Kelet-Magyarország, 2015. szeptember (72. évfolyam, 204-229. szám)

2015-09-28 / 227. szám

Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdö-csoport, 7. forduló Az újdombrádiak eredményesen bűvölték a labdát a Fényeslitke ellen FOTÓ:PUSZTAI SÁNDOR Vaja-Őr 0-2 (0-2) Vaja, 150 néző, v.: Veres J. Vaja: Pekk J. - Kiss Attila, Sashegyi Sz., Hudák P„ Noszál, Soós K„ Mocsár G., Mulutó, Varga P„ Sándor A. (Simák L), Simák J, Játékos-edző: Simák János. Őn Kedves Gy. - Kendi, Benkő J., Kiss A., Márton T„ Sipos J„ Szabó V., Kerekes M. (Repelik), Tisza Á. (Anda), Soltész A. (Dudics R.), Paragh (Szabó A.). Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Soltész Á„ Tisza A. Ifi: 5-1. ____________________ Simák János: - Sajnos a szezon leg­gyengébb játékát nyújtottuk, nem tudtunk felnőni a szomszédvári rangadóhoz. Sajnálom a szurkolóinkat, akik kilátogattak, és végigszenvedték ezt a meccset. ________ Kálmándi Bertalan: - Sikerült a nagyon jó ellenfelünket a saját otthonában legyőzni. Sokaknak meglepetést okoztunk, de a játékosaim végre megmutatták, hogy idegenben is tudnak nyerni. _____________ Záhony-Nyírkarász 2-3 (1-3) Záhony, 200 néző, v.: Benőik T. Záhony: Leskovics - Kacsúr, Molnár Cs. (Fekete L), Kemenyeczki, Győri J. (Huzdik), Semegi, Karasz A., Czvik, Osztolykán E. (Sére L), Magyar P. (Bálint K.), Ács G. (Balogh S.). Játékos-edző: Karasz Attila. Nyírkárász: Borkó - Jávor P., Rákóczi L, Csuka Gy., Sashegyi G.,Zakor J. (Szolomka), Liptai D., Kovács L, Tóth T. (Papp M.), Pásztor J„ Varga J. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Osztolykán E., Huzdik, illetve Zakor J., Csuka Gy., Kemenyeczki (öngól). Kiállítva: Jávor P. (79. perc). Ifi: 1-2. _____________________ Karasz Attila: - Felemás érzések kavarog­nak bennem, de az eddigi legjobb ellenféllel találkoztunk. Azokból a szituációkból kaptuk a gólokat, amelyekre előzőleg felkészültünk. Dudás Zoltán: - Az első félidőben nagyon tetszett csapatom játéka, ami gólokban is megmutatkozott. A másodikban kár volt a kiállításért és az utolsó pillanatban kapott gólért. Fontos mérkőzést nyertünk meg. _ Ramocsaháza-Kék ______1-5 (1-4) Ramocsaháza, 80 néző, v.: Siroki. Ra- mocsaháza: Tömpe - Kecskés L. (Miczi), Lakatos M„ Gáli L„ Hajnal N. (Tompa A.), Ladányi S. (Szabó A.), Szegedi Z., Hajdú G„ Imre T., Rácz J„ Ragányi M. Edző: Ragányi Mihály. Kék: Himmer A. (Csorba T.) - Pelsőczi, Horváth Cs., Kerekréti (Ignácz G.), Varga J., Szurcsik Z„ Horváth A. (Sinka D.), Kántor T. (Kamarás), Csombók Cs., Sinka J. (Szurcsik G.), Kantár J. Edző: Fabók István. Gól: Ladányi S., illetve Csombók Cs. 2, Sinka J., KantárJ., Kamarás. Kiállítva: Lakatos M. (68. perc), Rácz J. (70, perc). Ifi: 7-1. ______ Ragányi Mihály: - Sajnálom, hogy így alakult a mérkőzés, a megsérült játékosnak mielőbbi felépülést kívánunk. Nem szoktam a játékvezetőkkel foglalkozni, de a bíró ténykedése nem ebbe az osztályba való volt. Fabók István: - A héten végre kijött az edzésmunkánk eredménye, a fiúkkal renge­teget videóztunk, megnéztük a Rocky- és a Rambo-összest. Sajnos komoly sérülés is történt a meccsen, balszerencsés játéko- sunknak mielőbbi felépülést kívánunk! Ttszamentl SE-Pátreha 1-2 (1-0) Gergelyiugronya, 150 néző, v.: Lucsik. Tiszamentl SE: Makai Cs. - Mokri, Gyurkó J. (Osztolykán E.), Széplaki S„ Kokas A., Makiári L, Nagy A., Ducsi B. (Szűcs A.), Lakatos A., Jónás K., Kiss A. (Popovics P.). Edző: Széplaki Sándor. Pátroha: Tóth Z. - Bandor J., Juhász L, Ujj Gy., Varga R„ Gazdag A., Bombera, Balogh I., Kovács Sz., Molnár V. (Tóbiás Sz.), Horváth J. (Rácz S.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Jónás K„ illetve Bombera 2 (mindkettőtlTesbőt). Ifi: 0^7 _________ Széplaki Sándor: - Köszönjük a új vezető­ség biztatását! Nem érdemeltünk vereséget, és két tizenegyessel kaptunk csak ki. Gazdag Attila: - Amíg más csapat ilyen meccseken gólkülönbséget javít, addig mi csak szórakozunk. Még szerencse, hogy a „Kinder-bébi" kétszer is a kapuba talált. Nagydobos-Nyfrmada __0-10(0-4) Nagydobos, 100 néző, v.: Nagy F. Nagydo­bos: Kiss Sz. - Bíró S„ Varga J., Budaházi T. (Mihálku), Almássy J. (Antal D.), Filep R., Gajda A., Kormos A., Tolnai T, Bajnai M„ Magyari D. (Szabó P, Herceg A.). Edző: Sánta Árpád. Nyfrmada: Papp G. (Pál Zs.)- Mátyus Cs., Benkő T„ Balogh A„ Jurkinya, Bancsi (Jónás J.), Fejes J. (Szőke I.), Szikszai A., Németh G. (Jónás A.), Fodor Cs. (Kapin K.), Németh A. Játékos-edző: Szőke István. Gól: Németh A. 4, Szikszai A. 2, Németh G„ Fodor Cs., Szőke I., Mátyus Cs. Ifi: 0-6. Sánta Árpád: - Csak a szurkolóinkat sajnálom, de őket nagyon. __________ Szőke István: - Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Pap-Dombrád _________1-0 (0-0) Pap, 200 néző, v.: Vitkai. Pap: Kovács Zs.- Lesku Cs., Sajtos N., Mudri B., Kázsmér L„ Dobrai G. (Vass G.), Balogh R., Jónás K„ Erdei K. (Sipos J.), Kői J., Dallos J. Edző: Vedres Béla. Dombiád: Csáki T. - Szőlősi L, Géci I., Puskás Á„ Karkusz, Hajdú L. (Csáki P.), Kői B. (Kecsmár B.), Kalu B. (Tóth T.), Balia J„ Nagy M., Dávid R. Edző: Kató István. Gól: Erdei K. Ifi: 4-1.________________________ Vedres Béla: - Csapatomban nem művé­szek, hanem munkások léptek pályára, és ők megdolgoztak a sikerért. Kató István: - Enervált, fásult és aka- ratgyenge játékunknak csak ez lehetett a következménye. DeroecseiHUak 2-2 (1-0) Demecser, 100 néző, v.: Sinka Z. Demecser: Fintor S. - Ballai Z., Hudák N„ Kriser, Molnár A. (Hirka), Lelt, Illés J. (Nagy R.), Kantár K., Minyin, Gombkötő S„ Kocsis Z. (Arnaud). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Ajak: Kántor P. - Sütő N., Poncsák, Kovács Zs., Takács J, (Magyar D.), Dobrai Cs. (Herceg I.), Kontér, Murin (Magyar Z.), Magyar R. (Dolhai L), Kovács L, Haga J. Edző: Ragány Csaba. Gól: Gombkötő S. 2, illetve Magyar R„ Kovács L. Ifi: 2-1. ____________________ Gombkötő Sándor: - Kívülről könnyű bírálni a csapatot és az edzőt, de hogy az ilyen mérkőzéseket miért nem tudjuk megnyerni, annak az okait én tudom, meg a hozzáértők. Lehet, jobb lenne, ha...________ Ragány Csaba: - Értékes döntetlent értünk el alakuló, formálódó csapatommal a sok rutinos játékost felvonultató hazai Üjdombrád,150 néző.v.: Sveda. Ujdornb- rád: Papp J. - Pásztor A., Batta J., Kernács János, Csombók Cs., Kernács József, Szőlősi A., Dócs Cs. (Kállai Zs.), Balia K., Lakatos Z. (Pásztor A.), Komlósi L. Edző: Bállá János. Fényeslitke: Kovács T. - Nagy Z„ Sárkány G., Kovács A. (Medve L), Pálinkás I, Nagy M., Lupcsa Cs., Fodor G„ Miskolczi G. (Halász T), Bakó G., Szabó L. (Fodor Cs.). Edző: Mártha Ferenc. Gól: Balia K. 2, Lakatos Z. 2, Szőlősi A., illetve Kovács A., Lupcsa Cs., SárkányG. Ifi: 2-2. _____________________ Bállá János: - Hétről hétre fejlődik a csapatom, azt hiszem ez játékban, és eredményességben is megmutatkozik. Most a jó Litke ellen nyertünk meggyőző játékkal, remélem hasonló lesz a folytatás! _______ Mártha Ferenc: - A héten szeretnénk rendezni sorainkat a vásárnapi mérkőzésre. Tabella 1. Nyírkárász ________________________7____7 - - 53-6 21___ 2. Nylrmada _______________7 7--____5CMj____21____ 3. Dombiád_________________________7 5 - 2 29-10 15 4. Pátroha __________________________7 5 - 2 29-11 15 5. Záhony __________________________7 5 - 2 23-14 15 6. Vaja _____________________________7__ 4 ___3____ 19-14 12____ 7. Pap _____________________________7 4-3 10-17 12 8. Ujdombrád ___ ___________7_____3_____( _3_____25-19 10 9. Ajak _________________________7 3 1 3 22-19 10 10. Őr 7 3 - 4 15-20 9 . 11. Demecser ________________________7 2 3 2 14-18 9 12. Fényeslitke ___________________ 7 2 1 3 24-16 7 13. Kék _____________________________7 115 12-23 4 14. Tiszamentl SE _____________________7 1 — 6_____6-44 3 15. Nagydobos _______________________7 - 1 6 5-42 1 16. Ramocsaháza 7 - - 7 4-61 Labdarúgás: NB 1,10. forduló Puskás Akpdémia-Ferencváros 0-0 Felcsút, 3798 néző, v.: SzabóS. ___________ Paks-DVSC 1-1 (1-0) Paks, 743 néző, v.: Vad. Gól: Bartha (9.), illetve Tisza (63.). _____________ Haladás-Vasas 1—1 (0—0) Szombathely, 41ÖÖ néző, v.: Soiymosi. Gól: Gaál B. (52.), illetve Kenesei K. (11-esből, 87.). Bp. Honvéd-Diósgyőr 2—1 (1—0) Bozfik-stadion, Í2Ó0 néző, v.: Szabó Zs. Gól: Vernes (45.), Kamber (91.), illetve Barczi Í50-Í_________ _________________._____ Békéscsaba-Videoton 2-0 (2-0) Békéscsaba, 1312 néző, v.: Fábián. Gól: Viczián (22.), Calvente (45.). ________ Újpest-MTK 2-2 (1-0) Szusza-stadion, 1444 néző, v.: Iványi Z. Gól: Diagne (14.), Hegedűs L. (öngól, 48.), illetve Torghelle (63.), Kanta J. (U-esből, 89.). Kiállítva: Balajcza (Újpest, 89.). Tisza Tibor egyenlített Pakson FOTÓ: HAJDÚ-BIHARI NAPLÓ Labdarúgás: Megyei II. osztály, Aiukonstrukt-csoport, 7. forduló Terem-Rakamaz 0-10 (0-3) Terem, 100 néző, v.: Sándor Cs. Terem: Mitracica - Tanka L, Rosu, Csorvási Gy., Obis, Jónás B„ Moldovan, Virág G„ Schvarczkopf, Gaginas, Osvath Z. (Feigi T.). Játékos-edző: Marius Moldovan. Raka- maz: Pintér L. - Csáki V. (Takács I.), Deme A. , Hokk A., Orosz T. (Péntek A.), Orgován Gy., Gál N., Péntek M. (Fedor A.), Galambosi G. (Kassai N.), Cseh K. (Anderka), Hornyák M. Edző: Madalina György. Gól: Hornyák M. 3, Anderka 3, Galambosi G. 2, Hokk A., Péntek A. Ifi: 1-3. ___________. Képiró Dániel egyesületi elnök: - Tizennégy ember elten nagyon nehéz játszani. Az első félidőben egyenlő ellenfelei voltunk a jó erőkből álló Rakamaznak, a harmincadik percből két kiállítást kérünk számon a játékvezetőn. Amit műveltek, az nem futballpályára való, az a labdarúgás megcsúfolása. Bár jobb a Rakamaz, nem volt ennyi különbség a két csapat között. Madalina György: - Tüzes kis mérkőzésnek indult. Az első félidőben jól tartotta magát a hazai csapat. A második félidőben a gyors gólok után feladták és tetszés szerint értük el találatainkat. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy ehhez a mérkőzéshez, különö­sen az első félidőhöz, kellett egy „tökös” játékvezető is. ________________________ Gávavencsellö-Nyírvasvári 4-1 (3-1) Gávavencsellő, 100 néző, v.: Király A. Gávávencsetlő: Vattai - Szabó Z., Szabó B. , Guszti L, Pásztor Zs., Hengsperger A. (Bodnár S.), Balogh R., Kőpájer (Koczogh), Balázs K. (Gégény Z.), Brandies P. (Biró Cs.), Fekete A. (Balogh L). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Nyírvasvári: Cionca (ifj. Körmös M.) - Szántó I., Balogh L, Serbán J., Sivadó P., Oprea, Marian, Petrás M. (Kocsis Z.), Vonza, Karczub (Serbán I), Hoszpodár M. Edző: Körmös Miklós. Gól: Fekete A. 3, Brandies P„ Illetve Szántó l. Ifi: 3-2. Marcsek Zoltán: - Mély talajú pályán, na­gyon jó mérkőzésen, szervezett csapat ellen a fiúk küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak. Körmös Miklós: - Minden fejezet egyszer véget ér. Az enyém itt és most. Apagy-Kótaj ____________1-3 (0-2) Apagy, 100 néző, v.: Resán G. Apagy: károly G. - Támba I, Hegedűs L, Orosz G., Varga Z. (Jakab R.), Kiss Z. (Badarász), Marcsek T, Maries T., Bakró, Tar F. (Korpás Z.), Lakatos J. Edző: Szegfű Mihály. Kótaj: Czenki - Hangácsi, Sallai M„ Marozsán Zs., Kovács L. (Záhonyi G.), Szívós (Fekete A.), Szentannai (Kovács R), Die, Effoua (Fekete B.), Kató Gy. (Ferenczi M.), De Montéira. Edző: Csorna Dezső. Gól: Maries I, illetve Kató Gy., Montéira, Die. Kiállítva: Maries T. (76. perc), Támba T. (85. perc). Ifi: 2-1. ___________ Szegf ű Mihály: - Jobb játékosállomány­nyal rendelkezik a Kótaj, megérdemelt győzelmet aratott._____________________ Csorna Dezső: - Korrekt játékvezetés, megérdemelt győzelem. Kállósemjén-Ujfehértó H 0-1) Kállósemjén, 100 néző, v.: Piskóczi Zs. Kál- lósemjén: Árpád J. - Nyisztor R. (Mészáros M.), Nistor E., Kóth, Erdei S„ Gyulai K., Ham­za T„ Mészáros A. (Czimre), Farkas L. (Leka), Bodnár G„ Balázsi P. Játékos-edző: Balázsi Péter. Újfehértó: Lippa J. - Potyók, Fekete L, Pallai G., Dénes K„ Szilágyi Á„ Enyedi, Tóth Sz. (Zámbó D.), Szigeti V., Máté G. (Somogyi L.), Osikóczki (Mosolygó). Edző: Urr László. Gól: Hamza I, illetve Osikóczki. Kiállítva: Erdei S. (90. perc), illetve Pallai G. 90. perc). Ifi: 0-12._____________________ Balázsi Péter: - Kitűnő játékvezetés mellett, mindkét csapat megtett mindent a három pont megszerzésének érdekében, amihez a helyzetek alapján úgy érzem, egy picivel mi álltunk közelebb. ______________ Urr László: - Jó látni, hogy épül, szépül a festői Kállay-kúria. Azt viszont nem, hogy ennyi helyzetet elpuskáztunk. Nyírtbrony-Napkor 1-1 (0-0) Nyiribrony, 100 néző, v.: Vasas J. Nyíribrony: Luksa - Ujfalusy G., Kriston R„ Imre L, Király D., Nagy S., Konzili, Tóth Zs. (Lakatos S.), Horváth G. (Járomcsák T.), Ponczók, Kerekes M. Edző: Lakatos Zsolt. Napkor: Mudri - Sándor L, Karasz L, Ország Zs. (Csákányos), Gilányi L, Kóka K„ Horváth M., Géczi P. (Bácskái A.), Magyar M. (Fekete Z.), Révész L. (Ruszinkó), Szabó S. Edző: Szűcs György. Gól: Nagy S. illetve Magyar M. Kiállítva: Sándor L. (28. perc). Ifi: 4-7. _______ Kiss Attila vezetőségi tag: - igazságos döntetlen született. ____________________ Szűcs György: - Küzdelmes mérkőzésen megérdemeltük az egy pontot. Gratulálok csapatomnak a hozzáálláshoz, hiszen hetven percen keresztül emberhátrányban játszva is elértük a döntetlent. Cellspan-Baikány-Nagykáltó 15-0(6-0) Balkány, 100 néző, v.: Lengyel A. Batkány: Jakocska - Szabó P. (Szitái), Daru I., Vass Z. (Göncz), Lakatos T„ Potornai, Kondor M. (Dankó G.), Kovács B. (Ferenczi F.), Hortó, Kovács E. (Hatházi M.), Bogdanovics. Edző: Mirgai László. Nagykálló: Virágh Cs. - Svelta Z„ Madar T. (Hegedűs L), Málik, Cipf D„ Csernák, Kovács T, Bencs Á„ Lakatos Cs., Tóth Z„ Simon I. Edző: Budaházi László. Gól: Bogdanovics 5, Potornai 4, Kovács B„ Kovács E„ Lakatos I, Hatházi M., Göncz, Dankó G. Kiállítva: Hortó (27. perc). Ifi: 2-0. Mirgai László: - fóbb mint hatvan percen át tíz emberrel játszva is rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Amiből, bármilyen hihetetlen, sokat ki is hagytunk. Dicséret illeti a csapatot a gólkülönbség miatt, de nem kell túlértékelni a mérkőzést. _______________ Budaházi László: - Lehetne magyaráz­kodni és a sérültekre hivatkozni, de nincs mit mondani igazából a mérkőzésről. El kell gondolkodniuk a játékosoknak is ezen a teljesítményről.__________ _ Nyfrpazony-Levelek ______1—3 (0—1) Nylrpazony, 100 néző, v.: Lippa L. Nylr- pazony: Tóth Z. - Tóth G., Sarkadi Zs„ Ladik, Szabó B., Matejkó G., Márton P, Mészáros J. (Paulik I.), Lukács G. (Paulik Z.), Takács G. (Tóth M.), Csökmei (István G.). Edző: Márton Péter. Levelek: Tuza - Nagy T„ Kiss L. (Vass I.), Gebri Gy. (Zajácz D„ Svelta Z.), Hajdú G., Bukta M. (Hegedűs D.), PekkT., Berta M„ Murguly, Szatlószki, ifj. Majláth S. (Takács J.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Paulik Z„ illetve Hegedűs D. 2, Murguly. Kiállítva: Paulik Z. (88. perc), Ladik S. (90. perc). Ifi: 2—8. ________________________ Márton Péter: - Gratulálunk az ellenfélnek, megyünk tovább. _____________________ Id. Majláth Sándor: - Sokkal fegyelmezet­tebben játszottunk, mint legutóbb. Remek Pazonyt sikerült megverni. * I. Em^nö-GFSE-pros 4-5 (2-2) Encsencs, 60 néző, v.: Gergely S. Encsencs: Sivadó R. - Lengyel L, Szilágyi G., Kósa R. (Horánszki), Habinyák (SzedlárJ.), Varjasi, Balogh D., Küzmös R., Budai J. (Kerékgyár­tó), Biró Zs., Kónya M. (Miták). Játé­kos-edző: Szedlár János. GFSE-Oros: Kállai P. - Fehér J„ Szatke Z., Winkler A., Kovács T. (Nagy G.), Sebők K. (Dobránszki A.), Gulyás I. (Kőka S.), Szabó Cs., Lakatosi, Pécsi G., Tolnai B. (Bognár R.). Edző: Csire Sándor. Gól: Szilágyi G. 3, Balogh D„ illetve Lakatos T. 3, Pécsi G„ Gulyás I. Ifi: 4-5. ____________ Szedlár János: - Nehezen lehet már szó nélkül tűrni, hogy mig az ellenfél lesgólokat rúghat, addig nekünk kezezésért sem fújnak semmit. Nem egyforma a szabályok értelmezése, és rendre a kárunkra tévednek. Már kezdjük nagyon unni, és a csapat nem is bírja el. Ettől függetlenül nem lett volna szabad öt gólt kapnunk. ________________ Csire Sándor: - Megdolgoztunk a sikerért. Amit eddig a szerencse elvett a szezonban, azt most visszaadta. Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 7. forduló Nyirmeggyes-Milota 1-2 (1-1) Nyírmeggyes, 50 néző, v.: Frindik J. Nyír­meggyes: Angyal L - Nagy Zs., Horváth J. (Éles R.),Tóth G., Jurkó L, Erdei Cs., Hornyák Zs. (Gyarmati N.), Balogh J., Pankotai I. (Var­ga B.), Kovács L. (Kurucz R.), Pető A. (Széles M.). Edző: Bulyáki Zoltán. Milota: Kánya G. - Pap R„ Siket L, Nyilas B„ Delényi (Papp K. ), Bunna I. (Huszti Sz.), Burjász J„ Csókái S., Lukács Martin, Rozsályi J. (Danó M.), Lukács Márk. Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Pető Á„ illetve Lukács Márk, Rozsályi J. Ifi: 3-1. Bulyáki Zoltán: - Addig, míg a helyzete­inket ilyen százalékban elhibázzuk, nem is várhatunk jobb eredményt. ____________ Rétfalvi Róbert: - Igen szimpatikusán játszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Szatmárcseke-Vásárosnamény 1-8 (1-2) Szatmárcseke, 100 néző, v.: Híres T. Szat- márcseke: Bőnyei B. (Kovács G.) - Máté L. (Szűcs P), Della, Kóczé, Mándi Zs., Varga Z., Viscsák, Orsolyák A., Bakó G., Bozsányi L, Mándi Z. (Bozsányi F.). Edző: Hadadi Ferenc. Vásárosnamény: Kokas B. (Csordás A.) - Illés P, Peregrin, Bicskó (Horváth M.), Balázs G„ Deskó D. (Varga I), Danku J„ Mándi L, ifj. Tivadar A. (Szabó Zs.), Sebes­tyén G., Szűcs B. (Szabó J.). Játékos-edző: Tivadar András. Gól: Orsolyák Á„ illetve Deskó D. 4, Sebestyén G., Horváth M., Varga I, Mándi L. (11-esből). Kiállítva: Bakó G. (58. perc). Ifi: 0-2. Hadadi Ferenc: - Gratulálok Vásárosna- ménynak a győzelemhez, mást nem akarok nyilatkozni... __________________ Tivadar András: - Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Ha lehet, akkor minden mérkőzésünk előtt Baracsi Endre jósoljon, hajrá Beregdaróci ________________ Beregdaróc-Nábrád _______5-1 (3-1) Beregdaróc, 50 néző, v.: Máté I. Beregdaróc: Béres R. - Varga T. (Veress A.), Halász I, Dub, Veress R„ D. Pethe (Kelemen R.), Kizman (Ecsedi A.), Kovtun (Lukovics M.), Lizák B., Szász K. (Lukovics J.), Szlifka. Edző: Baracsi Endre. Nábrád: Pásztor A. - Mercz Z., Pász­tor Z., Szabó I, Kovács B„ Balia N. (Balogh I), Varga Z., Fábián G., Mercz L. (Pásztor L), Hopka N., Pásztor N. Edző: Végh András. Gól: Lizák B., Dub, Szlifka, Veress R., Lukovics J„ Illetve Pásztor N. Hl: 12-0. _______________ Baracsi Endre: - Vannak olyan meccsek, amelyeket játékvezető nélkül sokkal jobb lenne játszani. Ez is olyan volt. Sajnálom, mert mindkét csapat focizni akart, de ehhez asporinem tudott felnőni. ______________ Végh András: - Kritikán aluli játékvezetés, és semmi több..................................... Kölcse-Tarpa 5-2 (2-1) Kölese, 140 néző, v.: Kósa Gy. Kölese: Lud- nanszki (Mátyás T.) - Zavanyi, Száraszta, Algács E. (Kocsis I.), Botos Á„ Algács M. (Rézműves F.), Sira I, Penyesko, Csonka J„ Repljuk (Botos V.), Szkunzjak. Edző: Simon Csaba. Tarpa: Bodnár B. - Ködöböcz, Antal R„ Hidi S., Kacsó, Rózsa R. (Gajdos Cs.), Kovács A. (Verejcsi), Djacsenko, Egresi G. (Vincze K.), Bartha F., Harsányi S. (Péter Gy.). Edző: Görög Csaba. Gól: Repljuk 3 (mindhármat 11-esből), Sira I, Szkunzjak, illetve Rózsa R., Barta F. Kiállítva: Bodnár B. (61. perc). Ifi: 1-12. ___________________ Simon Csaba: - Korrekt játékvezetés mellett a jól küzdő Tarpa ellen értékes győzelmet arattunk. ___________________ Görög Csaba: - Dolgozunk tovább, előre nézünk. ____ _________ Csenger, 200 néző.v.: Major. Csenger: Csorvási T. - Mona A., Gaál K., Pankotai I., Varga K., Tóth Z. (Barcsay A., Csaholyi Cs.), Geletey, Szverenko, Katona P, Szilágyi L. (Kasu A.), Kovács J. (Kanyó Sz.). Edző: Bo­ros Károly. Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. - Szalai S. (Kósa Sz.), Botos S„ Putirka (Zsatku Z.), Rostás L, Sarkadi L. (Balogh J.), Bégány G„ Petrohai Gy., Balogh Zs. (Rostás K.), Jónás P, Bégány Zs. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Katona P. 2, Gaál K. 2, Szilágyi L, Szverenko, illetve Bégány Zs. 2 (egyet 11-esből). Kiállit­va: Bégány G. (8. perc). Ifi: 3-0. __________ Boros Károly: - Ekkora különbség nem volt a két csapat között, de a győzelmünk megérdemelt._________________________ Tóth Zoltán: - Sajnos, amíg csak a mér­kőzéseken találkozunk, és akkor is néhány ember csak a mezt küldi ki a pályára, addig jobb eredményt nem várhatunk. Tunyogmatotcs-Tyukod___4-4 (2-1) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Valu. Tunyog- matolcs: Haklik - Kovács F„ Mercz, Tisza S., Varga P, Szarka Sz., Csercsa, Fóri, Kisgyörgy T. (Szabó R.), Nagy J., Franku A. Megbízott játékos-edző; Kisgyörgy Tibor. Tyúkod: Iricsek D. - Lakatos Gy., Feka N., Feka J. (Nyerges 0.), Sustyák, Bocsi Gy. (Horváth Z.), Lakatos l„ Kertész J., Lakatos S., Berki N„ Gyene (Kasu J.). Edző: Nagy József. Gól: Nagy J. 4 (egyet U-esből), illetve Kertész J. 3, Lakatos S. Hl: 2-3. _____________________ Kisgyörgy Tibor: - Döbbenet, hogy négy szerzett góllal sem tudtuk megnyerni a meccset. Úgy kellett volna ez a három pont, mint jó idő a szüreti felvonulásra. Nagy József: - Küzdelmes mérkőzésen erős ellenszélben az utolsó másodpercben sikerült az értékes egy pontot megszerezni. Mérk-VállaHTsztaberek 2-2 (0-1) Mérk, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Mérk-Vállaj: Boros V. - Bozsányi S., Schupler, Bálint M., Sarbau, Bodó R., Szabó I., Peres, Szabó M. (Molnár J.), Páskuly I, Szimuly Gergő. Edző: Szimuly Gábor. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Kálló A., Kiss G„ Molnár Róbert, Bencze Á„ Bartha K. (Lázár R.), Lukács N., Juhász N. (Molnár Roland), Császári, Homoki G. Edző: Oroszi István. Gól: Bálint M. (U-esből), Szimuly Gergő, illetve Bartha IC, Juhász A. Ifi: 5-1.____________________ Szimuly Gábor - Sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született. Az első félidőben a berkiek, szünet után mi tettünk többet a győzelemért. _________________ Oroszi István: - Változatos, izgalmas, nagyon sportszerű mérkőzésen, igazságos eredmény született._______________ _ Tiszakóród-Vámosoroszi 1-4 (1-1) Tiszakóród, 80 néző, v.: Kósa Gy. Tlszakó- ród: Nagy M. - Lázár B„ Majoros Sz. (Sipos J.), Móricz I. (Légrádi G.), Sankó J„ Horváth G„ Császár P, Veszprémi Zs., Szuromi L, Somogyi Cs., Nagy J. Edző: ifj. Juhász Ernő. Vámosoroszl: Szaniszló A. - Márton J„ Ács A. (Torma I.), Kerekes Sz., Somogyi I, Jóni R. (Kiss D.), Baráth G., Imre Zs., Róka R. (libán M.), Imre M„ Riskó I Edző: Orosz András. Gól: Szuromi L, illetve Riskó 12 (egyet U-esből), Imre M„ Imre Zs. Ifi: 2-4.________ Ifj. Juhász Érnő: - Kettő egyes vendégve­zetésnél a játékvezető ejtett két bagatell hibát, amelyek megpecsételték a sorsunkat. Orosz András: - Kiváló hazai kapusteljesít­mény mellett nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk, de ezek is mi vagyunk. Nem tudtán), hogy kit cseréljek le, hiszen nagyon sok játékosom csak árnyéka volt önmagának. Megint csak „majdnem" botlottunk... Tabella 1. Vámosoroszl ___________________7 7 - - 25-10 21 2. Vásárosnamény ________________7 6 1 - 40-11 19 3. Kölese _______________________7 5 1 1 26-9 16 4. Tarpa _____________________7 5 - 2 20-12 15 5. Csenger ______________________7 5-2 19-12 15 6. Milota _______________________7 3 1 3 13-19 10 7. Tisztaberek ___________________7 3 1 3 19-13 10 8. Beregdaróc____________________7 ____3_ - j4 17-19 9 9. Tyúkod_______________________7 2 2 3 16-17 8 10. Nyírcsaholy ___________________7_ 2 1____4 _ 16^25 7 11. Nábrád ______________________7 2 1 4 13-22 7 12. Szatmárcseke __________________7 2 14_____6-27 7 13. Tiszakóród ____________________7 2-5 11-19 6 14. Nyírmeggyes___________________7 13 3 13-16 6 15. Mérk-Vállaj ____________________7 1 1____5 13-16 4 16. Tunyogmatolcs 7-16 13-33 1 2015. SZEPTEMBER 28., HÉTFŐ 12 & KELET 1. Ferencváros _______________________10 9 • 1 - 20-3 28 2. Haladás __________________________10 4 5 1 8-6 17 3. Bp. Honvéd _________________10 4 4 2 14-11 16 4. MTK ____________________________10 4 3 3 13-9 15 5. Debrecen ________;________________10 4 3 3 12-12 15, 6. Paks ____________ 10 3 4 3 11-7 13 7. Diósgyőr ___________________ 10 3 2 5 12-20 11 8. Újpest _____________' 10 2 5 3 ~ 12-13 11 9. Puskás Akadémia __________________10 2 5 3 9-10 11 10. Vasas _____________________ 10 3 1 6 8-12 10 11. Videoton _________________________10 , 3 - 7 8-13 9 12. Békéscsaba 10 2 1 7 8-19 7 Totó 39. hét/2. forduló A helyes tlpposzlop 1. Mainz-Bayern München 0-3 2 2. Augsburg-Hoffenheim 1-3 2 3. VfBStuttgart-Mönchengladbach . ­_______1-3 2 4. Wolfsburg-Hannover 1-1 x 5. Bremen-Leverkusen 0-3 2 6. Hamburg-Schalke 04 0-1 2 7. E. Frankfurt-Hertha BSC 1-1 x 8. Dortmund-Darmstadt 2-2 x 9. Roma-Carpi____________5-1 1 10. Napoli-Juventus 2-1 1 11. Genoa-Milan 1-0 1 12. Bologna-Udinese 1-2 2 13. Verona-Lazio ________1-2 2 14. Internazionale-Fiorentina lapzárta után A siker mellé a kézcsont is tört kézilabda. Öröm mellé üröm is jutott a veszprémi férfi kézi­labdázóknak, akik a Bajnokok Ligája csoportkörében hazai pályán ugyan 28-24-re le­győzték a német Flensburgot, de csapatkapitányuk, Nagy László kézcsontja a hajrában eltörött. A másik magyar sze­replő, a Szeged 27-23-ra kapott ki vasárnap a macedón Vardar Szkopjétól. km Tabella 1. Rakamaz_________________________7 7 - - 43-4 21 2. Balkány__________________________7 7 - - 37-2 21 3. Kótaj_____________________________7 6­_____1 25-4 18 4. Levelek___________ 7__5 ___2 22-11 15 5. Újfehértó _________________________7 4 12 18-10 13 6. Napkor ________________7 3 13______11-18 10 7. Nyírpazony _____________6 2 2 ___2_ 6-7 8 8. káílósemjén ___ _______________7 2 2 3 5-14 8 9. Apagy ___________________________7 2 1 4 7-16 7 10. Gávavencsellő _________________7 2 14______11-14 7 U. Nyíribrony ________________________7 2____1____4_ 12-24_ 7 12. Terem _____________________ 7 2 1 4 9-29 7 13. GFSE-Oros________________________7 1 2 4 8-17 5 14. Nyirvasvári ________________________7 115 __6-19 4 15. Nagykálló ________________________6 1 1 4 7-30 4 16. Encsencs 7 1 — 6 17-25 3