Kelet Magyarország, 2012. június (69. évfolyam, 127-152. szám)

2012-06-11 / 135. szám

2012. JÚNIUS 11-HÉTFŐ 1 Labdarúgás NB III., Tisza-csoport, 29. forduló Gólzáporok mellett csonka meccs Baktán Tuzsér-Cigánd 1-5 (1-4) Tuzsér, 200 néző, v.: Nagy T. Tuzsér: Szőr - Setét, Danes A„ Danes 6. (Szántó Cs„ 70. perc), Gergely l„ Orgován K., Hrickevics (Orgován Cs„ 86.), Iván S„ Szepta, Babjak, Csire (Jónás K„ 82.), Megbízott játékos-edző: Tóth Árpád. Cigánd: Nagy Z. - Ludescher, Tempfli, Kántor F. (György Á„ 74.), Gnandt-Német. Oláh L„ Csáki R., Varga Z„ Baksa Z„ Demeter Á. (Török l„ 32.), Vicickó (Kovács D„ 70.). Edző: Kocsis János. _________________ A Tuzsér megkapta a szokásos két gyors gólját, ez és a nagy meleg nem tett jót a csapat hozzáállásának. Aztán a hazaiak minden hiányossága kiütközött és sem erőben, sem akarásban nem tudták felvenni a versenyt a vendégcsapattal. Ezzel a tuzsériak kiesése matematikailag is biztossá vált. Gól: Danes B. (27.), illetve Gnandt-Német (3.), Varga Z. (8. és 85.), Török k (35.), Vicickó (42.). Jó: Ludescher, Gnandt-Német, Varga Z. (Tudósító: Lakatos Tibor) _________ ___________ Tóth Árpád: - Sajnos nem sikerült az utóbbi hazai mérkőzések lelkesedését átmenteni, a meleg egyértelműen kihozta a két csapat közötti kondicionális különbséget, amely az eredményben is megmutatkozott. Köszönjük a szurkolók­nak, hogy az eredménytelenség ellenére is kitartottak mellettünk, a csapat és a saját magam nevében elnézést kérek a tavaszi szezonban nyújtott teljesítményért! Kocsis János: - A két korai gólunk eldöntötte a mérkőzést és a későbbiekben is meggyőző játékot mutattunk.______ Baktalórántháza-Létavértes 1 -2-nél a 76. percben félbeszakadt Baktalórántháza, 150 néző, v.: Nagy A. Baktalórántháza: Kanócz - Bodnár J„ Szenes l„ Geda, Tolnai T. (Kerecsen, 74,), Molnár L (Kiss R„ 68.), Illés L„ Maries T„ Balogh Zs„ Fábri (Till, a szünetben), Maries G. Megbízott edző: Gebri Pál. Létavértes: Póser - Bényei, Hajdú l„ Szilágyi G„ Engel, Kuti K„ Sigér, Gál M„ Király V., Nagy T„ Angyal N. (Kertész T„ 16.). Edző: Sándor Csaba. Indiszponált játékvezetés mellett került kétgólos előnybe a vendégcsapat, majd a szépítéssel felcsillant az esély a baktaiak előtt. Aztán a 65. percben a hazai csa­patnak kellett volna tizenegyest kapnia úgy, hogy a szabálytalankodó létavértesi futballistának járt volna a piros lap, ám a játékvezető műesést látott és második sárgával kiállította Maries Gábort, vala­mint a reklamáló Illés Lászlót. Maries Tibor sérülése után a baktalórántháziak már nem tudtak cserélni, hiszen mindhárom lehetőségüket kihasználták és bár elvileg hét emberrel még lehet folytatni a mécs­esét, a játékvezető lefújta azt, mondván a hazaiak a megengedettnél kevesebben maradtak a pályán... Gól: Till (56.), illetve Bényei (31.), Király V. (54.). Kiállítva: Bodnár J. (dulakodásért, 40.), Maries G. (a biztos tizenegyes helyetti műesésért kapott második sárga lap után, 65.), Illés L (reklamálásért, 65.), illetve Szilágyi G. (dulakodásért, 40,). ____________________ Gebri Pál: - Aki itt volt látta, aki nem, el- csodálkozott volna, azon, amit tapasztal... Sándor Csaba: - Azért jöttünk, hogy tisztességes mérkőzést játsszunk, a fiúk fejlődése miatt jó lett volna, ha végigmegy a kilencven perc, ám végül nem így alakult. Hajdúböszörmény-Kótaj 7-1 (l-O) Hajdúböszörmény, 150 néző, v.: Kujbus. Hajdúböszörmény: Fórizs - Kerek, Entersz (Nagy S„ a szünetben), Holecz, Tóth Z„ Tóth T„ Hortó, Andorkó (Fehér A„ 67.), Bogdanovics, Reyes, Fodor J. (Iván R„ 76.). Edző: Papp Ferenc. Kótaj: Szabolcsi M. - Mándi A., Kovács P„ Kató Gy„ Rácz R. (Kádár L, 72.), Torna, Gurcsák (Tuturas, a szünetben), Simon K. (Cseh K„ 38.), Nagy G„ Szántó Z„ Deme A. Edző: Falatovics László,_____________________________________ A kótaji csapat nem tudta kihasználni azt a lélektani előnyt, hogy a második félidő elején kiegyenlítette a hazaiak előnyét, sőt a következő percekben a Böszörmény eldöntötte a mérkőzés sorsát, majd a végéig tovább növelte a gólkülönbséget. Gól: Reyes (34. és 69.), Fodor J. (58.), Bogdanovics (64., 70., 88. és 90. - az elsőt 11 -esből), illetve Nagy G. (56.). Jó: Bogdanovics, Tóth T„ Reyes. (Tudósító: Orosz Mihály)______________________________ Papp Ferenc: - A tavaszi rossz kezdés után a baktai győzelmünkkel letisztult a játékunk és, ha nem is alkottunk világraszóló sikert - miközben a játékosok kaptak hideget-meteget tőlem -, a vége egészen jóra sikerült. __________ Falatovics László: - A második félidőben sikerült kiegyenlítenünk, de mielőtt elkezdtünk volna reménykedni, gyorsan kaptunk három gólt._____________________ Nagyecsed-Tiszalök 1 -0 (0-0) Nagyecsed, 150 néző, v.: Homonai. Nagyecsed: Makó - Patály J„ Tóth Sz., Markos, Szakács I. (Kissi, 60.), Nyír­egyházi, Kovács N„ Balogh J. (Ungi, 68.), Bulyáki A. (Ascsillán, a szünetben), Bancsi, Marcsek. Edző: Feczkó Tamás. Tiszalök: Barna L. - Lakatos K. (Bácskái A., 75.), Daru, Csáki V., Dobos Z„ Vass I. (Szabó B„ 78.), Czlfrák, Papp S„ Fülep (Tornán, 75.), Hock F„ Bognár A. Megbízott edző: Kovács János. __________ Óriási mezőnyfölényben játszott a Nagyecsed az egész mérkőzésen, sorra alakította ki a helyzeteket, amelyekből egyet értékesített, és teljesen megérde­melten szerezte meg a három pontot. Gól: Ungi (72.). Kiállítva: Narcsek (rossz ütemű belépőért, 31.), Illetve Hock F. (há­tulról csúszott ellenfelére, 56.). Jó: Patály J., Tóth Sz., Kovács N., Ungi, illetve Barna L, Csáki V„ Czlfrák. (Tudósító: Biró Attila) Feczkó Tamás: - Ez tényleg kemény volt, de csak magunknak köszönhetjük, mert ennyi helyzetet nem mindig lehet büntetlenül kihagyni. __________________ Kovács János: - Az első harminc perc a hazai csapaté volt, de a jó védekezésün­ket nem tudták feltörni. A kiállítás után látszódott létszámfölényünk, jó játékunk viszont nem hozott gólt. A második félidő elején a játékvezető kiegyenlítette a létszámot, így Ismét nyílttá vált a küzde­lem. Végül egy szabadrúgásgól döntött, gratulálok az ellenfélnek. _________________ Várda SE-Kemecse _____6-1 (3-0) Klsvárda, 400 néző, v.: Takács I. Várda SE: Petranlcs - Lakatos T. (Spekker, 65.), Tóth Gy„ Lakatos l„ Brankovics P. (Deme B„ 65.), Mező Á„ Oláh D., Bagin, Hegedűs T. (Soós T„ 71.), Fodor A., Iván A. Edző: Ré­vész Attila. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy., Morauszki, Jeddi, Polényi T„ Miskolczi, Fekete Á„ Die, Ádámszki (Éles Cs„ 86.), Szilágyi N„ Simtchatcha (Kondor M„ 74.). Játékos-edző: Ádámszki Róbert, _________ Érezhető volt, hogy nincs tétje a mérkő­zésnek, ezért felszabadultan játszottak a hazaiak és sorra alakították ki a lehetősé­geket. A Kemecse nagyon szimpatikusán, a sérülések elkerülésére is vigyázva játszott, és nekik is akadtak lehetősége­ik, de ezekkel nem éltek. A kisvárdaiak méltóképpen búcsúztak szurkolóiktól. Gól: Bagin (30. és 54.-a másodikat 11- esből), Brankovics P. (32. és 45.), Lakatos I. (67.), Deme B. (90.), illetve Morauszki (88.). Jó: Tóth Gy„ Mező Á„ Hegedűs T„ Lakatos l„ Bagin, Brankovics P., illetve Szabó A. ___________________ Révész Attila: - köszönöm mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy egy ilyen közösség létrejöjjön Kisvárdán. Nem tudjuk még, mit hoz a jövő, de bárhogy is alakuljon, mind a játékosok, mind a vezetők, mind a szurkolók és természetesen én is büszke lehetek arra, hogy egy ilyen feltörekvő városban lehettünk ennek a sikernek a részesei. Kívánom, ahogy a város fejlődik, legalább úgy fejlődjön ez a csapat Is! Ádámszki Róbert: - Nagyon szép statisztaszerepet játszottunk a kisvárdai bajnokavatáshoz. Gratulálok Kisvárdának! Tlszakanyár-Nyfrbátor 4-4 (2-1) Tiszakanyár, 200 néző, v.: Benkő R. Tiszakanyár: Szobonya G. - ifj. Koskovits Gy., Orgován Gy„ Katona R„ Hokk Á. (Kiss T„ 70.), Gombkötő S„ Gergely B„ Lakatos L„ Deák T„ Ruska (Csombók Z„ 59.), Balázsi P. Edző: Koskovits György. Nyírbátor: Tóth Sz. - Varga K., Kóka R., Ráti, Nagy D„ Somogyi T. (Matejkó R., a szünetben), Puskás D„ Bodó G., Hadházi, Czerula (Mándi L„ 66.), Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán._______________ Fordulatos mérkőzésen a játék képe nem tükrözi a végeredményt, hiszen a Tiszakanyár kezében volt a három pont, ám többszöri egy- és egyszeri kétgólos előnye sem volt elég a győzelméhez, mert a bátoriak ellentámadásai rendre egyenlí­téshez vezettek. Ezzel együtt a kanyáriak büszkék lehetnek erre a mérkőzésre, miként a bajnokságban második helyen végzett U13-as csapatukra is. Gól: Gomb­kötő S. (2. és 59.), Balázsi P. (37. és 50.), illetve Pálvölgyi (8.), Kóka R. (52.), Nagy D. (55. és 87.). Jó: Gombkötő S., Balázsi P., Gergely B., Katona R„ illetve Puskás D., Nagy D. (Tudósító: Háda Tivadar) _____ Koskovits György: - Nagyon érdekes és élvezetes mérkőzést játszottunk a Nyírbátorral. Igaz, hogy az ellenfél többet birtokolta a labdát, de mindig sikerült előnyt szereznünk és rákényszeríteni az ellenfelet arra, hogy energiáját eredmény után való futásra fordítsa, _________ Fogarasi Zoltán: - Az a csapat, amelyik háromszor jön vissza a mérkőzésbe, ráadásul egyszer kétgólos hátrányból is, és ezzel a mentális előnyével nem tud élni, az nem is érdemel győzelmet.________________ Ibrány-Sárospatak 5-0 (1-0) Ibrány, 300 néző, v.: Szilágyi S. Ibrány: Tóth N. - Kántor Zs„ Ignat, Kovács M., Kléninger, Kövér G„ Hruska, Drule (Zsidó, 59,), Horváth N., Reinaldo, Kató I. (Adriano, 15.). Edző: Kovács János. Sárospatak: Braun - Janikó R„ Szabó S„ Kerékgyártó (Timkó, 29.), Lukács l„ Kovács Sz. (Térjék, a szünetben), Tóth Á„ Gönczi, Nagy G., Ablonczy, Pothurszky (Horváth Zs„ 76.). Edző: Zsófi József. __ Tetszetősen játszott és sok gólhelyzetet kialakított a hazai csapat, amely már az első félidőben eldönthette volna a mérkőzést, de ez csak a 60. perc tájékán sikerült. Utána felszabadultan, sok helyzetet kidolgozva játszott az Ibrány, méltóképpen búcsúzva a közönségétől, amely a végén vastapssal ünnepelte meg a csapatot. Gól: Horváth N. (38.), Drule (51. és 57.), Adriano (85.), Zsidó (88.). Jó: Drule, Horváth N„ Kövér G„ Kléninger, Kovács János: - Gratulálok a csapat mai teljesítményéhez, ezzel a győzelemmel elértük célunkat, amiért köszönet jár a vezetőknek és a szurkolóknak is a kitartó támogatásuk miatt! ____________ Zsófi József: - Ä kényszerű cserékkel jelentősen meggyengültünk és az ellenfél ezt kihasználta. további eredmény: Hajdúszoboszló-Deb­receni EAC 3-1. Tabella A bajnokság állása: 1. Várda SE 29 23 3 3 77-16 72 2. Cigánd 29 20 3 6 56-36 63 3. Nyírbátor 29 19 5 5 73-26 62 4. Hajdúszoboszló 29 16 6 7 51-22 54 5. Létavértes 28 15 8 5 56-24 53 6. Tiszakanyár 29 14 10 5 57-35 52 7. Nagyecsed 29 13 6 10 48-42 45 8. Kemecse 29 13 4 12 54-42 43 9. Debreceni EAC 29 11 10 8 49-40 43 10. Baktalórántháza 28 12 4 12 61-50 40 11. Hajdúböszörmény 29 10 4 15 57-51 34 12. Ibrány 29 7 5 17 32-53 26 13. Tiszalök 29 6 4 19 28-69 22 14. Kótaj 29 5 4 20 28-62 19 15. Tuzsér 29 5 2 22 25-100 17 16. Sárospatak 29 3­26 19-107 9 Labdarúgás Szi-Zo Sport Megyei I. osztály, 29. forduló Bajnok a Nagyszekeres, sértődött Messik és Ronaldók... A szakolyi Nagy Béla (jobbról) gólt szerzett, majd kiállították a Rakamaz elleni meccsen fotó: sipeki Péter Nagyszekeres-Nagykálló _____4-1 (1-1) Nagyszekeres, 130 néző, v.: Vasas J. Nagy- szekeres: Cosmin - Robas, Chiodreanu, Stef, Márton J„ Pál Á. (Róka Z.), Szabó P. (Szilágyi L), Rebegean (Papp M.), Costea, Homoki G. (Ács G.). Bartha K. (Péter B.). Játékos-edző: Della Sándor. Nagykálló: Pekk - Matejkó G., Hogya Á., Karaffa, Rubóczki J., Málik J„ Simon I. (Dobó J.), Piskóti Zs„ Kurucz T. (Dán A.), Marozsán M„ Káposznyák M. Edző: Bor­za László. Nagyon jó képességű csapat ellen biztosan nyert a bajnoki címet megszerző Nagyszekeres. Gól: Bartha K. 3, Homoki G., illetve Marozsán M. Ifi:6—1. ________________ Szabó Barna, egyesületi elnök: - Törté­nelmet írtunk, egy ilyen, alig hatszáz lelkes település, mint Nagyszekeres immár megyei első osztályú bajnokcsapattal büszkélked­het. Ilyen még soha nem volt. Három év alatt két aranyérmet szereztünk és mindent elkövetünk azért, hogy NB lll-as csapatunk legyen. Köszönjük az önkormányzatok, a szponzorok és a szurkolók a támogatását! Borza László: - Egy félidőig partnerek voltunk, sajnos megszakadt az idegen­beli veretlenségi sorozatunk. Gratulálok a bajnokcsapatnak! ___________________ Mátészalkai MTK-Záhony 4-1 (3-0) Mátészalka, 100 néző, v.: Papp F. Máté­szalka: Pindzsula - Varga B. (Takács G.), Mészáros G„ Bojer B„ Majoros l„ Tóth F (Kósa Sz.)„ Makszim G„ Rézműves F, Kiss Z. (Tóth K.), Botos S. (Pálfi I J.), Dobai T. (Paragh K.). Megbízott edző: Plesu Ádám. Záhony: Szűcs L - Kői R. (Győri J.), Semegi J„ Czvik S., Kamenyiczki, Ésik A., Osztolykán M„ Semegi T„ Kerepesi L. (Dévai Zs.), Osztolykán E., Balogh S. Megbízott edző: Erdei Árpád. A szálkái csapat első hazai győzelmét aratta a tavaszi szezonban - talán még nem túl későn... Gól: Dobai T„ Botos S., Rézműves F, Makszim G., illetve Semegi T. Ifi: 1 -0. (Tudósító: Plesu Ádám] ___________________ Plesu Ádám: - Sikerünk megérdemelt, reméljük, a zárófordulónak még lesz tétje számunkra. Bízunk abban, hogy a szabályok mindenkire egyformán vonatkoznak! Gratulálunk U19-es csapatunk dobogós helyezéséhez, a győzelmet pedig Majoros Imiének ajánljuk!___________________________ Erdei Árpád: - Gratulálok a hazai csapat­nak! _________ Tiszavasvári-Nylrmada 0-3 (0-2) Tiszavasvári, 150 néző, v.: Sándor Cs. Tiszavasvári: Polgári (Tisza S.) - Tályai P., Kurucz T, Szolyka T. (Aszalós T), Gál N., Péntek A„ Lakatos B. (Gyurján R.), Bodnár A„ Nagy l„ Szolyka G„ Fazekas V. (Péntek M.). Edző: Fecsku István. Nyírmada: Papp G. - Szabó G„ Szűcs B„ Mátyus Cs„ Csemák l„ Tóth A„ Nagy M„ Fejes J. (Cseszlai R.), Németh A. (Sebestyén G.), Papp Z„ Ponczók T. (Jóni A.). Játékos-edző: Szőke István. Rekkenő hőségben, jó mérkőzésen, a kiválóan kontrázó ellenfél két lerohanásból kétgólos előnyre tett szert. Egy hatalmas lövéssel tovább növelte a különbséget a Mada, de 0-3 után sokat esett a színvonal: a vendégcsapat tudatosan játszott, amihez a Vasvári csak asszisztált. Ugyanakkor jár a gratuláció az ifibajnok hazai gárdának. Gól: Nagy M. 2, Tóth A. Ifi: 10-0. (Tudósító: Hankó András) ________ _____________ Fecsku István: - Ezt a meccset két Pappnak kell meggyónnunk! _______________ Szőke István: - Nagyon fegyelmezett, jó já­tékkal, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Gratulálok az egész csapatnak! Rakamaz-Szakoty _______1-6 (0-4) Rakamaz, 150 néző, v.: Nagy F. Rakamaz: Gégény B. - Galambosi Zs„ Deák G„ Venczel I, Balogh J. (Csécsi A.), Koczogh l„ Pólik T, Pásztor Zs. (Filetóth I.), Kassai N. (Perger P.), Petruska P„ Tóth Gy. (Glonczi D.). Edző: Veigli Géza. Szakoly: Borkó - Kevert S., Géczi P„ Szobonya P„ Turbucz T„ Molnár Cs., Kevert K„ Madzin l„ Balogh N„ Nagy B., Ványi Zs. (Boros Gy.). Játékos-edző: Boros Gyula. Ilyen gyenge játékkal és hozzáállással, amit a hazaiak bemutattak, még egy sörmeccset sem lehet megnyerni. Gól: Tóth Gy., illetve Madzin 1.4 (egyet 11-esből). Nagy B„ Ványi Zs. Kiállítva: Csécsi A. (70. perc), illetve Nagy B. (87. perc). Ifi: 4-4. (Tudósító: Goneth Béla)_________________ ____________________ Veigli Géza: - Amit valójában mondani szeretnék nem teszem, mert egyrészt nem bírná a nyomdafesték, másfelől a sok Messi és Ronaldo, akik a csapatomat erősítik, megsértődnének. Nem az a baj, hogy nem ment a játék, hanem az, nem is akarjuk, hogy menjen. Már a becsületünkért sem tudunk harcolni, mert ez a szó hiányzik játékosaim szótárából. _____________________ Boros Gyula: - Végig fegyelmezetten és nagyon jól futballozva úgy gondolom, meg- érdemelten nyertünk ilyen különbséggel is. Nylrkarász-Újfehértó 11-0 (5-0) Nyírkárász, 150 néző, v.: Tömöri P. Nyírkárász: Lakatos F. (Haklik A.) - Jávor P. (Danku J.), Csuka Gy„ Rákóczi L. (Kocserha G.), Horváth G„ Juhász L„ Mándi L, Tűrik J. (Belinszki Sz.), Varga J„ Dajka L. (Mocsár G.), Dallos L. Edző: Dudás Zoltán. ÚJfehértó: Tóth Á. (Juhász J.) - Kerecsen L, Horváth G., Kiss Sz., Pallai J. (Szoták J.), Hegedűs A„ Ballai Z„ Szigeti V., Szilágyi A., Jasku L„ Orf F, Megbízott edző: Kranyik István. Gólzápor­ral búcsúzott közönségétől a karászi csapat. Örömteli, hogy a négy ifjúsági korú hazai játékos sikeresen mutatkozott be a felnőtt együttesben, Gól: Varga J. 4, Dajka L. 2, Mándi L. 2, Dallos L„ Mocsár G., Csuka Gy. Ifi: 2-1, (Tudósító: Dudás János) ______________ Dudás Zoltán: - Minden elismerésem a ven­dégeké bátor játékuk miatt. Csapatomnak pedig szeretnék gratulálni a gólra törő, szép­ségdíjas játékhoz, ezután hétfőn nyugodtan lehet félpucéron biciklizni a faluban! ________ kranyik István technikai vezető: - Raj­tunk semmi nem múlt: a vadpörköltért meg- próbáltunk gólkirályt „csinálni" Vargából... Fehérgyarmat-Nylrcsaholy 3-0 (2-0) Fehérgyarmat, 150 néző, v.: Tassy T. Fehérgyarmat: Koncz T. (Kiss Z.) - Szántó l„ Nichita V„ Matei S„ Igaz K., Országh Zs. (Bihari D.), Bornemisza I., Marian S., Oprea, Varga T„ Varga I. (Docsa I.). Edző: Virovecz Pál. Nylrcsaholy: Gergely I. - Bozsányi J., Széles Zs., Putirka B„ Szabó V. (Bozsányi S.), Petrohai M„ Bálint M„ Bégány G„ Kiss E. (Lakatos G.), Csuka G„ Bégány Zs. Edző: Kósa József. Ezen a tavaszon többnyire csak távoli galaxisok hírnökei hirdethették a gyarmati labdarúgók győzelmét, de ma végre saját bolygóján is diadalmaskodott a csapat, Mátéi Sergiu Jeddi lovag vezetésével, az összesereglettek nem kis örömére. Tassy Tamás úgy vezényelte le a meccset, mint Kobajasi Kenicsiro az állami hangverseny- zenekart. Az elmúlt heti Gyulaháza elleni intergalaktikus diadalt a Báró emlékének ajánlotta fel a csapat. Reméljük, ősszel sok­kal többször dobhatja be a Kelet-Magyar- országot győztes hazai meccs után hétfőn hajnalban a postaládákba Tóth Jóska bácsi, mert ő is, mi is megérdemeljük! Gól: Marian S„ Varga l„ Oprea. Ifi: 3-4. (Tudósitó: Papp Attila) _____________________________________ Virovecz Pál: - Győztünk... _________________ Kósa József: - Három kapusunk volt a pályán, ebből kettő a mezőnyben, mégsem tudtunk nyerni... Gratulálok a hazaiaknak, nálunk pedig néhány játékos példát vehetne a .Némától" és a „Csukáról"! Nagyhalász-Gyulaháza 4-1 (2-1) Nagyhalász, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Nagy­halász: Vattai (Kmecz T.) - Orbán A., Boros I., Szoboszlai B. (Kató G.), Kiss I., Farkas A., Kelemen R., Birovecz J„ Földi J. (Csombók I Cs.), Vincze L. (Csombók II Cs.), Horváth R. Edző: Kató István. Gyulaháza: Csáki I. - Molnár G., Deák Z„ Kapin M. (Gáti Sz.), Haga S. (Petró F), Bombera M. (Kovács B.), Bandor S„ Takács B.. Bárdi B. (Tóth G.), Deák B„ Éles I. Edző: Bárdi Attila. A búcsúzó Földi József góljával megadta az alaphangot, a sérülésből felépült Csombók I Csaba pedig két találatá­val elintézte a meccset. Köszönjük Józsi, sok sikert! Gól: Csombók I Cs. 2, Földi J„ Horváth R„ illetve Éles I. Kiállítva: Gáti Sz. (65. perc). Ifi: 1-0. (Tudósító: Orosz Zoltán) ____________ Kató István: - Az első félidő végén tapasztalt öt perces rövidzárlattól eltekintve a csapat magabiztosan futballozott és a vártnál nagyobb különbségű győzelmet aratott és búcsúzott a tavaszi szezonban végig kitartó szurkolóktól. __________________ Bárdi Attila: - Ha gólok nélkül levetítenék ezt a mérkőzést, ennek alapján nem lett olyan ember, aki ilyen eredményt tippel. Mándok-Balkány 2-3 (0-0) Mándok, 150 néző, v.: Sipos L. Mándok: Bandor F. - Galambos L, Balogh N., Kiss G., Angyal Á„ Csűrök Cs. (Miskolczi G.), Kóder L, Karasz A., Matyi A. (Orosz Cs.), Gombkötő Z. (Demeter L), Szabó M. Edző: Gerliczki Máté. Balkány: Fucsovics P. (Krizsanovszki) - Dán F, Horváth Cs., Görög T„ Barna A„ Göndör I. (Fodor T.), Vass Z„ Tóth Z., Kiss J. (Gégény Zs.), Ferenczi M., Vasas T, Edző: Farkas Béla. A hekyzeteit jobban kihasználó vendégcsa­pat megérdemelten nyert. Gól: Kiss G. 2, illetve Ferenczi M. 2, Tóth Z. Kiállítva: Angyal Á. (44. perc). Ifi: 2-1. (Tudósító: Tamás Zoltán)_______________ Gerliczki Máté: - Megette a fene az egészet, ha egy ilyen fontos mérkőzésre néhányan úgy készültek, mint ahogy... Természetesen mi ezt a bronzérmet nem érdemeljük meg! _____________________ Farkas Béla: - Megérdemelten nyertünk a helyzetek alapján, ősszel a Mándok volt szerencsésebb, most mi. ____________________ Tabella A bajnokság állása: 1. Nagyszekeres 29 21 3 5 77-31 66 2. Tiszavasvári 29 18 4 7 55-33 58 3. Nvírmada* 29 19 3 7 86-39 50 4. Balkánv 29 16 2 11 59-40 50 5. Szakoly 29 15 4 10 70-52 49 6. Mándok 29 15 4 10 50-39 49 7. Nyírkárász 29 14 4 11 89-53 46 8. Gyulaháza 29 13 4 12 65-60 43 9. Nagykálló 29 12 6 11 49-51 42 10. Fehérgyarmat 29 12 3 14 44-49 39 11. Rakamaz 29 11 5 13 53-56 38 12. Nagyhalász 29 9 6 14 32-62 33 13. Mátészalka 29 9 4 16 47-74 31 14. Nyírcsaholy 29 5 6 18 44-87 21 15. Újfehértó 29 5 5 19 42-91 20 16. Záhony 29 4 5 20 38-83 17 * 10 büntetőpont pont levonva