Kelet Magyarország, 2013. március (70. évfolyam, 51-75. szám)

2013-03-04 / 53. szám

2013. MÁRCIUS 4., HÉTFŐ KEHI Pasaréten maradt az elején szerzett előnyből Gáspár Zsanették biztosan nyertek FOTÓ: KM-SPORT KOSÁRLABDA. Egyszerű és nagyszerű módját választot­ta a győzelemnek a vasárnapi matinén a Nyíregyházi FSE- NYKS a Vasas II otthonában: a meccs elején tetemes előnyre tett szert, amit végig dédel­getett, és bár a végén fogyott belőle, az amatőr női NB-ben szereplő csapat sikere egy percig sem forgott veszély­ben. A főiskolások tehát maga­biztosan hozták a kötelezőt, ezzel biztossá vált, hogy a fel­sőházi rájátszásban lesznek érintettek. km Amatőr női NB Vasas ll-Nyíregyházi FSE-NYKS 57-66 (9-24,16-16,12-12,20-14) Pasaréti út, 50 néző, v,: Kovács Zs„ Bátovszky. NYFSE-NYKS: PappK. 16/3, Földesi V. 17/3, Gáspár, Páll V. 14, Farkasinszki 0. 11. Csere: Ónya 6, Tóth K„ Gömze, Soós R„ Tatai Tímea 2. Edző: Farkasinszki Gyuláné. Kvízmegfejtés Az 1400-as években a településnek földtöltéssel megerősített vára is volt, mely ekkor Apor László tulajdonában volt. 1474-ben Hunyadi Mátyás paran­csára a vármegye a várat leromboltatta, c) Gelénes Labdarúgás Ittas vezetésért letartóztatták Koppenhá­gában Nicklas Bendtnert, a Juventus dán csatárát. A sérüléséből hazájában lábadozó támadót hajnalban kapták el a rendőrök, . akiknek az tűnt fel, hogy az egyik főúton szembe megy a forgalommal. Megyei II, osztály: Carmo-csoport, 16. forduló Tisztabe rek-Vámosoroszí 4-1 (2-0) Tisztaberek, 50 néző, v.: Karakó. Tiszta­berek: Makai Z. - Szabó L„ Rúdnak N„ Molnár R., Licz B. (Gombos M.), Jóni R. (Bencze Á.), Balogh Á., Lukács N„ Lázár B. (Fehér T.), Kálló A. (NyisztorT.), Lázár R. Edző: Oroszi István. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z„ Csernyi A„ Jóni Gy„ Kádár L. (Torma I.), Máté G„ Bezzeg (Bak T.), Róka R„ Botos Á. (Kiss D.), Ács A„ Harbula B. (Szabó K.). Edző: Orosz András. Gól: Balogh Á. 2, Jóni R„ Nyisztor T„ illetve Bak T. Ifi: 0-9.____________________ Oroszi István: - Bár két csapatkapitá­nyunk is távol volt, de a helyettük belépő játékosoknak sikerült őket pótolni, szezon eleji formával is megérdemelt győzelmet arattunk. :J , ______ Orosz András: - Szikra nélkül nem lehet tüzet nyújtani. Még jó, hogy Marius és Feczó nem látták ezt a meccset. Kispalád-Mérk-Váltaj 1-8(1-2) Sonkád, 80 néző, v.: Gergely S. Kispalád: Farkas G. - Nagy Zs„ Csókái, Varga Z„ Tóth K„ Sankó K. (Algács Z.), Szécsi E. (Schvanner), Varga Gy„ Bokor A„ FarkasZ., Mursa G. Edző: Algács Sándor. Mérk-Vállaj: Schupler - Rostás L, Sarkadi L, Soltész L„ Jávori, Kovács J„ Lakatos J„ Szabó l„ Turbula, Demeter S. (Molnár J.), Zámbó T. Játékos-edző: Szabó István. Gól: Mursa G., illetve Kovács J. 2, Lakatos J. 2, Zámbó T. 2, Turbula, Demeter S. Ifi: 3-1. __________ Algács Sándor: - Negyven perc elteltével még vezettünk, majd két perc alatt kaptunk két gólt, amitől összeestünk. Teljesen meg­érdemelten nyert a vendégcsapat. ______ Szabó István: - Szűk félidő kellett ahhoz, hogy megértsük a foci lényegét. Gratulálok az egész csapatnak a második játékrészben nvúitottakhoz! Nyírcsaholy-Kölcse 1-3(0-1) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Rajzinger I. Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. - Popovics N. (Putirka), Bálint M„ Mihálku D. (Tóth Z.), Csuka G., Bégány G. (Balogh Zs.), Szabó V„ Botos S., Ilku T„ Mező A. (Páskuly), Jónás P. Edző: Tóth Zoltán. Kölese: Koncz T. - Szűcs L„ Varga Z. (Magula), Kóczé G., Algács M. (Harbula R.), Sztáraszta, ifj. Juhász A., Sira Tibor, Sira Tamás, Bandies L, Turovics T. (Turovics G.). Edző: id. Juhász András. Gól: Jónás P„ illetve Turovics T. 2, Magula. Ifi: 3-1. __________________________ Tóth Zoltán: - Helyzetek nélkül, nem megfelelő hozzáállással nem is születhetett más eredmény. __________________ Id. Juhász András: - Kiváló játékvezetés mellett, irreális talajon, ragyogó játékkal fontos győzelmet szereztünk. Gratulálok minden egyes játékosomnak! Tunyogmatolcs-Nyírmeggyes 2-3 (1-3) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Szűcs N. Tunyogmatolcs: Haklik - Homoki J., Somogyi Z„ Tisza S. (Vincze R.), Kovács F„ Kiss I., Imre Zs„ Mikes B„ Szarka Sz„ Mikes G„ Franku A. (Tóth A.). Játékos-edző: Baráth Mihály. Nyírmeggyes: Jakab J. - Murguly, Nagy Zs., Székely Zs„ Szondi T„ Varga B. (Székely G.), Gere Zs. (Kósa Sz.), Pálfi J. (Bodó R.), Hornyák Zs„ Turgyán (Bodzán), Tóth F. (Pető Á.). Edző: Tóth László. Gól: Szarka Sz., Imre Zs„ illetve Varga B„ Tóth F„ Hornyák Zs. Ifi: 3-2. ________________ Mikes Ferenc egyesületi elnök: - Alulmúl­tuk játékban önmagunkat.____________ Tóth László: - Első félidei remek helyzet- kihasználásunknak köszönhetően nyertük meg ezt a számunkra rangadó-mérkőzést, így elsőre nem is volt rossz. Tiszakóród-Tyukod 3-1 (3-1) Tiszakóród, 50 néző, v.: Biró Cs. Tiszakóród: Juhász S. - Pásztor Z„ Móricz l„ Docsa, Veszprémi Zs„ Varga Z„ Somogyi T„ Majoros Sz. (Balogh L), Császár P„ Császár T. (Juhász J.), Miklós T. (Légrádi), Edző: ifj. Juhász Ernő, Tyúkod: Kosztyú Cs. - Lakatos S., Feka J., Tóth F. (Sustyák), Horváth T„ Szabó R. (Fekete S.), Kerezsi B„ Nyerges 0., Bócsi Gy„ Csaholyi Cs., Kócsi G. (Szabó N.). Edző: Nagy Ferenc. Gól: Varga Z, 2, Miklós T„ illetve Horváth T. Ifi: 1 -0. __________ Ifj. Juhász Ernő: - Szezon eleji formában is megérdemelten szereztük meg a három pontot._________________________ Nagy Ferenc: - Ä három pontrúgásból kapott gól megpecsételte a sorsunkat. Csenger-Szatmárcseke 2-1 (0-1) Csenger, 150 néző, v.: Szabó I. Csengén Székely Zs. - Pankotai I. (Gere L), Zámbó K„ Jóbi M., Ország L. (Katona P.), Ország Zs„ Juhász F. (Barcsay Á.), Juhász N„ Drumar (libán), Lakatos I., Mona Á. Edző: Barcsay István. Szatmárcseke: Bélteki - Mándi Zs„ Jávor S„ Bakó G„ Asztalos G„ Varga Gy. (Orsolyák Á.), Mándi Z. (Németh I.), Volkán R., Korpás A. (Papp K.), Bozsányi L„ Kerekes M. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Mona Á. 2, illetve Varga Gy. Kiállítva: libán (88. perc), illetve Mándi Zs. (47. perc). Ifi: 6-1. _____ Barcsay István: - Sokkal többet támad­tunk, és úgy gondolom, megérdemelten győztünk a lelkes ellenféllel szemben. Örülök a három pont megszerzésének. Hadadi Ferenc: - Jó iramú mérkőzésen, emberhátrányban játszva elfáradtunk a végére. Tarpa-Beregdaróc 5-2 (2-1) Tarpa, 150 néző, v.: Sipos Á. Tarpa: Szűcs K. - Veress R„ Kovács A., Gádzsa, Simon J., Rózsa R. (Bíró J.), Mándi L, Balogh J., Fedor A., Kiss R. (Veres Cs.), Rózsa A. (Csapó A.). Edző: Szécsi Zoltán. Beregdaróc: Lukovics - Ábrány G. (Ábrány Cs.), Lizák Benedek (Si­mon K.), Kövér Z. (Szász K.), Sütő J. (Danó L), Bartha R. (Ecsedi Á.), Varga T„ Bakó Z., Lizák Bence, Tóth Zs„ Orosz Á. Edző: Fülöp Károly. Gól: Mándi L, Balogh J. (11 -esből). Bíró J. (11 -esből), Fedor A„ Rózsa A„ illetve Lizák Bence. Varga T. Kiállítva: Gádzsa (78. perc), illetve Simon K. (65. perc). Ifi: 1-5. Szécsi Zoltán:-Jaj! _______________ Fülöp Károly: - Ha az erőnléti problémá­inkat meg tudjuk oldani, akkor nem lesz ez rossz csapat. _____________________ Szabadnapos: Milota. Labdarúgó megyei II. osztály: Díjözön-csoport, 16. forduló A teremi Szimuly Gergő (csíkos mezben) bombagóllal keserítette a napkori védőket - találata győzelmet ért a vendégcsapat számára fotó: racskó tibor Nyírpazony-Nyfribrony 2-2 (0-1) Nyírpazony, 150 néző, v.: Csikós. Nyírpazony: Tóth Z. - FileZs. (Vörfli D.), Sarkadi Zs., Bodnár T. (Bodnár B.), Kvaka Á„ Malamidesz L„ Fehér A. (Szondi S.), Somogyi G. (Bukovenszki Z.), Vincze Gy., Krakkó G„ Csáki J. Edző: Gyurovics Zsolt. Nyírlbrony: Nagy A. - Kriston R., Kriston D„ Imre L, Hajnal J„ Hajnal A. (Tóth A.), Konzili T. (Törő J.), Villás N., Nagy S., Galamb P„ Víg Zs. (Boda R.). Játékos-edző: Tórő József. Gól: Szondi S„ Csáki J„ illetve Galamb P., Tóth A. Ifi: 0-0. ______ Gyurovics Zsolt: - Két elkerülhető gólt kaptunk, ezt követően a sírból hoztuk vissza a mérkőzést. A végén akár a győzelem is megszülethetett volna, köszönhetően a csapategységnek és a hozzáállásnak. Tórő József: - Az utolsó tíz percben kétgó­los előnyünket elherdáltuk, így igazságos döntetlen születet. Napkor-Terem 1-2 (1-0) Napkor, 150 néző, v.: Fácska. Napkor: Jakocska Cs. - Soós G„ Csajkó J. (Nagy D.), Nagy J„ Nagy Á„ Somogyi L, id. Fekete Z„ Magyar M. (Gottfried P.), Daru R„ Szabó S. (Csökmei I.), Ballai Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Terem: Szegedi G. - Molnár Sz„ Téger I., Obis C„ Lehoczki R., Lakatos P. (Szendrei J.), Virágh G., Peres R., Kósa B„ Szimuly G., Osvath Z. (Keresi K.). Játékos­edző: Téger István. Gól: Szabó S., illetve Peres R., Szimuly G. Kiállítva: Obios C. (47. perc). Ifi: 1-3. ____________________ Id. Fekete Zoltán: - Nagyon jó első félidő után a másodikban egy nullás vezetésünk­nél emberelőnyben voltunk. Ez teljesen megzavart bennünket, a teremi csapat pedig kihasználta hibáinkat. Gratulálunk nekik!__________________________ Téger István: - Gratulálok a csapatnak, hogy tíz emberrel is meg tudta fordítani a mérkőzést! Gratulálok az ifi csapatnak is a győzelemhez! Köszönöm továbbá a szép számú teremi közönségnek, hogy elkísért minket! Ófehértó-Nyíregyházi Old Boys 0-1(0-1) Ófehértó, 100 néző, v.: Tassy. Ófehértó: Luksa Z. - Újfalisu G„ Pekács Zs„ Tóth P„ Kun K„ Ruszinko B„ Lippai I. (Varga Z.), Kremiczki F„ Csoba D. (Nyavádi S.), Virtás A„ Kereki A. Edző: Vránszki Péter. Nyíregyházi Old Boys: Tuska J.- Virágh T„ Nagy l„ Laka­tos I, Mondok J„ Együd L„ Spisák Zs. (Hliva S.), Cipf Z„ Kriser Sz. (Banka Zs.), Paulik l„ Paulik Z. (Búzás B.). Edző: Búzás Lajos. Gól: Mondok J. Ifi: 0-4. ___________ Vránszki Péten - Ismét érvényesült a labdarúgás íratlan szabálya: a helyzeteket nem elég kidolgozni, be is kell lőni. Ez ma nekünk nem sikerült. ______ Búzás Lajos: - Több távozónk és hiány­zónk ellenére a csapat nagy akarással behúzta a meccset, amihez kellett egy kis szerencse is. Székely-Nyírtelek 6-2 (3-1) Székely, 150 néző, v.: Czene. Székely: Si­mon T. - Kantár L. (Oláh Z.), Jáger T„ Sipos G„ Horváth Cs„ Tóth M. (Bagoly I.), Fuziák L„ Szilágyi Cs„ Szakács Z. (Hajcsák R.), Hajdú G. (Papcsák N.), Kantár J. (Lucskai I.) Edző: Mezei Tibor. Nyírtelek: Szekrényes J. - Nagy D„ Dankó G„ Kiss A„ Csernák l„ Künstler A„ Kovács T„ Lukács G., Papp R. (Veres A.), Lányi Zs„ Márton P Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Szakács Z. 2, Fuziák L. 2 (egyet 11 -esből), Szilágyi Cs., Kantár J„ illetve Lukács G„ Ványi Zs. Ifi: 0-8. ______ Mezei Tibor: - Hála a játékosaimnak csak kettő egyig volt szoros a mérkőzés. Ilyen hozzáállással és akarattal remélem, elérjük célunkat, a biztos bennmaradást. Sok sikert kívánok a vendégcsapatnak! __________ Ember Roland: - Gratulálok az ellenfélnek, ettől csak jobb jöhet! Kálmánháza-Levelek 1-3 (1-1) Kálmánháza, 80 néző, v.: Kosztyú. Kálmánháza: Nádasdi Sz. - Nyikita R„ Doboveczki l„ Kola R„ Kiss Sz„ Szűcs G. (Me­zei G.), Tardi G„ Petics I. (Kovács 0.), Szabó K., Jakab R„ Kiss Gy. (Urszuly S.). Edző: Kovács Ottó. Levelek: Tuza L. - Kozma B., Gebri Gy., Homonyik Cs„ Bukta M„ Hajdú G. (Majláth S.), Pásztor J„ Hedermann G„ Ruff L. (Király), Sipos J„ ifj. Majláth S.. Edző: Majláth Sándor. Gól: Jakab R., illetve Sipos J 2., Hajdú G. Kiállítva: ifj. Majláth S. (5. perc), Gebri Gy. (16. perc). Ifi: 2-0. ______ Kovács Ottó: - Teljesen más ritmusban játszott az ellenfél, és még emberelőny­ben sem tudtuk felvenni vele a versenyt. Teljesen megérdemelten győztek. _______ Majláth Sándor: - A mai napon nem úgy kezdődött a mérkőzés, ahogy elterveztük. Úgy érzem, a második kiállítás túl szigorú volt, de minket ez nem tört meg. Erről a csa­patról csak jót tudok mondani, gratulálok a fiúknak, nagy küzdelem volt! A hazaiakra nézve hízelgő ez az eredmény. További sok sikert kívánok a Kálmánházának! Kátlósemjén-Nyírlugos 3-0 (1-0) Kállósemjén, 150 néző.v.: Fürjes. Kállósemjén: Ancsák M. - Császár Cs., Csá- kányos T„ Sándor M„ Kóth Á„ Orf F. (Sebők J.), Peják D., Maries I, Blazsán Z. (László Z.), Kapusi B„ Tóth N. Edző: Farkas Béla. Nyírlugos: Fehér G. - Petrás M. (Bárdos Z.), Hoczka A., Balogh N„ Horváth J., szilágyi Z., Kiss l„ Sinka L. (Czupper M.), Sinka M., Balogh L, Papp V. Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Tóth N. 2, Kapusi B. Ifi: 3-1. _______ Farkas Béla: - Ami a legfontosabb volt kezdetnek, az megvan. A többiben pedig még remélem, javulunk. _____________ Ifj. Kavalecz Béla: - Az öngól és a két gyors, kényszerű csere megpecsételte sorsunkat. Gratulálunk a Semjénnek a győzelemhez! Nylrvasvári-Újfehértó 3-4 (2-3) Nyírvasvári, 100 néző.v.: Hadházi. Nylrvasvári: Árpád J.- Pető G„ Kovács Á., Szarka I., Kiss B„ Kocsis Z. (Serbán J.), Habinyák M. (Peják M.), Székelyi N. (Molnár R.), Csige I., Karczub G., Serbán T. Edző: Berettyán Gábor. Újfehértó: Orosz L. - Mosolygó G„ Pallai J., Pallai G., Csorba A., Szoták J„ Fekete L, Somogyi M. (NagyT.), Balogh I., Osikóczki I., Ábrahám D. (Jenei Z.). Edző: Banka Attila. Gól: Csige 1.2, Szarka I. (11-esből), illetve Osikóczki 1.3, Szoták J. Ifi: 5-1, _______________________ Berettyán Gábor: - Gratulálok az ellen­félnek! _________________________ Banka Attila: - Gratulálok a srácoknak! Nem érdemtelenül hoztuk el a jól játszó hazai csapattól a három pontot, és nem tudom, hogy melyik hétvégi meccsen volt simább győzelem... Apagy-Volán-Sényő 1-5 (1-4) Apagy, 70 néző, v.: Henzsely. Apagy: Kovács I. - Támba T„ Bedécs Gábor, Kiss Z„ Jakab J. (Ragányi M.), Szegedi Z. (Tar F.), Orosz G„ Szalka N„ Korpás Z„ Soós D. (Udvari G.), Bedécs G. Edző: Szegfű Mihály. Volán-Sényő: Lippa J. - Horváth G„ Szabó D., Sándor L, Szitái R„ File Z. (Szarka Z.), Kovács R. (Tóth Zs.), Nagy J„ Bencs Á. (Baráth K.), Mocsár Cs. (Mezei B.), Brandies A. (Bencs B.). Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Soós D„ illetve Kovács R. 2, File Z„ Mocsár Cs„ Bencs Á. Ifi: 3-1. _________' Szegfű Mihály: - Megérdemelt vendégsi­ker született, sajnos, az első félidőt nagyon elrontottuk.______________________ Rubóczki Tibor - Az első félidőben sikerült négy gólt szereznünk, a másodikan kicsit visszavettünk, de ennek ellenére megérde­melten nyertük meg a mérkőzést. Labdarúgó megyei II. osztály: Nyírerdő-csoport, 16. forduló TiszamentiSE-Ajak 0-2 (0-2) Gergelyiugornya, 100 néző.v.: NagyCs. Tiszamenti SE: Csordás A. - Varga Á. (Koncz Sz.), Szabó J„ Szűcs Á„ Szabó K., Fábián S., Kmecz N. (Lakatos L), Hornyák M. (Pálfi Z.), Baráth L„ Szűcs G. (Sipos A.), Bicskó G. (Dankó J.). Edző: Szabó Gusztáv. Ajak: Leskovics A. - Kovács A., Kovács Z„ Márton I., Iski D„ Tűrik J. (Sütő N.), Murin L. (Csernyu A.), Horváth A„ Magyar R. (Simái G.), Makay R. (Kovács L), Kovács Cs. (Ma­gyar D.). Edző: Juhász László. Gól: Murin L, Márton I. Ifi: 1-4. _______________;__ Szabó Gusztáv: - Mezőnyben egyen­rangú ellenfelek voltunk, de kaptunk két elkerülhető gólt.___________________ Juhász László: - Idény eleji forma, maga­biztos győzelem. Ez az Ugornya már nem az őszi csapat. Pap-Vaja 2-1 (1-1) Pap, 110 néző, v.: Ésik I. Pap: Kovács Zs.- Onder G., Pálinkás T„ Kovács T. (Molnár Cs.), Kállai M„ Kázsmér L, Kovács I., Vedres B. (Jónás K.), Vass J., Varga J„ Ács G. Edző: Dallos László. Vaja: Makai Cs. - Simák Zs., Simák J„ Kiss A. (Dobronyi J.), Kiss Cs„ Soltész Á„ Soltész B„ Mocsár G. (Gdovin J.), Kun Cs. (Sashegyi G.), Hudák P„ Soós K. Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Acs G., Pálinkás T., illetve Mocsár G. Ifi: 1 -2. __ Dallos László: - Gyengécske játék, nehezen kicsikart győzelem. Sok sikert kívánok a vendégeknek! ____________________ Gdovin János: - Küzdelmes meccsen szerintem nem érdemeltünk vereséget. Gávavencsellő-Pátroha 0-0 Gávavencsellő, 200 néző, v.: Hegedűs Cs. Gávavencsellő: Krizsanovszki A. - Koczok I., Lakatos I., Bodnár S., Szabó B., Köteles K. (Potornai M.), Hengsperger A. (Kiss G.), Venczel I., Balogh R. (Veres M.), Anderka R„ Majchrovics Z. (Balogh L). Játékos-edző: ifj. Hengsperger András. Pátroha: Fintor S. - Pljutyinszki A., Hamza A., Csombók Cs., Horváth F. (Póti R.), Balogh I. (Rácz S.), Almás! Z„ Bodnár G. (Szabó S.), Gráf L, Csikós A. (Tóth A.), Várnai R. Játékos-edző: Várnai Róbert. Ifi: 4-1, ______________ Ifi. Hengsperger András: - Jó ellenfél, rossz eredmény. ___________________ Várnai Róbert: - Mély talajú pályán küzdelmes mérkőzést játszottunk - szim­patikus ellenféllel szemben. Ezen az úton haladunk tovább, és készülünk Kék ellen. A mérkőzést édesapám 70. születésnapjára ajánlom. Kék-Újdombrád 3-3 (1-1) Kék, 150 néző, v.: Vasas J. Kék: Himmer A. - Kmecz l„ Tóth P„ Tóth Gergő, Pelsőczi I. (Varga J.), Soós L. (Szurcsik G.), Kántor Z. (Torma A.), Poór B„ Minyin V., Erős P., Csáki A. Játékos-edző: Minyin Vitalij. Újdombrád: Sinka Gy. - Erdélyi V„ Batta J., Szölősi L„ Kernács József, Tóth T„ Kernács János, Sinka J., Geri K. (Tóth B.), Csombók Cs. (Fodor 1), Lakatos Z. Edző: Fabók István. Gól: Csáki A., Minyin V., Erős P„ illetve Sinka J. 2, Lakatos Z. (11-esből). Ifi: 3-4. Minyin Vitalij: - Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született. _________ Fabók István: - Nem bírtunk a „kéki dobó­géppel”, de jövő héten javítunk. Dombrád-Záhony 1-0 (1-0) Dombrád, 100 néző, v.: Sándor Cs. Dombrád: Kovács T. - Huszti P„ Andrejcsik D„ Babják Cs., Oncsó M„ Balta J„ Révész J„ Tamás B„ Kerepesi L. (Kató Cs.), Kulcsár R. (Harsányi M.), Gombkötő Z. Játékos-edző: Kozma Zsolt. Záhony: Pólyák B. - Háda J., Árva B„ PappT. (Halászi), Czvik S., Cziráki D„ Osztolykán M„ Kovács l„ Osztolykán E„ Győri J„ Borbély G. (Demeter I.). Edző: Pokol László. Gól: Kulcsár R. Ifi: 2-3. Kozma Zsolt: - Megvan a három pont. Játékban csak jobbak lehetünk. Pokol László: - Áz első félidőben megérde­melten vezettek a dombrádiak, a folytatás viszont már kiegyenlítettebb volt. További sok sikert kívánok a hazaiaknak! Rohod-FényesUtke 0-2 (0-1) Rohod, 100 néző, v.: Híres. Rohod: Papp J. - Dínó Cs., Bulyáki Z„ Tóth B. (Nagy I.), Pataki G„ Tóth A., Szilágyi, Tordai A. (Varga A.), Tóth F. (id. Zakor J.), Király T. (Budai Z.), if j. Zakor J. Játékos-edző: Bulyáki Zoltán. Fényeslitke: Mártha J. - Lesku P., Sárkány G., Pásztor S., Bakó G., Lupcsa Cs., Toma J. (Nagy D.), Balogh R. (Kaptúr Cs.), Balogh K. (Ombódi I), Miskolczi G., Nagy B. (Sáreczki F.). Edző: Nagy Zoltán. Gól: Balogh R„ Sáreczki F. Ifi: 4-3._________________ Bulyáki Zoltán: - Nagyon egységes ellen­féllel találtuk szemben magunkat, amely jobban akarta a győzelmet. ___________ Nagy Zoltán: - Néhol akadozó játékkal, de sikerült felülmúlnunk a hazai csapatot. Megérdemelten győztünk, gratulálok a srácoknak. Vasmegyer-Vásárosnamény 3-4 (1-0) Vasmegyer, 80 néző, v.: Kozics. Vasmegyer: Kmecz T. - Papp B. (Farkas J.), Bilecz J„ Lábas P„ Sikorczki L, Makula G. (Hegedűs L), Farkas N„ Laskai F. (Winkler A.), Tóth Zs„ Bodó l„ Dankó M. Edző: Bodó Attila. Vásárosnamény: Vass S. - Balogh A„ Ba­logh T„ Majoros l„ Illés P„ Gyurkó J. (Kiss Á.), ifj. Tivadar A. (Bogáti G.), Orosz Zs„ Bíró A. (Sebestyén G.), Balázs G„ Deskó D. (Toldi Sz.). Edző: Tivadar András. Gól: Bilecz J„ Farkas N., Winkler A„ illetve Deskó D. 2, Bíró A„ Illés P. Kiállítva: Dankó M. (55. perc), illetve Vass S. (44,perc),Bagi Z. (55. perc). Ifi: 1-10. Bodó Attila: - Küzdelmes mérkőzésen a döntetlen igazságosabb lett volna. ______ Tivadar András: -Nagyon nehéz meccsünk volt, de végül kilenc emberrel is sikerült megszereznünk a három pontot. Demecser-Anarcs 1-0 (1-0) Demecser, 100 néző.v.: Losonczki. Demecser: Herka A. - Gombkötő J„ Nagy M„ Molnár A. (Balogh Cs.), Mándoki L, Kertész L, Kantár K. (Illés J.), Kocsis Z. (Szabó Gy.), Csohány Z„ Gergely D. (Fabu R.), Gomb­kötő S. Edző: Gombkötő Sándor. Anarcs: Mucsicska V. - Lippai G., Mudri B„ Mandácskó Gy., Korbács B. (Bunkóczi Zs., Nagy Á.), Péter J„ Bodnár S. (Veres S.), Péter Cs., Sajtos R. (Rákóczi D.), Sajtos N„ Bandor J. Edző: Mucsicska Vladimir. Gól: Gergely D. Ifi: 3-1. Gombkötő Sándor - Úgy érzem, hogy szívós ellenféllel szemben a helyzetek sokaságából csak egyet tudtunk kihasz­nálni, amivel fontos pontokat szereztünk. Gratulálok a csapatnak! _____________ Mucsicska Vladimir - Ä döntetlent megérdemeltük volna, jövő héten muszáj lesz győznünk. Gratulálok a demecseri csapatnak! Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák A Carmo-csoport állása: 1. Csenger 16 13 2 1 53-17 41 2. Tisztaberek 16 13 1 2 50-14 40 3. Tiszakóród 16 12 3 1 43-14 39 4. Mérk-Vállaj 16 11 1 4 44-27 34 5. Tunyogmatolcs 16 8 5 3 55-30 29 6. Nyírmeggyes 16 8 3 5 42-31 27 7. Tarpa 16 8 2 6 41-30 26 8. Kölese 16 7 3 6 42-40 24 9. Milota 16 5 6 5 31-31 21 10. Vámosoroszi 16 6 2 8 32-26 20 11. Szatmárcseke* 16 5 2 9 27-34 16 12. Nyírcsaholy 16 4­12 26-45 12 13. Beregdaróc 16 4­12 20-48 12 14. Tyúkod 16 3­13 24-61 9 15. Kispalád* 16­1 15 22-75­16. Gelénes visszalépett * egy büntetőpont levonva A Nyfrerdő-csoport állása: 1. Dombrád 16 12 1 3 41-26 37 2. Vásárosnamény 16 10' 2 4 44-33 32 3. Fényeslitke 16 9 4 3 39-18 31 4. Gávavencsellő 16 8 6 2 48-21 30 5. Ajak 16 B 4 4 45-22 28 6. Rohod 16 8 4 4 53-45 28 7.Záhony 16 8 3 5 42-31 27 8. Pap 16 7 3 6 31-31 24 9. Újdombrád 16 7 2 7 29-24 23 10. Vaja 16 7 2 7 25-27 23 11. Pátroha 16 5 5 6 26-30 20 12. Demecser 16 5 3 8 25-47 18 13. Vasmegyer 16 4 3 9 32-38 15 14. Kék 16 3 5 8 26-37 14 15. Tiszamenti SE* 16 2­14 23-68 4 16. Anarcs 16­3 13 16-48 3 * A Tiszamenti SE-től két büntetőpont levonva. A Díjözön-csoport állása: 1. Terem 16 13 1 2 51-20 40 2. Volán-Sényő 16 12 2 2 44-23 38 3. Nyíregyházi Old Bovs 16 11 2 3 34-22 35 4. Levelek 16 9 4 2 27-16 31 5. Napkor 16 9 1 6 41-30 28 6. Nyírlugos 16 8 2 6 44-36 26 7. Nyíribronv 16 8 2 6 48-41 26 8. Nyírtelek 16 7 3 6 38-37 22 9. Nyírpazony 16 5 5 6 35-32 20 10. Székely 16 6 1 9 30-37 19 11. Nyírvasvári 16 5 4 7 43-33 19 12röfehértó 16 4 2 10 26-28 14 13. Apagy 16 4 2 10 26-46 14 14. Kállósemjén 16 4 1 11 25-47 13 15. Kálmánháza 16 3 1 12 24-62 10 16. Újfehértó • 16 1 6 9 . 23-49 9