Kelet Magyarország, 2016. szeptember (73. évfolyam, 205-230. szám)

2016-09-19 / 220. szám

2016. SZEPTEMBER 19., HÉTFŐ KELET Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, 6. forduló Csak a szokásos: a nyírkarászi gólzsák, Varga József (jobbról) kétszer is betalált, mindez a Oemecser végzetét jelentette a csoport rangadóján FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR NyMarész-Demecser ________2-1 (1-0) Nyírkárász, 300 néző, v.: Rajzinger I. Nyírká­rász: Borkó J. - Rákóczi L, Jávor R, Csuka Gy. (Király J.), Liptai A., Horváth G., Till J. (Tóth T), Varga J„ Kovács L, Bandor J., Belinszki Sz. Edző: Dudás Zoltán. Demecsen Fintor S. - Molnár A., Kiss M., Hudák N. (Varga E.), Csáki L (Kocsis Z.), Dankó G. (Csáki A.), Minyin (Bácskái A.), Erőss R, Kantár K., Gombkötő S„ Illés J. Játékos-edző: Gomb­kötő Sándor. Gól: Varga J. 2, illetve Kocsis Z. Kiállítva: Molnár A. (64. perc). Ifi: 3-1. Dudás Zoltán: - Először köszönettel tarto­zunk a Demecsernek azért, hogy hozzájárult az időpontváltozáshoz, amit mi egy közös vacsorával honoráltunk. Ha valaki azt gondolná, hogy ez egy barátságos meccs volt, az nagyot téved. Férfias, küzdelmes mérkőzésen nyertünk. __________________ Gombkötő Sándor: - Több volt ebben a meccsben. Köszönjük a hazaiak vendég­látóét________________________ ______ Nyírmada-Kék _______ 3-10-1) Nyírmada, 100 néző, v.: Szikszai Gy. Nyírma- da: Papp G. - Danes I. (Kiss G.), Benkő T., Balogh A., Mokri R„ Mátyus Cs., Kozma A., Horváth J. (Jónás A.), Járomcsák G. (Csonka L), Danku A., Fodor Cs. (Szikszai A.). Játé­kos-edző: Szőke István. Kék: Kerekréti G.- Gáspár D„ Lábas R, Somogyi Cs., Veress Á„ Kamarás J. (Ignácz G.), Poór B„ Kerekes M., Horváth A. (Murzsa I.), Szurcsik Z., Kantár J. Edző: Fabók István. Gól: Mátyus Cs. 2, Csonka L, illetve Lábas P. Ifi: 14-2. ________ Szőke István: - Nem a legjobb játékunkkal hoztuk ezt az eredményt, viszont győzel­münk egy percig sem forgott veszélyben. Ezt annak tudatában is mondom, hogy a közönségünk végig .mellettünk állt"... Fabók István: - Valaki szerint a kudarc jellemet nevel, a hibákból pedig tanulni lehet. Inkább lennék jettemtelen és hülye. Lassan kezdek hinni a fekete mágiában, mert tényleg el vagyunk átkozva. _________ Vala-Alak ________5-0 (3-0) Vaja, 150 néző, v.: Éva I. Vá|a: Vakarcs I. - Jónás J. (Varga R), Noszál T„ Mocsár G„ Sándor A., Soós K„ Kósa G. (Póti B.), Simon K„ Hudák R (Obsitos S.), Gáspár D„ Simák Zs. Játékos-edző: Simák János. Ajak: Kovács T. - Virtás D. (Nemesek A.), Molnár B„ Markos J., Borku T. (Rajzinger R), Sütő N., Kovács A., Magyar R„ Iski T., Iski D., Magyar R Edző: Ragány Csaba. Gól: Mocsár G. 3, Sándor A„ Kósa G. Ifi: 4-3. _______________ Simák János: - Jó játékkal, a helyzete­inket végre kihasználva megérdemelten nyertünk. Gratulálok az ificsapat győzel­méhez is. Jobbulást kívánunk a rosszul lett vendégjátékosnak! _____________________ Ragány Csaba: - A meccsről csak annyit szeretnék mondani, hogy tartalékos csapatunk vereséget szenvedett. Remélem, hogy a kórházba került játékosunk mielőbb felépül és újra köztünk lehet! _____________ Fényeslitke-Ladányi TC 3-4 (1-3) Fényeslitke, 200 néző, v.: Rajzinger R. Fé- nyeslltke: Márta J. - Rusznák S. (Fodor Cs.), Balogh K., Pólyán I., Kázsmér L, Miskolczi Á„ Fodor G. (Kovács A.), Lupcsa Cs., Bakó G„ Nagy B„ Sárkány G. Edző: Sárkány Gábor. Ladányi TC: Hosszú L. - Rokoncza T., Árva B., Vantyuch B. (Révész Z.), Kovács Cs. (Czap G.), Demeter L, Demeter A., Sajtos N. (Szilágyi R-), Kállai A. (Péter Cs.), Bálint K„ Kovács D. Edző: Sajtos András. Gól: Pólyán I., Sárkány G., Révész Z. (öngól), illetve Kovács D. 2, Kállai Á„ Bálint K. Kiállítva: Rakoncza T. (92. perc). Ifi: 13-1.___________ Mártha Ferenc vezetőségi tag: - Megér­demelt vendégsiker született, gratulálunk az ellenfélnek. Ezen a mérkőzésen a védeke­zésünk nagyon szétszórt volt, hazai pályán négy gólt nem szabad kapni. Folytatjuk tovább a munkát annak érdekében, amit célul tűztünk ki. Gratulálok ificsapatunk fölényes diadalához! ___________________ Sajtos András: - A szikrázóan kemény, nagyon jó mérkőzésen igazságos eredmény született. Gratulálok játékosaimnak, és köszönjük a bennünket elkísérő szurkolók lelkes biztatását. ______________________ Őr-Záhony ______ _____2-012-0) Őr, 120 néző, v.: Fehér A. Őn Oláh M. - Deme B. (Márton T-), Benkő J., Varga J., Anda G., Paragh M., Szabó V., Kerekes M., Tisza A. (Lapos R), Bégány Zs. (Paragh K.), Soltész B. Edző: Kálmándi Bertalan. Záhony: Leskovics A. - Kacsúr A., Sére L, Kovács I., Péntek A., Fekete L, Huzdik R, Semegi T„ Jaczina L, Jónás T. (Dobos D.), Makula Zs. Edző: Berecz Csaba. Gól: Kerekes M„ Soltész B. Ifi: 1-3. ______________________ Kálmándi Bertalan: - Sikerült megállí­tanunk a záhonyi gyorsvonatot. Sok sikert kívánunk a vendégeknek, és gratulálok a csapatomnak. _________________________ Berecz Csaba: - Gratulálok azoknak a játé­kosaimnak, akik eljöttek a mai meccsünkre. Akik pedig nem, azok szégyelljék magúkat' A korán kapott gólunk ellenére a második félidőben több nagy helyzetünket is kihasz­nálatlanul hagytunk, de a létszámhiány miatt nagyon sok fiatalt kellett bevetnem, így örültem, hogy létszámban egyáltalán megvoltunk. Várjuk a távollévő futballistá­ink feltűnését az öltözőnk körül. __________ Tiszakanyár-Dombiád 1-4 (0-0) Tiszakanyár, 400 néző, v.: Bíró Cs. Tiszakanyár Kanyári G. - Nagy A., Csáki R., Molnár R, Jánvári D„ Ablonczy D., Bállá J„ Tóth N„ Térjék Z. (Dobrai D.), Vicickó L. (Dobrai Cs.), Rézinger B. (Nagy R.). Játé­kos-edző: Csáki Róbert. Dombrád: Csáki T. - Dávid R. (Kiss R.), Tóth A. (Huszti R), Borbély L (Kalu B.), Kői B. (Fabu R.), Nagy M„ Puskás A., Sándor J., Szalai B., Derceni B„ Ács G. (Hajdú L). Edző: Kató István. Gól: Tóth N., illetve Derceni B. 2, Nagy M. 2. Kiállítva: Csáki R. (67. perc), Jánvári D. (79. perc). Ifi: 2-2. _________________________ Csáki Róbert: - A játékvezető döntéseivel teljes mértékben befolyásolta a találkozó végkimenetét. A négy-egyes vereség egy­általán nem volt benne ebben a meccsben. Nulla-nullánál egyértelmű tizenegyest nem ítélt meg a részünkre, majd egy jogos, és egy általam jogtalannak vélt kiállítással belenyúlt a mérkőzésbe. Hogy végül önkritikát is gyakoroljak, pontatlanságunk, rutintalanságunk és a mérkőzés előtt megbeszéltek be nem tartása is hozzájárult vereségünkhöz. További sok sikert kívánok ellenfelünknek. _______________ Kató István: - Az első félidőben rossz felfogásban futballoztunk, a második já­tékrészben viszont nagyot változott a játék képe. A két kiállítás ellenére is megérdemel­ten győztünk.__________________________ Úldombrád-Pátroha _ 2-1 (1-0) Ujdombrád, 150 néző, v.: Valu. Ujdombrád: Kmetz T. - Csombók Cs. (Geri K.), Kernács József, Szőlősi A. (Kállai Zs.), Kernács János, Tóth T. (Komlósi T.), Oncsó M„ Tóth B., Ignéczi Cs., Lakatos Z. (Körösi A.), Oláh A. (Laskai T.). Játékos-edző: Ignéczi Csaba. Pátroha: Tóth Z. - Ujj Gy., Zsoldos T., Huszti Cs., Hamza A. (Duró E.), Molnár V. (Berki B.), Varga R„ Szatmári M. (Hamza M.), Balogh Sz. (Bedő M.), Balogh I., Varga L (Mozga Gy.). Megbízott edző: Lusánszki László. Gól: Kernács János, Tóth T., illetve Berki B. Hl: 0-10. ___________________ Ignéczi Csaba: - Férfias játék, korrekt küzdelem. Oláh Attila játékostársunknak mielőbbi felépülést kívánunk. További sok sikert a pátrohai csapatnak. _____________ Lusánszki László: - Ettől a gyenge új- dombrádi csapattól volt egy még gyengébb pátrohai. Én szégyellem magam a játékosok helyett is, nem tudni, mit hoz még a holnap... Szabadnapos: Tiszaszentmárton A bajnokság állása í. Dombrád 5 5­­18-5 15 2. Nyírkárász 6 5­1 16-8 15 3. Nyírmada 6 4 2­16-4 14 4. Fényeslitke 6 4 1 1 17-8 13 5. Demecser 6 4­2 16-7 12 6. Ladányi Torna Club 5 3 1 1 17-10 10 7 Tiszakanyár 6 2 2 2 13-10 8 8. Ör ~ 6 2 1 3 12-14 7 9, Vaja 6 2 1 3 11-15 7 10. Ajak 5 1 2 2 3-10 5 11. Pátroha 6 1 1 4 9-13 4 12. Kék 6 1 1 4 12-19 4 13. Újdombrád 5 1­4 5-18 3 14 Záhony 5­1 4 1-11 1 15. Tiszaszentmárton 5­1 4 8-22 1 A Pap visszalépett. @ Mesterhármas Zsinórban harmadik bajno­kiját is megnyerte Dárdai Pál csapata, a Hertha, amely a Schalkét győzte le (2-0) a német labdarúgó-élvonal 3. fordulójában fotó: internet Totó A 37. hét/2. fordulójának mérkőzései, a tipposzlop 1. Uipest-vröéötöh 2. FTC-Debrecen 3-1 1 3. Dortmund-Darmstadt 6-0 1 4. E. Frankfurt-Leverkusen 2-1 1 5. Bayern München-Ingolstadt 3-1 1 6. Hamburg-RB Leipzig 0-4 2 7. Hoffenheim-Wolfsburg 0-0 X 8. Mönchengladbach-Bremen 4-1 1 9. Augsburg-Mainz 1-3 2 10. Hertha BSC-Schalke 2-0 1 11. Lazio-Pescara 3-0 1 12. Napoli-Bologna 3-1 1 13. Internazionale-Juventus 2-1 1 14. Fiorentina-Roma lapzárta után Labdarúgás Megyei II. osztály, Diamit csoport, 6. forduló Kemecse-Encsencs 7-1 (4-0) Kemecse, 200 néző, v.: Tassy. Kemecse: Szabolcsi M. - Csatári A. (Dócs N.), Soós G., Bárány T., Karkusz A., Babják Cs. (Márton R), Hokk B. (Winkler A.), Lukács G„ Pap M. (Bodó I.), Balázsi P. (Kovács M.), Madzin I. Edző: Borza László. Encsencs: Szvára M. - LengyelSzilágyi G., Varjasi K„ Balogh D. (Tallódi L.), Budai D., Küzmös R. (Illés G.), Bíró L (Szedlár J.), Konyha Cs., Bíró Zs., Kónya M.(Habinyák M.). Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Madzin 1.3, Balázsi P. 2, Pap M„ Bodó l„ illetve Szilágyi G. (11-esből). Hl: 1-0. _________________________________ Borza László: - Az eredménnyel elégedett vagyok, viszont a végén kicsit szervezetlenül játszottunk. ___________________________ Szedlár János: - Már legalább rúgtunk egy gólt, ez is valami... A másik, hogy végre egy mérkőzés, amikor nem kell a bírókkal foglalkozni. Levelek-Geszteréd 2-0 (0-0) Levelek, 150 néző, v.: Tordai M. Levelek: Luksa Z. - Pásztor J„ Gebri Gy., Nagy T„ Hajdú G. (Papp G.), Hatházi M„ Ruff L„ Berta M„ Sitku D. (Kiss Z.), Majláth S. (Vass I.), Bukta M. Edző: Majláth Sándor, Geszteréd: Sándor A. — Mikó l„ Papp R„ Vass D. (Papp T.), Horváth L„ Vass G„ Marcondes A. (Szil­ágyi J.), Géczi P„ Gégény Z„ Ugari Cs„ Kiss L. (Imre J.). Játékos-edző: Géczi Péter. Gól: Berta M.2JA: 8-0. Majláth Sándor - Mindenekelőtt sikerekben és boldogságban gazdag életet kívánunk Pekk Tamásnak és most már feleségének a csapat nevében! Gübinek boldog születésnapot kívánunk és jó utat Németországba! A mérkőzésről annyit, hogy egy jó, masszív csapatot sikerült nehezen legyőzni. Ismét büntetőt védett a kapusunk, ez nagyon kellett a sikerhez. Gratulálok a fiúknak! ___________________ Géczi Péter - Gratulálok a leveleki csa­patnak, mi pedig folytatjuk a megkezdett munkát. ______________________ Apagy-Nyfrtugos 3-4 (2-2) Apagy, 100 néző, v.: Losonczki. Apagy: Károly G. - Simicsku R„ Hegedűs L, Maries T„ Bakró A. (Hegedűs D.), orosz G„ Támba T„ Szalka N„ Lakatos J., Németh A„ Márton I. (Kozák R.). Játékos-edző: Németh Attila. Nyfrlugos: Papp T. - Sinka L„ Illés Á„ Dankó Cs„ Balogh L. (Wukovics S.), Holló Zs., Sinka M„ Bíró F. (Fekete Cs.), Illés G„ Petrás M. (Horváth J.), Horváth J. Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Orosz G„ Németh A„ Bakró A„ illetve Balogh L 2, Horváth J„ Holló Zs. Ifi: 5-3. ______________ Németh Attila: - Rúgtunk négy kapufát, kihagytunk egy tizenegyest, ami megbosz- szulta magát: kettő-nulláról megvertük magunkat. Súlyos egyéni hibák vezettek a vereséghez. Kettő-nulláról nem szabad elveszíteni egy ilyen meccset. ____________ Ifj. Kavalecz Béla: - Kettő-nullás hátrány­ból sikerült talpra állnunk, és jó játékkal, megérdemelten hoztuk el a három pontot. Gratulálok a fiúknak! ___________________ Ramocsaháza-Kállósernjén 1-8 (0-4) Ramocsaháza, 150 néző, v.: Maleskovits R. Ramocsaháza: Jenei N. - Lakatos M„ Ladá­nyi S„ Fodor Cs„ Balogh K. (Jóni I.), Zsíros L. (Asztalos J.), Orgován Gy„ Szegedi Z„ Szabó D. (Nagy Sz.), Káté I., Bajcsi M. (Csorba Sz.). Edző: Ragányi Mihály. Kállósem|én: Ara­nyász T. - Marozsán Zs. (Hornyák Gy.), Nistor E. (Nistor R.), Mészáros Á„ Kóth Á„ Leka A. (Ruszinkó B.), Szitái R„ Hamza T„ Csonka Gy. (Docsa I.), Mocsár Cs. (Nyisztor R.), Marozsán M. Edző: Lipcsei János. Gól: Szegedi Z„ illet­ve Marozsán M. 3, Leka A„ Zsíros L. (öngól), Marozsán Zs., Hamza T„ Szitái R. (11-esből). Kiállítva: Jenei N. (89. perc). Ifi: 9-1. Ragányi Mihály: - Gratulálok a Semjén- nek. Mi pedig megpróbálunk a helyes útra lépni. Legközelebb javítanunk keli. ________ Lipcsei János: - Egy kulturált ellenfél elien megérdemelt győzelmet arattunk. _______ Nyíribrony-Rohod 2-4 (1—2) Nyíribrony, 100 néző, v.: Sipos L. Nyfrlbrony: Nagy A. - Ujfalusy G. (Szabó B.), Juhász M„ Kriston R„ Kovács E. (Imre L), Lakatos P„ Galamb R, Nagy J„ Nagy S. (Konzili T.), Tóth Zs. (Király D.), Bodnár G. (Horváth G.). Edző: Lakatos Zsolt. Rohod: Körmös M.- Dobronyi J„ Baráti G„ Ladányi D.. Nagy I., Tóth A„ Dobronyi G„ Kósa S. (Doboveczki I.), Bencze M. (Orosz R.), Sivadó L. (Szilágyi Z.), Kézi B. (Simon J.). Edző: Dolhai Tibor. Gól: Nagy S„ Kriston R„ illetve Tóth A., Sivadó L, Bencze M„ Szilágyi Z. Kiállítva: Galamb P. (63. perc). Ifi: 4-3. _____________________ Lakatos Zsolt: - Gratulálunk, _______ Dolhai Tibor - Nehéz mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A múlt héthez képest óriási volt az akaratbeli iavulás. Boldog születésnapot kívánunk kapusainknak: Körmös Miklós Dávidnak és Tóth Máténak. ____________________ Kótaj-GávavencseUő ............9-0 (0-0) Kótaj, 250 néző, v.: Jakab Gy. Kóta): Kállai P. - Takács I., Guszti L, Die A., Hangácsi T„ Kovács R, Ferenczi F. (Fekete B.), Fekete A. (Gurcsák A.), Markovics D. (Tóth Zs.), Effoua A. (Kóder L), Rácz R. (Ferenczi M.). Edző: Seregi Mihály. Gávavencsellő: Simkó M. - Bodnár S., Karasz L, Hengsperger András, Pásztor Zs., Pécsi G., Tolnai T„ Kőpájer J. (Natkó L), Biró Cs„ Marcsek Z. (Simkó M.), Hengsperger Attila (Tóth Z.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Ferenczi M. 3, Die A. 2 (mindkettőt 11-esből), Ferenczi F„ Markovics D„ Fekete Á„ Tóth Zs. Kiállítva: Farkas L (20. perc), Karasz L (72. perc).ffl: 6-1. Seregi Mihály: - A masszívan védekező gávavencsellői reteszt nehezen tudtuk fel­törni. Az első félidőben rengeteg helyzetet kidolgozva játszottunk, de eredménytele­nül. A második félidő teljesen ellentétes volt, felőröltük az ellenfél védelmét, és a háromesélyes mérkőzésből egyesélyessé redukáltuk az eredményt. További sok sikert kívánok a Gávavencsellőnek! Gratulálok minden egyes játékosomnak! _________ Marcsek Zoltán: - A mai napon hatvanöt percig hősiesen küzdöttünk, igaz, a huszadik perctől emberhátrányban játszottunk. A következő mérkőzésen százötven százalé­kot kell teljesítenünk, hogy eredményesek legyünk. _____________________________ Nagykátló-Tiszadob 3-1 (2-0) Nagykálló, 300 néző, v.: Áncsán. Nagykálló: Pekk J. - Göncz B„ Fodor T„ Erdei S„ Szenes I. , Málik J. (Cipf D.), Simon I., Bencs A. (Mészáros M.), Borsi D. (Nagy B.), Ponczók T, (Ungi L.),Zakor J. (PlajosZ.). Megbízott edző: Kaszab István. Tiszadob: Kolcsár Sz.- Kiss N„ Kovács J„ Jónás Gy., Juhász T. (Kiss J. ), Tóth N„ Tóth R. (Tóth J.), Jónás V. (Jónás T), Marais R„ Tálas A„ Fazekas K. (KissCs.). Edző: Jancsó László. Gól: Zakor J„ Borsi D„ Ungi L, illetve Marczis R. Ifi: 10-2. Karácsony Mihály vezetőségi tag: - A múlt heti és a mostani játék között van egy hasonlóság: mindkettő értékelhetetlen. jancsó László: - A mutatott játék alapján megérdemeltük volna a pontszerzést, de egy ilyen mérkőzésen nem lehet hat ziccert kihagyni. Még mindig üzenem a kétkedők­nek: messze még a bajnokság vége, nem kell minket temetni. Az Ú|fehértó-Terem mérkőzést később rendezik. A bajnokság állása 1. Kótaj 6 5 1 36-3 16 2. Kállósemién 6 5 1­25-7 16 3. Levelek 6 4 2­20-6 14 4. Kemecse 6 3 2 1 20-13 11 5. Apagy 6 3 1 2 22-14 10 6. Nyírlugos 6 3 1 2 18-10 10 7. Geszteréd 6 3­3 16-17 9 8. Gávavencsellő 6 2 2 2 20-19 8 9. Rohod 6 2 2 2 14-17 8 10. Nagykálló 6 2 2 2 10-21 8 11. Uifehértó 5 2­3 16-8 6 12. Encsencs 6 2­4 15-21 6 13. Nyíribrony 6 2­4 13-22 6 14. Terem 5 1­4 4-13 3 15. Ramocsaháza 6­1 5 6-33 1 16. Tiszadob 6 “ 1 5 7-38 1 Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország csoport, 6. forduló Vámosoroszl-Mltota _________1-1 (0-0) Vámosoroszi, 150 néző, v.: Oláh G. Vámoso- roszi: Szaniszló Á. - Márton J„ Somogyi T„ Tisza S. (Kerekes Sz.), Róka R„ Jóni R„ Baráth G. (Kiss D.), Bartha K„ Somogyi R. (Szabó A.), Riskó T„ Szilágyi L (Franku A.). Edző: Orosz András. Milota: Kánya G, - Pap R„ Nyilas B.. Csókái S., Antal J., Varga T. (Delényi A.), Mikulka D„ Fóris I. (Bunna I.), Lukács Martin, Siket L. (Balogh S„ Tóth K.), Lukács Márk. Edző: Elek László. Gól: Bartha K„ illetve Antal J. Kiállítva: Szabó A. (94. perc), illetve Delényi A. (53. perc), Antal J. (78. perc). Ifi: 8-2,___________________________ __ Orosz András: - A mérkőzés elején kiha­gyott tizenegyesünk nagyon visszavetette a csapatot. Vendégeink igen agresszívan léptek fel a pályán kívül és belül is, de még a két ki­állításuk ellenére sem sikerült gólt lőni nekik. Rengeteg ziccert elhibáztunk. Annak azért örülök, hogy mi sportszerűen hozzájárultunk ahhoz, hogy Milota megszerezze a második pontját. Baráth Gabiék héten született kisfiának, Márknak és szüleinek jó egészséget kívánok a csapat nevében. __ ___ Elek László: - Tizenhármán kilenc ember ellen! Gratulálok a játékosaimnak, mert ma nagyon hősiesen futballoztak. A játékvezető mindenáron meg akart minket veretni, próbálkozott jogtalan tizenegyessel, szabálytalan hazai góllal, kiállításokkal, nyolc perc indokolatlan hosszabbítással és csúnya beszéddel is - de nem sikerült. Ha tizenegyen maradunk a pályán, megnyerjük a meccset. Győzelemmel felérő döntetlen értünkéi. ___ Szatmárcseke-Tarpa 1—3 (1—0) Szatmárcseke, 110 néző, v.: Sinak Z. Szat- márcseke: Bönyei B. - Kóaé G„ Bakó G„ Bakó K., Mándi Z„ Bandies L, Vajda A„ Varga Z„ Mándi Zs., Bozsányi L, Maguta M. Edző: Hadadi Ferenc, Tarpa: Szűcs K. - Antal R„ Egresi G„ Ködöböcz N„ Szidor S. (Kemény Cs.), Djacsenko, Tar E„ Dávid G. (Kemény G.), Vince K. (Orosz E.), Rozman S„ Barta F. Edző: Rozman Sándor. Gól: Magula M„ illetve Kemény G„ Barta F. (11-esből), Rozman S. Kiállítva: Bőnyei B. (65. perc), Bakó K. (85. perc), ___________________________________ Hadadi Ferenc: - A Tarpa van annyira jó csapat, hogy a győzelemhez nem kell neki ennyi segítség. Semmi gond nem történt, megyünk tovább!_______________________ Rozman Sándor: - „Hatpontos” mérkőzé­sen sikerült hátrányból győznünk. Kijött az edzésmunka és a cseréink is jó szálltak be a mérkőzésbe. Látszik, hogy a csapatnak van tartása, gratulálok a fiúknak. _____________ Tyukod-Tisztaberek 1-6 (0-3) Tyúkod, 50 néző, v.: Balogh L. Tyúkod: Somlyai A. - Feka N„ Lakatos S. (Csaholyi Cs.), Nyerges 0., Tóth F„ Bégány M. (Varga Mátyás), Kertész J. (Varga B.), Lakatos Gy„ Feka J. (Kasu A.), Lakatos l„ Berki N. (Sipos M.). Edző: Nagy József. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A„ Rudnák N„ Makszim G. (Lázár R.), Molnár Róbert, Lukács N. (Kocsán G.), Nagy J. (Szabó L), Tóth J. (Kálló A.), Molnár Roland (Benae A.), Szabó A., Fábián G. Edző: Oroszi István. Gól: Tóth F„ illetve Molnár Roland 2, Fábián G. 2, Molnár Róbert, Lázár R. Hl: 1-4, ________________________ Nagy József: - Amíg a fejekbe rendet nem teszünk, addig ez a sport nem működik. A csapatszellem hiánya és a csapatban kialakult problémák orvoslására én nem látok reális megoldást, ezért tisztelettel megköszönöm az elmúlt három évet, ezentúl csak nézőként kívánok részt venni a mérkőzéseken._________________________ Oroszi István: - Volt egy-két meleg pillanat a mérkőzésen, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. A mezőnyben is jól teljesített a csapat, és szép gólokat szerezve sikerült begyűjtenünk a három pontot. Ellenfelünk- nek további sok sikert kívánok. Nyírmeggyes-Nagydobos 1-1 (1-0) Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Sztányi. Nyfrmegy- gyes: Rákóczy R. - Tóth G„ Székely Zs, Éles B., Horváth J„ Nagy Zs„ Széles M. (Lovász A.), Kovács L. (Szondi A.), Török G. (Pető A.), Tóth T„ Kiss A. (Papp J.). Edző: Papp János. Nagydobos: Biró G. - Mudrí B„ Dobrai G., Szatlószki T., Tolnai T„ Bíró J. (Zakor D.), Onder G., Milák J„ Molnár Cs., Magyari D„ Budaházi T. (Szabó R). Edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Kiss A., illetve Mudri B. Kiállítva: Tolnai 1(93. perc). Ifi: 1-5. ___________________ Papp János: - Sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született. Én is egy percre vagyok a lemondástól, amit majd az elnökségünk mérlegel. _________________ Bulyáki Zoltán: - Megérdemelt döntetlen. Ha egy kicsit pontosabbak vagyunk, akár meglepetést is szerezhettünk volna. __ Nylrcsahoty-Beregdaróc _____3-1 (0-1) Nyírcsaholy, 120 néző, v.: Kocsis Zs. Nyfrcsa- holy: Putirka G. - Kovács Á„ llku T„ Bálint Cs., Bégány S„ Botos S. (Putirka B.), Jónás R, Mező A. (Balogh J„ Mihálku A.), Szabó V„ Kovács J. (Balogh Zs.), Pataki G. Edző: Kiss Ervin. Beregdaróc: Heckó - Lukovics J„ Szász K„ Simon K. (Papp I.), Danó Zs., Kosztel D., Kovtun, Lucsia, Szlifka, D, Pethe K„ Lakatos A. Megbízott edző: Lizák Benedek. Gól: Bálint Cs., Jónás R, Kovács J„ illetve Kovtun. Klállft­va: Kerekes M. (76. perc). Hl: 4-0. __________ Kiss Ervin: - Ha nagy nehézségek árán is, de „Kece" vezérletével a második félidőben megérdemelten sikerült fordítanunk egy jó csapat ellen. __________________________ Lizák Bendek: - Első félidei jó játékunk alapján akár meg is nyerhettük volna a meccset. Foghíjas csapatunk a folytatásra viszont elfáradt, a végén pedig megérdemelt hazai siker született. Csengersima-Nábrád 2-1 (0-1) Csengersima, 150 néző, v.: Szőnyi Z. Csengersima: Bélteki L. - Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B„ Gyarmati N„ Korpás A. (Cspntos A. ), Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N„ Volkán R. (Varga Gy.), Szűcs A. (Juhász L), Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland. Nábrád: Koncz T. - Kondor G., Pásztor Z., Mercz J„ Balogh Gy., Tejfel D„ Pásztor A., Fejes A. (Móré Sz.), Sárai G„ Szabó T„ Balia N. Edző: Végh András. Gól: Kerekes M„ Halász N„ illetve Szabó T. Kiállítva: Kerekes M. (76. perc). Hl: 5-0, ________________________________ Volkán Roland: - Nagyon nehéz mérkő­zésen hoztuk a kötelező három pontot. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez is. Végh András: - Mivel a játékvezetőt obszcén szavakkal nem szeretném illetni, így inkább nem mondok semmit, MéHHAáBaWstMaf 5-30-2) Mérk, 200 néző, v.: Kocsis Zs. Márk: Boros V. - Rosu, Rostás L, Rostás K. (Bozsányi S. ), Szimuly Gergő, Bálint M„ Szabó I., Tóth K. (Petrohai Gy.), Mos, Lakatos J„ Osváth Z. Edző: Szimuly Gábor. Csenger: Bodnár B. - Mona A., Gaál K., Katona R, Korponai K. (Horváth Z.), Geletey Z. (Garda R), libán M„ Juhász N„ Pintye N„ Imre M., Orosz F. Edző: Juhász Ferenc. Gól: Lakatos J., Osváth Z., Bálint M., Mos, Gaál K. (öngól), illetve Geletey Z., libán M„ Imre M. Hl: 2-0. ______________ Szimuly Gábor: - Kitűnő mérkőzést produkált a két együttes. Ha lenne ilyen a futballban, a csengerieknek is adnék pontot, de null—kettő után, amit a srácok lelkese­désből mutattak, annak nem lehetett más eredménye, csak győzelem. ______________ Juhász Ferenc: - Nem vasárnap szenved­tünk vereséget, sokkal inkább már hét köz­ben... Nagyon sok hátráltató tényező sújtott minket, el kell gondolkozni a vezetőségnek, a csapatnak, és persze nekem is a folytatáson. Nagyon jó iramú, fordulatokban gazdag mér­kőzés volt, gratulálunk a rutinosabb mérki csapatnak. Csak az a sörösdoboz... _____ Tlszakóród-Kölcse 0-2 (0-0) Tiszakóród, 100 néző, v.: Lucsik. Tiszakóród: Juhász S. - Majoros Sz„ Horváth G„ Császár R, Somogyi L, Nagy A. (Csákányos T), Algács E.(0rszág Zs.), Légrádi G. (Sankó J.), Császár T„ Algács M„ Algács B. Edző: Gyulai Zsolt. Kölese: Nyilas M. - Botos Á„ Zavanyi B„ Sira T„ Varga F„ Dobos l„ Budz M„ Szverenko, Kö­vesligeti L, Botos V„ Ritli M. (Tóth K.). Edző: Simon Csaba. Gól: Kövesligeti L 2. Hl: 3-2. Gyulai Zsolt: - Éz a csapat a mai nap olyan meddő volt, mint egy ezer éve alvó tűzhányó. Csapategységünk nincs, ez az együttes romokban hever. A nulláról kell kezdeni mindent! A lefújás utáni események nem méltóak atiszakőródi egyesület jó híréhez. Simon Csaba: - Taktikailag felülmúltuk az ellenfelet, így a hiányzók dacára nyerni tudtunk. Külön megköszönöm a lelkes szurkolóink biztatását. A bajnokság állása 1. Tarpa 6 5 1 42-11 16 2. Tisztaberek 6 5 1­24-7 16 3. Vámosoroszi 6 4 1 1 22-13 13 4. Szatmárcseke 6 4 1 1 17-9 13 5. Mérk-Vállai 5 4­1 23-17 12 6. Nyírcsaholy 6 3 2 1 21-13 11 7. Csenger 6 3 1 2 19-14 10 8. Kölese 5 3­2 20-14 9 9. Beregdaróc 6 2 1 3 19-22 7 10. Csengersima 6 2 1 3 11-16 7 11. Tiszakóród 6 2­4 12-16 6 12. Tyúkod 6 2­4 11-34 6 13. Nyírmeggyes 6­3 3 8-20 3 14. Milota 6­2 4 11-21 2 15. Nábrád 6­1 5 12-24 1 16. Nagydobos 6­1 5 8-29 1