Kelet Magyarország, 2013. április (70. évfolyam, 76-100. szám)

2013-04-15 / 87. szám

2013. ÁPRILIS 15.. HÉTFŐ KELET Megyei II. osztály Carmo-csoport, 22. forduló Labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport, 22. forduló A kálmánházi Veres Gábor (fehér mezben, a levegőben) nem aprózta el: négy gólt szerzett a Székely ellen játszott meccsen fotó: sipeki Péter Tisztaberek-Kölese 3-0 (1-0) Tisztaberek, 50 néző, v.: Hegedűs Cs. Tisztaberek: Makai Z. - Jóni R., Licz B., Rudnák N., Bodó G. (Gombos M.), Bodó R., Balogh Á. (Mester A.), Lukács N„ Lázár B. (Fehér I), Bencze Á., Lázár R. (Nyisztor T). Edző: Oroszi István. Kölese: Bartha G. - Sztáraszta F„ Juhász A., Sira Tamás, Kóczé G., Algács M., Varga Z. (Harbula R.), Sira I Tibor, Bandies L, Szűcs L. (Magula M.), Sturovics T. (Sira II Tibor). Megbízott edző: Simon Csaba. Gól: Balogh A., Bencze Á„ Bodó R. Kiállítva: Jóni R. (61. perc). Ifl: 1-4, ______________________ Oroszi István: - Nagyon nehéz talajú pá­lyán sikerült kiharcolnunk a győzelmet, bár az első húsz perc alapján akár fordíthatott eredmény is születhetett volna. ________ Simon Csaba: - A helyzetek alapján fordí­tott eredmény születhetett volna, de érezni lehetett, hogy karácsonyig sem fogunk gólt rúgni. Gratulálok az ellenfélnek, bár a különbség túlzott. ________________ Vámosoroszi-Nyírmeggyes 5-1 (4-0) Vámosoroszi, 90 néző, v.: Mónus G. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z„ Bezzeg I., Csernyi A„ Jóni Gy., Torma I., Róka R„ Máté G. (Szabó A.), Botos V. (Botos A.), Harbula B. (Kiss D.), Ács A. (Kádár L). Edző: Orosz András. Nyírmeggyes: Jakab J. - Murguly T„ Nagy Zs., Székely Zs„ Bodó R. (Bodzán L), Varga B. (Kósa Sz.), Gere Zs„ Hornyák Zs., Tóth K„ Turgyán R., Tóth F. Edző: Tóth László. Gól: Harbula B. 2, Ács A„ Máté G., Szabó A., illetve Tóth K. Ifi: 5-1. Orosz András: - Túl egyszerű volt, nagyobb ellenállásra számítottunk, csak a pálya ta­lajára fogható, hogy a vendégek megúszták ennyivel. Riskónakés NB l-es Tibinek boldog névnapot kívánunk. ________________ Tóth László: - A mostani .triatlonban” súlyos vereséget szenvedtünk, be kell látni, nekünk sem a sárdagasztás, sem a pankráció, és a sajnos, még a futball sem nagyon ment... __________ Beregdaróc-Tyúkod 1—3 (0—1) Beregdaróc, 70 néző, v.: Kiss L Beregdaróc: Kiss Z. - Bakó Z., Lizák Benedek, Varga T„ Sütő J. (Ábrány G.), Szász K. (Ábrány Cs.), Varga G„ Simon Cs„ Lizák Bence, Tóth Zs„ Danó L. Edző: Fülöp Károly. Tyúkod: Kosztyú Cs. - Feka J., Bócsi Gy„ Sipos M„ Szabó N. (Ráski Z.), Fekete P„ Kerezsi B„ Lakatos S., Csaholyi Cs. (Kasu A.), Horváth T„ Fekete S. (Szabó R.). Edző: Nagy Ferenc. Gól: Tóth Zs., illetve Fekete S„ Feka J„ Lakatos S. Ifl: 5-1. ______________________ Fülőp Károly: - Játékosaim két perccel később jöttek ki az öltözőből, amikor az ellenfél már vezetett. Aztán elfelejtették berúgni a helyzeteket, így a vendégek megérdemelten győztek. ____________ Nagy Ferenc: - Alakuló fiatal csapatunk koncentráltan, fegyelmezetten és főleg eredményesen játszott. Gratulálok az egész csapatnak I _________________ Szatmárcseke-Milota 2-2 (1-0) Szatmárcseke, 1ÖÖ néző, v.: Simon T. Szatmárcseke: Bélteki L - Papp K„ Jávor S„ Asztalos G„ Bakó G„ Varga Gy„ Volkán R. (Mándi Z.), Mándi Zs., Bozsányi L, Kerekes M, Bőnyei Zs. (Németh I.). Edző: Hadadi Ferenc. Milota: Tóth M. (Török L.) - Malmos P„ Huszti Sz„ Nyilas B., Csókái S. (Paládi P.), Horváth G., Ignácz l„ Siket L., Sankó J„ Lukács M., Rozsályi J. Edző: Pál Zsolt. Gól: Bozsányi L, Kerekes M„ illetve Horváth G., Siket L. (11 -esből). Kiállítva: Kerekes M. (86. perc). Ifi: 3-4. ________________ Hadadi Ferenc: - Küzdelmes mérkőzésen a második félidőben kiütközött rajtunk a szerdai kupameccs fáradalma. ____________ Pál Zsolt: - Annak ellenére, hogy kétgólos hátrányból egyenlítettünk, az eredmény a hazaiakra nézve hízelgő. Gratulálok a csapatnak! ________ Csenger-Nyírcsaholy 2-1 (0-0) Csenger, 100 néző, v: Fehér Á. Csenger: Gergely I. - Jóbi M. (Lakatos I.), Zámbó K., Pankotai, Ország L. (Barcsay A.), Ország Zs„ Juhász F. (Zámbó A.), Bornemisza, Drumar (Gere L), Katona P„ Mona Á. Edző: Barcsay István. Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. - Bozsányi S„ Bálint M., Putirka, Csuka G., Popovics N. (Mező A.), Botos S., Bégány G., Ilku T. (Jónás P.), Szabó V, Bégány Zs. Edző: Tóth Zoltán. Gól: Bornemisza (11-esből), Katona P, illetve Botos S. (11 -esből). Ifi: 5-1. _____ Barcsay István: - A négy hét kihagyás na­gyon érződött a játékunkon, csak a három pontnak örülhetünk. _________________ Tóth Zoltán: - Gratulálok futballistáimnak, mi játszottuk a focit, de amíg a játékvezető belenyúl a mérkőzésbe, addig nincs miről beszélni. További sok sikert kívánok a Csengemek! Tlszakóród-Klspalád _____8-3 (2-2) Tiszakóród, 50 néző, v.: Szikora. Tiszakóród: Juhász S, - Veszprémi Zs„ Balogh L. (Borbély G.), Móricz I., Docsa, Majoros Sz. (Bíró L), Somogyi T. (Borbély A.), Császár P, Császár T„ Pásztor Z., Légrádi (Szarka R.). Edző: Ifj. Juhász Ernő. Kispa­lád: Algács Z. - Tóth K., Orgován J„ Sankó K„ Csókái, Varga Z. (Schvanner), Varga Gy., (Liszák), Bokor A., Farkas Z., Algács I, Szécsi E. Edző: Algács Sándor. Gól: Pásztor Z. 4, Császár P. 2, Császár T„ Légrádi, illetve Szécsi E„ Algács T„ Farkas Z. Ifl: 3-1. Ifl. Juhász Ernő: - Ezt a meccset kicsit ne­vetségessé tettük a saját magunk számára. Gratulálok Plüsinek a négy góljához! Algács Sándor: - Sportszerű mérkőzésen, remek játékvezetés mellett a második félidőre elfáradtunk. __________ Tarpa-Mérk-VállaJ _________2-2(2-21 Tarpa, 136 néző, v.: Vitkai. Tarpa: Szűcs K. - Turovics (Veres Cs.), Mándi L, Vakarcs, Gádzsa, Simon J., Rózsa R. (Rózsa A.), Balogh J., Kovács A., Fedor A., Bíró J. Edző: Szécsi Zoltán. Mérk-Vállaj: Schupler - Antal Z„ Rostás, Sarkadi L, Jávori, Kovács J„ Lakatos J., Szabó I., Simon Cs. (Molnár J.), Demeter S. (Turbula), Zámbó T. Játékos- edzo: Szabó István. Gól: Bíró J., Balogh J. (11-esbol), illetve Lakatos J. (11-esbol), Zámbó T. Kiállítva: Zámbó T. (42. perc). Ifl: 4-, _____________________ Szécsi Zoltán: - A csapat játéka és szerep­láse az egymillió dolláros kérdés. _______ Szabó István: - Nem játszottunk jól, rá­adásul egy félidőt emberhátrányban kellett végigküzdenünk, ettől függetlenül három százszázalékos helyzetet hibáztunk, aminek csak az ellenfél örülhetett. ________ Szabadnapos: Tunyogmatolcs Újfehértó-Nyíregyházi Old Boys ______ r _____________ . 2-1 (1-0) Érpatak, 70 néző, v.: Kósa Gy. Újfehértó: Orosz L. - Mosolygó G. (Csordás M.), Csorba, Fekete L, Pallai J„ Pallai G„ Balogh I. (Kerecseny L), Somogyi M„ Osikóczki I., Ábrám D. (Jenei Z.), Szoták J. (Nagy T.). Edző: Herczku János. Nyíregyházi Old Boys: Kántor L. - Virág I, Paulik Z. (Banka Zs.), Lakatos T., Mondok J„ Együd L, Hliva S. (Tuska J.), Paulik I., Sándor K„ Nagy S., Búzás V. Edző: Búzás Lajos. Gól: Osikóczki 1.2, illetve Virág T. Ifi: 2-0. ______________ Herczku János: - Jó iramú mérkőzésen, nagyon korrekt játékvezetés mellett a hely­zeteink alapján megérdemelten nyertünk. Gratulálunk az ifi győzelméhez! ________ Búzás Lajos: - Gratulálok a hazaiaknak! Nyírlugos-Levelek 0-1 (0-0) Nyírtugos, 100 néző, v.: Szőnyi Z. Nyírlugos: Fehér G. - Illés G., Sinkla L, Sinka M., Danka Z„ Kis I., Pap V., Balogh L, Balogh N„ Petrás M., Szilágyi Z. Edző: ifj. Kavalecz Béla. Levelek: Károly G. (Tuza L.) - Bukta M„ Homonyik Cs., Sipos J., Kozma B., Hajdú G., Hedermann G. (Takács J.), Pásztor J. (Gebri Gy.), Ruff L, Varga Z. (Király D.), Csekk A. (ifl. Majláth S.) Edző: Majláth Sándor. Gól: ifj. Mailáth S. Ifi: 1-2. _________________ Ifl. Kavalecz Béla: - Csak gratulálni tudok annak a tizenegy játékosnak, aki tiszteletét tette a mai délutánon. ______ Majláth Sándor: - Brusztolós meccsen ezért is három pont jár. Gratulálok a fiúknak! Sok sikert a Lúgosnak a továbbiakban! Kálmánháza-Székely 5-0 (4-0) Kálmánháza, 100 néző, v.: Frindik J. Kálmánháza: Bessenyei L. - Nyikita R„ Erdei L, Kis Sz. (Farkas Z.), Szilágyi K. (Szűcs G.), Marcsek T„ Tardi G. (Takács J.), Szabó K., Jakab R. (Petics I.), Veres G„ Mezei G. (Csépke A.). Edző: Kovács Ottó. Székely: Simon T. - Kantár L, Jáger T„ Hajcsák R. (Nagy G.), Tóth M. (Bagoly I.), Horváth Cs., Szakács Z. (Zsíros L), Szilágyi Cs., Fuzlák L, Papcsák N. (Oláh Z.), Sipos G. Edző: Mezei Tibor. Gól: Veres G. 4, Jakab R. Ifi. 5-0. _______________ Kovács Ottó: - Egy csatát megnyertünk, de még jó néhány hátravan a háború megnyeréséhez. __________________ Mezei íibor: - Nagyon köszönöm csapatomnak ezt a méretes zakót, lassan már szekrényt kell cserélnem otthon. Szégyen és gyalázat, amit az elmúlt négy mérkőzésen a csapat a község nevével, illetve saját magával tesz, és ezt nevezik itt futballnak- Jó lenne, ha mindenki össze- szed né magát! KáUósemjén-Napkor 3-1 (1-0) Kátlósemjén, 100 néző, v.: Tóth I. Kállósemjén: Áncsák M. - Tóth Á., Csáká- nyos T., Császár Cs., Pelyák D., Maries T„ Orf F., Fazekas B. (László Z.), Tóth N., Sándor M. Edző: Farkas Béta. Napkor: Jakocska Cs,- Gilányi L. (Nagy D.), Csajkő J., Nagy J., Kovács G. (Szatlóczki T.), Csökmei I. (Nagy T.), Daru R. (id. Fekete Z.), Somogyi L, Szabó S„ Vadicsku I. (Gottfried P.) Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Tóth N. 3, illetve id. Fekete Z. Ifi: 3-2. _____ Farkas Béla: - Lassan már győzni akaró csapat vagyunk, ami a játékon és az eredmé- nyen Is meglátszott. _____________ Id. Fekete Zoltán: - Az ellenfélnél volt egy gólerős támadó, akit nem tudtunk tartani, így az eredmény törvényszérű volt. További sok sikert a Kállósemjénnek! __________ Ófehértó-Nyírpazony 2-0 (1-0) Öfehértó, 80 néző, v.: Tömöri. Ófehértó: Luksa Z. - Újfalusi G., Pekács Zs., Kun K., Tóth P., Ruszinko B. (Hlács A.), Lippai I. (Bujáki Gy.), Virtás A. (Kertész D.), Csoba D. (Nyavádi S.), Trencsényi P„ Kereki A. (Varga Z.). Edző: Vránszki Péter. Nyírpazony: Bíró Z. - Fehér A. (TokánszkyT.), Sarkadi Zs., Bodnár T., MaiamideszL. (Bukovenszki Z.), File Zs., Ladik S., Krakkó G., Kvaka Á„ Szondi S. (Somogyi G.), Csáki J. Edző: Gyurovics Zsolt. Gól: Csoba D„ Tóth P. Ifl: 2-1. _____________ Vránszki Péter: - Küzdelmes mérkőzésen, úgy érzem tettünk annyit a sikerért, hogy elmondhassam, megérdemelten nyertünk. Megyünk tovább!__________________ Gyurovics Zsolt: - Szervezettek voltunk, taktikailag fegyelmezettek és erősek, a meccs több időszakában felülmúltuk játék­ban az ellenfelet, azonban két pontrúgás, két egyéni hiba miatt elvesztettük a mérkőzést. A reális eredmény döntetlen lett volna. Továbbra is bizom csapatomban. _______ Nylrvasvári-Nyíribrony 2-4(1-2) Nyírvasvári, 1 ÖÖ néző, v.: Molnár S. Nyírvasvári: Belényesi S. - Pető G., Lengyel L, Kovács Á„ Szarka I., Kocsis Z. (Sivadó L), Karczub G., Serbán T, Csige I., Habinyák M. (Serbán J.), Széketyi N. Edző: Berettyán Gábor. Nylribrony: Mencsik I. - Kriston R., Kriston D., Imre L, Törő J. (Asztalos P.), Galamb P„ Villás N„ Konzili I, Nagy S., Boda R. (Tóth A.), Víg Zs. Játékos-edző: Törő József. Gól: Serbán I, székelyi N., illetve Törő J. 2, Boda R„ Nagy S. Kiállítva: Pető G. (32. perc), Székelyi N. (90. perc), illetve Villás N. (90. perc). Ifl: 5-0. ________________ Berettyán Gábor: - Amit a múlt héten felépítettünk, azt most sikerült lerombolni. Gratulálunk az ellenfélnek! ___________ Törő József: - Kiváló játékvezetés mellett parázs hangulatú mérkőzésen, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok az egész csapatnak! ____________________ Apagy-Terem 4-3 (2-2) Apagy, 100 néző, v.: Nagy F. Apagy: Kovács I. - Támba T, Bedécs Gábor, Korpás Z„ Ragányi M. (Szegedi Z.), Bedécs Gergő (Varga Gy.), Szalka N„ Kozák R., Bakró A., Kis Z. (Jakab P.), Orosz G. Edző: Szegfű Mihály. Terem: Cionca - Lehoczki R., Téger I., Szendrei J„ Molnár Sz., Erdei Cs., Kapsa B., Peres R„ La­katos P„ Osvath Z. (Andrejcsák R.), Szimuly G. (Heinrich I). Játékos-edző: Téger István. Gól: Kozák R. 2, Orosz G„ Bakró A., illetve Osvath Z. (11 -esből), Kósa B„ Molnár Sz. Kiállítva: Kovács 1.(23. perc), illetve Cionca (31.perc). Ifi: 2-3. ________________ Szegfű Mihály: - Egy szezonra való helyze­tet hagytunk ki, a vendégekre nézve hízelgő a vereség különbsége. ________ Téger István: - Nagyobb akarással egy pontot elhozhattunk volna idegenből. Volán-Sényő-Nyírtelek 3-0 (1-0) Sényő, 150 néző, v.: Pokoraczki. Volán- Sényő: Lippa J. - Szitái R., Sándor L, Szabó D., Horváth G. (Somogyi Cs.), Gégény Zs. (Benes B.), Kovács B., Nagy J. (Tóth Zs.), File Z. (Bencs Á.), Mocsár Cs. (Szarka Z.), Brandies A. Edző: Rubóczki Tibor. Nyírtelek: Szabó Z. - Csernák I., Kis A., Dankó G. (Márton P.), Karasz L, Karasz G, Lukács G., Kovács T., Nagy D„ Ványi Zs., Künstler A. (Sarkadi Sz.). Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Szitái R. (11-esből), Brandies A„ Bencs Á. Ifi: 0-6. Rubóczki Tibor: - Fegyelmezetten és lelkesen játszó ellenfél ellen, ha nehezen is, de sikerült nyernünk. ______ Émber Roland: - Az első félidőben közelebb álltunk ahhoz, hogy előnnyel menjünk szü­netre, egy butaság miatt mégis hátrányba kerültünk. A hamar bekapott második gól végképp eldöntötte a mérkőzést, ami után kitámadtunk, és csak az volt a kérdés, mennyi lesz a vége. Gratulálok mindkét csapatnak! A kisvárdai együttes nagy sikere Ozdon Labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport, 22. forduló Vásárosnamény-Pátroha 1-0 (0-0) KÉZILABDA, A kisvárdai UlO- es kézilabdás lányok a me­gyei selejtező után az Ózdon rendezett régió döntőből is továbbjutottak az országos elődöntőbe. A házigazdák mö­gött végezve, nagy csatában. Második helyezést elérve ju­tottak tovább: Balogh Petra, Belinczky Blanka, Petranics Vanda, Kormány Otília, Kozics Bíborka, Lakó Kamilla, Lipécz Lívia, Molnár Dóra, Tinkú Edi­na, Márta Anna, Ivancsik Pet­ra, Bacsó Petra, Bállá Ronett, edző: Bíróné Tóth Ágnes. KM Vásárosnamény, 150 nézó.v.: Kozics. Vásárosnamény: Vass S. - Balogh A., Gyurkó J., Majoros I., Illés P„ Illés N., Bíró A. (Bogáti G), Sebestyén G, Orosz Zs., Toldi Sz. (Bogi Z.), Deskó D. Edző: Tivadar András. Pátroha: Fintor S. - Pljutyinszkij, Hamza A., Csombók Cs., Almási Z., Szabó I., Balogh I., Várnai R., Bodnár G., Csikós A. (Rácz S.), Kamarás J. Játékos-edző: Várnai Róbert. Gól: Deskó D. Ifl: 6-0. ______________ Tivadar András: - Leves barátom születésnapjára ajánlom ezt a győzelmet. A csapatnak gratulálok, mert kemény, küzdel­mes mérkőzésen megérdemelten nyert - jó ellenféllel szemben. __ ___ Várnai Róbert: - Küzdelmes mérkőzésen, véleményem szerint nem érdemeltünk vereséget. Ennek ellenére gratulálok a Vásárosnaménynak a győzelemhez! Rohod-Ajak 0-0 Rohod, 100 néző, v.: Kormány. Rohod: Papp J. - Bulyáki Z., Dinó Cs„ Tóth A., ifj. Zakor J., Király I, id. Zakor J„ Szilágyi Z., Pataki G, Tóth F, Balogh N. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Alak: Leskovics A. - Kovács A., Csernyu A., Márton I., Sütő N., Magyar R„ Horváth A., Kovács Cs., Tűrik J., Makay R., Kovács L. Edző: Juhász László. Ifi: 3-5. Barkasz Gergő elnök: - Jó iramú mérkőzé­sen nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket, így a végén be kellett érnünk egy ponttal. juhász László: - Győzelmet érdemeltünk volna. ________ Vasmegyer-VaJa ____0-2 (0-1) Vasmegyer, 80 néző, v.: Domoszlai. Vasmegyeit Kmecz T. - Winkler A. (Dalanics B.), Lábas P., Tardi Zs., Farkas N., Bodó I., Bitecz J. (Papp B.), Hegedűs L, Ma­kula G. (Farkas J.), Tóth Zs., Laskai F. (Dankó M.). Edző: Bodó Attila. Vaja: Makai Cs. - Simák J„ Kiss Cs., Simák Zs., Hudák P. (Kun Cs.), Noszál T, Kiss A., Soltész Á. (Dobronyi J.), Gdovin J. (Soós K.), Soltész B. (Tisza G), Mocsár G. (Kerekes M.). Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Gdovin J, 2. Ifi: 3-7. Bodó Attila: - Ez volt az a meccs, ami után csak gratulálni tudok az ellenfélnek! _____ Gdovin János: - Most a győzelem fonto­sabb volt^mintjs^_____ Fényeslltke-Úldombrád __1-2 (0-0) Fényeslitke, 200 néző, v.: Szíjjártó. Fényeslitke: Dankó T. - Pásztor S„ Ablonczy D., Bakó G, Lesku P., Balogh K. (Nagy D.), Lupcsa Cs., Balogh R„ Sóreczki F, Miskolczi G., Nagy B. (Nagy J.). Edző: Nagy Zoltán. Újdombrád: Sinka Gy. - Batta J„ Szabó K., Szölősi L, Kernács József, Tóth T. (Sipos J.), Kernács János (Erdélyi V), Csombók Cs., Geri K. (Tóth B.), Szölősi A. (Balázs L), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Gól: Ablonczy D., illetve Erdélyi V., Lakatos Z. Kiállítva: Pásztor S. (25. perc). Ifl: 1-0. Nagy Zoltán: - Elég mozgalmasra sikerült a mérkőzés első harmada, a fennmaradó időt viszont nem bírta el a csapat ember- hátrányban. Ha az adódó helyzeteinket ki tudjuk használni, akkor az eredmény akár fordított Is lehetett volna. ____________ Fabók István: - „Élt egy nép a Tisza táján, századokig lomhán, gyáván.” Rájöttünk, egyszerű játék ez, mint a facsipesz. _____ Demecser-Záhony 4-1 (1-0) Demecser, 80 néző, v.: Éva. Demecser: Herka A. - Kertész L, Molnár A. (Benkő A.), Nagy M., Mándoki L, Gombkötő J. (Zsohár B.), Kocsis Z. (Szabó Gy.), Csohány Z. (Varga T), Kantár K„ Gombkötő S., Gergely D. (Fabu R.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Záhony: Pólyák B. - Halász T., Komenyeczki R., Háda J. (Osztolykán E.), Czvik S., Cziráki D., Kovács I., Brailla V., Fakezas Á. (Demeter I.), Győri J. (Barna Z.), Balogh S. (Bérezik A.). Edző: Pokol László. Gól: Gombkötő S. 3, Varga 1(11 -esből), illetve Kovács I. Kiállft­va:PólyákB.(90.perc). HI: 1-2. _______ Gombkötő Sándor: - Nagyon mély talajú pályán, az ifik jégesővel tarkított játéka után álmosan kezdtünk. Szerencsére jókor rúgtuk a gólokat, amellyel megtörtük a mezőnyben jól játszó ellenfelet. Gratulálok a csapatnak. ____________________ Pokol László: - Amit mondanék, annak nem sok értelme lenne, így nincs miről beszélni. ______ Oombrád-Gávavencseilő 3-3 (1-0) Dombrád,. 100 néző, v.: Tóth M. Dombrád: Kovács T. - Huszti P., Andrejcsik D., Babják Cs., Oncsó M„ Bállá J„ Révész J„ Tamás B. (Bodnár Z.), Kerepesi L, Kulcsár R„ Gombkötő Z. Játékos-edző: Kozma Zsolt. Gávavencsellő: Krizsanovszki A. - Koczogh I., Lakatos I., Bodnár S., Szabó B., Hullár Gy., Venczet I., Potornai M„ Balogh R. (Köteles K.), Balogh L. (Brandies P.), Majchrovics Z. (Szabó Z.). Játékos-edző: ifl. Hengsperger András. Gól: Gombkötő Z. 3, illetve Hullár Gy„ Venczel l„ Brandies P. Ifi: 3-4. ______ Kozma Zsolt: - Változatos mérkőzésen gólképesek voltunk elől és hátul is. ______ Ifj. Hengsperger András: - A második félidei csapatomnak csak gratulálni tudok, megérdemelten szereztünk egy pontot a kiváló ellenfél otthonában. _____ Anarcs-Pap _________1-2 (1-0) Ánarcs, 80 néző, v.: Lippa. Ánarcs: Mucsicska V. - Mudri B. (Nagy Á.), Lippai G. (Bódi S.), Bunkóczi Zs., Veres S., Sajtos R. (Somogyi A.), Bandor J., Péter J., Bodnár S. , Rákóczi D., Sajtos N. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir. Pap: Kovács Zs. - Szabó Á„ Molnár Cs., Pálinkás T. (Szabó Sz.), Kállai M„ Kázsmér L. (Jónás K.), Kovács I. (Szoboszlai B.), Vedres B. (Kovács T.), Vass J„ Varga J„ Ács G. Edző: Dallos László. Gól: Sajtos N„ illetve Ács G. 2. Kiállítva: Bunkóczi Zs. (90. perc). Ifi: 0—2. _______ Mucsicska Vladimír: - Köszönjük a papi csapat sportszerű hozzáállását a találkozó korábbi kezdését illetően. Egy agyonnyert mérkőzést sikerült három perc alatt elveszteni, ezzel pedig lehet, hogy végleg megpecsételődött a sorsunk. _________ Dallos László: - A mai napon csak a győzelemnek örülhetünk. További sok sikert kívánunk a hazai csapatnak. ________ Kék-TIszamenti SE 3-0 (1-0) Kék, 150 néző, v.: Balogh L. Kék: Himmer A. - Erős P„ Tóth Gergő (Varga J.), Soós L. (Tóth Gábor), Minyin V, Tóth P., Poór B. (Győri A.), Kmecz I., Csáki A., Szurcsik Z. (Spiczmüller A.), Szurcsik G. (Kántor Z.). Játékos-edző: Minyin Vitalij. Tiszamenti SE: Csordás A. - Széplaki S. (Koncz Sz.), Szabó J. (Rengő P.), Varga A., Szabó K„ Ducsi B. (Pálti Z.), Zakor D„ Fábián S„ Szűcs G. (Szőke I.), Kokas A., Dankó J. (Kmecz N.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Minyin V. 2, Szurcsik Z. Ifl: 8-0. ____________ Minyin Vitalij: - Sportszerű mérkőzésen, jó játékvezetés mellett megérdemelt győ­zelmet arattunk. Gratulálok az ifik fölényes győzelméhez is! __________________ Szabó Gusztáv: - A helyzeteinket nem tudjuk gólra váltani, amíg ez nem változik, nem tudunk előrelépni. Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák A Díjözön-csoport állása: l.Volán-Sénvő 19 15 2 2 54-25 47 2. Terem 19 14 1 4 59-28 43 3. Levelek 19 12 4 2 33-17 40 4. Nyíregyházi Old Boys 20 12 2 6 39-31 38 5. Nylribrony 20 11 3 6 57-46 36 6. Napkor 20 10 1 9 48-40 31 7. Nyírlugos* 20 9 2 9 50-42 28 8. Nyírtelek 20 7 6 7 44-44 27 9. Nyírvasvári 20 7 5 8 52-41 26 10. Nvírpazonv 20 7 5 8 40-40 26 11. Öfehértó 20 7 2 11 37-35 23 12. Apagy 20 6 4 10 37-54 22 13. Székely 20 6 1 13 34-51 19 14. Kállósemién 19 5 2 12 29-51 17 15. Kálmánháza 20 4 1 15 31-69 13 16. Újfehértó 20 2 7 11 30-60 13 A Nyírlugostól egy pont levonva. A Nyírerdő-csoport állása: 1. Dombrád 18 13 2 3 45-29 41 2. Vásárosnamény 19 12 2 5 56-36 3B 3. Gávavencsellő 19 10 7 2 59-26 37 4. Fényeslitke 19 11 4 4 47-22 37 5. Vaja^ 20 10 2 8 34-30 32 6. Rohod 20 9 5 6 55-52 32 7. Ajak 19 8 7 4 49-26 31 8. Újdombrád 19 9 2 8 33-27 29 9. Záhony 19 8 4 7 46-41 28 10. Pap 19 8 4 7 37-38 28 11. Demecser 19 8 3 8 40-49 27 12. Pátroha 20 7 5 8 36-34 26 13. Kék 20 5 5 10 33-49 20 14. Vasmegver 19 4 3 12 35-47 15 15. Ánarcs 20­5 15 21-57 5 16. Tiszamenti SE * 19 2­17 24-87 4 * A Tiszamenti SE-től két büntetőpont levonva. A Carmo-csoport állása: 1. Tisztaberek 19 16 1 2 61-16 49 2. Csenger 18 15 2 1 61-18 47 3. Tiszakóród 19 13 4 2 52-19 43 4. Mérk-Vállaj 18 12 2 4 50-30 38 5. Tunyogmatolcs 19 10 5 4 59-34 35 6. Tarpa 18 8 4 6 44-33 28 7. Nyírmeggyes 19 8 4 7 46-41 28 8. Kölese 18 8 3 7 46-43 27 9. Vámosoroszi 19 8 3 8 44-31 27 10. Milota 18 5 7 6 33-39 22 11. Szatmárcseke* 19 6 4 9 38-38 21 12. Tyúkod 19 5 1 13 31-63 16 13. Nyírcsaholy 19 5­14 31-50 15 14. Beregdaróc 18 4­14 21-56 12 15. Kispalád* 19­1 18 29-97­16. Gelénes visszalépett * egy büntetőpont levonva