Kelet Magyarország, 2012. szeptember (69. évfolyam, 205-229. szám)

2012-09-03 / 206. szám

2012. SZEPTEMBER 3„ HÉTFŐ KELET Labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport, 3. forduló Két-két újfehértói (csíkos mezben) és sényői játékos küzd a labdáért - az eredmény is 2-2 lett Érpatakon fotó: racskó tibor Újfehértó-Volán-Sényő 2-2 (1-1) Érpatak, 100 néző, v.: Sinka Z. Újfehértó: Orosz L. - Kiss Sz„ Pallai J„ Kerecsen L (Horváth L), Pallai G„ Mosolygó G„ Szigeti V„ Takács L„ Somogyi M (Szoták B.)„ Csajkó J., Szoták J. (Jenei Z.j. Edző: Banka Attila. Volán-Sényő: Minya D. - Gégény Zs„ Puskás L, Sándor L. (Dankó D.), Szitái R„ Szabó D„ Kovács B„ Nagy J„ Szarka Z. (File Z.), Haburcsák D. (Benes B.), Haburcsák K. (Mezei B.). Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Csajkó J. 2 (egyet 11 -esbőt), illetve Szarka Z., Nagy J. Ifi: 0-2.__________________________ Banka Attila: - Megint elhullajtottunk kát pontot. Azt hittük, egy nullnál megnyertük a meccset, de tévedtünk. __ Rubóczki Tibor: - Gratulálok mindkét csapatnak, hogy ezen a talajú pályán ilyen játékra voltak képesek. _____________________ Nylrpazony-Napkor 4-1 (0—0) Nyirpazony, 100 néző, v.: Benkő R. Nyirpazony: Tóth Z. - File Zs„ Sarkadi Zs„ Malamidesz L, Bodnár T. (Vincze Gy.), Krakkó G. (Kovács 0.), Szabó I. (Szondi S.), Ladik S„ Tóth G., Somogyi G. (Nagy B.), Csáki J. (Bukovenszki Z.) Edző: Kovács Ottó. Napkor: Jakocska Cs. - Ptutyinszkij, Tóth P„ Nagy Á. (Kovács G.), Gilányi L, Nagy J. (Nagy D.), So­mogyi L, ifj. Fekete Z. (Gottfried R), Szalmási I. (id. Fekete Z.), Bodnár G. (Daru R.j, Szabó S. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Gól: Nagy B. 2, Csáki J„ Kovács 0. illetve Szabó S. Kiállítva: Gilányi L. (85. perc). Ifj: 3-4. Kovács Ottó: - Mindenekelőtt a csapat gratulál Biri József elnökünknek, aki a nyírpazonyi labdarúgásért elismerésben részesült. Köszönöm a csapatnak a hozzáál­lását, és a gólszerzők a góljaikat kedveseik­nek ajánlják fel. Id. Fekete Zoltán: - Ezek után a jövőn el kell gondolkodnunk. Egyetlen pozitívum volt a mai napban, hogy ifjúsági csapatunk vesztett állásból tudott nyerni. Le a kalappal előttük, gratulálunk nekik! ______________________ Terem-Őfehértó 3-0 (1-0) Bátorliget, 300 néző, v.: Szikora. Terem: Cionca - Téger I, Bégányi Zs., Molnár Sz„ Lehoczki R„ Erdei Cs. (Szendrei J.), Osvath Sz„ Peres R., Kónya M. (Lamos D.), Szimuly G., Jóni J. Játékos-edző: Téger István. Ófehértó: Papp D. - Újfalusi G., Baráth K„ Tóth P, Pekács Zs., Trencsényi P, Csoba D. (Kovács S.), Kerecseny S. (Kun K.), Vadicsku I. (Fekete Cs.), Ruszinkó B. (Mitruska T), Bencs A. (Bujáki Gy.). Edző: Lőrincz Sándor. Gól: Kónya M., Peres R., Jóni J. Kiállítva: Tóth P. (8Lperc).lfi: 10-3. _______________________ Téger István: - Egyelőre nehéz körülmé­nyek között szereztünk újabb győzelmet. Megköszönöm a csapatnak, hogy kiharcolta a három pontot, valamint a közönségnek, hogy biztattak bennünket! ___________________ Lőrincz Sándor - Megérdemelt a hazai győzelem, amelyhez gratulálunk a Teremnek! Nyiribrony-Székely 5-3 (2-1) Nyíribrony, 120 néző, v.: Lövei. Nyíribrony: Nagy A. - Törő J. (Papp G.), Szegedi L, Imre L, Galamb P. 8Pásztor J.), Konzili I, Lakatos L, Papp Zs. (Asztalos R), Nagy S., Vígh Zs., Kriston R. (Boda R.). Játékos-edző: Papp Zsolt. Székely: Kiss A. - Szilágyi Cs., Minyin V., Fuziák L, Rácz M„ Sipos G., Jáger T. (Hajcsák R.), Illés J„ Oláh Z„ Tóth M. (Bagoly I.), Szakács Z. (Kurucz J.). Játékos-edző: Minyin Vitalij. Gól: Vígh Zs. 3, Galamb P. 2, illetve Sipos G., Illés J., Kurucz J. Ifi: 1 -0-ás állásnál, a 63. percben félbeszakadt. _______ Papp Zsolt: - Kiváló játékvezetés mellett, jó kis hajtós csapat ellen magabiztosan tartottuk itthon a három pontot. Sajnos, nem csak elöl voltunk gólképesek, hanem hátul is, ennek ellenére a győzelmünk teljesen megérdemelt. Ezúton kívánok a csapat ne­vében boldog születésnapot Tórő Józsefnek, Marincsák Roland külföldi munkavállaláshoz pedig sok sikert! ____________________________ Minyin Vitalij: - Küzdelmes meccsen, jó játékvezetés mellett győztek a hazaiak, bár kaptunk néhány potyagótt. Az ifimeccsen a szülők kérésére lehoztam a játékosokat a hatvanadik perc körül, mert nem akartuk, hogy megsérüljenek. Lehet, hogy büntetést kapunk, de a fiatalok egészsége többet ér! Nyirtelek-Kálmánháza 5-1 (2-1) Nyírtelek, 50 néző, v.: Rajzinger. Nyírtelek: Szabó Z. - Veres A. (Karasz L), Vékony A., Kiss A., Nagy D., Balázs K„ Kovács T„ Lukács G„ Künstler A., Sápi A. (Dankó G.), Papp R. (Dankó Z.). Játékos-edző: Ember Roland. Kálmánháza: Szőke Cs. - Doboveczki l„ Urszuly S„ Marcsek T. (Dankó Zs.), Papp N„ Szabó K., Petics l„ Szalka N., Szilágyi K., Jakab R„ Mezei G. (Csépke A.). Edző: Hajdú Pál. Gól: Nagy D. 2, Papp R„ Sápi A., Künstler A., illetve Szabó K. Ifi: 4-2. ________________ Ember Roland: - Magas szintű játékvezetés és sportszerű szurkolás mellett masszív csapatot sikerült a végén már tetszetős játékkal legyőzni. ___________________________ Ha|dú Pál: - A mérkőzést a hazaiak megér­demelten nyerték, de a helyzetek alapján a gólkülönbséget túlzottnak tartom. __________ Nyíregyházi Old Boys-KáHósemjén _________________________*-3(1-2) Tiszavasvári út, 100 néző, v.: Sinka Z. Old Boys: Tuska J. (Sós S.) - Szatke Z., Kvaka Á„ Sipos T., Csernijenko, Együd L. (Lakatos I), Kovács I. (Cipf), Spisák Zs., Tóth G. (Banka Zs.), Nagy S. (Paulik Z.), Márton I. Edző: Búzás Lajos. Kállósemjén: Bagoly G. - Papp G., Kóth A., Huszti T. (Kramnyik A.), Szuromi L, Lakatos J., Kurilco I., Nyisztor R., Fodor Gy., Gyurecskó T., Orgován T. Edző: Kurilco Iván. Gól: Csernijenko (11-esből), Nagy S„ Fisz Z., Lakatos T., illetve Lakatos J., Gyurecska T„ Szurimi L. Kiállítva: Csernijenko (41. perc). Ifi: 7-1. ______________________________ Búzás Lajos: - Minden elismerésem a csapatomé, hogy emberhátrányban egy kettőről sikerült a magunk javára fordítani az eredményt._________________________________ Kurilco Iván: - Két különböző félidő, kétszer is vezettünk, mégsem tudtunk pontot szerez­ni. Nyert a rutinosabb csapat. Levetok-Nyírvasvárl 2-1 (1-1) Levelek, 120 néző, v.: MájerCs. Levelek: Tuza L. - Bukta M., Sipos J., Pásztor J„ Svelta Z., Takács J. (id. Majláth S.), Hedermann G., Hegedűs D. (Ruff L), Kozma B. (Moravcsik G.), Varga Z., ifj. Majláth S. (Csekk A.). Edző: Majláth Sándor. Nyirvasvári: Árpád J. - Pető G., Lengyel L, Kovács A., Szarka l„ Csige I. (Serbán T.), Székelyi N„ Virág G. (Kiss B.), Nyíri Gy., Bacsó R. (Czupper M.), Petrás M. Edző: Berettyón Gábor. Gól: Hedermann G., Sipos J., illetve Bacsó R. Kiállítva: Székelyi N. (86. perc). Ifi: 3-0. _________________________ Majláth Sándor: - Jó iramú mérkőzésen úgy érzem, az első félidőben mi domináltunk, de mivel kiegyenlített az ellenfél, a második félidő eleje nagyon nehéz volt. A végére azért csak behúztuk. Ezt a győzelmet Kozma Béla gyógyulására ajánljuk.______________________ Berettyón Gábor: - Az első félidő a hazaiaké volt, a második a miénk, a döntetlen reáli­sabb eredmény lett volna. __________________ Nyírlugos-Apagy 4-0 (0-0) Nyírlugos, 150 néző, v.: Kriser. Nyírlugos: Kriston D. - Illés G. (Sinka L), Csákányos T„ Illés Á„ Kupecz A. (Hlács A.), Kósa B., Peják D., Papp V., Kereki A., Kremiczki F. (Fazekas B.). Tóth N. Edző: Dzsudzsák András. Apagy: Kovács I. - Támba T., Tar F„ Simon K. (Varga J.), Korpás Z. (Jakab J.), Kiss Z„ Bakró A., Kozák R„ Csökmei I., Orosz G. (Jakab R), Soós D. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Kósa B. 2, Kremiczki F„ Tóth N. Ifi: 2-4. ________________ Dzsudzsák András: - Sportszerű mérkő­zésen az első félidőt picit lazán vettük, de a másodikban bedaráltuk az ellenfelet. Gratulálok minden játékosomnak!___________ Szegfű Mihály: - Gratulálunk a hazaiaknak, a második félidőben elkövetett hibáinkat könyörtelenül használták ki. Labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport, 3. forduló Ajak-Gávavencsellő 2-2 (1-1) Ajak, 100 néző, v.: Papp F. Ajak: Leskovics A. - Csernyu A., Barati I., Folytán Z., Sütő N., Kovács A. (Magyar R.), Szabó L. (Paráda R.), Horváth A., Tűrik J., Kovács Cs., Horváth F. Edző: Szanyi János. Gávavencsellő: Krizsanovszki A. - Paulik A., Novák J. (Hengsperger A.), Veres M. (Bodnár S.), Lakatos I. (Kiss G.), Sebők I., Balogh J. (Onderka R.), Potornai M., Brandies R, Hullár Gy. (Köteles K.), Majchrovics Z. Játékos-edző: ifj. Hengsperger András. Gól: Horváth A. (11 -esből), Kovács A., illetve Potornai M., Brandies P. Kiállítva: Kovács Cs. (80. perc). Ifi: 1-4. _____________________ Szanyi János: - Egy fokkal jobban játszottunk, mint a mült héten, de most az ellenfelünk is jobb volt. Az eredmény reális. Ifj. Hengsperger András: - Kiegyenlített mérkőzésen igazságos döntetlen születe­tett. Gratulálok a csapatnak! _______________ Pátroha-Dombrád 0-1 (0-1) Pátroha, 100 néző, v.: Kormány L. Pátroha: Fintor S. - Szabó R. (Szabó S.), Borku T„ Kamarás J., Csikós A., Bencze M., Tóth B„ Gráf L, Rácz S., Balogh I., Korbács B. (Póti R.). Megbízott edző: Kocserha Csaba. Dombrád: Kovács T. - Huszti R, Kató Cs., Babják Cs., Révész J„ Bodnár S. (Harsányi M.), Oncsó M„ Balia J., Bodnár Z. (Jónás T.), Gombkötő Z. (Lakatos A.), Csillik Gy. (Horváth M.). Játékos-edző: Kozma Zsolt. Gól: Gombkötő Z. Kiállítva: Borku T. (80. perc). Ifi: 4-1. ________________________ kocserha Csaba: - Mi játékosokat igazol­tunk, a Dombrád pedig csatárt, aki meg is nyerte nekik a meccset. ___________________ Kozma Zsolt: - Nagyon korrekt játékve­zetés volt, és gratulálok a csapat összes játékosának. _______________________________ Vaía-Kék l-l(l-l) Vaja, 100 néző, v.: Csikós L. Vaja: Tóth T. - Simák J„ Ördög K„ Kiss Cs., Kiss A., Soltész Á„ Soltész B„ Hudák R, Kun Cs. (Palcsák N.), Gdovin J., Mocsár G. Edző: Kun Miklós. Kék: Himmer A. - Csáki A., Tóth R, Csáki Z., Fodor T„ Torma A., Soós L, Erős R, Nyerges J., Kantár J„ Ignéczi A. (Győri A.). Edző: Mezei Tibor. Gól: Simák J. illetve IgnéczjA Ifi: 5-0. Kun Miklós: - Küzdelmes és kiegyenlített mérkőzés volt, sok helyzetet kihagytunk, de a döntetlen igazságosnak mondható. Mezei Tibor: - igazságos döntetlen született a sportszerű mérkőzésen, végre jó játékvezetés mellett. _________ Újdombrád-Anarcs ________2-0 (1-0) Ujdombrád, 100 néző, v.: Balogh IL. Újdombrád: Sinka Gy. - Szabó K„ Erdélyi V., Kernács József, Szöllősi L, Tóth T. (Köblös T.), Nagy G. (Balázs L), Kernács János (ifj. Fabók I.), Geri K. (Sipos J.), Lakatos Z„ Korsoveczki G. Edző: Fabók István. Anarcs: Mucsicska V. - Mudri B. (Nagy A.), Simon Z. (Bódi S.), Pásztor S., Bunkóczi Zs., Lippai G. (Somogyi A.), Hamza A., Veres S., Berki L, Péter Cs. (Bálint S.), Sajtos R. (Mikla T). Játékos-edző: Mucsicska Vladimir. Gól: Korsoveczki G„ Szöllősi L. Ifi: 8-1. _________ Fabók István: - Hatalmasat küzdve itthon tartottukajiárom pontot._________________ Mucsicska Vladimír: - Küzdelmes mérkő­zésen nem biztos, hogy vereséget érdemel­tünk, újabb szabályos gólt vettek el tőlünk. További sok sikert kívánok ellenfelünknek! Fényeslltke-Vásárosnamény 5-0 (1 -0) Fényeslitke, 200 néző, v.: Kiss L. Fényeslitke: Jamza T. - Sáreczki F., Lupcsa Cs., Révész Zs., Nagy Z„ Sárkány G., Balogh R. (Gál T.), Toma J„ Balogh K„ Nagy B. (Hor­váth M.), Miskolczi G. (Nagy D.). Edző: Nagy Zoltán. Vásárosnamény: Kiss A - Tóth G. (Majoros I.), Gyurkó J., Batka R. (Bogáti G.), Balogh A., Tivadar A. (Gajda A.), Orosz Zs., Sebestyén G., Bakos B., Toldi Sz. (Mugri R.), Deszkó D. Edző: Tivadar András. Gól: Mjskolczi G. 4, Toma J. Ifi: 1-9. Nagy Zoltán: - Kitűnő játékvezetés mellett remek második félidőt produkáltunk Miskolczi Gábor vezényletével. Gratulálok a csapatnak! _________________________ Tivadar András: - Van még mit tanulnunk ebben az osztályban. ______________________ Záhony-Rohod 5-4 (3-0) Záhony, 100 néző, v.: Bendik T. Záhony: Pó­lyák B. (Barna Z.) - Ésik A., Árva B., Czvik S., Bérezik A. (Nagy J.), Sére L, Győri J., Brailla V. (Jónás K.), Osztolykán E. (Cziráki D.), Kovács I. (Osztolykán M.), Balogh S. Edző: Pokol László. Rohod: Kasza D. - Gazdag A., Simák Zs., Pataki G., Ballai Z., Éles T. (id. Zakor J.), Szilágyi Z„ Baráth B. (Dolhai J.), Budai Z„ ifj. Zakor J„ Király T. Játékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Balogh S. 3 (kettőt 11-esből), Bérezik A., Osztolykán M„ illetve Király T., ifj. Zakor J., Éles T„ Gazdag A. Kiállítva: Dolhai J. (76. perc), ifi: 2-2._______________________ Pokol László: - Sima vezetésünk után érthetetlenül megzavarodtunk, de a végén sikerült előnyünket megtartani. A Rohod jó csapat, amely az utolsó percig nyílttá tette a mérkőzést.___________________ Gazdag Attila: - Amelyik csapat Zá­honyban fel tud állni null háromról, az úgy gondolom, nem érdemel vereséget. Ez az eredmény nemcsak rajtunk múlt. ___________ Tiszáménál SE-Pap 0-1 (0-0) Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Tordai M. Tiszamentl SE: Kovács I. - Varga Á„ Széplaki S. (Popovics R), Szűcs Á„ Szabó K„ Sipos A. (Tóth J.), Herczeg A., Szabó J., Szűcs G. (Szőke I.), Puskás Cs. (Lenkei R), Bicskó G. Edző: Szabó Gusztáv. Pap: Kovács Zs. - Onder G. (Szalai Sz.), Molnár Cs., Pálinkás I, Demjén T„ Kázmér L, Szabó Á„ Kovács T. (Dallos L), Vass J. (Szabó L), Szabó G„ Jónás K. (Jónás A.). Edző: Dallos László. Gól: Szabó G. Hl: 0-2. __________________ Szabó Gusztáv: - Ebben a meccsben nem volt benne a vereség, de a mi ziccereink saj­nos kimaradtak. Gratulálok a mérkőzésen megjelent játékosaimnak! __________ Dallos László: - A mérkőzés nagy részében mezőnyfölényben játszottunk, és játéko­saim számtalan gólhelyzetet alakítottak ki annak ellenére, hogy csak egy góllal győztünk. _________________________________ Vasmegyer-Demecser 2-3 (1-0) Vasmegyer, 100 néző, v.: Éva. Vásmegyer: Kmecz T. - Lábas R, Dankó M„ Samu L, Csombók Cs„ Sikorszki I., Sinka J„ Páter A. (Farkas N.), Hegedűs L (Papp B.), Bilecz J. (Winkler A.), Bodó I. Edző: Bodó Attila. Demecser Herka A. - Gombkötő J„ Várnai R. (Kardos L), Kantár K. (Varga T.), Mihalovich L, Mándoki L., Csohány Z., Kertész L, Koós I, Kocsis Z. (Mestert), Kan­tár L. (Papcsák N.). Játékos-edző: Várnai Róbert. Gól: Sikorszki I. (11 -esből), Sinka J„ illetve Kantár L„ Csohány Z. (11 -esből), Kocsis Z. Kiállítva: Lábas P. (72. perc), illetve Herka A. (31. perc). Ifi: 2-0. _________ Bodó Attila: - El kell gondolkodni a folytatáson... _________________________ Várnai Róbert: - Idegenben emberhát­rányból sikerült megfordítanunk a meccset, úgy, hogy a jobbhátvédem több mint egy félidőt kapusposzton töltött. Ellenfelünk jól küzdött, további sok sikert kívánok nekik! Remélem, mindenki látja, hogy ez a Demecser már nem az a Demecser... Vigyázz Rám is! VIGYÁZZUNK |f E| ÉT AGYEREKEKREI <1 ÉLJÉL! Labdarúgás: NB I., 6. forduló Pécs-Kecskemét 0-1(0-0) Pécs, 1500 néző, v.: Ivánvi Z. Gól: Balázs Zs. (83. perc). Bp. Honvéd-MTK 1-2(0-1) Bozsik-stadion, 2500 néző, v.: Radványi. Gól: Diaby (89.), illetve Kanta J. (41. és 56. - a másodikat 11-esből). Diósgyőr-Győr 0-3(0-1) Miskolc, 6000 néző, v.: Szabó Zs. Gól: Koltai (4L, 57. és 66.). Eger-Ferencváros 2-2(0-0) Debrecen, 2000 néző, v.: Solymosi. Gól: Perics (11-esből, 46.), Bődé (52.), illetve Németh N. (72. és 94.-a másodikat 11-esből). Haladás-Paks 1—2(1—1) Szombathely, 4500 néző, v.: Böcskei. Gól: Kenesei K. (18.), illetve Lázok (40.), Rajos (öngól, 70.). Pápa-Kaposvár 3-0(1-0) Pápa, 600 néző, v.: Erdős. Gól: Seye (42.), Maróti B. (48.), Sekour (67.). Újpest-Debrecen 0-0 Szusza-stadion, 3000 néző.v.: Fábián. Siófok-Videoton 1-3(0-1) Siófok, 1800 néző, v.: Kassai V. Gól: Zamostny (84.), illetve Haraszti (14.), Mitrovics (77.), F Oliveira (90.). Kiállítva: Deák 1. (Siófok, 76.). A bajnokság állása: l.MTK 6 4 2 _ 10-4 14 2.Győr 6 4 1 1 15-9 13 3. Debrecen 6 4 1 1 10-5 13 4. Bp. Honvéd 6 4 1 1 10-6 13 5. Videoton 6 4 1 1 9-5 13 6. Diósgyőr 6 3 1 2 6-7 10 7. Haladás 6 2 2 2 10-7 8 8. Kaposvár 6 2 1 3 6-10 7 9. Ferencváros 6 1 3 2 8-8 6 10. Paks 6 1 3 2 9-10 6 11. Pécs 6 1 3 2 6-7 6 TÍUjpest 6 1 2 3 6-8 5 13. Eger 6 1 2 3 7-10 5 14. Pápa 6 1 2 3 5-8 5 15. Kecskemét 6 1 2 3 6-11 5 16. Siófok 6­1 5 5-13 1 Labdarúgás: Megyei II. osztályú tabellák A Díjözön-csoport állása: 1.Levelek 3 3­­10-1 9 2. Terem 3 3­­10-2 9 3. Nyírlugos 3 2 1­10-3 7 4. Volán-Sényő 3 2 1­9-5 7 5. Nyíregyházi Old Boys 3 2 1­7-4 7 6. Nyíribrony 3 2­1 10-8 6 7. Nyírtelek 3 1 1 1 10-7 4 8. Nyirpazony 3 1­2 6-7 3 9. Napkor 3 1­2 7-10 3 10. Székely 3 1­2 7-11 3 11. Újfehértó 3­3­7-7 3 12.Nvírvasvári 3­2 1 6-7 2 13. Öfehértó 3­1 2 2-7 1 14. Apagy 2­1 2 5-11 1 15. Kálmánháza 3­1 2 2-12 1 16. Kállósemjén 3­­3 3-9­Labdarúgó megyei II. osztály Carmo-csoport, 3. forduló Kölcse-TIszakóród ___1—2 (0—0) J. (Németh M.), Horváth L, Varga M.(Kasu Z.-Szabó L, Molnár R.,RudnákR., Bodó R„ Kölese, 100 néző, v.: Galambos T. Kölese: J., Kóczi M.), Lakatos S„ Horváth T„ Fekete Jóni R„ Lázár B., Fehér T„ Balogh Á„ Kálló A., Bartha G. - Juhász A., Homoki D., Kósa K., Sira Tamás, Sira I Tibor., Sira II Tibor (Magula M.), Repljuk, Bandies L, Szűcs L. (Varga Z.), Róka Z. Edző: id. Juhász András. Tiszakóród: Juhász S. - Tóth Zs. (Móricz I.), Somogyi Cs., Docsa l„ Majoros Sz., Varga Z., Császár P, Somogyi T. (Tamási D.), Horváth G., Császár P. (Tóth A.), Pásztor Z. (Borbély A.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Somogyi Cs. (öngól), illetve Tóth A., Császár T. Kiállítva: Repljuk (35. percjLjlletve Juhász S. (82. perc). Ifi: 6-0. Pócsi István sportelnök: - Parázs hangula­tú mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget. Két kapufa, meg nem adott tizenegyes ­Fortuna nem fogta ma a kezünket. _________ Ifj. Juhász Ernő: - Ezzel a győzelemmel köszönti a csapat születésnapján Császár Sándort. __________ Nyírmeggyes-Gelénes 3-1 (2-0) Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Bendik J. Nyírmeggyes: Bulyáki Zs. (Pankotai P.) - Murguly T. (Pető K.), Nagy Zs., Székely Zs., Szondi T„ Kiss L. (Batizi-Pócsi S.), Tóth G., Éles R„ Tóth K. (Kósa Sz.), Batizi-Pócsi N. (Pető A.), Tóth F. Edző: Tóth László. Gelénes: Csordás A. - Varga G., Fábián S., Kósa S., Baráti L. (Pollák J.), ifj. Kósa L, Kovács R, id. Kósa L, Lakatos l„ Torzsás Cs. (Gerő A.), Kokas A. Edző: Kósa Sándor. Gól: Tóth F. 2, Tóth K„ illetve ifj. Kósa L. Ifi: 10-2. _________ Tóth László: - Az eredmény nem tükrözte hűen a játék képét, a különbség nagyobb is lehetett volna. ___________ Kósa Sándor: - Gratulálok a hazai csa­patnak, a jobb erőnlét győzedelmeskedett. Gratulálok azoknak a játékosaimnak, akik pályára léptek! ____________________________ Tyukod-Csenger 0-7(0-3) Tyúkod, 120 néző, v.: Lippa. Tyúkod: Kosztyú Gy. - Sipos M„ Horváth A., Bócsi Gy., Ötvös S., Feka J. Edző: Csaholyi Gyula. Csenger: Székely Zs. - Zámbó A., Zámbó K„ Jóbi M., Mona A., Juhász F. (Ország Zs.), Bornemisza (Kertész J.), Juhász N. (Juhász R), Drumár (Ország L), Katona R (Szabó R.j, Mikes G. Edző: Barcsay István. Gól: Kertész J. 2, Mikes G., MonaÁ., Drumár (11-esből), Bornemisza, Szabó R. Hl: 6-1. _______________________ Csaholyi Gyula: - Mindenre számítottam, csak erre nem. Barcsay István: - Helyenként tetszetős játékkal, ilyen különbséggel is megérdemel­ten győztünk a szebb napokat látott Tyúkod ellen. ____________________________ Milota-Tarpa 2-2 (2-2) Milota, 100 néző, v.: Biricz. Mllota: Tóth M. - Csókái S. (Nyilas B.), Malmos (Paládi R), Huszti Sz., Ignácz l„ Román Sz., Sankó J. (Jakab J.), Rozsályi J„ Végi I., Siket L. (Varga B.), Lukács M. Edző: Pál Zsolt. Tarpa: Szűcs K. - Veress R. (Tóth I., Veress Cs.), Mándi L, Vakarcs I., Simon J., Bíró J. (Rózsa R.), Balogh J., Kovács A., Fedor A., Riskó T. (Jónás A.), Simon Sz. (Kiss R.). Edző: Szécsi Zoltán. Gól: Siket L. (11 -esből), Lukács M., illetve Bíró J„ Simon J. Kiállítva: Román Sz. (58. perc). Ifi: 7-2. ______________________________ Pál Zsolt: - Rendkívül fegyelmezetten, és olykor kapura veszélyesen játszva, emberhát­rányban is méltó ellenfelei voltunk a tarpai csapatnak. _______________________________ Szécsi Zoltán: - Remélem, kitart a hazaiak lendülete, akkor értékes lesz ez az egy pont. Szatmárcseke-TIsztaberek 1-2 (0-1) Szatmércseke, 30 néző, v.: Frindik J. Szatmárcseke: Bélteki L. - Bozsányi I., Jávor S„ Mándi Zs., Kóczé G„ Asztalos G., Volkán R. (Orsolyák A.), Varga Gy. (Mándi Z.j, Halász N., Tóth F. (Kovács R.), Csernyu L. (Bozsányi L). Edző: Kelemen József. Tisztaberek: Makai Lázár R. (Mester A.). Edző: Oroszi István. Gól: Kóczé G. (11 -esből), illetve Balogh Á„ Lázár B. Ifi: 10-0. ___________________________ Kelemen József: - Jó iramú mérkőzésen, a bajnokcsapattal szemben jogos góltól fosztott meg bennünket a bíró döntetlen állásnál. Ettől függetlenül gratulálok a srácoknak._________________________________ Oroszi István: - Saját magunknak tettük ne­hézzé a mérkőzést, mert már a meccs elején el kellett volna döntenünk a találkozót. A győzelmet Nyisztor Tamás most született kislányának ajánlja a csapat. _________ Beregdaróc-Vámosoroszl 0-4 (0-4) Beregdaróc, 100 néző, v.: Papp I. Beregdaróc: Lukovics J. - Hájas B„ Lizák B. (Ecsedi A.), Varga I, Bakó Z„ Danó L. (Ábrám G.), Simon Cs„ Kuni E. (Horváth E.), Veress R. (Szász K.), Orosz A. (Ábrán Cs.), Kosztel Z. Edző: Baracsi Endre. Vámosoroszl: Szabó II A. - Csernyu A.. Szaniszló Z„ Kiss Cs., Bezzegh 1. (Szabó I), Torma I., Róka R., Máté G., Németh G„ Szabó K. (Bakk T.), Szabó I A. (Talpas L). Edző: Orosz András. Gól: Máté G. 2, Németh R, Róka R. Hl: 10-4. _____________ Baracsj Endre: - Ez a találkozó kidobott kilencven perc volt az életemből. Teljesen felesleges pályakellék voltam a partvonal mellett. Egy díjra még esélyesek vagyunk, ez pedig a sportszerűségi, erre ráhajtunk. Orosz András: - Acs Attilát jól semlegesítet­ték a hazaiak, igaz, azt nem tudták, hogy nya­ralni ment Romániába. Annak ellenére, hogy sivatagi, fű nélküli pályán fociztunk szépen a talajon, sok kicsi háromszöggel kerekedtünk a hazaiak főié. ______________________ Kispatád-Nyírcsaholy 2-4 (1-2) Sonkád, 50 néző, v.: Kósa A. Kispalád: Algács Z. - Nagy Zs., Varga Z., Varga Gy., Schvanner Z„ Farkas D., Sturovics T. (Algács M.), Sztáraszta F, Lakatos K„ ifj. Algács T„ Kerekes M. Játékos-edző: Sankó József. Nylrcsaholy: Lucsik R. - Tóth IZ., Zsatku Z„ Putirka B„ Csuka G. (Mihálku D.), Magyari D. (Bálint M.), Bozsányi S. (Kovács K.), Mező A., Bégány G., Ilku T„ Bégány Z. (Talpas I.). Edző: Tóth Zoltán. Gól: Kerekes M„ Mező A. (öngól), illetve Bégány Zs. 2, Bégány G„ Kovács K. Ifi: 3-2. ________________________ Sankó József: - Játékosaim még kint vannak Tivadarban, pedig a strand már régen bezárt... Gratulálok az ellenfélnek, amely megérdemelten győzött!____________________ Tóth Zoltán: - Gratulálok a srácoknak, ez volt az, amit már vártunk az első két meccsen is. Ma nem osztottunk ajándékcsomagot, meg is látszott az eredményen. Reszler Pali barátomtól várom az ötöslottó számokat... Mérk-Vállaj-Tunyogmatolcs 5-4 (3-2) Mérk, 180 néző. v.: Mónus G. Mérk-Vállaj: Schupler Sz. - Soltész L, Fetter R. (Jávori S.), Kovács J. (Erős G.), Sarkadi L. (Haga R.), Antal Z., Bodó R., Szabó I., Lakatos J., Demeter S. (Turbula D.), Zámbó T. Edző: Reszler Pál. Tunyogmatolcs: Haklik A. - Somogyi Z. (Siti F), Tisza S., Tóth A., Vincze R., Bihari D. (Szarka Sz.), Imre Zs., Varga I. (Szabó R.), Baráth G„ Franku A., Homoki J. (Erdődi Gy.). Játékos-edző: Siti Ferenc. Gól: Zámbó T. 2, Antal Z. (11 -esből), Lakatos J„ Demeter S„ illetve Baráth G. 2, Imre Zs. (11-esből), Franku A. Kiállítva: Hakiik A. (76. perc), Tisza S. (lefújás után). Ifi: 3-2. ________ Reszler Pál: - Ezen a mérkőzésen csak a három pontnak és a csülökpörköltnek lehet örülni. Köszönjük a szurkolók lelkes buzdítását!_________________________________ Siti Ferenc: - Elég nehéz nyerni itt, ha ma­gunk alatt vágjuk a fát, de mi ezt megtettük. A csapat együtt osztozik Baráth Miklós gyászában, ellenben sok boldogságot kíván Gyújtó Attila újszülött gyermekének! A Nyírerdő-csoport állása: 1. Dombrád 3 3­­6-3 9 2. Fényeslitke 3 2 1­9-2 7 3. Ujdombrád 3 2­1 5-2 6 4. Záhony 3 2­1 10-9 6 5. Pap 3 2­1 4-4 6 6. Demecser 3 2­1 10-11 6 7. Gávavencsellő 3 1 2­8-6 5 8. Ajak 3 1 1 1 14-3 4 9. Rohod 3 1 1 1 12-10 4 10. Pátroha 3 1 1 1 6-6 4 11. Vaja 3 1 1 1 5-5 4 12. Vásárosnamény^ 3 1 1 1 7-8 4 13. Vasmegyer 3­1 2 5-8 1 14. Kék 3­1 2 3-6 1 15. Anarcs 3­­3 3-7­16. Tiszámé nti SE 3­­3 1-18 •­A Carmo-csoport állása: l.Tiszataberek 3 3­­9-2 9 2. Tiszakóród 3 3­­8-1 9 3. Mérk-Vállaj 3 3­­11-7 9 4.Tarpa 3 2 1­8-2 7 5.Csenger 3 2­1 13-5 6 6.Vámosoroszi 3 2­1 10-4 6 7. Tunyogmatolcs 3 1 1 1 15-11 4 8. Milota 3 1 1 1 7-7 4 9. Nyírmeggyes 3 1 1 1 6-8 4 10. Gelénes 3 1­2 4-5 3 11. Nylrcsaholy 3 1­2 8-10 3 12. Szatmárcseke 3 1­2 3-7 3 13. Kölese 3 1­2 8-13 3 14. Kispalád 3­­3 5-11­15. Tyúkod 3­­3 1-12­16. Beregdaróc 3­­3 0-11-