Kelet Magyarország, 2012. március (69. évfolyam, 52-77. szám)

2012-03-26 / 72. szám

KELET MMvAjroaszAo 2012. MÁRCIUS 26.. HÉTFŐ Most a németek vágtak vissza KÉZILABDA. A magyar női kézi­labda-válogatott Trierben 26- 18-as vereséget szenvedett a németektől az Európa-bajno- ki selejtezők l. csoportjában, így matematikailag még nem biztos a részvétele a hollandi­ai kontinenstornán. A mieink szövetségi ka­pitánya, a norvég Kari Erik Böhn tartotta magát a csütör­töki, nyíregyházi mérkőzést (25-23-ra nyertek a magya­rok) követő ígéretéhez, és pi­hentette a válogatott győri és ferencvárosi kulcsembereit, akikre a nemzetközi kupá­ban vár elődöntő. így aztán azok jutottak főszerephez, akik a bujtosi csarnokban ke­veset (Kiss Éva, Bulath Anita, Zácsik Szandra) vagy egyál­talán (Rédei-Soós Viktória, Kovacsics Anikó, Szabó Valé­ria, Orbán Annamária, Cifra Anita) nem játszottak. Az első félidei hullámzás (3-3, 9-3, 9-7, 10-9) után éppúgy négy góllal (13-9) vezetett a hazai csapat, mint három napja, csakhogy ezúttal a német volt a hazai. Szünet után fo­lyamatosan nőtt a magyarok hátránya, a vége 26-18-as ve­reség lett. Négy forduló után mindkét csapat hat-hat pon­tot gyűjtött. KM Zácsik Szandrának több tehetőség jutott, mint csütörtökön FOTÓ: SIPEKI PÉTER Labdarúgás nb III. Tisza-csoport, 18. forduló Vendégsikerek a megyei rangadókon TUzsér-Nyiibátor 1-6 (1-4) Tuzsér, 200 néző, v.: Bodnár A, Tuzsér: Szőr (Szabó B., 72. perc) - Setét, Danes B„ Szepta, Szabó I., Orgován K. (Szántó Cs„ a szünetben), Babjak, Gergely I., Hrickevics, Csire, Orgován Cs. (Jónás K„ a szünetben). Játékos-edző: Szabó István. Nyírbátor Tóth Sz. - Mándi L„ Bodó G. (Varga K„ 57.), Matejkó R. (Puskás D., 66.), Nagy D., Ráti (Somogyi T., a szünetben), Kóka R„ Erdei Z., Hadházi, Czerula, Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán. ________' ______________ A mérkőzés elején három nyírbátori pontrú­gásból szerzett gól nagyban meghatározta a találkozó további menetét, a hazai csapat meglévő kis lelkesedését is megtörték ezek a találatok. Tuzséri szempontból a meccs egyetlen pozitívuma, hogy megszületett a csapat idei első gólja. Gól: Orgován Cs. (45.), illetve Erdei Z. (5.), Pálvölgyi (9., 33. és 80.), Czerula (12.), Nagy D. (77.). Kiállítva: Szabó I. (második sárga lap után, 58.). Jó: Danes B„ Hrickevics, Gergely I., illetve Erdei Z„ Pálvölgyi, Nagy D. (Tudósító: Lakatos Tibor) _______ Pinkóczi József elnökségi tag: - Két olyan csapat lépett pályára, amelyek képességek­ben és lehetőségekben is teljesen más kate­góriát képviselnek, ez az első negyedórában meg is mutatkozott. A nagy különbség kialakulásához a kiállítás is hozzájárult. Fogarasi Zoltán: - A korai gólok nagyon hamar eldöntötték a mérkőzés végkimene­telét, és egyben kissé kényelmessé tettek bennünket. Ennek ellenére próbáltunk motiváltán játszani, és sok hibával ugyan, de teljesen megérdemelten nyertünk. Baktalórántháza-Kemecse 0-1 (0-0) Baktalórántháza, 200 néző, v.: Bendik G. Baktalórántháza: Maries I. - Balogh Zs. (Fábri, a szünetben), Geda, Bodnár J., Illés L. (Tolnai, 4.), Szenes I., Kozma J., Rákóczi, Lakatos I., Szabó R. (Béri, 72.). Maries G. Edző: Tóth János. Kemecse: Szabó A. - Morauszki, Balogh Gy„ Homann, Jeddi, Szilágyi N., Fekete Á. (Karkusz, 88.), Die, Miskolczi, Simtchatcha (IvánZs., 91.), Ádámszki (Polényi T„ 77.). Játékos-edző: Ádámszki Róbert. ____________, Változatos, de nem túl magas színvonalú mérkőzésen a hajrára maradt a döntés: Balogh Gyula tizenegyesét Maries István hárította, de a Kemecse a lefújás előtt nem sokkal így is megszerezte a három pontot érő gólt. A vendégek rászolgáltak a győzelemre. Gól: Polényi T. (88.). Kiállítva: Szilágyi N. (második sárga lap után, 93.). Jó: Maries I., Rákóczi, illetve Szabó A., Simtchatcha, Homann, Fekete Á. (Tudósító: Gebri Pál) ____ ___________________ Tóth János: - Keveset tudtunk megvaló­sítani a saját játékunkból, az ellenfél élt a lehetőséggel, és megérdemelten nyert. Ádámszki Róbert: - Úgy érzem, nagyon sokat tettünk a győzelemért, a nagyon jó Baktalórántházát sikerült legyőznünk. Küzdeni akarásból jelesre vizsgázott a csapatom, gratulálok mindenkinekl________ Tiszalök-Létavértes 0-2 (0-0) Tiszaiök, 150 néző, v.: Nagy A. f iszalök: Gagyi - Daru, Hock F„ Dobos Z„ Vass I., Czifrák, Csáki V. (Papp S., 65.), Fülöp 0., Lakatos K., Sárközi D. (Dobán, 65.), Szabó B. (Bognár A., 80.). Megbízott edző: Ko­Balogh Gyula (balra) tizenegyese ugyan kimaradt, de a Kemecse így is nyert Baktalórántházán vács János. Létavértes: Póser - Szilágyi G, Hajdú L, Kuti K., Engel (Suskó, 84.), Király V. (Nagy T., a szünetben), Gál M., Sigér, Barzsó, Mokánszki (Kertész T„ 80.), Angyal N. Edző: Sándor Csaba.___________________________ Nem ez volt a forduló mérkőzése, de a látottak alapján hazai részről több volt a kilencven percben, főleg, hogy Dobos Zoltán révén tizenegyest is hibáztak. Egyik csapat sem alkotott maradandót, a három pontot az esélyesebb csapat vitte el. Gól: Barzsó (58.), Sigér (70.). Jó: Daru, Czifrák, illetve Barzsó, Gál M„ Sigér, Angyal N. ____________ Kovács János: - A tapogatózó, szürke első félidő végén büntetőt hibáztunk, és nem tudhatjuk, hogy alakult volna a meccs, ha élünk a lehetőséggel. Szünet után sem azon a színvonalon játszottunk, ahogy szerettük volna, két hibánkat gólokkal büntette az ellenfél ____________ Sándor Csaba: - Győzelmünkhöz nagy­ban hozzájárult az első félidő végén hárított büntető. Úgy érzem, megérdemel­ten győztünk a lelkesen játszó Tiszaiök ellen. ___________________________________ Sárospatak-Nagyecsed 0-1 (0-0) Sárospatak, 100 néző, v.: Takács I. Sáros­patak: Braun - Janikó R., Ablonczy, Espák (Tóth Á., 10.). Kerékgyártó, Zsófi D., Kovács Sz., Térjék, Nagy G, Kecskés T. (Horváth Zs., a szünetben), Gönczi (Timkó, 76.). Edző: Zsófi József. Nagyecsed: Makó - Némedi, Markos, Tóth Sz., Patály J., Ascsillán, Bancsi, Balogh J. (Gádzsa, 87.), Bulyáki A.. Marcsek (Ungi, 66.), Kiss T. (Nyíri, 75.). Edző: Feczkó Tamás. ' __________, A mérkőzés elején a vendégek akarata érvényesült, megszerezték a vezetést, és emellett több lehetőséget is kihasználat­lanul hagytak. Szünet után többnyire már mezőnyjátékkal teltek a percek. Gól: Balogh J. (8.). Jó: Kerékgyártó, Ablonczy, Zsófi D., illetve Balogh J„ Bancsi, Bulyáki A., Marcsek, Patály J. ________________________________ Zsófi József: - Küzdöttünk, hajtottunk, megnehezítettük az ellenfél dolgát, de gól nélkül nem tudunk pontot szerezni. Feczkó Tamás: - Ma tíz percig nyújtot­tunk elfogadható teljesítményt, de így is nyertünk._________________________. Hajdúszoboszló-Kótaj 1-0 (0-0) Hajdúszoboszló, 200 néző, v.: Tóth P. Hajdúszoboszló: Groze - Fülöp A., Habi, Sarkadi Z„ László R., Bácsi (Nagy M., 71.), Fekete G. (Kálmán Z„ 87.), Szathmári Zs., Domokos A., Szarvas F„ Domokos I. Edző: Szűcs János. Kótaj: Czenki - Mándi A., Kovács P„ Simon K., Tuturas (Gurcsák, 78.), Torna, Torma I, Szilágyi Z. (Szántó Z., 78.), Istrate, Cseh K. (Tamás P„ 84.), Deme A. Edző: Csorna Dezső. Az első félidőben jól játszott a vendég­csapat, amely a szünet után már nem volt olyan fegyelmezett. Amíg a Kótaj javára nem ítéltek meg két tizenegyest sem, addig a Szoboszló az első büntetőgyanús szituá­ció után megkapta a lehetőséget, és élt is vele. Gól: Domokos I. (11-esből, 70.). Jó: Fülöp A., Habi, Domokos A., illetve Deme A., Mándi A., Szilágyi Z. ______________________ Szűcs János: - Az első félidőt átaludtuk, szünet után már bátrabban játszottunk, több helyzetet is kialakítottunk, és úgy érzem, megérdemelten győztünk. A játékkal FOTÓ: SIPEKI PÉTER nem vagyok elégedett, de ezért is három pontot adnak. ___________________________ Csorna Dezső: - A szerencsésebb csapat nyert egy vitatható tizenegyessel. _________ Tlszakanyár-VárdaSE 1—A (1—1) f iszakanyár, 500 néző, v.: Kiss L. Tiszakanyár Szobonya G. - ifj. Koskovits Gy., Katona R., Orgován Gy., Kiss T. (Pócsi, 21.), Ruska, Lakatos L, Deák T„ Gergely B., Balázsi P, (Csombók Z„ 65.), Gombkötő S. Edző: Koskovits György. Várda SE: Petranics - Lakatos I., Tóth Gy„ Mező Á„ Krizán (Brankovics R, szünetben). Oláh D., SoósT. (Spekker, 58.), Bagin, Hegedűs T„ Fodor A. (Deme B„ 70.), Iván A. Edző: Révész Attila. ___________________________ A rangadó első negyedórájában a vendégek domináltak, de ezt követően a második játékrész derekáig kiegyenlített játékot lát­hatott a közönség. A hajrában robbantott a Kisvárda, és biztos győzelmével visszavette az elsőségét, amit a szombati eredmények alapján 24 órára elvesztett. Gól: Balázsi P. (29.), illetve Soós T. (3.), Bagin (72.), Hegedűs T. (82.), Oláh D. (90.). Jó: Orgován Gy., Deák T„ Gergely B„ illetve Iván A., Bagin, Mező Á., Lakatos I. (Tudósitó: Háda Tivadar) Koskovits György: - Az idei év leggyen­gébb játékvezetését fogtuk ki, és sajnos még a csapatunk fiatal átlagéletkorából adódóan nincs olyan erős, hogy ilyen nyomást kilencven percig elbírjon. _______ Révész Attila: - Az első félidőben a várakozásnak megfelelően a küzdelem dominált, majd szünet után kidomborodott a két csapat közötti különbség, és remek játékvezetés mellett teljesen megérdemel­ten nyertünk. _________________,__________ Ibrány-Hajdúböszörmény 1—0 (1—0) Ibrány, 250 néző, v.: Csorba L. Ibrány: Tóth N. - Kovács M., Kántor Zs., Ignat, Hruska, Kléninger (Horváth N., 78.), Kövér G, Kató l„ Dascal, Adriano (Novák Zs., 87.), Mantena (Zsidó, 70.). Edző: Kovács János. Hajdúbö­szörmény: Tömöri A. - Bogár, Holecz, Tóth Z„ Hortó, Tóth T. (Fehér A., 66.), Andorkó, Szabó M., Reyes (Nagy K., a szünetben), Bogdanovics, Piota. Edző: Papp Ferenc. Végig nagy küzdelem folyt a pályán, az Ibrány nehezen szerezte meg a kötelező győzelmet. Az döntött, hogy a hazaiak kihasználták egyik lehetőségüket, holott már az első félidőben eldönthették volna a pontok sorsát. A kiállítás után nagy nyomás nehezedett az ibrányiak kapujára, de sikerült átvészelni ezt az időszakot, sőt, az ellenakciókból hamarabb bebiztosít­hatták volna sikerüket. Gól: Dascal (37.). Kiállítva: Ignat (második sárga lap után, 37.), illetve Holecz (második sárga lap után, 93.). Jó: Tóth N„ Kántor Zs., Kató I., Kövér G„ Dascal, Illetve Andorkó. Kovács János: - Masszív ellenfelet sikerült legyőzni azzal, hogy csapatként remek teljesítményt nyújtottunk. Gratulálok játékosaimnak!__________________________ Papp Ferenc: - Olyan meccsből is veszte­sen jövünk ki, amelyik nekünk áll. Mást nem tudok mondani. _______ További eredmény: Cigánd-Debreceni EAC2-1. Tabella A bajnokság állása: 1. Várda SE 18 12 3 3 44-11 39 2. Nyírbátor 18 12 3 3 44-13 39 3. Hajdúszoboszló 18 12 2 4 32-13 38 4. Cigánd 18 12 2 4 33-21 38 5. Létavértes 18 11 4 3 42-16 37 6. Tiszakanyár 18 9 7 2 36-17 34 7. Baktalórántháza 18 9 1 8 39-28 28 8. Kemecse 18 8 3 7 32-22 27 9. Nagyecsed 18 8 5 6 26-28 26 10. Debreceni EAC 18 6 6 6 28-26 24 11. Hajdúböszörmény 18 6 3 9 31-27 21 12. Ibrány 18 5 1 12 21-34 16 13. Tiszátok 18 4 2 12 19-47 14 14. Kótaj 18 3 4 11 14-32 13 15. Tuzsér 18 4­14 13-56 12 16. Sárospatak 18 1­17 9-72 3 Labdarúgás Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 18. forduló Szertárosának, Feri bácsinak játszott és nyert is a Szakoly Bállá Krisztián szerezte a második nagyhalászi gólt fotó: sipeki Péter Nagyszekeres-Mátészalka 4-1 (3-0) Nagyszekeres, 100 néző, v.: Szűcs N. Nagyszekeres: Cosmin - Robas, Márton J„ Stef, Pál Á„ Chiodreanu (Papp M.), Szabó P. (Róka Z.), Bartha K., Costea, Homoki G. (Péter 8.), Szilágyi L (Della S.). Játékos­edző: Della Sándor. Mátészalka: Pindzsula - Csorvási (Varga B.), Mészáros G., Makszim G, Pankotai L, Tóth F„ Pálfi IIJ., Rézműves F. (Kósa Sz.), Tóth K„ Botos S„ Mező A. (Pálfi IJ.). Edző: Majoros Imre. A hazai csapat az első félidőben tapasztalt hozzáállással még sokra viheti. Gól: Szilágyi L. 2, Costea. Bartha K„ illetve Botos S. Ifi: 2-0. _________ Della Sándor: - A mai mérkőzésen már jobb hozzáállást láttam a csapattól, remé­lem, ez kitart a folytatásban is. ____________ Majoros Imre: - Sajnos, túl hamar meg­adtuk magunkat, így csak asszisztáltunk a szekeresi győzelemhez. ___________________ Ttszavasvárl-Nagykáltó 1-1 (0-0) Tiszavasvári, 120 néző, v.: Sipos Á. Tlszavasvári: Polgári - Tályai P. (Aszalós T.), Kurucz T„ Szolyka T. (Lajos T.), Gál N„ Lakatos B., Bodnár A. (Gyurján R.), Gyurján A. (Péntek A.), Nagy L, Szolyka G, Fazekas V. (Péntek M.). Edző: Fecsku István. Nagykálló: Pekk - Matejkó G. Hogya Á„ Karaffa, Györki J., Imre J. (Káposznyák M.), Simon I., Piskóti Zs., Málik J. (Dán A.), Marozsán M„ Kurucz T. (Csáki J.). Edző: Borza László. A kezdeti vasvári lendületre a vendégek gyors ellentámadásokkal reagál­tak. A folytatásban akadt néhány helyzet, két szerencsésnek mondható gól, volt küzdelem, de a színvonal elmaradt a várttól. Gól: Szolyka G„ illetve Lakatos B. (öngól). Ifi: 2-1. (Tudósitó: Hankó András) Fecsku István: - Érésnek adom a folya­matot__________________________________ Borza László: - Gyors kontrákra építettünk, ebből a második félidőben voltak iehetősé­geink, a döntetlen reális. _________________ Nylrmada-Nyfrcsaholy 4-1 (2-1) Nyírmada, 150 néző, v.: Kocsis. Nyírmada: Papp G. - Csernák I. (Szikszai A.), Szűcs B„ Mátyus Cs., Danku A., Szabó G, Fejes J. (Szőke I.), Nagy M„ Németh A. (Sebestyén G), Papp Z. (Jóni A.), Ponczók T. (Tóth A.). Játékos-edző: Szőke István. Nyírcsaholy: Kiss E. - Jéri Zs. (Magyart D.), Petrohai M., Bégány Zs. (Putirka B.), Bozsányi J„ Jurkó L, Széles A., Bálint M., Széles Zs. (Ilku T.), Szabó V. (Csuka G), Jónás P. Játékos-edző: Kiss Ervin. Közepes színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. Gól: Németh A. , Szabó G., Papp Z., Tóth A., illetve Mátyus Cs. (öngól). Ifi: 3-2. ________________ Szőke István: - A játékkal nem, az eredménnyel elégedett vagyok. Sokkal jobb játékra lesz szükségünk a következő fordulókban. ____________________________ Kiss Ervin: - Kitűnő játékvezetés mellett az első félidőben végig partiban voltunk, a másodikban viszont már esélyünk sem volt. Balkány-Gyulaháza 3-1 (2-0) Balkány, 200 néző, v.: Papp F. Balkány: Krizsanovszki - Dán F„ Horváth Cs. (Fodor 1), Barna A., Görög T„ Kiss J., Tóth Z., Vass Z„ Ferenczi F. (Göndör I.), Ferenczi M. (Bodai N.), Vasas T. Edző: Farkas Béla. Gyulahá­za: Csáki T. - Molnár G, Gáti Sz., Kapin M. (Gáti S.), Haga S. (Somogyi Cs.), Takács B. , Bombera M. (Petto F.), Deák Z„ Bárdi B.. Bandor J„ Deák B. Edző: Bárdi Attila. Az első félidőben megnyugtató előnyre tett szert a hazai csapat, a másodikban feljavult a Gyulaháza, de a balkányi győzelem nem forgott veszélyben. Gól: Ferenczi M„ Vasas T„ Vass Z. (11 -esből), illetve Bandor J. Ifi: 4-0. (Tudósító: Bárdi Béla) _______________ Farkas Béla: - Az eredmény megfejelő, a játékban lehet javulni.____________________ Bárdi Attila: - Bár ezer sebből vérző csapatunk nem játszott jól, de szegény embert még az ág is húzza, mert a gólon kívül háromszor a kapufát találtuk el. Nylrkarász-Rakamaz 3-2 (1-0) Nyírkárász, 100 néző, v.: Káprály. Nyírkárász: Károly G (Lakatos F.) - Csuka Gy., Rákóczi L., Juhász L. (Tűrik), Liptai D., Horváth G, Hajdú G, Mocsár 6. (Jávor R), Mándi L (Dajka L), Varga J., Dallos L. Edző: Dudás Zoltán. Rakamaz: Gégény B. - Debroczki, Gáspár L, Pólik T., Venczel I., Koczogh I., Balogh J. (Glonczi), Pásztor Zs. (Filetóth), Deák G., Perger, Borbély P. (Farkas). Edző: Veigli Géza. A hazai csapat magának tette nehézzé a mérkőzést. Gól: Csuka Gy. 2 (egyet 11 -esből), Hajdú G, il­letve Deák G. (11 -esből), Pólik T. Kiállítva: Gégény B. (68. perc). Ifi: 1-2. (Tudósító: Dudás János) ___________________________ Dudás Zoltán: - Nem tudom, sírjak vagy nevessek, nagy árat fizettünk a jó játékvezetés mellett kivívott megérdemelt győzelemért, egy olyan csapat ellen, amely biztos fog még meglepetést szerezni. Veigli Géza: - Figyelmetlenek, pontatlanok voltunk mindkét kapu előtt, ez okozta a vesztünket. _____________________________ Fehérgyarmat-Szakoly 0-3 (0-1) Fehérgyarmat, 250 néző, v.: Sinka. Fehér- gyarmat: Koncz T. - Igaz K., Docsa I., Szán­tó I., Lukács L, Országh Zs. (Máté G), Mátéi, Boememisza L, Marian R.Dprea, Varga T. (Varga D.). Edző: Virovecz Pál. Szakoly: Borkó - Kevert S., Szobonya R, Géczi R, Turbucz, Balogh N. (Molnár Cs.), Bíró Zs. (Nagy B.), Palaga R, Kevert K„ Asztalos K„ Madzin I. (Ványi Zs,). Játékos-edző: Boros Gyula. A Fehérgyarmatot a Szakoly a játék minden elemében felülmúlta. Gól: Bíró Zs., Madzin I., Ványi Zs. Ifi: 5-1. (Tudósító: Papp Attila)_____________________________ Virovecz Pál: - Enerváltan, rosszul játszot- tunk, az ellenfél megérdemelten nyert. Boros Gyula: - Úgy gondolom, fegyelme­zett, tudatos, taktikus játékkal, jó képes­ségű csapat otthonában megérdemelten nyertünk. Külön öröm, hogy szertárosunk, Feri bácsi születésnapján értük el ezt a győzelmet, akinek további jó egészséget kívánunk-közöttünk.____________________ Nagyhalász-Záhony 2-1 (0-0) Nagyhalász, 100 néző, v.: Takács A. Nagyhalász: Vattai - Orbán A., Kelemen R., Vincze L. (Csombók II Cs.), Szoboszlai B., Balia J., Kiss l„ Farkas A., Csombók I Cs. (Gulyás J.), Balia K„ Birovercz. Edző: Kató István. Záhony: Szűcs L - Árva B., Kemenyeczki R., Semegi I, Kerepesi L. (Gapati), Czvik S., Balogh S„ Osztolykán E., Séra L. (Semegi J.), Győri Z. Osztolykán M. Edző: Seres Zsolt. A hazaiak csak a három pontnak örülhetnek. Gól: Farkas A.,.Bállá K„ illetve Balogh S. Kiállítva: Kemenyeczki R. (85. perc). Ifi: 2-7. (Tudósító: Orosz Zoltán) ________________________ Kató István: - Időnként dadogott a játékunk, de úgy érzem, megérdemelten tartottuk itthon a számunkra nagyon fontos három pontot.___________________________ Seres Zsolt: - Ilyenkor nehéz bármit mon- dani, jobb, ha most nem is mondok semmit. Mándok-Ú|fehértó 2-1 (0-1) Mándok, 200 néző, v.: Ésik L. Mándok: Bandor F. - Mándoki R„ Balogh N., Balogh T., Angyal Á. (Galambos L), Karasz A., Kóder L, Ignéczi Cs. (Csűrök Cs.), Gombkötő Z., Matyi A. (Miskolczi G), Szabó M. Játékos­edző: Gerliczki Máté. Újfehértó: Gégény L - Ballai Z., Kiss Sz., Horváth G, Jasku L, Lácza Gy. (Szoták J.), Potyók J., Takács L, Szigeti V. (Patlai J.), Biri Á„ Szilágyi Á. Edző: Urr László. A hazai csapatnak nagy nehézsé­gek árán sikerült fordítani a kiválóan játszó Újfehértó ellen. Gól: Szabó M., Gombkötő Z. (11 -esből), illetve Biri Á. Kiállítva: Kóder L (91. perc). Ifi: 2-2. (Tudósító: Tamás Zoltán) ________________________________ Gerliczki Máté: - Azért veszélyes ez a hullámvasút, hogy idegenben kikapunk, otthon pedig majd csak behúzzuk, mert előbb-utóbb ilyen görcsössé válnak a játé­kosok, és tudásuk töredékét tudják csupán nyújtani, mint ahogy azt a mai meccsen is tették. Az ellenfélnek sok sikert kívánok, jól játszott, a győzelemnek viszont éppen ezért nagyon őrülök.__________________________ Urr László: - Kevesen gondolták volna, hogy a nyolcvanötödik perctől a hazaiak fogják húzni az időt, ezalatt begyűjtenek négy sárga és egy piros lapot. Tabella A bajnokság állása: 1. Nagyszekeres 18 13 1 4 46-21 40 2. Nyírmada 18 12 2 4 50-25 38 3. Tiszavasvári 18 11 3 4 29-19 36 4. Mándok 18 10 2 6 34-22 32 5. Szakolv 18 10 2 6 40-34 32 6. Balkánv 18 10 1 7 37-26 31 7. Nyírkárász 18 9 3 6 53-30 30 8. Rakamaz 18 8 3 7 32-26 27 9. Fehérgyarmat 18 8 1 9 29-40 25 10. Mátészalka 18 7 2 9 30-40 23 11. Gyulaháza 18 6 4 8 38-34 22 12. Nagyhalász 18 6 2 10 18-41 20 13. Nagvkálló 18 5 5 8 21-36 20 14. Nyírcsaholv 18 4 4 10 37-52 16 15. Újfehértó 18 2 4 12 27-47 10 16. Záhony 18 2 3 13 20-46 9