Kelet Magyarország, 2015. október (72. évfolyam, 230-255. szám)

2015-10-26 / 250. szám

2015. OKTÓBER 26., HÉTFŐ KELET Labdarúgás: Megyei II. osztály, Alukonstrukt-csoport, II. forduló Terem-Napkor 2-1 (0-1) Terem, 100 néző, v.: Pethő P. Terem: Mitra- cica E. - Rosu F„ Feigi I, Csorvási Gy. (Patai Cs.), Ludescher A., Jónás B„ Moldovan M. (Gaginas D.), Virág G., Schvarczkopf W., Kiss I, Osvath Z. Játékos-edző: Moldovan Mari­us. Napkor: Mudri A. - Karasz L, Ország Zs., Gilányi L. (CsákányosT.), Nagy Á. (Karasz G.), Kóka K„ Horváth M„ Géczi P. (Bácskái A.), Ruszinkó B. (Magyar M.), Sándor L, Szabó S. Edző: Szűcs György. Gól: Patai Cs., KissT., illetve Ruszinkó B. Ifi: 3-1. __ Képíró Dániel egyesületi elnök: - A második félidei csapat az igazi énünk. Le a kalappal a fiúk előtt. Úgy látom, hogy a hétközi beszélgetéssel sikerült a fejekben rendet tenni. Gratulálok a fiúknak és a napkori csapatnak! Külön gratulálok az ifi­csapatnak is, amely magabiztos győzelmet aratott a listavezető ellen. Szűcs György: - Döntetlenszagú mérkőzésen mindkét csapat sokat tett a győzelemért, de a legtöbbet a játékvezető tette azért, hogy Terem hagyja el győztesen a pályát. Gratulálok csapatomnak, és örülök, hogy megúsztuk komolyabb sérülés nélkül. Gávavencsellő-Nyfrlbrony 4-1 (1-0) Gávavencsellő, 100 néző, v.: Lippa. Gáva- vencsellő: Vattai P. - Pásztor Zs., Guszti L, Koczogh l„ Balázs K., Bodnár S„ Kőpájer J„ Hengsperger A. (Csohány Z.), Szabó B„ Marcsek Z. (Biró Cs.). Játékos-edző: Mar- csek Zoltán. Nyíribrony: Luksa Z. - Kriston R., Ponczók T., Király D„ Konzili T„ Galamb P. (Tóth Zs.), Horváth G. (Imre L.), Horváth K. (Bagoly I.), Ujfalusy G„ Bárdos A., Nagy S. Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Fekete Á. 2, Guszti L, Balázs K„ illetve Horváth K. Ifl: 2-1. ____ Marcsek Zoltán: - Küzdelmes mérkőzésen, jó csapat ellen, megérdemelten nyertünk. Köszönjük szurkolóink biztatását. Győzel- münket Brondics Peti felépülésére ajánljuk. Lakatos Zsolt: - Gratulálok a Gávavencsel- lőnek! Sokkal jobban akarta a győzelmet. Mi egyelőre nagyon pontatlanok vagyunk, és ameddig ez így marad, addig nem tudunk rendesen támadásokat építeni. Apagy-KáUósamjón 6-0 (3-0) Apagy, 100 néző, v.: Simon T. Apagy: Károly G. (Udvari D.)- Hegedűs L, Orosz G„ Támba I, Marcsek T. (KorpásZ.), Kozák R„ Bakró A. (Varga Z.), Lakatos J., Kiss Z. (Badarász G.), Maries T., Márton I. (Jakab R.). Edző: Szegfű Mihály. Kállósemjén: Árpád J. - Nyisztor R„ Nistor E. (Nistor R.), Kóth Á., Erdei S., Leka A. (Farkas L), Gráf L, Mészáros Á. (Czimre I.), Gyulai K„ Bodnár G. (Mészáros M.), Balázsi P. (Gyurecska I). Játékos-edző: Balázsi Péter. Gól: Bakró A. 2, Kozák R., Márton I. (11-esbőt), Varga Z„ Jakab R. Ifi: 3-1. _______ Szegfű Mihály: - Kozák Róbert születés­napja alkalmából parádézott csapatunk. Nem is olyan kicsi ez az apagyi pálya... Balázsi Péten - A mérkőzés előtt felhívtam a játékosok figyelmét az Apagy erősségeire, és hogy miként tudnánk elkerülni a gólokat. Ennek ellenére az első öt gól pont azokból a szituációkból kaptuk, amire külön felhívtam a figyelmet. Úgy érzem, edzőként már nem tudok segíteni a csapatnak, ezért megkö­szöntem a vezetőknek és csapattársaimnak, hogy bizalmat szavaztak nekem. Legköze­lebb már csak játékosként lépek pályára, ha számítanak rám. Gratulálok az Apagynak! Nagykátló-Rakamaz 1-3 (1-0) Kállósemjén, 45 néző, v.: Piskóczi. Nagykál- ló: Virágh Cs. - Svelta Z„ Madar T., Csernák I. (Bene Z.), Kovács I, Bencs Á„ Lakatos Cs. (Hegedűs L), Fodor T„ BakóV., Dán A. (Tátrai B.), Málik J. Edző: Budaházi László. Rakamaz: HajzerT. - Takács I. (Csáki V.), Deme A., Hokk A., Orosz T, Suskó Á., Péntek M. (Venczel I.), Cseh K„ Gál N. (Anderka R.), Galambosi G„ Hornyák M. (Orgován Gy.).Edző: Madalina György. Gól: Bencs Á„ illetve Galambosi G., Hornyák M., Csáki V. Kiállítva: Bakó V. (77. perc). Ifi: 2-4. Budaházi László: - Az első félidő alapján több volt ebben a mérkőzésben. A második félidőben két hiba tíz perc alatt eldöntötte a találkozó sorsát. Az Is az igazsághoz tartozik, hogy a Rakamaz ennyivel jobb csapat. Ma megláthatták játékosaim, hogy miért is kellene edzésre járni. A játékvezetés nem volt méltó ehhez a mérkőzéshez. Ilyen arrogáns, nagyképű játékvezetést már régen tapasztaltam. Gratulálunk a Rakamaznakl Madalina György: - A játékstílusunknak idegen volt ez a pálya. Adódtak is nehézsé­geink, hisz félidőben még vesztésre álltunk. Dicséretes viszont, hogy fordítani tudtunk, és a mérkőzés végére bebizonyítottuk, hogy mi vagyunk a jobb csapat GFSEOros-Nyfrvasvári ~ 1-2 (1-0) Oros, 70 néző, v.: Hadházi. GFSE Oros: Sós S. - Tardi Zs., Kovács T„ Winkler A., Fehér J. (Dobránszki Á.), Szabó Cs., Sebők A bajnokság állása 1. Balkány 11 11­­44-2 33 2. Rakamaz 11 10­1 60-7 30 3. Kótaj 11 8­3 36-10 24 4. Levelek 11 6 1 4 26-17 19 5. Ujfehértó 11 5 3 3 29-22 18 6. Apagy 11 5 2 4 22-19 17 7. Encsencs 11 5­6 33-32 15 8. Napkor 11 4 3 4 17-24 15 9. Gávavencsellő 11 4 2 5 20-19 14 10. Nyírvasvári 11 3 2 6 12-26 11 11. Terem 11 3 2 6 15-38 11 12. Nyíribrony 11 3 1 7 16-35 10 13. Nyírpazony 10 2 3 5 12-27 9 14. Kállósemjén 11 2 3 6 9-27 9 15. Nagykálló 10 2 2 6 13-40 8 16. GFSE-Oros 11 1 2 8 10-29 5 Hengsperger András (földön) önfeláldozó Játékára Is szükség volt a Gáva­vencsellő győzelméhez a Nyfrlbrony ellen fotó: sipeki Péter K„ Gulyás I., Kóka S., Pécsi G. (Tolnai B.), Bognár R. Edző: Cslre Sándor. Nylrvasvárl: Chörmös M. (Cionca A.) - Szántó I., Balogh L, Hoszpodár M., Serbán J„ Oprea M„ Marian S. (Pelyák M.), Tasi T„ Karczub G., Csige I. (Ciocotisan C), Kocsis Z. (Petrás M.). Edző: Körmős Miklós. Gól: Szabó Cs., illetve Szántó 1.2. Ifi: 10-1. Csire Sándor: - A csapat nem érezte át a mérkőzés fontosságát. Megérdemelten győzött ellenfelünk. Gratulálok Nyírvasvá­rinak a győzelemhez! A csapatnak pedig el kell gondolkodni a továbbiakon, mert ez a hozzáállás kevés a megye kettőben. Cetlspáh-Báíí mi Balkány, 200 néző, v: Vitkai. Balkány: Jakocska Cs. - Vass Z., Szabó P., Daru I. (Ferenczi F.), Lakatost, Potornai M„ Kondor M„ Hortó A„ Göncz B. (Kovács E.), Kovács B. (Hatházi M.), Bogdanovic I. Edző: Mirgai László. Kótaj: Czenki P. - Sallai M„ Marozsán Zs., Kovács L. (Fekete B.), Szívós Gy. (Ferenczi M.), Szentannai Z., Die A., Kovács P„ De Montéira (Gurcsák A.), Hangácsi T.t Effoua A. (Fekete Á.). Edző: Csorna Dezső. Gól: Szabó P. Ifi: 2-0. ____________________ Mlrgal László: - Mély talajú pályán igazi rangadót játszott a két csapat. Nagy küzde­lemben mindkét csapat csúszott-mászott. Mindkét fél megérdemli a dicséretet, mert végigrobotolták a mérkőzést. Azt gondolom, hogy ezzel az egy góllal ma jobbak voltunk. A jó Kótaj ellen szerzett három pont, még sokat fog érni a végelszámolásnál. Csorna Dezső: - Csak gratulálni tudok a csapatomnak, mindent megtett, hogy eredményesek legyünk. Külön gratulálok Mirgai mesternek, nem véletlenül vezetik a tabellát. Nylrpazony-Úifehértó 3-3 (1-2) Nyírpazony, 80 néző, v.: Szikszai. Nylr- pazony: Tóth Z. - Szabó B., Mészáros J. (Paulik Z.), Márton P., Sarkadi Zs., Tóth G., Matejkó G., Lukács G., Takács G., Ladik S„ Tóth M. Edző: Márton Péter. ÚJfehértó: Lip­pa J. - Potyók J., Enyedi M„ Pallai G„ Dénes K., Szilágyi Á., Szigeti V., Zámbó D. (Máté G.), Tóth Sz., Kiss Sz., Osikóczki I. Edző: Urr László. Gól: Matejkó G. 2, Paulik Z., illetve Szigeti V., Potyók J„ Máté G. Ifi: 1-9. ________ Márton Péten - A csapat tartását mutatja, hogy hátrányból is fel tudtunk állni. Ha van még öt perc, akár meg is fordíthattuk volna a mérkőzést, de az eredmény igazságos. Urr László: - Fiatalság, rutintalanság. Magunknak köszönhetjük, hogy nem nyer­tünk. Az első félidőben mutatott játékunk magasabb osztályban is megállta volna a helyét. __________________________________ l&KSilißiiaivptolc *-2(3-0) Encsencs, 150 néző, v.: Kósa Gy. Encsencs: Sivadó R. - Horánszki L, Szilágyi G„ Nagy A., Kósa R. (Lengyel L), Varjasi K„ Balogh D. (Habinyák M.), Szilágyi Z., Budai J„ Biró Zs., Kónya M. Edző: Szedlár János. Levelek: Tuza L. - Nagy T„ Gebrl Gy., Vodilla D„ Ruff L, Bukta M. (Sitku D.), Hajdú G., Takács J. (He­gedűs D.), Murguly Cs., Szatlószkl T„ Majláth S. Edző: id. Majláth Sándor. Gól: Szilágyi G. 3 (egyet U-esből), Balogh D„ illetve Szatlószkl T„ Murguly Cs. Ifi: 1-2. ____________________ Szedlár János: - Nagyon magas színvonalú mérkőzésen a sokkal kombinatívabb játé­kunk, valamint a hatékony helyzetkihaszná­lásunk hozta meg számunkra a győzelmet. Nagyon jó Leveleket győztünk ma le. _______ Id. Majláth Sándor - Néhány játékos az első félidőben még báli hangulatban lépett pályára, de ezzel sincs semmi gond. A máso­dik félidőben mindent megtettünk a pályán. Ebben a szezonban még nem ejtettem szót a játékvezetésről, de sajnos a mai mérkőzé­sen látottak még említésre sem méltók. Az Aramissal szemben alakíthat a Nyírgyulaj Újabb esély az NB l-es szabolcsi csapat szá­mára - mindkét NB li-es megyei együttes is hazai pályán játszik futsal. A Veszprém elleni idegenbeli bravúrgyőzelem jót tett a nyírgyulaji lelkek- nek. Az élvonalbeli futsal- bajnokságban szereplő újonc szabolcsi együttes' az első siker kiharcolásával immár joggal feltételezheti: igen is, van keresnivalója a legjobbak között. Hétfőn (kezdés: 19 óra) pél­dául az Aramis ellen, amely gárda éppen a Gyulaj mögött, a hetedik helyen tanyázik a táblázaton. Lovas Norbert legénysége számára a hazai találkozó (a megszokott, nyír­bátori sportcsarnokban...) príma esélyt kínál arra, hogy elszakadjon az alsóházi rivá­lisoktól. Mindeközben teljes fordu­lót rendeznek az NB II. Kele­ti csoportban is. Az előkelő második pozícióban székelő Csenger ezúttal a gödöllői Mag-Log Team csapatát fo­gadja - ugyancsak hétfőn (kezdés: 19 óra). A vendégek nem lebecsülendő riválisok, amit jelez, mindössze egy ponttal gyűjtöttek keveseb­bet a szatmáriaknál. Persze, a Szilágyi „fiúk” saját katlan­jukban bárkinek képesek be­fűteni. Ugyanakkor a tabellán ti­zedik Nyíregyházi Ezüstcsikó a harmadik Debreceni EAC alakulatával játszik - a Tisza- vasvári úti létesítményben (kezdés: 19 óra). KM-KT ® sport.szon.hu Hírek. A régió ás a világ hírei. Totó 43. hét/a 2. forduló mérkőzései 8. Mllan-Sassuolo 2-1 1 1. Bayern München-l.FC Köln 4-0 1 9. Juventus-Atalanta 2-0 1 2. Leverkusen-Vf B Stuttgart 4-3 1 10. Florentlna-Roma 1-2 2 3. Darmstadt-Wolfsburg 0-1 2 11. Lazlo-Torino 3-0 1 4. Ingolstadt-Hertha BSC 0-1 2 12. Chievo-Napoll lapzárta után 5. Dortmund-Augsburg 5-1 1 13. Manchester United-Manchester City 6. Mönchengladbach-Schalke 3-1 1 0-0 x 7. Palermo-lnternazionale 1-1 X 14. Atl. Madrid-Valencia lapzárta után Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, II. forduló Nylrmada-NyWarisz 1-0 (1-0) Nyírmada, 200 néző, v.: Ésik I. Nylrmada: Papp G. - Mátyus Cs., Balogh A., Jurkinya M„ Bancsi G., Fejes J., Szikszai A., Benkő T, Fodor Cs. (Kapin K.), Németh A., Járomcsák G. (Németh G.). Játékos-edző: Szőke István. Nyfrkarász: Borkő J. - Sashegyi G„ Rákóczi L, Csuka Gy., Horváth G., Zakor J. (Kovács L), Liptai D„ Jávor P„ Papp M. (Tóth T), Pásztor J. (Szolomka I.), Varga J. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Járomcsák G. Ifi: 2-2. _________________ Szőke István: - Rangadóhoz méltó meccset játszottunk, amelyen a kihagyott helyzetek, és a két meg nem adott tizenegyes mellett is megérdemelt győzelmet arattunk. Szeret­ném megköszönni a lelkes szurkolást a mér­kőzésre kilátogató népes közönségünknek. Dudás Zoltán: - Közel egyéves veretlenségi sorozatunk szakadt meg egy olyan rangadón, amelyen pontokat szerezhettünk volna. Gratulálok a Nyírmadának! Váör-Dombrád ÜHH Vaja, 100 néző, v.: Major. Vaja: Pekk J. - Simák J., Kiss Attila (Sashegyi Á.), Sashegyi Sz., Sándor A. (Mondom E), Noszál T, Soós K., Mocsár G„ Mulutó P., Simák L„ Varga P. Játékos-edző: ifj. Simák János. Dombrád: Csáki T. - Kői B., Géci I., Csáki P„ Karkusz A. (Lukács Zs.), Puskás Á„ Balta J„ Kalu B„ Borbély L, Hajdú L, Kecsmár B. (Tóth I). Edző: Kató István. Gól: Mocsár G„ illetve Kecsmár B. Ifi: 5-1. _______________________ Ifj. Simák János: - A Dombrád van olyan jó csapat, hogy nem szorul rá a bírói segédletre a pontszerzés érdekében. Üzenem a játék­vezetőnek, hogy a tizenegyes a mérkőzés kilencvenedik percében is büntető. Gratulálok a fiúknak a pontszerzéshez!________________ Kató István: - Az első félidőben jól tartotta magát a hazai csapat. A fordulás után felbil­lent a pálya, de a jobbnál jobb helyzeteket is elpuskáztuk, így be kellett érnünk az egy ponttal. _____________ Záhony, 80 néző, v.: Éva I. Záhony: Leskovics A. (Lingt A.) - Kacsúr A., Kemenyeczki, Ésik A., Huzdik P., Semegi T. (MotnárCs.), Karasz A., Sére L. (Bakó M.), Fekete L, Bálint K. (Balogh S.), Ács G. Játékos-edző: Karasz Attila. Pap: Kovács Zs. - Lesku Cs., Sajtos N., Sipos J„ Kázsmér L, Dobrai G„ Mudri B„ Balogh R„ Erdei K„ Ko! J. (Balogh Zs.), Dallos L. Edző: Vedres Béla. Gól: Ács G. 3 (egyet 11-esbőt), Karasz A. 2, Sére L, Semegi T. (11-esből), Bakó M. Kiállítva: Mudri B. (25. perc). Ifi: 4-2. Karesz Attila: - Gratulálok a csapatom­nak, ötletesen játszottak a srácok. Annak a játékosunknak üzenem, akit annyira érdekel a csapat sorsa, remélem lesz annyi becsület benne, hogy többet nem jön Ide,____________ Vedres Béla: - Az óraátállftás miatt a záhonyiak felajánlottak nekünk egy kávét, amit sajnos nyolc cukorral főztek. Ramocsaháza-TIszamentlSE 2-1 (1—0) Ramocsaháza, 100 néző, v.: Vasas. Ramocsaháza: Jene! N. - Lakatos M„ Tompa A. (Tóth R.), Hajnal A. (Gál L), Novák N„ Imre T. (Tömpe K.), Szegedi Z., Ladányi S., Zsíros L, Hajdú G., Ragányi M. Játékos-edző: Ragányi Mihály. Tlszamentl SE: Makai Cs. - Mokri R., Gyurkó J., Jónás K., Széplaki S., Lakatos A., Nagy Á., Kokas A. (Osztolykán E.), Jónás K. (Popovics P.), Kiss Á„ Dues! B. Edző: Széplaki Sándor. Gól: Imre T„ Szegedi Z., illetve Ducsi B. Kiállítva: Nagy Á. (16. perc). Ifl: 16-6. ____________________ Ragányi Mihály: - Ezzel a győzelemmel búcsúzunk szurkolónktól, „Pipától". Végre megvan az első győzelmünk!_______________ Széplaki Sándor - Amíg csak Makai, Gyurkó, Mokri, illetve Ducsi Bence lelkesedése hajtja a csapatot, addig ityen eredmények fognak születni. Úldombrád-Kék 2-0 (1-0) Úidombrád, 150 néző, v.: Soós A. Újdomb- rád: Papp J. - Kernács János, Csombók Cs., Batta J., Kernács József, Szőlősi A. (Pásztor A.), Pásztor A. (Komlósi L), Balia K., Lakatos Z., Ignéczi Cs. (Oláh A.), DócsCs. (Geri K.). Edző: Bállá János. Kék: Himmer A. - Pelsőczi I., Horváth Cs., Erőss P., Szurcsik Z., Horváth A. (Sinka D.), Kantárj. (Szurcsik G.), Ignácz G., Csombók Cs., Sinka J., Kántor T. (Tóth G.). Edző: Fabók István. Gól: Balia K., Sinka J. (öngól). Ifi: 4-2. _________________________ Bállá János: - Közel azonos erők küzdelmé­ből, egy kis szerencsével is, de mi kerültünk ki győztesen. Azt hiszem, nem érdemtelenül. Fabók István: - Maximális dicséret illeti a csapatot, sajnos ez volt az a meccs, amikor ha reggelig játszunk se találunk be a kapuba. Nagydobos-Alak 2-1 (H) Nagydobos, 100 néző, v.: Bendik T. Nagy­dobos: Kiss Sz. - Bíró S„ Herceg A. (Bajnai M.), Budaházi I, Almássy J„ Filep R., Gajda A. (Mihálku D.), Varga J„ Tóth A. (Makszim G.), Tolnai T. (Kovács D.), Kormos Ä. Megbízott edző: Varga János. Ajak: Kántor P. - Takács J„ Poncsák L, Sütő N„ Kovács Zs., Herceg I. (Borku I), Murin L, Kontér D., Magyar R., Lakatos B. (Dobrai Cs.), Kovács L. Edző: Ragány Csaba. Gól: Tolnai T. 2, illetve Kovács L. Ifl: ____________________________ Varga János: - Gratulálok a csapatnak! Végre megszereztük a három pontot. _______ Ragány Csaba: - Gratulálok lelkesen játszó ellenfelünknek, megérdemelten nyert. Sajnos, amitől tartottam, és amire felhívtam a játékosaim figyelmét, hogy lelkesedéssel és akarással felülmúlhatnak bennünket, az beigazolódott. Bízom benne, hogy ez a pofon mindenki arcán nagyot csattant, és levonja belőle a megfelelő következtetéseket. Demecser-Pátroha 3-2 (0-1) Demecser, 120 néző, v.: Sinka. Demecser: Fintor S. - Ballai Z., Kriser Sz., Minyin, Lelt J. , Gombkötő S. (Gombkötő Z.), Hudák N„ Illés J„ Molnár A., Kocsis Z., Kantár K. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Pátroha: Tóth Z. - Bombera M., Juhász L„ Ujj Gy., Varga R„ Gazdag A., Balogh I., Horváth J., Kovács Sz., Rácz S., Hamza A. (Mozga Gy.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Kantár K„ Hudák N„ Lelt J. (11-esből), illetve Balogh l„ Horváth J. Kiállítva: Kantár K. (90. perc). Ifi: 1-1. _______________________________ Gombkötő Sándor - Á szerdai összetar- táson Végéra Attila masszőrünkkel sikerült a csapat pulzusát megnövelni, melynek ez lett az eredménye. Ha valakit megsértettünk, azoktól pedig elnézést kérUnk. _____________ Gazdag Attila: - A mérkőzésről meg csak annyit, hogy szerintem játékvezetés nélkül ^b^e^t^aottunk volna. Fényeslitke, 100 néző, v.: Veréb. Fényeslitke: Kovács T. - Bakó G„ Pálinkás T, Nagy Z„ Nagy M„ Fodor G„ Sárkány G., Lupcsa Cs., Szabó L. (Halászi), Mlskolczi G. (Fodor Cs.), Kovács A. (Rusznák G.). Edző: Mártha Ferenc, őr Kedves Gy. - Anda G„ Kiss A., Benkő J., Már­ton T„ Szabó V„ Kerekes M. (Szabó A.), Tisza Á„ Soltész Á. (Dudics R.), Paragh M. (Repelik Á.), Sipos J. (Murguly I.). Edző: Kálmándi Ber­talan. Gól: Lupcsa Cs. 3, Kovács A., Fodor Cs., Nagy Z., illetve Soltész Á. Kiállítva: Benkő J. (61. perc) Ifi: 2-7. _________________________ Mártha Ferenc: - Magabiztos győzelmet arattunk, remélem, hogy ezt a formát átmentjük a kővetkező meccsre.____________ Kálmándi Bertalan: - A második félidőben nyújtott produkciónk után szégyellem magam a csapat nevében. A bajnokság állása 1. Nyírmada 11 11­­72-8 33 2. Nyírkárász 11 9 1 1 68-13 28 3. Záhony 11 9­2 41-18 27 4. Dombrád 11 7 1 3 53-14 22 5. Pátroha 11 7­4 47-19 21 6. Pap 11 7­4 29-30 21 7. Ujdombrád 11 5 1 5 34-28 16 8. Ajak 11 5 1 5 29-33 16 9. Fényeslitke 11 4 1 6 37-24 13 10. Vaja 11 4 1 6 25-32 13 11. Demecser 11 3 4 4 21-28 13 12. Or 11 4­7 19-40 12 13. Kék 11 3 1 7 23-32 10 14. Nagydobos 11 2 1 8 12-58 7 15. TiszamentiSE 11 1­10 11-71 3 16. Ramocsaháza 11 1 ' ­10 10-83 3 LabdarúgáS:Megyei II. osztály, Kelet-Magyarorszag-csoport, 11. forduló Nylrmeggyes-Tunyogmatolcs 0-2 (0-1) Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Máté I. Nyfrmegy- gyes: Angyal L. - Nagy Zs., Horváth J., Tóth G., Jurkó L, Varga B. (Palcsák N.), Gyarmati N., Erdei Cs. (Székely Zs.), Pankotai I. (Medve L), Kovács L. (Kosztyu R.), Batizi-Pócsi K. (Kurucz R.). Edző: Bulyáki Zoltán. Tunyogmatolcs: Haklik A. - Kovács F., Varga P, Simon A., Tisza S. (Kisgyörgy I), Fóri A., Tóth J., Szarka Sz., Mező A., Nagy J., Vince R. (Szabó R.). Játékos-edző: Kisgyörgy Tibor. Gól: Vince R„ NagyJ. Ifi: 6-1. ____________ Bulyáki Zoltán: - Remélem, hogy együtt megtaláljuk a kiutat..._____________________ Kisgyörgy Tibor - Nagyszerű játékvezetés mellett, egyértelmű győzelmet arattunk. A csapat megérezte a siker ízét, és ahogy látom, ez tetszik is mindenkinek. _________ Vásárosnamény-TIsztaberek S—3 (1—1) Vásárosnamény, 150 néző, v.: Rajzinger. Vásá- rosnamény: Csordás A. - Balázs G. (Szabó Zs.), Peregrin R. (Balogh L), Bicskó G. (Varga I), Mándi L, Sebestyén G., Deskó D„ Szabó J., Danku J„ Tivadar A., Szűcs B. Játékos-edző: Tivadar András. Tisztaberek: Makay Z. - Ju­hász A., Kiss G. (Molnár R.), Szabó L, Molnár R„ Kálló A., Bartha K., Lukács N., Homoki G., Császár I, Lázár R. Edző: Oroszi István. Gól: Deskó D. 3, Peregrin R„ Sebestyén G., illetve Lukács N„ Bartha K., Homoki G. Ifi: 6-1. Tivadar András: - Az első félidőben nagyon tompán játszottunk, a folytatás­ban sikerült rendezni a sorainkat, és végül lendületes játékkal megszereztük a három pontot. _____________________________ Oroszt István: - Vásárosnaményban három gólt lőni nem kis dolog, de ezért is nulla pont jár, mivel nemcsak elől, hanem hátul is gólképesek voltunk. Tarpa-Vámosoroszi 0-1 (0-0) Tarpa, 200 néző, v.: Kosztyú. Tarpa: Bodnár B. - Ködöböcz N., Antal R„ Megadja K„ Verejcsi E., Rózsa R., Dávid G. (Djácsenkó), Kacsó R. (Szabó A.), Tar E. (Gajdos Cs.), Péter Gy. (Kovács A.), Barta F. Edző: Görög Csaba. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Márton J„ Ács A., Kerekes Sz., libán M., Jóni R. (Torma I.), Baráth G., Imre Zs., Róka R., Imre M. (Molnár P), Riskó T. Edző: Orosz András. Gól: Torma I. Kiállítva: RiskóT. (52. perc). Ifl: 10-1. Görög Csaba: - Gratulálok az ellenfélnek! Orosz András: - Az első félidő egyenlő erők küzdelme volt, aztán Jóni Ricsi súlyos sérülése, és Riskó kiállítása megnehezítette a dolgunkat. A fiúk ekkor a spájzból elővették tartalék energiájukat, és „Sügér” ballábas bombájával eldöntötte a mérkőzést. Szatmárcseke-Mllota 1-6 (0-2) Szatmárcseke, 50 néző. v.: Frindik J. Szatmár- cseke: Bőnyei B. - Kóczé G., Della S. (Mándi Z.), Orsolyák Á„ Mándi L, Bandies L, Viscsak E., Molnár A., Bakó K. (Szűcs P), Bozsányi L, Bakó G. Edző: Hadadi Ferenc. Mílota: Kánya G. - Pap R., Siket L, Nyilas B., Főris I. (Danó M.), Bunna I. (Bunna A.), Lukács Martin, Rozsályi J. (Delényi A.), Lukács Márk, Burjász J., Csókái S. (Jakab J.) Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Viscsak E. (U-esből), illetve Lukács Márk 2, Burjász J., Delényi A., Siket L, Mándi Zs. (öngól). Kiállítva: Bakó G. (61. perc). Ifi: 2-7. Hadadi Ferenc: - Döntetlen állásnál az első félidőben tizenegyest hibáztunk, és ziccerek sorát hagytuk ki, így más eredmény nem lehetett a vége.__________________________ Rétfalvi Róbert: - Igen nehezen indult be a gólgyártás, de a végére sikerült megszórnunk a szimpatikusán játszó ellenfelünket. _______ Csenger-Tyukod 2-2 (M) Csenger, 220 néző, v.: Siroki. Csenger: Csorvá­si T. - Mona Á„ Antal Z„ Gaál K„ Pankotai I., Tóth Z., Geletey Z., Kovács J., Varga K., Katona P, Szilágyi L. Edző: Boros Károly. Tyúkod: Irl- csek - Sustyák A., Feka N„ Lakatos Gy., Nyer­ges 0., Feka J., Lakatos I., Kertész J., Lakatos S., Berki N., Horváth Z. (Szabó N., Sipos M.). Edző: Nagy József. Gól: Szilágyi L, Geletey Z„ illetve Lakatos 1.2. Kiállítva: Antal Z. (84. perc), Illetve Sustyák A. (75. perc). Boros Károly: - Úgy látszik, mély gödörben vagyunk. ________________________________ Nagy József: - Sajnos nem tudtuk hozni a megszokott játékunkat, de a döntetlenre maximálisan rászolgáltunk. Hiányérzetem csak a gólok számban, és a játékvezető teljesítményében lehet, mely a mai meccsen kritikán aluli volt. Kölcse-Nyfrcsahoty 6-1 (4-1) Kölese, 100 néző, v.: Tassy. Kölese: Ludnansz- ki - Botos V. (Nádasdi Gy.), Sztáraszta F., Szkunzjak (Rézműves E.), Pinyasko, Algács M. (Algács E.), Repljyk, Zavanyi B. (Kocsis I.), Sira 1, Csonka J. (Dobos I.), Botos Á. Edző: Simon Csaba. Nyfrcsaholy: Bulyáki Gy. - Rostás L, Botos S., Putrika B., Balogh J„ Licz B., Kósa Sz. (Szalai S.), Petrohai Gy., Jónás P, Balogh Zs., Bégány Zs. (Rostás K.j. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Pinyasko 2, Szkunzjak, Repljyk, Csonka I., Algács M., illetve Bégány Zs. Ifi: 0-3. ________ Simon Csaba: - Korrekt játékvezetés mellett, sziporkázó játék. __________________ Tóth Zoltán: - Davaj, davajl Mérk-Váttaj-Nábrád 5-1 (1-1) Mérk, 110 néző, v.: Maleskovits. Mérk-Vállaj: Boros - Bozsányi S., Molnár Sz., Bálint M., Pe­res R., Lakatos J., Cimpam (Molnár J.), Schup- lerSz., Szabó I. (PáskulyT.).Sarbau, Szimuty Gergő. Edző: Szimuly Gábor. Nábrád: Bíró M. - Pásztor A., Sárai G., Tóth A., Balogh Gy., Tejfel D„ Szabó T, Varga Z., Fábián G„ Mercz Z„ Ráski B. Edző: Végh András. Gól: Bálint M. 2, Lakatos J., Peres R., Szimuly Gergő, illetve Szabói Ifi: 5-2. _________________________ Szimuly Gábor - Az első félidőben nagyon gyengén, kapkodva futballoztunk, a szünet­ben történt fejmosás jót tett a srácoknak, így a második játékrészben már csak egy csapat volta pályán. ___________________________ Végh András: - Jó játékvezetés mellett az első félidőben akár eldöntheti ük volna a 3 pont sorsát, de a jobban akaró hazai csapat végül megérdemelten szerezte meg a győzel­met. Köszönöm annak a tizenegy embernek, aki megjelent a mai mérkőzésen, külön Tejfel Dávidnak, aki sérülten is vállalta a játékot. Gratulálok Biró Martinnak a debütáláshoz! Tlszakóród-Beregdaróc 0-5 (0-1) Tiszakóród, 30 néző, v.: Veres i Tiszakóród: Nagy M. - Móricz I., Somogyi Cs., Nagy J„ Szuromi P, Császár P., Sipos J., Majoros Sz., Sankó J., Légrádi G„ Kanalas J. Edző: ifj. Juhász Ernő. Beregdaróc: Béres R. - Varga I, Veress IR. (Lukovics J.), Halász I, Dub S., D. Pethe K„ Kizman G„ Veress IIR.. Szász K. (Veress 0.), Kovtun, Lizák B. Edző: Baracsi Endre. Gól: Kovtun 3, Lizák B. 2. Kiállítva: Somogyi Cs. (54. perc). Ifi: 2-1._____________ 16- Juhász Ernő: - Annak a tizenegy játé­kosnak, aki ma pályára lépett csak gratulálni tudok! Sajnos, az akarat sokszor kevés... Szégyen és gyalázat, de akinek szólna ez a dolog, az nem olvassa az újságot. Azok az emberek, akik a kudarcnak jobban örülnek, minta sikernek, most boldogok lehetnek. Baracsi Endre: - Az elején kicsit döcögött a gépezet, és akkor szükségünk volt arra, hogy kapusunk szíve a helyén legyen. Az első tíz perc után bemelegedtünk, így a végére sok izgalom nem maradt. I A bajnokság állása 1. Vámosoroszi 11 11­­35-11 33 2. Vásárosnamény 11 10 1­53-19 31 3. Tarpa 11 7­4 29-17 21 4. Csenger 11 6 2 3 31-22 20 5. Kölese 11 6 1 4 36-18 19 6. Beregdaróc 11 6­5 31-24 18 7. Milota 11 5 2 4 30-29 17 8. Tyúkod Í1 4 4 3 31-25 16 9. Tisztaberek 11 4 1 6 31-30 13 10. Nábrád 11 3 2 6 22-36 11 11. Tunyogmatolcs 11 3 2 6 22-37 11 12. Mérk-Vállaj 11 3 1 7 25-26 10 13. Nyírcsaholy 11 3 1 7 25-40 10 14. Nyírmeggyes 11 2 3 6 19-29 9 15. Tiszakóród 11 2 1 8 17-37 7 16. Szatmárcseke 11 2 1 8 12-49 7