Kelet-Magyarország, 2015. szeptember (72. évfolyam, 204-229. szám)

2015-09-14 / 215. szám

2015. SZEPTEMBER 14., HÉTFŐ Labdarúgás: megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 5. forduló Dombrád-Pátroha 2-1 (0-1) Dombrád, 250 néző, v.: Bendik J.Dombrád: Csáki T. - Huszti P., Géczi I, Puskás Á„ Kar- kusz A., Hajdú L, Szőklősi L, Kalu B., Balia J., Nagy M. (Kecsmár B.), Dávid R. Edző: Tóth János. Pátroha: Tóth Z. - Bandor J., Juhász L, Ujj Gy. (Molnár V.), Varga R„ Gazdag A. (Tóbiás Sz.), Gombkötő Z., Bombera M., Hor­váth J., Balogh I, Kovács Sz. Játékos-edző: Gazdag Attila.Gól: SzóTősi L, Dávid R., illetve Balogh I. Kiállítva: Horváth J. (28. perc), Gombkötő Z. (72. perc). Ifi: 0-0. Tóth János: - Gratulálok a fiúknak, megvan a három pont. _________________*______ Gazdag Attila: - Gratulálok játékosa1 imnak, hiszen ma nagyon közel álltunk a bravúrhoz. Sajnos, két olyan labdarúgómtól nem vártam volna el ezt amatőr hibát, felelőtlen viselkedést, akik a csapat legruti­nosabb tagjainak számítanak. ___________ Nagydobos-Újdombrád 3-7 (2-2) Nagydobos, 100 néző, v.: Tömöri P. Nagydo­bos: Huszti G. (Kiss Sz.) - Bíró S. (Mihálku D.), Budaházi T, Herceg A., Almássy J„ ' Makszim G. (Kormos Á.), Antal D., Tóth A. (Bajnai M.), Varga J., Magyari D., Tolnai T. Edző: Sánta Árpád. Újdombrád: PappJ. (Földi S.) - Oncsó M. (Pásztor A.), Szőlősi A., Kernács János, Csombók Cs., Lakatos Z„ Dócs Cs., Komlósi L, Bállá K„ Kernács József, Geri K. (Ballal). Edző: Bállá János.Gól: Tolnai T. 2, Varga J., illetve Balia K. 4 (egyet 11-esből), Lakatos Z. 2, Pásztor A. Kiállítva: Herceg A. (52. perc). Ifi: 4-1. _____________ SántaArpád: - Egyéni hibák ellen nincs orvosság. ____________________________ Bállá János: - A szezon leggyengébb játékával is magabiztos győzelem. Kellett a csapatnak egy kis önbizalom a következő meccs előtt, (gy is lehet játékot vezetni, amihez gratulálok a sporinak! ___________ Demecser-Nyírmada 0-3 (0-1) Demecser, 150 néző, v.: Rendele Demecser: Fintor S. - Ballai Z„ Gombkötő S„ Hudák N., Hirka T., Kriser Sz., Kocsis Z. (Lehóczki Zs.), Illés J. (Lelt J.), Arnaud (Papp Zs.), Kantár K., Minyin. Játékos-edző: Gombkötő Sán- . dór. Nyfrmada: Papp G. - Mátyus Cs., Benkő T„ Balogh A. (Jónás J.), Jurkinya M., Bancsi G„ Fejes J., Szikszai A. (Jónás A.), Járomcsák G. (Németh G.), Németh A., Fodor Cs. (Kapin K ). Játékos-edző: Szőke István. Gól: Ban­csi G. 2, Fejes J.Kiállítva: Hirka T. (74. perc), illetve Németh A. (64. perc). Ifi: 0-4. _____ Gombkötő Sándor: - Négy gyors emberünk hiányát megéreztük, akikkel le tudtuk volna győzni az ellenfelet, de így sem maradtunk szégyenben a bajnokesélyes csapattal szemben. ____________________ Szőke István; - Szoros első félidő után, a második játékrészben nyújtott teljesítmé­nyünkkel teljes mértékben meg vagyok elégedve. Vaja-FényesÚtke 4-3 (1-3) Vaja, 150 néző, v.: Csikós L. Vaja: Pekk J. - Kiss Attila, Sashegyi Sz., Hudák P„ Noszál T„ Soós K. (Horváth B.), Mocsár G., Mulutó P. (ifj. Simák J.), Varga P, Sándor A. (Sashegyi Á.), Simák L. (Mondom F.). Játékos-edző: Simák János. Fényeslftke: Márta J. - Kovács L, Sárkány G„ Pálinkás T„ Rusznák G. (Kovács A.), Nagy M„ Lupcsa Cs., Fodor G. (Nagy Z.), Miskolczi G. (Fodor Cs.), Bakó G„ Szabó L. (Halász T). Edző: Mártha Ferenc. Gól: Kiss Attila 2, Mulutó P, Sándor A., illetve Fodor G., Lupcsa Cs., Miskolczi G. Ifi: 5-1. ______________________________ Simák János: - Adtunk az ellenfélnek két gól előnyt, de a második félidő játéka alap­ján megérdemelten nyertük meg a meccset. Gratulálok az ifi-, és a nagycsapatunknak is! Mártha Ferenc: - Nyert helyzetből saját magunkat vertük meg, három pontot otthagytunk az ellenfélnek. A csapat boldog születésnapot kíván Miskolczi Gábor vezetőségi tagnak, és Nagy Zoltán játékostársunknak! Záhony-Ájak 3-1 (l-Ö j Záhony, 250 néző, v.: Szűcs T Záhony: Lingl A. - Magyar P. (Bálint K.), Kemenyeczki, Huzdik P. (Győri J.), Molnár Cs. (Czvik S.), Semegi T„ Angyal Á. (Balogh S.), Esik A., Osztolykán E., Ács G„ Sére L. (Karasz A.). Játékos-edző: Karasz Attila. Ajak: Kántor P - Sütő N„ Poncsák L„ Kovács Zs., Kontér D. (Borku I), Haga J. (Herceg I.), Murin L., Magyar R„ Dobrai Cs. (Lakatos B.), Takács J„ Kovács L. (Magyar Z.). Edző: Ragány Csaba. Gól: Ács G. 2, Bálint K., illetve Sütő N. Ifi: 6-1.__________________________________ Karasz Attila: - Sikerült felhoznunk a vendégcsapatot, amelynek további sok sikert kívánok. Hibáztatom magam, ugyanis A bajnokság állása 1. Nyfrmada _____________________5 5___________ 37-5 15 2. Nyírkárász 5 5 - - 31-4 15 3. Dombrád 5 4 _________ - 1 23-9 12 4. Záhony 5 4-1 17-8 12 5. Pátroha 5 3 - 2 21-9 9 6. Vaja 5 3-2 16-10 , 9 7. Ajak 5 3-2 18-14 9 8. Pap" " 5 3 - 2 8-11 9 9. Újdombrád ___________________5 2_____________1_________2 19-13 7 10. Demecser 5 2 1 2 , 11-15 7 11. Fényeslitke 5 2 - 3 20-10 6 12. Őr 5 2 - 3 10-16 6 13. Kék _____________________5 _________1 4 6-20 1 14. Nagydobos ________________5_____-__________]________4_______5-26 1 15. Ramocsaháza 5 - - 5 3-37 16. TiszamentiSE 5 • . - 5 3-41 ­a mérkőzés előtt valószínűleg a taktikai utasítás helyett az esti mesét mondtam el. Ragány Csaba: - Aki csak az eredményre pillant, azt gondolhatja, hogy egy sima mérkőzés volt. Szerintem a végén a szeren­csésebb csapat győzött. _______________ Ramocsaháza-£r 1-2 (1-0) Ramocsaháza, 120 néző, v.: Híres. Ramocsa­háza: Tömpe K. - Kecskés L, Lakatos M„ Gáli L, Novák N., Ladányi S., Hamvai A., Haj­dú G„ Imre 1, Rácz J„ Ragányi M. (Tompa A.). Edző: Ragányi Mihály.Őr: Szabó A. - Sipos J„ Benkő J., Márton T. (Murguly I), Kendl I. (Dudics R.), Soltész Á. (Repelik Á.), Szabó V., Anda G„ Tisza Á„ Paragh M., Kiss K. (Kiss A.). Edző: Kálmándi Bertalan.: ól: Ragányi M„ illetve Sipos J., Paragh M. Ifi: 3-4. Ragányi Mihály: - Nem sikerült meg­lepetést szerezni. A sok hiányzó, sérült, beteg játékost nem tudtuk pótolni, de úgy gondolom, hogy a döntetlen reálisabb lett volna. Gratulálok a vendégeknek! ________ Kálmándi Bertalan: - A hazai edzőnek majdnem bejött a tippje, de a második félidőben felébredtünk Csipkerózsika-ál- munkból, és végül sikerült megszereznünk a három pontot. Gratulálok az ifi- és a nagycsapatnak is a győzelemhez! Tiszamentl SE-Nyfrkarász 0-11(0-5) Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Maleskovits. Tiszamenti SE: Makai Cs. - Mokri R., Gyurkó J., Széplaki S., Jónás Krisztián, Makiári L, Osztolykán E. (Jónás Károly), Ducsi B., Kokas A. (Bartha R.), Nagy Á„ Bálint A. Megbízott edző: Széplaki Sándor. Nyírkárász: Borkó J. - Sashegyi G„ Rákóczi L, Liptai D. (Belinszki Sz,), Horváth G. (Pásztor J.), Csuka Gy., Kovács L, Varga J. (Kasza R.), Tóth T„ Zakor J., Papp M. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Csuka Gy. 3 (kettőt 11-esből), Varga J. 2, Zakor J. 2, Belinszki Sz., Rákóczi L, Kovács L, Pásztor J. Klállítv Jónás Krisztián (57. perc). Ifi: 2-8. Széplaki Sándor: - Megérdemelt vendéggyőzelem született. Nagyon sok játékos szégyellje magát a mai hozzáállása miatt. Aki legalább pályára lépett, annak gratulálni tudok! A papi Dallos László (jobbról) góllal és gólpasszal ünnepelte ötvenedik születésnapját a Kék elleni meccsen fotó: pusztai Sándor Dudás Zoltán: - A lelkesen, és néha kemé­nyen futballozó hazaiak ellen szép gólokat szerezve, magabiztos győzelmet arattunk. Azért jutottunk végül csak tizenegy gólig, mert a hazaiak kapusa jó napot fogott ki. Pap-Kék 2-1 (1-0) Pap, 120 néző, v.: Nagy Cs. Pap: Kovács Zs. - Lesku Cs., Sajtos N„ Szabó L, Kázsmér L, Dobrai G. (Erdei K.), Jónás K. (Hamza R.), Vass G (Balogh Zs.), Balogh R., Kői J., Dallos L. (Rostás Zs.). Edző: Vedres Béla. Kék: Himmer A. - Horváth Cs., Sinka J„ Kerekréti Á„ Ignácz G. (Pelsőczi I.), Tóth G. (Varga J.), Kántor T, Sinka D. (Csombók Cs.), Horváth A.,SzurcsikZ., KantárJ. (Szurcsik G). Edző: Fabók István. Gól: Dallos L, Balogh Zs., illetve Horváth A. Ifi: 6-3. Vedres Béla: - Semmi különös nem történt, a narancssárgák megverték a Kéket. Ezt a győzelmet a csapat Dallos László születésnapjára ajánlja. __________ Fabók István: - Hatalmasat küzdöttünk, míg a mi meccslabdánk nem talált kaput, addig a hazaiaké igen. Csak optimistán, igaz, ezért sem adnak semmit. Már mumussá vált a kaposvári tekecsapat teke. A rajton aratott ide­genbeli győzelmet hazaival fejelte volna meg a Nyíregy­házi TK, és a Kaposvár elleni szombat délutáni szuperligás meccsen két pár után úgy tűnt, valóra válik a csapat álma. Az első párok gyakorlatilag egállal zártak (l-l volt az ál­lás és összetettben'két fával vezettek a vendégek), majd a döcögősebb kezdés után Sze­gő Levente és Hacker Dezső is hozta a maga pontját. Az NYTK 3-l-re és 32 fával veze­tett, ám a záró sorban nem alakultak jól a hazaiak dolgai, a kaposváriak ledolgozták hátrányukat, és a harmadik szettekben már ők vezettek, és meg is tartották az előnyü­ket. A Közutasok a harmadik Nyíregyháza elleni meccsü­ket is úgy nyerték meg, hogy akár fordított eredmény is születhetett volna - nem vi­tás, mumus született, km-bt Teke: Szuperliga, 2, forduló Nyíregyházi TK-Közutasok Kaposvári TK 3-5(3179-3243) NYTK: Szlovenszki T. 594 (1 pont). Mogyorósi 519, Szegő 540 (1), Hacker 545 (1), Kastura Zs. 471, Finta510.lfi: 0-4 (751-981). Totó: 37., 2. forduló 1. Újpest-FTC 1-2 2 2. Bayern München-Augsburg 2-1 1 J. Leverkusen-Darmstadt _______0-1 2 4. Ingolstadt-Wolfsburg 0-0 X 5. Hannover-Dortmund 2-4 2 6. Hertha BSC-VfB Stuttgart 2-1 1 7. Schalke-Mainz 2-1 1 8. Manchester Utd.-Liverpool 3-1 1 9. Atl. Madrid-Barcelona 1-2 2 10. Fiorentina-Genoa 1-0 1 11. Frosinone-Roma 0-2 2 12. Juventus-Chievo 1-1 X 13. Empoli-Napoli ____________2-2 X 14. Intemazionale-Milan lapzárta után Böde Dániel két gólt szerzett az Újpest ellen fotó: internet Labdarúgás: megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport, 5. forduló Nyírmeggyes-Tisztaberek 4-2 (1-1) Nyírmeggyes, 60 néző, v.: Takács A. Nyírme­ggyes: Angyal L. - Nagy Zs., Horváth J„ Tóth G., Jurkó L, Erdei Cs„ Hornyák Zs., Balogh J. (Székely Zs.), Pankotai I. (Pető Á.), Kovács L„ Széles M. (Gyarmati N.). Edző: Bulyáki Zoltán.Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák N„ Kiss G. (NyisztorT.), Molnár R„ Bencze Á. (Homoki G.), Bartha K., Lukács N„ Juhász N„ Császár T. (Molnár R.), Lázár R, Edző: Oroszi István. Gól: Pető Á. 2, Kovács L. Horváth J., illetve Császár 1, Lukács N. Ifi: 9-3. _____________________ Bulyáki Zoltán: - A sikert játékostársunk, Papp Zoltán édesapjának emlékére ajánljuk fel. ____________________j___________ Oroszi István: - Egy megnyert mérkőzés buktunk el a saját hibáink, valamint a játékvezetői asszisztens tévedése miatt. Gratulálunk lelkes ellenfelünk győzelméhez! Beregdaróc-Mltota 5-2 (3-2) Beregdaróc, 100 néző, v.: Oláh Z. Beregda- róc: Béres R. - Varga T., Halász T., Szász K. (Tar L), Dub S. (Kiss R.), D. Pethe K„ Veress R„ Kizman G, Kovtun, Lizák B. (Lukovics M. ), Szlifka (Veress R.). Edző: Baracsi Endre. Mllota: Kánya G - Papp R., Siket L, Csókái S„ Bunna I. (Bunna A.), Ignácz I. (Jakab J.), Fórizs I., Burjász J., Lukács Martin, Rozsályi J. (Delényi A.), Lukács Márk. Edző: Rétfalvi Róbert.Gól: Szlifka 2, Lizák B. 2 (mindkettőt 11-esből), Varga T., illetve Rozsályi J., Burjász J, Ifi: 2-0. ____________________________ Baracsi Endre: - Szerencsére már nem voltunk olyan lágyak, mint a sajt a kániku­lában. Ennek a határozott játéknak lett az eredménye ez a magabiztos győzelem. Rétfalvi Róbert: - Ilyen kisméretű, szinte futsalpályán mi egyszerűen nem tudunk fut­ballozni. A következő meccsen a Tyunyognak visszavágunk a kupameccsért! Nábrád-Tyukod 2-1 (1-1 j Nábrád. 80 néző, v.: Mónus G. Nábrád: Pásztor A. - Takács A., Pásztor Z„ Kovács B„ Balogh Gy., Szabó T. (Balogh T), Pásztor L„ Sárai G (Mecz L), Fábián G, Mecz Z. (Hopka N. ), Ráski B. Edző: Végh András. Tyúkod: Iricsek D. - Sipos M. (Bócsi Gy.), Feka N., Feka J., Sustyák A., Lakatos A., Lakatos l„ Kertész J„ Lakatos S„ Kasu J., Gyene B. Edző: Nagy József. Gól: Pásztor Z. 2 (egyet 11-esből), illetve Kertész J. Kiállítva. Pásztor L. (62. perc).,jlletve Lakatos 1.(67. perc). Ifi: 3-0. Végh András: - Küzdelmes mérkőzésen megérdemelten szereztük meg a három pon­tot. Ezúton szeretnék gratulálni ificsapatunk első győzelméhez! _____________________ Nagy József: - Amíg mi a kihagyhatatlant is kihagytuk, addig az ellenfél szinte a semmi­ből lőtt két gólt. _______________________ Csenger-Tarpa 2-0 (2-0) Csenger, 200 néző, v.: Czene. Csenger: Bélteki L. - Mona Á., Antal Z„ Pankotai l„ Tóth Z„ Geletey Z„ Katona P., Szverenko E. (Kasu Á.), Varga K., Kovács J. (Kanyó Sz,), Barcsay Á. (Csaholyi Cs.). Edző: Boros Károly. Tarpa: Bodnár B. - Ködöböcz N. (Simon Sz.), Antal R„ Hidi S„ Verejcsi E., Rózsa R., Dávid G„ Kacsó R. (Djácsenkó), Szabó A. (Vince K.), Péter Gy., Bartha F. Edző: Görög Csaba. Gól: Katona P„ Mona Á.lfi: 1-6. Boros Károly: - Nagyon jól, szervezetten játszó tarpai együttest sikerült legyőznünk. A győzelmet Katona Pál csapatkapitányunk újszülött kisfiának ajánlja fel a csapat. Görög Csaba: - Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a „hazai kapufák" döntöttek. Köszönjük szurkolóink kitartó buzdítását! Kölcse-Szatmárcseke 8-0 (5-0) Kölese, 120 néző, v.: Nagy F. Kölese: Lud­nanszki - Repljyk, Csonka J. (Nádasdi Gy.), Logoida (Botos V.), Szkunzjak (Penyeskó), Algács M. (Rézműves M.), Sztáraszta F„ Za- vanyi B., Sira T, Botos Á., Kocsis I. (Algács E.). Edző: Simon Csaba. Szatmárcseke: Bőnyei B. - Kóczé G, Bakó G, Orsolyák Á. (Molnár A.), Mándi Zs„ Bandies L. (Szűcs P.), Vistyak E. , Bozsányi L, Varga Z., Magula M. (Bozsányi F. j, Della S.. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Repljyk 2, Szkunzjak 2, Logoida, Penyeskó, Nádasdi Gy„ Csonka J. Ifi: 0-4.____________ Simon Csaba: - Ragyogó idő, sziporkázó játék, szép győzelem. ___________________ Hadadi Ferenc: - Ä mai produkciónk szégyenteljes volt, nagyon gyorsan el kell felejteni ezt a meccset.________________ __ Tiszakóród-Nyircsaholy 3-2 (1-1) Tiszakóród, 80 néző, v.: Homonai P. Tiszakóród: Nagy M. - Lázár B. (Kanalas J.), Majoros Sz., Móricz I., Légrádi G, Horváth G„ Sankó J. (Sipos J.), Veszprémi Zs., Szuromi L, Somogyi Cs., Nagy J. Edző: ifj. Juhász Ernő. Nylrcsaholy: Gergely R. - Rostás L, Botos S„ Putirka B., Balogh J. (Rostás K.), Szalai S„ Bégány G, Licz B. (Kósa Sz.), Balogh Zs. (Zsatku Z.), Jónás P.', Bégány Zs. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Horváth G. 2, Szuromi L, illetve Jónás P„ Botos S. Ifi: 2-4. _______________ Ifj. Juhász Ernő: - Gratulálok a fiúknak, ez a győzelem úgy kellett, mint tanyára a villany. A bajnokság állása 1. Vámosoroszi _______________5_______5_______ -________18—7 15 2. Vásárosnamény 5 4 1 - 27—8 13 3. Kölese ___________ 5 4 - 1 20-6 12 4. Csenger , ________________5 4________3________1 11-5 12 5. Tarpa ____________ 5_______4 1________12-7___]2^ 6. Tisztaberek 5 3 - 2 16-9 9 7. Szatmárcseke ______________5 2_______J________2________5-13 7 8. Beregdaróc ________________5 2 -________3_______11-14 6 ~~8. Nábrád_______ 5 2 - 3 11-16____6 10. Nyírmeggyes ___________ 5________]_________3________]_______10-11 6 11. Tyúkod _______________ 5 1 1 3________8-12 4 12. Nyírcsaholy ________________5_______1 1________3_______12-18 4_ 13. Milota 5 1 1 ~ 3 10-18 4 14. Mérk-Vállaj _____________5 1________ 4 10-12 3 15. Tiszakóród ___________ 5________1 4________8-14 3 16. Tunyogmatolcs 5 - - 5 9-28 Tóth Zoltán: - Ha tizenöt percnél egy kicsivel többet focizunk, akkor talán ponttal, de lehet, pontokkal megyünk haza. A továb­biakban sokkal több csapatjáték szükséges a sikeres szereplés érdekében. ___________ Tunyogmatolcs-Vámosoroszi 2-3 (0-1) Tunyogmatolcs, 100 néző.v.: Losonczki, Tunyogmatolcs: Haktik A. - Tisza S„ Varga P. (Deli L), Nagy J., Kovács F., Kisgyörgy T. (Kiss I.), Fóri A., Szarka Sz., Csercsa J. (Vince R.), Franku A., Mező A. Megbízott edző: Kisgyörgy Tibor. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Márton J„ Ács A., Kerekes Sz., Somogyi T. (libán Ml), Jóni R., Baráth G„ Imre Zs. (Kiss D.), Róka R„ Imre M„ Riskó T. Edző: Orosz András, Gól: Franku A., Vince R„ illetve Ács A. 2, Riskó T. Kiállítva: Kiss I. (83. perc), Csorvá­siL. (83. perc). Ifi: 4-4. ___________ Kisgyörgy Tibor: -. Gratulálok csapatom­nak az akarásért! Egy végig sportszerű meccs utolsó negyedóráját a játékvezető elrontotta ítéleteivel. __ _____ _____ Orosz András: - Úgy nyertünk, hogy a hazaiak sem érdemeltek vereséget. Csatára­inknak ma nem ment a góllövés, szerencsére Ács Attilának kétszer elsült a bal lába. A vendéglátónk nagyon akarták a győzelmet, a nézőkben is tombolt a feszültség, a bírói hármas csak rendőri felügyelettel tudott távozni a helyszínről. _____________ Mérk-Vállal-Vásárosnamény 2-3 (1-1) Mérk, 150 néző, v.: Sinka Z. Márk- Válla): Boros V. - Lehoczky R., Molnár Sz., Schupler Sz., Bálint M„ Sarbu M., Szabó M. (Páskuly T), Szabó I., Lakatos J., Peres R. (Simon M.), Cimpam. Edző: Szimuly Gábor. Vásárosna­mény: Kokas B. - Bagi Z., Balázs G, Peregrin G, Illés P., Bicskó G, Szűcs B., Sebestyén G, Bíró J„ Mándi L, Tivadar A. (Deskó D.). Játé­kos-edző: Tivadar András. Gól: Schupler Sz. (11-esből), Peres R., illetve Bicskó G. 2, Illés P. Ifi: 1-4. ____ Szimuly Gábor: - Kitűnő játékvezetés mellett lejátszottuk a kihagyott helyzetek mérkőzését. Rúgtunk hét kapufát, és nem szereztünk egyetlen pontot sem. Ilyen van?_ Tivadar András: - Nehéz meccsen vagyunk túl, nagyon jó csapattal találkoztunk. Kis szerencsével kicsikartuk a győzelmet. Gratu­lálok az ifinek és a hazaiknak is! Labdarúgás: megyei II. osztály, Alukonstrukt-csoport, 5. forduló Terem-Nagykálló 4-6 (2-0) Terem, 90 néző, v.: Oláh G.Terem: Mitracica E. - Csorvási Gy., Tanka L, Ludescher A„ Feigi T„ Jónás B„ Moldovan M., Rosu F., Condor E. (Osvath Z.), Gaginas D., Virág G. Edző: Moldovan Marius.Nagykálló: Virágh Cs. - Svelta Z., Tóth M. (Németh Gy.), Madar T. (Hegedűs L), Málik J., Fodor T„ Cipf D., Csernák I., Kovács I, Bencs Á., Lakatos Cs. Edző: Budaházi László.Gól: Jónás B. 2, Moldovan M., Osvath Z„ illetve Lakatos Cs. 2, Bencs Á., Málik J.,Tanka L. (öngól), KovácsT. Kiállítva: Feigi T. (65. perc), illetve FodorT. (50.perc). Ifi: 10-0. __________________ Képíró Dániel (elnök): - Sajnáljuk, hogy három egyes vezetésünknél, tíz ember ellen nem tudtuk megtartani előnyünk, taktikai­lag fegyelmezetlen volt a csapat._______ Budaházi Lászlói"- Kemény, szikrázó mér­kőzésen, kétgólos hátrány után fel kellett emelni a hangomat öltözőben. ___________ Gávavencsellő-Levelek 2-3 (0-1) Gávavencsellő, 150 néző, v.: Vitkai.Gáva- vencseltő: Simkó M. - Balázs K„ Szabó D., Hengseperger A., Szabó Z., Pásztor Zs. (Balogh R.), Bodnár S., Gégény Z. (Marcsek Z.), Brandies P„ Fekete Á. (Csohány Z.), Biró Cs. (Koczogh I.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.Levelek: Tuza L - Takács J., Kiss L, Pekk T, Hajdú G, Bukta M. (Gebri Gy.), Nagy T„ Ruff L. (Svelta Z.), Berta M. (Majláth S.), Murguly Cs., Szatklószki T. (Hegedűs D.). Edző: id. Majláth Sándor.Gól: Balázs K„ Marcsek Z„ illetve Berta M., SzatlószklT., Bodnár S. (öngól). Ifi: 1-6. Marcsek Zoltán: - Változatos, jó iramú mérkőzésen nagyon jó ellenféllel szemben, sajnos csak futottunk az eredmény után. Megérdemelt vendéggyőzelem született. _ Id. Majláth Sándor: - Magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok minden­kinek, mindenki odatette magát. A csapat ma Busák Lászlóért játszott, hogy súlyos sérüléséből minél előbb épüljön fel. Gratu­lálunk Liki Krisztiánnak és feleségének, hogy szombaton egybe keltek!________________ Apagy-Rakamaz 0-6 (0-4) Apagy,150néző,v,:Tassy.Apagy: Károly G. - Támba T„ Korpás Z., Pintye M., Varga Z„ Kiss Z„ Kozák R., Maries T. (Besenyei J.), Bakró A„ Badarász G„ Lakatos J. Edző: Szegfű Mihály. Rakamaz: Pintér L - Csáki V., Deme A., Hokk Á. (Venczel I.), Orosz T. (Péntek A.), Orgován Gy. (Kassai N.), Péntek M. (Takács l.),Gál N„ Anderka R. (Hornyák M.), Cseh K„ Galambosi G Edző: Madalina György.Gót: Deme A. 2, Cseh K., 2, Anderka R„ Gál N. Ifi: 2-4. ______________________ Szegfű Mihály: - A rakamazi csapat más dimenzióban játszotta ezt a játékot. A pályára lépő játékosaim akartak, ezért dicsé­ret illeti őket. ______________________ Madalina György: - Az első félidőben gyorsan vezetést szereztünk, amit jó játékkal növelni is tudtunk. A második félidőben el­lenfelünk szívósan, nagy akarattal, mindent megtett a nagyobb különbségű vereség elkerülése érdekében, ami sikerült is nekik. kÜlósemján-Nylrvasvárl 2-1 (2-1) Kállósemjén, 150 néző, v.: Znamecz. Kállósemjén: Árpád J. - Mészáros M„ Kóth Á„ Nistor E, Farkas L. (Leka A.), Mészáros Á., Hamza T. (Hornyák Gy.), Bodnár G„ Gráf L. (Erdei S.), Gyulai K. (Papp J.), Balázsi P. Játékos-edző: Balázsi Péter. Nylrvasvá- rl: ifj. Kormos M. - Karczub G, Szántó I., Hoszpodár M„ Balogh L, Serbán J., Vonza F. (Sivadó P.), Oprea M., Marian S., Petrás M. (Ciocotisan C), Tasi T. Edző: Kormos Miklós. Góí: Balázsi P„ Hamza T„ illetve Marian S. Ifi: 3-1. ______________________________ Balázsi Péter: - Sokkal jobban játszottunk a Levelek ellen, mégis kikaptunk. Most rosszul játszottunk, de itthon tartottuk nagy nehezen a három pontot.________________ Körmös Miklós: - Átmentettük a múlt heti formánkat. Amíg ilyen lélektelenül és moti­válatlanul játszunk, eredmény sem lesz. Nyiribrony-Kótaj 0-3 (0-0) Nyíribrony, 60 néző, v.: Veres J. Nyíribrony: Luksa Z. - Ujfalusy G, Király D„ Konzili T„ Tóth Zs., Imre L., Ponczók T„ Bárdos A. (Ba­goly I.), Nagy S. (Somogyi S.), Járomcsák T. (Horváth G.), Kerekes M. (Asztalos R). Edző: Lakatos Zsolt. Kótaj: Czenki P. - Hangácsi I, Saltai M„ Marozsán Zs., Kovács P., Szívós Gy., Szentannai Z„ Die A., Effoua A. (Fekete B.), Kató Gy„ Fekete Á. (Femczi M.). Edző: Csorna Dezső. Gól: Die A, (11-esből), Ferenczi M., Kató Gy.Kiállítva: Tóth Zs. (49. perc). Ifi: 1-1. Lakatos Zsolt: - Az első félidőben elégedett voltam a játékkal egy-két kisebb hibától eltekintve. A másodikban a tizen­egyes szituáció megpecsételte sorsunkat, és onnantól már nem tudtuk úgy alakítani a mérkőzést, hogy meglepetést szerezzünk. Csorna Dezső: - Korrekt játékvezetés mel­lett, megérdemelt győzelmet arattunk. Napkor-Ujfehértó 2-1 (1-1) Napkor, 100 néző, v.: Kovács IZ. Napkor: Mudri A. (NagyG.) - Karasz L. (Sándort), Karasz G„ Ország Zs., Gilányi L. (Nagy Á.), Kóka K„ Horváth M., Géczi P. (Bácskái A.), Ruszinkó B. (CsákányosT.), Révész L, Szabó S. Edző: Szmollár Tamás. Újfehértó: Lippa J. - Potyók J. (Kiss A.), Fekete L, Pallai G, Dénes K., Szilágyi Á., Szigeti V., Tóth Sz. (Zámbó D.), Somogyi L, Máté G. (Mosolygó G), Osikóczki I. Edző: Urr László. Gól: Géczi P„ Szabó S„ illetve Szigeti V.lfi: 3-1, _______ Szmollár Tamás: - A héten második tét­meccsünket játszottuk, ez kicsit rányomta bélyegét játékunkra, de a szive mindenkinek a helyén volt, ez volt a győzelem kulcsa, Győzelmünket az 50. születésnapját ünnep­lő Porcelán Lászlónak ajánljuk. ___________ Urr László: - Pontatlanul és rengeteg hibá­val játszottunk, ilyen gyenge teljesítményt régen láttam a csapattól. Bár kikaptunk, a napkori barátaimmal a barátságot továbbra is ápoljuk. Nylrpazony-GFSE Oros 1-1 (0-1) Nyírpazony, 150 néző, v.: Bendik T. Nyír- pazony: Tóth Z. - Tóth G„ Sarkadi Zs., Ladik S„ Szabó B„ Matejkó G., Márton P., Mészáros J„ Lukács G, Takács G. Paulik Z.), István G (Paulik I.). Edző: Márton Péter.GFSE Oros: Kállai P. - Fehér J„ Szatke Z., Winkler A., Kovácsi (Nagy G,), Sebők K., Gulyás I., Szabó Cs. (Kóka S.), Tolnai T. (Dobránszi Á.), Pécsi G, (Lakatos T.) Bognár R. (Spisák Zs.). Edző: Csire Sándor. Gól: Paulik I. illetve Szabó Cs. Ifi; 1-6. ______________________­Márton Péter - A nagy akarásnak nyögés lett a vége, így igazságosnak mondható a döntetlen. __________ Csire Sándor: - Szomszédvárí rangadó­hoz méltó mérkőzés. A Pazony ellen csak döntetlent tudunk játszani úgy látom, és nem hagyták, hogy ünneprontók legyünk. További sok sikert a Pazonynak! Le a kalap- pal a csapatom előtt! Encsencs-Cetlspan-Balkány 0-5 (0-2) Encsencs, 120 néző, v.: Lippa. Encsencs: Sivadó R. - Horánszki L, Lengyel L, Szilágyi G, Varjasi K. (Kósa R.), Tallódi L., Balogh D. (Budai J.), Szilágyi Z. (Habinyák M.), Kovács Á„ Biró Zs., Kónya M. (Milák A.). Edző: Szed- lár János. Balkány: Jakocska Cs. - Hortó A., Göncz B. (Csonka Gy.), Daru l„ Lakatos T., Bogdanovics I., Kondor M„ Kovács B„ Hatházi M. (Veres Á.), Fábri Z. (Czita R.), Kovács E. (DankóG.). Edző: Mirgai László. Gól: Bogda- novics 1,3, Kovács B„ Hatházi M. Ifi: 0-5. Szedlár János: - A Balkány jobb csapat, mint mi, megérdemelten nyert. ___________ Mirgai László: - A mai mérkőzés után végre elmondhatom, hogy a játékosaim játszották a játékot, szép gólokat lőttünk. Úgy vélem, győzelmünk teljesen megérdemelt. Ezt a győzelmet Igor Bogdanoviocs névnapjára ajánlja a csapat! A bajnokság állása 1. Rakamaz 5 5 - 29-3 15 2. Balkány 5 5 16-2 15 3. Kótaj_______________________* 5 4 __________ 1__________17-3 12 4. Levelek 5 4-1 18-8 12 5. újfehértó _____________________5 3___________ 2 13-8 9 6. Nyírpazony 5 2 2 1 5-4 8 7. Kállósemjén " 5 2 1 2 4-8 7 8. Apagy 1 5 2 __________ """ 3 6-13_ _6 9. Nyíribrony 5 2-3 10-19 6 10. Napkor " ~ 5 ~ 2 ____________ 3_________7-16 6 11. Gávavencsellő 5 1 1 3 6-9 4 12. Nagykálló 5 1 13 7-15 4 13. Terem _______________________~5~~~ " 1 ____1_____3 7-18 4 14. Encsencs ______________________5_______J___________-_________4_________12-17 3 15. Nyírvasvári ___________________5 1 -_________4_________5-15 3 16. GFSEOros 5 - 2 3 3-7" 2 Í2Sl KELET