Kelet-Magyarország, 2014. április (74. évfolyam, 76-100. szám)

2014-04-07 / 81. szám

2014. ÁPRILIS 7., HÉTFŐ KELET Megyei II. osztály: Rakamaz Takarék csoport Gávavencsellő-Vasmegyer 2-1 (0-1) Gávavencsellő, 180 néző, v.: Gáspár. Gávavencsellő: Simkó M. - Pásztor Zs., Hengsperger A., Kőpájer J. (Hacsa N.), Bodnár S„ Gégény Z., Csohány Z., Koczogh I, Mátyás F. (Szabó Z.), Nagy R. (Paulik Z.), Balázs K. (Majchrovics Z.). Játékos-edző: Ifl. Hengsperger András. Vasmegyer: Kromplák Gy. - Dankó M., Tardi Zs., Lábas P„ Laskay R, Bodó I., Kiss I., Csombók Z„ Iván Zs., Kádár A. (Tóth M.), Edson. Edző: Bodó Attila. Gól: Paulik Z. 2, illetve Bodó I. Kiállítva: Csohány Z. (17. perc), illetve Bodó l. (80. perc). Ifi: 0-3. _______ Ifi. Hengsperger András:-Egy jó csapat ellen, furcsa körülmények között szereztük meg a számunkra nagyon fontos három pontot. ___________________________ Bodó Attila: - A játékvezető a második félidei ténykedésével bőven belenyúlt a mérkőzés végeredményébe. Nagyhalász-Kék 2-0 (0-0) Nagyhalász, 110 néző, v.: Kovács I. Z. Nagy­halász: Jakocska Cs. - Szabó B., Tilki M., Orosz T. (Turóczi Cs.), Balogh N. (Szobonya R), Horváth M., Kóder L. (Boros I.), Tóth Z. (Szitái R.), Szabó M. (Tóth N.), Szabó S., Anderka R. Játékos-edző: Kiss Gábor. Kék: Himmer A. - Simon S„ Csáki A., Lelt J„ Ballai Z., Szabó K. (Ignácz G.}, Somogyi Cs., Nagy J„ Erőss R, Szurcsik Z., Kamarás J. (Tóth G.). Játékos-edző: Papp Zsolt. Gól: Szabó S„ Tóth N. Ifi: 2-0. _____________ Kiss Gábor - Látszott a pályán, hogy a két csapat nem azonos célokért küzd. A meccsen az volt a kérdés, mikor szerezzük meg az első gólt. A csapat a győzelmet Albók Lajos születésnapjára ajánlja. ___ Papp Zsolt: - Ellenfelünk ugyan többet birtokolta a labdát, de nagyobb helyze­tek az elején mégis nekünk adódtak. A meccs összképét tekintve azért azt kell mondanom, megérdemelt Nagyhalász győzelme. _________________ Ajak-Pátroha 0-1 (0-0) Ajak, 80 néző, v.: Kozics. Ajak: Leskovics A. - Magyar D„ Sütő N„ Magyar R., Horváth A., Varga R., Kovács Zs., Kovács Z., Magyar P., Kovács P. (Mezei J.), Paráda R. Edző: Szanyi Attila. Pátroha: Fintor S. - Farkas T, Gulyás J. (Almási Z.), Borku I, Horváth F„ Bodnár G. (Tóth A.), Kertész L, Pljutyinszkij A., Rácz S. (Póti N.), Mocsár Cs., Tóbiás Sz. Edző: Kocserha Csaba. Gól: Horváth F. Ifi: 2-8^ Szanyi János: - Magas szintű játékveze­tés mellett nagy iramban megkezdjük a zárkózást az alsó mezőnyhöz. __________ Kocserha Csaba: - Megérdemelten nyert a csapat, és köszönjük azoknak a szurkolóinknak is, akik a rossz idő ellenére elkísértek bennünket. Vaja-Újdombrád 1-1 (1-1) Vaja, 100 néző, v.: Tömöri. Vaja: Pekk J. - Simák J., Simák Zs., Soós K., Noszál T„ Soltész A., Hudák P. (Gáspár D. j, Virtás A. (Sashegyi Sz.), Mocsár G., Soltész B„ Mu- lutó P. (Gdovin J.). Játékos-edző: Gdovln János. Újdombrád: Sinka Gy. - Batta J., Sinka J„ Kernács József, Farkas A., Veress Á. (Kernács János), Ignéczi Cs. (Sipos J.), Geri K. (Horváth A.), Szőlősi A. (Komlósi L), Csombók Cs., Szabó D. Edző. Szőlősi Dezső. Gól: Soltész Á., illetve Csombók Cs. Ifi: 4-0. _________________ Gdovin János: - A múlt heti akaratunk „bennmaradt” az öltözőben. Ez a csapat nem bírja el, hogy két-három ember alibizik egész meccsen. _______________ Veress László vezetősi tag: - Hajtós mérkőzés, és igazságos eredmény gületett. Gyulaháza-Nyírkarász ~ 2-0 (0-0) Gyulaháza, 200 néző, v.: Hegedűs Cs.. Gyulaháza: Bandor F. - Tóth G., Farkas G. (Kapin M.), Juhász L, Bombera M. (Dudás L), Deák B. (Kovács Cs.), Deák Z„ Éles I. (dr. Bárdi B.), Tóth D. (Zubály B.), Molnár G., Gáti S. Edző: Bárdi Béla. Nyírkárász: Borkó J. - Kozma A., Rákóczi L, Majoros I., Horváth G„ Szabó L, Till J. (Király J.), Hor­váth J. (Ujj Gy.), Tóth T, Zakor J. (Kocserha G.), Jávor R Edző: Tóth Tibor. Gól: Éles 12. Kiállítva: GátiS. (46. perc). Ifi: 3-2. Bárdi Béla: - A szerencsések ma két nagyszerű meccset láthattak, különösen az ifi- és a felnőttcsapat második félideje alakult emlékezetesre. A kicsik vert hely­zetből fordítottak, a nagyok pedig egy félidei emberhátrányból nyerték meg a derbit. Mindkét csapat játékosainak csak gratulálni lehet a mai teljesítményhez. Tóth Tibor: - Közepes első félidő után a kiállítás minket zavart meg, és a játék képe alapján megérdemelt hazai siker született. Gratulálunk a Gyulaházának. Fényeslitke-Rohod 8-2 (3-0) Tuzsér, 150 néző, v. EsikL Fényeslitke: Kovácsi (Mártha J.) - Szőlősi L, Sárkány G„ Pálinkás! (Szabó A.), Balogh K. (Ré­vész Zs.), Lupcsa Cs., Balogh R., Miskolczi G., Nagy B„ Tóth Á. (Pásztor S.), Bakó G. (Lesku R). Edző. Pokol László. Rohod: Tomasovszki G. - Jóni A„ Balogh N„ Doboveczki l„ Gazdag A., Jávor N., Király 1, Papp 1, Kézi B. (Király L), Tóth R, Nagy I. (Király L.). Játékos-edző: Király Tibor. Gól: Miskolczi G. 3, Lupcsa Cs. 3 (egyet 11-esből), Sárkány G„ Balogh R„ illetve Király! 2. Ifi: 3-1. __________________ Pokol László: - Jó volt visszatérni Tuzsér- ra, ahol nagyon szép éveket töltöttünk el. Jó játékvezetés mellett csak a helyzetek töredékét használtuk ki. Gratulálunk az Ifik újabb győzelméhez. A csapat osztozik Pálinkás Tamás gyászában, aki a héten vesztette el édesapját. _______________ Király Tibor: - Elfogytunk, szétestünk, így nem sok értelmét látom a folytatásnak. Pap-Demecser 4-2 (3-2) Pap, 100 néző, v.: Magyar P. Pap: Kovács Zs. - Onder G., Szoboszlai B. (Ombodi 1), Danku J., Hamza A., Ács G., Bandor J. (Sza­bó Sz.), Molnár Cs., Kázsmér L. (Birtás D.), Balogh I. (Köblös 1), Kerepesi L (Sajtos N.). Edző: Dallos László. Demecser: Simon T. - Gombkötő J., Rigmányi L, Varga E., Balogh Cs., Kocsis Z. (Szabó Gy.), Kertész K„ Kiss R., Fabu R. (Mándoki L), Lehóczki Zs., Varga 1 Játékos-edző: Mi- nyin Vitalij. Gól: Ács G. 3 (egyet 11-esből), Szoboszlai B„ illetve Lehóczki Zs., Kertész K.HÜ5-3. _______________________ Dallos László: - Az első félidő közepét kivéve uraltuk a meccset, akaratban is felülmúltuk ellenfelünket, és megérde­meltenjraertükjnegahto Mlnyln Vitalij: - Az első félidő végén történt rövidzárlat megpecsételte sorsun­kat. Egy pár játékos küzdőszellemből ma „jelesre" vizsgázott. __________________ Szabadnapos: Záhony. Pihenten és lendületből vágnának majd vissza KOSÁRLABDA. Ismerősként kö­szönthetik majd egymást a hétfő délutáni bajnoki részt­vevői, hiszen az amatőr női NB felsőházában szereplő Nyír­egyházi FSE-NYKS és az MTK II játékosainak többsége talál­kozott egymással nemrégiben az országos juniorbajnokság pécsi döntőjében. Akkor az 5-8. helyért kiírt keresztjátékban a fővárosiak nyertek, most - rutinosabb já­tékosaival kiegészülve - visz- szavághatnak a nyírségiek az MTK II-nek, amely persze szintén erősödik azzal, hogy az NB I. A csoportos csapatából is foglalkoztat kosárlabdázókat. A mérkőzésnek amúgy ko­moly a jelentősége, hiszen a felsőházi rájátszás tabelláján egymást követik a csapatok a harmadik és a negyedik he­lyen, az NYFSE-NYKS egy győzelemmel van lemaradva mostani vendégeitől, és éppen ezért Farkasinszki Gyuláné edző is ki-ki mérkőzésnek ne­vezte a találkozót. Hazai pályán persze van esély a győzelemre, a tréner bízik abban, hogy idősebb kosárlabdázói kipihenten és feltöltődve, a juniorok pedig a korosztályos bajnoki döntő lendületével vetik majd magu­kat a küzdelembe. km-bt Mai sportműsor Kosárlabda. Amatőr női NB, felsőházi rájátszás: Nyíregyházi FSE-NYKS-MTKII, Főiskola, 16. Megyei II. osztály Nyirerdő csoport, 21. forduló Nyiribrony-Nyírtelek 4-10-0) Nyíribrony, 150 néző, v.: Szabó I. Nyíribrony: Nagy A. - Pásztor J„ Bárdos A., Király D. (Jóni I.), Tóth Zs., Nagy S„ Kriston R. (Lakatos S.), Konzili! (Tóth A. ), Imre L, Marincsák R., Galamb P. Játékos-edző: Nagy Attila. Nyírtelek: Szabó Z. - Csernák I. (Künstler A.), Bácskái A., Karasz L, Karasz G., Kriser Sz., Kóka K. (Kóka Gy.), Kovács T, Lukács G„ Ványi Zs„ Márton R Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Marincsák R. 2., Imre L, Konzili T„ illetve Ványi Zs. Ifi: 3-2. Nagy Attila: - Küzdelmes mérkőzésen helyzeteink töredékét kihasználva magabiztos győzelmet arattunk egy jó csapat ellen. _______________________ Ember Roland: - A végjátékban pontat­lanok voltunk, a párharcok nagy részét elvesztettük, így nem is születhetett más eredmény. Gratulálok _a_z ellenféltnek: Őfehértó, 80 néző. v.: Frindik JŐfehértó: Mudri A. - Soós G., Sipos J. (István G.), Ujfalusy G., Tóth P. (Varga Z.), Pekács Zs., Kópis G. (Ruszinkó B.), Szabó I., Géczi P„ Bálint A., Kerekes M. (Budai J.). Edző: Lőrincz Sándor. Apagy: Kovács I. - Tar R, Bedécs G. (Szegedi Z.), Kiss Z., Marcsek I, Korpás Z., Orosz G„ Soós D„ Kozák R„ Támba T, Bakró A. Edző: Szegfű Mihály, Gól: Géczi P. 2, illetve Bakró A. Ifi: 1-3. __ Lőrincz Sándor. - Mudri Attila kapusunk és Géczi Peti kiváló egyéni teljesítménye­inek köszönhetjük mai győzelmünket. Ellenfelünk mezőnyben jobban játszott nálunk, több helyzetet alakított ki, viszont mi jobb százalékban használtuk ki lehetőségeinket. Gratulálok az apagyi csapatnak, mint ahogy saját játékosaim­nak is a győzelemhez!________________ Szegfű Mihály: - Mindent elmond a mérkőzésről, hogy a hazai kapus volt a mezőny legjobbja. . Szakoly-Tiszavasvári 2-3 (2-0) Szakoly, 250 néző, v.: Bíró Cs. Szakoly: Szobonya G. - Kevert S„ Szenes I., Kiss A., Fodor T, Csire G. (Máté G.), Kiss I., Palaga R (Vinai K.), Madzin I., Balogh Zs., Dávid G. (Kiss !). Edző: Madalina György. Tiszavasvári: Polgári L. - Tályai P. (Szolyka I), Daru I., Lakatos B„ Szilágyi B. (Pethe G.), Bakos I, Szabó M„ Nagy I., Nagy D., Szolyka G. (Gyurján R.), Péntek A. Edző: Mirgai László. Gól: Kiss I. Madzin I., illetve Gyurján R„ Nagy I., Lakatos B. Ifi: 1-2. ________________________________ Madalina György: - Amelyik csapat hazai pályán kettő nullról megver bennünket, az megérdemli, hogy bajnok legyen.__________________________ Mirgai László: - Az első félidőben álmo­sak voltunk, míg a hazaiak motiváltán Lakatos Barna (jobbról) nem elégedett meg az ellenfél sanyargatásával - a gólszerzésre is maradt energiája, a Tiszavasvári pedig rangadót nyert Szakolyban fotó: sipeki Péter kezdtek. Sajnos Madzint csak szemmel követtük, ennek eredménye lett, hogy a Szakoly két gólt szerzett az első fé­lidőben. A második félidőben szerkezeti változást hajtottunk végre, melynek következménye, hogy megfordítottuk a mérkőzést. A hazai csapat méltó ellenfél volt, amelynek sok sikert kívánok, miként az edző kollégámnak! Encsencs-Kótaj ___ 1-1 (1-0) Encsencs, 100 néző, v.: Simon ! En- csencs: Sivadó R. - Varjasi K., Nagy A., Habinyák M. (Sóss S.), Szabó I, Biró Zs., Harcsa T. (Bíró L), Pika R., Kosa R„ Bak D., Milák A. Edző: Szabó Sándor. Kótaj: Czenki P. - Korsiveczki M., Fekete Á„ Nagy B. (Molnár Cs.), Simon K., Kató Gy., Kovács R, Hangácsi!, Rácz R. (Paulik !), Takács I., Simtchatca S. Edző. Czifra Krisztián. Gól: Varjasi K. (11-esből)., illet­ve Simtchatca S. Kiállítva: Milák A. (66. perc), illetve Czenki P. (4. perc). Ifi: 1-5. Szabó Sándor: - Tartalékos csapatunk aránylag jól helyt állt a jó erőkből álló Kótaj ellen, megérdemelten szereztük meg az egyik pontot. _______________ Orosz Mihály vezetőségi tag: - Megta­pasztaltuk milyen az, amikor egy olyan meccsre, amelynek már nincs tétje, a játékvezetők szégyeneit küldik. Terem-Nyfrvasvárl .... 4-00-0) Terem, 250 néző, v.: Tassy. Terem: Boros V. - Pető G„ Mastan l„ Bégányi Zs., Lehoczky R„ Czimerman E„ Moldovan Marius., Virág G„ Erdei Cs. (Szendrei J.), Fodor T, Peres R. (Kurucz R.). Edző: Berettyán Gábor. Nyírvasvári: Aranyász ! - Lengyel L, Tóth ! (Tanka L), Kovács Á., Serbán J., Sivadó L. (Heller!), Kun K., Kocsis Z„ Makay R. (Petrás M.), Szarka I., Fazekas A. Edző. Kocsis Pál. Gól: Fodor T. 2., Czimerman E„ Peres R. (11-esből). Kiállítva: Kun K. (73. perc). Ifi: 10-0. __ Berettyán Gábor: - Egységesen, a második félidőben jól is játszva, megér­demelten nyertünk. Sok sikert kívánok a Ny Írvasvárinak a továbbiakban! ________ Kocsis Pál: - Ameddig bírtuk erővel, partiban voltunk az ellenféllel, de túl nagynak bizonyult a rendkívül jó pálya. Osztozunk a Terdik család gyászában. ___ Napkor-Rakamaz 1-0 (1-0) Nagykálló, 100 néző, v.: Koszytu. Napkor: Gégény L. - Csákányos T, Homonyik Cs., Gilányi L, Ország Zs., Somogyi L. (File Z.), Csajkó J. (Nagy Á.), Málik J. (Gottfried R), Szigeti V. (Sárga L), id. Fekete Z„ ifi. Fekete Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki A., Galambosi Zs., Neuzer B., Kassai N. (Galambosi G.), Potornai M., Venczel I. (Tóth G.), Fedor A., Riczu R. (Hornyai D.), Dinó J. (Glonczi D.), Ponczók ! (Balogh J.). Edző: Fecsku István. Gól: id. Fekete Z. Ifi: 10-0. ______ ________________ Id. Fekete Zoltán: - Élvezetes, szá- munkra eredményes mérkőzésen kiváló játékvezetés mellett ma két jó csapat volt a pályán: a a napkori Ifi és a felnőtt. Fecsku István: - Amit ma műveltünk, az katasztrofális. Űjfehértó-Levetek ~ F-2(0-2) Ujfehértó, 150 néző, v.: Szikszai. Ujfe- hértó: Nyíkita P. - Zámbó J., Fekete L, Pallai J., Mosolygó G., Enyedi M„ Kiss Sz., Pallai G., Zámbó D. (Nyikita R.), Balogh I., Osikóczki I. Játékos-edző: Ábrám Dávid. Levelek: Tuza L. - Bukta M., Gebri Gy., Pásztor J., Hegedűs D„ Hatházi M. (Heder- mann G.), Takács J. (Stefán M.), Svelta Z. (id. Svelta Z.), Busák L. (Hetei A.), Pekk I, Hajdú G. Edző: Majláth Sándor. Gól: Balogh l„illetve Hatházi M2. Ifi: 4-3. Ábrám Dávid: - Jó csapattól kapunk ki. Ezért az eredményért csakis saját magun­kat - egyénileg hibáztathatjuk. ________ Majláth Sándor: - Nagyon nehezen megszerzett három pont, ami Tuza László vezérletével sikerült. Sok sikert az Újfehér- tónak a továbbiakban! NyMugos-Nyfrpazony 0-1 (0-1) Nyírlugos, 50 néző, v.: Lucsik. Nyírlugos: Török Sz. - illés Á., Horváth J„ Balogh L, Sinka L, Kiss I., Bulyáki Á. (Balogh N.), Bazsó 0., Sályi M. (Papp V.), Szabó G., Fülep 0. Edző: ifi. Kavatecz Béla. Nyír- pazony: Bíró Z. - Krakkó G„ Sarkadi Zs., Ladik S„ Kvaka Á., Vadicsku I., Malamidesz L (Krizán K.), Dankó G„ Ur G. (Somogyi G.),Cipf Z„ Popovics P (Paulik I.). Edző: Gyurovics Zsolt. Gól: Popoviocs P. Ifi: 1-8. Ifi. Kavatecz Béla: - Gratulálok a pazonyiaknaki______________________ Gyurovics Zsolt: - Helyzetünkben a mai napon a három pont megszerzése volt a legfontosabb. A felnőtt- és ifi csapat a győzelmeket Bettinek és Tibinek ajánlja! Labdarúgó megyei II. osztály: Kelet-Magyarország csoport, 21. forduló Tisztaberek-Vitka 11-2(5-1) Tisztaberek, 50 néző, v.: Fehér. Tisztabe­rek: Makai Z. - Juhász A., Jóni R., Molnár R. (Homoki G.), Szabó R, Balogh P. (Lázár R.), Balogh Á. (Licz B.), Lukács N., Bartha K., Bencze Á„ Kálló A. (Gombos M.). Edző: Oroszi István. Vitka: Kajor! - Kocsis N. (Éles A.), Balogh J., Demeter G., Simon Cs., Bodó T, Vincze P. (Leskó L), I Tölgyes I., Koncz R., Kocza I., Kormos Á. Edző: Bodó Imre. Gól: Bartha K. 3 (egyet j 11-esből), Szabó P. 2, Lázár R., Bencze Á., Jóni R., Juhász A., Homoki G., Balogh P. (11-esből), illetve Tölgyes I., Kocza I. Kiállítva: Demeter G. (27. perc). Ifi: 4-L_ Oroszi István: - A mai meccsről messzemenő következtetéseket nem vonunk te, de a védekezésünket tovább kell javítani. Ellenfelünknek további sok sikert kívánunk. _ ____ ___ ] Bodó Imre: - A kiállításig egészen jól tartotta magát a csapat, de a tizenegyes után fejben is elfáradtunk a folytatás­ban. * I. Túrricse-Tunyogmatolcs __T—3 (0—1) Túrricse, 100 néző, v.: Csikós. Túrricse: Pásztor Sz. - Nagy J. (Bakó R), Berki N„ Kövesligeti L, Tóth T, Németh G„ Puskás R. (Szilágyi S.), Bojkul Gy., Nagy Zs., ifi. Garda E„ Szilágyi L. Edző: id. Garda Endre. Tunyogmatolcs: Somogyi I. - Tisza S., Somogyi Z. (Róka D.), Bihari D., Mercz J., Kisgyörgy ! (Piros G.), Kiss I., Szarka Sz., Franku A. (Kerekes Zs.), Ráski B., Imre M. Edző. Diószegi József. Gól: Szilágyi L, illetve Ráski B„ Somogyi Z., Kjssj. Ifi: 3^3._____________________ Garda János egyesületi elnök: - Ma ennyire telt tőlünk, gratulálunk az ellenfélnek. ________________________ j Diószegi József: -Ezt a győzelmet á csapat a két születésnaposnak, Tisza Sándornak, és Szarka Szabolcsnak ajánlotta fel. Szatmárcseke-Beregdaróc 2-2 (0-1) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Kosa Gy. Szatmárcseke: Bőnyei B. - Bozsányi I., Jávor S., Kóczé G., Bakó G. (Horváth R), Mándi Z., Volkán R. (Orsolyák Á.), Mándi Zs., Orsolyák J., Bozsányi L, Bőnyei Zs. (Bozsányi R). Edző: Hadadi Ferenc. Be- regdaróc: Tóth A. - Lukovics J. (Farkas L), Bakó Z., Szegedi A. (Ecsedi A.), Szász K., Imoh, Varga G., Ködöböcz J„ D. Pethe K„ Lizák J„ Slyvka. Edző: Veress Oszkár. Gól: Mándi Z., Jávor S„ illetve Slyvka (11-esből), Lizák B. Ifi: 3-2. ____ Hadadi Ferenc: - Kétgólos hátrány után kezdtünk el futballozni, de sajnos későn ébredtünk, így örüljünk az egy pontnak is. Békának sok boldog születésnapot kívánunk. _____ ______ Veress Oszkár: - Magabiztos vezeté­sünk után sikerült két pontot elveszteni, így végül az egy ponttal is elégedettek lehetünk. Kőlcse-TIszakótód ___ 6-0 (4-0) Kölese, 100 néző, v: Éva. Kölese: Ludnasz- ki - Botos Á. (Homoki D.), Sztráraszta R, Della S. (Bartha !), Sturovics T, Szkunzjak, Logida, Bandies L, Repljyk, Lukács M. (Algács M.), Sira Tibor (Sira Tamás). Edző: Simon Csaba. Tiszakóród: Juhász S. - Pásztor Z. (Szűcs P), Császár P, Móricz I., Veszprémi Zs., Czibla T, Sira ! (Somogyi!), Császár! (Légrádi G.), Lázár B., Horváth G„ Harbula B. Edző: ifi. Juhász Ernő. Gól: Repljyk 2, Szkunzjak 2, Logodia 2. Kiállítva: Somogyi T. (41. perc). Ifi: 1-2. Simon Csaba: - Ezeket a szép gólokat, bombázó szurkolóinknak ajánljuk. ___ Ifi. Juhász Ernő: - Gratulálok a kölesei csapatnak, neki legalább jól sikerült a téli átigazolás. Vásárosnamény-Vámosoroszi __i _________ 5-0(3-0) Vásárosnamény, 150 néző, v.: Sándor Cs. Vásárosnamény: Vass S. - Majoros I. (Deskó D.), Szabó K„ Illés N„ Sebestyén G„ Balogh A., Balázs G., Balogh I, Illés R, Bicskó G. (Bagi Z.), Mándi L. (Bihon A.). Edző: Szilágyi Bertalan. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z., Ács A. (Jóni Gy.), Csernyi A., Dobos Z., Márton J., Baráth G., Horváth L. (Bakk !), Bezzeg 1. (Torma I.), Szaniszló T, Riskó ! Edző: Orosz András. Gól: Sebestyén G. 2, Balogh I, Illés N„ Bicskó G. Ifi: 16-0-ás állásnál, a 33. percben félbeszakadt. Szilágyi Bertalan: - Az első félidő felében jól tartotta magát a végig kultúráltan játszó ellenfél, de aztán csa­patom fokozatosan belelendült, ennek eredménye ez a mai szép siker. ________ Orosz András: - A hazaiak piros mezben voltak, mi kékben, de a meccset a fekete mezesek döntötték el. Játékra készül­tünk, nem harcra, ezért a hazaiak jobban domináltak, hathatós öt bár segítséggel. Gratulálunk a naményi csapatnak. Nyírmeggyes-Mérk-Vállaj 3-1 (2-0) Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Pál. Nyírmegy- gyes: Szegedi F. - Jurkó L, Nagy Zs., Septa, Nyerges E„ Éles R., Székely Zs:, Kelemanyik (Gere Zs.), Hornyák Zs. (Varga B.), Batizi-Pócsi N., Pető Á. (Szondi!). Edző: Vojtkó István. Mérk-Vállaj: Haga R. - Rostás L, Antal Z., Szabó M., Kovács G„ Kovács J., Szabó I., Szimuly G., Jónás A. (Iván D., Fetter R.), Zámbó T, Demeter S. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Batizi-Pócsi N. 2, Éles R„ illetve Zámbó ! Ifi: 6-1. Vojtkó István: - Mindkét csapat nagyon idegesen kezdett, de mi hamarabb meg­nyugodtunk, és megérdemelten nyertük meg végül a mérkőzést. ______________ Szimuly Gábor: - Három nyert meccs után ma kicsit hátradőltünk, hiányzott a játékunkból az alázat, ráadásul súlyos egyéni hibákból egy perc alatt két gólt is kaptunk. Ez ahhoz vezetett, hogy ruhatá­runk bővült egy újabb zakóval. Tarpa-Mllota ____________4-2 (1-1) Nyírbátor, 50 néző, v.: Lippa. Tarpa: Szűcs K. - Szalai Á„ Kavarics, Teslic, Kun I. (Csapó A.), Veress R. (Tóth !), Lékó R„ Simon Sz., Dávid G„ Rózsa R„ Bata Cs. Edző: Apró Attila. Milota: Kánya G. - Rozsályl J., Malmos P, Paládi P, Bunna I., Nyilas B., Ignácz I., Siket L, Varga ! (Delényi A.), Jakab J. (Korponai I.), Varga I. Edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Bata Cs. 2. Simon Sz. 2 (egyet 11-esből), illetve Siket L. 2. (egyet 11-esből). Ifi: 3-1. ________ Apró Attila: - A mai meccsen úgy éreztem magam, mintha az Eredet című film egyik szereplője lennék, és valaki manipulálná az álmomat, sok-sok minő­síthetetlenül viselkedő szereplővel. Rétfalvi Róbert:- köszönjük a hazai csapatnak, hogy százötven kilométert utaztattak minket, csak azt felejtették el velünk közölni, hogy műfüves pályán fogunk játszani. Ehhez ők hozzá vannak szokva, mi viszont nem. Ennek ellenére gratulálok csapatunknak, mi tudjuk, hol a helyünk, ezt a helyet tartjuk és tartani is fogjuk. Nyírcsaholv-Mátészaikai MtK __________1-1 (0-0) Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Vitkai. Nyír- csaholy: Bulyáki Gy. - Csuka G., Molnár Sz., Putirka B., Bozsányi S., Popovics N. (Antal D.), BégányG. (Ilku !), Botos S„ llku T, Bégány Zs. (Magyari D.), Jónás P. Edző: Tóth Zoltán. Mátészalka: Oláh M. - Pálfi II J., Bojer B., Rézműves R, Kovács Á„ Katona R. (Mészáros T), Sarkadi G., Petrohai M„ Szántó Z„ Botos G., Balogh Zs. (Kun I.). Edző: Bákonyi György. Gól: Putirka B„ illetve Petrohai M. Ifi: 0-3. Tóth Zoltán: - Jó iramú mérkőzésen igazságos döntetlen született. Csapa­tomtól ugyanez a hozzáállás szükséges a folytatásban is. További sok sikert szálkái barátainknak. Labdarúgás: megyei II. osztályú tabellák A Nyírerdő-csoport állása: 1. Tiszavasvári 21 19 1 1 95-18 58 2. Szakoly 21 15 3 3 70-27 48 3. Kótaj 21 14 3 4 74-19 45 4. Terem 21 11 4 6 63-47 37 5. Őfehértó 21 10 2 9 38-35 32 6. Levelek 21 9 5 7 38-33 32 7. Nyírtelek 21 9 1 11 46-64 28 8. Napkor 21 8 3 10 35-51 27 9. Rakamaz 21 8 2 11 45-39 26 10. Nyírvasvári 21 7 4 10 31-55 25 11. ~ Ujfehértó 21 8 - 13 42-59 24 12. Encsencs 21 7 3 11 45-59 24 13. Nylrpazony 21 7 3 11 30-50 24 14. Nyíribrony 21 7 3 11 34^56 7Ä 15. Apagy 21 6 1 14 32-74 19 16. Nyírlugos 21 3 2 16 30-62 11 A Rakamaz Takarék-csoport állása: 1. Nagyhalász 21 18 2 1 65-15 56 2. Gyulaháza 21 15 “ 2 4 73-21 47 3. Záhony 21 14 _______1 _ 6 58-29 43 4. Ajak ' 21 13 3 5 54-28 42 5. Nyírkárász 21 12 2 7 47-28 38 6. Vaja ______________21______11 4________6 44-22____37 7. Gávavencsellő 21 9 3 9 46-40 30 8. Újdombrád 21 9 2 10 47-45 29 9. Pátroha* 21 9 3 9 48-56 29 10. Pap 21 8 3 10 42-45 27 11. Fényeslitke* 21 9 2 9 45-40 26 12. Vasmegyer ..... 21...... 8 2 11 37-43 26 13. Demecser 21 7 4 10 54-48 25 14. Rohod 21 4 1 16 33-80 13 15. Kék 21 3 1 17 40-62 10 *A Fényeslitkétől három, a Pátrohától égy porit levonva. A Kelet-Magyarország-csoport állása: 1. Tisztaberek ________2]______17_______3________]_______63-21 54 2. Vásárosnamény 21 17 _______-________4_______85-22 51 3. Tarpa 21 16 2 3 94-25 50 4. Mátészalka 21 14 3 4 53-23 45 5. Vámosoroszi 21 13 1 7 46-41 40 6. Tiszakóród 21 10 6 5 61-36 36 7. Kölese ____________21 11 2________8 74-44 35 8. Nyírcsaholy 21 10 2 9 65-48 32 9. Milota 21 8 3 10 57-59 27 10. Beregdaróc ________2]______7_______3________]1______49-62 24 11. Tunyogmatolcs 21 6 3 ________12 44-52____21 12. Szatmárcseke 21 6 2 13 39-80 20 13. Túrricse* 21 6 2 13 55-59 19 14. Nyírmeggyes ' 21 5 1 15 39-86 16 15. Mérk-Vállaj 21 3 1 17 20-118 10 16. Vitka _____________21 2 - 19 26-96 6 *A Túrricsétől egy pont levonva. 1 j Cm jmpíII