Kelet Magyarország, 2013. március (70. évfolyam, 51-75. szám)

2013-03-11 / 59. szám

2013. MÁRCIUS 11. HÉTFŐ 10 Sport KELJT Labdarúgás NB in. Tisza-csoport, 14. forduló Csak a Várda tud nyerni Bátorban A nyírbátori rangadón az elemekkel is meg kellett küzdeniük a csapatoknak - Lakatos István (jobbra) és a Várda felülkerekedett Ráti Gergőéken fotó: racskó tibor Nyírbátor-Várda SE 1-2 (0-2) Nyírbátor, 400 néző, v.: Vitkai. Nyírbátor Tóth Sz. - Hadházi, Tóth B. (Kristóf!, 76.), Jeddi, Kóka R. (Sipos T„ 22. perc), Ráti, Erdei Z„ Puskás D., Pálvölgyi, Török I. (Lakatos L, 55.), Nagy D. Edző: Fogarasi Zoltán. Várda SE: Petranics - Tóth Gy„ Hegedűs T., Lakatos L, Fodor A.. Oláh D., Iván A. (Bagin, 85.), Szkunzjak (Soós T„ 74.), Komutjak, Miskolczi, Farkas M. (Brankovlcs R, 70.). Edző: Révész Attila.___________________ Igazi presztízsmérkőzést láthatott a szépszámú közönség. A vendégcsapat az első húsz percben hazai szempontból két elkerülhető gólt szerzett, ezután a bátoriak mindent megtettek az egyenlítés érdekében, de csak szépítésre futotta a rutinos látogatóik ellen. A hazaiak a parázs hangulatú mérkőzés második félidejében uralták a játékot, de az egyenlítést most sem sikerült a Várda ellen... Gól: Erdei Z. (11 -esből, 56.), illetve Hegedűs T. (5.), Puskás D. (öngól, 16.). Jó: Puskás D., Jeddi, Sipos T„ Ráti, illetve Petranics, Hegedűs T„ Miskolczi, Komutjak. (Tudósító: Janovics János) ___________ '____________ Fogarasi Zoltán: - Mentálisan sajnos nem voltunk a csúcson a mérkőzés elején, így megkaptuk a .szokásos" Várda elleni gólun­kat, melyet követett egy újabb pontrúgás utáni találat, pedig ezekre a szituációkra készültünk. A második félidőben mutattuk meg az igazi arcunkat, de a hősiesen védekező várdaiak az idővel Is nagyon jól taktikáztak, és az egyenlítés már nem sikerült. Úgy érzem, hogy az idei bajnok vert meg bennünket, amelyhez gratulálok neki. Révész Attila: - Két jói felkészült gárda a helyezésének megfelelően vetette magát a küzdelembe, amelyből az érettebb csapat került ki győztesen. ___________________ Hajdúboszörmény-Szat már Unió FC ________________1-2(1-2) Hajdúböszörmény, 200 néző.v.: Kátai. Hajdúböszörmény: Sallai J. - Szeles Cs„ Kiss A., Hortó (Sigér, 85.), Angyalos, Szabó M„ Tóth T. (Éles B., 75.), Andorkó, Lovas M., Bogdanovics, Milovac. Edző: Papp Ferenc. Szatmár Unió: Podolyák - Szűcs F„ Bakos B„ Rebegea, Márton J., Stef, Chioreanu, Gavrus (Homoki G„ 61.), Costea, Tóth T. (Robas. 87.), Oprea (Mátéi, 77.). Edző: VlroveQPáL ____________________ Az első félóra a vendégcsapatnak maga volt a beteljesült álom, aztán kapott egy balsze­rencsés gólt az Unió, és a második játékrész­ben pokoli nyomást kellett átvészelnie, de hatalmas szívvel, roppant lelkesen játszott a csapat, és ez meghozta az annyira óhaj­tott sikert. Döntő momentum volt, hogy a bivalyerős szerb nehéztüzérséget román­magyar kooperációval sikerült hatástalaní­tani. Gól: Bogdanovics (35 ), illetve Gavrus (19.), Oprea (28.). Kiállítva: Kiss A. (a gólhelyzetben kitörő Costea felvágásáért. 92.). Jó: Szeles Cs., Bogdanovics, illetve Podolyák, Szűcs F., Bakos B., Rebegea, Costea, Tóth T. (Tudósító: Papp Attila) Papp Ferenc: - Nem nyilatkozom. _______ Virovecz Pál: - Taktikusan, jól játszottunk, megérdemelten nyertünk remek ellenfelünk otthonában, de azt is látjuk, hogy van még. amiben javulnunk kell. Köszönjük a korrekt játékvezetést. _______________________ Debreceni EAC-lbrány 1-0 (1-0) Debrecen, 100 néző, v.: Szabó I. DEAC: Oláh D. - Tóth Z„ Kereki M. (Balogh Zs., 30.), Hegyesi, Takács Á., Csák, Vas D. (Marján, 81.), Lengyel L, Bukai, Búza, Patalenszki (Klein, 89.). Edző: Sáfár László. Ibrány: Tóth N. - Kovács N„ Kántor Zs., Papp Á. (Reinaldo, 59.), Vasast, Hruska, Adriano (Novák Zs., 84.), Kovács I., Kléninger (Kató Gy„ 74.), Varga A„ Kató l. Edző: Kovács János. ______ A hazai csapat az első félidőben megszer­zett vezetőgólja után tiz emberrel őrizte a kapuját, és hiába játszott mezőnyfölényben az Ibrány, mindez csak lehetőségekben mu­tatkozott meg, gólban nem. Gól: Hegyesi (3 3.). Jó: Patalenszki, Lengyel L, Hegyesi, illetve Kovács N„ Kléninger, Varga A. Sáfár László: - Jól megszervezett véde­kezéssel, az ellenfél számára kellemetlen célfutballal, úgy érzem, megérdemelten szereztük meg a három pontot. _________ kovács János: - Nem ilyen rajtra számí­tottam, biztos voltam a pontszerzésben, de óriási hibánkat megbüntette az ellenfél, utána pedig a betömörülő védelemmel szemben nem tudtunk mit kezdeni. ______ Cigánd-TIszakanyár 1-1 (0-1) Cigánd, 300 néző, v.: Besnyő. Cigánd: Sánta T. - Pop, Deme A., Tempfli, Gnandt-Német,Tudja (Boldog, 67.), Baksa Z., Roszel, Vicickó (Módis, a szünetben), Ludescher, Varga Z. Edző: Kocsis János. Tlszakanyár: Szobonya G. - Hokk Á., Dolhai, ifj. Koskovits Gy., Gergely B., Pócsi, Phrakonkham, Balogh P. (Csombók Z„ 53.), Deák T„ Balázsi P„ Haburcsák K. (Illés A., 90.). Edző: Koskovits György. ___________ Jobbára mezőnyjátékkal teltek a percek, mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, és a játék kiegyensúlyozottságát igazolta, hogy ezekből egyet-egyet sikerült kihasználniuk a feleknek. Összességében igazságos ered­mény született. Gól: Gnandt-Német (67.), illetve Haburcsák K. (5.). Jó: Ludescher, Gnandt-Német, Deme A., illetve Szobonya G., Gergely B„ Balázsi R, Haburcsák K., Phrakonkham. Kocsis János: - Hiába volt nyomasztó a mezőnyfölényünk, a kapu előtt határozat­lannak bizonyultunk, ennek tudható be a pontok elvesztése.____________________ Háda Tivadar, tlszakanyárl egyesületi elnök: - Egész télen azért dolgoztunk, hogy ilyen meccseket tudjunk játszani. Remélhe­tőleg tovább fejlődünk, és akkor még ettől is jobb eredményt fogunk elérni. _________ Nagyecsed-Hajdúszobosztó 0-4 (0-1) Nagyecsed, 150 néző, v.: Kujbus. Nagyecsed: Makó - Sarkadi G„ AscsiUán, Doros, Pál Á., Reszler Zs., Marian, Baráth G. (Szántó Z., 57.), Bulyáki A. (Varga I., a szünetben), Nyíregyházi, Stier (Batizi-Pócsi N„ 73.). Edző: Mircea Botba. Hajdúszo­boszló: Bákonyi - Kálmán Z. (Bogár M., a szünetben), Bakonszegi, László R„ Héder (Perendics, 81.), Szathmári Zs., Orgován Gy., Somogyi T, Mizsák, Haburcsák B„ Fekete G. f (Nagy D.. 83.). Edző: Szűcs János. ________ Á télen teljesen átalakult nagyecsedi csapat küzdeni tudásban nem maradt alul, de a futball örök törvénye beigazolódott, hogy a kihagyott helyzetek megbosszulják magu­kat. Gól: Fekete G. (34. és 78.), Perendics (88.), Haburcsák B. (89.). Jó: AscsiUán, Nyíregyházi, Sarkadi G., illetve Somogyi T„ Bakonszegi, Fekete G., Szathmári Zs., Haburcsák B.tTudósító: Bíró Attila) ______ Mircea Botba: - A játékunk alapján nem érdemeltünk ilyen nagy különbségű vereséget, de amíg az ellenfél értékesítette helyzeteit, addig mi kihagytuk azokat. Szűcs János: - Játékra enyhén fogalmazva is alkalmatlan pályán, az év első mérkő­zésén elvártakhoz képest meglepően jól futballozva győztük le a lelkes Nagyecsedet. Diósgyőr H-BaktatórántházaO-4 (0-2) Miskolc, 50 néző, v.: Kövér T. Diósgyőr II: Ambrusics (Éliás, 60.) - Borbély G., Somogyi Sz., Treznai, Czeglédi, Kascsák (Homonnay, 55.), Hegedűs R, Berea L, Kerényi M.. Stefán, Balajti B. (Fazekas R, 83.). Edző: Bocsi Zoltán. Baktalórántháza: Gazsi - Kántor F. (Svelta Z„ 67.), Geda, Szenes I. (Molnár L, a szü­netben), Csordás G., Lakatos I., Illés L (Dócs, 75.), Kozma J„ Fábri, Balogh Zs., Maries G. Játékos-edző: Illés László. _____________ A mérkőzés kimenetele csak az első gólig volt kérdéses - azt a 20. percben szerezték meg a baktaiak, akik utána is végig uralták a mérkőzést, és nagyon sima győzelmet arattak a diósgyőri fiatalok ellen. Gól: Illés L. (20.), Maries G. (11-esből, 44.), Fábri (51.), Lakatos I. (69.). Jó: Geda, Csordás G., Lakatos!., Fábri, Maries G., Molnár L. ______ Bocsi Zoltán: - Ezúttal sem tudtuk átlépni a saját árnyékunkat. __________________ Illés László: - Az első gólunk megtörte az ellenfél lelkesedését, aztán ha egy kicsit pontosabban játszunk, akkor akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. Gratulá­lok a csapatnak! _____________________ További eredmény: Tiszaújváros- Létavértes 0-2. A kulcsemberek is pihenhettek kosárlabda. Kisebb-nagyobb bökkenőkkel hozta a kötele­ző győzelmet a Nyíregyházi FSE-NYKS, amely utolsó előt­ti mérkőzését játszotta vasár­nap az amatőr női NB alapsza­kaszában. A győzelem nélkül sereghajtó Kiss Lenke KS el­len valamennyi benevezett játékos kellő lehetőséghez jutott (amivel az eddigiek so­rán kevesebbet játszók igye­keztek is élni), és mód volt a kulcsemberek pihentetésé­re. így aztán nem alakult ki olyan nagy különbség, mint a két fél fővárosi összecsapásán (akkor ötven ponttal nyer­tek a nyíregyháziak), de az NYFSE-NYKS végig vezetve, magabiztosan nyert, amivel már egészen biztos, hogy a harmadik helyen zárja a baj­nokság első körét. km Amatőr női NB Nyíregyházi FSE-NYKS-KIss Lenke KS ________72-53 (18-12,19-17,15-10,20-13) Főiskola, 50 néző, v.: Bogárdi. Földi. NYFSE- NYKS: Papp K. 14, Tóth K. 2, Gáspár 13/9, Páli V. 14, Farkasinszki 0.3. Csere: Gömze 8, Tatai Tímea 2, Földesi V. 1, Ónya 10, Soós R„ Popenko 5, Tatai Teodóra. Edző: Farkasinszki Gyuláné. Tatai Tímea is betalált FOTÓ: RACSKÓ TIBOR Tabella 1. Várda SE 14 12 2­44-8 38 £ 2. Cigánd 14 10 1 3 23-13 31 3. Nyírbátor 14 9 1 4 25-12 28 4. Tiszaúiváros 14 8 4 2 25-12 28 5. Hajdúböszörmény 14 8 2 4 31-22 26 6. Hajdúszoboszló 14 6 1 7 28-22 19 7. Baktalórántháza 14 6 1 7 22-27 19 8. Létavértes 14 6­8 21-13 18 9. Tlszakanyár 14 5 2 7 25-22 17 10. Nagyecsed 14 5 2 7 20-27 17 11. Ibrány 14 4 3 7 12-16 15 12. Szatmár Unió 14 4 3 7 19-28 15 13. Debreceni EAC 14 3 1 10 11-24 10 14. Diósgyőr II 14 1 13 8-68 1 Labdarúgás Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 17. forduló A Mándok pontot rabolt az éllovas Kemecse otthonából A Nyírgyulaj a csapat gólgyárosának, Berecz Zsoltnak (a labdával) a találata nélkül is megnyerte a Kótaj elleni mérkőzést fotó: racskó tibor Mátészalka-Batkány 1-1 (1-0) Mátészalka, 50 néző, v.: Major. Mátészalka: Pindzsula - Nagy A., Mándi A., Toma M., Moldovan, Petrohai M. (Tóth F), Botos D. (Rézműves F), Istrate (Sipos J.), Szakács I., Kimer, Mészáros G. (Dobál T). Edző: Szilágyi Bertalan. Balkány. Fejér G. - Szabó J. (Gö­rög T), Szabó R, Barna A., Vass J., Görög N., Ferenczi F, Ferenai M. (Szilágyi B.), Dobos A., Fülep 0. (Göndör I.), Újfalusi Á. (Kiss J.). Játékos-edző: Dobos Attila. Játékra alkalmatlan talajon a vendégek jobban akarták a sikert, miközben a szálkái csapat egyetlen Igazi helyzetét gólra váltotta. Az igazsághoz tartozik, hogy sértődötten nehéz futballozni, ami nem mindenkire igaz... Gól: Kimer, illetve Dobos A. Ifi: 5-1. (Tudósító: PlesuÁdám) __________ Szilágyi Bertalan: - Az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk, a máso­dikban pontrúgásbót egyenlített a Balkány, hozzá kell tennem, nem érdemtelenül. Dobos Attila: - Fegyelmezettségünknek és küzdeni tudásunknak köszönhetően újra pontot szereztünk, még, ha nem is ponto­kat. Küzdelmes mérkőzésen megérdemel­ten értünk el döntetlent. _______________ Nyfrgyulaj-Kótaj _____2-1 (1-1) Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Sinka Z. Nyírgyulaj: Kecskés G. - Tóth F, Czerula Zs., Erdei L, Pénzes Á., Lakatos J. (Jenel D.), Baksa Cs., Gózner K., Horváth K. (Tímár Zs.), Berea Zs., Kónya M. (Oxi R.). Edző: Lukács Tibor. Kótaj: Gégény B. - Hangácsi T„ Deák G„ Kovács R, Sallai M„ Takács R, Guszti L, Simon K. (Nagy G.), Nagy B. (Bácskái A.), Kóka K. (Ráa R.), Pólik T. Edző: Csorna Dezső. Két jól játszó csapat küzdelméből a hazaiak kerültek ki győztesen. Gól: Lakatos J., Baksa Cs„ illetve GuszMUft 1-1. Lukács Tibor - Nehéz talajon keményen és agilisán játszó ellenfelet sikerült vérrel, verítékkel legyőzni. _____________ Csorna Dezső: - Egy góllal jobb voít ellenfél. __________________________ Kemecse-Mándok 1-1 (1-0) Kemecse, 300 néző. v.: Benkő R. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy., Homann, Bodnár J„ Bárány T„ Ruska, Fekete A., Asztalos K„ Karkusz (Birovea), Marcsek Z. (Kiss D.), Ádámszkl R. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. Mándok: Pécsi V. - Orgován K. (Angyal A.), Kiss T., Mándoki R., Karasz A., Szabó T„ Dascal (Csűrök Cs.), Zsidó L, Galambos L„ Kalu B„ Osvath Sz. Játékos­edző: Matyi András. Színvonalas játékve­zetés mellett az éllovas Kemecse nem bírt a jól felkészített Mándokkal, így igazságos döntetlen született. Gól: Asztalos K„ illetve Osvath Sz. Ifi: 0-1. ____ Ádámszkl Róbert: - Teljesen megérdemelt a mándoki pontszerzés, remélem, az időben jött pofon feltüzeli játékosaimat. Matyi András: - Az első perctől az utolsóig egyenrangú ellenfele voltunk a bajnokjelölt- nek, minden játékosomat dicséret illeti. Tiszavasvári-Gyulaháza 3-1 (0-0) Tiszavasvári, 100 néző.v.: KosztyúJ. Tiszavasvárl: Polgári L. - Szolyka I, Kurua T„ Péntek M. (Pethe G.), Gát N„ Lakatos B. (Bakos T.), Nagy I., Péntek A. (Vámos N.), Fazekas V., Bagoly Z., Aszalós (Tályai R). Edző: Fecsku István. Gyulaháza: Bandor F - Gáti Sz., Kapin M.. Gáti S. (Haga S.), Papp N„ Deák Z„ Deák B„ Bárdi B. (Takács B.), Molnár G„ Bombera M. (Tóth D.), Csuka Gy. (Somogyi Cs.). Megbízott játékos-edző: Deák Béla. Enyhe hazai fölény közepette ritkán kerültek veszélybe a kapuk. A folytatásban a befejezésekkel már nem álltak hadilábon a házigazdák, míg a vendégeknek csak tizen­egyesből sikerült a kapuba találni. Gól: Nagy 1.2, Fazekas V„ illetve Deák B. (11-esből). Ifi: 2-1. (Tudósító: Hankó András) _____ Fecsku István: - Vasvári fogta Csuka. Deák Béla: - A helyzeteikkel jobban sáfár­kodó hazaiak megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.______________________ Szakoly-Nyfrmada 1-4 (0-2) Szakoly, 100 néző.v.: Ésik I. Szakoly: Kromplák - Kevert S„ Géai R, Tóth R. Turbua T„ Cslre G. (Nagy I.), Lucskai Sz., Kiss I., Pécsi G. (Popovics R), Béri J., Kövér I. (Ke­vert K.). Edző: Madalina György. Nylrmada: Papp G. - Hegedűs L (Cseszlai R.), Mátyus Cs., Fejes J., Danku A., Barta F. (Ponaók 1), Bancsi, Szikszai A. (Baráti G.), Nagy M„ David R„ Papp Z. (Jóní A.). Játékos-edző: Szőke István. A korán kapott potyagól .megfogta” a hazai csapatot, amely a folytatásban hiába próbálkozott, a sokkal frissebben mozgó Nyírmada jól használta ki adódó lehetőségeit. Gól: Lucskai Sz., illetve Nagy M. 2 (egyet 11-esből). Danku A., Szikszai A. Ifi: 2-3. * I. Madalina György: - Azt tudom, hogy mindig a gyengébb csapat hibázik, de hogy ekkorákat azt nem hittem volna... _______ Szőke István: - Mély talajú pályán fegyelmezett teljesítményt nyújtva megér­demelten nyertünk. Gratulálok a mutatott játékhoz a csapatnak! ___________ Nagyhalász-NagykáUó 1-4(0-31 Nagyhalász, 150 néző, v.: Kozics. Nagy­halász: Vattai - Balogh N„ Tliki M„ Kiss G. (Szoboszlai B.), Farkas A., Köder L, Kiss I. (Boros I.), Gégény Z. (Balázs K.), Tóth Z. (Gurcsák), Kelemen R. (Szobonya R), Kurua T. Edző: Kató István. Nagykálló: Tóth N. - Matejkó G. (Takács L), Kovács M. (Nagy K.), Rubóaki J., Fiumei, Kiss T. (Málik), Simon I., Palaga R, Torma T. (Far­kas L), Kovács I., Marozsán M. Edző: Borza László. Megérdemelt a Nagykálló győzelme. Gól: KuruaT., illetve Marozsán M. 2, Kovács 1.2. Ifi: 2-1. (Tudósító: Orosz Zoltán) Kató István: - Az első félidőben olyan hátrányba kerültünk, amin a második játékrészben nyújtott teljesítményünkkel csak kozmetikázni tudtunk. Borza László: - Úgy érzem, megérdemelt nyertünk, amihez gratulálok játékosaimnak. Győzelmünket a hölgyeknek, a Zoltánoknak és a Tamásoknak ajánljuk. Volt csapatom, remélem jövőre is ebben az osztályban szerepelheti_________________________ Rgfcanwz-Ttaalőfc 1-2 (1-2) Rakamaz, 100 néző, v.: Pethő R Rakamaz: Szabolcsi M. - Debroaki A.. Lelt J., Galambos! Zs., Petruska R. Rímmel (Riau R.), Balogh L, Balogh J., Bencze M. (Kassai N.), Bárdos A.. Galambos! G. Játékos-edző: Lelt József. Tlszalök: Gagyi S. - Hock F, Csáki V., Bódi V., Vass I., Cseh K„ Újvári Zs., Gyulai Zs. (Balogh A.), Dankó Z. (Lakatos K.), Czifrák R., Kiss R. (Dobos Z.). Edző: Kovács János. Alacsony színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasz­náló vendégcsapat megérdemelten nyert. Gól: Bárdos A., illetve Cseh K„ Újvári Zs. (11-esből). Ifi: 1-1. (Tudósitó: Goneth Béla) _____________________________ Lelt József: - Jó játékvezetés mellett az első félidőben tíz perc rövidzárlat elég volt ahhoz, hogy kettő nullra elhúzzon az ellenfél. A másodikban mindent egy lapra feltéve rohamoztunk, mezőnyfölényt és helyzeteket alakítottunk ki, de csak szépí­tésre futotta. Kovács János: - Äz eiső félidőben bemuta­tott bravúros játék után a szünetben ismét bennmaradtunk az öltözőben, hagytuk ellenfelünket futballozni. De a lényeg, hogy a három pontot így is megszereztük. Nyirka rász-Tuzsér 2—0(1-0) Nyírkárász, 150 néző, v.: Nagy F. Nyírkárász: Pekk J. - Jávor R, Majoros L, Rákóczi L, Juhász L, Filep R., Ignéai Cs., Mándi L (Ujj Gy.), Horváth J. (Éles T.), Szabó L (Dajka L), Gazdag A. (Pekk T.). Edző: Dudás Zoltán. Tuzsér. Szűcs L. - Lakatos T„ Semegi T„ Gergely I. (Balogh G.), Rusznák S. (Dallos L). Setét R„ Babják, Tovt, Danes B„ Zán R, Hrickevics. Játékos-edző: Danes Béla. Nagyon értékes győzelmet aratott a Nyírkárász, ezzel köszöntve a néhány napja névnapját ünneplő edzőt, Dudás Zoltánt. Gól: Mándi L. Gazdag A. Ifi: 3-1. (Tudósító: Dudás János) _______________________ Dudás Zoltán: - Végig fegyelmezett játékkal, érzésem szerint nagyon jó csapatot győztünk le - Pekk János vezérletével. így Zoltán napra .Hú, de dalos jó kedvünk van. az áldóiát neki". ______________________ Danes Béla: - A labdarúgást gólra játsszák, nem helyzetekre. Amíg két méterről nem tudunk a kapuba találni, addig nemhogy nyerni, még döntetlent sem fogunk elérni. Tabella A bajnokság állása: 1. Kemecse 17 13 2 2 63-19 41 2. Nagykálló 17 12 2 3 39-18 38 3. Tiszavasvári 17 9 3 5 38-22 30 4. Mándok 17 9 2 6 30-18 29 5.Nyirmada 17 9 2 6 28-26 29 6. Nyírgvulai 17 7 3 7 27-27 24 7. Balkány* 17 7 3 7 26-26 23 8. Gyulaháza 17 7 2 8 32-44 23 9. Mátészalka 17 6 5 6 23-27 23 10. Tuzsér 17 6 4 7 20-24 22 11. Nyírkárász 17 5 5 7 35-39 20 12. Kótaj 17 4 7 6 21-24 19 13. Nagyhalász * 17 5 4 8 15-33 18 14. Tiszalök 17 5 2 10 21-32 17 15. Rakamaz 17 3 4 10 16-37 13 16. Szakoly* 17 2 4 11 20-38 9 * egy büntetőpont levonva