Kelet Magyarország, 2014. szeptember (71. évfolyam, 203-228. szám)

2014-09-22 / 221. szám

2014, SZEPTEMBER 22., HÉTFŐ KEUET Megyei II. osztály Kelet<Magyarország<csopoit Nagyecsed-Nyirmeggyes 6-1 (3-0) Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 6. forduló Gyulaházán, a Nyírkárász elleni „El Classico” békés körülmények között, gól nélküli döntetlennel ért véget FOTÓ: SIPEKI PÉTER Túrricse-MHota 7-2 (2-0) Túrricse, 100 néző, v.: Balogh L. Túrricse: Szaniszló Sz. - Szabó L, Nagy J., Németh 6., Tóth T, Szűcs A. (Nagy Zs.), Tóth J., Ifl Garda E.. Badar J. (Bodó D.), Szilágyi L., Kerekes M. (Szilágyi S.). Edző: id. Garda Endre. Mitota: Kánya G. - Csókái S„ Ignáa I. (Paládi P.), Bunna I., Delényi A., Lukács M„ Nyilas B„ Jakab J., Végi l„ Síket L, Lukács M. Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: ifj. Garda E. 2, Szilágyi L. 2, Szilágyi S., Tóth J., Nagy J. (11-esből), il- letve Csókái S., Nyilas B. (11-esből). Ifi: 6-0. id. Garda Endre: - Jól játszó ellenfelet sikerült végül nagyon jó helyzetkihasz­nálással megérdemelten legyőznünk. Gratulálok az ifiknek is, akik végre az hozták a mérkőzésen, ami az egész szezonban várható lenne tőlük. _____________________ Rétfalvi Róbert: - Nagyon rossz szériában vagyunk, igencsak fel kell éledni a csapat­nak a következő mérkőzésre, hogy valami értékelhető produkciót tudjunk nyújtani közönségünknek hazai pályán, _________ Tisztaberek-Csenger 3-2 (2-1) Tisztaberek, 50 néző, v.: Pokoraczki. Tiszta­berek: Makay Z. - Juhász A., Molnár R., Rud- nák N., Jóni R., Bencze Á., Lukács N„ Balogh Á., Homoki Á., Bartha K„ Lázár R. Edző: Oroszi István. Csengén Bélteki L. - Mona A., Zámbó K„ Asztalos G., Gaál K„ Getetey, Varga Zs., Katona P. (Bulyáki Á.), Rozman S., Antal J„ Kovács J. (Pankotai I.). Edző: Boros Károly. Gól: Jóni R. 3, illetve Gaál K„ Bulyáki Á. Ifl: 11-1. _____________________ Oroszi István: - Nem is olyan régen még az aranyról szólt ez a párharc, de most meg kell elégednünk azzal, hogy az élmezőnybe kerülés volt a tét. _______ '______ Boros Károly: - Sajnos hoztuk az ide­genbeli formánkat, ami újabb vereséget eredményezett. ____________________ Tlszakóród-Kölese 8-3 (4-2) Tiszakóród, 50 néző, v.: Gergely S. Tiszakóród: Juhász S. - Pásztor Z„ Sira I, Veszprémi Zs., Móricz I. (Szarka R.), Somogyi T, Somogyi R., Fábián R. (Somogyi N.), Légrádi G., Kokas A., Lengyel I. Megbízott játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Kölese: Sztáraszta Gy. - Botos Á. (Csókái L), Sztá­raszta F. (Pffeiffer), Lakatos Gy., Sira T„ Igaz Zs. (Orgován G.), Botos V. (Ármós), Szabó D. (Ombódi), Varga Gy., Tamási D„ Orgován L. Edző: Jencsik Tamás. Gól: Somogyi R. 3, Lengyel I., Kokas A., Sira T, Légrádi G., Fábián R., illetve Orgován L. 2, Botos Á. Kiállítva: Varga Gy. (55. perc). Ifi: 2-8. Veszprémi Zsolt: - Örülök, hogy a nézőket győzelemmel tudtuk megörvendeztetni. Gratulálok a fiúknak, további sok sikert kívá­nok az ellenfélnek is. _________ Jencsik Tamás: - A kiállításig jól tartottuk magunkat, aztán felénk kerekedett az ellenfél.____________________ Szatmárcseke—Beregdaróc 3-1 ti—Ö) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Szikora. Szat­márcseke: Bőnyei B. - Bakó G„ Kóczé G., Orsolyák Á., Mándi Zs., Bandies L, Volkán R. (Mándi Z.), Della (Horváth F.), Orsolyák J., Bozsányi L. (Kovács R.), Bőnyei Zs. (Varga Gy.). Edző: Hadadi Ferenc. Beregdaróc: Tóth A. - Kosztel R„ Lukovics J., Varga G., Bakó Z„ Veres Cs„ Szegedi A., Kosztel D., Lizák B., Szász K.. Lizák B. Edző: Veress Oszkár. Gól: Della S., Bandies L, Varga Gy., illetve Bakó Z. (11-esből). Ifi: 2-2. _______ Hadadi Ferenc: - A győzelem ellenére külön meg kell köszönnünk kapusunk teljesítményét, mert magunknak tettünk nehézzé meccset a rengeteg kihagyott helyzet miatt. _____________________ Veress Oszkár - Alacsony színvonalú mérkőzést vesztettünk el, ebben az összeál- lításban ennyire voltunk képesek. _______ kosárlabda. Hajdúhadházon szerepelt szombaton a Mar- so-NYKK férficsapata, amely előbb 8o-37-re győzte le az NB Il-es Szerencs VSE-t, majd a döntőben 86-54-re az NB I. Totó 38. hét/2. forduló 2. forduló, a tipposztop 1. Hamburg-Bayern München 0-0 x 2. Schalke 04-E. Frankfurt 2-2 x 3. VfB Stuttgart-Hoffenhelm 0-2 2 4. Mainz-Dortmund 2-0 1 5. Wolfsburg-Leverkusen 4-1 1 6.1. FC Köln-Mönchengladbach «-« » 7. Milan-Juventus 0-1 2 Nagyecsed, 300 néző, v.: Mónus G. Nagye- esed: Makó R. - Balogh Gy., Ricsei, Nyíri Gy. (Bulyáki A.), Homann, Varga Gy. (Bulyáki K.), Ascsillán, Nyíregyházi G. (Csernik), Vicickó (Vámosi Cs.), Bodogán, Török I. Edző: Opre Mihály. Nyírmeggyes: Mándi P. - Nagy Zs., Jurkó, Székely Zs., Tóth G. (Palcsák), Hornyák Zs., Pankotai I., Pálfi L (Pető Á.), Drabik, Batizi-Pócsi N„ Gere Zs. Játékos-edző: Bu­lyáki Zoltán. Gól: Török 1.3, Vicickó, Homann, Bodogán, illetve Gere Zs. Ifl: 4-0. ________ Opre Mihály: - Török Pista vezérletével telje­sen megérdemelten nyertünk a fegyelme­zetten játszó vendégcsapat ellen. Köszönet Bíró Attilának, hogy ilyen embereket nevel nekünk, mint a tizenhét éves Bulyáki Kriszti- án, aki most debütált a felnőtt csapatban. Bulyáki Zoltán: - Gratulálok az ellenfélnek, sok sikert a továbbiakban. _____________ Tyukod-Vámosoraszl 3-2 (2-2) Tyúkod, 90 néző, v.: Lizák R. Tyúkod: Iricsek - Gyene (Varga M.), Berki N„ Feka N., Bócsi Gy., Szabó R. (Horváth I), Sustyák, Németh M. (Horváth Z.), Nyerges 0. (Sipos M.), Csaholyi Cs., Kertész J. Edző: Nagy József. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z„ Márton J., Dobos Z„ Csernyi A., libán, Ács A., Baráth G„ Róka R., Riskó T, Szabó A. (Bak T.). Edző: Orosz András. Gól: Kertész J. 2, Csaholyi Cs., illetve Gyene B. (öngól), Szabó A. Kiállítva: Sustyák (74. perc), illetve Baráth G. (72.). Ifi: 2-10. ___________________ Nagy József: - Tizennégy ember ellen meg- érdemelten győztünk. Gratulálok a fiúknak. Orosz András: - Kettő egyes vezetésünknél üres kapura egy méterről nem találtunk be, a hazai kapufa jól „vetődött". Ezzel úgy belelkesítettük a Tyukodot a nézőkkel együtt, hogy amikor a játékosom a kukoricásba ment a kirúgott labdáért, egy néző felrúgta. Ha szépségre játszanánk, akkor mi simán bajnokok lennék. Vereségünket csak saját magunknak köszönhetjük._________ _ Mérk-Vállal-Nyírcsaholy 4-1 (2-0) Mérk. 200 néző. v.: Vitkai. Mérk-Vállaj: Haga R. - Rostás L, Antal Z„ Bozsányi S. (Bodó R.), Bálint M„ Kovács G. (Tóth S.), Lakatos J., Szabó I., Szimuly Gergő (Jávori S.), Szabó V., Zámbó T. Edző: Szimuly Gábor. Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. - Sarkadi L, Botos S., Molnár Sz., Ilku T„ Mező A., Petrohai Gy., Balogh Zs. (Pás- kuly T.), Licz B. (Ilku Á.), Tóth F. (Putirka B.), Jónás P. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Lakatos J. 2, Zámbó T„ Molnár Sz. (öngól), illetve Petrohai Gy. (11-esből). Ifi: 1-5. ________________ Szimuly Gábor: - Nagyszerű mérkőzést produkált a két csapat, a 20. perc tájékán mi nyugodtunk meg először. A srácok óriási tűzzel játszottak, aminek ez a szép siker lett az eredménye. __________________ Tóth Zoltán: - Tizennégy ember ellen azért még mi sem tudunk játszani. Szólhattak volna, hogy ne is menjünk, mert nincs értelme. Ugyanakkor, ha minden hatodik meccsen szenvedünk vereséget, elégedett lesz. További sok sikert a hazaiaknak.______ Tunyogmatolcs-Tarpa 1-0 (0-0) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Fehér Á. Tunyogmatolcs: Szabó A. - Tisza S„ Varga P. (KisgyörgyT.), Somogyi Z„ Szarka Sz., Ke­rekes Sz., Imre Zs., Jakab T. (Mercz J.), Mikes G., Franku A., Imre M. Edző: Baráth Mihály. Tarpa: Laczkó A. - Szalai Á„ Dávid G„ Simon J. (Vincze K.), Lékó R„ Ködöböcz (Horváth M.), Kovács A. (Fekete I), Velez (Simon Sz.), Rózsa R„ Jónás A., Szabó A. Edző: Görög Csaba. Gól: Imre M. Ifi: 2-4. __________ Baráth Mihály: - Ellenfelünk jól játszott a mezőnyben, de a nagyobb akarás a javukra döntött. _________________________ Görög Csaba: - Sokat dolgoztunk, de nem eleget. Gratulálok az „ellenfélnek”. B-s Tiszaújvárost, és ezzel az élen zárt. Az élvonalbeli nyír­egyházi férficsapat számára sokkal inkább értékmérő lesz az e heti, hazai rendezésű fel­készülési torna. KM 8. Roma-Cagliari 2-0 1 9. Genoa-Lazio _________________1-0 1 10. Atalanta-Fiorentina 0-1 2 11. Udinese-Napoli 1-0 1 12. Torino-Verona lapzárta után 13. Manchester Clty-Chelsea 1-1 x 14. Palermo-lntemazionate lapzárta után Gyulaháza, 500 néző, v.: Hadházi. Gyulahá­za: Bandor F. - Deák Z., Kapin M. (Bárdi B.), Bombera, Deák B., Éles I., Juhász L, Molnár G., Tóth G. (Gáti Sz.), Bandor J. (Tóth D.), Gáti S. Edző: Bárdi Béla. Nyírkárász: Borkó- Liptai D„ Rákóczi L, Ujj Gy., Kázsmér, Horváth J. (Kozma A.), Varga J„ Kocserha, Zakor J. (Tóth I), Till J„ Jávor P. Edző: í Dudás Zoltán. Ifl: 0-5. ____________ Bárdi Béla: - Az első percben a játékvezető végeredményt befolyásoló hibát vétett. Az összkép alapián sajnos, és ez a realitás, nem érdemeltünk győzelmet, még úgysem, hogy a második félidőben Inkább nekünk voltak meccslabdáink. _______________ Dudás Zoltán: - Az igazsághoz tartozik, hogy nem játszottunk túl színvonalas mérkőzést. Ugyanakkor, amiért jöttünk, megvalósítottuk. Nem akartuk elrontani a falunapot, így azt gondolom, reális ered­mény született. ____________________ Mátészalkai MTK-Vásárosnamény 0-2 (OH) Mátészalka, 300 néző, v.: Veres J. Mátészal­ka: Pindzsula - Magyar! M„ Docsa, Bojer, Kovács A., Szántó Z. (Kocsán G.), Rézműves F„ Petrohai G. (Kun I.), Éles R„ Soltész B. (Lyáh). Botos G. Edző: Bákony! György. Vásárosnamény: Vass S. - Balogh T. (Bagi Z.), Gyurkó, Szabó K., Balogh A. (Majoros I.), Deskó D. (Kormos A.), Danku J„ Mándi A., Illés R, Bicskó, Balázs G. (Sebestyén G.). Edző: Szilágyi Bertalan. Gól: Bicskó 2. I Ifl: 3-1._________________________________ Bákonyi György: - Mérhetetlenül csalódott vagyok, képtelenek vagyunk átlépni a saját árnyékunkon. Teljesen megérdemelt ven­déggyőzelem született. A vereségen kívül az a legfájóbb dolog, hogy az a rengeteg néző, aki megtisztelte a mérkőzést, és akiket régóta láttunk a szálkái futballpályán, ki tudja mikor teszi ismét tiszteletét hazai találkozón. ___________________ Szilágyi Bertalan: - Az első félidőben kitűnően játszottunk, és sikerült is előnyt szereztünk. A hazaiak a folytatás első húsz percében óriási energiákat mozgósítottak az egyenlítés érdekében, de ezt az időszakot sikerült átvészelnünk. A hajrában végül a legjobb pillanatban ismét betaláltunk, és megérdemelten nyertük meg a meccset, melyen a játékvezetők is remek teljesít- ményt nyújtottak. Záhony-Nagydobos 3-1 (3-0) Záhony, 100 néző, v.: Kósa Gy. Záhony: Pólyák B. - Balogh S. (Győri J.), Karasz A., Angyal Á„ Semegi T„ Czvik, Ling A., Osztoly- kán E. (Kovács I.), Szabó Á.. Ács G., Kalu. Edző: Karasz Attila. Nagydobos: Mucsicska- Onder G„ Varga J„ Benkő J., Sipos J., Tóth F„ Bégány G„ Szabó L, Bálint Cs. (Tóth Zs.) BégányZs. (Szender J.),Zsatku (Patály A.). Játékos-edző: Herceg Attila. Gól: Kalu, Ács G., Semegi T„ Illetve Sipos J. Hl: 13-0. _____ Karasz Attila: - Nem vagyok benne biztos hogy győzelmet érdemeltünk, mert a mér­kőzés folyamán több periódusban Is nagyon rosszul játszottunk. Megyünk tovább, de azt nem tudjuk, hogy ez a teljesítmény a végén mire lesz elég. _____________________ Herceg Attila: - Nem szeretném kommen­tálni a pályán látottakat. Sényő, 200 néző, v.: Tassy. Sényő: Lippa J. - Gégény I., Klepács, Horváth N„ Fiumei, Fábri Z. (Krajczár), Asztalos K„ Haburcsák B. (Kléninger), Kovács B„ Fekete A. (Karaffa), Kovács I. Edző: Rubóczkl Tibor. Nyírlbrony: Mencsik I. - Nagy S. (Tóth -Sipos G.), Pász­tor J., Kriston R„ Pető M. (Király T.), Bárdos, Konziti T. (Asztalos T.), Imre L, Marincsák, Galamb (Vári M.). Csökmei (Tóth A.). Edző: Lakatos Zsolt. Gól: Kovács B. 3, Kovács 1.3, Fábri Z. Kiállítva: Klepács (42. perc), illetve Bárdos (42, perc). Ifl: 5-1. Rubóczkl Tibor. - Az első félidőben kapkodva játszottunk, a második félidőben jöttek a gólok és (gy meg is nyugodtunk. További sok sikert kívánok a Nylribronynak! Lakatos Zsolt: - Gratulálunk a Sényőnek! Nyírvasvári-Újfehértó 2-3 (0-1) Nyírvasvári, 100 néző, v.: Király A. Nyírvas­vári: Angyal L - Pető G., Kovács A., Kun K., Serbán J. (Paulik J.), Karczub, Durucskó, Siv- adó P., Angyal D. (Erdei Cs.), Pelyák M. (Kiss M.), Csige I. Edző: Dolhai Tibor. Újfehértó: Piskóti R. - Kerecsen, Fekete L, Pallai J„ Szilágyi A., Enyedi, Zámbó D., Csajkó (Asz­talos A.), Szoták, Osikóczki, Szigeti V. Edző: Urr László. Gól: Kovács Á„ Pető G., illetve Pallai J„ Zámbó D„ Osikóczki. Hl: 0-9. ____ Dolhai Tibor - Kőműves Kelemen elérte célját. __________________________________ Urr László: - Ezt hívják periodikusságnak. Levelek-Encsencs 3-1 (2-1) Levelek, 150 néző, v.: Bíró Cs. Levelek: Tuza L - Sitku G„ Gebri Gy., Bukta M., Hegedűs D. (Csekkk A.), KissL. (SveltaZ.), Pásztor J. (Sitku D.), Takács J. (Varga Z.), Ruff, Pekk T„ Busák L (Vas I.). Edző: id. Majláth Sándor. Pap-Őr 3-2 (1-1) Pap, 80 néző, v.: Éslk L. Pap: Tóth Z. - Mudri B„ Sajtos N., Lesku Cs., Filó, Erdei K. (Om- bodi), Kői B„ Dobrai (Vincze V), Kol J„ Bíró J., Szabó G. Edző: Maximovits György. Őr Kedves Gy. - Kendi, Kiss A. (Kiss K.), Márton T„ Kovács T. (Nagy J.), Szabó V, Popovics N. (Murguly I.), Szabó A., Tisza Á„ Dudlcs (Vinnai T), Makszim G. (Mondom). Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Erdei K„ Dobrai G., Szabó G„ illetve Tisza Á„ Szabó V. Ifi: 2-1. Maximovits György: - Hajtós kis mérkőzés volt, gratulálok a csapatnak, és az ellenfél kapusának is a most nyújtott teljesítmé­nyéhez __________ kálmándi Bertalan: - Az első félidőben hajtottuk, küzdöttünk, sajnos a második félidőre elfogytunk. Ha nincs a kiválóan védő kapusunk, súlyosabb is lehetett volna a vereségünk. TlszamentlSE-Ujdombrád 1-2 (0-2) Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Vasas J. Tlszamentl SE: Csordás A. - Szűcs Á„ Gajda A., Mokri, Széplaki S., Bálint A., Peregrin, Baráth P„ Ducsi (Gaál Z.), Fodor Cs., Somogyi A. (Bartha R.). Edző: Szabó Gusztáv. Úldombrád: Sinka Gy. - Kemács József, Szőlősi A„ Sipos J„ Geri K. (Veress A.), Tóth B„ Kemács János, Komlósi L, Csombók Cs., Horváth A„ Szabó D. Edző: Kató István. Gól: Peregrin, illetve Horváth A., Szabó D. Hl: 4-1. _________________ Szabó Gusztáv: - Az első félidő elején az ellenféllel rúgattunk két gólt, aztán hiába Encsencs: Sivadó R. - Nagy T„ Küzmös R., Nagy A„ Habinyák (Kósa R.), Varjasi K. (Bíró J.), Lengyel L, Balogh D„ Balogh N. (Mílák), Biró Zs. (SzabóT), Hadházi A. Edző: Szabó Sándor. Gól: Ruff, Hegedűs D„ Pekk T„ Illetve Hadházi A. Hl: 1-0. ___________ íd. Majláth Sándor - Egyszer minden sorozatnak vége. ___________________ Szabó Sándor - A hazai csapat többet tett a siker érdekében, (gy teljesen megér­demelten tartotta otthon a három bajnoki pontot,________________________ Rakamaz-Napkor 4-2 (2-2) Rakamaz, 100 néző, v.: Resán G. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki A. (Dinó J.), Hornyai, Venczel I., Tóth G„ Riczu R„ Fedor A., Galam­bos! Zs., Dudás B. (Kassai N.), Hornyák M. (Matejkó G.), Galambosi G. Edző: Fecsku István. Napkor Gégény L. - Ország Zs., Csákányos T., Pallal G., Nagy A. (Kovács G.), Potyók, Magyar M. (Nagy D.), Somogyi L, Szatlószki, Fekete Z„ Toldi A. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Fedor A. 2, Hornyák M„ Riczu R„ Illetve Toldi A., Szatlószki. Ifi: 0-0.____________________________ Fecsku István: - Toldi rossz felé mutatta az irányt_________________________ íd. Fekete Zoltán: - Aki nem látta a meccset, annak lehet, hogy furcsa amit mondok: győzelmi esélyt szalasztottunk el. A negyvennegyedik percig kettő nullra vezettünk, a második félidőben nem tudtuk ugyanezt a játékot produkálni, így a néha alattomosan játszó Rakamaz megérdemel­ten nyert. ______________ Apagy-Vasmegyer 2-0 (l-Ö) Apagy, 100 néző, v.: Tordai. Apagy: Kovács I. - Márton I. (Jakab R.), Tar F., támadtuk végig az egész mérkőzést, az egyenlítés nem jött össze. Úgy érzem, ezen a mérkőzésen két tizenegyessel is adósunk maradt a játékvezető. Gratulálok az ifiknek a hazai győzelemhez. _________■ Kató István: - Kétgólos előnyünket a hazai csapat nem tudta ledogozni, ezért rászolgáltunk a számunkra nagyon fontos három pontra. _____________________ Ajak-Fényestitke 2-2 (0-1) Ajak, 140 néző, v.: Csáki L. Ajak: Leskovics - Iski D., Kontér, Varga R„ Sütő N„ Magyar R. (Bakó M.), Barati, Erőss P„ Magyar Z. (Magyar D.), Baráth I., Magyar P. (Folytán Z.). Edző: Szanyi János. Fényeslltke: Márta J. - Bakó G., Rusznák S., Szőlősi L„ Balogh K„ Lupcsa, Révész Zs. (Tóth A.), Balogh R., Pálinkás T. (Éslk A.), Nagy B., Miskolczi G. (Fodor Cs.). Edző: Pokol László. Gól: Barati, Baráth I., illetve Balogh K. 2. Kiállítva: Kontér (38. perc). Ifi: 1-3.___________ Szanyi János: - Jó iramú mérkőzésen fel­váltva forogtak veszélyben a kapuk. Büszke vagyok a csapatra, hogy emberhátrányban játszva, kétszer Is egyenlíteni tudott. Továb­bi sok sikert kívánok a vendégeknek. _____ Pokol László: - Parázs hangulatú mérkő­zésen igazságos döntetlen született. _____ Demecser-Pátroha 2-0 (1—0) Demecser, 100 néző, v.: Rajzinger I. Deme- cser Papp J. - Ballai Z„ Gombkötő J„ Varga E. (Varga J.), Hajnal A., Lelt, Kiss R. (Koncz G.), Illés J„ Kantár K„ Hegedűs L. (Dankó Z.), Minyln. Játékos-edző: Mlnyin VltallJ. Pát ro­Orosz G„ Támba T„ Szalka N., Kozák R„ Korpás (Badarász), Villás N. (Pataki T), Kiss Z., Marcsek T. Edző: Szegfű Mihály. Vasmegyer Kállai P. - Éles Cs. (Kovács Z.), Tardi Zs., Hajnal A., Dankó M. (Resán A.), Bodó I., Bitecz J. (Papp B.), Kiss I., Laskay F. (Paulik Z.), Toronyi G., Csombók Z. Edző: Bodó Attila. Gól: Márton I. (11-esből), Jakab R. Hl: 7-0. ________________________ Szegfű Mihály: - Megérdemelt győzelmet arattunk. A csapat ezen győzelmét Badarász Gergő beteg édesanyja mielőbbi gyógyulására ajánlja. ________________ Bodó Attila: - Az idény leggyengébb játékával megérdemelt hazai győzelem született. ______________ Gávavencsellő-Ófehértó 1-1 (0—0) Gávavencsellő, 152 néző, v.: Lengyel A. Gávavencsellő: Simkó M. - Szabó Z.. Hengsperger A., Pásztor Zs., Csohány Z„ Gégény Z. (Nagy R.), Tóth Z. (Kőpájer J.), Balogh R. (Csemák I.), Balázs K. (Bodnár S. ), Hengsperger A. (Szabó M.), Koczogh. Edző: Falatovics László. Ófehértó: Mudri A. (Stekler A.) - Berea A., Ujfalusy G., Pekács Zs., Varga Z„ Kovács T. (Künstler A.), Géczi R, Kóka K., Kerekes M. (Juhász A.), Váai G. (Ruszinkó B.), Murguly Cs. Edző: Lőrina Sándor. Gól: Szabó M., illetve Géai P. Ifi: 4-2. ____________________________ Falatovics László: - Nagy akarattal, de tompán játszva tartottunk itthon egy pontot.__________________________ Lőrincz Sándor - Egy nullás vezeté­sünknél eldönthettük volna a mérkőzést, de nem tettük, az ellenfelünk pedig élt kínálkozó lehetőségével, így egyenlített. Mi álltunk közelebb a győzelemhez, de mivel ha: Fintor S. - Szabó R., Hamza (Bencs A.), Batár, Bedő (Szabó S.), Ráa S. (Borku T.), Balogh I., Horváth F., Kovács Sz. (Mozga), Bodnár G. (Kozma D.), Kokrák. Edző: Fabók István. Gól: Illés J„ Dankó Z. Ifi: 3-3. Mlnyin Vitali): - Lelkesedéssel, akarattal, és a helyzeteink kihasználásával megér­demelten győztünk. További sok sikert Pátrohának. __________________ Fabók István: - Úgy látom, itt sokkal nagyobb a probléma, mint gondoltam. Akarat, alázat, és koncentráció nélkül csak szánalmas vereségeket fogunk elszenvedni. Vaja-Kák 2-1 (0-1) Vaja, 100 néző, v.: Domoszlai. Vaja: Pekk - Simák J„ Simák L, Noszál, Sashegyi G„ Kézi B„ Mocsár G., Mulutó (Gáspár D.). Soós K. (Sashegyi Sz.), Virtás A. (Kiss A.), Soltész A. Játékos-edző: Simák János. Kék: Hlmmer A. - Kamarás J., Gazdag A., Csáki A., Dobovenszki, Tóth G„ Nagy J„ Simon S. (Ignácz G.), Somogyi Cs., Szurcsik Z. (Torma A.). Király T. Edző: Farkas Tibor. Gól: Kiss A., Kézi B„ illetve Szurcsik Z. Kiállítva: Kamarás J. (71. perc). Ifi: 3-2. ________ Simák János: - Adtunk egy félidőnyi előnyt az ellenfélnek, de úgy érzem, a második félidei játékunk alapján rászolgáltunk a győzelemre. _____________________ Farkas Tibor - Egy szavam se lehet a csapatra, mert nagyon jól játszottunk, de jött két rövidzárlat, és az ellenfél otthon tartotta a három pontot. Nemcsak a pálya talajával kellett megküzdenünk. nem tudjuk a játékszabályokat, meg kellett elégednünk a döntetlennel. _______ Kótaj-Terem" 7-2 (3-2) Kótaj, 150 néző, v.: Jakab Gy. Kótaj: Czenki R- Hangácsi T„Takács I., Sarkadi Sz. (Nagy B.), Lucskai Sz., Kató Gy., Ráa R., Korsovea- ki M. (Arnold), Fekete Á„ Záhonyi G., Kovács P. Edző: Czlfra Krisztián. Terem: Boros V.- Kun G., Moldovan M., Osvath Sz., Tanka L, Peres R„ Virág G., Dallos A., Fodor T„ Osvath Z„ Andrejcsák. Edző: Berettyán Gábor. Gól: Rácz R. 5. Fekete A. 2., illetve Fodor T., Osvath Z. Ifi: 4-1.___________________ Czlfra Krisztián: - Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. A falunap lezárá­sához tökéletes volt ez a győzelem. ______ Berettyán Gábor - Jelenlegi mentális állapotunkban ennyire vagyunk képesek. A hazaiaknak gratulálok a győzelemhez! GFSEOros-Nyfipazony 0-0 Oros, 200 néző, v.: Nagy T. GFSE Oros: Sós S. - Nagy I., Szatke, Winkler, Homonyik, Lakatos I, Kóka S„ Bognár R„ Czeczeli R. (Brandies M.), Sándor K. (Varga F.), Simon J. (Tolnai B.). Edző: Búzás Lajos. Nyírpazony: Krizsanovszki - Krakkó, Soós G., Ladik S„ Kvaka Á„ Lakatos P. (Cipf), Szabó I., Lukács G., Márton R (Úr G.), Szabi) S„ Paulik I. (Pécsi G.). Edző: Vránszki Péter. Ifi: 4-2. Búzás Lajos: - Sportszerű mérkőzésen mindkét csapat fegyelmezetten játszott, így igazságos eredmény született. Az előre játékban mindenképp javulnunk kell. Meg­született az első hazai pontunk. Czeczeli Rolandnak gratulálunk a bemutatkozáshoz a felnőtt csapatban! ________________ Vránszki Péter - Sokkal jobban kellett volna ezt a győzelmet akarnunk... Két könnyed győzelem Kvízmegfejtés Melyik költőnk töltötte a nyaralt Tlszabecsen, s írta a Tücsökzene című verset? d) Szabó Lőrinc Labdarúgás Megyei II. osztály, Rakamaz Takarék>csoport, 6. forduló Sényő-Nyírlbrony 7-0 (2-0) Labdarúgá 1. Sényő 6 5 1 _ 30-5 16 1. Vásárosnamény 6 6­­24-5 18 1. Nagyecsed 6 6­_ 38-4 18 2. Rakamaz 6 4 2­13-5 14 2. Gyulaháza 6 5 1­23-3 16 2. Mérk-VállaL 6 5­1 22-8 15 3. Nyíribrony 6 4­2 10-10 12 3. Fényeslitke 6 4 1 1 16-5 13 3. Nyírcsaholy 6 4 1 1 16-12 13 4. Kótaj 6 3 3­14-7 12 4. Mátészalka 6 4­2 22-5 12 4. Túrricse 6 4­2 19-11 12 5. Nyírpazony 6 3 2 1 15-7 11 5. Nyírkárász 6 3 3­9-4 12 5. Tunyogmatolcs 6 4­2 16-14 12 6. Terem 6 3 1 2 17-12 10 6. Demecser 6 3 1 2 18-12 10 6. Szatmárcseke 6 3 1 2 12-19 10 7. Apagy 6 3 1 2 11-21 10 7. Záhony 6 3 1 2 16-12 10 7. Csenger 6 3­3 21-14 9 8. Napkor 6 2 2 1 17-10 8 8. Nagydobos 6 3­3 16-14 9 8. Tisztaberek 6 3­3 14-12 9 9. Encsencs 6 2 1 3 9-9 7 9. Vaja 6 2 2 2 8-11 8 9. Tyúkod 6 3­3 10-16 9 10. Vasmegver 6 2 1 3 10-15 7 10. Ajak 6 2 1 3 10-11 7 10. Vámosoroszi 6 2 1 3 10-9 7 11. Nyírvasvári 6 2 1 3 7-13 7 11. Újdombrád 6 2 1 3 10-23 7 11. Nyírmeggyes __________ 6 2 1 3 13-16 7 12. Újfehértó 6 2­4 9-16 6 12. Tiszamenti SE 6 2­4 10-23 6 12. Mitota 6 2­4 14-24 6 13. Gávavencsellő 6 1 2 3 9-13 5 13. Pátroha 6 1 1 4 10-13 4 13. Tiszakóród 6 1 1 4 14-19 4 14. Levelek 6 1­5 8-12 3 14. Pap 6 1 1 4 6-18 4 14. Tarpa 6­4 2 4-15 4 15. GFSE-Oros 6­3 3 3-9 3 15. Kék 6­1 5 5-26 1 15. Kölese 6 1­5 10-35 3 16. Öfehértó 6 - 2 4 3-19 2 16. őr 6 - - 6 8-26 - 16. Beregdaróc 6-15 9-19 1