Kelet-Magyarország, 2014. október (74. évfolyam, 229-254. szám)

2014-10-27 / 250. szám

2014. OKTÓBER 27., HÉTFŐ 111 IHl REDET 'Í'í ' # Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarorezág-csoport, 11. forduló A vámosorosziak könnyedén átugrották a tunyogmatolcsiak által kép­zett akadályt fotó: sipeki Péter Nylrmeggyes-Túrrftse _ 2-3 (2-2) Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Siroki. Nyír­meggyes: Mándi P - Nagy Zs., Jurkó L, Székely Zs., Tóth G„ Hornyák Zs., Pankotai l„ Batizi-Pócsi N„ Drabik, Pálfi L, Kovács L. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Túrricse: Kádár L. - Szabó L, Nagy J.. Németh G., Tóth T., Szűcs A., Tóthifj. Garda E., Nagy Zs. (Bodó D.), Szilágyi S. (Kovács A.), Kerekes M. (Hopka N.). Edző: id. Garda Endre. Gól: Batizi-Pócsi N., Kovács L, illetve Kerekes M. 2, Nagy J. (11-esből). Ifi: 6-2.____________ Bulyáki Zoltán: - Addig még ilyen játék­vezetők rohangálnak a pályán, ne várjunk színvonatemelkedést a megyei másodosz­tályban. _____________________________ Garda János egyesületi elnök: - A tizen­ötödik percben már kettő nullára égtünk, de Hopka Norbi születésnapját mindenképpen három ponttal akartuk ünnepelni, ezért nem volt más választásunk, a győzelembe menekültünk. ________________________ Beregdaróc-Mérk-Vállaj 1-3 (1-1) Beregdaróc, 100 néző, v.: Kosa Gy. Bereg- daróc: Kiss Z. - Varga G., Lukovics, Veres Cs. (Ábrán G.), Varga T. (Kiss R.), Kosztel D„ Szász K„ D. Pethe, Lizák B., Orosz Á„ Bakó Z. Edző: Veress Oszkár. Mérk-Vállaj: Czumbul - Rostás L, Antal Z„ Bozsányi S„ Bálint M„ Szabó V., Szabó l„ Szimuly Gergő, Lakatos P. (Bodó R.), Lakatos J„ Zámbó T. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Orosz Á„ illetve Lakatos J„ Bálint M„ Zámbó T. Ifi: 9-0. ___________ Veress Oszkár: - Kihagytunk legalább hat ziccert, rúgtunk négy kapufát, és elvesztet- tük a meccset. _ Szimuly Gábor: - Benne volt a csapatban a hétközi kupameccs, ráadásul egy kulturál­tan futballozó ellenféllel kellett felvennünk a versenyt. Ma csak a három pont megszer­zése volt a célunk. ............................. Vámosoroszi-Tunyogmatcrics 6-1 (2-1) Vámosoroszi, ÍOÖ néző, v.: Nagy Cs. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z., Dobos Z„ Csenyi, Torma I., Márton J„ Baráth G„ Róka R. (Garda K.), libán (Varga B.), Kiss D. (Bakk I), Riskó T. Edző: Orosz András. Tunyogmatolcs: Szabó A. - Tisza S. (Mercz), Kiss l„ Varga R, Deli, Vinae R., Kisgyörgy T. (Szabó R.), Kerekes Sz. (Szarka Sz.), Mikes G„ Jakab T. (Franku A.), Imre M. Edző: Baráth Mihály. Gól: Riskó T. 4 (egyet 11-esből), Varga B„ Garda K„ illetve Mikes G. Ifi: 4-1. ____________________________ Végh Endre elnök: - Négy meccs óta tart a veretlenségünk. Ez a meccs is megmutatta, hogy remek csapategység jellemzi együtte­sünket, és a mutatott játékunkkal sok gólt is tudtunk szerezni. Gratulálok Riskó Tibor négy találatához. _____________________ Baráth Mihály: - Gyermeteg hibák, ajándék gólok, a végén teljes szétesés, és megérdemelt vereség^ _____ Csenger-Mllota 2-1 (2-1) Csenger, 200 néző, v.: Máté L Csengén Bélteki - Mona, Gál K., Pankotai I., Antal J., Bulyáki Á., Kovács J., Geletey, Varga Zs., Katona P (Csatári Z., Osváth D.), Rozmann. Edző: Boros Károly. Mllota: Kánya G. - Siket L, Csókái S. (Paládi), Ignácz I., Nyilas B„ Németh A. (Jakab J.), Lukács M., Bunna A., Rozsályi, Sankó J., Végi. Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Rozmann, Varga Zs., illetve Lukács M. Ifi: 7-6. ________________ Boros Károly: - Futballra szinte alkalmat­lan pályán, visszafogott játékkal, összessé- gében megérdemelt győzelmet arattunk. Rétfalvi Róbert: - Nagyon rossz talajú pályán, az igazságtalan játékvezetés miatt vesztettük el a meccset. Gratulálok a fiúknak a tisztes helytálláshoz. __________ Szatmárcseke-Tiszakóród 0-5 (0-1) Szatmárcseke, 40 néző, v.: Pethő P Szat- márcseke: Bőnyei B. - Kóczé, Delta (Kovács R.), Orsolyák Á„ Bakó G., Varga Gy. (Horváth F.), Volkán R., Mándi Gy., Orsolyák J„ Bőnyei Zs., Bandies L. Edző: Hadadi Ferenc. Tiszakóród: Juhász S. - Móricz I. (Majoros Sz.), Pásztor Z„ Somogyi T, Császár P, Lázár B„ Sira T„ Fábián R„ Somogyi R„ Lengyel I., Kokas A. Megbízott játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Gól: Lengyel 1.3, Kokas A., Pásztor Z.lfl: 5-4, __________ Hadadi Ferenc: - A héten hirdetést adunk fel, miszerint olyan csatárt keresünk, aki legalább el tudja találni a kaput! _________ Veszprémi Zsolt: - Köszönjük a csekei vendéglátást, a kupameccs utáni kudarcot próbáltuk feledtetni. Gratulálok Lengyel Istvánnak, aki könnyen lehet, hogy a forduló gólját lőtte. __________________________ Kölcse-Nyírcsahoty 0-3 (0-2) Kölese, 50 néző, v.: Lengyel A. Kölese: Botos V. - Lakatos Gy., Sztáraszta F., Sira T. (Skaliczki), Botos Á„ Igaz Zs. (Csókái L), Nádasdi Gy., Szabó D„ Liszák J„ Orgován G. (Ármós Zs.), Tamási D. Edző: Jencsik Tamás. Nyircsaholy: Bulyáki Gy. - Némedi G. (Páskuly), Molnár Sz., Licz, Sarkadi L, llku T, Mihálku D. (llku Á.), Botos S., Balogh Zs., Mező A., Petrohai Gy. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Mező A. 2, Balogh Zs. Ifi: 2-4. ________ Jencsik Tamás: - Gratulálok Nyírcsaholy- nak a győzelemhez. Küzdöttünk, küzdöt­tünk, de ez még továbbra sem párosult eredménnyel. Tóth Zoltán: - Két szép gól, három pont, semmi extra. _________________ Nagyecsed-Ttsztaberek 4-0 (1-0) Nagyecsed, 200 néző, v.: Bendik G. Nagyecsed: Szabó A. - Balogh Gy., Ricsei (Homann), Vámosi Cs., Bodogán Z„ Nyíregy­házi (Varga Gy.), Vicickó, Bulyáki A. (Balogh J.), Török I., Ádámszki (Nyíri Gy.), Ascsillán. Edző: Opre Mihály. Tisztaberek: Makay Z. - Molnár R., Kálló A., Rudnák N„ Gombos M. (Fehér T), Lukács N„ Bartha K„ Bencze Á. (Lázár R.), Balogh Á„ Jóni R., Homoki G. (Molnár R.). Edző: Oroszi István. Gól: Ádámszki 2. Vámosi Cs. (11-esből), Török I. Ifi: 3-0. __________________________­Opre Mihály: - A tavalyi bajnokcsapat ellen játszottunk, amely nagyon fegyelme­zett volt és jó játékerőt képviselt. Az első félidőben csak egy gólt szereztünk, de az ellenfélnek is akadtak lehetőségei. Szünet után a játék több elemében is ellenfelünk fölé kerekedtünk, és megérdemelten nyer­tünk. Ezzel együtt gratulálok a Tisztaberek­nek is, hogy egy ilyen kis településnek ilyen remek csapata van! ____________________ Oroszi István: - Sajnos rövid a kispadunk, ami már többször problémát okozott. Ellen­felünk megérdemelten nyert, gratulálunk neki! Tarpa-Tyukod___________6-1 (2-0) Tarpa, 100 néző, v.: Tömöri Gy. Tarpa: Lackó A. - Szalai Á., Simon J., Vincze K„ Dávid G., Szabó A., Fekete T„ Lékó R., Simon Sz. (Ró­zsa R.), Djacsenko (Ködöböcz), Velez. Edző: Görög Csaba. Tyúkod: Iricsek D. - Berki N„ Sipos M. (Gyene), Feka N„ Csaholyi Cs., Nyerges 0. (Kertész J.), Szabó R. (Horváth I), Sustyák A., Horváth Z. (Bócsi Gy.), Varga M„ Somlyai G. Edző: Nagy József. Gól: Szalai Á. (2), Simon Sz. (11-esből), Velez, Djacsenko, Rózsa R., illetve Kertész J. Kiállítva: Csaholyi Cs. (29.), Ifi: 5-1. _____ Görög Csaba: - Gratulálok minden pályára lépő játékosomnak! ___________________ Nagy József: - Egy egetverő gyermeteg hibán nem tudtunk felülkerekedni. Tabella 1. Nagyecsed ________________________11 11 - - 62-8 33 2. Csenger___________________________11 8 - 3 40-20 24 ____ 3. Mérk-Vállaj________________________11 8 3 39-24 24 4. Nyircsaholy ___________ 11 7 1 3 24-15 22__ 5. Túrricse ____________j_____________11 7 - 4 40-25 21 6. Vámosoroszi ___________________ 11 6 1 4 34-16 19 7. Nyírmeggyes ______________________11 6 1 4 31-26 19 B. Tyúkod ___________________________11 5 - 6 29-30 15 9. Tunyogmatolcs_____________________11 5 - 6 27-32 15 10. Tisztaberek __________________ 10 4 1 5 25-24 13 11. Tiszakóród ________________________11 4 1 6 35-33 13 12. Szatmárcseke______________________11 3 1 7______15-47 10 13. Tarpa 10 2 4 4 16-24 10 14. Milota ________________ 11 3 - 8 22-43 9 ... JSBeregdaróc __________ 11 1 1 9 21—49 4 16. Kölese “ ~ 11 1 19 14-56 4 Nem fázott meg a Győr a svédek otthonában Labdarúgás: Megyei II. osztály, Rakamaz takarék-csoport, II. forduló kézilabda. A címvédő Győri Audi ETO KC 17 góllal (21-38) nyert vasárnap a svéd Sáve- hof otthonában a női kézi­labda Bajnokok Ligája máso­dik fordulójában. Az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó győriek egy hete 32-23-ra Totó: 43. hét/2. forduló A helyes tlpposzlop _________________ 1. Real Madrid-Barcelona 3-1 1 2. Dortmund-Hannover ______0-1 2 3. E.Frankfurt-VfB Stuttgart 4-5 2 4. Hertha BSC-Hamburg 3-0 1 5. Hoffenhelm-Padarbom 1-0 1 6. Leverkusen-Schalke 04 1-0 1 7. Wolfsburg-Mainz 3-0 1 nyertek a vendég horvát Lo- komotiva Zagreb ellen, míg a Sávehof 38-25-re kapott ki a dán Viborg otthonában. A svédországi meccs már az első félidőben eldőlt, mivel a szünetben 12 góllal vezetett a magyar bajnok. mti B. Mönchengladbach-Bayern München ______________0-0 x 9. Sampdorla-Roma ________0-0 x 10. Juventus-Palermo 2-0 1 11. Cesena-lntemazlonale 0-1 2 12. Napoll-Verona _____________6-2 1 13. Manchester llnlted-Chelsea 1-1 x 14. Mllan-Florentlna lapzárta után Vasmegyer-Sényő 1-2 (0-1) Vasmegyer, 80 néző, vTfcsik L Vasmegyer: Kállai P. - Éles Cs., Hajnal A., Sinka J., Dankó M. (Papp B.), Bpdó I., Laskay F. (Tardi Zs.), Bilecz (Paulik Z.), Kiss I., Toronyi (Kovács Z.), Csombók Z. Edző: Bodó Attila. Sényő: Lippa - Gégény I., Klepács, Karaffa, Fiumei, Fábri 2., Horváth N„ Asztalos K. (Kovács B.), Haburcsák B. (Timák), Kléninger, Fekete Á. Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Paulik Z„ illetve Fábri Z„ Fekete Á. Ifi: 1-14. _____________ Bodó Attila: - Bajnokesélyes csapat ellen, tisztességes helytállással vesztesen is emelt fővel lehet lejönni a pályáról. ____________ Rubóczki Tibor: - kicsit döcögősre sikerült a játékunk, de így is értékes három pontot sikerült szereznünk. Sok sikert a Vasmegyer­nek a továbbiakban! ____________________ GFSE-Öros-Űjfehértó 1-3 (0-1) Oros, 120 néző, v.: Bendik T. GFSE-Óros: Debreczenszki - Homonyik (Bognár R.), Szatke, Winkler, Lakatos I., Sebők K. (Nyics), Sándor K„ Spisák, Kóka S., Simon J., Nagy T. Edző: Csire Sándor. Újfehértó: Piskóti R. - Kerecsen L., Fekete L, Szoták J„ Szilágyi Á„ Pallai J„ Enyedi, Dénes K. (Kiss Sz.), Csajkő, Osikóczki, Szigeti V. Edző: Urr László. Gól: Simon J„ illetve Szilágyi Á. 2, Osikóczki (11-esből). Ifi: 0-1._________________ Csire Sándor: - Most sem sikerült. Gratulálok Debreczenszki Péternek a felnőtt csapatban történt bemutatkozásához! Urr László: - Ä sporttörténelem ellenünk elmaradt. Helyzetek sokaságát hagytuk ki. A csapatnak köszönöm az ajándékot, __ Napkor—Encsencs 3-2 (2-0) Napkor, 100 néző, v.: Hajdú i. Napkor: Gégény L. - Potyók, Csákányos, Paiiai G„ Ország Zs. (Nagy D.), Kovács G., Ifj. Fekete Z., Nádasdi M. (Nagy Á.), Somogyi L, Toldi A., id. Fekete Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Encsencs: Bacsó B. - NagyT. (Biró L), Szilágyi G. (Szabó T). Nagy A., Lengyel L, Tallódi, Kósa R. (Szedlár J.), Balogh N„ Hadházi A. (Milák, Harcsa T), Biró Zs., Szilágyi Z. Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Toldi A. 2, Somogyi L, illetve Lengyel L, Bíró Zs. Ifi: 1-0. Id. Fekete Zoltán: - Régen várt győzelmet arattunk. Három null után nagyobb kü­lönbségű diadalt is arathattunk volna, de a végén két pontrúgásból két gólt is kaptunk. Azért őrülünk így is! ____________________ Szedlár János: - Az első húsz perc után hiába játszottunk már jól, késő volt. Sok sérüléssel bajlódik a csapatom, ezt pedig nagyon nehezen bírjuk el. ________ Kótal-Nyirpazony ___ 1-1 (0-1) Kőtaj, 200 néző, v.: Maleskovits. KótaJ: Czenki - Kovács P., Hangácsi, Takács I., Zá­honyi, Kató Gy., Fekete Á„ Lucskai (Nagy B.), Korsoveczki M., Rácz R., Pólik. Edző: Czifra Krisztián. Nyfrpazony: Krizsanovszki - Szabó B., Soós G., Ladik, Lakatos R, Márton P. (Krakkó), Paulik I., Lukács G., Sarkadi Zs., Szabó S., István G. (Papp R.). Edző: Vránszki Péter. Gól: Rácz R„ illetve Szabó S. Kiállítva: Soós G. (90. perc). Ifi: 3-1. Czifra Krisztián: - Az első félidő a Pazonyé, a második a miénk volt, így igazságos döntetlen született. ____________________ Vránszki Péter: - Nehéz bármit mondani egy olyan mérkőzésről, amelyen a hazai csapat a kilencvenharmadik percben rúgott góllal egyenlít. Minden tiszteletem a játéko­saimé, mindent megtettek, amit lehetett. Sajnos ez most fagy sikerűit, ______________ Gávavencsellő-Rakamaz _______0-0 Gávavencsellő, 150 néző, v.: Hadházi. Gávavencsellő: Simkó - Bodnár S„ Hengsperger András (Csohány Z.), Pásztor Zs., Koczogh, Balogh R„ Kőpájer (Molnár Zs.), Balázs K. (Csernyák), Szabó M., Tóth Z., Balogh L. (Nagy K.). Edző: Falatovics László. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki, Hornyai, Venczel I., Matejkó G. (Dinó J.), Glonczi (Balogh J.), Fedor A., Galambosi Zs., Dudás B. (Suskó Á.), Hornyák M„ Galambosi G. Edző: Fecsku István. Ifi: 1-3. ___________ Kőpájer József technikai vezető: - Jó já­tékvezetés mellett, sportszerű mérkőzésen Igazságos döntetlen született. ___________ Fecsku István: - Sikerült megfordítani az eredményt, Ófehértó-Levelek ______ 2-1 (1-0) Őfehértó, 70 néző, v.: Mészáros J. Ófehértó: Mudri - Ujfalusy G„ Pekács Zs., Kóka K. (Bu­dai J.), Géczi P„ Varga Z„ Kovács T, Murguly Cs. (Ruszinkó), Váczi G., Szabó L. (Ványi Zs.), Kerekes M. Edző: Lőrincz Sándor. Levelek: Tuza - Sitku D., Bukta M. (Gebri Gy.), Hege­dűs D. (Csekk A.), Sitku G., Hajdú G., Ruff, Busák, Pásztor J., Takács J. (Majláth S.), Kiss L. Edző: Majláth Sándor. Gól: Budai J„ Váczi G„ illetve Csekk A. Ifi: 1-3. _______________ Szí ráki István egyesületi tag: - Kitűnő játékvezetés mellett megérdemelt győzel­met arattunk, melyet Pekács Zsolt született fiúgyermekének ajánlunk. _______________ Majláth Sándor - Az első félidőt átaludtuk, a második félidőben elkezdtünk játszani. Nem bánom, hogy mit reagál a játékvezetői testület, de amikor három százszázalékos tizenegyes elmarad, az jeiiemtelenség. _______________ Terem-Nyírvasvári 8-1 (4-1) Terem, 100 néző, v.: Resán G. Terem: Boros V. - Kun G„ Mastan, Osvath Sz., Tanka L, Székely-Orosz, Virág G., Peres, Moldovan M„ Osvath Z., Podina. Edző: Berettyán Gábor. Nyírvasváli: Angyal L. - Kiss B. (Paulik J.), Kovács Á., Serbán T. (Erdei Cs.), Serbán J„ Vonza, Sivadó, Karczub, Angyal D„ Csige (Kocsis Z.), Pelyák. Edző: Dolhai Tibor. Gól: Osvath Z. 4, Osvath Sz. 2, Peres, Virág G., illetve Serbán. Kiállítva: Erdei Cs. (62. perc). Ifi: A második félidőben 6-0-s hazai vezetésnél félbeszakadt. _____________ Berettyán Gábor: - Régen vártunk már egy győzelemre, melyet ezúttal teljesen megérdemelten szereztünk meg._________ Dolhai Tibor: - Megbántani nem akarok senkit, ez nagyon gyatra teljesítmény volt. _ Nyíribrony-Apagy 0-2 (0-1) Nyíribrony, 50 néző, v.: Takács A. Nyírib- rony: Nagy A. - Kriston R., Nagy S. (Somogyi G.), Tóth Zs. (Pető M.), Konzili, Imre L, Király T„ Csökmei (Király D.), Galamb P„ Pásztor J., Tóth A. Edző: Lakatos Zsolt. Apagy: Kovács I. - Hegedűs L, Tar F„ Orosz G. (Badarász), Támba, Szalka N., Kozák R., Márton I. (Pa­taki I), Kiss Z„ Bakró A., Marcsek T. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Orosz G. 2. Ifi: 4-1. _____ Lakatos Zsolt: - Gratulálunk az ellen­félnek, jó használták ki helyzeteiket, mi a rengeteg lehetőségünkből egyet sem tudtunk értékesíteni. _______________ Szegfű Mihály: - Igazi szomszédvári ranga­dó volt izgalmas és hajtós mérkőzéssel. Ezen győzelmünket a héten születésnapos szertárosunknak és Kozák Róbert csapatka­pitánynak ajánljuk. Tabella 1. Sényő ___________________________11 10 1 55-9 31 2. Rakamaz ____________________' 11 8 3 30-10 27 3. Apagy 11 6 3 2 23-24 21 4. Kőtaj ____________________________11 5 6 25-11 21 5. Nyíribrony ___________________ 11 6 - 5 17-25 18 6. Nyirpazony _______________________11 4 4 3 24-17 16 7. Újfehértó _________________________11 5 - 6 19-27 15 8. Terem______________ 11 4 3 4 30-22 15 9. Encsencs________________ 11 4 1 6 25-20 13 10. Levelek__________________ 11 4 1 6 22-22 13 11. Napkor ~ 11 3 4 4 29-31 13 12. Nyírvasvári ________________________fi 3 3 5 13-30 12 _ 13. Vasmegyer _______________ 11 3 1 _7_ 17—27 ____10 14.0fehértő 11 2 2 7 13-35 B 15. Gávavencsellő _____________________11 1 4 6 11-21 7 16. GFSE-Oros 11 - 4 7 7-29 4 A győri Eduarda Amorim (jobbról) semlegesítése feladta a leckét a svédekének fotó:MTI Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, II. forduló Vásárosnamény-Ajak 4-2 (3-0) Vásárosnamény, 10Ö néző, v.: Gergely S. Vásárosnamény: Vass S. - Illés P„ Balogh I, Szabó K„ Majoros I., Balogh A„ Danku J„ Balázs G. (Horváth M.), Mándi L, Deskó, Bicskó. Edző: Szilágyi Bertalan. Ajak: Leskovlcs - Magyar D„ Varga R„ Sütő N„ Iskl (Magyar Z.), Barati, Magyar R„ Erős R, Bakó M. (Kovács Zs.), Kontár, Baráth I. Edző: Szanyl János. Gól: Deskó 3 (egyet 11-esből), Szabó K„ Illetve Varga R. 2. Ifi: B-0, Szilágyi Bertalan: - Az első félidőben úgy játszottunk, ahogy elvárja a közönség, bár helyzeteink nagy részét így Is elhibáztuk. A szünet után azonban Ismét saját magunk­nak tettük nehézzé a mérkőzést. _________ Szanyl János: - Ajándékoztunk egy fél- időnyi előnyt a Naménynak, a másodikban pedig csak kozmetikázni tudtunk az ered­ményen a nagyon mély talajú pályán._____. Fényesllt ke- Mátészalkai MTK1-1 (1-0) Fényeslltke, 200 néző, v.: Csáki L. Fényesllt- ke: Kovács T. - Rusznák, Szőlősl L, Balogh K. (Fodor Cs.), Lupcsa, Sárkány G„ Balogh R„ Pálinkás I, Nagy B. (Révész Zs.), Mlskolczl G. (Tóth Á.), Bakó G. Edző: Pokol László. Mátészalka: Pindzsula - Éles R., Rézműves F. , Docsa, Kovács Á„ Szántó Z., Petrohai G. (Mészáros T.), Magyarl M., Botos G. (Kocsán G. ), Petrohai M„ Soltész B. Edző: Bákonyl György. Gól: Sárkány G., Illetve Rézműves F. (11-esből). Kiállítva: Pálinkás T. (60. perc). Ifi: 7-4. _______________________ Pokol László: - Férfias, kemény küzdelem volt. A kiállítás után Is a veszélyesebb helyzeteket mi alakítottuk ki, sajnos nem sikerült eldöntenünk a mérkőzést. Sáreczki Ferencnek a jövő heti műtétje előtt mlelőb­bl felépülést kíván az egész csapat. _______ Bákonyi György: - Ez az az eredmény, amely egyik csapatnak sem jő. Nylrkarász-őr 5-1 (2-1) Nyírkárász, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Nyírká­rász: Borkő - Liptai D„ Rákóczi L, U|| Gy. (Tóth T.), Kázsmér, Kozma A. (Till), Varga J„ Kocserha, Zakor J„ Szabó L, Horváth J. (Kasza R.). Edző: Dudás Zoltán. Őr Kedves Gy. - Murguly, Kiss A., Kiss K„ Kendi, Tisza M., Szabó V., Popovlcs N. (Nagy J.), Tisza Á„ Dudlcs (Makszlm G.), Szabó A. Edző: Kálmándl Bertalan. Gól: Zakor J. 3 (kettőt 11-esből), Kozma A., Varga J„ Illetve Szabó A. Ifi: 9-1. ____________________________ Dudás Zoltán: - Amit a csapatom az első félidőben elpuskázott, annak egy részét a másodikban már gólra váltotta. Megérde­melten szereztük meg a három pontot a szimpatikusán küzdő vendégcsapat ellen. Kálmándl Béla: - Az első félidőben még egyenrangú ellenfelek voltunk, de kihagytuk a tizenegyest Is. A folytatásban elfáradtunk, és egyéni hibákból kaptuk a gólokat. Gratu­lálok a hazai csapatnak, Nagydobos-Újdombrád 1—2 (4—0) Nagydobos, 150 néző, v.: Tordal. Nagydo­bos: Mucslcska - Onder G., Benkő J„ Zsatku, Almássy, Bégány G., Tivadar A., Szender S„ Bégány Zs. (Rácz J.), Tóth Zs., Varga J. Játékos-edző: Herceg Attila. Újdomb- rád: Sinka Gy. - Kernács József, Szőlősl A. (Harsányi M.), Gulyás J„ Sipos J., Farkas A., Kernács János (BattaJ.), DócsCs. (Sípos A.), Komlósi L. (Geri K.), Szabó D„ Horváth A. Edző: Kató István. Gól: Tóth Zs., illetve Horváth A. 2. Kiállítva: Kernács József (93. perc). Ifi: 4-1. ________________________ Herceg Attila: - Ezt a mérkőzést inkább nem szeretném kommentálni. ___________ Kató István: - Megszereztük az Idegenbeli első győzelmünket, nem érdemtelenül, amihez gratulálok a csapatnak. Demecser-Gyulaháza______O-I(O-O) Oemecser, 80 néző, v.: Losonczkl. Deme- cser: Makai Cs. - Kiss R. (Hegedűs L), Illés J„ Gombtető J„ Balogh Cs. (Dankó Z.), Varga E„ Hálnál A., Ballal Z„ Kocsis Z. (Varga J.), Mlnyin, Lehóczki. Megbízott edző: Balogh Csaba. Gyulaháza: Bandor F. - Gáti Sz., Juhász L, Gáti S. (Kapin M.), Tóth G., Molnár G. (Jónás T), Deák B., Éles I., Bombera, Deák Z„ Ifj. Bárdi B. (Bandor J.). Edző: Bárdi Béla. Gól: Éles l. Ifi: 2-5. _____________________ Gera Sándor vezetőségi tag: - Gyenge mérkőzésen, a kilencvenedik percben kapott góllal szenvedtünk vereséget. A döntetlen a látottak alapján igazságosabb lett volna. ____________________________ Bárdi Béla: - Nagy fölényünket csak az utolsó pillanatban tudtuk gólra váltani, és megnyerni a mérkőzést. ____________ Vala-Záhony _______ 2-3 (1-2) Vaja, 100 néző, v.: Csikós. Vaja: Pekk J. - id. Simák J., Soltész Á„ Sashegyi G., Mulutó P, Noszál (Simák L), Hudák P. (Ifj. Simák J.), Vlrtás A. (Soós K.), Kézi B„ Mocsár G„ Kiss A. Játékos-edző: Simák János. Záhony: Pólyák B. - Ács G„ Kői G„ Angyal Á„ Osztolykán E.. Semegl T„ Sére L, Karasz A., Czvlk, Szabó Á., Győri J. (Llngl, Semegl J.). Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Kézi B„ Soltész Á. (11-esből), Illetve Osztolykán E. 2, Ács G. Ifi: 4-3. ____• _____ Simái« János: - Amelyik csapat két perc alatt két gólt tud kapni hazai pályán, az nem érdemel még pontot sem. Gratulálok az ellenfélnek. _______________________ Karasz Attila: - Gratulálok a csapatnak, |ó játékvezetés mellett a nyolcvanötödik per­cig az történt a pályán, amit mi akartunk, ezután volt egy-egy véleményes szituáció mindkét oldalon. Kék-Tlszamentl SE 3-1 (2-0) Kék, 120 néző, v.: Kósa Gy. Kék: Hlmmer - Simon S., Nagy J., Tóth G., Kiss M., Tóth P. (Szurcslk G.), Doboveczki (Szabó M.), Szurcslk Z. (Bíró Z.), Somogyi Cs., Csáki A„ Kamarás. Edző: Farkas Tibor. Tlszamenti SE: Csordás A. - Széplaki S., Mokrl, Szűcs Á„ Bálint A., Peregrin, Somogyi Á„ Ducsi (Kiss Á.), Fodor Cs„ Popovlcs P. (Szűcs G.), Barta R. (Gál Z.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Kamarás J. 3, Illetve Peregrin (11-esből). Kiállítva: Hlmmer A. (84. perc). Ifi: 11-1. __ Farkas Tibor - Klváíó játékvezetés mel­lett, óriási szívvel, a mezőnyben jót látszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Ezzel végre egy kis örömet szereztünk szurkolóinknak, gratulálok a csapatnak. ____________ Szabó Gusztáv: - Hajtós iram jellemezte a mai találkozót, a teljesítményünk alapján nem érdemeltünk volna vereséget. Pátroha-Pap 1-2 (0-1) Pátroha, 50 néző, v.: Vltkai. Pátroha: Fintor - Szabó S„ Hamza A., Borku, Szabó R„ Bedő, Horváth l. (Bodnár G.), Kovács Sz. (Horváth F.), Balogh l„ Rácz S. (Bencs Á.), Tóbiás Sz. (Kokrák). Edző: Fabók István. Pap: Tóth Z. - Kői B., Filó L, Lesku Cs., Erdei K. (Mándokl R.), Kői J. (Sipos V.), Simon G„ Bíró J„ Mudri B„ Saltos N., Dobral (Ombodl). Edző: Maxlmovlts György. Gól: Kokrák, Illetve Bíró J„ Simon G. Ifi: 9-0, ________ Fabók István: - Nem akarok gátja lenni a szárnyalásnak, így feladom. Köszönök mindent annak, aki segítette a munkám, és annak Is, aki nem. A csapatnak, és a mérkőzést a helyszínen megtekintő leendő kollégámnak sokkal több sikerélményt kívánok. ______________________ Maxlmovlts György: - Küzdelmes mér­kőzésen, az állandó és leendő gólszerzőink találatával nyertünk, jó csapat ellen. Tabella 1. Vásárosnamény _______________11 10 1 40-11 30 2. Gyulaháza ___________________11 B 2 1 37-9 26 3. Nyírkárász ___________________11 7 4 21-6 25 4. Fényesiitke _ _______11_ 7 3 1 38-12 24 _ 5. Mátészalka ______________11 7 2 2 43-11 23 6. Záhony _____________________11 6 1 4 31-24 19 7. Pap _______________________11___5___L 5_ 23-29 Í6_ , 8. Alak _______________________11 4 3 4 22-21 15 9. Uldombrád ___________11 4 2 5 15-35 14 10. Nagydobos __________________11 4 - 7 24-28 12 11. Vala 11 3 3 5 16-25 12 12. Demecser 11 3 2 6 20-2B 11 13. Kék ______________. 10 2 1 7 15-41 7 14. Tlszamenti SE* 11 2 - 9 16-45 5 15. Pátroha ________________11 1 1 9 17-29 4 16. Őr 11 11 9 13-43 4 * egy büntetőpont levonva