Kelet Magyarország, 2012. április (69. évfolyam, 78-101. szám)

2012-04-16 / 89. szám

2012. ÁPRILIS 16., HÉTFŐ 10 Sport KELET Labdarúgás: NB111. Tisza-csoport, 21. forduló Kézenfogva haladnak a „döntő” felé A kótaji Gurcsák Attila az első gólját szerzi a kettőből a Tuzsér ellen 5-1-re megnyert mérkőzésen FOTÓ: MÁN LÁSZLÓ Nyhbátof-Létavértes 1-0 (0-0) Nyírbátor, 300 néző, v.: Rendek. Nyírbátor Tóth Sz. - Bárány T. (Varga K„ 57. perc), Bodó G„ Ráti, Nagy D. (Somogyi T„ 80.), Mándi L„ Matejkó R. (Kóka R., 63.), Erdei Z„ Hadházi, Czerula, Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán. Létavértes: Póser - Bényei, Hajdú l„ Kuti K., Engel, Barzsó (Király V„ 63.), Gál M. (Suskó, 80.), Sigér, Mokánszki, Kertész T. (NagyT., 51.), Angyal N. Edző: Sándor Csaba. __________________________________ Osztályon felüli iram és izgalom jellemezte a végig küzdelmes mérkőzést. Az élvonalat vezető csapat jól képzett „fiókái” komoly ellenfélnek bizonyultak a győzelemre játszó hazaiakkal szemben, de összességében a több helyzetet kidolgozó bátori csapat, nagyvonalú játékvezetés mellett igazságos győzelmet aratott. Gól: Hadházi (50.). Jó: Tóth Sz., Czerula, Bárány T., Bodó G„ Mándi L, Erdei Z., illetve Sigér, Kuti K., Király V. (Tudósító: Bállá István)___________________ Fogarasi Zoltán: - Az ellenfél játékából tökéletesen felkészülve, de az első félidőt túlizgulva és átaludva, nagyon fegyelme­zett és taktikailag érett szünet utáni telje­sítménnyel, közönségünk támogatásával teljesen megérdemelten nyertük meg ezt a fontos és nehéz mérkőzést. A sok kihagyott helyzet a végén majdnem megbosszulta magát._____________________________ Sándor Csaba: - Csalódott vagyok az ered­mény miatt. Felkészültünk a Nyírbátorból, tudtuk, hogy hová rúgják a szabadrúgást, mégis gólt kaptunk belőle. Az utolsó húsz percben megvoltak a lehetőségeink az egyenlítéshez, de sajnos, kihagytuk a helyzeteket. _____________ Kemecse-Cigánd 1-2 (0-0) Kemecse, 300 néző, v.: Puskás Z. Kemecse: Szabó A. - Morauszki, Balogh Gy„ Homann, Jeddi, Karkusz (Polényi T., 60.), Szilágyi N. , Ádámszki, Die, Miskolczi, Simtchatcha. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. Clgánd: Gazsi - Gnandt-Német, Tempfli, Baksa Z„ Ludescher, Kántor F„ Varga Z. (Demeter Á„ 90.), Szabó T. (Rab, 68.), Dolhai, Csáki R„ Török i. (Oláh R„ 82.). Edző: Kocsis János. _ Végig kiélezett mérkőzésen a hajrában szü­letett gólok alakították ki a végeredményt, amely a vendégeknek kedvezett. Nem úgy indult a szezon, ahol most a Kemecse tart, rejtély, hogy miért áll úgy a csapat, ahogy. Ezen a mérkőzésen Is kiderült, sok játékos még mindig nem érzi át a súlyát annak, hogy Kemecsén futballozik. Amíg ebben nem lesz változás, az eredményesség sem javul. Gól: Miskolczi (11-esből, 88.), illetve Varga Z. (74. és 81.). Jó: Die, illetve Csáki R., Varga Z„ Baksa Z., Ludescher, Kántor F. (Tudósító: Kondor Lajos) _________ Ádámszki Róbert: - Gyenge támadójáték mellett, futás nélkül nehéz megnyerni egy ilyen mérkőzést. Gratulálok a Cigándnak! Kocsis János: - Fegyelmezett csapat­ként küzdöttünk az első perctől, és azt gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. ____________________ Sárospatak-T*™»* 1-3 (0-2) Sárospatak, 100 néző, v.: Bodnár A. Sáros­patak: Braun - Janikó R., Kerékgyártó, Tóth Á„ Géczi (Lukács I., 75.), Zsófi D„ Kovács Sz., Timkó (Vécsi, a szünetben), Térjék, Horváth Zs. (Kecskés T„ a szünetben), Gönczi. Edző: Zsófi József. Tiszalök: Gagyi - Daru, Hock F„ Bognár A., Papp S., Czif rák, Csáki V., Dobos Z., Lakatos K. (Bordás, 84.), Vass I. (Takács Z„ 80.), Szabó B. Megbízott edző: Kovács János. ______________________ A mérkőzés színvonala nem volt magas, amihez a rossz időjárás és a valóban alsóházi teljesítményt nyújtó csapatok is hozzájárultak. A mérkőzés kimenetelét a vendégcsapat összeszedettsége döntötte el. Gól: Vécsi (89.), illetve Czifrák (23.), Lakatos K. (35. és 74.). Jó: Tóth Á„ Vécsi, illetve Lakatos K„ Czifrák. _________________ Zsófi József: - Négy meghatározó játékos távottétében sajnos nem tudtuk megnyerni a kiesési rangadót. _______________________ Kovács János: - Szimpatikus ellenfél otthonában megérdemelten szereztük meg a három pontot. Győzni akararásunk felülkerekedett mindenen, és ehhez társult helyzetkihasználásunk javulása is. Mosta­nában nyújtott hullámzó teljesítményünket bármelyik vidámpark hullámvasútja megirigyelheti, de reméljük, eljön az az idő is, amikor tartani tudjuk formánkat. _______ Ibrány-Baktalórántháza 2-2 (1-1) Ibrány, 400 néző, v.: Sipos L. Ibrány: Tóth N. - Kovács M„ Kántor Zs., Hruska, Drule, Kléninger, Ignat, Zsidó (Pécsi V„ 9.), Adriano (Matena, 89.), Kövér G„ Dascal (Reinaldo, 71.). Edző: Kovács János. Baktalórántháza: Kanócz - Balogh Zs., Geda, Bodnár J„ Tolnai T., Kozma J„ Molnár L. (Gömze, 70.), Lakatos I., Rákóczi (Maries T„ 90.), Maries G„ Fábri (Maries I., 87.). Edző: Tóth János.________________________ Élvezetes, fordulatos, közönségszóra­koztató mérkőzésen mindkét csapat taktikusan játszott. A hazaiak elképzeléseit felborította a korai kiállítás, de később kiegyenlítődött a létszám. Mindkét csapat győzelemre törekedett, így lett döntetlen a vége, miközben a lapok is színesítették a mérkőzést. Gól: Ignat (38.), Kövér G. (11 -esből, 51.), illetve Maries G. (10. és 77. - mindkettőt 11-esből). Kiállítva: Tóth N. (a tizenhatoson belül elütötte a kiugró Fábrit, 9.), Ignat (a tizenhatos vonalánál lerántotta Maries Gábort, 76.), illetve Ba­logh Zs. (második sárga lap után, 28.). Jó: Kántor Zs., Kléninger, Dascal, Adriano, Kövér G., illetve Geda, Tolnai T„ Maries G., Fábri. Kovács János: - Élethalálharcot folytat­tunk a mérkőzés megnyeréséért, de sajnos csak az egy pontot sikerült megkaparin­tanunk. Ehhez is kellett az egységes csa­patmunka és küzdőszellemből is mindenki jelesre vizsgázott.________________________ Tóth János: - Kicsit ideges légkörben, nagy küzdelem alakult ki a pályán. A második félidei helyzetek alapján lényegesen köze­lebb álltunk a győzelemhez. Kívánom az Ibránynak, hogy kapaszkodjon meg ebben az osztályban! ___________________________ Kótaj-Tuzsér 5-1 (3-0) Kótaj, 300 néző, v.: Bathó. Kótaj: Szabolcsi M. - Mándi A„ Kovács P„ Deme A., Istrate, Torna, Torma T. (Kádár L, 67.), Simon K., Szántó Z„ Gurcsák (Rácz R„ 78.), Cseh K. (Kató Gy., 82.). Edző: Falatovics László. Tuzsér Szabó B. - Iván S., Szepta, Szabó l„ Vantyuch, Danes B., Gergely I. (Szántó Cs„ 75.), Orgován K. (Jónás K., 25.), Babjak, Hrickevics (Kovács I., 80.), Danes A. Megbí­zott edző: Tóth Árpád ___________________ Ä hazaiak hamar eldöntötték a három pont sorsát, a vendég tuzsériak elsősorban a középpályán és támadóerőben maradtak alul. Szünet után valamelyest kiegyenlítet­tebb volt a játék, ám csoda nem történt, biztosan nyertek az edzőváltáson átesett kótajiak. Gól: Gurcsák (12. és 23.), Torma T. (20.), Deme A. (79.), Szántó Z. (91.), illetve Danes B. (11 -esből, 88.). Jó: Gurcsák, Mándi A., Torma T., Cseh K., illetve Vantyuch, Szabó I., Danes B. (Tudósitó: Mán László) _ Falatovics László: - Jól játszott a csapa­tom, megérdemelten nyertük meg az alsó­házi rangadót. Két mérkőzésre vállaltam a kispadot, és három pontot ígértem. Ezt már teljesítettem.____________________________ Tóth Árpád: - Az első félidőben korán eldőlt a mérkőzés, szünet után valamelyest javult a játékunk, ám ez csak ennyire volt elég. Gratulálok az ellenfél edzőiének! VárdaSE-Nagyecsed 1-0 (1-0) Kisvárda, 400 néző, V.: Tatár. Várda SE: Petranics - Lakatos I., Tóth Gy. (Krizán, 75.), Mező Á. (Deme B., 20.), Brankovics P. (Soós T„ 72.), Oláh D„ Spekker, Bagin, Hegedűs T„ Fodor A„ Iván A. Edző: Révész Attila. Nagyecsed: Makó - Patály J., Markos, Gádzsa, Tóth Sz. (Ungi, a szünetben), Nyír­egyházi (Bulyáki A„ 65.), Kovács N,, Balogh J., Bancsi, Szakács I. (Nyíri Gy„ 80.), Kiss T. Edző: Feczkó Tamás. ________ A kisvárdaiak hamar magukhoz ragadták a kezdeményezést, és már az első félidőben nagyon sok helyzetet alakítottak ki. Ennek ellenére mégis egy potya ízű góllal szerezték meg a vezetést. Ez túlságosan is megnyug­tatta a hazaiakat, így a meccs végén még izgulniuk is kellett ahhoz, hogy megőrizzék előnyüket. Gól: Bagin (25.). Jó: Spekker, Fodor A., Bagin, illetve Patály J., Markos, Gádzsa, Kovács N„ Bancsi, Kiss T. __________ Révész Attila: - Nehezebb mérkőzés lett a vártnál, amit csak magunknak köszönhe­tünk, de ez a siker is ugyanolyan fontos, mint a többi. __ _________________ Feczkó Tamás: - A második félidei játékunk alapján úgy érzem, az egy pontra rászolgáltunk volna a nagyon jó ellenfelünk otthonában. Kisvárdán ki lehet kapni, csak sajnálom, hogy ilyen góllal... _______________ Tlszakanyár-Hajdúszoboszló 1-1 (1-0) Tiszakanyár, 200 néző, v.: Horváth G. Tiszakanyár: Szobonya G. - ifj. Koskovits Gy., Katona R., Hokk Á„ Pócsi, Lakatos L„ Csombók Z. (Gergely B., 77.), Balázsi P., Deák T„ Ruska, Gombkötő S. Edző: Koskovits György. Hajdúszoboszló: Groze - Fülöp A., Horváth Sz., László R., Sarkadi Z. (Nagy M„ 72.), Fekete G„ Szathmári Zs„ Domokos A„ Szarvas F„ Kálmán Z. (Tóth P., 78.), Habi (Lendvai Gy„ szünetben). Edző: Szűcs János. Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben kiegyenlített volt a játék, a valamivel többet támadó és több helyzetet kidolgozó hazaiak így is megszerezték a vezetést. Szünet után az eső miatt csúszóssá vált játéktéren a szoboszlóiak kezdeményeztek többet, és a hajrában ki is egyenlítettek, holott a veszélyes ellenakciók végén már korábban eldönthette volna a pontok sorsát a Kanyár. Gól: Lakatos L. (21.), illetve Nagy M. (84.). Jó: Hokk Á„ ifj. Koskovits Gy., Deák T„ Balázsi P., illetve Horváth Sz., Szathmári Zs., Nagy M. (Tudósító: Háda Tivadar) _________________ Koskovits György: - Két azonos képességű csapat mérkőzésén az első félidőben mi szereztünk előnyt. Az ellenfél a második félidőben nagyon sokat tett az egyenlíté­sért, reális eredmény született, ugyanakkor érdekes lenne visszanézni az egy-egyes állásnál szerzett gólunkat, hogy szabályos körülmények között esett-e. _______________ Szűcs János: - Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, sajnos futballistáim egy szituációnál nem tartották be a megbe­szélteket, s ezt az ellenfél góllal büntette. A második félidőt már egyértelműen mi irányí­tottuk, helyzeteket alakítottunk ki, de sajnos ez csak a döntetlenhez volt elegendő. Azért sajnos, mert Tiszakanyárról nem könnyű egy pontot sem elhozni, de úgy érzem, csapatom a második félidei teljesítmény alapján győzelmet érdemelt volna. További eredmény: Hajdúböszörmény- Debreceni EAC 1-3. Tabella A bajnokság állása: 1. Várda SE 21 15 3 3 51-14 48 Nyírbátor 21 14 3 3 51-14 48 3,Cigánd 21 14 2 5 39-26 44 4. Létavértes 21 12 5 4 46-18 41 5. Tiszakanyár 21 11 8 2 42-19 41 6. Hajdúszoboszló 21 12 4 5 35-17 40 7. Baktalórántháza 21 10 2 9 45-34 32 8. Kemecse 21 9 3 9 38-28 30 9. Nagyecsed 21 8 5 8 28-33 29 10. Debreceni EAC 21 7 8 6 33-29 29 11. Hajdúböszörmény 21 6 3 12 33-37 21 12. Ibrány 21 5 3 13 23-37 18 13. Tiszalök 21 5 3 13 23-53 18 14. Kótaj 21 4 4 13 21-38 16 15. TUzsér 21 5­16 18-66 15 16. Sárospatak 21 2 it 19 15-78 « A végén a kettős siker is összejött kosárlabda. Enyhén szólva is hullámzó mérkőzést nyert meg a Nyíregyházi FSE-NYKS a Tatabánya ellen, így az ama­tőr női kosárlabda NB I-ben a rájátszás második, egyben utolsó körében a 13. helyért léphet majd fel. A mostani párharc első fel­lépésén Tatabányán 78-69-re diadalmaskodó főiskolások a vasárnap délutáni hazai visz- szavágón több mint tízpon­tos előnnyel zárták az első negyedet, ám a Tatabánya fokozatosan dolgozta le a hát­rányát, a harmadik negyedet pedig vezetéssel zárta, így a nyíregyháziak még nem érez­hették teljesen biztonságban magukat. Olyannyira, hogy három perccel a vége előtt össze­sítésben három pontra zár­kóztak fel 63-57-re vezető tatabányaiak, ám ekkor észbe kaptak az NYFSE játékosai, és nem engedték, hogy két­ségessé váljon a párharcbeli győzelmük. A végjátékban, remek játékkal aztán sike­Labdarúgás: Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 21. forduló Talán Süsü a sárkány tudna tüzet gyújtani... Mátészalka-Mándok 0-1 (0-0) Mátészalka, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Mátészalka: Pindzsula - Varga B., Pálfi lí J., Makszim G., Sipos J. (Pankotai I.), Tóth F., Majoros I. (Takács G.), Mészáros G„ Kiss Z. (Tóth K.), Botos S„ Pálfi IJ. (Kósa Sz.). Játé­kos-edző: Majoros Imre. Mándok: Bandor S. - Galambos L, Balogh N., Balogh I, Mándoki R., Kóder L, Karasz A., Ignéczi Cs. (Csűrök), Miskolczi G (Gerliczki M.)„ Gomb­kötő Z„ Matyi A. Játékos-edző: Gerliczki Máté. A szalkaiak ismét hatalmas ziccereket hibáztak, és amíg az ilyen meccseket nem tudják megnyerni, vészesen sodrodnak a veszélyzóna irányába. Gól: Balogh T. Ifi: 3-1. (Tudósító: Ptesu Ádám) _____________ Majoros Imre: - Abból kaptuk gólt, amire egész héten készültünk és, amire külön felhívtam a figyelmet. Kétszer az ellenfél kapussal szemben nem tudtuk átvenni a labdát, a szokásosnak mondható kapushiba is sújtott minket, és a játékvezetőnek egy hibája volt, jogos tizenegyestől és a vele járó piros laptól fosztott meg bennünket mindjárt a meccs eleién. __________________ Gerliczki Máté: - Gyengébben kezdtük a mérkőzést, erre ráment az első negyedóra, utána viszont folyamatosan vettük át a já­ték irányítását, és a második félidő második felében már egészen meggyőzőek voltunk. Ezek az egy-nullás idegenbeli győzelmek a legszebbek és legértékesebbek. ___________ Nagyszekeres-Fehérgyarmat 1 -0 (0-0) Nagyszekeres, 180 néző.v.: Homonai. Nagyszekeres: Cosmin - Robas, Stef, Chiodreanu, Márton J„ Rebegean (Della S.), Costea, Bartha K„ Pál Á„ Homoki G. (Ács G.), Szilágyi L. (Róka Z.). Játékos-edző: Della Sándor. Fehérgyarmat: KonczT. - Docsa I., Nikita V., Szántó I., Lukács L. (Varga T.), Országh Zs., Marian S., Bornemisza L, Igaz K. (Varga I.), Oprea, Mátéi. Edző: Virovecz Pál. A hazai csapat mindvégig görcsösen játszott, tizenegyest hibázott, de a hajrában sikerült kicsikarnia a győzelmet. Gól: Bartha K. Kiállítva: Szántó I. (81. perc). Ifi: 7-1. Della Sándor: - Ezért a győzelemért is három pontot adnak. ___________________ Virovecz Pál: - Homonai mindent megtett a hazai győzelemért, a végén elérte célját... Nagyhalász-Nyfrkarász ___1—3 (1—1) Nagyhalász, 100 néző, v.: Csikós. Nagy­halász: Vattai - Csombók II Cs„ Kelemen R„ Boros l„ Szoboszlai B., Balia J. (Kató G.), Farkas A„ Kiss L, Birovecz J., Csombók I Cs., Balia K. (Sallai B.). Edző: Kató István. Nyírkárász: Károly G. - Csuka Gy. (Dajka L), Horváth G„ Rákóczi L., Hajdú G., Dallos L. (Juhász L), Varga J. (Kaczur), Jávor P„ Horváth J., Mándi L, Tűrik J. Edző: Dudás Zoltán. Ez a realitás, megérdemelt karászi siker. Gól: Balia K., illetve Varga J., Horváth J„ Tűrik J. Ifi: 0-1. (Tudósitó: Orosz Zoltán) Kató István: - Ebben az összetételben ennyire voltunk képesek. hogy teljes legyen az öröm, a végén Nagy Ágnes a kettős sikert eredményező találatot Tabella A bajnokság állása: 1, Nagyszekeres 21 15 2 4 54-22 47 is megszerezte. km-bt 2. Nyirmada 21 14 3 4 59-30 45 3.Tiszavasvári 21 13 3 5 35-22 42 Amatőr női NBL 4. Mándok 21 12 3 6 40-24 39 5. Balkány 21 12 2 7 42-27 38 Rájátszás, a 13-16. helyért, visszavágó 6. Nyírkárász 21 10 4 7 57-34 34 Nyíregyházi FSE-NYKS-Tatabánya 7. Szakoly 21 10 4 7 44-39 34 70-68 (23-11,8-17,16-24,23-16) 8. Rakamaz 21 9 3 9 35-35 30 Főiskola, 50 néző, v.: Jobbágy, Domán. 9. Fehérgyarmat 21 9 2 10 32-42 29 NYFSE-NYKS: Papp K. 23/9, Tóth K. 11/3, 10. Gyulaháza 21 8 4 9 43-38 28 Fötdesi V. 9, Gömze 1, Páll V. 12. Csere: 11. Mátészalka 21 7 4 10 32-43 25 Soós R. 3, Tatai Tímea 1, Nagy Á. 7, Tatai 12. Nagykálló 21 6 6 9 26-38 24 Teodóra, Boros D. 3/3. Edző: Farkasinszki 13. Nagyhalász 21 6 4 11 21-46 22 Gyuláné. 14.Nyírcsaholy 21 4 4 13 38-59 16 A párharc győztese: Nyíregyházi FSE­15. Ujfehértó 21 3 5 13 31-52 14 NYKS, kettős győzelemmel (148-137) Deák Béla és a Gyulaháza fájdalmas vereséget szenvedett Nagykállóban FOTÓ: SIPEKI PÉTER Dudás Zoltán: - Azthiszemnemtúlzok, már az első félidőben el kellett volna dönte­ni a mérkőzést, a fiúk a másodikra hagyták, amiért természetesen nem haragszom rájuk. ___________________________________ Rakamaz-Nylrcsaholy 3-1 (2-1) Rakamaz, 150 néző, v.: Bendik G. 16. Záhony 21 16 23-59 Rakamaz: Farkas L. - Debróczki, Galambosi Zs., Venczel I, (Balogh J.), Deák G„ Borbély P. (Gégény B.), Pólik T. (Glonczi D.), Koczogh l„ Galambosi G„ Takács L, Tóth Gy. (Kassai N.). Edző: Veigli Géza. Nylrcsaholy: Oláh M. - Jéri, Petrohai M., Széles Zs. (Csuka I.), Szabó V., Putirka, Bégány G. (Ilku T), Jónás P., Bégány Zs., Jurkó L„ Bálint M. (Széles A.). Edző: Kósa József. Közepes színvonalú mér­kőzésen a jobban játszó hazai csapat telje­sen megérdemelten nyert. Gól: Galambosi G. 2, Venczel I., illetve Szabó V. Kiállítva: Farkas L. (35. perc), illetve Putirka (58. perc). Ifi: 1-1. (Tudósító: Goneth Béla) Veigli Géza: - Megy ez, csak akarni kell! Kósa József: - Egy-nullás állásnál tizenegyest hibáztunk, emellett gratulálok a hazai cserekapusnak. Ha ez futballmeccs volt, akkor én nem jó helyre jöttem... _______ Nagykálló-Gyulaháza 4-0 (1-0) Nagykálló, 140 néző, v.: Veres J. Nagykálló: Pekk - Matejkó G., Karaffa, Hogya (Györki J.), Rubóczkl J„ Málik J. (Imre J.), Simon I. (Sárga L), Piskóti Zs„ Dán A. (Dobó J.), Káposznyák (Kurucz T.), Marozsán M. Edző: Borza László. Gyulaháza: Csáki T. - Haga S. (Gáti Sz.), Tóth G„ Kapin M„ Petró F. (Bombera M.), Deák Z„ Gáti S„ Bárdi B„ Deák B„ Takács B. (Bandor J.), Molnár G. Edző: Bárdi Attila. Végre sikerült a hazai­aknak felépített támadásokból is gólokat szerezni, így megérdemelt a győzelem, a jól küzdő, majd mattolt vendégcsapat ellen. A győzelmet az edző és az elnök születésnapjára ajánlják a házigazdák, egyúttal jobbulást kívánnak a vendégek ifijátékosának. Gól: Marozsán M. 2, Karaffa, Hogya Á. (11 -esből). Ifi: 13-0. (Tudósító: Győrfl Gergő) ____________________________ Borza László: - Tudtuk, hogy előbb-utóbb kijön a lépés. Jó játékkal, helyzeteink töre­dékét értékesítve, megérdemelten nyertünk. Bárdi Attila: - Ötperces rövidzárlat okozta vesztünket. Én is szeretnénk hazai pályán olyan játékvezetőt, aki figyelmezteti játéko­somat, hogy négy sárgája van...____________ Újfehértó-Balkány _ 1-4 (0-3) Érpatak, 200 néző, v.: Csáki L. Ú|fehértó: Gégény L. - Ballai Zs. (Pallai J.), Kiss Sz., Horváth G. (Sándor J.), Kerecsen L. (Jasku L.), Lácza Gy. (Csajkó J.), Potyók J„ Takács L„ Szigeti V„ Szilágyi Á. (Szoták J.), Biri Á. Edző: Urr László. Balkány: Krizsanovszki - Horváth Cs„ Fodor T„ Tóth Z., Ferenczi F. (Bakó Z.), Barna A., Bodai N„ Ferenczi M„ Vasas T., Görög N„ Nagy I. Edző: Farkas Béla. A négy perc alatt szerzett három balkányi gól, valamint a jogos kiállítás eldöntötte a mérkőzést. A második félidőben a becsület­tel küzdő hazaiaknak legalább szépíteniük sikerült. Gól: Horváth G. (11-esből), illetve Ferenczi M. 2, Fodor T„ Vasas T. Kiállítva: Takács L. (33. perc). Ifi: 1-0. (Tudósító: Kranylk István) __________________________ Ürr László: - A tavasz leggyengébb játéká­val megérdemelt vereséget szenvedtünk. Farkas Béla: - A sok hiányzó ellenére a vártnál könnyebben nyertünk._____________ Záhony-Nylrmada _____3-6 (0-5) Záhony, 100 néző, v.: Éva. Záhony: Barna Z. - Kozma Zs., Árva B„ Semegi J. (Kői R.), Semegi T„ Sére, Osztolykán E„ Osztolykán M., Balogh S„ Kamenyszki, R„ Kerepesi L. (Dévai Zs.). Edző: Seres Zsolt. Nyirmada: Papp G. - Szabó G„ Mátyus Cs., Szűcs B„ Csernák I. (Tóth A.), Németh A., Fejes J. (Szőke I.), Szikszai A., Papp Z. (Sebestyén G.), Danku A. (Cseszlai), Jóni A. Játékos­edző: Szőke István. A vendégcsapat bajnokesélyeshez méltó játékkal már az első félidőben eldöntötte a mérkő­zést. A hazaiak a második játékrészben megpróbálták becsületes hozzáállást tanúsítani, ami legalább tisztes helytállást eredményezett. Gól: Semegi T. (11 -esből), Osztolykán M„ Balogh S., illetve Jóni A. 2, Németh A. 2 (egyet 11-esből), Danku A„ Szikszai A. Kiállítva: Cseszlai (88. perc). Ifi: 2-3, (Tudósító: Erdei Árpád) ______________ Seres Zsolt: - Korrekt játékvezetés mellett legalább a nézők jól szórakoztak a sok gól láttán. Mentálisan nagyon gyengék vagyunk, talán Süsü a sárkány tudna tüzet gyújtani játékosainkban... Kezd unalmas lenni, amit hétről hétre kérek, abból nagyon keveset, vagy csak akkor látok viszont, amikor hátrányba kerülünk. Szőke István: - Az első félidei játékunk azt tükrözte, amit elvártunk, ez az eredmé­nyességben is megmutatkozott, viszont a szünet után csapnivaló teljesítménnyel rukkoltunk ki, ezért nagyon izgalmas lett a mérkőzés vége. Szatoly-TIszavasvárl 1-2(0-0) Szakoly, 100 néző, v.: Czene. Szakoly: Borkó - Kevert S„ Szobonya P„ Géczi P„ Turbucz T„ Balogh N„ Kevert K., Asztalos, Palaga (Újfalusi), Bíró Zs„ Ványi Zs. (Nagy B.). Edző: Boros Gyula. Tlszavasvári: Polgári - Tályai, Kurucz T„ Szolyka T„ Bodnár A. (Pethe G.), Péntek A„ Lakatos B., Péntek M„ Nagy I., Szolyka G. (Gyurján R.), Fazekas V. (Aszalós). Edző: Fecsku István. A vendégcsapat megérdemelten szerezte meg a három pontot. Gól: Szobonya P„ illet­ve Bodnár A., Fazekas V. Ifi: 3-4. (Tudósitó: Tamás Csaba) ________________________ Boros Gyula: - Ellenfelünk megérdemelten nyert. Sajnos, hétközben már voltak előjelei ennek a vereségének. ____________________ Fecsku István: - Nálunk még mindig tart a húsvét.