Kelet-Magyarország, 2015. szeptember (72. évfolyam, 204-229. szám)

2015-09-07 / 209. szám

A szomszédvári rangadón a levelekiek futottak gyorsabban a labdával, így ők nyertek Apagyon fotó: pusztai Sándor ÚJfehértó-Encsencs 4-1 (3-0) Ujfehértó, 100 néző, v.: Hegedűs Cs. Ujfe- hértó: Lippa J. - Potyók, Fekete L. (Kiss A.), Pallai G., Dénes K„ Enyedi M. (Szilágyi Á.), Szigeti V„ Tóth Sz. (Zámbó D.), Somogyi L, Máté G. (Borsy), Osikóczki. Edző: Urr László. Encsencs: Szvára - Horánszki, Lengyel L, Szilágyi G., Kósa R. (Nagy A.), Küzmös (Mi- Iák). Varjasi (Kovács A.), Tallódi, Balogh D. (Szedlár J.), Budai J. (Kerékgyártó G.), Biró Zs. Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Osikóczki 2, Somogyi L, Potyók. illetve Biró Zs. Ifl: 3-4. Urr László: - A nyitóforduló óta lendületbe jöttünk, sorra gyűjtjük az értékes győzel­meket. Az Encsencs elleni sikert is a helyén kezeljük. Balogh Dénes egyik szeme sir, a másik nevet, hiszen most fel kell dolgoznia a vereséget, de remélem, hogy a futsalcsa- patunkban vigasztalódhat. Béci, szorítunk, hogy ne legyen nagy baji _________________ Szedlár János: - Nem értem a csapatomat, miért adunk az ellenfélnek két-három gól előnyt minden mérkőzésen. Ma is ellentétes félidőket produkáltunk. Az elsőben döntő fölényben játszott az Újfehértó, a második­ban mi uraltuk a mérkőzést, de mindössze egy helyzetünket tudtuk gólra váltani. Kótal-Napkor______________3-0 (1-0) Kótaj, 150 néző, v.: Homonai. Kótaj: Czenki- Hangácsi, Sallai M., Marozsán Zs„ Kovács L, Szívós (Záhonyi), Szentannai, Die, Fekete B. (Effoua), Kató Gy., Fekete Á. (Ferenczi M. ). Edző: Csorna Dezső. Napkor: Mudri- Sándor L. (Bácskái A.), Karasz L, Karasz G., Ruszinkó (Nagy A.), Ország Zs., Kóka K„ Horváth M., Géczi P., Szabó S„ Magyar M. (Máté Zs.). Edző: Szmollár Tamás. Gól: Kató Gy„ Die, Ferenczi M. Ifi: 3-3. _________ Csorna Dezső: - Lehet jól játszani és kikapni, mi rosszul játszottunk, de hoztuk a kőtelező győzelmet. _____________________ Szmollár Tamás: - Bármit mondanék magyarázkodásnak tűnne, azt pedig nem szeretnék. _____________________________ Nylrvasvári-Nylribrony 1-2 (0-1) Nyírvasvári, 150 néző, v.: Lengyel A. Nyírvasvári: Kormos M. - Karczub, Szántó I., Hoszpodár, Balogh L, Vonza (Kocsis Z.), Marian, Serbán, Petrás M. (Kun K.), Ciocoti- san (Sivadó R), Tasi T. Edző: Körmös Miklós. Nyfribrony: Luksa Z. - Ujfalusy, Papp G., Király D., Ponczók (Bagoly I.), Galamb P„ Járomcsák I, Bárdos A. (Tóth Zs.), Konzili T. (Imre L), Kerekes M. (Horváth G.), Horváth K. (Nagy S.). Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Szántó!., Illetve Bárdos A., Nagy S. Ifi: 1-5. Körmös Miklós: - Két egyforma képességű csapat közül, amely többet tett a sikerért, az nyerte a mérkőzést, és ez sajnos, nem ml voltunk. _____________________________ Lakatos Zsolt: - Annak mindenképpen örülhetünk, hogy megszereztük a három pontot. A játékon van még mit csiszolni, ami pozitív, talán az akaratot és a csapategysé­get tekintve már alakulunk.______________ Rakamaz-KáUósemjén 5-0 (1-0) Rakamaz, 25Ó néző, v.: Kosztyú. Rakamaz: Hajzer T. - Csáki V. (Takács I.), Deme A., Hokk A., Orosz T, Orgován Gy. (Fedor A.), Péntek M. (Venczel I.), Péntek A. (Anderka), Gál N„ Cseh K„ Galambosi G. Edző: Madali- na György. Kállósemjén: Árpád J. - Nistor R. (Mészáros M.), Nistor E„ Farkas L. (Hornyák Gy.), Kóth, Gráf (Gyulai K.), Mészáros Á„ Bodnár G„ Hamza, Balázsi P. (Batár I.), Papp J. Játékos-edző: Balázsi Péter. Gól: Ander- ka 2, Gál N„ Cseh K„ Galambosi G. Ifi: 14-0. Madallna György: - Masszív, jól küzdő csa­patot sikerült legyőzni. Annak ellenére, hogy önmagunkhoz képest gyengébben játszot­tunk, ha csak a kapufák is bemennek, még fölényesebb lehetett volna győzelmünk. Balázsi Péter - Megpróbáltunk a nagyon jó Rakamaz ellen szervezett játékkal kirukkolni, ami egy ideig sikerült is, de a hazai csapat a végére felőrölt minket, így gratulálunk nekik. Az illetékeseknek pedig azt üzenném, hogy ez nem a három évvel ezelőtti Kállósemjén... Gratulálok a fiúknak a mai hozzáálláshoz!___________________ _ Gávavencsellő-Nagykálló ___1-1 (0-0) Gávavencsellő, 100 néző, v.: Piskóczi Zs. Gávavencsellő: Simkó M. - Hengsperger A., Szabó D„ Pásztor Zs., Szabó Z„ Bodnár S„ Koczogh (Marcsek Z.), Balogh R. (Guszti L), Gégény Z. (Balázs K.), Fekete Á„ Biró Cs. (Csohány). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Nagykálló: Virágh Cs. - Svelta Z„ Tóth M. (Lakatos Cs.), Madar T., Málik, Cipf Z. (Kovács T.), Fodor 1, Cipf D„ Tóth Z., Bencs A. (Hegedűs L.), Csemák I. Edző: Budaházi László. Gól: Biró Cs., illetve Hengsperger A. (öngól). Ifl: 7-0, __________________ Marcsek Zoltán: - Küzdelmes mérkőzésen jól játszó Nagykálló ellen ezúttal ennyire futotta. _______________________________ Budaházi László: ^Ügy gondolom, játék­ban lényegesen felülmúltuk a hazai csapa­tot, sajnos, a helyzetkihasználásunkon még mindig sok a javítanivaló. A lehetőségek alapján jóval közelebb álltunk a győzelem­hez, bár hozzátartozik az igazsághoz, az utolsó két percben el is bukhattuk volna a mérkőzést. Remélem, ezzel a pontszerzés­sel elindulunk felfelé. ____________________ GFSE-Oros-Terem 0-1 (0-1) Oros, 60 néző, v.: Resán G. GFSE-Oros: Sós S. - Fehér J„ Szatke Z., Tardi Zs. (Sebők K.), Kovács T. (Kóka S.), Nagy G„ Gulyás I., Szabó Cs., Spisák Zs. (Bognár R.), Tolnai T. (Karasz J.), Lakatos T. (Czibi). Edző: Csire Sándor. Terem: Mitracica (Kovács A.)- Csorvási Gy., Baumgartner A., Obis, Feigi, Jónás B. (Patai Cs.), Schvarczkopf, Rosu (Condor), Kiss T„ Gaginas, Virág G. Edző: Marius Moldovan. Gól: Kiss T. Ifi: 8-1. _____ Csire Sándor: - Akaratban felülmúlt minket a vendégcsapat - rendkívül gyenge színvonalú mérkőzésen. További sok sikert a vendégcsapatnak! _____________________ Marius Moldovan: - Nagyon jól játszot­tunk, a három pontot is megszereztük, amiért dicséret illeti a fiúkat. Sok sikert a továbbiakban az Orosnak! ________________ Cellspan-Balkány-Nylrpazony ________ 1-0 (1-0) Balkány, 150 néző, v.: Soós A. Balkány: Jakocska - Hortó (Göncz), Szabó R, Daru l„ Potornai (Dankó G.), Lakatos T„ Bogdano- vics, Hatházi (Fábri Z.), Kondor M. (Czitai), Kovács B„ Kovács E. Edző: Mirgai László. Nyfrpazony: Tóth Z. - Tóth G., Sarkadi Zs., Ladik, Szabó B„ Matejkó G., Márton P. (Pau- lik Z.), Csökmei (Tóth M.), Lukács G., Takács G„ István G. (Künstler). Edző: Márton Péter. Gól: Lakatosi Ifi: 13-0. Mirgai László: - Az egész csapat nevében mielőbbi jobbulást kívánunk a megsérült nyírpazonyi játékosnak. A vendégeknek gratulálok, hiszen nagyon fegyelmezetten és odaadóan játszottak, külön kiemelve a kapusukat, aki rengeteg ziccert hárított. Nekünk ismét csak a győzelem maradt, aminek örülhetünk. Remélem a jövőben javuló játékot tudunk mutatni, mert a későbbiekben ez kevés lesz. _________ Márton Péten - Az első félidő a miénk volt, a második a Batkányé. Egy pontrúgás döntötte el a mérkőzés sorsát. A csapat őszinte részvétét fejezi ki Biri József tiszte­letbeli elnökünk családjának, és mielőbbi jobbulást kívánunk a súlyosan megsérült Csökmei Imre játékosunknak! ________ Apagy-Levelek _________1-3 (1-0) Apagy, 200 néző, v.: Nagy T. M. Apagy: Kovács I. - Támba I, Tar F. (Besenyei J.), Marcsek T. (Badarász), Varga Z„ Kiss Z., Kozák R., Maries T„ Bakró A., Hegedűs L„ Lakatos J. Edző: Szegfű Mihály. Levelek: Tuza - Takács J., Kiss L, Pekk I, Hajdú G., Bukta M„ Vodilla, Ruff (Berta M.), Busák L (Majláth S.), Murguly, Szatlószki (Hegedűs D.). Edző: id. Majláth Sándor. Gól: TámbaT„ illetve Takács J„ Majláth S„ Murguly. Ifi: 2-5. Szegfű Mihály:-Tartalékos csapatom a második félidőre elfáradt, így megérde­melt vendégsiker született. Gratulálunk a Leveleknek!_____________________________ Id. Majláth Sándor - Négy idegenbeli meccsből kilenc pont, ez nem rossz. Remél­jük, hogy nem súlyos Busák László sérülése, mielőbbi jobbulást kívánunk neki! Gratulá­lok a fiúknak, egy null után sem rogytunk össze. Liki Ricsi születésnapjára ajánljuk a győzelmet, aki lehetővé teszi, hogy minden mérkőzésen ott legyen Busák László. Labdarúgás Megyei II. osztály Nyírerdő-csoport, 4, forduló Pátroha-Nagydobos _____8-0 (4-0) Pátroha, 150 néző, v.: Vasas J. Pátroha: Tóth Z. - Bandor J„ Juhász L. (Doboveczki), Ujj Gy., Varga R. (Mozga), Gazdag A. (Molnár V.), Gombötő Z„ Bombera, Horváth J. (Tóbiás Sz.), Balogh l„ Kovács Sz. (Gaál Z.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Nagydobos: Kiss Sz. - Bíró S., Budaházi I, Herceg A„ Antal D., Tolnai T„ Makszim G„ Bajnai M., Mihálku, Szabó R, Magyari D. Edző: Sánta Árpád. Gól: Gombkötő Z. 3, Gazdag A. 2 (egyet U-esből), Bombera 2, Molnár V. Ifi: 5-0. ________________________ Gazdag Attila: - Végre már „azok" a játé­kosok is hozták azt a formát, amit elvárunk tőlük. Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk, _______________________________ Sánta Árpád: - Nem volt szerencsénk... Kék-Dombrád 3-4 (2-3) Kék, 150 néző, v.: Fehér Á. Kék: Himmer A. - Sinka J„ Pelsőczi (Kerekréti), Erőss R, Ignácz G. (Csombók Cs.), Tóth G. (Varga J.), Horváth A„ Szurcsik Z„ Kantár J., Horváth Cs., Szabó M. (Szurcsik G.). Edző: Fabók István. Dombrád: Csáki T. - Huszti P„ Géci I., Puskás Á., Karkusz, Hajdú L. (Kői B.), Csáki P. (Szőlősi L), Kalu B„ Balia J„ Nagy M„ Dávid R. (Kecsmár). Edző: Tóth János. Gól: Kantár J. 3, illetve Nagy M. 2, Bállá J„ Kalu B. Ifi: 5-4, ______________________________ Fabók István: - Churchill mondta egyszer, az nem elég, hogy megteszünk minden tőlünk telhetőt, időnként azt kell tennünk, ami szükséges. Számunkra a csodához szerencse kellett volna, a csodához meg szerencse. ____________________________ Tóth János: - Húsz perc játék után a csapat kávéházba vonult, és veszélybe került a három pont. ____________________________ Nyfrkarász-Pap ________4-0 (1-0) Nyírkárász, 100 néző, v.: Bíró Cs. Nyírkárász: Borkó J.- HorváthG. (Pásztori), Rákóczi L, Csuka Gy„ Sashegyi, Zakor (Szolomka), Papp M„ Kovács L„ Tóth T. (Kasza R.), Liptai D. (Belinszki), Varga J. Edző: Dudás Zoltán. Pap: Kovács Zs. - Lesku Cs., Mudri B., Sipos J., Kázsmér, Jónás K„ Vass G., Szabó L, Ba­logh R„ Kői J„ Dallos L. (Balogh Zs.). Edző: Vedres Béla. Gól: Csuka Gy. 2, Varga J., Papp M. Kiállítva: Mudri B. (57. perc). Ifi: 9-1. Dudás Zoltán: - Ügy érzem, fél gázzal is magabiztos győzelmet arattunk. A legna­gyobb gondot és tanakodást számunkra az okozta, hogy Borkó Józsival születésnapunk alkalmából hogyan készítsük el a babgu- lyás, amiért megdolgozott a csapat. Vedres Béla: - Az első félidőben a Nyírká­rász, a másodikban a „színész válogatott” ellen játszottunk, amihez a játékvezető is partner volt. Nem adott esélyt csapatom­nak a pontszerzésre, Így nem tehetek mást, mint gratulálok az ellenfélnek! ____________ Őr-Tiszamenti SE 3-0 (2-0) Or, 100 néző, v.: Szikszai Gy. Or: Szabó A. - Sipos J. (Murguly), Benkő J„ Kiss A„ Anda, Kendi, Soltész Á. (Repelik), Dudics R. (Deme B.), Szabó V., Márton T, Tisza Á. (Kiss K.). Edző: Kálmándi Bertalan. Tiszamenti SE: Makai Cs. - Jónás K„ Gyurkó J„ Mokri, Makiári L„ Robas, Iván M., Dudics B. (Kokas A. ), Lakatos A. (Popovics R), Jónás K., Kiss Á. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Tisza Á. 2, Szabó V. Ifi: 12-2.________________________ Kálmándi Bertalan: - Hoztuk a kötelezőt, örülünk a három pontnak. ________________ Szabó Gusztáv: - Elsősorban hozzáállás­ban kellene javulnunk, remélem a következő meccsre már többen is leszünk, de az sem lesz egy könnyű összecsapás. _____________ Ajak-Ramocsaháza 6-0 (1-0) Ajak, 150 néző, v.: Szikora I. Ajak: Kántor R (Virga) - Sütő N., Poncsák L, Kovács Zs„ Kontér, Haga J., Murin L (Dolhai L), Borku T. (Magyar Z.), Dobrai Cs. (Herceg I.), Lakatos B. , Kovács L. (Sipos B.). Edző: Ragány Csaba. Ramocsaháza: Jenei N. - Hajnal N„ Lakatos M., Tömpe, Gáli L. (Tompa A,), Hamvai A. (Szilágyi L.), Zsíros L. (Novák N.), Szegedi Z„ Ladányi S„ Hajdú G. (Ragányi M.), Imre T. Edző: Ragányi Mihály. Gól: Kovács L. 3, Magyar Z„ Haga J., Lakatos B. Ifi: 2-2. ______________________________ Ragány Csaba: - Az első félidőben látott akaratgyenge, futás nélküli játékunk után a folytatásra összekapta magát a csapat, és végül magabiztos győzelmet arattunk a szimpatikusán játszó ellenfelünkkel szemben^ ____________________________ Ragányi Mihály: - Több volt ebben a meccsben az első félidő alapján, a másodikban azonban az Ajak eldöntötte a három pont sorsát. Jobbulást kívánunk a megsérült hazai kapusnak! _______________ Fényeslitke-Záhony 2-4 (1-3) Fényeslitke, 150 néző, v.: Kósa Gy. Fényes- litke: Márta J. - Kovács L. (Medve L), Sárkány G., Pálinkás I, Nagy M., Szabó L. (Fodor Cs.), Lupcsa, Fodor G„ Rusznák G. (Bakó G.), Miskolczi G„ Kovács A. Edző: Mártha Ferenc. Záhony: Leskovics - Magyar P. (Bálint K.), Kemenyeczki, Czvik, Karasz A., Semegi I, Angyal Á. (Huzdik), Győri J. (Bakó M.), Osztolykán E., Ács G. (Balogh S.), Sére L. (Molnár Cs.). Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Nagy M., Lupcsa, illetve Magyar P. 3, Ács G. Ifl: 3-5,_________________________ Mártha Ferenc: - Az akarás és a küzdeni tudás rendben volt a csapatnál, de úgy gondolom, hogy három gól előnyt adtunk az ellenfélnek, amit már nem lehetett visszahozni._____________________________ karasz Attila: - Nagyon jó mérkőzést láthatott a közönség, a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk. _______________ Nylrmada-Vaja _____________3-2 (1-1) Nyírmada, 150 néző, v.: Sipos J. Nyírmada: Papp G. - Mátyus Cs., Benkő T„ Balogh A., Danku A. (Jónás A.), Bancsi, Fejes J. (Jur- kinya), Szikszai A., Járomcsák G„ Fodor Cs. (Kapin K.), Németh A. Játékos-edző: Szőke István. Vaja: Pekk J. - Simák J., Soós K„ Kiss András (Sándor A.), Kiss Attila (Simák L), Noszál, Mocsár G., Sashegyi Sz., Mulutó, Var­ga R, Hudák P. (Mondom). Játékos-edző: Simák János. Gól: Szikszai A., Németh A., Bancsi, illetve Mocsár G., Soós K. Kiállítva: Simák J. (85. perc). Ifi: 5-1. _______________ Szőke István: - Ilyen gyenge teljesítményt követően is azt kell mondanom, hogy megérdemelten nyertünk. Nehezen jött össze, de a veretlenségünket továbbra is megtartottuk. __________________________ Simák János: - Nagyon sajnálom ezt a mérkőzést, Nyirmadáról ponttal, vagy pontokkal kellett volna távoznunk. Csak gratulálni tudok a fiúknak! _______________ Ujdombrád-Demecser 2-2 (2-0) Ujdombrád, 150 néző, v.: Valu. Újdombrád: Papp J. - Oncsó M. (Geri K.), Farkas A., Szőlősi A., Csombók Cs., Lakatos Z. (Veress Á.), Dócs Cs. (Kállai Zs.), Komlósi L, Bállá K„ Kernács József, Pásztor A. Edző: Bállá János. Demecser: Fintor S. - Hajnal A., Krisen Ballai Z. (Hirka), Molnár A., Hudák N. (Arnaud), Nagy R. (Lelt), Illés J„ Kantár K„ Gombkötő S. (Kocsis Z.), Minyin. Játé­kos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Pásztor A., Hudák N. (öngól), illetve Arnaud, Minyin. Kiállítva: Hajnal A. (85. perc). Ifi: 0-5. Balta János: - Jói sikerült első félidő után hagytuk a sajtot kiénekelni a szánkból, de ez nem egyedül a mi hibánk. Talán igaza volt az ötvenszeres válogatott Bognár Gyuri barátomnak, ezek a játékvezetők tönkre teszik ezt a gyenge magyar futballt is. Gombkötő Sándor - Az első félidőben nyújtott teljesítményért elnézést kérünk szurkolóinktól. A másodikban láthatták a csapat győzni akarását, és mellénk állva, közösen megszereztük az egy pontot. Úgy, hogy akár kétgólos hátrányból nyerhettünk is volna. Megyei II. osztály: Kelet-Magyarország-csoport 4.forduló Tyukod-Kötcse _____________1-40-1) Tyúkod, 80 néző, v.: Szőnyi. Tyúkod: Iricsek - Berki N„ Feka N. (Bocsi Gy.), Feka J„ Sustyák, Horváth Z„ Lakatos l„ Kertész J. (Lakatos A.), Lakatos S„ Kasu J. (Sipos M.), Gyene B. Edző: Nagy József. Kölese: Ludnanaszki - Repljuk, Csonka J„ Logoida, Szkunzjak, Algács M. (Botos V.), Sztáraszta, Zavanyi (Kósa K.), Algács E. (Nádasdi Gy.), Botos Á„ Kocsis I. Edző: Simon Csaba. Gól: Kertész J., illetve Repljuk 2, Csonka J„ Algács M. Ifi: 1-3. ____________________________ Nagy József: - Az adok-kapokból mi kerültünk ki vesztesen._________________ _ Simon Csaba: - Gratulálok bíróknak a jó játékvezetéshez, az ellenfélnek, mert az első félidőben jól küzdött. Csapatom a második félidőben szép akciógólokat szerezve, megérdemelt győzelmet aratott. _________ Mitota-Nábrád __________5-1 (4-0) Milota, 100 néző, v.: Balogh L. Milota: Kánya G. - Papp R„ Siket L„ Nyilas B. (Jakab J.), Csókái S., Bunna (Tamás P.), Burjász, Fóris, Lukács Martin (Deiényi A.), Rozsályi J„ Lukács Márk (Nagy M.). Edző: Rétfalvi Róbert. Nábrád: Pásztor A. - Mercz L, Kovács B„ Pásztor L. (Balogh I), Balogh Gy., Tejfel (Pásztor N.), Fábián G„ Szabó I, Mercz Z., Pásztor Z., Hopka N. Edző: Végh András. Gól: Lukács Márk 4, Fórizs, illetve Szabói Ifi: 6-2. ______________________ Rétfalvi Róbert: - Á legutóbbi produkció után minden keserűséget feledtettek velem a fiúk. Kiváló játékvezetés mellett, igazi örömfocit játszottunk. _________,_________ Végh András: - Jó játékvezetés mellett, el­lenfelünk már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. A mi erőnkből sajnos csak a szépítésre futotta. _________________ Vámosoroszi-Beregdaróc 3-1 (3-1) Vámosoroszi, 120 néző, v.: Simon T. Vá- mosoroszi: Szaniszló A. - Simon J., Ács A., Kerekes Sz., Torma I. (libán), Jóni R„ Baráth G„ Imre Zs., Róka R. (Kiss D.), Imre M. (Szabó A.), Riskó T. (Molnár R). Edző: Orosz And­rás. Beregdaróc: Béres R. - Lukovics, Varga T„ Dub, Halász I, Szász K., Szlifka, Kizman, D. Pethe, Lizák B. (Ecsedi Á.), Kiss R. (Veress O. ). Edző: Baracsi Endre. Gól: Márton Riskó I, Imre M„ illetve Lizák B. Kiállítva: Szabó A. (83. perc). Ifi: 8-1._______________ Orosz András: - Igen jól képzett, technikás játékosokból álló csapatot sikerült legyőzni az első félidei, gólra törő játékunkkal. A második játékrészben inkább a küzde­lem dominált, sok ütközés volt, a sérült vendégjátékosnak mielőbbi gyógyulást kívánok. Jó szériában vagyunk, most nem játszottunk szépen, de a végeredmény a lényeg. Ezen a szinten én nem engedném a külföldi játékosokat szerepeltetni, elveszik a mi fiataljaink elől a lehetőséget, alulról kellene építkezni!________________________ Baracsi Endre: - Összeszokott, határozott, technikás, kőkemény Vámosoroszi ellen léptünk pályára és nem vallottunk szégyent. Egyre masszívabbak vagyunk, és biztos, hogy a következő mérkőzésen már a hetyze- teinket is értékesíteni fogjuk - garantálom! Vásárosnamény-TIszakóród 4-2 (2-1) Vásárosnamény, 100 néző, v.: Pethő P. Vásárosnamény: Kokas B. - Bagi Z„ Balázs G., Peregrin (Tivadar A.), Illés P„ Bicskó (Sebestyén), Szűcs B„ Mándi L. (Deskó L), Deskó D. (Bíró J.), Szabó J„ Danku J. Edző: Tivadar András. Tlszakóród: Nagy M. - Sipos J. (Kanalas J.), Szuromi I, Császár R. Lázár B„ Veszprémi Zs., Majoros Sz., Móricz l„ Légrádi G„ Horváth G„ Sankó J. (Nagy J.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Deskó D., Mándi L„ Bíró J., Sebestyén, illetve Szuromi L, Illés P. (öngól). Kiállítva: Császár P. (40. perc). Ifi: 4-0. ________________________________ Tivadar András: - A korai kiállítás megpe­csételte a vendégcsapat sorsát. Becsülettel küzdöttek, de a végén sikerült magabizto­sabbá tenni a győzelmünket. Ifj. Juhász Ernő: - A vereség ellenére emelt fővel távozunk remek ellenfelünk otthonából. ___________ Tarpa-Mérk-Vállaj 2-1 (0-1) Tarpa, 150 néző, v.: Harsányi. Tarpa: Bodnár B. - Ködöböcz, Hidi S„ Antal R„ Kacsó, Rózsa R. (Simon Sz.), Dávid G. (Vincze K.), Djacsenko, Szabó A. (Csapó A.), Bartha F„ Péter Gy. Edző: Görög Csaba. Mérk-Vállaj: Boros V. - Bodó R„ Molnár Sz., Schupler, Bálint M„ Bozsányi S„ Sarbau, Szimuly Gergő, Szabó M„ Peres R., Cimpam. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Péter Gy„ Simon Sz. (11-esből), illetve Szimuly Gergő. Kiállítva: Bozsányi S. (86. perc), Szimuly Gergő (87. perc). Ifi: 9-0. ________________________ Görög Csaba: - Rendkívüli izgalmak kö­zepette, csapatunk óriásit küzdve szerezte meg a három pontot. Külön gratulálok Simon Szabolcsnak, aki a kispadról beugor- va már sokadszor dönti el a mérkőzést a mi javunkra.______________________________ Szimuly Gábor: - Ha nincs gyomorfekélye, netalán keveset dohányzik, vagy alacsony a vérnyomása, legyen futballedző! Ezeket a gondokat egy önjelölt emberke megoldja magának. Sajnálom, hogy a két kiállítással a jövő hétre is elmeszeltek bennünket. Szatmárcseke-Csenger 1-0 (1-0) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Máté I. Szat- márcseke: Bőnyei B. - Máté L„ Bakó G„ Orsolyák Á., Mándi Zs„ Bandies L, Viscsak, Bozsányi L, Varga Z„ Magula, Della (Mándi Z.). Edző: Hadadi Ferenc. Csengén Csorvási T. - Mona Á„ Antal Z„ Gaál K. (Varga K.), Szilágyi L„ Pankotai l„ Tóth Z. (Bélteki L), Geletey, Budz, Katona R, Szverenko (Kovács J.). Edző: Boros Károly. Gól: Bandies L. Kiállítva: Máté L. (75. perc), Mándi Z. (86. perc). Ifi: 1-1. ___________________________ Hadadi Ferenc: - Kilenc emberrel is, hő­siesen küzdve, úgy érzem, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Köszönjük Tóth Zoli bizalmát! ______________________ Boros Károly: - Megérdemelt hazai győzelem született egy parázs hangulatú mérkőzésen. Ismét le kell szálljunk a földre, túl korán jártunk a fellegekben. ___________ Tisztaberek-Tunyogmatolcs 4-2 (2-1) Tisztaberek, 50 néző, v.: Híres T. Tisztabe­rek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák N., Kiss G. (Molnár Roland), Molnár Róbert, Homoki G. (Nyisztor I), Bartha K. (Gombos M.), Lukács N„ Juhász N. (Mester A.), Császári, Lázár R. Edző: Oroszi István. Tunyogmatoics: Haklik - Varga R, Tisza S. (Mercz J.), Nagy J„ Csorvási L„ Kisgyörgy I (Kiss I.), Szarka Sz„ Csercsa, Fóri A., Vince R. (Szabó R.), Franku A. Megbízott játékos-edző: Kisgyörgy Tibor. Gól: Bartha K. 3, Juhász A., illetve Franku A. 2. Ifl: 4-2, _____________________ Oroszi István: - Gratulálok a fiúknak, mert sikerült ismét igazi csapatként játszaniuk és jól futballozó ellenfelet voltak képesek legyőzni. _______________________________ Kisgyörgy Tibor: - A csapat nagyon össze­szedetten, jól játszott, amihez gratulálok. A játék alapján közel álltunk a pontszerzés­hez, remélem, ez a teljesítmény önbizalmat kölcsönöz a folytatáshoz. ______________ Nyircsahoty-Nyírmeggyes 2-2 (0-1) Nyírmeggyes, 150 nézó>." Ésik I. Nylr- csaholy: Bulyáki Gy. - Botos S. (Putirka), Balogh J„ Sarkadi L, Rostás L, Licz B. (Ros­tás K.), Petrohai Gy., Balogh Zs. (Kósa Sz.), Bégány G„ Jónás R, Bégány Zs. Megbízott edző: Zsatku Zoltán. Nyírmeggyes: Angyal L. - Nagy Zs., Horváth J., Tóth G„ Jurkó L. (Tóth B.), Varga B. (Erdős Cs.), Hornyák Zs. (Gere Zs.), Balogh J. (Székely Zs.), Pankotai I. (Pető Á.), Kovács L„ Széles M. Edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Bégány Zs. 2, illetve Kovács L, Horváth J. Ifi: 1-4. _____________ Zsatku Zoltán: - Jó mérkőzésen jó ellenfél­lel szemben és jó játékvezetés mellett talán megérdemeltük volna a győzelmet. _______ Bulyáki Zoltán: - Igazságos eredmény született. <@> Szórta az ászokat a címvédő Elsőként a címvédő horvát Marin Cilic jutott be az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open férfi egyes versenyszámá­nak negyeddöntőjébe, miután 23 ászt ütve 6:3,2:6,7:6,6:l-re legyőzte a francia Jérémy Chardyt. fotó: getty images Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák 1, Rakamaz_________________________4 4 - - 23-3 12 1. Nyírmada 4 4 34-5 12 1. Vámosoroszi 4 4 15-5 12 2. Balkány __________________________4 4 - - 11-2 12 2. Nyírkárász______________________4 4 - - 20-4 12 2. Tarpa _________4 4 - - 12-5 12 3-Kótaj ____________________________4 3-1_______14-3 9 3, Dombrád_________________________43-1______21-8 9 3. Vásárosnamény____________________4 3 1 - 24-6 10 4. Levelek __________________________4 3 - 1 15-6 9 4. Pátroha 4 3 - 1 20-7 9 4. Tisztaberek 43-1 14-5 9 5. Ujfehértó _______________4 3 - 1 12-6 9 5, Záhony__________________________4 3 - 1 14-7 9 5. Kölese____________________________43-1 12-6 9 6. Nyirpazony _______________________4 2 1 1 4-3 7 6. Ajak_____________________________4 3 - 1 17-11 9 6,Csenger__________________________43-1 9-59 7. Apagy____________________________4 2-2 _______6-7 6 7. Demecser ______________________4211______11-12 7 7. Szatmárcseke_____________________4211_______5-5 7 8. Nyíribrony _______________4 2 - 2 10-16 6 8. Fényeslitke 4 2 - 2 17-6 6 8. Tyúkod 4112 7-10 4 9. Gávavencsellő_____________________4 1 1 2 4-6 4 9. Vaja _____________________________4 2 - 2 12-7 6 9,Nyírcsaholy________________________4112 10-15 4 10. Kállósemjén _______________________4 1 1 2 2-7 4____ 10. Pap______________________________4 2 - 2 6-10 6 10, Milota____________________________4112 8-13 4 11- Terem ___________________________4 1 1 2 3-12 4 11. Ujdombrád 4 112 12-10 4 11. Mérk-Vállaj 4 1-3 8-9 3 12. Encsencs _________________________4 1-3 12-12 3 12. Or______________________________4 1 - 3 8-15 3 12. Nábrád___________________________4 1 - 3 9-15 3 13. Nyírvasvári _______________________4 1 - 3 4-13 3 13. Kék______________________________4-13 5-18 1 13. Beregdaróc________________________41-3 6-12 3 14. Napkor __________________________4 1 - 3 5-15 3 14. Nagydobos________________________4-13 2-19 1 14. Nyírmeggyes______________________4-31 6-93 15. GFSE Oros _____________________ 4-13_______2-6 1 15, Tiszamenti SE_____________________4 - - 4 3-30 15.Tiszakóród____ 4 - - 4 5-12 16. Nagykálló 4-13 1-11 1 16. Ramocsaháza 4 - - 4 2-35 - 16. Tunyogmatoics 4 - - 4 7-25 1") finiifl KELÉ]" — iiyp w$i0 l|yp ül* IH _______________________________________________________________________________^ ______________________________ ______________________________________________________________________________ 2015. SZEPTEMBERI, HÉTFŐ Labdarúgás: Megyei II. osztály Alukonstnikt-csoport, 4, forduló