Kelet Magyarország, 2015. augusztus (72. évfolyam, 179-203. szám)

2015-08-17 / 192. szám

mir 2015. AUGUSZTUS 17., HÉTFŐ Labd arúgás: Megyei II. osztály, Alukonstrukt-csoport, 1. forduló Terem-I jncsencs ___ ______1-80-5) Terem, 2i 3 néző, v.: Major 0. Terem: Kovács A. - Shv; irczkopf, Baumgartner, Obis, Feigi, Moldova in. Ludescher, Rosu, Gaginas, György P. (Virág G.), Condor. Edző: Marius Moldo­van. En< sencs: Sivadó R. - Horánszki L. (Berecz A.), Lengyel L, Szilágyi G., Varjasi K., Tallódi I _, Balogh D., Szilágyi Z. (Kerékgyártó T.), Bale )gh N. (Kósa R.), BiróZs. (SzedlárJ.), Kónya l jt. (Kovács A.). Edző: SzedlárJános. Gól: Mr íldovan, illetve Szilágyi G. 5, Szilágyi L, Biró ,Zs„ Ludescher (öngól). Kiállítva: Schvar ckopf (57. perc), Gaginas (80. perc), illetve Kósa R. (80. perc). Ifi: 2-2. _________ Mariu: > Moldovan: - Rengeteg hibával játszol ttunk. Próbálunk minél előbb minél többel t javulni. _____________________ Szedi ár János: - Úgy gondolom, hogy tartali nas felkészülésen vagyunk túl. Ez alapjá n várható volt a jó szereplésünk, de azt nem hittem volna, hogy ilyen jól kezdü .nk. Még maradt a kalapban. ________ Gáva irencseUŐ-Nyfrpazony 0-1 (0-0) Gáva' /encselíő, 1ÖÖ néző, v.: Resán G. Gáva- venc: sellő: Simkó M. - Hengsperger A. (Cso- hány Z.), Szabó D., Pásztor Zs.(Koczogh I.), Ki ípájer J. (Bodnár S.), Balázs K. (Guszti L), S zabó Z., Szabó B., Brandies P„ Biró Cs. (I ialogh L), Fekete A. Játékos-edző: Marc sek Zoltán. Nyírpazony: Tóth Z. - Tóth G., L< sdik S„ Sarkadi Zs„ Szabó B„ Szalka N. (Tót h M.), Mészáros J., Matejkó G.,Lukács G., Mán ran P. (Csökmei I.), István G. (Paulik Z.). Edz 5: Márton Péter. Kiállítva: Szabó B. (62. perc ). Gél: Paulik Z. Ifi: 3-1. ______________ Wlai esek Zoltán:-A meccs összképe alaf íján nem érdemeltünk vereséget. Fe­gyel .mezetlenségünk és egyéni hibák miatt j«tp tunk ki. Gratulálok az ellenfélnek! Mlá rton Péter-Sikerült végig kézben tad ani a mérkőzést. Fegyelmezett játékkal rne gérdemelt győzelmet arattunk. További sok ;sikert a Gávavencsellőnek! Apagy-Cellspan-Balkány 1-3 (0-2) Apagy, 100 néző, v.: Nagy B. Apagy: Károly G. - Támba T„ Tar F. (Korpás Z.), Marcsek I, Varga Z. (Jakab R.), Kiss Z. (Badarász G.), Kozák R„ Maries T„ Bakró A., Orosz G„ Lakatos J. Edző: Szegfű Mihály. Balkány: Jakocska Cs. - Kondor M. (Dankó G.), Szabó P, Daru I., Vass Z„ Potornai M„ Szitái R. (Hatházi M.), Lucskai Sz. (Nemes A.), Fábri Z. (Csonka Gy.), Kovács B. (Kovács E.), Bogdanovics I. Edző: Mirgai László. Gól: Kozák R. (11-esből), illetve Potornai M„ Bogdanovocs (11-esből), Kovács E. Ifi; 0-0. Szegfű Mihály: - Csapatom nem vallott szégyent az egyik bajnokesélyes ellen. Gratulálunk a vendégeknek! _____________ Mlrgal László: - Az első félidőben jól játszottunk, bár sok helyzetet kihagytunk. A másodikban már nem voltam elégedett a játékkal, de győzelmünk nem forgott veszélyben. A hazaiakat is dicséret illeti a küzdőszellemük miatt. _________________ KáHésemlén-GFSE-Oros ______0-0 Kállósemjén, 150 néző, v.: Simon T. Kál- lósemjén: Árpád J. - Nlstor R., Nistor E., Kóth A., Farkas L, Papp J. (Gyurecska T.), Mészáros A., Gyulai K. (Erdei A.), Gráf L (Nyisztor R.), Bodnár G„ Balázsi P Játékos-edző: Balázsi Péter. GFSE-Oros: Sós S. - Fehér J„ Szatke Z„ Tardi Zs„ Vonház, Kovács I, Gulyás I., Szabó Cs. (Nylcs N.), Spisák Zs. (Kóka S.), Bognár R. (Tolnai B.), Lakatos T. (Karasz J.). Edző: Cslre Sándor. Ifi: 1-5. ______________ Balázsi Péter: - Gyenge színvonalú mérkő­zésen igazságos eredmény született. ______ Cslre Sándor: - Igazságos döntetlen született. A pálya minősége a színvonalra rányomta bélyegét. ___________________ Nylrlbrony-Nagykálló 7-0 (4-0) Nylribrony, IÖ0 néző, v.: Kosztyú. Nylrlb- rony: Luksa Z. - Nagy S. (Király D.), Bárdos A., Papp G., Konzili T. (Asztalos R), Imre L, Galamb P. (Horváth K.), Ujfalusy G., Hajtást és küzdelmet hozott az újonc kállósemjénlek bemutatkozó mérkőzése, gólt nem fotó: pusztai sAndor Kriston R„ Ponczók T. (Bagoly I.), Kerekes M. (Horváth G.). Megbízott edző: Nagy Attila. Nagykátló: Virágh Cs. - Kovács T. (Hegedűs L), Csernák I., Tóth M. (Cipf D.), Málik J„ Cipf Z. (Lakatos Cs.), Németh Gy., Svelta Z., Fodor T., Bencs A., Tóth Z. Edző: Budaházi László. Gól: Kerekes M. 2, Horváth K. 2, Galamb P 2 (egyet 11-esből), Nagy S. Kiállítva: Tóth Z. (9. perc). Ifi: 2-0. Nagy Attila: -Álmodni sem mertünk ilyen kezdésről. A szervezett Nagykátlót, a kiállításnak is köszönhetően, maga­biztosan győztünk le. Gratulálok minden játékosunknak! Budaházi László: - Azt hiszem, hogy kinevezett védőkkel nehéz lesz a bajnoksá­got végigjátszani, ráadásul már a hetedik percben emberhátrányba kerültünk. Dolgozunk tovább, megpróbáljuk kiköszörülni a csorbát. Gratulálunk a hazai csapatnak!_______________________ Napkor-Levelek _______«-3(1-2) Napkor,150 néző, v.: Kovács Z. Napkor: Mudri A. - Gilányi L, Krizsán F„ Sándor L. (Ország Zs.), Nagy A. (Magyar M.), Kóka K„ Bácskái A. (Csákányos T.), Szántó Zs„ Hor­váth M„ Szabó S„ Géczi P. Edző: Szmollár Tamás. Levelek: Varga Gy. - Nagy T., Kiss L, Gebri Gy. (Sitku G.), Hajdú G„ Vodilla D., Pekk T„ Ruff L. (Berta M.), Murguly Cs., Busák L, Szatlószki T. Edző: id. Malláth Sándor. Gól: Horváth M„ Szabó S., Karasz L, Géczi P, illetve Szatlószki T. 3 (az egyiket 11-esből). Ifi: 1-3. _________________________ Szmollár Tamás: - Igazi szomszédvári rangadón, gólgazdag mérkőzésen vagyunk túl. Gratulálok csapatomnak, nagysze­rűen küzdöttek! Köszönettel tartozunk nagyszerű szurkolótáborunknak is! További sok sikert a Leveleknek! Külön gratulálok gólvágóinknak!________________________ Id. Malláth Sándor: - Nem tudom, mikor fogjuk tudni becsempészni a rutint a csapatba. ____________________________ Újfehértó-Rakamaz 2-3 (2-2) L^ehértTlOOnézőlv: Takács A. Újfehértó: Lippa J, - Potyók J., Fekete L, Pallai G„ Dénes K., Enyedl M„ Tóth Sz. (Kiss Sz.), Máté G„ Borsy B. (Somogyi L), Szilágyi A., Osikó- czkl I. (Mosolygó G.). Edző: Urr László. Ra- kamaz: Pintér L. - Kóder L, Csáki V., Deme A., Orosz I, Venczel I. (Fedor A.), Péntek M. (Péntek A.), Gál N. (Takács I.), Galambosi G., Cseh K., Hornyák M. Edző: Madalina György. Gól: Dénes K„ Máté G., illetve Galambosi G. 2, Deme A, Ifi: 7-3. _____________________ Urr László: - Nagyon jó Rakamaz ellen nem érdemeltünk vereséget. Az egyéni hibáinkat könyörtelenül kihasználta az ellenfél. Madalina György: - Első mérkőzésnek megfelelően játszottunk. Nagyon sok rossz döntést hoztunk a mérkőzésen, ami miatt nem volt folyamatos a játékunk. Ugyan­akkor biztató, hogy a három rúgott gólunk mellett sok helyzetet kialakítottunk. Kótaj-Nyírvasvárl 6-0 (4-0) Kótaj, 150 néző, v.: Losonczkl. Kóta|: Czenki P. - Hangácsi T„ Sallai M., Marozsán Zs., Ko­vács L, Szívós Gy. (Záhonyi G.), Szentannai (Kovács P), Die, Effoua (Fekete B.), Kató Gy.,Fekete A. (Ferenczi M.) Edző: Csorna Dezső. Nylrvasvárl: Cionca A. (Körmös M.) - Kun K., Szántó I., Balogh L, Karczub G„ Sivadó P. (Kocsis Z.), Vonza F„ Oprea M„ Tasi I, Ciocotisan C. (Serbán T.), Cslge I. Edző: Körmös Miklós. Gól: Kató Gy. 4, Szívós Gy., Die A. (11-esből). Ifi: 4-1. ________________ Csorna Dezső: - Az első félidőben meg voltam elégedve csapatommal. A másodikban lazábbra vették a játékot a fiúk, mégis rúgtak újabb két gólt. Gratulálok csapatomnakl ________________________ Körmös Miklós: - Nem voltunk ma egy súlycsoportban a Kótajjal. További sok sikert nekik! Megyünk tovább. ] labdarúgás: nb !., 5. forduló lljlb fiest-Bp.Honvéd 1-1 (0-0) Sí: usza-stadion,4157néző,v.: Vad.Gól:Tóth P (87. perc), illetve Youla (62.). ___________ V. isas-Videoton ______2-1 (0-1) III ovszky-stadion, 2500 néző, v.: Solymosi. Gr Jl: Novák Cs. (48.), Remili (77.), illetve Kf jvács I. (45.). ______________________ t> iósgyőr-Debrecen 0-2 (0-0) M tskolc, 2705 néző, v.: Szabó S. Gól: Máté P. íf 18.), Balogh N. (63.). _________________ H aladás-Paks 1-0 (1-0) S zombathely, 3150 néző, v.: Erdős. Gól: N émeth M. (29.). __________ P uskás Akadémla-Békéscsaba 1-2 (1-0) F elcsút, 941 néző, v.: Németh A. Gól: k fárkvárt (12.), illetve Szilágyi P. (53.), Pékár ( öngól, 58.). ________________________ 1 :erencváros-MTK 2-0 (0—0) í Ülői út, 6817 néző, v.: Iványi Z. Gól: Gera Z. ( 53.), Böde (60.). Gera Zoltán a látványra Is adott és gólt Is szerzett az örökrangadón FOTÓ: MTI 1. Ferencváros 5 5­­12-2 15 2. Haladás 5 3 1 1 5-4 10 3. LJjpest 5 2 3­8-4 9 4. Debrecen 5 2 2 1 9-7 8 5. Bp. Honvéd 5 2 2 1 8-8 8 6. Paks 5 2 1 2 7-3 7 7.MTK 5 2 1 2 9-6 7 8. Vasas 5 2­3 6-8 6 9. Puskás Akadémia 5 1 2 2 5-6 5 10. Videoton 5 1­4' 4-8 3 11. Békéscsaba 5 1­4 4-12 3 12. Diósgyőr 5 1 “ 4 4-13 3 Győzelemmel avattak fel a dögéi f utballpályát labdarúgás. Kiváló minőségű, felújított futballpályát avattak szombaton Dögén, a Hagyo­mányőrző Krumplifesztivál keretében. A megyei III. osz­tályban, a Rétköz-csoportban szereplő csapat az első bajnoki mérkőzésén vette birtokba a megszépült létesítményt, és az alkalmat győzelemmel tette emlékezetessé, hiszen a kora délutáni, hatalmas forróság­ban játszott mérkőzést 3-1-re nyerte meg a Zsurk ellen, km Remek pályával gazdagodtak a dögeiek FOTÓ: RACSKÓ TIBOR Totó: 33. hét/2. forduló A helyes tipposzlop 7. Wolfsburg-E. Frankfurt 2-1 1 1. Augsburg-Hertha BSC 0-1 2 8. VfB Stuttgart-1. FC Köln 1-3 2 2. Leverkusen-Hoffenheim 2-1 1 9. Tottenham-Stoke 2-2 X 3. Mainz-lngolstadt 0-1 2 10. Watford-West Bromwich 0-0 X 4. Darmstadt-Hannover 2-2 x 11. Swansea-Newcastle 2-0 1 5. Bremen-Schalke 04 0-3 2 12. West Ham-Leicester 1-2 2 6. Dortmund-Mönchengladbach 13. Crystal Palace-Arsenal 1-2 2 4-0 1 14. Manchester City-Chelsea 3-0 1 Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyfrerdő-csoport, 1. forduló Dombrád-A|ak 9-0 (3-0) Dombrád, 100 néző. v.: Harsányt Dombrád: Csáki T. - Dávid R. (Tóth T.), Nagy M„ Kalu B. (Nagy I.), Kői B. (Hajdú L), Csáki P, Batla J. (Kecsmár), Karkusz, Géczi I., Puskás Á„ Szőlősi L. (Huszti P). Edző: Tóth Lajos. Ajak: Kovács Z. - Poncsák, Sütő N„ Magyar R„ Magyar D„ Kovács Zs., Lakatos B. (Dothai L.), Murin, Kontér (Sipos 8.), Borku, Kovács L. (Virga M.). Edző: Ragány Csaba. Gól: Dá­vid R. 2, Nagy M. 2, Kalu B. (11-esből), Hajdú L„ Puskás A., Kecsmár, Csáki P. Kiállítva: Magyar D. (45. perc), Magyar R. (60. perc). 111:2-3. ______________________________ Tóth Lajos: - Kezdésnek jó volt. Szimpatl­kus ellenfelet múltunk felül. _____________ Ragány Csaba: - Jó csapat otthonában szenvedtünk csúfos vereséget. A nagy meleg, valamint az erős „ellenszél” sem nekünk kedvezett, mindezt tetéztük a saját felelőtlenségünkkel, de nem adjuk fel. Megpróbálunk javítani, _________________ Pátroha-őr 6-3 (2-2) Pátroha, 200 néző, v.: Mónus. Pátroha: Tóth Z. - Bandor J„ Juhász L, Ujj Gy., Varga R. (Doboveczki I.), Mozga Gy., Gazdag A. (Csikós A.), Gombkötő Z„ Bombera M. (Tóbiás Sz.), Horváth J. (Gaál Z.), Balogh I. (Molnár V). Játékos-edző: Gazdag Attila. Őr: Kedves Gy. (Paragh M.) - Sipos J. (Anda G.), Benkő J., Szabó V, Márton T. (Kiss K.), Kendl I., Kerekes M. (Repelik A.), Tisza A. (Murguly I.), Deme B., Soltész Á„ Szabó A. Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Gazdag A. 2, Horváth J., Balogh I., Bandor J., Juhász L, Illetve Márton T„ Kerekes M„ Tisza A. Ifi: 7-1. Gazdag Attila: - Nagyon nehezen indult a mérkőzés, háromszor álltunk fel vesztes helyzetből, de a végén nem volt kérdéses a győzelmünk. A jövő héten ettől több kell. Kálmándi Bertalan: - Kapusunk sérülése megfogott bennünket, pedig háromszor is vezettünk a meccsen. Gratulálok a haza­iaknak, Kedves Gyulának pedig mielőbbi felépülést kívánunk! Kék-Nyfrkarász 1-8 (0-5) Kék, 100 néző, v.: Szabó I. Kék: Himmer A. - Erdélyi V., Horváth Cs. (Pelsőczl I.), Kerekréti Á„ Sinka J„ Ignácz G„ Szurcsik Z., Horváth A., Kantár J„ Varga J„ Kamarás J. (Sinka D„ Csombók Cs.). Edző: Fabók István. Nyírká­rász: Borkó J. - Horváth G., Rákóczi L, Jávor P (Király J.), Sashegyi G„ Pásztor J„ Csuka Gy., Kovács L. (Papp J.), Tóth T. (Belinszkl Sz.), Zakor J. (Szolomka I.), Varga J. (Kasza R.). Edző: Dudás Zoltán. Gól: Kantár J., Illet­ve Varga J. 4, Horváth G. 2, Zakor J„ Rákóczi L. (11-esből). Ifi: 2-5.___________________ Fabók István: -^In szégyellem magam, és elnézést kérek ezért a szánalmas ver­gődésért. Lehet, az volt a baj, hogy csak a csapatom egyik felét tudtam hermetikusan elzárni. Igaz. azokat is csak egy horgásztó ölelésében, Még szerencse, hogy a kapusunk a lakodalmáról érkezve ilyen parádésan teljesített. Ez szégyen és gyalázat! ________ Dudás Zoltán: - Az első félidőben kiválóan játszottunk, eldöntöttük a mérkőzést. Ennek ellenére mégis van egy kis hiányérze­tem, mert a cseréim közül nem mindenki élt a lehetőséggel. Remélem, minden játéko­som megfelelően értékeli ezt a sikert. __ Va|a-Nagydobos 4-0 (2-0) Vaja, 150 néző, v.: Czene. Vá|a: Pekk J. - Simák J„ Kiss Attila (Horváth M.), Kiss András, Mulutó P (Sashegyi A.), Noszál T„ Mocsár G. (Balatánszki D.), Sashegyi Sz., Soós K„ Varga P. (Simák L), Hudák P. (Mondom F.). Játékos-edző: Simák János. Nagydobos: Kiss Sz. - Varga J., Antal D„ Rácz J. (Biró S.), Magyar! D„ Tóth A. (Tolnai T), Alméssy J„ Herceg A. (Filep R.), Makszim G. (Szabó P), Gajda A., Budaházi T. (Mihálku D). Edző: Sánta Árpád. Gól: Kiss András 2 (egyet 11-esből), Varga P, Mocsár G. KlálKt­va: Gajda A, (47. perc). Ifi: 0-2. ___________ Simák János: - Kiváló játékvezetés mel­lett, gratulálok a fiúknak, hoztuk a kötelező győzelmet. ___________________________ Sánta Árpád: - Égy jogtalan kiállítás és büntető mindent eldöntött ezen a mérkőzésen. Záhony-Demecser 7-00-0) Záhony, 100 néző, v.: Gergely. Záhony: Les- kovics A. (Lingl A.) - Czvik S„ Győri J. (Ko­vács I.), Ács G„ Karasz A. (Bakó M.), Ésik A., Kemenyeczki, Osztolykán E., Semegi I, Sére L. (Huzdlk P), Bálint K. (Magyar P). Játé­kos-edző: Karasz Attila. Demecser: Flntos S. - Hudák N„ Hajnal A., Batlai Z. (Varga E.), Lelt J. (Hirka T.), Molnár A. (Nagy R.), Gombkötő S. (Kocsis Z.), Mínyln, Kriser Sz., Kantár K„ Illés J. (Arnaud). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Ács G. 3, Huzdik P 2, Karasz A„ Osztolykán E. Kiállítva: Hajnal A. (44. perc). Ifi: 6-0._____________________ Karasz Attila: - A kiállításig nem volt egyértelmű a mérkőzés, utána viszont sok helyzetet kidolgozva arattunk sikert, de nem gondolom, hogy emiatt szégyenkez­nünk kellene. _________________________ Gombkötő Sándor: - Hihetetlen, de az első félidőben két góllal kellett volna vezetnünk. A kiállítás után a folytatásban a hirtelen jött gólzáporunk megpecsételte a sorsunkat. A következő fordulóban több akaraterő kell a játékosoktól ehhez a látókhoz. ______ Ramocsaháza-Újdombrád 1-6 (1-4). Ramocsaháza, 100 néző, v.: Veres J. Ramocsaháza: Tömpe K. - Lakatos M„ Asztalos J. (Mester Z.), Novák N., Ragányi M„ Ladányi S„ Szegedi Z„ Miczi J„ Rácz J„ Rácz K„ Hajdú G. Edző: Ragányi Mihály. Újdombrád: Papp J. - Batta J., Kernács József (Gerl K.), Farkas A., Kernács János (Pásztor A.), Csombók Cs„ Komtósi L. (Dócs Cs.), Oncsó M„ Szőlősi A. (Veress A.), Balia K„ Lakatos Z. (Kállai Zs.). Edző: Bállá János. Gól: Rácz K„ illetve Balia K. 3 (egyet 11-esből), Lakatos Z. 2, Szőlősi A., Oncsó M„ Csombók Cs. Kiállítva: Rácz K. (68. perc), Lakatos M. (89. perc). Ifi: 2-4. ___________ Ragányi Mihály: - öt alapember hiányá­ban ennyire vagyunk képesek. Fel kell nőni ehhez a feladathoz, mert ez már nem a harmadosztály. _______________________ Bállá János: - Gratulálok a csapatnak, megfelelően álltunk hozzá a mérkőzéshez. Nem volt kérdéses a győzelem a lelkesen látszó újonc ellen. __________________ Tlszamentl SE-Nylrmada 2-9 (0-1) Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Nagy F. Tisza- menti SE: Makai Cs. (Makiári L.) - Szűcs A. (Osztolykán E.), Gyurkó J., Mokri R„ Széplaki S., Jónás K., Lakatos A., Robas, Nagy Á„ Docsi B„ Bálint A. Edző: Szabó Gusztáv. Nyfrmada: Papp G. - Jónás J. (Jónás A.), Balogh A., Mátyus Cs., Jurknya M„ Bancsl G„ Danku A. (Szőke I.), Fejes J„ Járomcsák G., Németh A., Fodor a. (Kapin K.). Játé­kos-edző: Szőke István. Gól: Robas, Bálint A., illetve Németh A. 4, Bancsl G. 2, Danku A., Járomcsák G., Kapin K. Ifi: 1-14. __________ Szabó Gusztáv: - Az első félidő végén egy sajnálatos sérülés miatt le keltett cserélnem kezdőkapusomat, és egy mezőnyjátékos állt be a folytatásra. A második félidőben a na- gyobb erőfölény kilőtt a két csapat között. Szőke István: - Szezon eleji forma, de a végére csak győzelmünk különbsége volt a kérdéses. _______ Pap-FényesUtke 2-0 (1-0) Pap, 120 néző, v.: Kaibás. Pap: Kovács Zs. - Lesku Cs., Sajtos N„ Vlrtás D. (Erdélyi K.), Mudri B„ Szabó L, Jónás K„ Vass G„ Kázsmér L„ Balogh R„ Kol J. (Dallos L). Edző: Vedres Béla. Fényeslltke: Márta J. - Bakó G„ Pálinkás T„ Nagy M„ Kovács L, Fodor G„ Szabó L, Lupcsa Cs., Kovács A., Miskolczl G. (Halász T), Fodor Cs. (Sárkány G.). Edző: Mártha Ferenc. Gól: Vass G„ Balogh R. Ifi: 2-2.______________________ Vedres Béla: - Idény eleji játék, sportszerű vendégek, megérdemelt hazai győzelem. Az ellenfél sérült játékosának mielőbbi gyógyulást kívánunk! Mártha Ferenc: - Küzdelmes mérkőzé­sen nyertek a hazaiakat. Gratulálunk az ellenfélnek! Lal> i íg ;■ MegyeiII.osztály,Kelel MapaiBszág^^l forduld Nylrmeggyes-Szatmércseke 0-0 Nyírmeggyes, ÍÖO néző, v.: Piskóczi Zs. Nyírmeggyes: Angyal L. - Nagy Zs., Horváth J. (Gere Zs.), Tóth G„ Tóth B., Varga B., Hornyák Zs. (Székely Zs.), Balogh J., Erdei Cs., Gyarmati N. (Pető A.), Széles M. (Kurucz R.). Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Szatmárcseke: Bihari A. (Bőnyei B.) - Máté L, Kóczé, Della, Mándi Zs. (Bozsányi D.), Bandies, Varga Z„ Orsolyák Á„ Bozsányi L, Magula, Mándi Z. (Szűcs P.). Edző: Hadadi Ferenc. Ifi: 11-1.________________________ Bulyáki Zoltán: - A nagy meleg rányomta bélyegét a színvonalra. Kellemes ellenféllel szemben bosszantó, hogy a helyzeteket nem tudtuk kihasználni. ____________ Hadadi Ferenc: - Magas színvonalú játékvezetés mellett igazságos eredmény született. ___________________________ Beregdaróc-Vásárosnamény 1-5 (0-1) Beregdaróc, 200 néző, v.: Oláh G. Bereg- daróc: Ábrán G. - Lizák Benedek, Szász K„ Máté Z„ Lukovics, Halász T„ Veress R., Lizák Bence, Ecsedi Á„ Kiss R. D. Pethe. Edző: Baracsi Endre. Vásárosnamény: Kokas B. - Szűcs B. (Varga T.), Bangi, Mándi L, Balázs G., Danku J., Peregrin, Sebestyén G. (Deskó). Szabó J. (Szabó G.), Illés P., Bíró J. Edző: Tivadar András. Gól: D. Pethe, illetve Bíró J. 3, Illés P„ Deskó (11-esből). I«: 3-10. ______ Baracsi Endre: - Elnézést kell kémem a szurkolóinktól, sajnos rajtunk kívülálló okok miatt a fél kezdőcsapatnak nincs még kész az igazolása. Emiatt, és néhány számomra csalódást okozó játékos hozzáállása miatt - akik szintén nem jöttek el - tizenegy hőssel kellett kiállni. Köztük van olyan, aki négy éve nem húzott fel futbaitcipőt. (gy termé­szetesen a második félidőre elfáradtunk, ennek eredménye lett a naményi győzelem. Tivadar András: ­jő kezdéshez. Ez a győzelem kellett a Mltota-Vámosoroszl Nábrád-Nylrcsaholy 6-1 (4-1) Nábrád, 80 néző, v.: Valu. Nábrád: Pásztor A. - Takács A., Kovács B„ Pásztor L, Balogh Gy., Fábián G. (Hopka), Szabó T., Sárai G., Tejfel, Pásztor Z., Mercz. Edző: Végh András. Nyírcsaholy: Pankotai P. - Petrahai S. (Kósa Sz.), Bégány G., Kovács Á„ Rotás K. (Putirka), Rostás L, Botos S., Petrohai Gy„ Balogh Zs. (Szalai S.), Bégány Zs., Jónás P. Edző: Gere Sándor. Gól: Szabó T. 3, Mercz, Pásztor Z. (11-esből), Sárai G„ illetve Botos S. (11-esből). Ifi: 1-8. ___________________ Végh András: - A csapat a háromgólos Szabó Tamás születésnapjára ajánlja a győzelmet. ___________________________ Gere Sándor: - Akaratgyenge játékot produkálva erőszakosabb és jobban harcoló hazai csapattál kaptunk ki. ______________ Tyukod-TIsztaberek 2-1 (2-0) Tyúkod, 80 néző, v.: Sándor Cs. Tyúkod: Iricsek D. - Berki N„ Feka N., Gyene (Bócsi Gy.), Feka J., Sustyák, Nyerges 0., Horváth Z. (Lakatos G.), Lakatos l„ Kertész J„ Lakatos S. (Sipos M.). Edző: Nagy József. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák, Molnár Roland, Molnár Róbert, Bencze A., Bartha K„ Lukács N., Homoki G., Császár T„ Lázár R. (Juhász N.). Edző: Oroszi István. Gól: Sustyák, Nyerges 0. (11-esből), illetve Juhász N. Ifi: 1-4. ______________________ Nagy József: - Jól kezdtük a szezont, megérdemelt győzelmet arattunk, amit a csapat középhátvédünk, Berki Norbert közelgő esküvőiére ajánlott fel. __________ Oroszi István: - A második félidő alapián rászolgáltunk volna legalább a döntet­lenre, de a kialakított helyzeteket sajnos elpuskáztuk. WO-«) Milota, 80 néző, v.: Frindik J. Milota: Kánya G. - Delényi A. (Nagy M.), Csókái S., Ignácz I. , Bunna l„ Nyilas B„ Lukács Márk, Lukács Martin, Siket L, Rozsályi J. (Kiss L), Jakab J. (Makula A.). Edző: Rétfalvi Róbert. Vámosorosz!: Szaniszló A. - Márton J., Ács A., Kerekes Sz., Somogyi T. (Molnári), Jóni R. (Szabó A.), Baráth G„ Imre Zs. (Kiss D.), Róka R. (Torma I.), Imre M„ Riskó T. Edző: Orosz András. Gól: Rozsályi J„ illetve Riskó T.4. Ifi: 2-3^____________________________ Rétfalvi Róbert: - Ma még nem voltak itt az új játékosaink, ráadásul a szombati faiunap is sokat kivett a fiúkból... _________ Orosz András: - Nehéz meccsre számítot­tunk. az is volt. A reggelig tartó bél ellenére a hazaiak jót küzdöttek, szerencsére, játéko­saink a kapott gól után rájöttek, hogy meg kell dolgozni a sikerért. Jó döntéseket hoz­tak a kapu előtt, megjegyzem, a helyzetek többségét így is kihagytuk. Győzelmünket a minap elhunyt anyósom, Felleg Károlyné emlékének ajánlja a csapat. Pihenjen nyugodtan! ____________ Tunyogmatolcs-Tarpa 1-3 (0-2) Tunyogmatolcs, 100 néző, v.: Rajzinger. Tunyogmatolcs: Haklik A. - Kovács F„ Deli L. (Kiss I.), Mercz J., Varga P., Kisgyörgy T„ Fóri A., Szarka Sz. (Vincze R.), Mező A. (Csercsa J.), Nagy J., Franku A. Edző: Baráth Mihály. Tarpa: Sipos M. - Ködöböcz N„ Antal R., Hídi S., Verejcsi E., Rózsa R. (Dávid G.), Kovács A. (Djacsenko), Kemény G„ Vince K. (Simon Sz.), Péter Gy., Bartha F. Edző: Görög Csaba. Gól: Nagy J. (11-esből), illetve Bartha F. 3 (egyet 11-esből). Ifi: 4-4. ______ Baráth Mihály: - idény eleji, langyos, akaratgyenge játékunknak nem is lehetett más a következménye. A győzelemért sokkal többet kell tenni a következő mérkőzéseken. ________________________ Görög Csaba: - Jó iramú mérkőzésen úgy érzem, megérdemelten nyertünk._________ Mérk-Vállaj-Kölcse 2-3 (0-1) Márk, 120 néző, v.: kocsis Zs. Mérk-Váltaj: Boros V. - Bozsányi S., Molnár Sz., Schupler Sz., Bodó R„ Sarbu M„ Szabó l„ Szimuly Gergő, Jónás A. (Peres R., Szabó M.), Lakatos J., Cimpam. Edző: Szimuly Gábor. Kölese: Lutnaszki - Repljuk, Chonka, Logoida (Algács M.), Szkunzjak, Nádasdi Gy. (Kocsis I.), Sira Tamás (Botos V.), Sztáraszta F., Kósa K., Algács E. (Turovics I), Botos A. Edző: Simon Csaba. Gól: Schupler Sz. (11-esből), Lakatos J., illetve Szkunjak 2, Repljuk (11-esből). Ifi: 2-5. ______________ Szimuly Gábor - Nagyszerű mérkőzést produkáltunk a nyitányon, sajnos, a hosz- szabbitásban kapott gól miatt alulma­radtunk^ ____________________________ Simon Csaba: - Nyertünk! Nagyon jó mér­kőzésen szerintem megérdemelten győz- tünk. Gratulálok a jól küzdő ellenfélnek! 1-4 (0-0) Tiszakóród, 50 néző, v.: Bíró Cs, tiszakóród: Nagy M. - Veszprémi Zs., Sipos J., Szuromi L., Lázár B. (Sankó J.), Császár P. (Légrádi G.), Nagy J„ Somogyi Cs., Horváth G„ Majoros Sz., Móricz I. Edző: ifj. Juhász Ernő. Csengén Csorvási T. - Mona Á„ Antal Z., Pankotai I., Varga K„ Tóth Z„ Geletey Z„ Budz M„ Szil­ágyi L., Katona P., Orosz F. (Kovács J.). Edző: Boros Károly. Gól: Légrádi D., illetve Orosz F., Katona P„ Geletey Z., Pankotai I. Kiállítva: Szilágyi L (65. perc). Ifi: 2-6._____________ Ifj. Juhász Ernő: - Gyenge kezdés után erős visszaesés. _____________________ Boros Károly: - Örülök, hogy jól kezdtük a bajnokságot. •