Kelet-Magyarország, 2014. április (74. évfolyam, 76-100. szám)

2014-04-14 / 87. szám

2014. ÁPRILIS 14., HÉTFŐ KEHI Labdarúgás: Rakamaz Takarék-csoport, 22. forduló Nyírkarász-Fényeslltke 2-2 (1—0) Nyírkalász, 200 néző, v.: Sípos Á. Nyír- karász: Borkő J. - Kozma A., Rákóczi L, Majoros I., Horváth G., Szabó L. (Király J.), Tili J„ Horváth J„ Tóth T. (Kocserha G.), Zakor J. (Ujj Gy.), Jávor P. Edző: Tóth Tibor. Fényeslitke: Kovács T. - Szőlősi R., Sárkány G., Pálinkás T. (Pásztor S.), Balogh K. (Szabó Á.), Lupcsa Cs., Balogh R. (Lesku P), Mis- kolczi G., Nagy B. (Nagy Z.), Tóth Á„ Bakó G. Edző: Pokol László. Gól: Kozma A., Rákóczi L, illetve Lupcsa Cs. 2. Kiállítva: Majoros I. (61. perc), illetve Bakó G. (78. perc). Ifi: 5-0. Tóth Tibor - Ha a hátralévő fordulókban is így fogunk küzdeni, akkor előkelőbb helyen tudunk majd végezni. Pokol László: - Ma is bebizonyosodott, hogy Kárászból nem egyszerű még pontot is elhozni. Nagyon küzdelmes mérkőzésen rászolgáltunk a döntetlenre. ____________ Pátroha-Vaja 0-1(0-01 Pátroha, 120 néző, v.: Sándor Cs. Pátroha: Fintor S. - Farkas I, Gulyás J„ Borku T, Horváth F., Batár l„ Kertész L, Pljutyinszkij A. (Kiss R.), Rácz S., Sarkadi Sz., Tóbiás Sz. (Póti N.). Edző: Kocserha Csaba. Vaja: Pekk J. - Simák J., Simák Zs., Soós K., Noszál T, Soltész A., Kerekes M., Virtás A. (Sashegyi Sz.), Mocsár G. (Gáspár D.), Soltész B., Mulutó P. (Gdovin J.). Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Simák Zs. Ifi: 3-2. ______ Kocserha Csaba: - A döntetlen igazságo­sabb tett volna, de csak magunkat hibáz­tathatjuk, mert helyzetek sorát hagytuk ki a mai mérkőzésen. ____________________ Gdovin János:-Jót tett a csapatnak a pénteki marhapörkölt, és a tavaszi szezon legjobb játékával kirukkolva megérdemel­ten nyertünk. Kék-Ajak 1-4 (0-3) Kék, 150 néző, v.: Soós A. Kék: Himmer A. - Lelt J., Szabó K.. Tóth G., Csáki A., Erőss P. Nagy J., Somogyi Cs., Simon S„ Szurcsik Z„ Kamarás J. Játékos-edző: Papp Zsolt. Ajak: Leskovics A. (Mezei J.) - Magyar D„ Barati I, Kovács Z„ Sütő N., Magyar R., Varga R„ Horváth A., Folytán Z„ Poncsák L. (Paráda R.), Magyar P. (Haga J.). Edző: Szanyi János. Gól: Kamarás J. (11-esből), illetve Horváth A. 3, Poncsák L. Kiállítva: Tóth G. (80. perc). Ifi: 4-1. __ Papp Zsolt: - Az idei szezon leggyengébb játékával teljesen megérdemelt vereséget szenvedtünk, az ajaki csapat minden tekintetben jobb volt ma nálunk. Nekünk jövő héten feltétlenül javítani kell. _______ Szanyi János: - Ez már az én csapatom, így van ez, ha mindenki a rendelkezésemre áll. Ezt a győzelmet a polgármester úrnak ajánljuk a múlt heti botlásért, és a további- akban is kitartó pozitív hozzáállása miatt. Újdombrád-Gyulaháza 3-2 (0-0) Újdombrád, 100 néző, v.: Major 0. Újdomb- rád: Sinka Gy. - Kernács J„ Farkas A., Batta J„ Veress Á. (Horváth A.), Szabó D., Ignéczi Cs., Dócs Cs. (Sipos J.), Csombók Cs., Szőlősi A. (Geri K.), Sinka J. (Lakatos Z.). Edző: Szőlősi Dezső. Gyulaháza: Bandor F. - Tóth G., Farkas G., Juhász L, Bombera M., Deák B„ Deák Z„ Éles I., Zubály B. (Dudás L), Molnár G., Kapin M. (Somogyi Cs.). Edző: Bárdi Béla. Gól: Szőlősi A., Lakatos Z., Horváth A., illetve ÉlesJ., Bandor F. Ifi: 1-4. ____ Veress László vezetőségi tag: - Korrekt játékvezetés, jó ellenfél, kiváló meccs, és még jobb eredmény a mi szempontunkból. További sok sikert kívánunk Gyulaházának. Bárdi Béla: - Alulmúltuk önmagunkat, sajnos meg sem tudtuk közelíteni a múlt heti teljesítményünket. Mindez nem von le semmit az igen lelkesen, és eredményesen játszó hazaiak győzelmének értékéből. ___ Vasmegyer-Nagyhalász 0-7(0-21 Vasmegyer, 180 néző, v.: Mészáros J. Vas­megyei: Kromplák Gy. - Tardi Zs., Laskay F„ Kiss I., Iván Zs., Bilecz J., Kádár A. (Fodor Cs.), Sikorszki I., Edson, Csombók Cs., Tóth M. Edző: Bodó Attila. Nagyhalász: Jakocska Cs. - Boros I., Balogh N., Orosz I, Szabó B„ Horváth M. (Kiss G.), Kóder L. (Szobonya R), Tóth N. (Kosztik D.), Szabó M. (Tóth Z.), Sza­bó S.. Anderka R. (Szitái R.). Játékos-edző: Kiss Gábor. Gól: Tóth N. 2, Szabó S. 2 (egyet 11-esből), Szabó B„ Kosztik D., Kiss G. Ifi: 3-2. Bodó Attila: - A mai meccset inkább nem is kommentálnám, csak gratulálni szeretnék a vendégcsapatnak. ____________ Kiss Gábor - Gratulálok minden pályára lépő játékosomnak, nagyon jó meccset játszottunk, és ilyen különbséggel is teljesen megérdemelten nyertünk. Rohod-Záhony 3-5(2-2) Nyírmada, 100 néző, v.: Szűcs T. Rohod: Tomasovszki G. - Doboveczki I., Gazdag A., Jávor N. (Jóni A.), Király T., Kézi B„ Simák L, Dobronyi J„ Szilágyi Z., Bencze M„ Tóth F. (Simon J.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Záhony: Pólyák B. - Angyal A. (Halász T.), Semegi J., Kamenytsky R., Czvik S., Sére L, Karasz A., Osztolykán M., Zhoffchak V., Győri J. (Fazekas Á.), Osztolykán E. Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Bencze M. , Király I, Kézi B„ illetve Zhoffchak 2, Ka­menytsky, Győri J„ Osztolykán M. Kiállítva: Osztolykán M. (85. perc). Ifi: 0-4. ________ Gazdi« Attila: - A mai napon úgy játszot­tunk, ahogy azt a vezetőség is elvárja. Négy hármas vendégvezetésnél mi ziccert hibáz­tunk, a záhonyiak viszont ezután megadták a kegyelemdöfést. Úgy gondolom, erőben kell még javulnunk. ________ Karasz Attila: - Nyögvenyelős mérkőzés volt, mert sok gonddal küszködünk: van két tartós sérültünk, két embert a Csellengők­kel kerestetek, egy ember pedig elbotlott hajnalban a kocsmaküszőbben. Gávavencsetlő-Demecser 2-1 (1-0) Gávavencsellő, 230 néző, v.: Szabó A. Gávavencsellő: Simkó M. - Szabó Z., Hengsperger A., Bodnár S„ Gégény Z„ Pásztor Zs., Kőpájér J. (Mátyás F.), Lakatos K. (Hacsa N.), Koczogh I. (Balázs K.), Paulik Z., Majchrovics Z. (Nagy R.). Játékos-edző: ifj. Hengsperger András. Demecser: Simon T. - Kertész K., Varga E. (Illés J.), Gombkötő J., Balogh Cs., Fabu R„ Lehóczki Zs. (Varga I), Minyin, Rigmányi L, Kocsis Z„ Kiss R. Játékos-edző: Minyin Vitalij. Gól: Kőpájer J„ Hengsperger A., illetve Kocsis Z. Kiállítva: Paulik Z. (52. perc), illetve Fabu R. (94. perc). Ifi: 2-1. _______________________ Ifi. Hengsperger András: - Sikerült legyőz­ni a második félidőben önmagunkat, és egy kiválóan játszó ellenfelet is. ____________ Minyin Vltallj: - A fiatal játékvezető sokat tévedett a meccsen, de a mi játékosaink még több hibával, és rosszabbul játszottak. Reméljük, hogy egy hét szünet után már eredményesebben fogunk játszani. _______ Szabadnapos: Pap. Dúltak-fúltak: nem minden a játékról szólt KOSÁRLADA. Nem sok híja volt, hogy botrányba fulladjon a Nyíregyházi FSE-NYKS vasár­napi mérkőzése az amatőr női NB felsőházi rájátszásában. A játékvezetéssel elégedet­lenkedő tatabányaiak edzője, Lukács Sándor a harmadik negyedben kilátásba helyez­te, hogy lehívja csapatát a pá­lyáról, ez végül nem történt meg, viszont neki a második technikája után el kellett hagynia a termet. Ez nem ment egyszerűen, levonulás közben a hazaiak harcmodo­rát keresetlen szavakkal illet­te az egykori MAFC-kosaras. Ami utána történt, annak kevés köze volt a kosárlabdá­hoz, a látogatók részéről dur­va és alattomos szabálytalan­ságoknak, hölgyek szájából különösen furcsán hangzó ki­fejezéseknek lehettünk szem- és fültanúi. A nyolc játékossal érkező vendégek közül a végén né­gyen „elfelejtettek” lepacsiz- ni a győztesekkel, helyette dúlva-fúlva távoztak a terem­ből, de a csapat másik felével azért higgadtan megbeszél­ték a történteket a nyíregyhá­ziak. Kár érte, mert szólhatott volna ez a beszámoló a jól játszó és különösen az első negyedben extrán dobó hazai csapatról, amely - a fentie­ket leszámítva - gond nélkül nyerte meg az összecsapást. KM-BT Amatőr női NB Felsőházi rájátszás (1-8. helyért) Nyíregyházi FSE-NYKS-Tatabányal KC 102-82 (35-27,19-19,27-17,21-19) Főiskola, 50 néző, v.: Domán, Mészáros B. NYFSÉ-NYKS: Papp K. 14/6, Földesi V. 3. Gömze 2, Páll V. 9, Farkasinszki 0.26/3. Csere: Popenko 5, Sándorfi 25, Tatai, Ónya 8, Soós R. 4, Tóth G. 6. Edző: Farkasinszki Gyutáné. Labdarúgás Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 22. forduló Mátészalkai MTK-Kölcse 5-3 (1-1) Mátészalka, 100 néző, v.: Fürjes J. Mátészal­ka: Oláh M. (Kiss Sz.) - Pálfi J„ Bojer B„ Rézműves F., Kovács Á„ Katona R. (Balogh Zs.), Magyari M., Sarkadi G„ Szántó Z. (Kocsán G.), Petrohai M. (Pálfi J.), Botos G. (Mészáros T). Edző: Bákonyi György. Kölese: Ludnasznki - Botos A., Sztáraszta F„ Della S., Sturovics I, Varga Z. (Sira Tamás), Logoi- da, Sira Tibor, Bandies L, Szkunzjak, Repljyk. Edző: Simon Csaba. Gól: Botos G. 2, Katona R., Balogh Zs., Rézműves F. (11-esből), illetve Repljyk, Szkunzjak, Bandies L Ifi: 10-2. Bákonyi György. - Nagyon ráfért már a csapatunkra ez a győzelem, ma mindenki egymásért küzdött, aminek meg is lett az eredménye. Sérült kapusunknak mielőbbi felépülést kívánunk. Győzelmünket Pethő Ervin emlékének ajánljuk. ____________ Simon Csaba: - A bírókról jót nem tudok, rosszat meg nem akarok mondani. Nagyon jó érzékük van ahhoz, hogy a legjobb ütemben kapjuk a gólokat. Egy pozitívuma van a meccsnek a szép gólokon kívül, hogy vasárnapra hatvanéves lettem. ________ Beregdaróc-Nyircsaholy "3-0 (0—0) Beregdaróc, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Beregdaróc: Tóth A. - Lukovics J. (Simon K.), Varga G. (Farkas L), Bakó Z., Veres Cs., Ködöböcz N. (Ábrán Cs.), Szegedi A., Kiss R. (Szász K.), D. Pethe K. (Ecsedi A.), Lizák B., Szlifka. Edző. Veress Oszkár. Nyírcsaholy: Putirka G. - Csuka G., Molnár Sz., Putirka B„ Bálint M„ Popovics N. (Magyari D.), Bégány G., Botos S., Ilku T, Bégány Zs. (Ilku Á.), Jónás P. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Szlifka 2, Simon K. (11-esből). Ifi: 2-2. ____________ Veress Oszkár: - A második félidei jobb játékunkkal végre megérdemelten tartottuk itthon a három pontot __________ Tóth Zoltán: - Sajnálom azokat a játéko­sokat akik normálisan készültek, és nem a szórakozóhelyen hangolódtak a mai meccs­re. Néhány futballistának kicsit nagyobb alázatot kellene tanúsítani a társai, és a sportegyesület felé. Milota-Vásárosnamény 0-4 (0-3) Milota, 150 nézd) v.: Éva I. Milota: Kánya G.- Malmos P., Huszti Sz. (Paládi P.), Rozsályi R., Ignácz I., Végi I., Nyilas B., Sankó J. (Bun- na A.), Bunna I. (Korponai I.), Rozsályi J. (Nagy M.), Lukács N. Edző: Rétfalvi Róbert. Vásárosnamény: Vass S. - Majoros I. (Batka R.), Balogh I, Illés N., Sebestyén G„ Mándi L, Balázs G. (Bagi Z.), Balogh A., Illés P„ Bicskó G. (Gyurkó F.), Deskó D. (Bihon A.). Edző: Szilágyi Bertalan. Gól: Deskó D. 2, Illés P.. Balogh T. Ifi: 2-2. __________________ Rétfalvi Róbert: - Tudtam, hogy mi vagyunk az esélytelenebbek, és vesztettünk is. A játékvezetőket soha nem bíráltam eddig, inkább most sem teszem. Gratulálok az ifiknek a döntetlenhez. Szilágyi Bertalan: - Magabiztos győzelmet arattunk idegenben is. Vámosoroszi-Tisztaberek 0-3 (0—1) Vámosoroszi, 100 néző, v.: Pethő P. Costea (szemben) elől kétszer nem sikerült felszabadítani a vámosoroszi védelemnek, aki duplázva „büntetett” - a Tisztaberek pedig három ponttal gyarapodott fotó: racskó tibor Vámosoroszi: Koncz T. - Szaniszló Z., Ács A. (Varga B.), Csernyi A„ Dobos Z.. Márton J„ Baráth G„ Bezzeg I. (Tonna I.), Horváth L (BakkT.), Szaniszló T. (Kiss Cs.), Riskó T. Edző: Orosz András. Tisztaberek: Podolyak - Juhász A. (Molnár R.), Rudnák N. (Bencze A. ), Szabó P. (Licz B.), Balogh P., Balogh Á., Lukács N„ Bartha K., Jóni R„ Costea, Homoki G. (Kálló A.). Edző: Oroszi István. Gól: Costea 2, Lukács N. Kiállítva: Baráth G. (75. perc). Ifi: 0-4. ___________________ Orosz András: - Vissza kell fognom magam amiatt, hogy ne olyat nyilatkozzak, amiért büntetést kapnék. Jól indult a mér­kőzés, százszázalékos helyzeteink voltak, amit rendre kihagytunk, aztán a második félidő elején tudatosították bennünk, hogy ki az úr a háznál. Sorban kaptuk a lapokat azért, mert szólni mertünk a vendégek ke­mény belemenései miatt. Most lett felújítva a pályánk, mégis megbillent. ___________ Oroszi István: - Gratulálok a fiúknak, mert egy nagyon fontos meccset nyertünk meg. A győzelem szerencsére jó játékkal is párosult, ellenfelünknek további sok sikert kívánok. Tlszakóród-Tarpa 1-2 (0-1) Tiszakóród, 80 néző, v.: id. Fácska 0. Tlszakóród: Juhász S. - Pásztor Z„ Császár P„ Móricz I., Veszprémi Zs., Lázár B„ Varga Z„ Somogyi R. (Balogh L), Légrádi G. (Harbula B. ). Horváth G„ Császár T. (Czibla I.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Tarpa: Laczkó A. - Dávid G„ Szalai A., Simon J., Rózsa R„ Kovács A.. Lékó R„ Simon Sz., Bata Cs., Kaveric, Bíró J. Edző: Apró Attila. Gól: Horváth G., illetve Bíró J. 2. Ifi: 1-5. ____________________ Ifi. Juhász Ernő: - A szerencse ezúttal a Tarpa mellé állt. ___________________ Apró Attila: ^Örülök, hogy végre férfias küzdelemben is sikerült nyerni. Mérk-Vállaj-Szatmárcseke 3-3 (3-1) Márk, Í4Ö néző, v.: Tömöri Gy. Mérk-Vállaj: Haga R. - Rostás L, Antal Z., Soltész L, Fetter R. (Kovács G.), Kovács J. (Szabó M.), Szimuly G„ Szabó l„ Jónás A., Demeter S. (Jávori S.), Zámbó T. Edző: Szimuly Gábor. Szatmárcseke: Bőnyei B. - Bozsányi I. (Bőnyei Zs.), Jávor S., Kóczé G., Bakó G., Varga Gy., Mándi Z (Bozsányi F.), Volkán R. (Horváth F.), Orsolyák J., Bozsányi L, Mándi Z. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Zámbó T. 2 (egyet 11-esből), Szabó I., illetve Kóczé G. (11-esből), Bozsányi L, Bozsányi F. Ifi: 1-1. __ Szimuly Gábor: - Sajnos, a csatárok he­lyett nem tudok gólt szerezni... Agyonnyert mérkőzésen ajándékoztunk a Csekének egy pontot. ___________________________ Hadadi Ferenc - Az igazsághoz hozzátar­tozik, hogy ma a szerencsével sem álltunk hadilábon. Arra lennék kiváncsi, ha nem adnánk az ellenfeleknek kétgólos előnyt, akkor milyen eredményeket tudnánk elérni. Tunyogmatoks-Nyirmeggyes 0—4(0-2) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Fehér A. Tu- nyogmatolcs: Somogyi I.- Kiss I., Bihari D„ Somogyi Z., Szarka Sz., Kerekes Sz., Franku A., Róka D. (Jakab T.), Imre M., Ráski B„ Szé­les Á. Edző: Diószegi József. Nyírmeggyes: Szegedi F. - Jurkó L, Nagy Zs., Septa, Szondi T., Székely Zs., Kelemyanik, Éles R. (Pető A.), Hapak (Murguly T.), Hornyák Zs. (Gere Zs.), Batizi-Pócsi N. (Pető Z.). Edző: Vojtkó István. Gól: Éles R. 2, Batizi-Pócsi N„ Hapak. Ifi: 0-4. Diószegi József: - Tartalékos összetétel­ben ennyire voltunk képesek. ___________ Votkó István: - Végre hátul nullára hoztunk egy mérkőzést. Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. ______ Vltka-Túrrlcse ____________2-2 (0-0) VÍtka, 80 néző, v.: Szikora. Vltka: Kajor T. (Molnár S.) - Éles A., Balogh J„ Filep L. (Leskó L), Simon Cs., Jakab L, Ésik A., Bodó T. (Molnár Z.), Vincze P., Koncz R. (Matzon P.), Kormos Á. Edző: Bodó Imre. Túrrkse: Pásztor Sz. - Bakó F., Szilágyi S. (Kovács A.), Asztalos G„ Tóth T., Nagy Zs., Berki N., ifj. Garda E„ Nagy J„ Puskás R„ Szilágyi L. Edző: id. Garda Endre. Gól: Molnár Z., Kormos A., Szilágyi L, Szilágyi S. Kiállítva: Tölgyes I. (64. perc, a kispadról). Ifi: 2-3. __________ Bodó Imre: - A csapattal elégedett vagyok, csak a győzelem hiányzott._____________ Garda János egyesületi elnök: - Padlón vagyunk... Ezzel a játékkal fikarcnyi esélyünk sem lesz a következő, szomszédvári rangadón. Labdarúgás Megyei II. osztály, Nylrerdö-csoport, 22. forduló Tiszavasvári-Encsencs ___4-1 (2-1) Tiszavasvári, 120 néző, v.: Nagy L. Tiszavas- vári: Polgári L. (Susánszki L.) -Szolyka T., Juhász B. (Pethe G.), Lakatos B„ Szilágyi B. (Gyurján R.), Bakos! (Szikszai Sz.), Szabó M. (Fábri D.), Nagy I., Nagy D„ Szolyka G„ Péntek A. Edző: Mirgai László. Encsencs: Birtok B. - Varjasi K., Nagy A., Habinyák M„ Küzmös R., Bíró Zs., Szilágyi G. (Bíró L), Pika R. (Szabó !), Kósa R„ Bak D„ Balogh D. (Harcsa !). Edző: Szabó Sándor. Gól: Gyur­ján R. 2. Szolyka G„ Péntek A, (11-esből), illetve Habinyák M. Kiállítva: Kósa R. (82. perc). Ifi: 6-1. _______________________ Mirgai László: - Idei leggyengébb játékunkkal nyertünk, viszont az encsencsi csapatban olyan idősebb futballisták szerepelnek, akik megmutatták, hogyan kell küzdeni, nekik is gratulálok. Nekünk önkritikát kell gyakorolnunk, mert még egy ilyen meccs nem lehet. ________________ Szabó Sándor - Azt gondolom, megfele­lően helytálltunk a listavezető otthonában. A játékvezető elhamarkodottan ítélt 11-est az első félidő utolsó percében, a szünet után pedig már toronymagasan jobb volt a hazai csapat és megérdemelten nyert. _________ Kótaj-Terem 8-1 (6-0) kótaj, 250 néző, v.: Homonai. Kótaj: Molnár Cs. - Korsoveczki M., Fekete Á„ Simon K., Pólik T. (Nagy B.), Kató Gy. (Guszti L). Kovács R, Hangácsi T, Rácz R„ Takács I., Simtchatcha S. (Hanász Cs.). Edző: Czifra Krisztián. Terem: Boros V. - Pető G., Mastan I., Bégényi Zs., Lehoczky R„ Czimerman E., Moldovan M„ Virág G. (Kun G.), Erdei Cs., Fodor T, Peres R. (Kurucz R.). Edző: Berety- tyán Gábor. Gól: Pólik T. 3 (egyet 11-esből), Rácz R. 2, Simtchatca S. 2, Fekete A., illetve Fodor! Kiállítva: Lehoczky R. (90. perc). Ifi: 2-0. ________ _____ Orosz Mihály vezetőségi tag:- Végre felszabadultan játszott fiatal csapatunk. Berettyón Gábor - A mai napon nagyon gyengén teljesítettünk, ellenfelünk minden tekintetben fölénk nőtt és megérdemelten győzött. ___________________________ Apagy-Szakoly __________0-3 (0-0) Apagy, 100 néző, v.: Oláh Z. Apagy: Kovács I. - Hegedűs L., Bedécs G. (Soós D.), Kiss L (Szalka N.), Marcsek !, Korpás Z. (Tar F.), Orosz G., Márton I., Kozák R„ Támba !., Bakró A. Edző: Szegfű Mihály. Szakoly: Szobonya G. - Kevert S„ Szenes I., Kiss A., Tóth P. (Fodor!.), Balogh Zs. (Csire G.), Kiss I. (Kevert K.), Palaga R, Madzin I., Módis D., Kiss !. (Máté G.). Edző: Madalina György. Gól: Madzin 1.2, Módis D. Ifi: 1-5. Szegfű Mihály: - Ameddig erővel bírtuk felvettük a versenyt a vendégekkel, akik fi­zikai fölényük következtében megérdemelt győzelmet arattak. ___________________ Madalina György: - Sportszerűen játszó ellenfelet győztünk le. Szurkolok nekik, hogy maradjanak bent a megyei másodosztály­ban. Egyébként az ilyen mérkőzésekből nehéz jól kijönni, mert ha nyerünk, az papírforma, ha nem úgy sikerül, akkor pedig óriási a meglepetés. Szerencsére ma az előbbi történt. _______________ Nyirtugos-Nyiribrony 3-1 (0-0) Nyírlugos, 100 néző, v.: Resán G. Nyírlugos: Török Sz. - Illés A., Balogh L, Sinka L, Kiss I., Bulyáki Á„ Bazsó 0. (Papp V), Szabó G. (Sályi M.), Fülep 0., Balogh N. (Horváth J.), Sándor Cs. Edző: ifj. Kavalecz Béla. Nyfrlbrony: Nagy A. - Pásztor J„ Bárdos A., Csökmei I. (Lakatos Zs.), Tóth Zs., Nagy S., Kriston R„ Konzili T, Imre L, Marincsák R., Galamb P. Játékos-edző: Nagy Attila. Gól: Sándor Cs., Kiss l„ Balogh L. illetve Bárdos A. Ifi: 0-1. ifi. kavalecz Béla: - Jó játékvezetés mellett megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Gratulálok a fiúknak! ______ Nagy Attila:- Az első félidőben elrendez­hettük volna ellenfelünket, a másodikban elrendeztük saját magunkat. Lelkesedésben felülmúltak bennünket, ami a mai napon nem volt nehéz. Gratulálok az ellenfelünk­nek! Levetek-Nybpazony _____ 3-0 (1-0) Levelek, 150 néző, v.: Nagy B. Levelek: Tuza L - Bukta M., Gebri Gy., Pásztor J„ Hegedűs D., Hatháízi M. (Kiss L.), Ruff L (ifj. Majláth S.), id. Svelta Z. (Sitku G.), Busák L, Svelta Z., Hajdú G. (Stefán M.). Edző: Majláth Sándor. Nyfrpazony: Kántor L. - Krakkó G., Sarkadi Zs., Kvaka Á„ Ladik S„ Vadicsku I., Takács G. (Malamidesz L), Cipf Z. (Bukovenszki Z.), Ur G., Balogh L. (Popvics R), Krizán K. (Somogyi G.). Edző: Gyurovics Zsolt. Gól: Busák L. 2. (egyet 11-esből), Pásztor J. Kiállítva: Krakkó G. (71. percet). Ifi: 1-0.____________________________ Majláth Sándor - Magabiztos győzelem. Gratulálok Busák László felnőtt bajnok­ságban elért első duplájához! Sok sikert a Pazonynak a továbbiakban! ____________ Gyurovics Zsolt: - Gratulálok a hazai csa­patnak a győzelemhez. Azonban amíg kettő nutlnál, igaz vesztes állásból, nem tudjuk értékesíteni az ajtó-ablak helyzeteinket, az meg is bosszulja magát. ____ Napkor-Nyírvasvárt ________2-2 (1-1) Nagykálló, 100 néző, v.: Znamecz. Napkor Gégény L. - Csákányos T, Homonyik Cs., Gi- lányi L, Ország Zs., Csajkó J„ Málik J„ Szigeti V., File Z. (id. Fekete Z.), Fekete Z. (Nagy A.), Kiss Gy. (Daru R.). Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Nyfrvasvárf: Aranyász ! - Lengyel L (Heller!), Tóth G., Kovács Á„ Serbán J. (Petrás M.), Sivadó L. (Tanka L), Vonza F„ Kocsis Z. (Timár Zs.), Makay R., Szarka I., Fazekas A. Edző: Kocsis Pál. Gól: Csajkó J. (11-esből)., File Z„ illetve Lengyel L, Makay R. Kiállítva: Homonyik Cs. (72. perc), illetve Timár Zs. (61. perc). Ifi: 17-0. ___________ Id. Fekete Zoltán: - Múlt heti teljesít­ményünket megközelíteni sem tudtuk. Impotens támadójátékkal lehetetlen nyerni. Sportszerű mérkőzésen nyolc sárga, két piros: ez minősíti a spoilt. ___________ Kocsis Pál: - Megküzdöttünk még az elemekkel is az egy pontért. ____________ Újf ehértó-Rakamaz 1-4 (0-1) Újfehértó, 200 néző, v.: Gergely S. Újfehér- tó: Nyíkita P. - Csorba A., Fekete L, Pallai J., Mosolygó G., Enyedi M„ Kiss Sz., Pallai G., Zámbó D. (Zámbó J.), Balogh I., Nyíkita R. (Osikóczki I.). Játékos-edző: Ábrám Dávid. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki A., Ga- lambosi Zs., Neuzer B., Hornyai D„ Potornai M., Venczel I., Fedor A. (Tóth L), Glonczi D. (Dínó J.), Balogh J. (Riczu R.), Galambosi G. (Kassai N.) Edző: Fecsku István. Gól: Csorba A., illetve Balogh J., Dinó J., Fedor A., Venczel I. (11-esből). Ifi: 6-0. _______________ Ábrám Dávid: - Komolyan gondoltam a hétközi nyilatkozatomat, hogy gólokkal nyerhetünk, bár az eredmény nem ezt igazolja, mert mi kihagytuk a helyzeteket, de az ellenfél négyszer eljött a kapunkig. Kicsit zavarban vagyunk most, de ez egy megoldható probléma. ____________, Fecsku István: - A fiúk betartották a megbeszélteket, ezért sikerült megszerezni a három pontot. Nyírtelek-Ófehértó 3—1 (0—1) Nyírtelek, 60 néző, v.: Szabó B. Nyírtelek: Szabó Z. - Csernák A., Künstler A. (Erdei F. ), Karasz L, Karasz G„ Kriser Sz., Kóka K„ Kovács T, Lukács G., Ványi Zs. (Dankó G. ), Márton P. (Kóka Gy.) Játékos-edző: Ember Roland. Ófehértó: Mudri A. - Soós G., Sipos J., Ujfalusy G., Tóth G., Budai J., Pekács Zs. (Ruszinkó B.), Szabó I. (Tóth F. ), Géczi R, Varga Z., Kerekes M. (István G. ). Edző: Lőrincz Sándor. Gól: Ványi Zs 2 (egyet 11-esből), Kóka Gy., illetve Kereke^ M. Ifi: 2-0. ______________________ Ember Roland: - Köszönjük a tippelőknek a bizalmat és azt, hogy hetek óta veretnek minket, mert ebből a csapat erőt merit. Ezt mutatja, hogy ma hátrányból fordítva meg­érdemelten győztünk, amihez gratulálok a csapatnak. Köszönjük a két törzsszurko­lónknak a jelenlétet! _________________ Lőrincz Sándor - Magas szintű, korrekt játékvezetés mellett sportszerű mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. Labdarúgás: Megyei K. osztályú tabellák A Kelet-Magyarország-csoport állása: A Rakamaz Takarék-csoport állása: A Nyírerdő-csoport állása: 1. Tisztaberek 22 18 3 1 66-21 57 l.Nagyhalász 22 19 2 1 72-15 59 1. Tiszavasvári 22 20 1 1 99-19 61 2. Vásárosnamény__________________22 18 - 4 69-22 54 2. Gyulaháza 22 15 2 5 75-24 47 2. Szakoly 22 16 3 3 73-27 51 3. Tarpa _________________________22 17 2 3 96-26 53 3. Záhony__________________________22 15 1 6 63-32 46 3. Kótaj__________________________22 15 3 4 82-20 48 4. Mátészalka _______________22 15 3 4 58-26 48 4. Ajak____________________________22 14 3 5 58-28 45 4. Terem 22 11 4 7 64-55 37 5. Vámosoroszi________________ 22 13 1 8 46-44 40 5. Vaja ____________________________22 12 4 6 45-22 40 5. Levelek____________________ 22 10 5 7 41-33 35 6. Tlszakóród _____________________22 10 6 5 62-36 36 6. Nyírkárász _ 22 12 3 7 49-30 1 39 6. Ófehértó 22 10 2. 10 39-38 32 7. Kölese ________________________22 11 2 9 77-49 35 7. Gávavencsellő 22 10 3 9 48-41 33 7. Nyírtelek 22 ÍÖ f” Ü 49-65 31 8. Nyírcsaholy^ ___ 22 10 2 10 65-51 32 _ 8. Újdombrád______________________22 10 2 10 50-47 32 8. Rakamaz " 22 9 2 11 49-40 29 9. Milota ________ _________22 8 3 11 57-63 27 9, Pap____________________________22 9 3 10____45-45 30 9.Napkor 22 8 4 10 37-53 28 10. Beregdaróc _____________________22 8 3 11 52-62 27___10. Pátroha*__________________________22 9 3 10 48-57 29 10, Nyírvasvári 22 7 5 10 33-57 26___ 11. Tunyogmatolcs __________________22 6 3 13 44-56 21 11. Fényeslitke*_____________________22 9 3 9 47-42 27 11. Újfehértó ________________22 8 - 14 43-63 24 12. Szatmárcseke ___________________22 6 3 13 42-83 21 12. Vasmegyer______________________22 8 2___12 37-50 26 12. Encsencs_________ 22 7 3 12 46-63 24 13. Túrricse*_______________22 6 3 13 57-61 20 13. Demecser _______________________22 7 4 11 55-50 25 13.Nyírpazony _________________22 7 3 12 30-53 24 14. Nyírmeggyes ______ 22_____6 1 15 43-86___19 14. Rohod______________________ 22 4 1 17 36-85 13 14. Nyíribrony______________________22 7 3 12 35-59 24 15. Mérk-Vállaj______________________22 3 ____2 17 23-121 11 15. Kék____________________________22 3 1 18 41-66 10 15. Apagy_________________________22 6 1 15 32-77 19 16. Vltka _________________________22 2 1 19 27-97 7 *A Fényesekétől három, a Pátrohától egy pontlevonva. 16. Nyírlugos 22 4 2 16 33-63 14 *A Túrricsétől egy pont levonva.