Kelet-Magyarország, 2014. október (74. évfolyam, 229-254. szám)

2014-10-06 / 233. szám

2014. OKTÓBER 6., HÉTFŐ KELET Labdarúgás Megyei H. osztály, Rakamaz Takarék-csoport, 8. forduló Ú|fehért6-Ny(rtbrony 2-4 (1-3) Ujfehértó, 150 néző, v.: Kósa A. Üjfehértó: Juhász J. - Kerecsen L (Asztalos A.), Fekete L, Szilágyi Á„ Kiss Sz. (Pallai J.), Szigeti V., Enyedi M„ Csajkó J. (Szoták J.), Dénes K., Osikóczki I., Pénzes R. Edző: Urr László. Nylrlbrony: Nagy A. - Király T., Kriston R„ Pásztor J„ Nagy S„ Pető M. (Asztalos P.), Tóth Zs. (Galamb P.), Konzili I, Marincsák R„ Imre L. (Tóth A.), Csökmei I. (Lakatos Zs.). Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Osikóczki I., Szigeti V., illetve Csökmei 1.2, Pásztor J., Marincsák R. Ifi: 5-2. ________________ Urr László: - A védelem összehozta a szokásos gyermeteg hibáját. Helyzetek sokaságát hagytuk ki a meccsen, akaratgyenge játékkal nem érdemeltünk győzelmet. _______________________ Lakatos Zsolt: - Az elején nehezen kezdtünk, de aztán belemelegedtünk, és átvettük a játék irányítását. Rövidpasszos, szép támadások jellemezték a csapatot, végig irányítottuk a játékot. A végén kicsit elégedetlen voltam a labdatartásunkkal, ebben még van hova fejlődnünk. ________ Nyirpazony-Terem 2-2 (0-0) Oros, 100 néző, v.: Éva. Nyfrpazony: Krizsanovszki A. - Krakkó G„ Soós G., Ladik S„ Kvaka A. (Lakatos P.), Márton P. (Szabó B.), Szabó I., Lukács G., Pécsi G., Szabó S„ István G. Edző: Vránszki Péter. Terem: Mitracica E. - Kun G„ Moldovan M„ Osvath Sz., Tanka L„ Székely-Orosz A. (Kurucz R.), Virág G„ Fodor! (Peres R.), Alexutan S., Osvath Z„ Andrejcsák R. Edző: Berettyán Gábor. Gól: Lukács G., Szabó S., illetve Fodor T„ Osvath Z. Kiállítva: Pécsi G. (70. perc), illetve Moldovan M. (22. perc), Kurucz R. (70. perc). Ifi; 1-6. ________________ Vránszki Péter - Azt hiszem jobb, ha most nem mondok semmit. _______________ Berettyán Gábor; - Csak felső fokon tudok játékosaim mai teljesítményéről nyilat­kozni, ugyanis hetven percet játszottunk emberhátrányban, kétszer vezettünk és csak a 95. percben tudta az egyébként |ó erőt képviselő Nyírpazony megszerezni az egyik pontot.______________________ Levelek-GFSE Oros 3-1 (1-0) Levelek, 150 néző, v.: Puskás. Levelek: Tuza L - Sitku G., Gebri Gy., Bukta M., Hegedűs D. (Varga Z.), Kiss L„ Hajdú G. (Svelta Z.), Pásztor J. (Vass I.), Ruff L, Majláth S. (Takács J.), Busák L. (Csekkk A.). Edző: Majláth Sándor. GFSE Oros: Sós S. - Nagy l„ Szatke Z., Winkler A. (Sebők K.), Homonyik Cs., Lakatos T. (Tolnai B.), Kóka S„ Bognár R. (Gilányi I.), Czeczeli R. (Nagy I), Sándor K. (Varga F.), Simon J. Edző: Búzás Lajos. Gól: Ruff L. 2, Busák L, Illetve Sándor K. Hl: 2-1. Majláth Sándor - Annyi pontunk van, mint a katicabogárnak. Ahelyett, hogy sok góllal tudnánk nyerni, csak küszködünk, rengeteg helyzetünk kimaradt. További sok sikert az Orosnak! __________________ Búzás Lajos: - Gratulálunk a Leveleknek, további sok sikert nekik a továbbiakban is! Sényő-Encsencs 4-1 (2-0) Sényő, 150 néző, v.: Bendik T. Sényő: Lippa J. - Gégény I., Horváth N., Karaffa I. (Kléninger L), Fiumei V., Fábri Z. (Klepács K.), Asztalos K., Ko­vács B., Haburcsák B., Fekete Á„ Kovács I. Edző: Rubóczki Tibor. Encsencs: Sivadó R. - Nagy I, Küzmös R., Kósa R. (Tallódi L), Nagy A., Lengyel L„ Balogh D., Balogh N., Biró Z., Hadházi A. (Milák A.), Szilágyi Z. Edző: Szedlár János. Gól: Kovács 1.2, Kovács B., Fábri Z., illetve Balogh D. Kiállítva: Küzmös R. (88. perc). Ifi: 2-3. ____ Rubóczki Tibor - Szimpatikus ellenfelet sikerült két vállra fektetnünk. __________ Szedlár János: - Az ifi csapatunknak gra­tulálunk. Mi kishitűen játszottunk, túlzottan tiszteltük az ellenfelet. Ez a Sényő van olyan jó csapat, hogy nem igényel további segítséget. Edzőként még soha nem sikerült sárga lapot kapnom, csak ma. __________ Nyfrvasvárl-Napkor 2-2 (2-2) Nyírvasvári, 100 néző, v.: Bíró Cs. Nylrvas- várl: Angyal L. - Pető G„ Kovács Á., Kun K., Serbán J„ Karczub G„ Sivadó P., Vonza F. (Paulik J.), Angyal D., Pelyák M„ Csige I. (Kiss M.). Edző: Dolhai Tibor. Napkor: Gégény L. - Pallai G. (Kovács G.), Csákányos 1, Nagy Á„ Potyók J„ Ország Zs., Fekete Z., Magyar M. (Nagy D.), Somogyi L. (Fekete A bajnokság állása 1. Sényő_______________________8 7 1 - 38-6 22 2. Rakamaz________________8 6 2 - 23-7 20 3. Nylrlbrony _______________8 6-2 17-14 18 4. Kótaj 8 4 4 - _ 18-8 16 5. Apagy ______________ 8 4 2 2 16-22 14 6. Nyírpazony_______________8 3 3 2 19-12 12 7. Terem _________________8 3 3 2 19-14 12 8. Encsencs ________________8 3 14 17-14 10 9. Vasmegyer _______________8 3 14 15-21 10 10. Napkor ______________________8 2 4 1 25-20 10 11. Nyírvasvári ___________________8 2 2 4 10-22 8 J2. Levelek _________ ______8_ 2 1 5 15-17 7 13. Újfehértó 8 2 - 6 11-24 6 14. Gávavencsellő _____________8 13 4 11-16 6 15. GFSE-Oros 8 - 3 5 4-18 3 16. Ófehértó 8 - 2 6 5-28 2 Itt már nincs segítség. A kapus verve, az apagyl Kiss Zoltán pedig góllal járult hozzá az Ófehértó elleni fölényes győzelemhez fotó: pusztai Sándor Z.), Szatlószki T. (Nádasi M.), Toldi A. Játé­kos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Pelyák M. 2 (mindkettő 11-esből), illetve Magyar M., Csákányos! (ll-esbőt).lfl:l-2. ________ Dolhai Tibor: - A hatodik percben felsejlett a múlt heti zakó, aztán nehezen kiegyenlí­tettünk, így lehagytuk a katicát. ________ id. Fekete Zoltán: - Három pontért mentünk Vasváriba, amit nem sikerült meg­szerezi. Két súlyos sérültemnek jobbulást! Sok sikert a Nyírvasvárinak! Rakamaz-Vasmegyer 4-2 (3-1) Rakamaz, 100 néző, v.: Luzsinszki. Raka­maz: Gégény B. (Lechner I.) - Debróczki A. (Matejkó G.), Hornyai D., Venczel I., Tóth G„ Glonczi D., Fedor A., Galambosi Zs„ Dudás B. (Dinó J.), Ponczók ! (Kassai N.), Galambosi Zs. Edző: Fecsku István. Vasmegyer Simon ! - Tardi Zs., Hajnal A., Dankó M., Bodó I., Bilecz J. (Papp B.), Kiss I., Toronyi G. (Kovács Z.), Csombók Z„ Sinka J„ Paulik Z. (Rózsa Cs.). Edző: Bodó Attila. Gól: Ponczók T, Fedor A„ Glonczi D„ Galambosi G., illetve Tóth G. (öngól), Kiss I. Kiállítva: Csombók Z. (66.). Ifi: 26-1. ___________________ Fecsku István: - Hajnalban a Dankó Rádió is szebben szól. __________________ Bodó Attila: - Gratulálok a Rakamaznak, további sok sikert nekik! ____________ Apagy-Ófehértó 5-1 (3-0) Apagy, 100 néző, v.: Balogh L. Apagy: Károly G. (Kovács I.) - Hegedűs L.Tar F„ Orosz G„ Támba T, Szalka N. (Jakab R.), Kozák R„ Korpás Z. (Badarász G.), Villás N. (Bakró A.), Kiss Z., Marcsek! Edző: Szegfű Mihály. Ófehértó: Mudri A. - Berecz A. (Ruszinkó B.), Kovács! (Künstler A.), Pekács Zs., Kóka K„ Ványi Zs. (Juhász Á.), Murguly Cs., Géczi P„ Kerekes M„ Tóth G., Varga Z. (Budai J.). Edző: Lőrincz Sándor. Gól: Orosz G. 2, Kozák R., Kiss Z., Jakab R., illetve Künstler A. Ifi: 3-5. ____________ Szegfű Mihály: - Ilyen különbséggel is megérdemelten győzelmet arattunk, min­denben felülmúltuk a vendégeket. ______ Szí ráki István vezetőségi tag): - Gratulá­lunk az Apagynax az érért eredménynez1 Kótaj-Gávavencsellő 0-0 Kótaj, 100 néző, v.: Híres. Kótaj: Czenki P. - Hangácsi T, Takács I., Nagy B. (Sarkad! Sz.), Lucskai Sz., Kató Gy., Rácz R., Korsoveczki M. (Arnold), Fekete A., Záhonyi G. (Guszti L), Kovács P. Edző: Czifra Krisztián. Gávaven­csellő: Simkó M. - Hengsperger A., Bodnár S„ Hengsperger A., Kőpájer J. (Csohány Z.), Koczogh l„ Pásztor Zs. (Csernyák I.), Tóth Z. (Szabó Z.), Balogh R. (Gégény Z.), Balázs K. (Nagy R.), Szabó M. Edző: Falatovics László. Klállátva: Gégény Z. (89. perc). Ifi: 5-0. Czifra Krisztián: - Az összes ziccerünket kihagyva semmi más nem lehetett az ered­mény. Néhány srácnak el kell gondolkodni a folytatáson. Gratulálok az ellenfélnek! Falatovics László: - Négy meccs kellett, hogy a csapat egységesen futballozzon. A helyzetek alapján győzelmet érdemeltünk volna. Nyírgyulaj, Csenger: otthon, édes otthon futsal. A futsal NB II. keleti csoportban szereplő mind­két szabolcsi együttes hazai környezetben lép pályára a soros, negyedik fordulóban hétfőn este. Az ötödik helyen tanyázó Nyírgyulaj rangadónak titu­lálható találkozón fogadja (kezdés. 18 óra) - Nyírbátor­ban - a harmadik pozícióban állomásozó Kastélydombi SE-t. A Monoron székelő lá­togatók csupán jobb gólkü­lönbséggel előzik a Berecz Zsolt játékos-edző által min­den értelemben vezényelt gyulajiakat. A szakvezető a legutóbbi körben öt gólt szer­zett, formáját tekintve joggal lehetnek optimisták társai. A tabellán jelenleg tizen­egyedik Csenger az egyet­len ponttal többet jegyző Pestszentlőrinc ellen próbál nagyot alakítani (19 óra). A szatmáriak alighanem ismét táblás ház előtt játszhatnak, vagyis számíthatnak a közön­ség hathatós támogatására. Nos, Szilágyi Sándor „fiai” eddigi egyetlen otthon letu­dott összecsapásukon éltek is a szurkolótábor nyújtotta se­gítséggel (ami győzelemben nyilvánult meg...), és nem ki­zárt a hasonlóan sikeres foly­tatás. KM-KT A csengerieknek remélhetőleg lesz miért örülni fotó: tudósítónktól TOtÓ A 40. hét 2. fordulójának mérkőzései 8. Lazio-Sassuolo 3-2 1 ! Bayern München-Hannover 4-0 1 9. Udinese-Cesena 1-1 x 2. Leverkusen-Paderborn 2-2 x 10. Parma-Genoa 1-2 2 3. Dortmund-Hamburg 0-1 2 11. Juventus-Roma 3-2 1 4. Hoffenheim-Schalke 2-1 1 12. Napoli-Torino lapzárta után 5. Wolfsburg-Augsburg 1-0 1 13. Chelsea-Arsenal 2-0 1 6. Mönchengladbach-Mainz 1-1 x 14. Fiorentina-lnternazionale lapzárta 7. Milan-Chievo 2-0 1 után Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyirerdö-csoport, 8. forduló Mátészalkai MTK-Úidombrád 6-1 (2-1) Mátészalka, 100 néző, v.: Piskóczi. Mátészal­ka: Pindzsula P. - Docsa l„ Bojer B„ Rézműves F„ Kovács Á. (Makszim G.), Szántó Z„ Magyari M„ Sarkadi G. (Lyáh A.), Éles R. (Kun I. ), Soltész B. (Kocsán G.). Botos G. (Petrohai M.) Edző: Bákonyi György. Újdombrád: Sipos A. - Kernács J., Szőlősi A„ Sipos J„ Geri K. (Gulyás J.), Komlósi L, Csombók Cs., Horváth A. , Horváth A., Szabó D„ Veress Á., Harsányi M. Edző: Kató István. Gól: Szántó Z. 2, Soltész B. , Lyáh A., Kovács Á., Rézműves F. (11-esből), Illetve Szabó D. Ifi: 2-6. _______________ Bákonyi György: - Az első félidőt átaludtuk, a másodikban lüktetővé vált a játékunk, szép gólokat lőttünk, és megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. _______________ Kató István: - Ebben az összetételben a mai mérkőzésen ennyire futotta. Elismerésem azoknak a játékosoknak, akik a rendelkezé­semre álltak. ______________________ Őr-Vásárosnamény 1—3 (0—1) Őr, 100 néző, v.: Debreceni. Őr: Kedves Gy. - Kendl I., Kiss A., Kiss K., Márton !, Szabó V., Popovics N. (Makszim G.), Kovács !, Tisza Á., Dudics R. (Szabó A.), Tisza M. Edző: Kálmándi Bertalan. Vásárosnamény: Vass S. - Balogh T, Szabó K„ Balogh A., Danku J„ Mándi L. (Majoros I.), Illés P„ Balázs G„ illés N. (Sebestyén G), Kormos Á. (Bagi Z.), Bicskó G. (Horváth M.). Edző: Szilágyi Bertalan. Gól: Tisza M„ illetve Illés P. 3. Ifi: 1-3. _________ Kálmándi Bertalan: - Tisztesen helytállt a csapat, de úgy gondolom, döntetlennél a játékvezető mérkőzést befolyásoló hibát követett el. Gratulálok mindkét csapat játékosainak. _________________ Szilágyi Bertalan: - Mezőnyben ma is egyenrangú ellenfelek voltunk a hazaiakkal, sőt... ____________________________ Demecser-Vája 1-2 (0-1) Demecser, 80 néző, v.: Tóth J. Demecser Makai Cs. - Ballai Z„ Gombkötő J„ Varga E., Hajnal A., Lelt J„ Dankó Z„ Rigmányi L. (Varga J.), Minyin, Kiss R. (Hegedűs L), Illés J. Játékos-edző: Minyin Vitalij. Vaja: Pekk J. - Simák J„ Soltész Á. (ifj. Simák J.), Sashegyi Sz., Mulutó R, Noszál! (Simák L), Sashegyi G., Gáspár D., Kézi B., Mocsár G„ Virtás A. (Kiss A.). Játékos-edző: Simák János. Gól: Illés J., illetve Soltész Á., Kiss A. Ifi: 2-4. Minyin Vitalij: - Köszönöm az eddigi bizal- mat, úgy érzem, most kell abbahagynom... Simák János: - Jó játékvezetés mellett, gratulálok a fiúknak, magabiztosan hoztuk a három pontot. Azt azért hozzátenném, ennyi kihagyott helyzettel akár több meccset is meg lehet nyerni._______________________ Pap-Nagydobos 6-4 (2-3) Pap, 80 néző, v.: Fürjes. Pap: Tóth Z. - Mudri B„ Sajtos N., Lesku Cs., Filó L„ Erdei K. (Sipos V.), Kői B„ Dobrai G. (Ombodi!), Kol J., Bíró J., Szabó G. Edző: Maxlmovits György. Nagydo­bos: Mucsicska - Onder G., Zsatku Z. (Varga J.), Benkő J. (Kovács G.), Sipos J. (Almássy J.), Tóth F., Bégány G., Bálint Cs., Bégány Zs., Tivadar A. (Patály A.), Szender S. (Tóth Zs.). Edző: Herceg Attila. Gól: Szabó G. 3. Bíró J. 2, Kői J. (11-esből), illetve Bégány Zs. 3 (egyet 11-esből), Varga J. Kiállítva: Sajtos N. (89. perc), illetve Bégány G. (67. perc).lfl: 4-9, Maxlmovits György: - A kissé összegyűrő­dött első félidő után kisimult a vége. ______ Herceg Attila: - Megverettük saját magun­kat, csak az Ificsapatunknak és az ellenfélnek tudok gratulálni. _______________ Tlszamentl SÉ-Nyírkarász 0-2 (0—0) Gergelyiugornya, 80 néző, v.: Esik L. Tisza- menti SE: Csordás A. - Gál Z„ Gajda A., Mokri R„ Széplaki S„ Bálint A. (Simon G.), Somogyi Á. (Barta R.), Peregrin R., Ducsi B., Baráth L„ Fodor Cs. Edző: Szabó Gusztáv. Nyírkárász: Borkő J. - Liptai D„ Rákóczi L., Ujj Gy., Kázsmér L, Horváth J. (Kozma A.),'Varga J., Kocserha G. (Kasza R.), Zakor J., Till J. (Tóth !), Jávor P. Edző: Dudás Zoltán. Gól: Horváth J„ Zakor J. Ifi: 2-10. ________________________ Szabó Gusztáv: - Jó játékvezetés mellett döntetlennél három ziccert is kihagytunk, de a mérkőzés összképét tekintve a vendégek győzelme megérdemelt. A Nyírkárász csapat­építést tekintve előrébb tart nálunk. __ Dudás Zoltán: - Nyolcvan percig kerestem a kamerát a pálya környékén, mert azt hittem hogy a Kész átverés show-ban vagyok. Amikor végre betaláltunk, rájöttem, nem direkt csinálták ezt velem a fiúk. _____________ Záhony-Fényeslltke 2-5 (2-1) Záhony, 300 néző, v.: Tassy. Záhony: Pólyák B. - Győri J., Lingl A., Angyal Á„ Osztolykán E„ Semegi T, Kalu B., Ács G., Czvik S., Kői G„ Sére L. Játékos-edző: Karasz Attila. Fényeslltke: Kovács ! (Márta J.) - Rusznák S., Szőlősi L, Balogh K. (Fodor Cs.), Lupcsa Cs., Sárkány G., Balogh R. (Tóth Á.), Pálinkás T, Nagy B., Miskolczi G. (Révész Zs.), Bakó G. Edző: Pokol László. Gól: Győri J„ Ács G„ illetve Lupcsa Cs. 2, Nagy B. 2, Miskolczi G. Hl: 2-1. ___________ Karasz Attila: - A hétközi hatos keretünket sikerül a hétvégi meccsekre feltornászni annyira, hogy legalább ki tudjunk állni. Nem szerettem volna erre kitérni, de emberségből egy páran nem vizsgáztak jelesre, azok közül akik itthagytak minket. _ _ Pokol László: - Korrekt játékvezetés mellett kétgólos hátrányt fordítottunk meg. Gra­tulálok az egész csapatnak, jól teljesítettek a második félidőben. Sérült kapusunknak mielőbbi jobbulást kívánunk. ___________ Gyulaháza-Pátroha 5-2 (1-0) Gyulaháza, 100 néző, v.: Oláh G. Gyulaháza: Bandor F. (Darval A.) - Deák Z., Gáti Sz. (Kapin M.), Bombera M. (Molnár!), Deák B. (Juhász L), Éles I., Kovács Cs., Molnár G„ Tóth G., dr. Bárdi B. (Bandor J.), Gáti S. Edző: Bárdi Attila. Pátroha: Fintor S. - Szabó R., Batár I., Borku T, Szabó S„ Rácz S. (Kovács Sz.), Balogh I., Horváth F. (Tóbiás Sz.). Bodnár G„ Bencs Á„ Kokrák Sz. Edző: Fabók István. Gól: Éles 1.2, Bombera M„ dr. Bárdi B„ Juhász L, illetve Borku T, Horváth I. Kiállítva: Kovács Cs. (16. perc), illetve Bodnár G. (45. perc). Ifi: 5-3. Bárdi Attila: - Örülök, hogy megtört a két meccs óta tartó gólcsendünk. Úgy érzem, hogy a második félidőben akár további gólo­kat is szerezhettünk volna. Az ellenfél sérült játékosának jobbulást kívánunk. _________ Fabók István: - A mai mérkőzésen bravúros teljesítménnyel sikerült felhoznunk egy gyengélkedő Gyulaházát. Sajnos ismét beigazolódott, csapatunk fegyelmezetlen, önfejű, és ráadásul sok benne a szájkaratés. Én mélységesen szégyellem magam. ______ Ajak-Kék 5-2 (3-1) Ajak, 200 néző, v.: Major. Ajak: Leskovics A. - Magyar D„ Varga R., Kontér D., Sütő N., Magyar R. (Kovács R), Erőss P. (Iski D.), Barati I., Folytán 2., Magyar Z. (Bakó M.), Baráth I. Edző: Szanyi János. Kék: Himmer A. - Simon S„ Gazdag A., Csáki A., Tóth G., Ignácz G., Torma A. (Szurcsik G.), Nagy J., Doboveczki I., Szurcsik Z„ Somogyi Cs. Edző: Farkas Tibor. Gól: Baráth 1.2, Magyar R., Erőss R, Bakó M., illetve Szurcsik Z. 2. Ifi: 8-2. ____________ Szanyi János: - A megszépült öltöző átadását köszönjük Ajak városának, reméljük sikerült meghálálnunk, és magabiztos győzelmet arattunk egy sportszerű ellenféltei szemben. ________________________ Farkas Tibor: - Az ünnepi programhoz nagyszerű partnereknek bizonyultunk. Szo­kásos védelmi hibáink ismét megbosszulták magukat. Edzés nélkül sajnos nem megy... A bajnokság állása 1. Vásárosnamény ___________8 8 - - 29-7 24 2. Gyulaháza ______________8 6 2 - 28-5 20 3. Mátészalka ______________8 6 - 2 37-7 18 4. Nyírkárász ______________B 5 3 - 14-4 18 5. Fényeslltke __________________8_____5_ 2 1 21-7 17 6. Alak____________________8 4 1~ _____3 _ 17-14 13 7. Nagydobos __________________B 4 4 21-20 12 8. Vaja _______________________8 3 2 3 11-14 11^ 9. Demecser_______________7 3 13 19-14 10 10. Záhony ________________8 3 1 4 18-20 10 11. Pap _______________________8_____3_____1_____4 16-22 10 12. Újdombrád ______________ _ 8_ _2 _ J_ 5 11-33 7 13. Tlszamentl SE ____________8 2 - 6 10-26 6 14. Pátroha ________________8 116 13-20 4 15. Kék ________________ 7-16 7-31 1 16. Őr 8 - - 8 10-38 Labdarúgás Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 8. forduló Túrrlcse-Kőlcse 6-1 (1-0) Túrricse, 80 néző, v.: Tömöri Gy. Túnicse: Szaniszló Sz. - Szabó L., Nagy J., Németh G., Tóth T, Szűcs A. (Bodó D.), Tóth J.. ifj. Garda E„ Badar J. (Garda R), Szilágyi L., Kerekes M. (Szilágyi S.). Edző: id. Garda Endre. Kölese: Sztáraszta Gy. - Lakatos Gy., Sztáraszta F„ Sira T, Botos Á. (Liszák J.), Skaliczki J„ Szabó D. (Csókái L), Botos V. (ÁrmósZs.), Igaz 2s. (Ombódi M.), Orgován L, Tamási D. Edző: Jencsik Tamás. Gól: Szilágyi L. 4, Szilágyi S„ ifj. Garda E., illetve Orgován L. (11-esből). Ifi: 2-0. __________________ Garda János egyesületi elnök: - Futsalos játékosaink hat góllal hangoltak a hétfői napra, de ezen kívül az egész csapat dicsér­hető a hétközi csenged fiaskó után. ______ Jencsik Tamás: - Az első félidőben jól fociztunk, a másodikra elfáradtunk, az ellenfél ekkor kerekedett felénk. Gratulálok Túrricsének a győzelemhez.____________ Tiszakóród-Beregdaróc 9-3 (5—2) Tiszakóród, 50 néző, v.: Lizák. Tlszakóród: Juhász S. - Pásztor 2., Fábián R„ Veszprémi 2s., Móricz I., Légrádi G„ Somogyi R„ Somo­gyi T, Lázár B„ Kokas A., Lengyel I. (Juhász J.). Megbízott játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Beregdaróc: Simon R. - Lukovics J.. Varga G., Varga T, Bakó Z„ D. Pethe K„ Szegedi A., Kosztét D., Szász K., Kiss R., Lizák B. Edző: Veress Oszkár. Gól: Lázár B. 3, Somogyi R. 2, Kokas A. 2, Lengyel I., Somogyi !, illetve Lizák B., Bakó 2. (11-esből), D Pethe K. (11-esből). Kiállítva: Lukovics J. (73. perc). Ifi: 0-3. __________________ Veszprémi Zsolt: - Feltörtünk, mint a talajvíz. Ezt a győzelmet Légrádi Gergő szalagtűzőjére ajánlja a csapat. _________ Veress Oszkár: - Ezt a győzelmet nagy gólkülönbséggel vesztettük el, ehhez nem tudok mit hozzátenni..._______________ Szatmárcseke-Nagyecsed 1-5 (0-4) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Oláh 2. Szat- márcseke: Bőnyei B. - Bakó G. (Mándi Z.), Kóczé G„ Orsolyák Á„ Mándi Zs., Varga Gy. (Bőnyei Zs.), Volkán R. (Horváth F.), Della S., Orsolyák J. (Kovács R.), Bozsányi L, Bandies L. Edző: Hadadi Ferenc. Nagyecsed: Szabó A. - Balogh Gy., Ricsei F„ Homann R., Nyíri Gy. (Csernik J.), Bulyáki A., Ascsillán L, Balogh J. (Varga Gy.), Bodogán Z., Vicikó L, Ádámszki R. (Vámosi Cs.). Edző: Opre Mihály. Gól: Bozsányi L, illetve Ádámszki R. 3, Vidckó L 2, Ifi: 0-24. _____________ Hadadi Ferenc: - Megérdemelt vendég- győzelem született, a második félidőben már tisztességgel helytálltunk. _________ Opre Mihály: - Úgy érzem, a második félidei gyenge játékunkkal is megérdemel­ten nyertünk. A sikerünket Fodor András elnök úr 42. szüiésnapjára ajánlja a csapat. Nyírcsaholy-Vámosoroszl 0-2 (0-1) Nyírcsaholy, 100 néző.v.: Csáki L. Nyírcsa- holy: Bulyáki Gy. - Sarkadi L, Molnár Sz., Putirka B., Ilku T, Páskuly ! (Licz B.), Botos S., Némedi G„ Balogh Zs., Tóth F. (Ilku Á.), Petrohai Gy. Edző: Tóth Zoltán. Vámosoro- szi: Szaniszló Á. - Baráth G., Dobos Z., Cser­nyi A., Ács A., Márton J., Bezzeg I. (Torma I.), Róka R„ libán M. (Varga B.), Szabó A. (Kiss D.), Riskó T. (Garda K.). Megbízott edző: Végh Endre. Kiállítva: Ilku ! (78. perc). Gól: Dobos Z., Riskó ! Ifi: 0-4. Tóth Zoltán: - Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik eljöttek a mérkőzésre, amelyet többre néztek, mint a szombat esti bált... Köszönöm a csaholyiaknak is, akik nem a csapat mellett, hanem ellene vannak. Ha jobban tudják csinálni, akkor átadom a helyet. ___________________ Végh Endre: - Ä csapat játékában eddig is benne volt a győzelem, csak mindig akadt valami hátráltató tényező. Ezúttal idegenben jó játékkal értékes három pontot szereztünk, ami niár nagyon ránk fért. Tyukod-Mllota 10-1 (2-1) Tyúkod, 70 néző, v.: Gergely S. Tyúkod: Iricsek D. - Berki N., Sipos M. (Horváth Z.), Feka N., Gyene B. (Németh M.), Nyerges 0., Szabó R., Sustyák A., Horváth T, Kertész J„ Somlyai G. Edző: Nagy József. Milota: Kánya G. - Lukács Martin (Sankó J.), Lukács Márk, Siket L. (Jakab J.), Bunna A., Ignácz I., Nyilas B„ Csókái S., RozsályiDelényi A., Németh A. (Végi I.). Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Kertész J. 6, Somlyai G. 2, Nyerges 0., illetve Lukács Márk. Ifi: 0-2. Nagy József: - Remélemajó formánkat át tudjuk menteni a folytatásra Is. _______ Rétfalvi Róbert: - Egyszerűen olyan hullámzó a teljesítményünk, mintha hétről hétre más-más csapattal lépnénk pályára... Gratulálok a hazaiaknak. Mérk-VállaJ-Csenger 2-6 (1-4) Mérk, 100 néző, v.: Nagy F. Mérk-Vállaj: Haga R. - Rostás L, Antal Z., Szabó 1., Szimuly Gergő, Bálint M. (Molnár J.), Kovács G„ Haga G. (Bodó R.), Tóth S„ Bozsányi S., Lakatos J. Edző: Szimuly Gábor. Csenger Bélteki L. (Antal J.) - Mona Á., Asztalos G., Zámbó K., Pankotai I., Kovács J. (Bulyáki A.), Gaál K„ Geletey Z., Varga Zs. (Osváth D.), Katona R, Rozman S. Edző: Boros Károly. Gól: Bálint M„ Lakatos J., illetve Gál K. 3 (egyet 11-esből), Katona R, Rozman S„ Kovács J. Kiállítva: Bozsányi S. (28. perc). Ifi: elhalasztották. ____________________ Szimuly Gábor - Jól kezdtünk, nem tudjuk az okát, hogy a játékvezető miért nyúlt bele a mérkőzésbe... Egyébként a színvonaltól már csak a három ember produkciója volt gyengébb, a vendégek kapusának pedig mielőbbi gyógyulást kívánunk! _________ Boros Károly: - Fura mérkőzést sikerült megnyernünk, amelyen volt kiállítás, sérülés, tizenegyes. Kapusunknak mielőbbi gyógyulást kívánunk! ________________ Tunyogmatolcs-Nyfrmeggyes 1-2 (0-1) Tunyogmatolcs, 120 néző, v.: Szabó I. Tu- nyogmatolcs: Szabó A. - Somogyi Z„ Tisza S., Szarka Sz., Varga P. (Kisgyörgy !), Jakab ! (Deli L), Kiss I., Kerekes Sz., Franku A,„ Mikes G. (Vincze R.), Imre M. Edző: Baráth Mihály. Nyírmeggyes: Mándi P. - Jurkó L, Nagy Zs., Székely Zs., Tóth G., Homyák Zs. (Bulyáki Z.), Pankotai I. (Pető Á.), Palcsák N„ Pálfi L„ Batizi-Pócsi M., Drabik M. Játé­kos-edző: Bulyáki Zoltán. Gól: Mikes G„ Illetve Batzt-Pócsl N„ Drabik M, Ifi: 3-2. Baráth Mihály: - A hozzáállásunk miatt nem érdemeltünk pontot sem. _________ Bulyáki Zoltán: - A sok kihagyott helyzet csaknem megbosszulta magát, de most már kezd tartása lenni a csapatnak. _____ Ä Tisztaberek-Tarpa mérkőzést október 29-én játsszák. A bajnokság állása ! Nagyecsed _________________ji^ 8 - - 48-5____24 2. Nyírcsaholy ____________8 5 1 2 19-14 J6 3. Csenger _________________ 8 5 - 3 34-17 15 4. Mérk-Vállaj _ 8 5­____3 27-20 15 5. Túrricse_____________________8 5 - 3 26-19 15 6. Nyírmeggyes __ __ 8___4 1 X 19-18 J3 7. Tyúkod _____________________8____4 - ~4 20-20___ 12 8. Tunyogmatolcs ___ _ 8 4 - 4 20-22_____12^ 9. Tlszakóród ______________8 3 1 4 25-22 10 10. Tisztaberek __________________7 3 1 3 15-13 10 1! Vámosoroszi __________________8 3 14 12-14 10 12. Szatmárcseke ________________8 3 1 4 14-28 10 13. Milota______________________8 3 - 5 21-37 9 14 Beregdaróc _________________8_ _J_____1____6^ _ 18-31 4 15. Kölese ______________________8 116 12-42 4 16. Tarpa 7 - 4 3 4-17 4 12 Sport