Kelet Magyarország, 2012. május (69. évfolyam, 102-126. szám)

2012-05-07 / 106. szám

2012. MÁJUS 7., HÉTFŐ RÉCÉT Sport 11 Labdarúgás: NB III. Tisza-csoport, 24. forduló Szenvedős szombatjuk volt a favoritoknak A kisvárdai csapatkapitány, Mező Ádám (balra) a tiszalöki Lakatos Károly elől rúgja el a labdát fotó: racskó tibor Tlszatök-Várda SE 0-1 (0-0) Tiszalök, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Tiszalök: Gagyi - Bognár A., Daru, Csáki V„ Dobos Z„ Vass l„ Czifrák, Papp S„ Fülep, Sárközi D„ Lakatos K. Megbízott edző: Kovács János. Várda SE: Petranics - Lakatos l„ Tóth Gy. (SoósT., 62. perc), Krizán (Lakatos T„ 75.), Brankovics P. (Spekker, a szünetben), Mező Á., Oláh D., Bagin, Hegedűs T, Fodor A., Iván A. Edző: Révész Attila. _____________________ Parádés hangulatú mérkőzésen kiegyenlí­tett játék alakult ki, és ismét bebizonyoso­dott, hogy a tiszalökiek képesek a nagyon jó teljesítményre. Mindezek ellenére a három pontot a listavezető Várda SE szerezte meg. Gól: Lakatos T. (76.). Jó: Czifrák, Bognár A„ Csáki V., Daru, illetve Lakatos l„ Iván A., Bagin, Fodor A„ Hegedűs T. _________________ Kovács János: - A meccs egészét nézve mezőnyben egyenrangú ellenfelek voltunk, egy dolog hiányzott játékunkból, a helyzet­kidolgozás. Volt kérdéses eset is, amely más eredményt is hozhatott volna, ha harminc percet emberelőnyben játszunk a végén. Hajszállal volt csak jobb ellenfelünk, és ismét elkerülhető gólt kaptunk, a fennma­radó tizenöt percet hiába nyomtuk meg. Gratulálok a Kisvárdának! Révész Attila: - A hazaiak anti-futballját nehezen tudtuk kezelni, ugyanakkor tom­pábban játszottunk a korábbiaktól, ennek ellenére rengeteg helyzetet alakítottunk ki, amelyeket sorra elpuskáztunk. Végül a türelmünk meghozta gyümölcsét, és meg­érdemelt három pontot szereztünk. ________ Tuzsér-Tiszakanyár 0-1 (0-0) Tuzsér, 200 néző, v.: Sándor Cs. Tuzsén Szőr - Setét, Danes B„ Szepta, Gergely I. (Szántó Cs., a szünetben), Iván S„ Babjak, Jónás K., Hrickevics (Kovács l„ 90.), Danes A„ Orgován K. (Orgován Cs„ 77.). Meg­bízott edző: Tóth Árpád. Tiszakanyár Kanyári - ifj. Koskovits Gy., Orgován Gy. (Katona R., 82.), Hokk Á„ Pócsi, Lakatos L (Ruska, 38.), Gergely B„ Csombók Z., Deák T„ Balázsi P„ Gombkötő S. (Kiss Gy„ 69.). Edző: Koskovits György. ____________________ Hősiesen küzdött a hazai csapat, még helyzeteket is kidolgozott, de a jobbnál jobbakat is elhibázta. Aztán a végén, amikor már karnyújtásnyira volt az egy pont, egy jogtalan szabadrúgásból betalált a Tiszakanyár. Az egy pontra rászolgált volna a Tuzsér. Gól: Csombók Z. (91.). Jó: Babjak, Danes B„ Szepta, Hrickevics, Setét, illetve Kanyári, ifj. Koskovits Gy., Deák T., Gergely I. (Tudósító: Lakatos Tibor) __________________ Tóth Árpád: - Ezen a mérkőzésen sikerült a csapatnak megmutatnia azt, hogy a tuzséri fociban van még tartás és fegyelem. Gratulálok minden játékosomnak, kis koncentrációval akár a Kemecse elleni siker is megismétlődhetett volna. A mérkőzés végére kialakult parázs helyzet a gyenge napot kifogó játékvezető számlájára írható. Koskovits György: - Gratulálok a hazai csapatnak, játékosai nagyon fegyelme­zett, harcos játékot produkáltak, melyből gólhelyzeteket is sikerült kialakítaniuk. Azonban a sors valamit visszaadott nekünk a korábbi mérkőzésekből, és egy jól eltalált szabadrúgással sikerült a győzelmet kiharcolni. _________________________________ _________________2-3(2-1) Baktalórántháza, 100 néző.v.: Séra. Baktalórántháza: Kanócz - Bodnár J„ Illés L, Balogh Zs., Molnár L, Lakatos l„ Rákóczi, Maries G., Fábri (Maries l„ 72.), Szabó R„ Gömze (Maries T„ 57.). Edző: Tóth János. Hajdúböszörmény: Tömöri - Tóth X, Holecz, Hortó.Tóth Z„ Fodor J. (Iván R„ 78.), Szabó M„ Bogár, Piota, Reyes, Bodganovics. Edző: Papp Ferenc. ________________________ A hazaiak 2-1-es vezetésük után két felelőtlen egyéni hibát követtek el, amiből a tavasszal még pont nélküli Hajdúböször­mény két gólt szerezve átvette a vezetést. Az utolsó percben adva volt az egyenlítés lehetősége a baktaiak előtt, de Illés László elhibázta a büntetőt. Gól: Illés L. (19.), Maries G. (28.), illetve Piota (11. és 67.), Bogdanovics (48.). Jó: Kanócz, Bodnár J„ Szabó R„ Rákóczi, illetve Bogdanovics, Piota, Bogár, Szabó M. (Tudósító: Gebri Pál) Tóth János: - Nagyon kevesen maradtunk erre a mérkőzésre, azonban még így is megvolt az esélyünk a győzelemre, de buta hibáink miatt az ellenfél elvitte a három pontot. ____________________________________ Papp Ferenc: - Három kettőre nyertünk... Nyírtoátof-Sárospatak 3-1 (3-0) Nyírbátor, 300 néző, v.: Béni. Nyírbátor Tóth K. - Bodó G., Kóka R„ Bárány X, Nagy D. (LőrinczS., 83.), Mándi L (Matejkó R„ 58.), Somogyi X (Ráti, 73.), Erdei Z„ Hadházi, Ricsei, Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán. Sárospatak: Braun - Tóth Á„ Szabó S., Ablonczy, Lukács I., Timkó (Zsófi D„ 60.), Kerékgyártó, Kovács Sz. (Janikó R., 69.), Gönczi (Kecskés X, 60.), Térjék, Vécsi. Edző: Zsófi József. _________________ Ragyogó időben, kiválóan előkészített pályán már a harmadik percben megszü­letett a hazai vezetés, de a vége mégis izzadtságú győzelem lett... A mérkőzés legfőbb pozitívuma, hogy csereként pályára tépett a nyírbátori ikon fia, ifjabb Lőrincz Sándor, akinek a pályafutásához sok sikert kíván a bátori vezetés. Gól: Nagy D. (3. és 25.), Erdei Z. (11-esből, 40.), illetve Vécsi (11 -estről, 62.). Jó: Bárány X, Ricsei, Nagy D„ illetve Vécsi, Gönczi, Zsófi D„ Szabó S. (Tudósító: Baíla István) ____________________ Fogarasi Zoltán: - Második félidei játé­kunkkal magunknak tettük küzdelmessé és nehézkessé fölényes győzelemnek induló mérkőzésünket. Kollégámmal nem egy mérkőzést néztünk... _______________________ Zsófi József: - Gratulálnom kell játékosa­imnak, mert az első félidőt rossz ítéleteivel a játékvezetők megnyerték az ellenfélnek, szünet után óriási nyomásunk ellen nem tudtak mit tenni a hazaiak, (gy nyertük meg a második félidőt.__________________________ Debreceni EAC-Kemecse 2-1 (1-1) Debrecen, 50 néző, v.: Kátai. DEAC: Oláh D.- Takács A., Tóth Z., Buka, Búzái (Jenei Zs., 77.), Mizsák, Varga M„ Klein, Csák (Szabó M„ 63.), Brehószki, Sütő A. (Balogh Zs„ 77.). Edző: Sáfár László. Kemecse: Szabó A. - Morauszki, Balogh Gy., Homann, Jeddi, Polényi X, Iván Zs., Fekete A., Miskolczi, Simtchatcha, Szilágyi N. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. __________________________ Egy nullás kemecsei vezetés után kevesen gondolták volna, hogy ezt a mérkőzést a DEAC nyeri meg, de amíg a folytatásban a vendégek kihagyták helyzeteiket, addig a hazai csapat értékesítette azokat. Gól: Brehószki (31.), Mizsák (81.), illetve Tóth Z. (öngól, 3.). Kiállítva: Balogh Gy. (második sárga lap után, 79.). Jó: Oláh D., Takács Á„ Brehószki, Mizsák, Varga M„ illetve Homann, Jeddi. (Tudósító: Kondor Lajos) _____________ Sáfár László: - A gyorsan bekapott gól után hamar rendeztük sorainkat, és az első félidőben egyenlíteni tudtunk. A második játékrészben mi irányítottuk a történteket, de az ellenfél akcióiban is volt veszély, ám a győztes gólt egy szemrevaló támadás végén mi szereztük meg, __________________________ Ádámszki Róbert: - Ilyen „lejtős" pálya Kékestetőn sincs, mint itt... Ziccereket mi hagytunk ki, ami a végén a „lejtőn" meg­bosszulta magát. __________________________ Clgánd-lbrány ________ 2-0 (2-0) Cigánd, 300 néző, v.: Nagy X Clgánd: Nagy Z. - Gnandt-Német, Tempfli, Baksa Z., Dolhai, Cséke, Csáki R., Varga Z., Szabó X (Vicickó, 68.), Demeter A. (Boldog, 84.), Török I. (Oláh L, 72.). Edző: Kocsis János. Ibrány: Tóth N. - Kovács M., Ignat, Hruska (Horváth N„ 65.), Kántor Zs„ Drule (Zsidó, 43.), Kató I., Kléninger, Adriano, Kövér G„ Dascat (Balogh A., 88.). Edző: Kovács János. ____________________ Az első félidőben a Cigánd veszélyes pont­rúgásai révén eldöntötte a mérkőzés sorsát. A második játékrészben mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, de a kiegyenlített játék közepette az eredmény már nem vál­tozott. Gól: Tempfli (19.), Cséke (35.). Jó: Tempfli, Cséke, Csáki R., Demeter A., Török l„ illetve Kléninger, Adriano, Kövér G. __________ Kocsis János: - Nagyon fontos három pontot szereztünk, melyhez az egységes csapatjáték mellett a kiváló egyéni teljesít­mények is kellettek. _____________ Kovács János: - A második félidőben minden esély megvolt a szépítéshez, de csak kapufáig jutottunk, így gratulálok az ellenfélnek a megszerzett három ponthoz. Létavértes-Kóta) ________2-1 (1-0) Létavértes, 150 néző, v.: Nagy A. Létavértes: Póser - Bényei, Hajdú I. (Kertész X, 51.), Szilágyi G., Suskó (Gál M„ 65.), Barzsó, Kuti K„ Sigér, Angyal N. (Mezei B„ 90.), Nagy X, Mokánszki. Edző: Sándor Csaba. Kótaj: Czenki - Mándi A., Kovács P., Kató Gy. (Gurcsák, 90.), Istrate, Torna, Kádár L„ Simon K„ Nagy G. (Torma X, 68.), Szántó Z„ Tuturas (Cseh K„ 73.). Edző: Falatovics László. ______________ Nagy fölényben játszott a létavértesi csa­pat, de kontrák révén a kótajiak veszélyez­tetni és egyenlíteni is tudtak. A hazai csapat a hajrában egy vitatható góllal csikarta ki a győzelmet. Gól: Angyal N. (19.), Szilágyi G. (88.), illetve Toma (11 -esből, 64.). Jó: Bényei, Kuti K„ Gái M„ illetve Kató Gy., Torna, Szántó Z. (Tudósító: Orosz Mihály) Sándor Csaba: - Keményen védekezett a Kótaj, nagyon nehéz volt feltörni a vendég- csapatot. A lehetőségünk így is megvolt a nagyobb különbségű győzelem elérésére, de csak a végén szereztük meg a győztes találatot. __________________________________ Falatovics László: - Nagyot küzdő és időnként jól játszó csapatunk a nyolcvan- nyolcadik percben szenvedett vereséget. Nagyecyed-Haldúszoboszló 2-1 (2-1) Nagyecsed, 150 néző, v.: Tóth P. Nagyecsed: Gáspár I. - Patály J„ Tóth Sz„ Markos, Szakács I. (Nyíri Gy„ 78.), Nyíregyházi (Balogh J„ 60.), Kovács N„ Ungi, Bulyáki A. (Kiss X, a szünetben), Bancsi, Marcsek. Edző: Feczkó Tamás. Hajdúszo­boszló: Graze - Nagy M. (Szarvas F., 68.), László R„ Kálmán Z. (Kereki, 83.), Horváth Sz., Bácsi, Fülöp A., Szathmári Zs., Fekete G„ Domokos A„ Domokos l. Edző: Szűcs János. Küzdelmes mérkőzésen a szoboszlóiak jutottak vezetéshez, de az ecsedieknek az első félidőben nemcsak egyenlíteniük sikerült, hanem a vezetést is átvették. A második félidőben már nem változott az eredmény, így a Nagyecsed megérdemel­ten tartotta otthon a három pontot. Gól: Kovács N. (16.), Ungi (30.), illetve Fekete G. (6.). Jó: Patály J., Markos, Nyíregyházi, Kovács N., Ungi, illetve Fülöp A., Szathmári Zs„ Domokos A. (Tudósító: Bíró Attila) Feczkó Tamás: - A szokásos hazai forga­tókönyv szerint alakult a mérkőzés - ven­dégvezetéssel és a mi győzelmünkkel, amit nagyon jó ellenfelünkkel szemben értünk el, az első félidőben jó játékkal, a másodikban pedig hősiesen küzdve. _____________________ Szűcs János: - Hiába játszottunk jobban, és birtokoltuk többet a labdát, az első fél­időben nem tudtuk kivédeni a hazaiak két pontrúgását, a szünet utáni mezőnyfölé­nyünket pedig nem sikerült a magunk javára fordítani. A vereségért csak magunkat okolhatjuk. Tabella A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA: 1. Várda SE 24 18 3 3 64-14 57 2. Nyírbátor 24 17 4 3 57-17 55 3. Cigánd 24 16 2 6 43-30 50 4, Létavértes 24 14 6 4 53-21 48 5. Tiszakanyár 24 13 8 3 48-22 47 6. Hajdúszoboszló 24 13 5 6 38-19 44 7. Baktalórántháza 24 11 3 10 50-39 36 8. Debreceni EAC 24 9 9 6 40-32 36 9. Nagyecsed 24 10 5 9 35-38 35 10. Kemecse 24 10 4 10 43-32 34 11. Haidúböszörménv 24 7 3 14 37-44 24 12. Ibrány^ 24 6 3 15 27-45 21 13. Kótaj 24 5 4 15 25-42 19 14. Tiszalök 24 5 3 16 23-59 18 15. Tuzsér 24 5­19 19-78 15 16. Sárospatak 24 2 22 17-88 6 Sinka aranyat emelt, Újhelyi a hatodik lett Súlyemelés. A közelmúltban a fővárosban, a MAFC csarno­kában rendezték a súlyeme­lők egyetemi és főiskolai bajnokságát. Az NYVSC ver­senyzői közül ketten léptek dobogóra iskolájuk színei­ben. Farkas Zoltán tanítvá­nyai közül Sinka Attila (77 kg, Nyíregyházi Főiskola) súly­csoportjában 213 kilós (100, 113) eredménnyel az első helyen végzett. Újhelyi Raj- mund (69 kg, Debreceni Egye­tem) 137 (60, 77) kg-os telje­sítménye súlycsoportja hato­dik helyéhez volt elegendő. KM Totó: 18. hét/2. forduló Ahelyestlpposzlop 1. Köln-Bayern München 1-4 2 2. Nürnberg-Leverkusen 1-4 2 3. Dortmund-Freiburg 4-0 1 4. Mainz-Mönchengladbach 0-3 2 5. Hannover-Kaiserslautern 2-1 1 6. Hertha BSC-Hoffenheim 3-1 1 7. Stuttgart-Wolfsburg 3-2 1 8. Bremen-Schalke 04 2-3 2 9. Chelsea-Llverpool 2-1 1 10. Roma-Catania 2-2 X 11. Bologna-Napoli 2-0 1 12. Cagtiari-Juventus lapzárta után 13. Udinese-Genoa 2-0 1 14. Intemazlonale-Milan lapzárta után l 1 Labdarúgás: Szf-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 24. forduló Rangadót vesztett a Szekeres, élen a Mada A balkányi Tóth Zoltánnal fejpárbajozó mátészalkai Rézműves Ferenc (balra) fontos góllal járult hozzá a szálkái sikerhez fotó: racskó tibor Tiszavasvári-Nagyszekeres 2-1 (0-1) Tiszavasvári, 150 néző, v.: Benkő R, Tiszavasvári: Polgári - Gál N„ Kurucz X, Tályai P., Bodnár A., Péntek A„ Lakatos B„ Péntek M. (Gyurján A.), Nagy I., Szolyka G. (LajosX), Fazekas V. Edző: Fecsku István. Nagyszekeres: Lippa J. - Robas, Chioderanu, Márton J., Stef, Rebegean (Papp M.), Pál A. (Róka Z.), Szabó P. (Ács G.), Bartha K., Costea, Szilágyi L (Homoki G.). Játékos-edző: Della Sándor. A helyzet nélküli első félidőben az éllovas vendég­csapat szerzett vezetést, később a Vasvári átvette az irányítást, és az utolsó percben kicsikarta a győzelmet. Gól: Nagy I., Lakatos B., illetve Szilágyi L. Ifi: 12-0. (Tudósító: Hankó András)_____________________________ Fecsku István: - A bányából felfelé jövet eltörött a szekér kereke. ____________________ Della Sándor: - Az első félidőben nagyon jól játszottunk, a másodikban teljesen magunk alatt voltunk. A hazai csapat megérdemelte a győzelmet, mert jobban akarta._____________________________________ Nyfrmada-Nyfrkarász ____5-0 (1-0) Nyírmada, 200 néző, v.: Bendik X Nyírmada: Papp G. - Szabó G., Mátyus Cs., Szűcs B„ Csernák I. (Ponczók X), Németh A., Szikszai A., Fejes J„ Danku A., Nagy M., Papp Z. (Jóni A.). Játékos-edző: Szőke István. Nyírkárász: Károly G. - Csuka Gy. (Dajka L), Horváth G. (Danku J.), Rákóczi L„ Varga J„ Jávor P., Mándi L, Dallos L„ Liptai D., Horváth J. (Tűrik), Juhász L. Edző: Dudás Zoltán. A kiállítás után a hazai csapat nem roppant össze, és bravúros, egyben látvá­nyos győzelmet aratott. Gól: Szikszai A. 2, Németh A. (11 -esből), Papp Z„ Ponczók X Kiállítva: Szűcs B. (21. perc). Ifi: 6-3. Szőke István: - A szezon legjobb mérkő­zését láthatta a közönség! Tíz emberrel is felülmúltuk az ellenfelet, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. ________________ Dudás Zoltán: - Nem találom az okát ennek a formaingadozásnak, csak sejtem... A Mada tanúbizonyságot tett arról, hogy miként kell egymásért küzdeni, aminek meg is lett az eredménye, és ezért jár a gratuláció. Egyben azonban biztos vagyok, ha csapatom nyolcvan százalékát elvinnék katonának, nem mernének kimenni őrségbe. Nagyhalász-Rakamaz 1-1 (1-1) Nagyhalász, 100 néző, v.: Éva I. Nagyha­lász: Vattai - Csombók II Cs., Orbán A., Boros I. (Horváth G.), Szoboszlai B„ Bállá J., Farkas A„ Birovecz J„ Kelemen R., Kiss I. (Gaál Z.). Balia K. Edző: Kató István. Rakamaz: Gégény B. - Debroczki (Gáspár L), Galambosi Zs., Venczel I., Koczogh, Galambosi G., Pólik X, Takács I. (Perger), Ba­logh J„ Deák G„ Kassai N. Edző: Veigli Géza. Kelemen Róbert bomba szabadrúgásgólja kevés volt a hazai győzelemhez, Vattai Pál bravúros tizenegyes hárítása az egy pont megszerzését jelentette a Halásznak. Gól: Kelemen R„ illetve Galambosi G. Kiállítva: Birovecz J. (63. perc), illetve Venczel I. (63. perc). Ifi: 0-7. (Tudósító: Orosz Zoltán) Kató István: - A páros kiállításból úgy ér­zem, a Rakamaz jött ki jobban, az eredmény reálisnak mondható. _______________________ Veigli Géza: - Végig mi irányítottuk a mér­kőzést, a kialakított lehetőségek alapján gólkülönbséget kellett volna javítani. Balkány-Mátészalkal MTK 1-2 (1-2) Balkány, 200 néző, v.: Kormány - Balkány: Krizsanovszki (Fucsovics) - Görög X, Horváth Cs., Barna A. (Nagy I.), Fodor X, Ferenczi F., Vass Z„ Tóth Z., Göndör I. (Bodai N.), Ferenczi M. (Bakó V.), Vasas X Edző: Farkas Béla. Mátészalka: Pindzsula - Varga B„ Pálfi IIJ., Mészáros G., Sipos J. (Makszim G.), Tóth F., Rézműves F„ Majoros I. (Pankotai I.), Kiss Z„ Dobai X (Mező A.), Pálfi IJ. (Tóth K.). Játékos-edző: Majoros Imre. Viharfelhők gyülekeznek a balkányi csapat fölött, melyeket nehéz lesz szétosz­latni. Gól: Vass Z., illetve Tóth F„ Rézműves F. Kiállítva: Görög X (82. perc), ifi: 4-4. Farkas Béla: - Másfél óra siralmasan gyenge futball, ebből csak ilyen eredmény jöhetett ki. _________________________________ Majoros Imre: - Ezzel a győzelemmel köszöntjük a Sándorokat, a Józsefeket, a Zoltánokat, a Györgyöket, a Gáborokat és a Bélákat, valamint az édesanyákat, akik nélkül nem jöhetett volna létre ez a siker. Komolyra fordítva a szót, a mérkőzést sérül­ten vállaló Pindzsula Pepe végre tudásához méltóan védett, és nagyban hozzájárult első tavaszi győzelmünkhöz. Gratulálok csapatomnak! _____________________________ Gyutaháza-Szakoty 5-1 (3-0) Gyulaháza, 100 néző, v.: Papp I. Gyulahá­za: Csáki X - Molnár G., Gáti Sz., Tóth G„ Petró F. (Haga S.), Deák Z„ Bombera M. (Bárdi B.), Deák B„ Éles I. (Bandor J.), Kapin M. (Gáti S.), Takács B. Edző: Bárdi Attila. Szakoly: Molnár Cs. - Kevert S., Géczi P., Újfalusi G., Turbucz X, Bíró Zs., Palaga P., Asztalos K. (Nagy B.), Madzin, Balogh N., Ványi. Edző: Boros Gyula. Az idény egyik leg­jobb játékával, a mérkőzést végig irányítva magabiztosan nyert a hazai csapat. Gól: Éles 1.2, Deák B. 2, Bandor J., illetve Ványi. Ifi: 5-1. (Tudósító: Bárdi Béla) _____________ Bárdi Attila: - A Szakoly ellen a kis kü­lönbségű győzelem is szép fegyvertény, hát még egy ilyen! Az egész csapat dicséretet érdemel ___________________________________ Boros Gyula: - Ellenfelünk a játék összes elemében felülmúlt minket, de ami a leg- szégyenteljesebb, akaratban a legjobban... Nyírcsaholy-Záhony o-o Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Papp F. Nyírcsaholy: Oláh M. - Csuka G., Bozsányi M., Széles Zs., Ilku X, Petrohai M., Bégány G. (Magyar D.), Szabó V., Széles A. (Bálint M.), Jónás P„ Bégány Zs. (Kiss E.). Edző: Kósa József. Záhony: Szűcs L. - Árva B„ Czvik S„ Semegi J., Semegi X, Sére L. (Sziráki D.), Kamenyszki R„ Balogh S„ Kerepesi L, Osztolykán M., Osztolykán E. Edző: Seres Zsolt. A két csapat helyezése hűen tükrözte a játék képét. Ifi: 1-0. ____________________ Kósa József: - Remek iram, gyors játék, sok helyzet, egy kis szédülés, és ezzel elmond­tam mindent... _____________________________ Seres Zsolt: - Nagyvonalú játékvezetés mellett mindkét csapatnak adódott lehe­tősége megnyerni a meccset, az eredmény reális. ______________________________ Nagykálló-Újfehértó «-0(2-0) Nagykálló, 300 néző, v.: Tordai. Nagykálló: Pekk J. - Matejkó G., Hogya Á„ Rubóczki J., Györki J„ Málik J. (Imre J.), Simon I. (Dobó J.j, Piskóti Zs. (Sárga L), Kurucz T. (Dán A.), Marozsán M., Káposznyák M. (Csáki J.). Edző: Borza László. Úlfehértó: Gégény L. - Csajkó J., Potyók J„ Ballai Z„ Horváth G„ Lácza Gy., Takács L, Szilágyi A. (Sándor J.), Biri A. (Szoták J.), Kiss Sz., Szigeti V. Edző: Urr László. Az első félidő közepén már két­gólos volt a hazai előny, mely előre jelezte a három pont sorsát. A kállóiak a győzelmet az őket idegenbe is elkísérő szurkolóiknak, és az örömükre váratlanul kilátogató sport- barátunknak ajánlják. Gól: Káposznyák 2, Kuruc X, Marozsán M. Ifi: 2-1. (Tudósító: Győrfi Gergő) ______________________________ Borza László: - Jó idő, jó játék, maga­biztosan győztünk. Sok sikert kívánok az Újfehértónak! _____________________________ Urr László: - Akaratgyenge játék, megérde­melt hazai győzelem. ______________________ Mándok-Fehérgyarmat 0-1 (0-1) Mándok, 150 néző, v.: Sinka Z. Mándok: Bandor F. - Balogh N„ Balogh X, Galambos L (Mándoki R.), Kiss G., Kóder L„ Karasz A„ Ignéczi Cs„ Gombkötő Z. (Miskolczi G.), Matyi A. (Gerliczki M.), Szabó M. Játékos­edző: Gerliczki Máté. Fehérgyarmat: Konc X - Igaz K. (Bírta N.), Docsa I., Nikita V., ., Lukács L (VargaT.), Országh Zs., Bornemi­sza I. (Máté G.), Marian F„ Varga I., Mátéi S„ Oprea. Edző: Virovecz Pál. Teljesen megér­demelt a vendégsiker. Gól: Bornemisza I. Ifi: 3-3. (Tudósító: Tamás Zoltán) _____________ Gerliczki Máté: - Tökéletesen igaz az a mondás, hogy aki hét közben firkál, az hét végén sem tud szépen Írni. Márpedig sörrel és pálinkával nagyon nehéz szépen írni! Virovecz Pál: - A rendkívül pozitív hozzáál­lás eredményre vezetett. * Tabella A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA: 1. Nyírmada 24 17 3 4 76-31 54 2. Nagyszekeres 24 17 2 5 61-26 53 3. Tiszavasvári 24 15 3 6 40-27 48 4. Mándok 24 13 3 8 43-30 42 5. Balkány 24 13 2 9 47-31 41 6. Nyírkárász 24 11 4 9 61-42 37 7. Gyulaháza 24 11 4 9 55-42 37 8. Szakoly 24 11 4 8 47-47 37 9. Rakamaz 24 10 4 10 39-39 34 10. Nagykálló 24 9 6 9 34-40 33 11. Fehérgyarmat 24 10 2 12 34-45 32 12. Mátészalka 24 8 4 12 35-55 28 13. Nagyhalász 24 7 5 12 24-49 26 14. Nvírcsaholv 24 4 5 15 41-65 17 15. Ujfehértó 24 4 5 15 35-61 17 16. Záhony 24 2 4 18 25-66 10 v t Újhelyi Rajmund (balra), Farkas Zoltán és Sinka Attila FOTÓ: TUDÓSÍTÓNKTÓL