Kelet Magyarország, 2013. május (70. évfolyam, 101-125. szám)

2013-05-21 / 116. szám

2013. MÁJUS 21.. KEDD KHJJ Labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport Az ajaki kapust ötször is megtréfálták a vencsellőiek fotó: racskó tibor 28. forduló, szombat VSsárosnamény-Dombtád 3—3 (0—1) Vásárosnamény, 150nézőv.:Tordai. Vásárosnamény: Kiss Á. - Bogáti G„ Balogh T„ Illés N. (Bartha R.), Marái S., Gyurkó J. (Gajda A.), Orosz Zs., Illés R, Sebestyén G.. Bíró A., Bagi Z. (Balázs G.). Edző: Sütő János. Dombrád: Lukács Zs. - Kató Cs„ Andrejcsik • 0. , Huszti P„ Oncsó M„ Révész J„ Balta J., Ta­más B., Kerepesi L, Ágoston G„ Gombkötő Z. Játékos-edző: Kozma Zsolt. Gól: Sebestyén G. 2, Balogh T„ illetve Tamás B„ Kerepesi L, Gombkötő Z. Ifi: 16-0. ___________ Sütő János: - Adtunk negyven perc előnyt Dombrádnak, de az utolsó húsz perc alatt megmutatták a fiúk. hogy küzdeni is tudnak. Ennek lett az eredménye, hogy háromgólos hátrányból egyenlíteni tudtunk. Kozma Zsolt: - Agyonnyert mérkőzést adtunk döntetlenre. _____________ Úldombrád-Ajak 1-4 (1-3) Újdombrád, 150 néző, v.: Fürjes. Újdombrád: Sinka Gy. - Batta J., Szabó K., Erdélyi V., Kernács József, Szölősi L. (ifj. Fabók I.), Sipos J. (Fodor T.), Szölősi A. (Köblös T.), Geri K. (Balázs L), Lakatos Z., Csombók Cs. Edző: Fabók István. Ajak: Leskovics A. - Kovács A., Barati I., Csernyu A., Sütő N„ Magyar R. (Magyar D.), Magyar P. (Simái G.), Horváth A., Tűrik J., Kovács L, Kovács Cs. Edző: Juhász László. Gól: Csombók Cs., illetve Magyar R, Sütő N„ Magyar R„ Kovács L. Kiállítva: Csombók Cs. (66. perc). Ifi: 8-2. ______ Fabók István: - Hatalmas lendület, szipor­kázó játék - ehelyett széthullottunk, mint a Riga-lánc. ____________________________ Juhász László: - Magabiztos és jó játékkal megérdemelten szereztük meg a három pontot ______________________________ Pátroha-Vaja 1-1 (0-0) Pátroha, 150 néző, v.: Éva I. Pátroha: Fintor S. - Hamza A„ Várnai R„ Csombók Cs. (Rácz S. ), Szabó l„ Balogh I., Gráf L„ Bodnár G. (Tóbiás Sz.), Szabó S„ Horváth F. (Almási Z.), Csikós A. (Borku T.). Játékos-edző: Várnai Róbert. Va|a: Tóth T. - Simák J„ Simák Zs., Kiss Cs., Kiss A. (Kerekes M.), Hudák R, Noszál T. , Soós K„ Soltész Á., Soltész B., Mocsár G. Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Várnai R„ illetve Soós K. Ifi: 2-1. ____________ Várnai Róbert: - Kellemes volt az idő, sportszerű az ellenfél, de a játékunk csalódás. Rengeteg hibával futballoztunk, ezért reális az eredmény.__________________________ Gdovin János: - Küzdelmes, kemény mérkő­zésen ennek az egy pontnak azért van nagy értéke, mert a játékvezetővel is meg kellett küzdenünk.__________________ Vasmegyer-Anarcs 5-3 (2—2) Vasmegyer, 80 néző, v.: Lövei. Vasmegyer: Kmecz T. - Papp B„ Tardi Zs., Dankó M., Makula G. (Szalanics B.), Lábas R, Winkler A., Farkas J. (Laskai F.), Tóth Zs. (Bilecz J.), Farkas N. (Hegedűs L), Bodó I. (Sikorczki 1. ). Edző: Bodó Attila. Anarcs: Mucsicska V. - Lippai G„ Molnár I, Gyulai J., Bunkóczi Zs. (Bodnár A.), Somogyi Á„ Sajtos R„ Veres S., Belicza I., Péter Cs., Bandor J. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir, Gól: Farkas N„ Tóth Zs., Farkas J., Makula G„ Sikorczki l„ illetve Bandor J. 2 (egyet ll-esből), Sajtos R. Ifi: 12-1. Bodó Attila: - Az első félidő még szoros eredményt hozott, de a folytatásban egy szezonra való helyzetet hagytunk ki. ____ Mucsicska Vladimír - Kitűnő játékvezetés mellett gólgazdag mérkőzésen a jobban aka­ró hazaiak megérdemelten nyertek. Sajnos, Laci barátoméknak nem tudtunk segíteni. Fényeslltke-Kék 2-1 (0-1) Fényeslitke, 200 néző, v.: Lippa. Fényeslitke: Dankó T. - Sáreczki F., Sárkány G., Lesku R, Lupcsa Cs., Bakó G. (Nagy J.), Balogh R., Miskolczi G. (Kovács L), Balogh K. (Toma J.), Ablonczy D„ Fodor Cs. Edző: Nagy Zoltán. Kék: Himmer A. - Tóth Gábor (Soós L), Tóth R, Kmecz l„ Varga J„ Poór B., Tóth Gergő, Csáki A., Erős R, Minyin V., Nyerges J. (Kántor Z.). Játékos-edző: Minyin Vitalij. Gól: Sárkány G. (11-esbőt), Ablonczy D., illetve Csáki A. Ifi: T-2. ______________ Nagy Zoltán: - Picit álmosan kezdtük a mér­kőzést, de két rúgott gól elég volt a meccs megnyeréséhez. ________ Minyin Vital): - Kiengedtük a győzelmet a kezünkből.______________ Demecser-Gávavencseilő 1-3 (0-2) Demecser, 70 néző, v.: Kormány. Demecser: Varga B. - Molnár A., Nagy M., Gombkötő J., Kertész K., Kocsis Z. (Varga E.), Illés J.. Varga T. (Balázs Zs.), Szabó Gy. (Fabu R.), Gombkötő S. , Kantár K. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gávavencsellő: Krizsanovszki (Balogh R.) - Koczogh I., Lakatos I., Szabó B„ Potornai M., Szabó Z., Venczel I. (Bodnár S.), Hengsperger A. (Majchrovics), Köteles K„ Brandies R, Anderka R. (Balogh L). Játékos­edző: ifj. Hengsperger András. Gól: Fabu R. (11-esből), illetve Venczel 1,(11 -esből), Brandies R, Balogh L Ifi: 3-0. _______ Gombkötő Sándor: - Lacinak köszönöm! Ami az egyik oldalon tizenegyes, a másikon ugyanazért semmi. A kétes szituációkat elengedték a kárunkra, ezekből sajnos, gólokat kaptunk. _______________ Ifj. Hengsperger András: - Nagyon jó hazai csapatot - ragyogó körülmények között ­elfogadható játékkal győztünk le. ______ Záhony-Pap 1-3 (1-2) Záhony, 100 néző, v.: Znamecz. Záhony: Bar­na Z. - Ésik A„ Kamenyeczki R., Osztolykán E.t Czvik S., Ring A„ Sére L, Brailla V., Fazekas Á. (Borbély G.), Kovács I., Halászi (Csépke Z.). Edző: Pokol László. Pap: Kovács Zs. - Onder G., Molnár Cs., Pálinkás I, Kovács T. (Szabó G.), Szabó Sz., Szabó Á., Kázsmér L. (Jónás K. ), Szoboszlai B. (Vedres B.). Vass J. (Kői Z.), Ács G. Edző: Dallos László. Gól: Brailla V, il­letve Szoboszlai B„ Ács G„ Szabó G. Kiállítva: Osztolykán E. (43. perc). Ifi: 2-0. Pokol László: - A játékvezető egy szabályos egyenlítő góltól fosztotta meg a csapatot. Továbbra is nehéz helyzetben vagyunlc _ Dallos László: - Igaz, hogy sok hibával ját­szottunk, de a győzelemhez ennyi is elég volt. Rohod-Tiszamenti SE 5-0 (3-0) Rohod, 80 néző, v.: Nagy B. Rohod: Papp J. - id. Zakor J„ Pataki G.,Tóth B., Ladányi D. (Dinó Cs.), Szilágyi Z., Bulyáki Z. (Varga A.), Tóth A. (Kiss Cs.), Tóth F. (Balogh N.), Király T. (Nagy I. ), ifj. Zakor J. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Tiszamenti SE: Papp S. - Fábián S., Szabó J. , Szűcs Á., Szabó K., Bicskó G. (Széplaki S.), Varga Á. (Pálfi Z.), Baráth L, Szűcs G. (Szőke I.), Dankó J. (Puskás Cs.), Kokas A. (Hornyák M.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Ladányi D., Nagy I., ifj. Zakor J„ Király I, Szűcs G. (öngól). Kiállítva: Szűcs Á. (17. perc), Papp S. (17. perc). Ifi: 3-1. ________________ Bulyáki Zoltán: - Könnyed mérkőzésen csakis ilyen eredmény születhetett. Szabó Gusztáv: - Egy éve már, hogy nem bíráltam játékvezetőt, de a mai meccsen a három „feketeruhás" szerintem értékelhe­tetlen teljesítményt nyújtott. Jó lenne tudni, hogy a szövetségi ellenőr mit írt le, mivel egész meccsen jegyzetelt. Kettős emberhát­rányban így is megvoltak a helyzeteink, csak nem tudtuk gólokra váltani. I8.fortul£s0i Vásárosnamény-Fényeslltke 5-2 (4-1) Vásárosnamény, 150 néző, v.: Kis A. Vásárosnamény: Vass S. - Bogáti G., Balogh I, Batka R„ Marczi S., Gyurkó J„ Balázs G., Balogh A., Sebestyén G. (Szász L), Bíró A. (Gajda A.), Bagi Z. Edző: Sütő János. Fényeslitke: Dankó T. - Bakó G., Sárkány G., Nagy Z. (Nagy J.), Sáreczki F. (Fodor Cs.), Lupcsa Cs., Balogh R„ Miskolczi G. (Révész Zs.), Balogh K„ Nagy B., Ablonczy D. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Balogh A. 2, Bíró A. 2, Balázs G., illetve Lupcsa Cs., Ablonczy D. Kiállítva: Bogáti G. (63. perc), Balogh A. (75. perc), Bagi Z. (75. perc), illetve Balogh K. (58. perc). Ifi: 7-1. ___________ Sütő János: - Gratulálok a csapatnak, küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgázott! Az első félidőben lelkesek és eredményesek vol­tunk. Remélem, a jövőben már nem sújtanak bennünket újabb kiállítások. _________ Nagy Zoltán: - Bűn gyenge játékot produkáltunk. Ezek is mi vagyunk, remélem, minden játékosom osztozik velem a csúfos * I, vereségben. ______________ Demecser-Vasmegyer 5-2 (3—1) Demecser, 100 néző, v.: Frindik J. Demecser Herka A. - Molnár A. (varga E.), Nagy M. (Kantár K.), Gombkötő J., Kertész K., Kocsis Z. (Szabó Gy.), Illés J. (Balázs Zs.), Kertész L, Varga I, Fabu R., Gombkötő S. Játékos­edző: Gombkötő Sándor. Vasmegyer: Kmecz T. - Lábas R, Papp B„ Farkas N„ Tóth Zs., Winkler A., Makula G. (Hegedűs L), Danó M., Farkas J., Bilecz J. (Szalanics B.), Sikorczki I. Edző: Bodó Attila. Gól: Gombkötő S. 3, Ko­csis Z., Balázs Zs., illetve Tóth Zs. (11 -esből), Farkas N. Ifi: 3-3. ______________ Gombkötő Sándor - A szombati vereséget követően nem törtünk le, akarattal, lelke­sedéssel és szép támadásokkal helyzeteink töredékét kihasználva megérdemelt győ­zelmet arattunk a lelkesen játszó vendégek ellen.______________ Bodó Attila: - Ebben az összeállításban ennyire voltunk képesek. __________ Pap-TiszamentiSE 4-0 (3-0) Pap, 120 néző, v.: Hegedűs Cs. Pap: Kovács Zs. (Kői Cs.) - Onder G., Molnár Cs., Pálinkás I, Kovács I, Szabó Sz. (Kői Z.), Szabó Á„ Kázsmér L (Jónás K.), Vedres B. (Kállai M.), Vass J„ Szabó G. (Varga J.). Edző: Dallos László. Tiszamenti SE: Csordás A. - Varga Á. (Koncz Sz.), Széplaki S., Szűcs G„ Szabó K., Hornyák M. (Ducsi B.), Pálfi Z. (Rengő R), Bicskó G., Szőke I., Kokas A., Puskás Cs. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Kázsmér L, Molnár Cs., Vedres B„ Varga J. Ifi: 5-0. __________ Dallos László: - Magabiztos játék, megérde­mett győzelem. ______________ Szabó Gusztáv: - Amíg a helyzeteket nem tudjuk gólokra váltani, más eredményre nem nagyon lehet számítani. ___________ Rohod-Záhony 0-1 (0-0) Rohod, 100 néző, v.: Oláh G. Rohod: Papp J. - id. Zakor J„ Tóth B„ Dínó Cs., Ladányi D., Bulyáki Z. (Varga A.), Szilágyi Z. (Kiss Cs.), Tóth A. (Balogh N.), Tóth F„ ifj. Zakor J„ Király T. (Nagy I.). Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Záhony: Pólyák B. - Halász I, Kamenyeczki R„ Háda J„ Czvik S„ Sére L., Győri J. (Demeter I.), Borbély G. (Balogh S.), Brailla V. (Csépke Z.), Kovács I., Fazekas Á. Edző: Pokol László. Gól: Kovács I. Kiállítva: id. Zakor J. (80. perc). Ifi: 3-1. _________________ Bulyáki Zoltán: - Kritikán aluli játékvezetés jellemezte a meccset, de a csapat hozzáállá­sa is csak ezt az eredményt hozhatta. ____ Pokol László: - Kitűnő játékvezetés mellett nagyon fontos három pontot szereztünk. Anarcs-Újdombrád 1 -2 (1 -1) Anarcs, 100 néző, v.: Lizák. Anarcs: Mucsicska V. - Nagy Á. (Lakatos F.), Bunkóczi Zs., Mudri B., Mandácskó Gy., Somogyi Á., Bandor J„ Péter J., Veres S„ Sajtos N., Bódi S. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir. Újdombrád: Sinka Gy. - Köblös T. (Balázs L), Szabó K., Erdélyi V., Kernács József, Sipos J„ Kernács János (ifj. Fabók I.), Batta J., Szölősi A. (Korsoveczki G.), Geri K. (Fodor I), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Gól: Bandor J„ illetve Lakatos Z. 2. Kiállítva: Erdélyi V. (40. perc). Ifi: 2-4, ___________________ Mucsicska Vladimir: - Nagyot küzdöttünk, rengeteg helyzetet kihagytunk, de a szokásos góljainkat ismét megkaptuk, így sajnos, megint vereség lett a vége. ________ Fabók István: - Egy szakadékban és egy gödörben lévő csapat mérkőzésén nagyot küzdve mi láttuk meg a fényt. ________ Dombrád-Pátroha ________2-2 (1-1) Dombrád, 80 néző, v.: Benkő R. Dombrád: Kovács T. - Lukács Zs., Kozma Zs., Andrejcsik D„ Huszti R, Oncsó M., Balia J„ Kulcsár R„ Bodnár Z„ Gombkötő Z., Ágoston G. Játékos-edző: Kozma Zsolt. Pátroha: Fintor S. - Pljutyinszkij A., Hamza A., Csikós A., Várnai R„ Szabó I., Balogh I., Gráf L. Horváth F. (Szabó S.), Rácz S. (Almási Z.), Bodnár G. (Tóbiás Sz.). Játékos-edző: Várnai Róbert. Gól: Kulcsár R., Gombkötő Z„ illetve Bodnár G„ Balogh I. Ifi: 4-5. _____________ Kozma Zsolt: - Nevetséges volt a játékveze­tés, örültünk, hogy maradt tizenegy épkézláb játékpsunk. Küzdelmes meccs volt, reális a döntetlen. __________________ Várnai Róbert: - Szomorú vagyok, mert egész jó felfogásban játszottunk, és a kilencvenharmadik percben még mi vezet­tünk. Ha rutinosabbak vagyunk, akkor... A Dombrádnak további sok sikert kívánok, akár a magasabb osztályban is! __________ Kék-Vája _ 5-3 (0-0) Kék, 150 néző, v.: Sándor Cs. Kék: Himmer A. - Tóth Gergő, Tóth R, Tóth Gábor (Soós L), Nyerges J„ Varga J„ Poór B. (Győri A.), Minyin V., Csáki A. (Szurcsik G.), Erőss R, Kmetz I. Játékos-edző: Minyin Vitalij. Vaja: Tóth T. - Simák J. (Patcsák N.), Simák Zs., Hudák R, Kerekes M., Kiss A., Sashegyi G., Soltész Á. (Gdovin J.), Soós K„ Soltész B., Mocsár G. Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Erőss P. 3, Csáki A„ Tóth Gábor, illetve Kiss A., Gdovin J„ Sashegyi G. Ifi: 8-2. ______ Minyin Vitalij: - köszönöm a csapatnak a születésnapi ajándékot. ___________ Gdovin János: - Sajnos, minket zavart meg a vezetésünk, de ennyi akaratgyenge emberrel nem is lehet meccset nyerni. _________ Gávavencsellő-Ajak 5-1 (1-0) Gávavencsellő, 150 néző, v.: Csikós. Gávavencsellő: Simkó M. - Koczogh I., La­katos I., Szabó B„ Brandies R, Venczel I. (Kiss G.), Hengsperger A. (Balogh R.), Potomai M„ Szabó Z., Anderka R„ Balogh L. (Majchrovics). Játékos-edző: ifj. Hengsperger András. Ajak: Leskovics A. - Magyar D., Barati l„ Márton I., Kovács A., Tűrik J., Horváth A., Magyar R„ Kovács L, Kovács Cs., Makay R. Edző: Juhász László. Gól: Brandies P. 2, Anderka R., Potornai M., Majchrovics, illetve Horváth A. (ll-esből). Ifi: 5-3. ___________ Ifj. Hengsperger András: - Gyenge mérkő­zésen csapatomban sok rossz teljesítmény is volt, de az eredmény legalább elfogadható. Juhász László: - Az eredmény nem tükrözi hűen a mérkőzés képét. Kétgólos hazai vezetésnél elmaradt egy kiállítás, a vencsellői játékos el is indult az öltöző felé, de a spori szinte visszakönyörögte a pályára. Tabella A Nyírerdő-csoport állása: 1. Dombrád 25 17 5 3 67-41 56 2. Gávavencsellő 26 14 9 3 75-35 51 3. Fényeslitke 26 14 5 7 60-39 47 4. Vásárosnamény 26 13 5 8 69-53 44 5. Ajak* 26 13 7 6 72-36 43 6. Pap 26 13 4 9 58-51 43 7.Rohod 27 12 6 9 67-62 42 8. Demecser 26 12 5 9 61-62 41 9. Újdombrád 26 11 4 11 44-43 37 10. Vaja 26 11 5 10 44-43 38 ■11. Pátroha 27 9 10 8 47-42 37 12. Záhony 26 10 5 11 52-54 35 13. Vasmegyer 26 7 4 15 48-65 25 14. Kék 27 6 7 14 44-64 25 15. Tiszamenti SE* 26 4 1 21 34-106 11 16. Anarcs 27­6 21 31-77 6 * A Tiszamenti SE-től két, az Ajaktól három büntetőpont levonva. Labdarúgás; NB I. 28. forduló Ferencváros-MTK 2—0(1—0) Győr, 2500 néző, v.: Kassai V. Gól: Somalia (52. perc), Bődé (68.). ______ Slófok-Pécs 1-0 (0-0) Siófok, 500 néző, v.: Oláh G. Gól: Windecker _____________________ Eger-UJpest 1-2 (0-1) Vác, 300 néző, v.: Fábián. Gól: Horváth Z. (77.), illetve Tshibuabua (24.), Simon K. Í2&L 2-1(1-0) Székesfehérvár, 4000 néző, v.: Soíymosi. Gól: Alvarez (29.), Kovács I. (54.), illetve Thian (77.). ___________ Diósgyőr-Kecskemét 2-1 (0-1) Miskolc, 3500 néző, v.: Németh X. Gól: Gohér (77.), Luque (11 -esből, 80.), illetve Rajai (23.). Kiállítva: Antal B. (Kecskemét, 79.). _______ Bp. Honvéd-Győr 2-0 (0-0) Bozsik-stadion, 150Ö néző, v.: Szabó S. Gól: Hidi (61.), Lanzafame (82.). Kiállítva: Kink (53.), Kvilltaia (mindkettő Győr, 70.). Pénteki eredmények: Haladás-Pápa 2-1, Paks-Debrecen 1-2. Abajnokságállása: 1. Győr 28 17'7 4 53-3158 2. Videoton 28 15 6 7 46-21 51 3. MTK 28 14 6 8 40-28 48 4. Honvéd 28 14 6 8 46-35 48 5. Debrecen 28 14 4 10 44-30 46 6. FTC 28 12 9 7 46-32 45 7. KTE 28 11 8 9 40-37 41 8. Haladás 28 jlO 10 8 34-26 40 9. Újpest 28 10 8 10 39-41 38 10. Diósgyőr 28 9 10 9 29-36 37 11. Paks 28 8 II 9 40-36 35 12. Kaposvár 28 9 6 13 32-36 33 13. Pécs. 28 14. Pápa __28_ 15. Siófok 28 16. Eger 28 8 7 13 29-42 31 7 6 15 25-44 27 6 4 3 6 18 30: 19 23­ftt 22 61 15 Totó: 20. hét/2. forduló A helyes tlpposzlop 1. Mönchengladbach-Bayern Labdarúgó megyei II. osztály Dijözön-csoport 28. forduló, szombat Újfehértó-Ófehértó 1-2 (0-1) Érpatak, 50 néző.v.: Szilágyi N. Újfehértó: Orosz L. - Mosolygó G„ Fekete L., Pallai J., Csorba A. (Kerecsen L), Somogyi M., Zámbó D. (Potyók J.), Szabó L, Ábrám D„ Osióczki J„ Pallai G. Megbízott edző: Jenei Zoltán. Ófehértó: Luksa Z. - Újfalusi G., Pekács Zs., Kun K., Tóth R, Ruszinkó B. (Bulyáki Gy.), Lippai I., Bálint A. (Lapos Z.), Varga I, Virtás A. (Nyavádi S.), Kertész D. Edző: Vránszki Péter. Gól: Ábrám D., illetve Kertész D., Pekács Zs. (11 -esből). Kiállítva: Orosz L. (85. perc). Ifi: 5-1. _____________ Jenei Zoltán: - Súlyos bírói tévedések miatt kaptunk ki. __________________ Vránszki Péter - Kiváló játékvezetés mellett az eddigi leggyengébb játékunkkal is be tudtuk gyűjteni a három pontot. _____ Nyírlugos-Székety 4-1 (1-1) Nyírlugos, 100 néző, v.: Kovács J. Nyírlugos: Fehér G. - Sándor Cs. (Petrás M.), Sinka L, Danka I. (Török Sz.), Illés Á„ Horváth J„ Balogh L, Balogh N., Kiss I., Papp V., Szilágyi Z. Edző: ifj. Kavalea Béla. Székely: Kiss A. - Ráti M., Kantár L, Fuziák L, Szakács Z., Szilágyi Cs., Papcsák N., Kantár J., Bagoly I., Tóth M., Jáger T. (Simon V.). Játékos-edző: Kantár László. Gól: Balogh N., Szilágyi Z„ Kiss L, Balogh L, illetve Szakács Z. Ifi: 3-2. ifi. Kavalea Béla: - Gyenge játékkal is sikerült megszerezni a három pontot. Kantár László: - Az eredmény nem tükrözi híven a játék képét. Jól játszottunk, sajnos, nem tudtuk kihasználni helyzeteinket, pedig akadt nem kevés... Levelek-Napkor Gyurovics Zsolt. Gól: Székelyi N. 2, Lengyel L, ' Karczub G., illetve Csáki J. 2, Kocsis Z„ Sarkadi Zs.( ll-esből). Ifi: 2-0. ___________ Berettyón Gábor: - Az, hogy ezt a mérkő­zést négy egyes vezetés után nem tudtuk megnyerni, az én döntéseim következménye, amiért vállalom a felelősséget. Az ellenfélnek gratulálok! __________________ Gyurovics Zsolt: - Az első játékrész kiegyen­lített játékot hozott, mindkét oldalon sok helyzettel, a másodikban a hazaiak tíz perc alatt három gólt szereztek helyezkedés!' hibá­inkból, szerintem kicsit elbízták magukat, így tíz perc alatt mi is három gólt tudtunk elérni, ennek ismeretében igazságosnak tartom a döntetlent.__________________ Nyíregyházi Old Boys FC-Nyíribrony 2—0(1—0) Tiszavasvári út, 50 néző, v.: Tömöri. Old Boys: Kántor L. - Szatke Z., Nagy I., Sipos T, Mondok J., Együd L. (Kriser Sz.), Spisák Zs., Cipf, Tuska J. (Búzás B.), Paulik Z. (Paulik I.), Banka Zs. Edző: Búzás Lajos. Nyíribrony: Nagy A. - Pásztori, Törő J., Szegedi L. (Boda R.), Mencsik I., Konzili I, Villás N„ Nagy S. (Asztalos R), Kriston D, Galamb R, Vígh Zs. Játékos-edző: Törő József. Gól: Cipf, Tuska J. Ifi: 6-0. _________ Búzás Lajos: - A kihagyott helyzetek mérkőzésén nekünk azért kettőt sikerült értékesíteni, így megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatnak! 2-1(1-0) Levelek, 120 néző, v.: Tóth M, Levelek: Tuza L. - Homonyik Cs., Gebri Gy., Sipos J., Bukta M. , Hajdú G., Pásztor J„ Takács J. (id. Majláth S.), Ruff L, Varga Z. (Hegedűs D., Király I), ifj. Majláth S. (Király D.). Játékos-edző: Majláth Sándor. Napkor: Jakocska Cs. - Soós G., Ballai Z„ Nagy J. (Daru R., Gottfried R), Vadicsku I., Csajkó J., Szabó S„ Somogyi L, Csökmei I. (Nagy D.), Nagy T. (id. Fekete Z.), ifj. Fekete Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Pásztor J„ Hegedűs D., illetve Csajkó J. Ifi: 4-1. __________________ Majláth Sándor: - Szomszédvári rangadó­idra József: - Ha reggelig játszottunk volna, akkor sem tudtunk volna gólt szerezni. Gratulálok az ellenfélnek! __________ Nyírtelek-Terem 3-2 (1-1) Nyírtelek, 40 néző, v.: Vasas J. Nyírtelek: Szabó Z. - Veres A., Ember R„ Dankó G., Karasz L, Karasz G., Lukács G„ Künstler A., Erdei F. (Sarkadi Sz.), Ványi Zs. (Papp R.), Kovács I (Márton R). Játékos-edző: Ember Roland. Terem: Cionca - Téger I. (Bégányi Zs.), Szendrei J., Molnár Sz„ Lehoaki R., Erdei Cs., Obis, Virág G., Lakatos P. (Peres R.), Fodor I, Osvath Z. (SzimulyG.). Játékos-edző: Téger István. Gól: Erdei F., Lukács G., Künstler A., illetve Fodor I, Erdei Cs. Kiállítva: Cionca (72. perc). Ifi: 9-1.______________ Ember Roland: - Az első félidőben kapu­sunk bravúrjaival meccsben maradtunk, a másodikban pedig taktikus játékkal nagyon jó csapatot sikerült legyőznünk. _______ Téger István: - Sajnos, olyan meccset vesztettünk el, amely az első félidőben a kezünkben volt. A szünet után olyan csapat ment fel a pályára, amely nem éidemelte meg a döntetlent sem. Gratulálok a hazai­aknak az akaráshoz, megmutatták, miként kell küzdeni. _______________ Apagy-Kállósemjén 3-1 (1-1) Ápagy 150 néző, \Á: Ésik L Apagy: Varga Gy. - Támba I, Bedécs G., Tar F., Korpás Z., Lóai N. (Ragány M.), Kozák R„ Szalka N„ Kiss Z. (Udvari G.), Orosz G., Bakró A. Edző: Szegfű Mihály. Kállósemjén: Ancsák M. - Csákányos I, Nyeste D., Tóth Á„ Gyurecska I, Tóth N., Orf F., Farkas R, Gyöngyösi A. (Krasznai G.), László Z„ Sándor M. Edző: Farkas Béla. Gól: Kiss Z. (11-esből), Orosz G„ Korpás Z., illetve Szarka N. (öngól). Ifi: 5-2. _______________ Szegfű Mihály: - Mindkét csapatunk maximálisan teljesítette feladatát, így maga- biztosan tartottuk itthon a pontokat. Molnár László szakosztályvezető: - Gratu­lálok az ellenfélnek! _____________ Volán-Sényő-Kálmánháza 5-1 (2-0) Sényő, 100 néző, v.: Kovács I. Volán-Sényő: Lippa J. - Gégény Zs., Szabó D. (Mezei B.), Sándor L, Horváth G., Kovács B., Bencs Á. (Szitái R.), Somogyi Cs., Szarka Z. (Baráth K.), Nagy J., Mocsár Cs. Edző: Rubóczki Tibor. Kálmánháza: Bessenyei L. - Kiss Sz. (Jávor N.), Erdei L, Nyikita R., Marcsek I, Szabó K„ Petics I. (Mezei G.), Takács J., Szilágyi K., Kiss Gy., Veres G. Edző: Hajdú Pál. Gól: Mocsár Cs. 2, Bencs Á. 2, Kovács B., illetve Szabó K. Ifi: 0-2. _____________________________ Rubóczki Tibor: - Kellemes ellenféllel szemben magabiztos győzelem. ____ Hajdú Pál: - A bajnokcsapat otthonában nein szégyen a vereség. Még él a remény, nem adtuk fel! i 8. forduló, hétfő Székely-Nyíribrony 5-0 (2-0) Székely, 80 néző, v.: Vitkai. Székely: Simon I - Kantár L. (Kiss A.), Ráti M„ Fuziák L, Horváth Cs., Bagoly I., Tóth M„ Kantár J., Szakács Z., Papcsák N. (Lucskai I.), Szilágyi München 2. Dortmund-Hoffenheim 3. Nürnberg-Bremen 4. E. Frankfurt-Wolfsburg 3-4 1-2 3-2 2-2 2 2 1 X hoz méltó, paprikás hangulatú mérkőzésen, úgy érzem, több helyzetünk volt, megérde­melten nyertünk. Sok sikert kívánok a Nap­kornak! Ezt a győzelmet felajánljuk Takács Tabella A Dijözön-csoport állása: l.Volán-Sénvő 26 20 2 4 69-31 62 5. Hamburg-Leverkusen 0-1 2 János közelgő hetvenedik születésnapiára! 2. Terem 26 18 1 7 79-42 55 6. Hannover-Düsseldorf 3-0 1 Id. Fekete Zoltán: - A futball igazságtalan 3. Levelek 26 15 5 6 44-25 50 7. Freiburg-Schalke 04 1-2 2 játék, ezt már megmondták nálam okosabb 4. Nyíregyházi Old Boys 27 15 4 8 52-45 49 8. Stuttgart-Mainz 2-2 X emberek is. Az egész csapat együtt érez a 5. Nyírlugos * 27 15 3 9 79-53 47 9. Siena-Milan 1-2 2 megsérült Csökmei Imrével, szeretnénk minél 6. Nyíribrony 27 12 4 11 64-64 40 10. Pescara-Florentina 1-5 2 hamarabb ismét a sorainkban tudni. 7. Napkor 27 12 3 12 58-51 39 11. Intemazionale-Udlnese 2-5 2 Nyírvasvári-Nyírpazony 4-4 (1-1) 8. Nyírvasvári 27 10 7 10 74-54 37 12. Sampdoria-Juvent us 3-2 1 Nyírvasvári, 50 néző, v.: Bendík G. 9. Nyírtelek 27 10 7 10 53-59 37 13. Cagliari-Lazio 1-0 1 Nyírvasvári: Opre G. - Pető G., Lengyel 10. Ófehértó 27 11 2 14 46-48 35 14. Roma-Napoli 2-1 1 L (Kiss B.), Kovács Á„ Serbán J., Karaub 11. Apagy 27 10 5 12 55-67 35 Nyeremények G., Szarka 1., Serbán I (Molnár R.), Kocsis 12.Nvírpazonv 27 7 9 11 50-59 30 13+1 találat: nem volt Z., Habinyák M. (Pelyák M.), Székelyi N. 13. Székely 27 7 3 17 47-76 24 13 találat: nem volt Edző: Berettyán Gábor. Nyírpazony: Bíró 14. Újfehértó 27 5 8 14 47-73 23 12 találat: 4 db 457 815 Ft Z. - File Zs., Sarkadi Zs., Bodnár I, Kocsis 15. Kálmánháza 27 7 1 19 41-86 22 11 találat: 60 db 30 520 Ft Z., Malamidesz L (Somogyi G.), Kvaka Á„ 16. Kállósemjén 26 6 4 16 40-64 22 10 találat: 713 db 4 925 Ft Ladik S„ Krakkó G„ Vincze Gy., Csáki J. Edző: * Egy büntetőpont levonva. Cs. Játékos-edző: Kantár László. Nyíribrony: Nagy A. - Kriston R„ Pásztor J., Mencsik I. (Asztalos R), Imre L, Kriston D„ Konzili I, Villás N., Törő J., Galamb R, Boda R. Játékos­edző: Törő József. Gól: Fuziák L 3, Szakács Z„ Szilágyi Cs. Ifi: 1-2. ____________ Kantár László: - Jó játékvezetés mellett végre sikerült győznünk. Törő József: - Elnézést kérünk a szurkolóink­tól, akik elkísértek minket. __________ Őfehértó-Terem 0-5 (Ö—3) Őfehértó, 65 néző, v.: Losonczki. Ófehértó: Luksa Z. - Újfalusi G., Pekács Zs., Tóth R, Kun K., Ruszinkó B. (Trencsényi R), Lippai I., Bálint A. , VargaZ. (Bulyáki Gy.), Virtás A. (Nyavádi S.), Kertész D. Edző: Vránszki Péter. Terem: Heinrich J. - Téger I., Szendrei J., Molnár Sz., Lehoaki R., Erdei Cs. (Szimuly G.), Virágh G., Lakatos R, Osvath Z., Peres R. (Bégányi Zs.), Fodor I Játékos-edző: Téger István. Gól: Fodor 12, Osvath Z. 2„ Virágh G. (11-esből). Ifi: 2-4. __________________ Vránszki Péter - Kellemes edzőpartnerek voltunk.______________________________ Téger István: - Gratulálok a csapatnak a nagyon jó játékhoz és a gyönyörű gólokhoz! A győzelmet felajánljuk Heinrich Józsefnek. Napkor-Nyírpazony ' Ö-O Napkor, 120 néző, v.: Gáspár! Napkor Jakocska Cs. - Soós G„ Gilányi L (id. fekete Z.), Nagy D., Csajkó J. (Gottfried R), Vadicsku I. (Kovács G.), Nagy I (Nagy D.), ifj. Fekete Z., Somogyi L. Szabó S.. Ballai Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Nyfrpazony: Bíró Z. - File Zs., Sarkadi Zs., Bodnár!, Malamidesz L. (Szondi S.), Bodnár B„ Kvaka Á., Ladik S., Somogyi G. (Bukovenszki Z.), Csáki J., Vincze Gy. (Tokárszky I). Edző: Gyurovics Zsolt. Ifi: 4-3.______________________________ Id. Fekete Zoltán: - Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, büntetőt is hibáztunk. A második félidő alapján viszont örülnünk kell az egy pontnak is. _______ Gyurovics Zsolt: - Az idő múltával egyre több lehetőségünk adódott, felülmúltuk az első félidőben jobban játszó hazaiakat. Ha jobb a koncentráció a befejezéseknél, gólokkal nyerhettük volna meg a mérkőzést a második félidőben. _____________ Kálmánháza-Nyirtelek 3-0 (1-0) Kálmánháza, 50 néző, v.: Szabó Z. Kálmánháza: Bessenyi L. - Erdei L (Rideg B. ), Marcsek I, Kiss Sz., Csépke A., Szabó K., Tardi G. (Mezei G.), Takács J., Szilágyi K. (Petics I.), Jakab R. (Nyikita R.), Veres G. Edző: Hajdú Pál. Nyírtelek: Szabó Z. - Karasz L, Dankó G., Ember R. (Márton R), Ve­res A., Künstler A., Lukács G., Kovács I (Kiss A.), Karasz G. (Papp R.), Sarkadi Sz., Ványi Zs. Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Jakab R. 2 (egyet 11-esből), Szilágyi K. Ifi: 3-1. Hajdú Pál: - A vendégek kapusa NB-s szinten védett, ezért nem sikerült nagyobb gólkülőnbségű győzelmet aratni. ______ Ember Roland: - Két nap alatt száznyolcvan fokos fordulat. Teljesen megérdemelt a hazai győzelem, amihez gratulálok. ________ Kállósemjén-Nyíregyházi Old Boys FC ______________________ 1-2(1-1) Kállósemjén, 100 néző.v.: Éva I Kállósemjén: Ancsák M. - Csákányos I, Nyeste D„ Kóth Á., Gyurecska I, Tóth N„ Orf F„ Farkas P. (Sebők J.), Gyöngyösi A. (Kraszni G.), László Z„ Maries I Edző: Farkas Béta. Old Boys: Soós S. - Szatke Z., Nagy I., Sipos I, Lakatos I, Sándor K., Együd L, Spisák Zs., Kriser Sz. (Banka Zs.), Tuska J„ Paulik I. Edző: Búzás Lajos. Gól: Maries I, illetve Tuska J., Spisák Zs. Ifi: 0-13. ___________ Farkas Béla: - Ebben az összetételben ennyire vagyunk képesek. ___. Búzás Lajos: - Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk, Volán-Sényő-ÚJfehértó 1-0 (0-0) Sényő, 150 néző, v.: Benőik T Volán-Sényő: Lippa J. - Gégény Zs., Szabó D., Sándor L„ Horváth G„ Bencs Á„ Somogyi Cs. (Szitái R.), Kovács B„ File Z. (Baráth K.), Nagy J. ( Mezei B.), Mocsár Cs. Edző: Rubóaki Tibor. Újfehértó: Tóth Á. - Mosolygó G„ Fekete L, Pallai J„ Pallai G., Zámbó D. (Potyók J.), Somogyi M. (Kerecsen L), Osikóaki I., Ábrám D., Balogh I., Szabó L. Megbízott edző: Jenei Zoltán. Gól: Nagy J. Kiállítva: Osikóaki I. (88. perc). Ifi: 2-4, _____________ Rubóczki Tibor - A szervezetten és jól játszó vendégcsapat ellen nehezen szereztük meg a három pontot._____________ Jenei Zoltán: - A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Gratulálok a hazai csapatnak a győzelemhez és a bajnoki elmükhöz is! _______ Apagy-Nyírlugos 3-5(2-01 Apagy, 100 néző, v.: Szabó A. Apagy: Varga Gy. - Támba I, Tar F„ Korpás Z., Ragányi M. (KissZ.), Bedécs G. (Szegedi Z.), Szalka N., Kozák R., Bakró A., Soós D„ Orosz G. Edző: Szegfű Mihály. Nyírlugos: Fehér G. - Illés Á„ Sinka L, Danka I. Petrás M., Balogh N„ Balogh L, Kiss I., Szilágyi Z., Horváth J„ Papp V. Edző: ifj. Kalavea Béla. Gól: Bakró A. 2 (mindkettőt 11-esből), Soós D., illetve Balogh N. 3 (kettőt 11-esből), Balogh L, Kiss I. Kiállítva: Soós D. (32. perc), Varga Gy. (82. perc), illetve Danka Z. (26. perc). Ifi: 7-3. Szegfű Mihály: - Kabaréba illő mérkőzést vesztettünk el. A játékvezető valószínűleg színtévesztő, és nincs tudatában felada­tának ____________________ Ifi. Kavalea Béla: - A sírból hoztuk vissza a mérkőzést, de nagyon nagy árat fizettünk érte. __________ Nyírvasvárl-Levelek 0-3(0-2) Nyírvasvári, 50 néző, v.: Szőnyi Z. Nyírvasvári: Opre G. - Pető G., Lengyel L, Kovács Á., Serbán J„ Karaub G., Szarka I. (Kiss B.), Serbán I, Kocsis Z„ Habinyák M„ Székelyi N. Edző: Berettyán Gábor. Levelek: Károly G. - Kozma B„ Homonyik Cs., Gebri Gy., Bukta M„ Ruff L. (Király D.), Takács J„ Pásztor J., Hajdú G., Hegedűs D. (Varga Z.), Csekk A. (ifj. Majláth S.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Bukta M. 2,VargaZ. Ifi: 8-1._________ Berettyán Gábor - Mezőnyben egyenrangú partnerek voltunk, de az ellenfél pontrúgásai eldöntötték a mérkőzést. __________ Majláth Sándor - Gratulálok a fiúknak, és külön a veterán Bukta Mihálynak két bomba­góljához. A győzelmet felajánljuk a kapusunk fiának, Károly Bencének.