Kelet Magyarország, 2016. augusztus (73. évfolyam, 179-204. szám)

2016-08-29 / 202. szám

2016. AUGUSZTUS 29., HÉTFŐ kelet Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 3. forduló Dombrád-Nyírkarász 3-1 (3-0) Dombrád, 150 néző, v.: Losonczki. Domb- rád: Csáki T. - Dávid R. (Nagy Á.), Fabu R. (Kalu B.), Kiss R. (Borbély L), Kői B., Sándor J., Nagy M. (Hajdú L.), Puskás Á., Szalai B., Tóth Á„ Dereceni B. (Ács G.). Edző: Kató Ist­ván. Nyírkárász: Borkó J. - Rákóczi L, Jávor P. (Till J.), Csuka Gy., Liptai A., Horváth G., Király J. (Belisznki Sz.), Varga J., Kovács L., Bandor J„ Sashelyi G. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Derceni B. 2, Nagy M„ Illetve Szalai B. (öngól). Ifi: 1-2. ___________________________ Kató István: - Korrekt játékvezetés mellett megérdemelten nyertünk. ______________________ Dudás Zoltán: - Sajnos azt kaptam, amire számítottam, a három hét során játszott hat tétmeccs nyomai látszottak a csapaton. A hazaiak frissebbek voltak és könyörtelenül kihasználták helyzeteiket, így megérdemelten nyertek. Gratulálok az ellenfélnek. Záhony-Demecser 0-2 (0-0) Záhony, 200 nézó', v.: Papp F. Záhony: Leskovics A. - Sére L, Kemenyeczki, Kacsúr A., Kovács I. (Huzdik P), Péntek A., Fekete L (Nagy G.), Sárközi D„ Zsoffcsák, Balogh S. (Jónás T.), Semegi T. Edző: Berecz Csaba. Demecser: Fintor S. - Hudák N., Kiss M., Kó­ser Sz., Csáki L, Dankó G., Erőss P., Bácskái A. (Minyin), Kantár K., Gombkötő S. (Varga E.), Kocsis Z. (Csáki A.). Játékos-edző: Gomb­kötő Sándor. Gól: Gombkötő S. 2. Kiállítva: Sárközi D. (43. perc). Ifi: 1-3. Berecz Csaba: - Nem tudom, hogy mikor fogunk kijönni ebből a gödörből, de ahhoz mindenképp meg kell találnunk a góllövőci­pőnket. Most is végigtámadtunk a meccset, még tíz emberrel játszva is, az ellenfél kapusa tízes osztályzatra védett. _____________ Gombkötő Sándor - Fintor Sanyi „tizenegyesre" védett, a védelmünk tízesre játszott, elöl meg valahogy összevarázsol­tunk két gólt. Ez ma igazi csapatmunka volt. Gratulálok az ificsapatunk újabb sikeréhez is.________________ _____________________ Ladányi TC-Tlszakanyár 2-2 (0-0) Mezőladány, 120 néző, v.: Rajzinger. Ladányi TC: Kovács Zs. - Kovács Cs. (Czap G.), Rakoncza T, Árva B., Vantyuch B. (Pásztor S.), Demeter L, Demeter A., Sajtos N. (Révész Z.), Szabó Á. (Kun B.), Kovács D., Bálint K. (Kovács A.). Edző: Sajtos András. Tiszakanyán Kanyári G. - Nagy Á„ Csáki R., Molnár P„ Nagy R. (Maklán Á.), Illés T. (Rézinger B.), Jánvári D„ Ablonczy D., Balia J. (Dobrai Cs.), Tóth N„ Térjék Z. Játékos-edző: Csáki Róbert. Gól: Demeter L, Kovács D„ illetve Árva B. (öngól), Makiári Á. Ifi: 1-9.__________________________________________ Sajtos András: - Kitűnő játékvezetés mel­lett egy megnyert mérkőzést szórakoztunk el az utolsó tíz percben. _________________________ Csáki Róbert: - Mélyen tudásunk alatt játszottunk, így az egy pontra se szolgáltunk rá. Gratulálok a lelkes és sportszerű ellenfélnek. A|ak-Őr 2-0 (1-0) Ajak, 200 néző, v.: Esik I. Ajak: Kovács T. - Markos J., Kontér D., Sütő N., Takács J., Iski T., Folytán Z., Magyar R„ Kovács A. (Virtás D.), Haga J. (Simái G.), Magyar P. Edző: Ragány Csaba. Ón Kiss Á. - Sipos J., Benkő J., Varga J., Márton T, Soltész B., Paragh M. (Tisza Á.), Soltész Á„ Szabó V, Anda G. (Derne B.), Bégány Zs. Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Kovács A„ Magyar R. Kiállítva: Soltész Á. (56. perc). Ifi: 4-1.________________________________ Ragány Csaba: - Küzdelmes mérkőzésen, néhol még akadozó játékkal sikerült egy jó csapat fölé kerekedni. Ha a helyzeteket jobban értékesítjük, nem kellett volna ennyit izgulnunk. _________________________________________ Kálmándi Bertalan. - Aki kint volt a mai meccsen, láthatta, hogy nem érdemeltünk vereséget. Ennek ellenére gratulálok a csa­patomnak, mert tíz emberrel is végigküzdöt- tük a mérkőzést és ziccereket alakítottunk ki. Nem adjuk fel, megyünk tovább! Nyírmada-Pátroha 3-0 (1-0) Nyírmada, 100 néző, v.: Sipos L. Nylrmada: Papp G. - Danes I., Bankő 1, Balogh A., Jur- kinya M., Mátyus Cs., Kozma A. (Horváth J.), Szikszai A. (Jónás A.), Járomcsák G. (Mokri R.), Fodor Cs. (Csonka L), Danku A. (Selyem E.j. Játékos-edző: Szőke István. Pátroha: Csíki G. - Hamza A. (Nagy-lván P), Huszti Cs., Zsoldos I, Ujj Gy., Balogh I., Bedő M. (Szatmári M.), Varga R„ Balogh Sz. (Molnár V.), Baráth 1. (Hamza M.), Varga L. (Berki B.). Edző: Szatmári Sándor. Gól: Mátyus Cs., Járomcsák G„ Danku A. Ifi: 3-2. ________________ Szőke István: - Szimpatikusán játszó csapatot sikerült itthon legyőznünk. Voltak helyzetek itt is, ott is, ebből mi használtunk ki többet, így megérdemelten nyertünk. Szatmári Sándor: - A végeredmény nem tükrözi hűen a valóságot, mert a helyzetek alapján nyernünk kellett volna. Az első félidőben szép játékkal három-négy gólt kellett volna rúgnunk, erre kapushibából potyagólokat kapunk. További sok sikert kívánunk az ellenfélnek. Vája-Fényeslltke 0-3 (0-2) Vaja, 80 néző, v.: Szabó I. Vaja: Vakarcs I. - Simák Zs., Finta F„ Jónás J„ Hudák P. (Póti B.), NoszálT. (Papp I), Mocsár G., Mulutó P. (Varga P), Gáspár D., Sándor A., Zákány Z. (Ördög K.). Játékos-edző: Simák János. Fényeslitke: Márta J. - Rusznák S., Nagy M. (Balogh K.), Bakó G. (Kovács A.), Kázsmér L, Miskolczi Á. (Halász T.), Fodor G., Lupcsa Cs., Pólyán I., Nagy B. (Fodor Cs.), Sárkány G. (Sáreczki F.). Edző: Sárkány Gábor. Gól: Kázsmér L, Lupcsa Cs„ Fodor G. Ifi: 2-0. Simák János: - Sajnos mi a helyzeteinket kihagytuk, az ellenfelünk pedig ezt könyörte­lenül kihasználta. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez. _____________________________________ Mártira Ferenc vezetőségi tag: - Maga­biztos győzelmet arattunk, de így is csupán helyzeteink töredékét használtuk ki a mai meccsen. További sok sikert kívánunk ellenfelünknek. A csapat utólag is sok boldog névnapot kíván Nagy Bertalan játékostár­sunknak. ____________________________ Kák-Tiszaszentmárton 5-3 (3—3) Kék, 150 néző, v.: Tömöri P. Kék: Himmer A. - Ignácz G. (KantárJ.), Somogyi Cs., Veress Á., Gáspár S„ Horváth A. (Lábas P), Kerekes M„ Poór B„ Somogyi Cs., Szuromi L. (Kamarás J.), Szurcsik Z. (Kerekréti Á.). Edző: Fabók István. Tiszaszentmárton: Mészáros T. - Iván S„ Ésik M., Jónás A., Jónás Krisztián, Farkas T. (Balogh K.), Balogh R„ Jónás Kálmán, Koszta Z., Boda R., Bulitka L. (Iván V.) Edző: Gólyán Gergő. Gól: Szurcsik Z. 3, Horváth A., Kantár J., illetve Boda R. 2, Bulitka L. Ifi: 1-5._________________________________ Fabók István: - Az első félidő után azt gondoltam, hogy annyi esélyünk van a győ­zelemre, mint Kis Grófónak a Grammy-díjra, de a félidőben megchipeltük a fiúkat, akik behúzták a három pontot. __________________ Gólyán Gergő: - Két ellentétes pólusú félidőt láthatott a közönség, amelyből a hazaiak jöttek ki győztesen. A csapatom egy már győztesnek hitt mérkőzést bukott el. A kéki csapat ma küzdeni tudásból jelesre vizs- gázott. Gratulálok az ifik első győzelméhez. Szabadnapos: Újdombrád A bajnokság állása 1. Dombrád 3 3­­11-3 9 2. Fényeslitke 3 3­­9-3 9 3. Demecser 3 3­­6-0 9 4. Nyírmada 3 2 1­6-1 7 5. Nyírkárász 3 2­1 5-4 6 6. Ajak 2 1 1­3-1 4 7. Pátroha 3 1­2 6-7 3 8. Kék 3 1­2 8-11 3 9. Vaja 3 1­2 4-8 3 10. Tiszakanyár 3­2 1 3-5 2 11. Ladányi Torna Club 2­1 1 2-3 1 12. Tiszaszentmárton 3­1 2 5-9 1 13. Záhony 3­1 2 1-5 1 14. Or 3­1 2 1-6 1 15. Újdombrád 2­­2 1-5­A Pap visszalépett. í A magyarokat is emlegette... LABDARÚGÁS. A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnöke, Gianni Infantino a vb tervezett létszámemelésével kapcsolatban többek között Magyarországot említette, mintegy alátámasztva a pro­jekt létjogosultságát.- Nézzék meg az izlandi­ak, a walesiek, az albánok vagy a magyarok hangulatát. Ez óriási, ez eufória - utalt a februárban megválasztott sportvezető a négy válogatott Eb-szereplését követő ottho­ni hangulatra. NSO.HU Totó A 34. hét/2. fordulójának mérkőzései ___ 1. Dortmund-Mainz 2-i 1 2. E. Frankfurt-Schalke 1-01 3. Augsburg-Wolfsburg 0-22 4. Mönchengladbach-Leverkusen 2-11 5. Hertha BSC-Freiburg 2-11 6. Hoffenheim-RB Leipzig 2-2 X 7. Lazio-Juventus 0-12 8. Napoli-Milan 9. Internazionale-Palermo 4-21 1-1X 10. Fiorentina-Chievo lapzárta után ll.Cagliari-Roma lapzárta után 12. Monaco-Paris SG lapzárta után 13. Ath. Bilbao-Barcelona lapzárta után 14. Villarreal—Sevilla lapzárta után Tiszadob, 110 néző, v.: Nagy F. Tlszadob: Kolcsár Sz. - Újszászi I., Kovács J. (Juhász T.), Kiss N„ Jónás Gy., Tóth N., Kiss Cs. (Szopkó P), Jónás V. (Horváth J.), MarczisR„TóthR. (Domoszlai L), Lakatos K. (Tálas A.). Edző: Jancsó László. Levelek: Varga Gy.- Pásztor J„ Hatházi M., Gebri Gy., Nagy T. (Papp G.), Hajdú G., Ruff L., Kovács B., Berta M„ Kiss Z., Bukta M. (Sitku D.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Tóth N., illetve Gebri Gy. 3 (egyet 11-esbőL), Kovács B. 2, Berta M. 2. Ruff L. Ifi: 1-4. _________________________________ Jancsó László: - Harminc perc remek játék után negyedóra alatt sikerült elveszítenünk egy olyan mérkőzést, amelyben benne volt a pontszerzés lehetősége is. Gratulálunk a Leveleknek, mi pedig dolgozunk tovább az első sikerünkért. ______________________ Majláth Sándor - Nagyon sportszerű csapat ellen találkoztunk, minden elis­merésem az övék, hogy ilyen szörnyű pályán kell hétről hétre futballozniuk és helytállniuk. Újfehértó-Kótaj 1-2 (0-1) Ujfehértó, 250 néző, v.: Lövei. Újfehértó: Lippa J. - Bárány L, Paltai G„ Karaffa I., Dénes K„ Petics Gy., Potyók J. (Máté G.), Szigeti V. (Kiss I), Kántori, Osikóczki 1., Szilágyi Á. (Tóth Sz.). Játékos-edző: Kiss Tamás. Kótaj: Czenki P. - Takács l„ Guszti L, Aristide, Hangácsi I, Kovács P, Ferenczi F„ Bressa, Markovics D. (Fekete B.), Ferenczi M. (Rácz R.), Effoua (Fekete Á.). Edző: Seregi Mihály. Gól: Kiss I, illetve Aristide 2 (egyet 11-esbőt). Kiállítva: Bressa (82. perc). Ifi: 7-0-ás állásnál félbeszakadt. _________________ Kiss Tamás:-Gratulálok a Kótajnak. Seregi Mihály: - Ezen a mérkőzésen megmutatta a csapat, hogy van tartása, még akkor is, ha nem játszottunk túl jól. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, de megjegyzem, vannak játékosaim, akik nehe­zen tudnak futballozni olyan tudat mellett, hogy rasszista megnyilvánulásokkal szembesülnek, és még sorolhatnám... Ettől függetlenül sok sikert kívánok a pályán férf iasanfocizó Újfehértónak! Nagykálló-Kemecse 4-4 (3-1) Nagykálló, 200 néző, v.: Homonnai. Nagy­kálló: Pekk J. - Göncz B„ Erdei S., Bencs Á„ Szenes I. (Rubóczki J.), Mészáros M., Málik J., Matejkó G., Ungi L, Zakor J. (Borsi J.), Plajos Z. (Cipf D.). Edző: Pók Csaba. Kemecse: Virágh Cs. - Karkusz A. (Csatári Á.), Babják Cs., Soós G„ Bárány I, Sándor L, Hokk B. (Dócs N.), Lukács G. (Winkler A.), Pap M. (Bárdos A.), Kovács M. (Márton R), Madzin I. Edző: Borza László. Gól: Göncz B„ Plajos Z., Ungi L, Rubóczki J„ illetve Madzin 1.3, Lukács G. Ht 0-3. ________________________________ Pók Csaba: - A közönség biztos jól szórakozott, de a két edző szerintem tíz évet öregedett._________________________________________ Borza László: - Katasztrofális első tizenöt perc után 3—0-ról sikerült felállnunk, a nyolcvannegyedik percben berúgtuk még a negyediket, ez a csapat erejét mutatja. Ugyanakkor a kilencvenedik percben „sike­rült” megismételni az első negyedórában nyújtott koncentrációnkat...____________________ Ibrem-Kátlósemjén 0-3 (0-0) Terem, 100 néző, v.: Piskóczi. Terem: Sarkadi Zs. - Csoba L, Fábián P, Gaginas, Marincas, Virág I, Obis, Moldován, Jónás B. (Kondor E.), Baráth J., Horváth K. Já­tékos-edző: Fábián Péter. Kállósemjén: Árpád J. - Marozsán Zs., Nistor, Mészáros Á„ Kóth Á., Gráf L. (Leke A.), Szitái R. (Papp J.), Hamza I, Csonka Gy. (Nyisztor R.), Mocsár Cs„ Marozsán Zs. Edző: Lipcsei János. Gól: Mocsár Cs. 2, Nyisztor R. Kiállítva: Gaginas (70. perc). Ifi: 11-3. _________________________ Képíró Dániel egyesületi elnök: - Botrá­nyos játékvezetés. A kiállítás megpecsételte sorsunkat. Lipcsei János: - Nagyon jó mérkőzésen jó csapatot ilyen különbséggel is meg­érdemelten győztünk le. Gratulálok minden játékosomnak, és megyünk tovább. Gesztsréd-Nyfrlbrony 7—3 (2—3) Geszteréd, 100 néző, v.: Darányi. Geszteréd: Papp D. - Horváth L. (Papp R.), Géczi P, Görög I, Gégény Z. (Papp I), Vass G., Mikó I., Ugari Cs., Kiss L. (Jávor N.), Marcondes, Vass D. (Gilányi M.). Edző: Horváth János. Nyíribrony: Mencsik I. - Kosztik D. (Juhász M.), Konzili T. (Bagoly I.), Ujfalussy G., Király D. (Tóth Zs.), Szabó B„ Lakatos P, Bodnár G. (Horváth G.), Galamb P, Nagy Kriston R. (Imre L.). Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Ugrai Cs. 4, Kiss L, Vass D„ Görög I. illetve Bodnár G, Lakatos P, Galamb P. (ll-esből).lfl:4-4._______________________________ Horváth János: - Elsősorban gratulálok a csapatnak, köszönöm a fiúk hozzáállását. Megéri ennyit dolgozni. _________________________ Lakatos Zsolt: - Jól szórakozott a közön­ség, én nem annyira. Annak a csapatnak, amely háromgólos hátrányból fordítani tud, csak gratulálni lehet. _________ Gávavencsellő-Ramocsaháza 9-2 (5-1) Gávavencsellő, 100 néző, v.: Éva I. Gáva- vencsetlő: Simkó M. - Hengsperger András, Karasz L, Bodnár S., Tolnai T„ Kovács T. (Pásztor Zs.), Kőpájer J. (Bíró Cs.), Brandies P, Koczogh I. (Molnár Zs.), Hengsperger At­tila, Marcsek Z. (Balogh R.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Ramocsaháza: Nagy G.- Lakatos M„ Asztalos J., Csorba Sz., Nagy Sz., Ladányi S., Szegedi Z. (Salánki I.), Rácz J„ Bajcsi M„ Hajdú G„ Káté I. Edző: Ragányi Mihály. Gól: Brandies P. 4 (egyet 11-esből), Hengsperger Attila 2, Koczogh I., Balogh R., Bodnár S., illetve Hajdú G„ Káté I. Kiállítva: Brandies P. (86. perc). Ifi: 3-2. ______________ Marcsek Zoltán: - Gratulálok csapatom­nak a magabiztos győzelemhez. Köszönjük szurkolóink lelkes biztatását. Ragányi Mihály: - Amíg mi mindkét félidő­ben csak az utolsó tizenöt percben akarunk focizni, addig sajnos ezek az eredmények fognak születni. _______________________ Encsencs-Apagy 2-3 (0-2) Encsencs, 160 néző, v.: Szőnyi. Encsencs: Sivadó R. - Horánszki L„ Lengyel L, Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D. (Budai J.), Szilágyi Z., Bíró L. (Habinyák M.), Konyha Cs., Bíró Zs., Kónya M. Edző: Szedtár János. Apagy: Károly G. - Hegedűs L, Maries I, Támba I, Simicsku R„ Lakatos J., Marcsek T. (Svelta Z.), Bakró A. (Badarász G.), Orosz G., Németh A. (Kozák R.), Márton I. (Szalka N.). Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Kónya M. 2, illetve Orosz G., Márton I., Németh A. Ifi: 3-1._____________________________________________ Szedlár János: - Ebből az apagyi csapat­ból a játékvezető bajnokot tud csinálni. Eny- nyi tévedést nem lehet véletlenül elkövetni, és ha még a szerencse is a vendégek mögé pártól, akkor végképp nincs mit tenni. Ez a mai nap tönkretette a felkészülésbe vetett hitemet. Németh Attila: - Taktikus, fegyelmezett játékkal az eggyel több gólt rúgó csapat nyert. Gratulálok a fiúknak! Nylriugos-Rohod 3-3 (3-0) Nyírlugos, 100 néző, v.: Lippa. Nylrlugos: PappT. - Illés G. (Hlács A.), Sinka L, Illés Á., Horváth J„ Dankó Cs., Balogh L, Holló Zs., Sinka M„ Petrás M. (Wukovics S.), Fekete Cs. Edző: ifj. Kavakecz Béla. Rohod: Körmös M. - Baráti G„ Zsigmond G. (Doboveczki I.), Ladányi D., Nagy I., Tóth A., Sivadó P, Kósa S. (Dobronyi G.), Bencze M., Sivadó L. (Tóth F.), Kézi B. Edző: Dolhai Tibor. Gól: Holló Zs. 2, Sinka M., illetve Tóth A., Sivadó L, Bencze M. Ifi: 3-4. ____________________________________ Ifj. Kavalecz Béla: - Az első félidőben már azt hittük, hogy megvan a mérkőzés. A széken hátradőlve vártuk a másodikat, a végén pedig mi örülhettünk az egy pontnak.___________________________________________ Dolhai Tibor: - Az első félidőben szégyen- teljes produkciót nyújtottunk, a másodikban szégyenünkben kiegyenlítettük. A bajnokság állása 1. Apagy 3 3­­14-4 9 2. Kállósemjén 3 3­10-1 9 3. Levelek 3 2 1­13-3 7 4. Kótaj 3 2 1­9-3 7 5. Gávavencsellő 3 2­1 16-6 6 6. Encsencs 3 2­1 13-3 6 7. Kemecse 3 1 2­8-7 5 8. Nyírlugos 3 1 1 1 9-5 4 9. Rohod 3 1 1 1 8-11 4 10. Geszteréd 3 1­2 11-12 3 11. Nyíribrony 3 1­2 6-12 3 12. Nagykálló 3­2 1 5-10 2 13. Tiszadob 3­1 2 6-20 1 14. Ramocsaháza 3­1 2 5-20 1 15. Ujfehértó 3­­3 2-8­16. Terem 3 - - 3 1-11 Labdarúgás Megyei II. osztály, Alukonstrukt-csoport, 3. forduló Tlaadab-LmM 1-8 (1-3) Labdarúgás Megyei II. osztály, Kelet-MagyarorSzág-csoport, 3. forduló TTsztaberek-Becegdaróc 4-2 (3-2) Tisztaberek, 50 néző, v.: Kósa Gy. Tisztabe­rek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák N„ Szabó L. (Bencze Á.), Molnár R„ Lukács N., Nagy J., Tóth J. (Nyisztor!), Kocsásny G. (Molnár R.), Szabó A. (Makszim G.), Fábián G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István. Beregdaróc: Heckó V. - Lukovics J„ Varga G., Kosztel D„ DanóZs. (Bíró G„ Simon K.), Szlifka I., Kovtun, Kokas A., Lucsia, D. Pethe K., Lakatos A. Edző: Baracsi Endre. Gól: Nagy J. 2 (egyet 11-esből), Szabó A„ Molnár R., illetve Lucsia, Kovtun. Ifi: 3-3. Oroszi István: - Az első húsz percet átalud- tuk, aztán jó játékkal, megérdemelten for­dítottuk meg az eredményt az időnként túl agresszíven játszó ellenfelünkkel szemben. Baracsi Endre: - Egy új taktikával próbálkoztunk, amelynek az volt a lényege, hogy igyekeztünk mi rúgni az első gólt, ez sikerült is. Kár, hogy a jelek szerint annyira hozzászoktunk a hátrányból történt fordítás­hoz, hogy ezzel a helyzettel nem tudtunk mit kezdeni... ___________________ Tarpa-Nyfrcsaholy 5-4 (1-2) Tarpa, 100 néző, v.: Tassy. Tarpa: Béres R. - Antal R., Egresi G. (Ködöböcz N.), Orosz E. (Kacsó R.), Péter Gy. (Dávid G.), Tar E., Djacsenko V. (Kemény G.). Kemény Cs., Vince K„ Barta F. (Csatlós M.), Rozman A. Játékos-edző: Rozman Sándor. Nyítcsa- holy: Putirka G. - llku Á. (Mihálku A.), Ilku I, Kovács Á., Bálint Cs., Bégány G„ Botos S., Mező A., Jónás P, Balogh J., Szabó V. Edző: Kiss Ervin. Gól: Barta F. 4, Vincze K., illetve Mező A., 3, Botos S._______________________________ Rozman Sándor - Nagyon hamar kettő­nullás vezetést szerzett a vendéggárda, így nyomás alatt kellett futballoznunk, de egy jól felkészített csapatnak ez nem jelenthet gondot. Félidőben már csak egy gól volt a hátrányunk, a második félidőben pedig szinte egykapuztunk, és egy nagyon jó ellenfelet sikerült legyőznünk. Gratulálok a fiúknak, hogy kétgólos hátrányból is fel tudtak állni. ___ ____________ Kiss Ervin: - A csoport legjobb csapata ellen becsülettel helytálltunk, sőt vezettünk kettő-nullára is huszonöt perc után, de el kell ismerni, hogy legalább ezzel az egy góllal jobb volt ma a tarpai csapat. Sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban is. _____________ Mllota-Nyírmeggyes 2-2 (0-0) Milota, 100 néző, v.: Tóth I. Milota: Kánya G. - Pap R„ Siket L, Fejes P, Bunna I., Bunna A. (Tóth K.), Mikulka D., Fóris I., Lukács M„ Antal J. (Delényi A.), Németh A. (Varga I). Edző: Elek László. Nyírmeggyes: Gergely I. - Hornyák Zs., Székely ZsJÉles B. (Antal D.), Tóth G., Nagy Zs. (Horváth J.), Széles M., Kovács L, Török G. (Pethő Á.), Tóth I, Kiss A. Edző: Papp János. Gól: Varga I, Tóth K., illetve Kiss A., Török G. Ifi: 0-5. _________________ Elek László: - Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, mert ismét gyengén játszot­tunk, és a góllövéssel hadilábon állunk. A jó cseréknek és a szurkolók lelkes biztatásának köszönhetjük a pontmentést. Elnézést ké­rünk mindenkitől a gyenge szezonkezdésért, reméljük, a folytatásban jobb lesz. _____________ Papp János: - Null—kettőről megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből. Az ellenfél a második félidőben belelkesedett, és megérdemelten egyenlített. Gratulálok az ifinek a harmadik győzelméhez! Csangar-Tyufcod 2-1 (1-0) Csenger, 100 néző, v.: Paráda. Csengén Bod­nár B. (Iricsek D.) - Mona Á., Burjász J., Orosz F„ Korponai K„ Horváth Z. (libán M.), Geletey Z. (Katona P), Garda R, Pintye N., Juhász N., Imre M. Edző: Juhász Ferenc. Tyúkod: Somlyai A. - Feka N., Varga M., Berki N., Feka J. (Kertész J.), Bégány M., Lakatos Gy. (Sípos M.), Lakatos I., Tóth F.Csaholyi Cs. (Gyenge B.), Lakatos S. Edző: Nagy József. Gól: Juhász N., Mona Á., illetve Lakatos I. Ifi: 10-0, Juhász Ferenc: - Még szerencse, hogy a győzelemért három pontot adnak. ____________ Czlbere József egyesületi elnök: - Két já­tékvezetői hibából két gólt kaptunk. A tiszta leshelyzetet a partjelző nem inti be, az alapvonalnál kimegy a csengeri játékosról a labda, a játékvezető pedig szögletet ítél a Csenger javára. Ezek után mint polgármes­ter elgondolkodom, hogy érdemes-e egy település pénzét ilyen játékvezetőknek kifizetni.___________________________________________ Nábrád-Szatmárcseke 2-5 (0-3) Nábrád, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Nábrád: Pásztor A. - Móré Sz. (Balogh I), Szabó I, Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D„ Balia N. (Nagy I.), Sárai G., Mercz L, Ráski B. (Takács D.), Pásztor Z. Edző. Végh András. Szatmárcse- ke: Kovács G. - Bakó K„ Bakó G., Orsolyák Á„ Mándi Z„ Mándi Zs. (Horváth R.), Vajda A., Viscsak E., Varga Z. (Bozsányi F.), Bozsányi L, Magula M. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Pásztor Z., Bozsányi L. (öngól), illetve Vis- csák E. 3, Mándi Zs., Magula M. Ifi: 0-6. A bajnokság állása 1. Vámosoroszi 3 3­­11-5 9 2. Tisztaberek 3 3­­10-4 9 3. Tarpa 3 2 1­19-8 7 4. Csenger 3 2 1­12-6 7 5. Szatmárcseke 3 2 1­9-4 7 6. Nyírcsaholy 3 1 1 1 12-8 4 7. Beregdaróc 3 1 1 1 9-10 4 8. Kölese 2 1­1 8-5 3 9. Mérk-Vállaj 2 1­1 8-7 3 10. Tiszakóród 3 1­2 5-6 3 11. Tyúkod 3 1­2 5-7 3 12. Nyírmeggyes 3­2 1 6-11 2 13. Nábrád 3­1 2 5-9 1 14. Milota 3­1 2 5-11 1 15. Csengersima 3­1 2 3-9 1 16. Nagydobos 3­­3 3-20­Végh András: - Nincs mit mondanom. Hadadi Ferenc: - Magas színvonalú játék- vezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk, amely akár nagyobb különbségű is lehetett volna. Gratulálok Kovács Gergőnek a felnőttcsapatban bemutatkozásához, valamint az ificsapatnak az újabb győze­lemhez, és remélem, hogy ezen az úton megyünk tovább._________________________________ Csengerslma-Mérk-Vállaj 1-4 (1-1) Csengersima, 150 néző, v.: Tömöri Gy. Csengersima: Székely Sz. - Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N., Korpás A. (Csontos A.), Juhász P. (Varga Gy.), Halász N., Volkán R„ Szűcs A., Ecsedi G. (Licz B.). Játékos-edző: Volkán Roland. Mérk-Vállaj: Boros V. - Rosu, Rostás L, Bálint M., Bozsá­nyi S. (Rostás K.), SzimulyG. (Demeter S.), Szabó I., Toth K. (Szabó M.), Petrohai Gy., La­katosi (Fülöp Zs.), Osváth Z. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Halász N„ illetve Lakatos J., Tóth K„ Bálint M.,OsvathZ. Ifi: l^L __________________ Volkán Roland: - A két csapat közt nem volt akkora különbség, mint ahogy az eredmény mutatja. Amíg mi elhibáztuk helyzeteinket, az ellenfél berúgta. _____________ Szimuly Gábor: - Nagyon nehéz mérkőzé­sen vagyunk túl. Ez a lelkes simái együttes nagyon sok csapat dolgát fogja még megne­hezíteni. Döntő volt a mai mérkőzésen, hogy a második félidőben mi tudtunk újítani. Kölcse-Nagydobos 6-2 (3-1) Kölese, 60 néző, v.: Ésik I. Kölese: Mátyás T. (Nyilas M.) -Zavanyi B., SiraT. (Rézmű­ves E.), Botos Á., Sztáraszta F„ Botos V, Imszticsei, Budz M., Repljyk, Szkunzjak, Kövesligeti L. (Szakács T). Edző: Simon Csaba. Nagydobos: Somogyi I. - Mudri B„ Molnár Cs., Almássy J., Dobrai G., Somfalvi R, Bajnai M. (Makszim G.), Budaházi T. (Milák J.), Szatlószki I, Magyari D. (Szabó P), Tolnai T. Edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Replyk 2 (egyet 11-esből), Szkunzjak, Kövesligeti L, Szakács I, Botos Á., illetve Dobrai G., Tolnai T. Ifi: 6-1._________________________________ Simon Csaba: - Sok helyzetet elpuskázva is megérdemelten nyertünk_______________________ Bulyáki Zoltán: - Nagyon az út elején járunk, lesz ez még jobb is. Gratulálok az ellenfélnek. Uszakóród-Vámosoroszl 0-1 (0-1) Tiszakóród, 100 néző, v.: Lucsik T. Tiszakó- ród: Juhász S. - Majoros Sz. (Csákányos I), Horváth G„ Császár P, Ország Zs., Nagy Á„ Algács E. (Somogyi L), FarkasZ., Császár T. (Légrádi G.), Algács M„ Algács B. Edző: Gyulai Zsolt. Vámosoroszi: Szaniszló Á.- Márton J„ Somogyi I, Kerekes Sz., Róka R. (Kiss D.), Baráth G„ Bartha K„ Somogyi R. (Ács A.), Riskó I, Szilágyi L. (Molnár P), Szabó A. (Franku A.). Edző: Orosz András. Gól: Szilágyi L Ifi: 1-13.__________________________ Gyulai Zsolt: - Felvettük a versenyt a dobogóesélyessel, a második félidő alapján legalább a döntetlent megérdemeltük volna. ____________________. _____________ Orosz András: - Egy jó szöglet, egy pontos bólintás, ennyi történt a meccsen. A mérkő­zés nagy részében egyenlő erők küzdöttek, a végén rezgett a léc, de sikerült megőrizni egygólos előnyünket - kiváló játékvezetés mellett.