Kelet Magyarország, 2015. április (72. évfolyam, 77-101. szám)

2015-04-20 / 92. szám

KELET 2015. ÁPRILIS 20., HÉTFŐ Megyei II. osztály: Kelet-Magyarország-csoport 23. forduló Vámosoroszl-Nyírcsahoty 2-0 (0-0) Vámosoroszi. 120 néző, v.: Oláh G. Vámos- oroszl: Szaniszló Á. - Kiss Cs. (Szaniszló Z.), Dobos Z„ Csernyi A., Ács A., Márton J., Baráth G„ Somogyi T. (Kerekes Sz.), libán (Somogyi R.), Imre M„ Riskó T. Edző: Orosz András. Nylrcsaholy: Gergely I. - Sarkadi L, Putirka, Bégány G., Rostás K„ Kósa Sz. (Mihálku), Botos S., Petrohai Gy., Mező A. (Bozsányi S.), Jónás R, Horváth R. (Gergely M. ). Edző: Tóth Zoltán. Gól: Somogyi R. 2. Ifi: 0-3. _________________________ Orosz András: - Kiváló játékvezetés mel­lett fiatal, ügyes csapat ellen játszottunk. Mindkét együttesnek meg kellett küzdenie a viharos széllel, de a második félidőben nekünk sikerült kihasználni helyzeteink egy részét. Somogyi Ricsi „aranycserének" bizonyult, két helyzetéből két gólt szerzett. Ezzel a győzelemmel szeretnénk megkö­szönni Kiss Csaba csapatkapitányunknak a gárdánál eltöltött huszonegy évét. Tavaly őszi súlyos lábtörése után már csak a pálya széléről tud segíteni minket. ___________ Tóth Zoltán: - Magas színvonalú játékvezetés mellett a helyzeteiket jobban kihasználó hazaiak nyerték a meccset. A já­téktól búcsúzó Kiss Csabának jó egészséget kívánunk. Milota-Tyukod 2-5 (2-0) Milota, 100 néző, v.: Rajzinger I. Milota: Tóth K. - Bunna I., Delényi (Bunna A.), Tamás P„ Siket L. (Nagy M.), Nyilas B., Ignácz I., Csókái (Jakab J.), Lukács Martin, Lukács Márk, Var­ga T. Edző: Rétfalvi Róbert. Tyúkod: Iricsek J. - Sustyák (Sipos M.), Gyene, Lakatos I, Feka N., Vékony R., Lakatos S. (Fóri). Kertész J., Nyerges 0. (Bécsi Gy.), Somlyai, Bégány M. (Varga M.). Edző: Nagy József. Gól: Lukács Márk 2, illetve Somlyai, Lakatos S., Lakatos l„ Kertész J„ Vékony R. Ifi: 6-1. Rétfalvi Róbert: - A mi csapatunk ezt is meg tudja tenni, hogy kétgólos előnyről be­leszalad egy ilyen nagy zakóba. Komolyan gondolkodjon el minden játékosom, hogy a következő szezonban is akar-e ebben az osztályban futballozni!_______________ Nagy József: - Játékra alkalmatlan erős szélben a második félidőben kihasználtuk mezőnyfölényünket. Csenger-Mérk-VáUai 8-3 (4-2) Csenget 150 néző, v.: Tömöri. Csengett Csorvási T. - Mona Á., Kovács G., Kovács J., Csaholyi Cs., Geletey, Reszler Zs., Budz, Katona R, Pankotai I., Kanyó (Bélteki L.) Edző: Boros Károly. Mérk-Vállaj: Szabó M. - Rostás L, Molnár Sz., Bálint M. (Botos R. ), Nagy C, Sarbau, Szimuly Gergő, Lakatos J., Murguly L, Peres R. (Molnár J.), Demeter S. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Budz 3, Katona P. 3, Geletey, Kovács J., illetve Murguly L, Molnár Sz„ Szimuly Gergő. Ifi: 4-2. ______ Boros károly: - Magabiztosan győztünk a szimpatikusán játszó ellenféllel szemben. Szimuly Gábor - Négy-háromig egyenran­gú felei voltunk a hazaiaknak, a mérkőzés hátralévő része már inkább kellemes edzőmeccsre hasonlított. Megérdemelt hazai siker született. Kőlcse-Túrrlcse 3-8 (1-6) Kölese, 30 néző, v.: Frindik J. Kölese: Mátyás T. - Bóné, Paládi, Skaliczki, Turovics Z„ Rézműves E., Nádasdi Gy., Dobos I., Varga Cs., Máté Gy. (Orgován K.), Ármós (Orgován G.). Edző: Jencsik Tamás. Túrrlcse: Haklik - Nagy Zs. (Tóth R.), Szabó L, Németh G„ Bo­tos Á., Szűcs A. (Bodó D.), Garda P. (Kovács A.), ifj. Garda E., Tóth J„ Varga D„ Szilágyi L Edző: id. Garda Endre. Gól: Nádasdi Gy„ Orgován G., Varga Cs., illetve Szilágyi L. 4, Varga D. 2, Szűcs A., Németh G. Ifi: 4-2. Jencsik Tamás: - Elismerésem a fiatalok­nak, akik hétről-hétre a felnőttcsapatban játszanak, és ehhez képest megfelelően helytállnak. ______________________ Id. Garda Endre: - Papírformának megfelelő győzelmet arattunk, készülünk a Tiszavasvári ellen kupameccsre. Tarpa-Tlsztaberek 2-0 (0-0) Tarpa, 150 néző. v.: Tassy. Tarpa: Szűcs K. - Ködöböcz, Dávid G. (Kovács A.), Antal R., Kacsó, Rózsa R. (Simon Sz.), Oros E„ Peres, Tar E„ Barta F., Rozman. Edző: Görög Csaba. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák, Molnár R„ Kálló A., Berki N., Lukács N. (Homoki G.), Bencze Á. (Gombos M.), Bartha K. (Lázár R.), Balogh Á„ Jóni R. Edző: Oroszl István. Géb Rozman 2. Ifi: 1-1. _______ Görög Csaba: - Rendkívül jó iramú mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Igazi csapatként működtünk.__________________ Orosz! István: - Az első félidőben nem úgy játszottunk, ahogy szerettünk volna. A másodikban már inkább, de mégis akkor kaptuk a gólokat, amikre már nem tudtunk válaszolni. Beregdaróc-Tlszakóród 4-1 (2-1) Beregdaróc, 80 néző, v.: Ésik I. Beregdaróc: Béres R. - Varga T„ Kamarás (Ábrán), Szász K. (Simon K.), Halász T„ D. Pethe, Veress R., Lizák B„ Kosztel (Orosz Á.), Gráf (Kiss R.), Balázsi P. (Ecsedi). Edző: Baracsi Endre. Tlszakóród: Nagy M. - Légrádi G., Császár R, Szuromi (Pásztor Z.), Nagy J„ Somogyi Cs., Sankó, Lázár B., Majoros Sz., Horváth G„ Móricz I. Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Lizák B. 3, Kiss R„ illetve Nagy J. Ifl: 10-0. __________ Baracsi Endre: - Számunkra nagyon fontos három pontot tartottunk itthon. A mérkő­zés elején és az utolsó szakaszban sikerült ellenfelünk fölé nőnünk, a köztes hatvan percet fedje inkább a feledés homálya. Ifl. Juhász Ernő: - Néhány embernek magába kell szállnia, mert ezzel a hozzáál­lással nem lehet eredményt elérni. Nyírmeggyes-Tunyogmatolcs 4-0(3-0) Nyírmeggyes, 50 néző, v.: Znamecz. Nyírmeggyes: Angyal L. - Tóth G. (Kiss L), Nagy Zs., Jurkó, Hornyák Zs., Pankotai I., Varga B. (Gere Zs.), Székely Zs. (Pálfi L), Drabik (Pető Á.), Kópis (Kurucz R.), Sivadó. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Tunyog- matolcs: Szabó A. - Tisza S., Kovács F„ Csorvási L. (Jakab I), Kiss I., Kisgyörgy T, Szarka Sz., Imre Zs., Csercsa Vince R., Franku A. Edző: Baráth Mihály. Gól: Kópis 2, Drabik 2. Kiállítva: Nagy Zs. (18. perc), Pankotai I. (39. perc), illetve Kiss I. (19. perc). Ifl: 6-0. Bulyáki Zoltán: - Ä játékvezetőnek köszönhetően megfogyatkoztunk, de a csapatomat ez sem zavarta, és fegyelme­zett játékkal magabiztosan tartottuk itthon a három pontot. Kópis Gábornak mielőbbi felépülést kívánunk. _____________________ Baráth Mihály: - Nagyot változott a csapat akarata az előző meccshez képest, sajnos rossz irányba. A legutóbb feltett kérdés továbbra is fennáll. Nagyecsed-Szatmárcseke 13-0(8-0) Nagyecsed, 150 néző, v.: Lizák R. Nagye- csed: Makó - Balogh Gy., Vámosi Cs., Homann (Balogh J.), Bodogán, Zámbó K., Nyíregyházi, Ascsillán (Fehér Á.), Bulyáki A., Török 1., Ádámszki (Bornemisza). Edző: Opre Mihály. Szatmárcseke: Bihari A. - Kovács R., Halász N„ Csernyi L, Varga Gy., Mándi Zs., Orsolyák A., Volkán, Bőnyei Zs. (Molnár A.), Bozsányi L, Bozsányi F. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Ádámszki 5, Bulyáki A. 2, Török 1.2, Ascsillán, Zámbó K„ Bornemi­sza, Nyíregyházi. Ifi: 16-1. _________________ Opre Mihály: - Gólerős játékkal, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk az ezer sebből vérző, de ennek ellenére ki­tartóan küzdő Szatmárcseke ellen. A csapat Postás Jani bácsinak ajánlja a győzelmet, aki finom zsíros kenyérrel várt bennünket a meccs után. ________________________■ Hadadi Ferenc: - Köszönöm annak a tizenhárom embernek, aki eljött a mai mér­kőzésre. Volt annyi vér bennük, hogy pályára lépjenek a Nagyecsed ellen. Huszonkét sportággal lehet megismerkedni SZABADIDŐSPORT. A „Sport le­gyen a tied!” országjáró prog­ramja hétfőn érkezik Nyír­egyházára, és 12 órakor veszi kezdetét a Bujtosi Szabadidő Csarnokban, ahová várják a diákokat is. A Nemzeti Sport­fejlesztés projekt keretében egyes kiemelt sportágak és látvány-csapatsportok orszá­gos sportági szakszövetségei közreműködésével sportága­kat népszerűsítő események valósulnak meg országosan. Ennek keretében 22 sportág (kézilabda, kosárlabda, asz­talitenisz, atlétika, cselgáncs, röplabda, tenisz, torna, vívás, tollaslabda, labdarúgás, jég­korong, vízilabda, birkózás, evezés, kajak-kenu, kerékpár, korcsolya, ökölvívás, öttusa, sportlövészet, úszás) egy idő­ben tart bemutató eseményt, mely mellett megjelennek az adott város környezetében fellelhető további egyesüle­tek is. KM Labdarúgás Megyei II. osztály, Rakamaz-Takarék-csoport, 23. forduló Az elnyűhetetlen Szatke Zoltántól (hátul) sem ijedt meg a levelek) Busák László (18), aki bevette az orosiak kapuját FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR Vasmegyer, 50 néző, v.: Fürjes. Vasmegyen Sinka Gy. - Éles Cs.. Révész J., Paulik Z., Toronyi, Csombók Z., Soós J. (Berki B.), Hruska, Sinka J„ Tóth M„ Kiss I. Edző: Bodó Attila. Rakamaz: Gégény B. - Hacsa, Suskó, Hornyai, Debróczki, Venczel l„ Fedor A., Galambosi L, Glonczi (Tóth G.), Hornyák (Riczu R.), Filetóth (Haburcsák D.). Játé­kos-edző: Riczu Róbert. Gól: Sinka J., Paulik Z. (11-esből), illetve Hornyák 2, Galambosi G. (11-esöől). I«: 1-6. Resán Attila egyesületi elnök: ^érthetet­len, miért kell a tabellán előkelőbb helyen álló csapatot segíteni..._______________ Riczu Róbert: - Nehéz szülés volt, de sikerült. Terem-Nyfrpazony 4-2 (3-1) Terem, 100 néző, v.: Szűcs T. Terem: Boros V. - Tanka, Cégényi, Rosu, Osvath Z., Condor (Patay), Gaginas (Feigi), Virág G„ Moldovan, Lehoczky R„ Jónás B. (Bégányi Zs.). Játé­kos-edző: Osváth Zalán. Nyírpazony: Tóth Z. - Szabó B., Szabó L, Sarkadi Zs., Csatári A., Hatházi, Matejkó G. (Paulik I.), Ladik, Márton P. (Künstler), Bagin, Csökmei. Edző: Vránszki Péter. Gól: Moldovan 2, Osváth Z., Condor, illetve Bagin 2. Ifi: 2-2. _________ Osváth Zalán: - Megérdemelt győzelmet arattunk. A győzelmet az elnökünk szüle­tésnapjára ajánljuk. _________________ Vránszki Péter - Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez! Ófehértó-Apagy 4-5 (2-2) Ófehértó, 100 néző, v.: Bendik T. Óf ehértó: Steklker - Pekács Zs„ Lakatos K., Franku Sz., Konyha Cs., Váczi G. (Váczi A.), Kerekes M. (Varga Z.), Maries T, Berea A., Murguly Cs., Szabó L. Edző: Lőrincz Sándor. Apagy: Károly G. - Támba T, Tar F. (Korpás Z.), Bakró A., Soós D. (Jakab R.), Varga Z., Kiss Z. (Badarász), Kozák R„ Márton I., Marcsek I, Orosz G. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Lakatos K. 2, Murguly Cs., Szabó L, illetve Orosz G. 2, Márton I. (11-esből), Soós D„ Kiss Z. KiálUt­va: Konyha Cs. (41. perc). Ifi: 13-0. _______ Lőrincz Sándor - Változatos iramú, fordu­latokban gazdag, jó mérkőzést játszottunk kiváló ellenfelünkkel szemben, amelynek győzelme teljesen megérdemelt. Csapatom erejét bizonyítja, hogy az első félidőben hátrányból fordítani tudott, majd a lefújás előtt egy buta hiba miatt emberhátrányba került, és a szünet után így is háromgólos hátrányt sikerült csaknem ledolgoznia. Szegfű Mihály: - Öt-kettes vezetésünknél úgy gondoltuk, hogy fiesztát rendezünk, de a lelkes hazaiak izgalmassá tették a mérkőzés végét. Gávavencsellő-Kótaj 2-1 (1-1) Gávavencsellő, 110 néző, v.: Csáki L. Gávavencsellő: Simkó M. - Szabó Z„ Hengsperger András (Balogh R.), Hengsper- ger Attila, Bodnár S„ Kőpájer (Balogh L), Szabó B., Pásztor Zs., Gégény Z. (Balázs K.), Koaogh, Biró Cs. (Kiss G.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Kótaj: Czenki - Fekete B„ Marozsán Zs., Kató Gy., Simon K„ Záhonyi G. (Gurcsák, Sipos A.), Guszti L, Nagy B., Sándor K. (Karasz L), Ferenczi M„ Kovács P. Edző: Czifra Krisztián. Gól: Koczogh, Balogh L, illetve Nagy B. Ifi: 1-1._____________ Marcsek Zoltán: - Nagyon jó csapat ellen nagyon értékes győzelmet arattunk. Köszönjük a nézők buzdítását! _________ Czifra Krisztián: - Az a csapat nyerte a meccset, amely kilencven percig akarta a győzelmet. Encsencs-Sényő-Camifex 1-3 (1-0) Encsencs, 70 néző, v.: Nagy T. Encsencs: Sivadó R. - Kovács A., Küzmös, Szilágyi G„ Nagy A„ Pető G., Lengyel L. (Szarka I.), Tallódi, Balogh N. (Biró J.), Biró Zs., Kónya M. (Milák). Játékos-edző: Bíró Zsolt. Sényő: Szabó Z. - Gégény I., Klepács, Soós G. (Karaffa), Fiumei V., Horváth N„ Haburcsák B„ Brandies R, Asztalos K., Fekete A. (Kléninger), Kovács I. (Toldi A.). Edző: Ru- bóaki Tibor. Gól: Balogh N„ illetve Klepács, Brandies R, Toldi A. Ifi: 0-8. ___________ Bíró Zsolt: - A döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének, de két egyéni hiba eldöntötte a három pont sorsát. Rubóczkl Tibor - Az első félidőben ránk ijesztett az Encsencs, a másodikban viszont a mi akaratunk érvényesült, így megérde­melt a győzelem. Nylribrony-Újfehértó 0-5 (0-2) Nyíribrony, 50 néző, v.: Tömöri Gy. Nylrib- rony: Mencsik - Király D. (Asztalos R), Konzili, Kriston R. (Tóth Antal), Imre L, Ga­lamb R, Bárdos A., Nagy S., Lakatos S. (Jóni I.), Ujfalusy, Papp G. (Tóth Attila). Edző: Lakatos Zsolt. Újfehértó: Lippa J. - Potyók, Fekete L. (Biri A.), Kiss A., Dénes K., Enyedi (Vass G.), Máté G. (Osikóaki), Tóth Sz (Szo- ták J.)., Szilágyi A., Szigeti V., Kántor T. Edző: Urr László. Gól: Kántor T. 2 (egyet 11-esből), Szilágyi Á„ Máté G„ Szigeti V. Ifl: 2-3. Lakatos Zsolt: - Ügyesen futballozott az Újfehértó. _______ Ürr László: - Örömfoci. Megyünk tovább előre. Napkor-Nyirvasvári 3-3 (0-2) Napkor, 100 néző, v.: Lövei. Napkor: Nagy G. - Jakab J. (Csohány B.), Csákányos, Gilányi L. (Sándor L), Kóka K. (Nagy I), Ország Zs., Fekete Z„ Nagy D. (Kovács G.), Somogyi L, Ruszinkó (Bácskái A.), Fekete Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Nyfrvasvári: Cionca - Lieb, Kun K., Szántó I., Balogh L, Serbán J. (Serbán 1), Vonza (Pelyák M.), Lamos, Marian, Csige, Kocsis Z. (Koskonics). Edző: Körmös Miklós. Gól: ifj. Fekete Z„ Sándor L, Bácskái A, illetve Csige, Lamos, Balogh L. Kiállítva: Balogh L (64. perc). Ifi: 2-3. _____________________ Id. Fekete Zoltán: - Ahogy alakult a mér­kőzés, örülök az egy pontnak, ami a szív és az akarat eredménye. Köszönöm játékosaim hozzáállását! _________________ Körmös Miklós: - Derült égből villám- csapás. Nem gondoltam volna, hogy há­rom-nullás vezetés után nem nyerjük meg ezt a mérkőzést. Sajnos, a kiállítás csaknem megpecsételte sorsunkat. GFSE-Oros-Levelek 0-3 (0-0) Oros, 100 néző, v.: Csáki L. GFSE-Oros: Hornyák - Szatke Z„ Homonyik, Czeaeli R, Lakatos T. (Czibi), Winkler (Cipf), Tolnai T. (Kóka B.), Brandies M. (Kóka S.), Deák D„ Kapusi, Karasz J. (Kvaka). Edző: Csire Sándor. Levelek: Tuza - Sitku G. (Bukta M.), Gebri Gy., Sitku D„ Kiss L, Ruff (Svelta Z.), Magyar M. (Takács J.), Busák (Vass I.), Hajdú G„ Berta M. (ifj. Majláth S.), Szatlószki. Edző: Majláth Sándor. Gól: Szatlószki. Busák L„ Hajdú G. Ifi: 1-0. _____________ Csire Sándor: - A múlt heti kitaposott ösvényt sikerült tovább mélyíteni. Lassan lövészárkot ásunk! _______________ Id. Majláth Sándor - Sok sikert az Oros- nak a továbbiakban! Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdö-csoport, 23. forduló Vásárosnamény-Őr 4-0 (0-0) Gergelyiugornya.lOO néző.v.: Hegedűs Cs. Vásárosnamény: Vass S. - Balogh A. (Gyurkó), Mándi L, Deskó, Danku J„ Balázs G. (Sós S.), Benkó I, Peregrin, Illés N., Bagi Z. (Sebestyén G.), Kormos A. Játékos-edző: Sós Sándor. Őr Szabó A. - Murguly I., Kiss K., Szabó V., Márton T. (Szegedi A.), Kendi, Dudics, Deme M„ Makszim G„ Tisza A., Iván D. Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Mándi L. 2, Deskó, Sebestyén G. Ifi: 8-0. ___________ Sós Sándor: - Szellős időben, remek játékvezetés mellett a második félidőben mentünk, mint a szél. ___________________ Kálmándi Bertalan: - Korrekt játék- vezetés mellett becsülettel küzdöttünk. Az első félidőt még bírtuk, a másodikra elfáradtunk, de nekünk nem is a Naményt kell legyőznünk. Fényeslitke-Záhony 7-1 (2-1) Fényeslitke, 200 néző, v.: Tóth M. Fényesllt- ke: Kovács T. - Kovács L, Rusznák S., Bakó G„ Pálinkás! (Halász!), Balogh R. (Fodor Cs.), Lupcsa, Sárkány, Balogh K., Miskolczi G„ Nagy B. Edző: Pokol László. Záhony: Lingl - Czvik, Semegi!, Karasz A., Keme- nyeczki (Nagy A.), Kalu B. (Sére L, Ésik A.), Angyal Á„ Osztolykán E„ Bérezik, Magyar P. (Győri J.), Ács G. (Bálint K.). Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Sárkány 3, Miskolczi G. 2, Lupcsa, Fodor Cs., illetve Ács G. Kiállítva: Karasz A. (55. perc), Semegi! (75. perc). Ifi: 3-3. _________________________ Pokol László: - Hátrányból, szép gólokkal sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést _____________________________ Karasz Attila: - A rémáíomszerű végered­mény nem tükrözi hűen a játék képét. Két teljesen egyenrangú csapat találkozott a pályán egészen addig, amíg valaki nem gondolta úgy, hogy elég, ha a vendégcsapat kilenc emberrel fejezi be a meccset. Ezen kívül kapus nélkül nagyon nehéz megoldani egy csapat összeállítását. Újdombrád-Mátészalkal MTK 0-4(0—0) Újdombrád, 100 néző, v.: Szabó I. Újdomb- rád: Papp J. - Batta J„ Pásztor A., Farkas A., Kemács József, Ignéai Cs. (Geri K.), Balia K. (Veress A.), Szőlősi A.. Csombók Cs., Szabó D., Komlósi L. Edző: Bállá János. Mátészal­ka: Pindzsula (Kondor A.) - Docsa, Stef, Rézműves F„ Magyari M. (Szabó I.), Szántó Z., Sarkadi G., Botos A., Petrohai M. (Lyáh), Soltész B. (Makszim G.), Batizi-Pócsi N. (Ko- csán G.). Edző: Bákonyi György. Gól: Szántó Z. 2, Petrohai M„ Lyáh. Kiállítva: Kernács József (67. perc). Ifi: 0-4. __ __ Bállá János: - Egy félidőnyi jó játék kevés a csoport egyik legjobb csapata ellen. A második félidőben játékban és erőnlétben kijött a két csapatat közti különbség. Bákonyi György: - A második félidő alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Külön köszönöm a csapatnak a gól után bemutatott koreográfiát. Nyirka rász-Tiszamentl SE 12-0 (3-0) Nyírkárász, 150 néző, v.: Benkő R. Nyírká­rász: Borkó J. (Molnár A.) - Jávor R, Rákóczi L, Juhász L. (Kasza R.), Csuka Gy. (Kiss Cs.), Ujj Gy., Varga J., Tóth ! (Till), Zakor J„ Kozma A. (Ujj K.), Kocserha. Edző: Dudás Zoltán. Tlszamentl SE: Pankotai E. - Bata K„ Széplaki S„ Gál Z„ Csuka I., Csatlós G., Nagy Á„ Barta R., Csökmei, Kiss A., Fodor Cs. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Varga J. 4, Zakor J. 4, Tóth !, Jávor R, Juhász L, Till. Hl: 14-0. Dudás Zoltán: - Valószínűleg akkor is nyertünk volna, ha ellenfelünk belövi az első ziccert a meccsen. Minden elismeré­sem az övék, hogy nem a bunkerfutballt választották, bátran játszottak, ami nekünk kedvezett. _________ __________ Szabó Gusztáv: - A nagyon jó Karász ott­honában ebben az összeállításban ennyire voltunk képesek. Nagydobos-Pap 4-1 (2-0) Nagydobos, 150 néző, v.: Veres J. Nagydo­bos: Kedves Gy. - Onder G., Gajda A., Sipos J„ Benkő J. (Almássy J.), Tóth F„ Szabó L (Járomcsák !), Fülöp R., Bálint Cs., Járomcsák G. (Ráa J.), Bandor J. (Szabó J.). Játékos-edző: Herceg Attila. Pap: Kiss Z. - Filó L, Mudri B. (Kői R.), György A. (Bright), Kázsmér, Sajtos N., Kazsuk Cs. (Szőke I.), Erdei K. (Lesku Cs.), Kovács Cs., Kol J., Biró J. Edző: Vedres Béla. Gól: Járomcsák G. 2. Bálint Cs., Tóth F„ Illetve Bíró J. Ifi: 8-2. Herceg Attila: - Megérdemelten nyertük, már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. _________ ___ Vedres Béla: - Korrektnek nem nevezhető játékvezetés mellett kicsit jobb játékkal, legalább az egy pontot megszerezhettük volna. Pátroha-Gyutaháza 0-2 (0-1) Pátroha, 80 néző, v.: Homonai. Pátroha: Tóth Z. - Rácz S., Batár I., Kovács Sz., Szabó R., Csikós A. (Doboveczi), Bodnár G. (Tóbiás Sz.), Király T, Bedő I. (Lakatos Z.), Hon/áth F„ Gazdag A. Játékos-edző: Gazdag Attila. Gyulaháza: Bandor F. - Deák B„ Vicickó, Gáti S., Bombera (ifj. Bárdi B.), Gáti Sz., Tóth D„ Tóth G. (Kapin M.), Csáki R„ Éles I., Deák Z. Edző: Bárdi Béla. Gól: Vicickó, Csáki R. Ifi: 0-1. _________________________ Gazdag Attila: - A futballt gólokra játsszák, a Gyulaháza ma ebből talált kettőt, ezzel megérdemelten nyerte meg a találkozót. Bárdi Béla: - A mérkőzés első perceiben megszereztük a vezetést, utána számtalan gólhelyzetet elpuskázva a második játékrészben sikerült bebiztosítani a fontos győzelmet. Kék-Ajak 0-2 (0-1) Kék, 100 néző, v.: Fehér A. Kék: Himmer- Csáki A., Kiss M., Hon/áth Cs., Ignáa G., Csombók Cs. (Pelsőai), Tóth G„ Kántor R, SzurcsikG., Amaud (Hegedűs L), KantárJ. (Bénái). Edző: Fabók István. Ajak: Virga- Kovács Zs., Barati I., Folytán Z., Sütő N., Magyar Z„ Erőss R, Varga R„ Murin, Hon/áth I. , Bulitka. Edző: Szanyi János. Gól: Erőss R, Varga R. Ifi: 1-2. ___________________ Fabók István: - Ezután a meccs után úgy érzem magam, mint az az ember, aki muraküzi lóval szeretne gátat ugrani. Szanyi János: - Nagyon ráfért már mindkét csapatunkra a győzelem, úgyhogy jár az elismerés a srácoknak. Vaja-Demecser 0-1 (0-0) Vaja, 150 néző, v.: Gergely S. Vája: Pekk J. - id. Simák J., Kiss András (Hon/áth M.), Noszál T, Sashegyi G„ Mulutó, Kiss Attila Jónás A. (ifj. Simák J.), Sashegyi Sz.. Mocsár G„ Jónás J. Játékos-edző: Simák János. Demecsen Fintor S. - Varga E., Hajnal A., Ballai Z. (Lelt), Pataki G. (Kocsis Z.), Gombkötő S., Hudák N. (Varga J.), Kantár K„ Gombkötő J„ Molnár A. (Illés J.), Minyin (Hirka). Játékos-edző: Lelt József. Gól: Minyin. Ifi: 3-1. ____________________ Simák János: - Döntetlen állásnál ha a tizenegyest berúgjuk, mi nyerhettük volna meg a mérkőzést, de a játékvezetők segítsé­gévelademecseri csapat győzött. ________ Lelt József: - Jó játékvezetés mellett úgy kellett nekünk ez a győzelem, mint tanyára a villany. Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák 1. Sényő 22 19 3­104-15 60 2. Rakamaz 22 17 3 2 68-21 54 3. Apagy 22 13 4 5 53-52 43 4. Kótaj 22 11 8 3 49-25 41 5. Újfehértó 23 12 2 9 56-48 3B 6. Nyírpazony 23 10 6 7 50-37 36 7. Levelek 22 9 2 11 44-41 29 8. Gávavencsellő 22 8 5 9 26-33 29 9. Terem 22 8 4 10 48-58 28 10. Encsencs 22 8 2 12 47-50 26 11. Nvírvasvári 22 6 6 10 36-56 24 12. Nyíribrony 22 7­15 28-62 21 13. Napkor 22 5 6 10 44-63 21 14. Ófehértó 23 5 5 13 41-72 20 15. Vasmegyer* 23 5 3 15 36-62 14 16. GFSE-Oros 22 3 5 14 25-61 14 * négy büntetőpont levonva 1. Vásárosnamény 23 18 2 3 79-28 56 2. Mátészalka 22 17 3 2 91-14 54 3. Nyírkárász 23 16 6 I 61-17 54 4. Gyulaháza 23 16 3 4 67-28 51 5. Fényeslitke 22 15 4 3 68-23 49 6. Demecser 23 12 3 8 55-49 39 7. Záhony 22 11 2 9 67-58 35 8. Vaja 23 10 3 10 41-47 33 9. Ajak 22 8 4 10 42-45 28 10. Pap* 23 9 1 13 41-75 27 11. Nagydobos 23 8 1 14 52-56 25 12. Pátroha 23 6 2 15 43-53 20 13. Újdombrád* 21 4 3 14 22-60 14 14. Kék 22 4 2 16 34-73 14 15. Tiszamenti SE * 22 3 1 17 30-105 9 16. Őr 23 2 2 19 28-90 8 * egy büntetőpont levonva 1. Nagyecsed 23 23­_ 131-15 69 2. Csenger 23 16 1 6 84-41 49 3. Túrricse 23 14­9 78-58 42 4. Tisztaberek 23 13 3 7 80-45 42 5. Vámosoroszi 23 12 4 7 65-34 40 6. Nyírcsaholy 23 12 2 9 48-41 38 7. Nyírmeggyes 23 11 2 10 55-46 35 8. Mérk-Vállaj * 23 11 2 10 69-62 34 9. Tiszakóród 23 10 2 11 68-65 32 10. Tarpa 23 9 5 9 50-41 32 11. Tyúkod 23 10­13 57-59 30 12. Tunvogmatolcs 22 9 2 11 59-60 29 13. Szatmárcseke* 23 7 2 14 32-91 19 14. Milota 22 6 1 15 53-91 19 15. Beregdaróc* 23 4 3 16 44-94 14 16. Kölese 23 1 1 22 24-154 4 * A Szatmárcsekétől 4, a Beregdaróc tói és a Mérk-Vállajtól egy-egy büntetőpont levonva