Kelet Magyarország, 2013. május (70. évfolyam, 101-125. szám)

2013-05-21 / 116. szám

KELET 2013. MÁJUS 21„ KEDD Labdarúgás Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály Megállíthatatlan a tiszalöki csikócsapat 28. forduló, szombat MátészalkaiMTK-Mándok l-O(O-O) Mátészalka, 100 néző.v.: Bénáik T. Mátészalka: Pindzsula - Moldovan, Toma M„ Mándi A„ Sipos J. (Nagy A.), Petrohai M., Rézműves F., Botos D., Istrate (Pált i J.), Dobai T. (Tóth F), Kimer. Edző: Szilágyi Ber­talan. Mándok: Pécsi V. - Orgován K„ Danes A., Matyi A., Karasz A., Szabó T., Dascal, Zsidó L, Galambos L (Angyal A.), Kalu B. (Semegi J.), Csűrök (Szabó M.). Játékos­edző: Matyi András. Erősen közepes színvo­nalú mérkőzésen az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a másodikban fokozatosan vette át az irányítást a hazai csapat, amely Rézműves Ferenc élményszámba menő bombagóljával szokása szerint legyőzte a táblázaton előtte helyet foglaló ellenfelet. Gól: Rézműves F. Ifi: 5-2.__________ Szilágyi Bertalan: - Egyenlő erők küzdel­mében szenzációsan eltalált távoli lövéssel nyertünk. ___________________ Matyi András: - Döntetlenszagú mérkőzé­sen egy jól eltalált lövés döntött. De mindig ellenünk... _________ Nylrgyulaj-Nyírmada 2-3 (1-0) Nyírgyulaj, 100 néző, v.: Kozics. Nyfrgyulaj: Kecskés G. - Tóth F, Czerula Zs., Jeney D. (Oxi R.), Kónya M„ Lakatos J. (Szép T.), Pén­zes A., Gózner, Erdei L, Berea Zs., Horváth K. Edző: Lukács Tibor. Nyírmada: Kardos Z. - Hegedűs L, Fejes J.,. Szabó G. (Mátyus Cs.), Danku A., Barta F, Szikszai A., Nagy M. (Ponaók), Németh A., Bancsi (Jóni A.), Papp Z. (Dávid R.). Játékos-edző: Szőke István. A futball törvényszerűsége ismét bebizonyosodott: annyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni, mint amennyit a hazaiak ezen a meccsen elrontottak. Gól: Horváth K„ Czerula Zs., illetve Szikszai A. 2, Bancsi G. Ifi: 1-2. _______________ Lukács Tibor - Nagyon sajnálom játéko­saimat, több mint balszerencsés vereséget szenvedtünk. _______ Szőke István: - Nehéz mérkőzésen küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk, úgy érzem, megérdemelten nyeltünk. _________ Tuzsér-Nagykálló 1-0 (1-0) Tuzsér, 150 néző, v.: Benkő R. Tuzsér Szűcs L. - Babjak, Setét R., Rusznák (Vantyuch), Tóth R., Danes B„ Zán, Hrickevics (Imre Gy.), Semegi T„ Dallos L. (Filó L), Gergely I. Já­tékos-edző: Danes Béla. Nagykálló: Tóth K. - Matejkó G., Kovács M„ Takács L, Fiumei, Torma T, Málik J., Palaga P., Kovács I., Kiss T„ Marozsán M. Edző: Fogarasi Zoltán. A hazai csapat mindent egy lapra feltéve rohamozta végig a mérkőzést, a rossz helyzetkihasználás miatt csupán egy góllal tudott nyerni. Gól: Zán. Ifi: 4-2. (Tudósító: Lakatos Tibor) _______________ Danes Béla: - Nagyon örülök ennek a győzelemnek, de ez még kevés, dolgozunk tovább. _______________ Fogarasi Zoltán: - A döntetlen reálisabb lett volna, de a helyzeteinket ismét elhibáz- tuk. Gratulálok a hazai csapatnak! Kemecse-TIszavasvári ____5-3(2-1) Kemecse, 300 néző, v.: Homonai. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy., Tóth Sz„ Homann, Karkusz, Bodnár J„ Ruska, Ádámszki (Éles L), Asztalos K., Marcsek Z„ Fekete A. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. Tiszavasvári: Tisza S. - Bagoly Z., Kurua I, Lakatos Barna, Lakatos Bence, Gál N. (Gyurján R.), Péntek M. (Lajos 1), Bodnár A., Nagy I., Szolyka G. (Bakos I), Fazekas V. Edző: Fecsku István. A Tiszavasvári nagyon kulturált csapat, mely helyenként méltó ellenfélként küzdött, de nem volt esélye a látványosan futballozó Kemecsével szem­ben. Gól: Ádámszki 3, Fekete Á„ Marcsek Z„ illetve Fazekas V., Szolyka 6., Nagy I. Ifi: 2-3. (Tudósító: Kondor Lajos) Ádámszki Róbert: - Közönségszóra­koztató mérkőzésen nagyon fáradtan mozogtunk, de azt hiszem, a kétkedőknek is választ adtunk. ___________ Fecsku István: - Rúgattunk öt gólt az ellenféllel. _________________ Nyfrkarász-Gyutaháza __ 0-0 Nyírkárász, 200 néző, v.: Kiss L. Nyírkárász: Pekk J. - Jávor P., Majoros I., Horváth J. (Pekk I), Ujj Gy., Danku J., Rákóczi L, Mándi L, Filep R. (Szabó L), Juhász L, Gazdag A. Edző: Du­dás Zoltán. Gyulaháza: Bandor F. - Lévai Cs., Deák B., Csuka Gy. (Haga S.), Éles I. (Tóth D.), Deák Z., Gáti S., Kapin M„ Bárdi B. (Somogyi Cs.), Bombera M„ Gáti Sz. Edző: Bárdi Attila. Csalódott csapatok találkozóján a hazaiak valamivel közelebb álltak a győzelemhez. Ifi: 1-2. (Tudósító: Dudás János) ________ Dudás Zoltán: - Játékunk nem volt a rang­adóhoz méltó, három-négy ember kevés a győzelemhez. Bár így is több lehetőséget dolgoztunk ki, amit nem tudtunk gólra váltani, így a vendégek akarata érvényesült: kéz a kézben tartunk a megye kettő felé... Bárdi Attila: - Sajnos, ez az eredmény csak arra jó, hogy eljátsszuk Dugovics Titusz szerepét... __________________ Rakamaz-Szatoty 3-Q(I-0T Rakamaz, 150 néző, v.: Czene. Rakamaz: Szabolcsi M. - Galambosi Zs., Debroaki A., Papp Zs., Varga R., Balogh J„ Galambosi G„ Kassai N., Glonczi D., Bácsi R„ Balogh N. Já­tékos-edző: Lelt József. Szakoly: Kromplák - Kevert S., Géai R, Tóth R, Turbucz I, Csire G., Lakatos L. (Popovics R), Kevert K., Iván Zs. (Tóth B.), Pécsi G. (Tanyi A.), Kiss I. Edző: Madalina György. Alacsony színvonalú mérkőzésen a hazaiak gólkülönbséget javít­hattak volna. Gól: Kassai N. 2, Galambosi G. Ifi: 4-1. (Tudósító: Goneth Béla) ______ Lelt József: - Két komoly brigád találko­zóján azért nyertünk mi, mert kevesebbszer rúgtunk tarkón saját magunkat. _____ Madalina György: - Akaratgyengén, fegyelmezetlenül játszottunk, a Rakamaz megérdemelten nyert. ____________ Balkány-Kótaj 2-1 (1-1) Balkány, 100 néző, v.: Kosztyú J. Balkány: Fejér G. - Szabó R, Görög T. (Barna A.), Vass Z„ Ferenczi M„ Szabó J., Ujfalusi A. (Kiss J. ), Dobos A. (Görög N.), Bencsik A., Göndör I. (Szilágyi B.), Ferenai F. Játékos-edző: Dobos Attila. Kótaj: Gégény B. - Hangácsi I, Fekete A. Simon K. (Virágh Cs.), Sallai M., Deák G„ Ráa R„ Pólik T„ Kovács R, Guszti L, Nagy B. (Nagy G.). Edző: Csorna Dezső. Küzdelmes mérkőzésen a hazaiak többet tettek a győzelemért, így megérdemelten nyertek. Gól: Bencsik A., Vass Z. (11 -esből), illetve Rácz R. Kiállítva: Gégény B. (68. perc). Ifi: 0-3. ________________ Dobos Attila: - A szervezettség, fegyelme­zettség győzelmet ért. ____________ Csorna Dezső: - Nem szeretnék senkit megbántani, így inkább nem nyilatkozom-. Nagyhalász-TIszalök 1-5 (1-2) Nagyhalász, 50 néző, v.: Major. Nagyha­lász: Mudri A. - Balogh N., Szobonya R, Tilki M„ Turóai Cs., Kiss I., Kóder L., Gégény Z. (Gurcsák, Kiss G.), Tóth Z. (Boros I.), Kurucz T„ Balázs K. Játékos-edző: Kiss Gábor. Tlszalök: Gagyi - Vass I., Hock F. (Gyulai K. ), Csáki V., Dobos Z„ Bognár A., Czifrák, Újvári Zs. (Balogh A.), Lakatos K., Cseh K. (Bódi V), Kiss R. (Dankó Z.). Edző: Kovács János. Megérdemelt a Tiszalök győzelme. Gól: Kurua T„ illetve Kiss R. 2, Újvári Zs. (11 -esből). Lakatos K., Bognár A. Kiállítva: Kóder L. (65. perc). Ifi: 0-5. ________ Kiss Gábor: - Negyven perc játék nem elég ebben az osztályban, be vagyunk oltva gól ellen. Amíg a ziccereinket nem használjuk ki, addig az ellenfél lehetetlen helyzetekből is gólt szerez. ________________ Kovács János: - Húsz perc szükségel­tetett ahhoz, hogy magunkra találjunk, miután felébredtünk, még a szünet előtt fordítottunk. A második félidőben a saját futballunkat játszottunk, ami ismét ered­ményre vezetett. _______________ li.forduló, hétfő Tuzsér-Nylrgyulaj 1—0 (1—0) Tuzsér, 150 néző, v.: Kiss L. Tuzsér Szőr I. - Babjak, Lakatos T.„ Rusznák S., Tóth R., Danes B., Zán R, Hrickevics (Imre Gy.), Semegei T, Dallos L. (Filó L), Gergely I. Játékos-edző: Danes Béla. Nyírgyulaj: Kecskés G. - Dér I., Czerula Zs., Papp A. (La­katos J.), Kónya M„ Pénzes A., Szép T. (Jeney D.), Gózner K., Erdei L, Oxi R. (Berecz Zs.), Horváth K. Edző: Lukács Tibor. A szokásos korai góllal szerzett vezetést a hazai csapat, a másodikban pedig okosan őrizte előnyét és megérdemelten nyert. Gól: Hrickevics. Ifi: 2-0. (Tudósító: Lakatos Tibor) _______ Danes Béla: - Három napon belül kétszer nyertünk egy nullra, ez mutatja a csapat erejét. Az ilyen mérkőzések kovácsolják össze a társaságot. _____________ Lukács Tibor: - Kaptunk egy óvodás gólt, utána hiába uraltuk a játékot, be voltunk oltvagól ellen. _________ Tíszalök-Kemecse 1-0 (0-0) Tiszalök, 200 néző, v.: Sinka Z. Tiszalök: Gagyi - Vass I., Csáki V., Cseh K., Czifrák, Gyulai K. (Dankó Z.), Lakatos K„ Balogh A., Kiss R. (Bódi V.), Dobos Z., Bognár A. Edző: Kovács János. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy., Tóth Sz., Homann, Lakatos Z., Bodnár J„ Ruska, Ádámszki, Asztalos K„ Marcsek Z., Fekete A. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. Megérdemelt hazai győzelem: a jobban aka­ró tiszalöki csikócsapat erőnlétben ellenfele Tabella 1. Kemecse 28 22 3 3 88-26 69 ■ 2. Nyírmada 28 16 3 9 56-41 51 3. Nagykálló 28 15 3 10 55-43 48 4.Mándok 28 14 4 10 52-33 46 5. Mátészalka 28 13 6 9 42-40 45 6. Tiszalök 28 14 2 12 48-46 44 7. Balkány * 28 13 6 9 43-36 44 8.Tuzsér 28 13 5 10 41-35 44 9. Nyírgyulai 28 12 6 10 41-37 42 10. Tiszavasvári 28 12 4 12 50-46 40 11. Nyírkárász 28 9 7 12 53-54 34 12. Gyulaháza • 28 9 6 13 48-61 33 13. Kótaj 28 6 11 11 35-43 29 14. Nagyhalász* 28 5 7 16 22-58 21 15. Szakoly* 28 5 5 18 28-65 19 16. Rakamaz 28 4 6 17 25-63 18 * egy büntetőpont levonva A pünkösdhétfői kótaji mérkőzésen a hazaiak játékosa, Nagy Béla (11) labdaérintését a Rakamazon szereplő Papp Zsolt felügyeli FOTÓ: RACSKÓ TIBOR fölé kerekedett. Gól: Kiss R. Ifi: 0-5. ___ kovács János: - A mezőnyben jobban futballoztunk, a kilencven percet végigtá­madva a jó munka meghozta gyümölcsét. Emelem kalapomat a játékosok előtt, ismét óriásit fociztak. A Kemecsének gratulálunk a bajnoki címhez! ____ ______ Ádámszki Róbert: - A döntetlen igazságosabb lett volna, ettől függetlenül gratulálok annak a tíz futballistának, aki három naponta végigjátszik minden mérkőzést. _____________ _________ Gyula háza-Szakoly 4-1 (3-0) Gyulaháza, 80 néző, v.: Kormány. Gyulahá­za: Bandor F. - Lévai Cs., Molnár G., Csuka Gy. (Haga S.), Éles I., Deák Z., Gáti S., Kapin M., Bárdi B„ Bombera M. (Tóth D.), Gáti Sz. (Tóth G.). Edző: Bárdi Attila. Szakoly: Kromplák - Kevert S„ Medvik Á„ Tóth R, Turbua I, Csire S., Lakatos L, Kevert K., Kiss I., Popovics R, Tóth B. Edző: Madalina György. Elfogadható első félidő után bűn rossz második játékrész. Gól: Bombera M„ Éles I., Gáti S., Turbua T. (öngól), illetve Tóth B. Ifi: 4-0. (Tudósító: Bárdi Béla) Bárdi Attila: - Ezúttal mindkét arcunkat megmutattuk. ______________ Madalina György: - Az első félidőben a hazaiak játszottak jobban, a második­ban mi. A korán kapott látványos öngól megfogott bennünket, de a körülményeket figyelembe véve nem futballoztunk aláren­delt szerepben. Nyfrmada-Nagytcálló 5—2 (3—0) Nyírmada, 200 néző, v.: Esik I. Nyírmada: Kardos Z. - Hegedűs L, Fejes J., Szabó G., Danku A„ Barta F. (Csesztai R.), Szikszai A., Nagy M„ Németh A., Bancsi G. (Dávid R.), Papp Z. (Ponczók I). Játékos-edző: Szőke István. Nagykálló: Tóth K. - Matejkó G. (Nagy K.), Kovács M„ Torma T„ Fiumei V., Kiss T. (Málik J.), Piskóti Zs. (Simon I.), Palaga R, Takács L, Kovács I., Káposznyák M. (Marozsán M.). Edző: Fogarasi Zoltán. Jó színvonalú mérkőzésen a hazaiak jobban használták ki lehetőségeiket, és megérde­melten győztek. Gól: Papp Z. 2, Németh A. (11 -esből), Nagy M„ Dávid R„ illetve Kovács I., Marozsán M. Kiállítva: Fejes J. (90. perc). Ifi: 0-6. __________________ Szőke István: - Gratulátok a csapat minden játékosának, akik az utóbbi mérkő­zéseken becsületesen odatették magukat, ennek meg is van az eredménye. ______ Fogarasi Zoltán: - Nyolc perc alatt elin­téztük magunkat, a második félidőt ugyan megnyertük, de ez csupán szépségtapasz volt a gyalázatos játékunkat tekintve. Nagyhalász-Mátészalkai MTK ______ 0-1(0-0) Nagyhalász, 100 néző, v.: Tóth M. Nagy­halász: Budaházi Sz. - Balogh N„ Tilki M„ Szobonya R, Kiss I., Kiss G., Boros I., Tóth Z. (Nagy R.), Gégény Z. (Nagy M.), Balázs K. (Balogh I.), Kurua T. Játékos-edző: Kiss Gábor. Mátészalka: Pindzsula - Nagy A. (Makszim G.), Mándi A., Toma M., Moldovan, Petrohai M. (Mészáros G.), Rézműves F„ Istrate (Dobai I), Botos D. (Pálfi J.), Sipos J. (Tóth F.), Kimer. Edző: Szilágyi Bertalan. A hatvan percig emberhátrányban játszó hazaiak nem érdemeltek vereséget: a kettes számú asszisztens életben tartotta a Mátészalka bennmaradási reményeit. Gól: Petrohai M. Kiállítva: Budaházi Sz. (30. perc). Ifi: 0-5. (Tudósító: Orosz Zoltán) Kiss Gábon - Köszönöm szépen játéko­saimnak a hozzáállását, tíz emberrel sem játszottunk alárendelt szerepet, de a lesgól megakadályozott bennünket minimális célunk elérésében. ______________ Szilágyi Bertalan: - Gratulálok a fiúknak, ezért is három pontot adnak. Az ifistáknak külön gratulálunk, akik egy lépéssel ismét közelebb kerültek céljaink eléréshez. Balkány-Nyfrkarász 1-0 (1-0) Balkány, 100 néző, v.: Bíró Cs. Balkány: Fej­ér G. - Szabó R, Vass Z., Ferenai M„ Szabó J., Szilágyi B. (Kiss J.), Ujfalusi Á„ Dobos A. (Görög N.), Bencsik A., Göndör I., Ferenczi F. Játékos-edző: Dobos Attila. Nyírkárász: Borkó J. - Jávor R, Pekk I, Horváth J., Ujj Gy., Ignéczi Cs., Rákóai L, Mándi L, Filep R„ Juhász L, Gazdag A. Edző: Dudás Zoltán. Két enervált csapat találkozóján a hazaiak több helyzetet alakítottak ki, azokból egyet értékesítettek, ami győzelmet ért. Gól: BencsikA.lfi:2-2. ______________ Dobos Attila: - Az első félidőben eldönt- hettük volna a meccset, de kimaradtak a helyzetek, viszont ezért is három pont jár. Dudás Zoltán: - Kiváló játékvezetés mellett a legnagyobb izgalmat az keltette, hogyan tudunk kiállni, miként zárjuk be az öltöző ajtót, és Erzsiké néni kotlója alatt hány kiscsirke fog kikelni... Gratulálok a hazaiaknak! Kótaj-Rakamaz 1-1 (1-0) Kótaj, 200 néző, v.: Vasas I Kótaj: Virágh Cs. - Hangácsi T„ Hornyai D„ Nagy G. (Fekete A.), Sallai M„ Deák G., Rácz R., Pólik T„ Kovács R, Guszti L, Nagy B. Megbízott edző: Czifra Krisztián. Rakamaz: Szabolcsi M. - Galambosi Zs., Debróczki A. (Rímmel S.), Papp Zs., Varga R., Balogh J. (Bencze M.), Glonczi D., Bácsi R., Balogh L. (Petruska R), Galambosi G„ Kassai N. Játékos-edző: Lelt József. Alacsony színvonalú mérkőzé­sen a hazai csapatnak a helyzetei alapján gólokkal kellett volna nyerni. Gól: Nagy G., illetve Kassai N. Ifi: 0-1. ___________ Orosz Mihály vezetőségi tag: - Sokadik meccsen úszik el az utolsó percekben a győzelem. __________________ Lelt József: - Kiváló játékvezetés meilett az első félidő a hazaiaké volt, a szünet után rendeztük sorainkat, ekkor már mi dominál- tunk, így igazságos döntetlen született. Mándok-Tiszavasvárl 6-1 (5-1) Mándok, 250 néző, v.: Veres J. Mándok: Pécsi V. (Babincsák F.) - Orgován K. (Csűrök Cs.), Danes A. (Matyi A.), Mándoki R„ Karasz A., Szabó I, Dascal, Zsidó L. (Semegi J.), Angyal Á„ Kalu B. (Galambos L), Osvath Sz. Játékos-edző: Matyi András. Tiszavasvári: Tisza S. - Bagoly Z., Kurucz T, Lakatos Bence, Lakatos Barna (Lajos T), Gál N. (Aszalós T), Péntek M. (Gyurján R.), Bodnár A. (Tályai R), Nagy I., Szolyka G. (Bakost), Fazekas V. Edző: Fecsku István. A hazai csapat a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét. Gól: Osvath Sz. 3, Dacai 2, Zsidó L, illetve Nagy I. Ifi: 5-1. (Tudósító: Tamás Zoltán) _________________ Matyi András: - Minden igényt kielégítő, sziporkázó játékkal már az első félidőben eldöntöttük a meccset, és magabiztos győ- zelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak! Fecsku István: - Ez dráma. Labdarúgó megyei II. osztály: carmo-csoport *8,, forduló, szpmbat , ....... Tyúkod-Mérk-Vállaj 1-4 (1-1) Tyúkod, 110 néző, v.: Sándor Cs. Tyúkod: Kosztyú Cs. - Feka J. (Kócsi G.), Fekete S„ Nyerges 0., Bócsi Gy., Tóth F. (Sipos M.), Lakatos S„ Kerezsi B. (Csaholyi Cs.), Fekete R, Szabó R., Horváth T. Edző: Nagy Ferenc. Mérk-Vállaj: Havasi R. - Rostás L, Antal Z., Soltész L, Jávori (Haga), Kovács J. (Kovács G.), Lakatos J., Szabó I. (Trencsényi Sz.), Erős G. (Turbula), Zámbó T, Demeter S. (Molnár J.). Játékos-edző: Szabó István. Gól: Szabó R., Illetve Demeter S. 2, Zámbó T. 2. Ifi: 4-1. Czibere József egyesületi elnök: - Egy egyes félidő után Gergely partjelző jóvoltá- ból két lesgóllal eldőlt a mérkőzés. Szabó István: - A második félidőben elkezdtünk játszani. További sok sikert a hazai csapatnak! ______________ Nyírmeggyes-Kölese ____0-2 (Ó-O) Nyírmeggyes, 69 néző, v.: Szűcs T. Nyír­meggyes: Jakab J. - Bodó R„ Nagy Zs., Szé­kely Zs., Varga B., Kósa Sz. (Gere Zs.), Pálfi J„ Székely G„ Tóth K„ Pető Á„ Tóth F. Edző: Tóth László. Kölese: Kona T. - Sztáraszta, Juhász A., Sira Tamás, Kóczé G., Algács M. (Bartha T), Varga Z., Sira I Tibor, Bandies L, Németh A., Magula. Edző: Simon Csaba. Gól: Kona T. (11 -esből), Magula. Ifi: 6-1. Tóth László: - Semmi különös, csak a szokásos.___________________ Simon Csaba: - Idegenben arattunk értékes győzelmet, gratulálok a kiegészítő emberek teljesítményéhez. _________ Tlsztaberek-Csenger 2-5 (0-2) Tisztaberek, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Tisztaberek: Makai Z. - Szabó L, Molnár R. (Benae A.), Rudnák R„ Bodó G. (Lázár R.), Jóni R„ Balogh Á„ Lukács N„ Lázár B„ Bodó R. (Gombos M.), Kálló A. (Fehér T.). Edző: Oroszi István. Csenger: Gergely I. - Pankotai l„ Zámbó K., Jóbi M., Gere L. (Kertész J.), Ország Zs. (Juhász R), Ország L, Drumar, Bornemisza (Lakatos I.), Juhász N. (Katona R), Mona A. Edző: Barcsay István. Gól: Bodó R., Benae Á„ illetve Kertész J. 2, Bornemisza, Drumar, Juhász N. Ifi: 0-7. Oroszi István: - Sajnos, túl könnyű gólokat ajándékoztunk az ellenfelünknek, ezért a bajnoki címvédés már csak álom marad, de mindképpen éremmel szeretnénk zárni a szezont. Gratulálunk a Csengernek, és sok sikert neki a magasabb osztályban! Barcsay István: - Korrekt játékvezetés mellett küzdelmes és jó iramú mérkőzésen jól felkészített hazai csapatot sikerült legyőzni. Gratulálok a fiúknak és az ifjúsági csapat eredményéhez isi __________ Beregdaróc-TIszakóród 1-1 (1—0) Beregdaróc, 70 néző, v.: Kósa Gy. Beregdaróc: Tóth A. - Varga T„ Barta R., Bakó 2. (Danó L), Ádám G., Balogh 0., Varga G„ D. Pethe, Lizák Bence, Szász K. (Simon K.), Tóth Zs. Edző: Veress Oszkár. Tiszakóród: Juhász S. - Pásztor Z., Docsa, Balogh L (Légrádi G.), Mória I., Somogyi T, Varga Z., Császár R, Majoros Sz., Császár T„ Borbély A. (Miklós T.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Barta R„ illetve Császári Ifi: 3-1. Veress Oszkár: - A kritikán aluli és jellem- telen játékvezetés megfosztott bennünket a jogos győzelemtől._____________ Ifj. Juhász Ernő: - A végre elfogadható játékvezetés, a sok kihagyott helyzetünk, valamint az alpárian viselkedő közönség je­lenléte mellett megérdemelten szereztünk egy pontot__________________ Szatmáreseke-Tunyogmatolcs ~ 2-1(0-0) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Gergely S. Szatmárcseke: Bélteki L. - Papp K„ Jávor S„ Asztalos G„ Bakó G. (Csernyi L), Varga Gy., Volkán R. (Mándi Z.), Halász N„ Mándi Zs., Kerekes M., Bőnyei Zs. (Németh I.). Edző: Hadadi Ferenc. Tunyogmatolcs: Haklik - Mi­kes F. (Baráth M.), Somogyi Z„ Tóth A. (Szabó R.), Vincze R., Kovács F„ Mikes B„ Szarka Sz., Vadász T., Széles A. (Jakab T.), Franku A. Játékos-edző: Baráth Mihály. Gól: Kerekes M., Németh l„ illetve Franku A. Ifi: 0-3. Hadadi Ferenc: - Az első félidőben több góllal kellett volna vezetnünk, így magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, de a csodacsere megnyerte a mérkőzést. Mikes Ferenc egyesületi elnök: ­Valamit már látok, de még nem tudom, hogy mit. _________ Milota-Nyírcsaholy 2-3 (1-2) Milota, 100 néző, v.: Szűcs N. Milota: Tóth P. - Malmos (Jakab J.), Huszti Sz., Nyilas B., Csókái (Paládi R), Horváth G., Végi (Román Sz.), Siket L., Sankó J., Lukács M., Rozsályi. Edző: Pál Zsolt. Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. - Putirka, Bálint M., Szabó V. (Mihálku), Csuka G., Kovács K. (Popovics N.), Bégány G., Botos S., Ilku T. (Gergely I.), Jónás R, Bégány Zs. (Magyari D.). Edző: Tóth Zoltán. Gól: Sankó J., Lukács M., illetve Bálint M. 2, Bégány Zs. Ifi: 1-1. ____________________ Pál Zsolt: - Rendkívül gyenge játék, egyet­len jó egyéni teljesítmény, ami kevésnek bizonyult. Gratulálunk Lukács Márknak, valamint az ellenfélnek! Tóth Zoltán: - Kettő nullás vezetésünk után saját magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, de a végén Misi eldöntötte. Köszönjük szurkolóink lelkes buzdítását! Szabadnapos: vámosoroszi és Tarpa. 18. forduló, hétfő Tisztaberek-Szatmárcseke 5-2 (2-2) Tisztaberek, 50 néző, v.: Papp F. Tisztabe­rek: Makai Z. - Szabó L„ Jóni R„ Rudnák, Bodó G. (Fehér T.), Bodó R., Balogh A., Lukács N., Lázár B. (Molnár R.), Benae A. (Mester A.), Lázár R. Edző: Oroszi István. Szatmárcseke: Bélteki L. - Mándi Zs., Jávor S., Asztalos G. (Csernyi L), Bakó G., Varga Gy., Volkán R., Halász N. (Mándi Z.), Bozsányi L. (Bőnyei Zs.), Németh I., Kerekes M. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Jóni R. 2, Bencze A., Balogh Á„ Lázár R., illetve Bozsányi L, Kerekes M. Ifi: 2-8. ______ Oroszi István: - Sajnos megint sok helyze­tet hagytunk ki, és még mindig bizonyta­lankodtunk hátul, de úgy gondolom, így is megérdemelt győzelmet arattunk, ilyen különbséggel is. _____________ Hadadi Ferenc: - Megérdemelt hazai győzelem született, a második félidőre teljesen elfogytunk. Gratulálok az ificsapat szép győzelméhez! Vámosoroszi-Beregdaróc 6-3 (2—0) Vámosoroszi, 80 néző, v.: Híres T. Vámosoroszi: Garda K. - Szaniszló Z., Bo­tos V., Jóni Gy. (Kádár L), Bezzeg, Máté G„ Torma I., Róka R. (Szabó K.), Szabó A. (Kiss D.),ÁcsA.(BakkT.), Harbula (Kiss a.). Edző: Orosz András. Beregdaróc: Lukovics J. - Bakó Z. (Danó L), Varga T, Barta R., Ábrán G. (Ábrán Cs.), Varga G., Balogh 0., Lizák Bence, D. Pethe, Orosz A. (Szász K.), Tóth Zs. (Ecsedi A.). Edző: Veress Oszkár. Gól: Máté G. 2, Harbula 2, Torma I., Kiss Cs., illetve Szász K. 3. Ifi: 7-1. __ Orosz András: - Először is csapatom nevé­ben gratulálok Kocsis Zsolt játékvezetőnek az NB lll-ban eltöltött sikerekben gazdag, példamutató évekhez, további sok sikert és jó egészséget neki. Jó hírét hallottuk a Darócnak, de sikerült föléje kerekednünk, köszönhetően futballistáim önzetlen játé- kának és a kiváló kapusteljesítményünknek. Veress Oszkár: - A jobb támadójátékot mutató hazai csapat megérdemelten nyert. Tarpa-Mitota 4-0 (2-0) Tarpa, 11Ö néző, v.: Tassy. tarpa: Szűcs K. - Simon J„ Rózsa A. (Csapó A.), Vakarcs I., Kun I. , Rózsa R., Fedor Á„ Kovács A. (Simon J.), Mándi L, Bíró J., Simon Sz. Játékos-edző: Simon Szabolcs. Milota: Tóth M. - Csókái, Malmos (Pál Zs.), Nyilas B., Jakab J., Sankó J. (Berényi A.), Ignáa I., Siket L, Rozsályi (Botos D.), Horváth G., Lukács M. Játékos­edző: Pál Zsolt. Gól: Bíró J. 2, Simon Sz. 2. Ifi: 4-0. _________________ Simon Szabolcs: - Kiváló játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk a lelkes, jól játszó Milota ellen. Úgy kellett ez a győzelem, mint májusi búzára az eső. _ Pál Zsolt: - Elsősorban a helyzetkihaszná­láson, kismértékben pedig a „feketerigón" múlott... Célunk továbbra is a bennmaradás kiharcolása, ezért mindent megteszünk. Gratulálunk Berényi Attila debütálásához a felnőttek között, sok sikert a pályafutá­sához!________; ___________ Csenger-Tyukod 6-1 (1-0) Csenger, 1ÓO néző, v.: Pethő P. Csenger: Székely Zs.-Gere L. (Zámbó A.), Zámbó K. (Jóbi M.), Pankotai I., Ország L. (Mona A.), Juhász F. (Ország Zs.), Bornemisza (Dmmar), Juhász N., Kertész J., Lakatos I., Katona P. Edző: Barcsay István. Tyúkod: Kosztyú Cs. - Lakatos S„ Szabó R. (Kasu A.), Fekete P. (Szabó N.), Horváth T., Csaholyi Cs. (Tóth F.), Ráski Z„ Fekete S., Sipos M„ Feka J., Nyerges 0. Edző: Nagy Ferenc. Gól: Juhász N. 3 (egyet 11-esből), Lakatos 1.2, Katona R, illetve Horváth T. Ifi: 6-0. ____ Barcsay István: - Nehezen indult a gépezet, de a végére összejött a magabiztos győzelem. __________________ Nagy Ferenc: - Hetven percig egyenrangú ellenfelek voltunk, a végére elfáradtunk. További sok sikert a csengeri csapatnak! Tiszakóród-Kölcse 3-2 (2-2) Tiszakóród, 80 néző, v.: Kozics. Tiszakóród: Juhász S. - Pásztor Z., Varga Z., Balogh L. (Borbély G.), Móricz I., Docsa, Császár R, Veszprémi Zs., Somogyi I, Császár I, Borbély A. (Miklós T.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Kölese: Koncz T. - Sztáraszta, Varga IIZ., Kóaé G., Algács M. (Maguta), Varga IZ. (Barta I), Sira II Tibor (Holló L), Sira Tamás, Bandies L, Repljuk, Szűcs L. Edző: Simon Csaba. Gól: Borbély A., Császár T„ Császár R, illetve Repljuk (11 -esből), Szűcs L Ifi: 5-3. __________________ Ifi. Juhász Ernő: - Azért tudunk mi, ha akarunk! ___________________ Simon Csaba: - Ezen a meccsen nem volt elég bél a csapatban. ____________ Tunyogmatolcs-Mérk-Vállaj 0-0 Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Csáki L. Tunyogmatolcs: Haklik - Vincze R. (Mikes G.), Kovács F., Somogyi Z., Tisza S., Kiss I. (Jakab T), Mikes B., Vadász T, Szarka Sz., Franku A., Somogyi Z. Játékos-edző: Baráth Mihály. Mérk-Vállaj: Havasi R. - Rostás L, Antal Z„ Sarkadi L, Jávori, Kovács J. (Erős G.), Lakatos J. (Haga R.), Szabó I., Soltész L, Zámbó T. (Molnár J.), Demeter S. Játékos-edző: Szabó István. Ifi: 5-0. Mikes Ferenc egyesületi elnök: - Örülök a két tékozló fiú visszatérésének, és gratu­lálok a csapatnak, mert nagyot küzdött a jó ellenféllel szemben. __________ Szabó István: - Góííövés nélkül nem lehet mérkőzést nyerni. ______________ Szabadnapos: Nyírmeggyes és Nyírcsaholy. Tabella A Carmo-csoport állása: 1. Csenger 25 21 3 1 93-23 66 2. Tisztaberek 26 20 1 5 79-30 61 3. Mérk-Vállaj 25 17 3 5 69-40 54 4. Tiszakóród 26 15 6 5 62-35 51 5. Kölese 26 13 5 8 70-55 44 6.Tarpa __ 26 12 5 9 61-51 41 7. Vámosoroszi 26 11 5 10 61-38 38 8. Tunyogmatolcs 26 10 8 8 64-47 38 9. Nyírcsaholy 26 12 ~ 14 57-56 36 10. Nyírmeggyes 26 10 5 11 56-57 35 11. Szatmárcseke* 26 9 5 12 53-56 31 12. Milota 25 7 8 10 50-59 29 13. Tyúkod 26 7 1 18 46-89 22 14. Beregdaróc 25 5 1 19 31-81 16 15.Gelénes______________ _________visszalépett Kispalád_______________________visszalépett * egy büntetőpont levonva