponczók). Edző: Kaszab István. Gávavencsellő: Farkas L - Hengsperger András, Pásztor Zs., Tolnai T„ Bodnár S., Biró Cs., Kőpájer (Nat- kó), Molnár Zs., Pécsi G., Brandies P„ Balogh R. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Zakor 2, Ungi, illetve Brandies P. 2. Ifi: 4-2. Karácsony Mihály vezetőségi tag: ­Magabiztos, megérdemelt győzelem. _______ Marcsek Zoltán: - A csapat megtett min­dent a jó eredmény elérésért, sajnos ez most nem sikerült. Megyünk előre, a következő mérkőzésen javítunk. Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyirerdő csoport, 8. forduló Dombrád-Pátroha 9-3 (4-1) Dombrád, 120 néző, v.: Demeter E. Dombrád: Csáki T. - Ács G. (Hajdú L), Dávid R„ Kalu B. (Kői B.), Tóth A. (Huszti R), Nagy A. (Dere- ceni). Borbély L. (Kiss R.), Nagy M., Puskás Á„ Sándor J„ Szalal B. Edző: Kató István. Pátioha: Tóth Z. - Zsoldos T, Huszti T, Bedő, Ujj Gy., Varga R„ Balogh I., Varga L. (Szatmári M.), Dúró (Hamza M.), Balogh Zs., Berki B. Megbízott edző: Lusánszki László. Gól: Dávid R. 4, Ács G. 2, Nagy M., Derceni, Hajdú L, illetve Nagy A. (öngól), Szatmári M„ Balogh I. Kiállítva: Zsoldos T, (39. perc). Ifi: 1-0. ______ Kató István: - A játékunk nem volt mindig folyamatos, aminek pontosan tudjuk az okait. Az eredmény elfogadható, viszont a kiállítás után kaptunk három gólt, aminek még lesznek következményei. ______________ Lusánszki László: - A tisztességes helytállás reményben léptünk pályára a bajnokcsapat otthonában. Ezt a vágyunkat a kiállítás meghiúsította, pedig ez a Domb­rád van olyan jó csapat, hogy elbírná azt is, ha a játékvezetők nem hibáznának ennyit... Megyünk tovább, legközelebb már az új edzővel az élen. Hajrá, Pátroha! Ajak-Kék 0-2 (0-0) Ajak, 100 néző, v.: HíresT. Ajak: Kovács T. - Iski D., Molnár B. (Borku), Markos (Virtás D.), Sütő N„ Kovács A., Folytán Z„ Magyar P„ Iski I, Magyar D„ Haga (Simái G.). Megbízott edző: Spanyol Dezső. Kék: Kerekréti G. - Gáspár S., Lábas R, Somogyi Cs., Veress A., Poór B. (Pelsőczi), Kerekes M„ Horváth A. (Murzsa), Ignácz G. (Kerekréti A.), Kantár J. , Szuromi (Kamarás). Edző: Fabók István. Gól: KantárJ. 2. Ifi: 5-2. ____________________ Spanyol Dezső: - Góllövés nélkül nem lehet meccset nyerni. Fabók István: - Sajnos az első félidőben nagyon kiszúrtam a fiúkkal, ugyanis rossz térfélre rajzoltam fel a támadási irányt. De a második félidőre sikerült újraterveznünk, és „speciálba" behúzták a fiúk. Nyfrmada-Mezőladány 2-1 (1-1) Nyírmada, 150 néző, v.: Tóth I. Nylrmada: Papp G. - Danes I., Benkő T, Balogh A., Mokri (Járomcsák), Mátyus Cs., Horváth J. (Jónás A.), Szikszai A., Danku A., Csonka L (Jurkinya), Fodor Cs. (Kiss G.). Játé­kos-edző: Szőke István. Mezőladány: Hosszú L. - Rakoncza, Árva B„ Kovács Cs., Kállai A., Demeter L, Demeter A., Sajtos N. (Révész Z.), Péter Cs. (Czap G.), Kun B„ Kovács D. Edző: Sajtos András. Gól: Mátyus Cs., Danku A., illetve Péter Cs. Ifi: 17-0. Szőke István: - Kiváló játékvezetés mellett, a játék képe alapján ha nehezen is, de sike- rült legyőzni alól látszó vendégcsapatot. Sajtos András: - Úgy gondolom, ennek a Nyírmadának nincs szüksége játékvezetői segítségre is ahhoz, hogy győzzön. A helyze­tek alapján a döntetlen reálisabb lett volna. VáJa-Ú|domb<ád 3-0 (3-0) Vaja, 100 néző, v.: Lengyel A. Va|a: Vakarcs - Jónás J., Noszál T. (Póti B.), Mocsár G. (Varga R), Sándor A. (Konrád A.), Soós K., Kósa G. (Kiss A.), Simon K„ Hudák R, Gáspár D., Sashegyi Sz. Játékos-edző: Simák János. Úldombrád: Makai Cs. - Kernács József, Ignéczi Cs., Laskai T. (Körösi A.), Tóth T. (Komlósi T), Csombók Cs., Nagy R., Tóth B. (Sinka D.), Szőlősi A., Kernács János, La­katos Z. (Kállai Zs.). Játékos-edző: Ignéczi Csaba. Gél: Kósa G. 2, Sándor A. Ifi: 7-0. Simák János: - Parázs meccsen jó csapa- tot sikerült az otthonunkban legyűrnünk. ignéczi Csaba: - Az első húsz percben gusztustalan volt a játékvezetés, de ilyen­nek Is lenni kell... Fényeslitke-Záhony 3-1 (2-0) Fényeslitke, 150 néző, v.: Sándor Cs. Fényeslltke: Márta J. - Rusznák S„ Pólyán, Kázsmér L, Miskolczi A., Fodor G. (Bakó G.), Lupcsa Cs., Balogh K. (HalászT.), Kovács A. (Fodor Cs.), Nagy B. (Sáreczki), Nagy M. Edző: Sárkány Gábor. Záhony: Leskovics A. - Kacsúr (Dobos D.), Kiss T. (Nagy G.), Kovács I., Semegi T, Fekete L. (Bartha F), Huzdik, Péntek A., Makula Zs. (Jaczina), Sárközi D„ Sére L. Edző: Berecz Csaba. Gól: Kovács A., Nagy B„ Balogh K., illetve Semegi T. Ifi: 3-4.__________________________________ Mártha Ferenc vezetőségi tag: - Küzdel­mes mérkőzésen, megérdemelten tartottuk Itthon a három pontot. _____________________ Berecz Csaba: - Az első félidőben kihagy­tunk öt ziccert is, amiért a futball meg­büntetett minket. Ez megengedhetetlen nemcsak hazai pályán, hanem idegenben Is. A második félidőt jól kezdtük, sikerült is betalálnunk, de a végén már nem tudott a csapat újítani, így végül pont nélkül vagyunk kénytelenek távozni. Őr-TIszaszentmárton 1-1 (0-1) Őr, 80 néző, v.: Máté I. őr Oláh M. (Kiss A. ) - Anda G„ Varga J., Szabó V., Márton T„ Paragh M. (Szabó A.), Soltész A. (Benkő J.), Kerekes M. (Sipos J.), Tisza A. (Deme B. ), Bégány Zs., Soltész B. Edző: Kálmándi Bertalan. Tiszaszentmárton: Mészáros T.- Iván S., Farkas T„ Jónás A., Ésik M., Balogh K„ Jónás Kálmán, Balogh R„ Iván V., Boda R. (Jónás Krisztián), Bulitka. Edző: Gólyán Gergő. Gól: Bégány Zs. (11-esből), illetve Bulitka. Ifi: 4-4.___________________________ Kálmándi Bertalan: - igazságos döntetlen született sportszerűen játszó csapattal szemben. Sajnos a helyzeteinket megint sorra hagytuk ki, így nekünk kellett futni az eredmény után. ______________________ Gólyán Gergő: - Végig sportszerű mérkő­zésen a gyors gól megnyugtatta a csapatot, viszont a második félidő eleji szokásos hibánk révén két pontot Őrben hagytunk. Amit ígértem, ahhoz tartom a szavam. Tisza kanyár-Nyfrkarász 1-3 (0-1) Tiszakanyár, 200 néző, v.: Ésik I. Tiszakany­ár: Kanyári G. - Nagy A., Molnár R, Nagy R. (Illés T.), Jánvári D. (Rézinger), Csáki R„ Ablonczy, Balia J„ Tóth N. (Makiári A.), Vidckó, Dobrai. (Csucska). Játékos-edző: Csáki Róbert. Nyírkárász: Borkó - Rákóczi L, Jávor R, Csuka, Liptai A. (Király J.), Horváth G. (Kasza R.), Till (Tóth I), Varga J., Kovács L. (Dajka L), Bandor J„ Belinszki. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Makiári Á„ illetve Rákóczi L 2 (egyet 11-esből), Kovács L Kiállítva: Kanyári G. (32. perc). Hl: 9-2. Csáki Róbert: - Hazai pályán ismételten nem kaptunk egyenlő feltételeket. Nem gondolom, hogy ennyire durva csapat lennénk, három meccs, három kiállítás, három tizenegyes ellenünk. Elgondolkodta­tó nekem is ez az egész, de úgy gondolom, hogy másoknak is... Még szerencse, hogy az elkövetkező három meccset idegenben játsszuk, ott talán egyenlő létszámban tudjuk befelezni a mérkőzést._______________ Dudás Zoltán: - Csapatom játéka jobban tetszett, addig amíg egyenlő létszámban voltunk a pályán. A kiállítás után egy kicsit visszavettünk, kihagytunk egy tizenegyest Is, így úgy gondolom, hogy megérdemelten győztünk.___________________________ Szabadnapos: Demecser Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák ERDŐ CSOPORT ÁLLÁSA: 7 7 ­A DIAMIT CSOPORT ÁLLASA: 1. Kótaj ______________8 7 1 - 49-5 22 2. Kállósemjén 8 6 1 1 29-9 19 3. Kemecse 8 5 2 1 31-14 17 4. Levelek 8 5 2 1 22-8 17 5. Nvírlugos 8 4 1 3 20-16 13 6. Úifehértó 8 4­3 28-11 12 7. Nyíribrony 8 4­4 18-24 12 8. Rohod 8 3 3 2 21-20 12 9. Nagykálló 8 3 3 2 14-24 12 10. Apagy 8 3 2 3 25-20 11 11. Geszteréd 8 3­5 19-35 9 12. Gávavencsellő 8 2 2 4 22-23 8 13. Encsencs 8 2 1 5 19-26 7 14. Terem 8 2­5 9-19 6 15. Ramocsaháza 8­1 7 8-40 1 16. Tiszadob 8-17 10-50 1 2. Nyírmada 8 6 2­19-5 20 3. Nyírkárász 7 6­1 19-9 18 4. Fényeslitke 8 5 1 2 20-10 16 5. Mezőladány 7 4 1 2 20-12 13 6. Demecser 7 4­3 18-11 12 7. Tiszakanyár 8 3 2 3 18-16 11 8. Kék 8 3 1 4 18-21 10 9. Vaja 8 3 1 4 14-17 10 lÖŐr 8 2 2 4 13-17 8 11. Újdombrád 7 2­5 6-21 6 12. Ajak 7 1 2 4 3-13 5 13. Pátroha 8 1 1 6 14-25 4 14.Záhonv 7 1 1 5 5-16 4 15. Tiszaszentmárton 7­2 5 12-27 2 16. Pap visszalépett A KELET-MAGYARQI RSZÁG CSOPORT ÁU-ÁSA: 1. Tisztaberek 8 6 2­30-9 20 2. Tarpa 8 6 1 1 47-17 19 3. Szatmárcseke 8 5 1 2 21-16 16 4. Kölese 7 5­2 31-15 15 5. Mérk-Vállaj 7 5­2 31-22 15 6. Vámosoroszi 8 4 2 2 25-19 14 7. Csenger 8 4 1 3 26-15 13 8. Nyírcsaholy 8 3 3 2 23-20 12 9. Tiszakóród 8 3 1 4 13-16 10 lO.Tvukod 8 3­5 18-40 9 11. Beregdaróc 8 2 2 4 24-29 8 12. Milota 8 2 2 4 18-25 8 13. Csengersima 8 2 1 5 12-26 7 14. Nyírmeggyes 8­5 3 13-25 5 15. Nagydobos 8 1 1 6 15-36 4 16. Nábrád 8­2 6 13-30 2