Kelet Magyarország, 2016. április (73. évfolyam, 76-101. szám)

2016-04-11 / 84. szám

2016. ÁPRILIS 11, HÉTFŐ KEIJT ' Labdarúgás: Megyei II. osztály, Alukonstaikt-csoport, 22. forduló GFSE-Oros-Encsencs 4-0 (2-0) Oros, 100 néző, v.: Bendik f. GFSE-Oros: Sós S. - Tolnai T„ Szatke Z„ Gulyás I. (Nagy G.), Dudás B„ Kovács T. (Minkler A.), Pécsi G. (Tóth I.), Szabó Cs„ Tardi Zs„ Lakatos T. (Ka­rasz J.), Jávor N. (Bognár R.). Edző: Budaházi László. Encsencs: Szvára M. - Horánszki L., Lengyel L, Szilágyi G. (Kósa R,), Varjasi K„ Budai J. {Habinyák M.j, Balogh D., Szilágyi Z. (Illés G.), Konyha Cs„ Bíró Zs„ Kónya M. Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Jávor N„ Kovács T„ Szabó Cs., Bognár R. Ifi: 3-0. ___ Budaházi László: - Taktikus, jó játékkal a helyzetek alapján akár nagyobb különb­séggel is nyerhettünk volna. Gratulálok a csapatnak, és az edzői stáb többi tagjának köszönöm a segítséget. _______________ Szedlár János: - A szezon leggyengébb játékát produkáltuk. Az első perc durva szabálytalanságát nem torolta meg a bíró, ez rányomta bélyegét a játékunkra. Nagykálló-Cellspan-Balkány 0-2 (0-1) Nagykálló, 300 néző, v.: Hegedűs Cs. Nagy- kálló: Pekk J. - Fodor I, Rubóczki J„ Szenes l„ Matejkó G. (Csernák I.), Simon l„ Ungi L. (Erdei S.), Málik J. (Kovács T), Ponczók T. (Cipf D.), Bencs Á. (Plajos Z.), Madar T. Edző: Kovács János. Balkány: Jakocska Cs. - La­katos I, Daru l„ Szabó P., VassZ. (Göncz B.), Potornai M. (Tiszai R.), Kondor M. (Ferenczi F.), Ohár R. (Markovics D.), Hortó A., Kovács B., Bogdanovics. Edző: Mirgai László. Gól: Kovács B„ Bogdanovics. Kiállítva: Szenes I. (36. perc). Ifi: 1-0. __________________ Kovács János: - A vereség ellenére gratu­lálok a csapatnak. Végig masszívak voltunk, sokat tettünk a pontszerzés érdekében. Mirgai László: - Kovács mester nagyon meg­szervezte ellenünk csapatát. Fegyelmezetten játszottak, de úgy gondolom, ha nincs a kiállítás, ez a különbség akkor is kijött volna a két csapat között.__________ ______ Űjfehértó-Kállósemjén _ _ 5-1 (3-0) Ujfehértó, 150 néző, v.: Oláh G. Úifehértó: Lippa J. - Potyók J„ Pallai G„ Kiss A., Dénes K. (Kiss Sz.), Fekete L„ Somogyi L. (Pallai B.), Tóth Sz„ Szilágyi Á. (Zámbó D.), Oslkóczki I. (Veres D.), Kántor T. Edző: Urr László. Kállósemjén: AranyászT. - MészárosÁ. (Leka A.), Docsa I., Hamzat, Gyulai K. (Hornyák Zs.), Hegedűs M. (Nyisztor R.), Marozsán Zs., Ma­rozsán M„ Lakatos J. (Nyisztor R.), Bodnár G. (Kóth Á.), Farkas L. Edző: Lipcsei János. Gól: Osikóczki l„ Tóth Sz., Kántor I, Potyók J., Veres D. (11-esből), illetve Marozsán M. Ifi: 6-1. Urr László: - Bearanyozzák életünket az elmúlt hetek győzelmei. Nincsenek ászaink, mi csapatként működünk ideálisan. Semény ellen ezt most is bebizonyítottuk. Csütörtö­kön, az elhalasztott meccsen a nyírvasvári­akkal szemben foggal-körömmel harcolunk tovább. Örülök, hogy a saját nevelésű fiatal játékosaink is hozza tudtak tenni a meccshez. Lipcsei János: - Szégyenteljes, akarat­gyenge játék, nagyon sok embernek el kell gondolkodnia, hogy ilyen szinten is mire képes. Az Újfehértó jó játékkal megérdemel­ten győzött. _______ Nytivasvárt-GávavencseUő 2-20-1) Nyírbátor, 200 néző, v.: Harsányt Nyírvas­vári: ifj. Körmös M. - Serbán J„ Hoszpodár M. (Czibi Zs.), Sivadó L, Karczub G. (Vonza F.), Dobos J., Moldovan, Marian S„ Pataki Á„ Rebegea, Lamos D. Edző: Körmös Miklós. Gávavencsellő: Vattai P. - Szabó B„ Hensperger András, Balázs K„ Bíró Cs. (Bodnár S.), Árpási D., Kőpájer J., Brandies P. (Pásztor Zs), Tóth Z„ Gégény Z. (Koczogh I.), Hensgperger Attila. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Sivadó L, Rebegea, illetve Tóth Z„ Hengsperger Attila. Kiállítva: Tóth Z. (63. perc). Ifi: 8-2. _________;___________ Körmös Miklós: - Gratulálok a csapatom­nak, azt játszották, amit kértem tőlük, de sajnos a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Ezzel az egy ponttal Is őszinte részvétünket szeretnénk nyilvánítani a Sivadó családnak és Svecz Miklós volt vasvári futballista családjának Is. Béke poraikra. Marcsek Zoltán: - Küzdelmes mérkőzésen értékes pontot szereztünk. Emberhátrányunk után nagyot küzdöttek a fiúk az egyenllté­sért, ezért gratulálok nekik. _____________ Kótaj-Apagy 2-0 (2-0) Kótaj, 150 néző, v.: Kósa Gy. Kóta|: Czenki A bajnokság állása 1. Balkány 22 21 1­97-8 64 2. Rakamaz 22 21­1 123-16 63 3. Kótaj 22 17 1 4 59-13 53 4. Levelek 22 14 2 6 47-31 44 5. Újfehértó 21 10 3 8 54-47 33 6. Gávavencsellő 22 9 4 9 42-44 31 7. Encsencs 22 10­12 57-63 30 8. Apagy 22 9 3 10 46-44 30 9. Kállósemién 22 6 4 12 32-68 22 10. Nyíribrony 22 5 7 10 27-55 22 11. Nyírvasvári 21 6 3 12 32-52 21 12. Nagykálló 22 5 5 12 30-59 20 13. Napkor 22 4 8 10 36-59 20 14. Terem 22 5 3 14 32-85 18 15. Nvlrpazonv 22 3 6 13 23-61 15 16. GFSE-Oros 22 3 4 15 26-58 13 A káliól kapus, Pekk János már tehetetlen, Kovács Béla pedig elindította a Balkányt a győzelmi ösvényen P. - Szívós Gy., Kovács P„ Fekete Á„ Fekete B„ Die, Szentannai Z„ Sallai M„ Ferenczi M„ Hangácsi T„ Rácz R. (Záhonyi G.). Edző: Csorna Dezső. Apagy: Kovács I. - Hegedűs L, Maries T„ Kiss Z. (Csekk A.), Orosz G„ Márton I. (Jakab R.), Bakró A. (TarF.).Géczi R, Varga Z. (Hegedűs D.), Támba T„ Marcsek T. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Fekete Á. 2. Ifi: 1-1. __________________________ Csorna Dezső: - A mai mérkőzésünk a második rúgott gólunkig volt izgalmas, a második félidőben a pályán történtek már inkább a legjobb Hofi-kabarékat idézték. __ Szegfű Mihály: - Gratulálunk a hazaiknak, kicsit nagyobb odafigyeléssel szorosabb eredményt is elérhettünk volna. FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR Napkor-Nylrlbrony 0-0 Napkor, 80 néző.v.: Gyarmati. Napkor. Nádasdi Sz. - Gilányi L, Karasz L, Csákányos T, Révész L. (Bakos J.), Kóka K. (Gottfried R), Karasz G. (Sebők K.), Nagy Á„ Bácskái A., Csu- csi M. (Varga F.), Daru R.. Edző: Szűcs György. Nyirlbrony: Luksa Z. - Király D. (Bagoly I.), Ujfalusy G., Konzili T. (Horváth G.), Papp G., Kriston R., Imre L, Tóth Zs. (Orosz R.), Bárdos A., Barta N„ Juhász M. Edző: Lakatos Zsolt. Ifi: 7-0.__________________________ Szűcs György: - Döntetlenszagú mérkő­zésen a hajrában azért megszerezhettük volna a három pontot. Gratulálok az Ifiknek győzelemhez, és a játékosaimnak, mert ma nagyot küzdöttek. Lakatos Zsolt: - Mindkét csapatnak megvoltak a gólszerzési lehetőségei, amivel eldőnthettük volna a mérkőzést. Végeredményben a döntetlen igazságosnak mondható, íiii iéíi. éllii'j Levelek, 150 néző, v.: Tömöri R. Levelek: Tuza L. - Pásztor J. (Bukta M.),Gebri Gy., Nagy T., Kiss L. (Vass l.j, Hajdú G„ Horváth M„ Balogh Zs., Vodilla D„ Szatlószki T„ Ruff L. Edző: Maj- láth Sándor. Nylrpazony: Tóth Z. - Kosztik D., Ladik S„ Tóth M„ Lukács G., Mészáros J. (Hódi G.), Lakatos R, Márton R, Balázsi P„ Sarkadi Zs„ Dankó G. Játékos-edző: Márton Péter. Gól: Balogh Zs. 3 (kettőt 11-esből), illetve Lakatos P. Kiállítva: Dankó G. (B3. perc), Tóth M. (89. perc). Lakatos P. (90. perc). Ifi: 3-1. Majíáth Sándor: - Balogh Zsolt tudta, mi a dolga ezen a napon. Beköszönt háromszor. Márton Péten - Jó Iramú mérkőzésen egyenlő partnerei voltunk a Leveleknek, csak ebben a cirkuszban nem a gladiátoroké volt a főszerep, hanem a porondmesteré. Ettől függetlenül néhány embernek fel kell nőni ehhez a sportághoz. _______ Rakamaz-Terem __________12-0(6-0) Rakamaz, 100 néző, v.: Siroki. Rakamaz: Pintér L. - Csáki M„ Deme A., Hokk Á„ Orosz T„ Venczel I. (Mihali F.), Gál N„ Cseh K., Anderka R. (Filetóth I.), Kóder L. (Pálfi I.), SuskóÁ. (Nagy B.), Edző: Madalina György. Terem: Kovács A. - Moldovan M„ Fábián R, Marincas, Gyárfás M„ Haktik Cs., Csorvásl Gy., Tanka L, Gaginas, Kiss I, Téger I. Játékos-edző: Fábián Péter. Gól: Suskó Á. 3, Cseh K. 2, Gál N. 2, Anderka R. 2, Mihali F„ Nagy J„ Filetóth I. Ifi: 14-1. Madalina György: - Ellenfelünk erejéhez képest tisztességesen tette a dolgát, de ma sokat futva, ötletesen nagyon jól futbal­lozva ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. ________________________ Fábián Péter: - Ügy érzem, a bajnokcsapat­tól kaptunk ki. Korrekt játékvezetés mellett a hazaiak Ilyen különbségű győzelme is megérdemelt. Már idegenben lezárták ezt a párviadalt A sötét mezes tatabányaiak ismét fejet hajtottak a nyíregyháziak előtt FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 22. forduló kosárlabda. Az eleje egy ki­csit döcögött, de az első ne­gyed végére átvette a veze­tést a Nyíregyházi Kosáruli csapata, amely az amatőr női NB I. negyeddöntőjének má­sodik mérkőzését játszotta vasárnap Tatabányán. Az itthon megnyert első összecsapást követően ezút­tal is megnyugtató előnyhöz jutott a nagyszünetre, a har­madik negyedben pedig to­vább növelte a különbséget a védekezésben jól teljesítő NYKS, amelynek soraiban négyen is tíz pont fölé jutot­tak, a szokatlanul sok, nyolc hárompontos találaton pedig öten osztozkodtak. A nyíregyházi csapat ezzel bejutott a bajnoki elődöntő­be, amelyet a TFSE ellen vív majd meg. km-bt Dombrád-Pap 8-1 (5-0) Dombrád, 150 néző, v.: Lövei. Dombrád: Csáki T. (Mucsicska V.) - Kői B„ Géczl l„ Puskás Á„ Fabu R. (Lukács Zs.), Borbély L (Molnár R), Nagy M„ Kalu B„ Dávid R., Hajdú L, Dercenl B. (Kecsmár B.). Edző: Kató István. Pap: Kovács Zs. - Jónás Krisztián (Rusznák G.)., Szlovák T„ Kovács Cs., Kovács T„ Szilágyi R., Jónás Kálmán (Sipos J.), Szabó Á. (Jónás Károly), Balogh Sz., Dobrai G. (JónásT.), Sajtos N. Edző: Dallos László. Gól: Dávid R. 6, Derceni B„ Kalu B. (11-esből), III. Jónás K. Hl: 2-4. Kató István: - A csapat - Dávid Róbert vezérletével - győzelemmel köszönte meg egyik fő szponzorunknak a támogatást, az új garnitúra mezt és természetesen örülünk a mérkőzés utáni vendéglátásnak is. _______ Dallos László: - A hazaiak más sebességi fokozatban játszottak, aminek ellenszerét Játékosaim nem találták. így megérdemelten nyert a Dombrád. ________________ Kék-Ramocsaháza 4-0 (0-0) Kék, 120 néző, v: Papp F. Kék: Himmer A.- Ignácz G., Horváth Cs., Erőss P„ Kerekréti Á„ Kántor T„ Poór B. (Tóth G.), Sinka J., Szurcsik Z., Szurami L, Kantár J. Edző: Fabók István. Ramocsaháza: Jenei N. - Lakatos M., Asztalos J. (Tompa A.), Zsíros L, Tóth A. (Lakatos K.), Simon K. (Asztalos J.), Ladányi S., Szegedi Z„ Imre I, Hajdú G. (Tömpe K.), Szabó L. Játékos-edző: Ragányi Mihály. Gól: Kantár J. 2 (egyet 11-esből), Sinka J., Szurcsik Z. (11-esből). Hl: 2-5. ______________ Fabók István: - Ma Kék megint legyőzött egy pirosat! Szeretnénk megnyugtatni min­denkit, hogy Messivel ellentétben kéki labda- rúgó nem érintett az offshore botrányban. Ragányi Mihály: - Le a kalappal a játék- vezetés előtt. Gratulálok a kéki csapatnak, megyünk tovább.___________ _ Pátroha-TIszamentISE 9-0 (6-0) Pátroha, 80 néző, v.: Kaibás. Pátroha: Tóth Z. (Tóth J.) - Juhász L. (Ujj Gy.), Varga R., Kovács Sz., Horváth J„ Balogh I., Rácz S„ Gazdag A., Bandor J„ Nagy-lván R, Mozga Gy. Játékos-edző: Gazdag Attila. Tiszamenti SE: Makai Cs. - Csatlós G., Gyurkó J. (Széplaki S.), Szabó K„ Szűcs Á. (Bata K.), Macsi R., Nagy Á. (Áros Zs.), Rékási T., Szász G., Ducsi B., Rékási A. Edző: Széplaki Sándor. Gól: Gazdag A. 3, Balogh 1.3, Rácz S., Bandor J., Horváth J. Ifi: 9-0. Gazdag Attila: - Mindenkit azért még mi sem tudunk felhozni a gödörből, a következő meccsünk azért Izgalmasabbnak ígérkezik. Széplaki Sándor: - Gratulálok a hazai csapatnak, illetve a bennünket elkísérő szurkolóseregnek. Lelketlen és akaratgyenge játékkal nem lehet mérkőzést nyerni. ______ Nyfrmada-Nagydobos 7-0 (1-0) Nyírmada, 100 néző, v.: Bíró Cs. Nylrmada: Papp G. - Mátyus Cs., Benkő T„ Járomcsák G„ Mokri R. (Jurkinya M.), Kozma A. (Danes L), Danku A., Szlkszai A., Zakor J. (Jónás A.), Fo­dor Cs., Németh A. (Kapin K.). Játékos-edző: Szőke István. Nagydobos: Przybytek - Onder G., Bíró S„ Antal D., Bajnai M., Budaházi I, Rácz J., Tolnai T., Szabó R, Makszim G„ Izsó G. (Gergely N.). Edző: Sánta Árpád. Gól: Danku A. 2, Kozma A., Fodor Cs., Szikszai A„ Járom- csák G„ Németh A. (11-esből). Ifi: 14-1. Szőke István: - Gyenge első félidei játék után a lelkesen védekező látogatóinkat sikerült hátul feltörnünk, így gólokban is megmutatkozott mezőnylölényünk. ______ Sánta Árpád: - Szerintem ma a bajnokcsa- pattól kaptunk ki. Gratulálok nekik! Ajak-Demecsr ___________2-5 (1-4) Ajak, 150 néző, v.: Veres J. Ajak: Kántor P. - Sütő N„ Poncsák L„ Háda L, Takács J. (Iski D.), Haga J. (Magyar Z.), Folytán Z„ Kontér D., Murin L. (Dolhai L.), Kovács L. Dobrai Cs. Edző: Ragány Csaba. Demecser: Fintor S. - Molnár A. (Gombkötő Z.), Kriser Sz., Hudák N„ Csáki L, Kocsis Z„ Minyin, Csillik Gy., Kantár K„ Gombkötő S., Csáki A. (Varga J.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Haga J„ Iski D„ illetve Gombkötő S. 2, Kantár K„ Csáki A., Minyin. Ifi: 4-2. ______________ Ragány Csaba: - A helyzeteket mi alakítot­tuk ki, viszont a gólokat az ellenfelünk lőtte. A mérkőzés, sajnos már az első félidőben eldőlt, de megyünk tovább, és készülünk az előttünk álló feladatokra. _____ Gombkötő Sándor: - Jó játékvezetés mellett az első félidőben sikerült magabiztos előnyt szereznünk, a másodikban pedig már csak az eredmény tartására törekedtünk. Őr-Vaja _ 2-0 (1-0) Or, 200 néző.v.: Szabó Á. Őr: Oláh M. - Sipos J. (Bálint Zs.), Benkő J. (Szabó V.), Paragh K., Márton T. (Vinnai G.), Tisza Á. (Repelik Á.), Paragh M., Kerekes M. (Iván D.), Soltész Á., Anda G., Bálint Cs. Edző: Kálmándi Bertalan. Vaja: Gergely I. - Jónás J., Simák J., Noszál T„ Mocsár G„ Soós K. (Sashegyi Sz.), Kiss Attila, Mulutó R, Varga R, Hudák P. (Papp T.), Sándor A. Játékos-edző: Simák János. Gól: Bálint Cs., Bálint Zs. Kiállítva: Sashegyi Sz. (78. perc). Ifi: 0-5. __________________ Kálmándi Bertalan: - Igazi parázs hangu­latú, szomszédvári rangadó volt. Köszönjük lelkes szurkolótáborunk kitartó biztatását. Külön gratulálok a kapusomnak, aki fontos helyzetben büntetőt is hárított. _________ Simák János: - Sajnálom ezt a mérkő­zést, mert még döntetlen állásnál sikerült tizenegyest kihagynunk. Voltak kidolgozott helyzeteink is, amelyek szintén kimaradtak. Nyírkarász-Záhony 1-2 (1-1) Nyírkárász, 200 néző, v.: Major 0. Nyírkárász: Borkó J. - Till J. (Jávor P.), Rákóczi L, Csuka Gy. (Belinszki Sz.), Bombera M„ Vicickó L. (Kovács L), Király J., Horváth G. (Liptai A.), Liptai D., Sashegyi G„ Varga J. Edző: Dudás Zoltán. Záhony: Lingl A. - Kovács L, Czvik S„ Kacsúr A., Angyal Á. (Molnár Cs.), Karasz A., Fekete L. (Sére L), Zsoffcsák (Baráth I.), Balogh S„ Ács G„ Magyar P. Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Varga J„ illetve Ács G, 2. Kiállítva: Rákóczi L. (51. perc). Ifi: 1-2. Dudás Zoltán: - Nagy iramú, változatos mérkőzésen már az első félidőben eldönthet- tük volna a három pont sorsát. Úgy érzem, de nem csak én, hogy a második félidő elején hozott túlzott, szigorú ítélet a játékvezetőtől döntően befolyásolta a meccs végkimene­telét. A jól játszó záhonyi csapatnak pedig gratulálok a győzelemhez. _____________ Karasz Attila: - Gratulálok a csapatunk győzelméhez! Nagyon nehéz mérkőzés volt, ugyanis a hazaiak Is mindent megtettek a három pont megszerzésért. A második félidőben éltünk az emberelőny adta lehető- ségiinkkel. ez döntött. Fényeslitke-Újdombrád 2-0 (0-0) Fényeslitke, 150 néző, v.: Szabó I. Fényesllt- ke: Márta J. - Rusznák S„ Bakó G. (Nagy M.), Kázsmér L, Pálinkás T. (Halász T.), Pólyán I. (Kovács A.), Lupcsa Cs., Sárkány G., Ablonczy D„ Miskolczi G. (Fodor Cs.). Nagy B. Edző: Pokol László, újdombrád: Kmetz T. - Pásztor A., Farkas A., Kernács János (Geh K.), Kemács József, Balia J. (Komlósi T.), Csombók Cs., Ignéczi Cs., Szőlősi A., Oncsó M. (Kállai Zs.), Balia K. Edző: Bállá János. Gól: Miskolczi G., Sárkány G. Ifi: 6-2. __________________ Pokol László: - Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Szervezett, és jó csapatot sikerült legyűrni - két szép góllal. Gratulálok a játékosoknak és az ificsapatunknak, hogy ismét tudták hozni a mérkőzést. _________ Bállá János: - Lehetne ezután a meccs után is okosakat mondani, de öt meccsen szerzett három ponttal, inkább mindenki gondol­kozzon el a saját hibáin. Ha fejben helyre rakja magát a csapat, talán visszatérünk a győzelmi ösvényre. Amatőr női NBI. Rájátszás, negyeddöntő. 2. mérkőzés Tatabányai KC-Nyíregyházi Kosársuli 62-84 (12-15,16-27,15-28,19-14) Tatabánya, 100 néző, v.: Tóth K., Sabáli L. NYKS: Papp K. 16/9, Kiss G., Popenko K. 13/3, Páll V. 14, Farkasinszki 0.17/3. Csere: Lizák 9/3, Hidas 2, Fekete D. 9/6, Popenko A. 2, Simoncsik, Takács A. 2, Borza. Edző: Farkasinszki Gyuláné. Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0 a Nyíregyházi Kosársuli javára. A bajnokság állása 1. Nvírmada 22 21 1­123-20 64 2. Nyírkárász 22 17 1 4 125-21 52 3. Dombrád 22 16 3 3 92-22 51 4. Záhony 22 16 2 4 79-30 50 5. Fényeslitke 22 12 2 8 76-42 38 6. Pátroha 22 11 4 7 75-38 37 7. Ajak 22 11 2 9 47-51 35 8. Demecser 22 9 5 8 62-48 32 9. Újdombrád 22 9 4 9 58-48 31 10. Ör 22 9 1 12 45-62 28 11. Pap 22 8 1 13 41-77 25 12. Kék 22 7 2 13 41-53 23 13. Vaja 22 6 3 13 42-57 21 14. Nagydobos 22 5 3 14 26-107 18 15. Ramocsaháza 22 2­20 23-142 6 16. Tiszamenti SE 22 1­21 15-152 3 Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 22. forduló Tarpa-Kölese _______1-0 (1-0) Tarpa, 200 néző, v.: Paráda. Tarpa: Bodnár B. - Ködöböcz N„ Antal R., Szidor S., Egresi G„ Tar E., Kovács A. (Djácsenkó), Péter Gy., Oros E., Rozman S., Szabó A. (Gajdos Cs.). Edző: Görög Csaba. Kölese: Ludnanszki - Algács E„ Logoida, Száraszta F„ Pinyesko (Csonka J.), Kövesligeti L. (Botos V.), Repljyk, Zavanyi B„ Sira T„ Szkunzjak, Botos Á. Edző: Simon Csaba. Gól: Rozman S. Ifi: 6-0.___________________________________________ Görög Csaba: - Nagy meccs és nagy küzdelem - végül győzelem. A siker kovácsa a csapat volt, amely mellé odaállt a lelkes közönség is. Gratulálok a játékosaimnak. Simon Csaba: - Tarpa szinte helyzet nélkül, egy „kikapirgált" góllal nyert. A pálya locso­lását nem az égiektől kell várni. Gratulálok a hazai csapatnak a nagy akarásért. ______ Nábrád-Beregdaróe 2-1 (1-0) Nábrád, 100 néző, v.: Tassy T. Nábrád: Pásztor A. - Sárai G„ Pásztor Z., Mercz J„ Balogh Gy., Mercz L, Fábián G. (Pásztor L), Pásztor L, Tejfel D., Mercz Z., Hopka N. (Ko­vács B.). Edző: Végh András. Beregdaróc: Béres R. - Dub S„ Varga T„ Antal S„ Szász K„ Csók E. (Lukovics M.), Szlifka, Kizman G„ D. Pethe K., Lizák B„ Lukovics J. (Veress IIR.). Megbízott edző: Lizák Benedek. Gól: Mercz Z„ Tejfel D„ illetve Dub S. Ifi: 3-1. Végh András: - Egy jó képességű csapat ellen, küzdelmes mérkőzésen magunknak tettük nehézzé a mérkőzést - tanítani való játékvezetés mellett. Lizák Benedek: - Köszönés után rögtön az ellenfél vezetett. Második félidei játékunk alapján legalább az egy pontra rászolgál­tunk volna. ...... ............. Vásárosnamény-Szatmárcseke 16-1 (8-1) Vásárosnamény, 150 néző, v.: Tóth I. Vá- sárosnamény: Vass S. - Szabó J. (Balogh 1), Danku J., Sebestyén G., Mándi L (Deskó D.), Fejes J„ Bancsi G., Peregrin G., Balázs G. (Barta R), Bicskó G. (Bíró J.), ifj. Tivadar A. (Szűcs B.). Edző: Tivadar András. Szat- márcseke: Bőnyei B. - Mándi Zs., Kóczé G„ Homoki J. (Bozsányi R), Mándi Z„ Bakó K., Vajda A., Szikszai I., Varga Z„ Magula M., Viscsák E. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Mándi L 5 (egyet 11-esből), Deskó D. 4, Bancsi G. 3, Fejes J„ Sebestyén G., Barta R, Peregrin R. (11-esből), illetve Magula M. Kiállítva: Mándi Z. (75. perc). Ifini^Z ___________ Tivadar András: - Eddig ez a csapat volt az egyik legszimpatikusabb, amellyel találkoz­tunk a tavasszal. Gratulálok a játékosaim- nak, és az ifiknek is a fölényes sikerhez. Hadadi Ferenc: - Ezt a mérkőzés már akkor elvesztettük, amikor a mérkőzés előtt felszálltunk a buszra. Kishitűen nem lehet futballozni. Reméljük, ebből a mély gödör­ből mielőbb ki tudunk lábalni. Gratulálunk a hazaiaknak. _______________ Vámosoroszi-Tiszakóród 2-0 (O-Öj Vámosoroszi, 100 néző, v.: Vasas J. Vámoso- roszi: Szaniszló Á. - Márton J., Kerekes Sz. (Imre M.), Somogyi I, Jóni R., Imre Zs., Róka R., Balogh R, Bartha K., Riskó T„ Somogyi R. (Ács A.). Edző: Orosz András. Tlszakóród: Mudri A. - Lelt J., Majoros Sz., Farkas Z„ Légrádi G., Császár R, Sankó J., Horváth G., Veszprémi Zs., Nagy J. (Paulik Z.), Sipos J. (Sankó K.). Edző: Gyulai Zsolt. Gól: Bartha K., Ács A. Ifi: 13-0. __________________ Orosz András: - Gratuláluk az ificsapatunk gólzáporos győzelméhez. Az első gólig na­gyon nehéz volt, hetvenöt percig kellett rá várni, aztán már egyszerűbb lett a vége. Jót tett a csapatnak a tüzes víz, amit Szim Jan­csitól kaptunk a főzdéből. Köszönjük neki. Egy embert azért hiányoltam a mérkőzésről, akivel sok-sok éven keresztül küzdöttünk egymással sportszerűen. Nem úgy néz ki, hogy Juhász Ernőre nincs szükségük a vendégeknek! _____________________ Gyulai Zsolt: - Küzdöttünk és hajtottunk amíg bírtunk, a végére sajnos fejben elfáradtunk. _________________ Tlsztaberek-Mérk-Vállaj 1-1 (1-0) Túrricse, 50 néző, v.: Híres T. Tisztaberek: Makay Z. - Lázár R. (Homoki G.), Rudnák N., Makszim G. (Szabó L.), Molnár Róbert, Tóth J„ Lukács N. (Molnár Roland), Kálló A., Nagy J„ Császár T., Juhász N. Edző: Oroszi István. Mérk-Vállaj: Boros V. - Schupler Sz., Bozsányi S. (Rostás K.), Rostás L, Rosu, Tóth K., Szilágyi G. (Kurucz R.), Szabó 1., Sarbau, Szilágyi C. (Páskuly T.), Cimpam. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Molnár R., illetve Schupler Sz. (11-esből). Ifi: 3-1. __________ Oroszi István: - Kicsit későn ébredtünk, így már nem sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést. A meccs összképe alapján igazságos eredmény született. _________ Szimuly Gábor: - A mérkőzés előtt aláírtam volna a döntetlent. így utólag sajnálom, mert ma felülmúltuk a hazaiakat. Tyukod-Tunyogmatolcs 0-0 Tyúkod, 50 néző, v.: Gergely S. Tyúkod: ki­esek D. - Feka N„ Feka J. (Lakatos A.), Tóth R, Nyerges 0. (Lakatos Gy.), Sustyák A. (Török A.), Csaholyi Cs., Kasu Á„ Kertész J., Berki N., Lakatos S. Edző: Nagy József. Tunyogma- tolcs: Haklik A. - Varga R, Deli L, Csercsa J„ Szarka Sz., Kiss I. (Jakab A.), Kisgyörgy T., Fóri A., Vince R. (Szabó R.), Franku A., Jakab T. (Vadász T). Edző: Kisgyörgy Tibor. Ifi: 1-2. Nagy József: - Ettől remélem, hogy már csak jobb jöhet. ____________________ Kisgyörgy Tibor: - Két ellentétes félidőt láthattunk, ezek után reális eredmény a döntetlen. Gratulálok ificsapatunk első tavaszi sikeréhez. ________________ Mltota-Nyfmneggyes 2-1 (2—0) Milota, 150 néző.v.: Szikora. Milota: Kánya G. - Pap R., Siket L, Bunna I., Csókái S., Németh A. (Tóth K.), Fóris I. (Bunna A.), Balogh S. (Ja­kab J.), Lukács Martin, Lukács Márk, Rozsályi J. (Delényi A.). Edző: Rétfalvi Róbert. Nyírme­ggyes: Lakatos G. - Tóth G., Horváth J. (Paulik J.), Varga B„ Székely Zs., Éles B., Kovács L. (Pető Á.), Hornyák Zs. (Palcsák N.), Széles M., Balogh J„ Gyarmati M. Edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Lukács Márk 2, illetve Éles B. Ifi: 1-4. Rétfalvi Róbert: - Rengeteg helyzetet elpuskázva, nagyon nehézzé tettük a meccs végét. Ennek ellenére ismét szereztünk három pontot._____________________ Bulyáki Zoltán: - Sajnos megint elvérez­tünk, de a játékunk alapján gratulálok a csapatomnak. ____________ Nyírcsaholy-Csenger 2—4 (1—1) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Szűcs T. Nyír- csaholy: Szűcs K. - Molnár Sz., Putirka B., Balogh J. (Licz B.), Balogh Zs. (Szalai S.), Mező A., Szabó V., Bégány G„ Kovács J„ Jónás R, Bégány Zs. Edző: Zsatku Zoltán. Csengén Csorvási T. - Pankotai I., Antal Z„ Sopota Sz., Varga K., Garda P. (Katona R), Geletey Z., Gaál K., Budz M„ Mona Á. (Horváth Z.), Szilágyi L. (Szilágyi S.). Edző: Juhász Ferenc. Gól: Bégány Zs. 2 (egyet 11-esből), illetve Szilágyi L, Geletey Z„ Budz M_ Garda PJffc 2-j. _________________ Zsatku Zoltán: - Két pontrúgás, két kontra és futottunk az eredmény után. Gratulálok aCsengernek. _____________________ Juhász Ferenc: - Eredményesen, olykor egész tetszetős játékkal sikerült legyőzni a Csaholyt. Az utolsó tíz percben már nosz­talgiáztunk, összeállt a tíz évvel ezelőtti Katona, Szilágyi Sándor csatárpáros. A bajnokság állása 1. Vásárosnamény 22 19 1 2 116-29 56 2. Vámosoroszi 22 17 2 3 63-30 53 3. Kölese 22 15 1 6 78-31 46 4. Tarpa 22 14 1 7 54-31 43 5. Csenger 22 12 3 7 53-42 39 6. Milota 22 11 5 6 54-57 38 7. Nábrád* 22 10 2 10 46-71 31 8. Tisztaberek 22 8 5 9 57-50 29 9. Mérk-Vállaj 22 8 4 10 53-41 28 10. Tvukod 22 7 7 8 47-51 28 11. Beregdaróc 22 8 2 12 44-53 26 12. Szatmárcseke 22 7 1 14 34-93 22 13. Nyírcsaholy 22 6 4 12 61-72 22 14. Tunyogmatolcs 22 3 5 13 34-76 14 15. Tiszakóród* 22 4 2 16 35-68 13 16. Nyírmeggyes 22 3 4 15 35-69 13 * egy-egy büntetőpont levonva