Kelet Magyarország, 2012. március (69. évfolyam, 52-77. szám)

2012-03-19 / 66. szám

2012. MÁRCIUS 19.. HÉTFŐ 12 Sport KEUT Megyei n. osztály, Carmo-csoport, 17. forduló Vámosoroszi-TIszakóród 2-2 (1 -1) Vámosoroszi, 120 néző, v.: Csikós. Vámosoroszl: Szaniszló A. - Kádár L, Szaniszló Z„ Kiss Cs., Bezzegh l„ Németh G„ Talpas L. (Kiss D.), Róka R„ Torma I, Ács A. (Váradi M.), Harbula B. Edző: Orosz András. Tiszakóród: Juhász S. - Tóth Zs., Séra P„ Móricz I. (Balogh L), Somogyi Cs. (Kupka N.), Somogyi R. (Császár P.), Somogyi T. (Csíki F.), Császár T, Nagy J„ Kamarás J., Horváth G. Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Harbula B„ Ács A. illetve Kamarás J„ Nagy J. Kiállítva: Császár P. (60. percjlfl: 1-0. _____________________ Orosz András: - Kedvesek voltunk és udva­riasak. Ha emberelőnybe kerülünk, azonnal megzavarodunk, és gólt kapunk. Az utolsó negyedórában megmutattuk, hogy rossz pá­lyán is lehet szépen focizni. Sajnálom, hogy nem győztünk, gratulálok a vendégeknek az egy ponthoz. ____________________________ Ifj. Juhász Ernő: - Itt hagytunk két pontot. Nábrád-Kölcse 3-2 (1-1) Nábrád, 100 néző, v.: Szikora. Nábrád: Horváth J. - Pásztor Z„ Veszprémi F.Tóth A., Keres Sz„ Veszprémi Zs., Pásztor L, Imre M. (Kovács B.), Varga Z„ Tejfel 0. (Horváth M.), Sárai G. Edző: Pásztor Sándor. Kölese: Bartha G. - Juhász A., Bradács S., Sztáraszta F, Sira I Tibor, Sira II Tibor (Nagy A.), Varga Z. (Sira Tamás), Bagó Z., Bandies L, Botos V. (Magula), Szkunzjak. Edző: Simon Csaba. Gól: Sárai G. 2, Tejfel illetve Botos V., Szkunzjak, Sira l T. (70. perc) Ifi: 4-7. Pásztor Sándor: - Megküzdöttünk ma ezért a győzelemért, gratulálok a csapatnak. _____ Simon Csaba: - A tavaszi permetezés megtörtént. _____________________________ Tarpa-Tyukod 2-0 (0-0) Tarpa, 50 néző.v.: Gergely I.Tarpa: Szűcs K. - Simon J„ Csapó K. (Kun I.), Vakarcs l„ Leves R„ Tóth I. (Csapó A.), Rózsa R„ Veres Cs. (Varga J.), Varga A., Riskó I, Bíró J. Edző: Tóth István. Tyúkod: Iricsek D. - Orosz Cs., Tóth F. (Szabó N.), Bócsi Gy. (Kasu A.), Orosz A., Sipos M., Németh M„ Kiss R., Nagy Z., Pólyák Cs. (Kasu E.), Kádás R. Edző: Nagy Ferenc. Gól: Rózsa R., Bíró J. Hl: 3-5. Tóth István: - Nehezen, szivatóval, de beindultunk, ______________ Nagy Ferenc: - Fiatal csapatom ma ennyire volt képes. ______________________________ Gelénes-Csenger 1-1 (1-1) Gelénes, 80 néző, v.: Maleskovits. Gelénes: Csordás A. - Molnár Gy., Varga G., Kósa S., Danó K., Kósa IIL, Kósa IL (Kovács P. Kokas L), Ruha L, Lakatos I., Szegedi A., Kokas A. Edző: Fülöp Károly. Csenger: Kosztyú Cs. - Zámbó A., Zámbó K„ Gere L (Nagy R.), Jóbi M., Nyerges D., Juhász F, Tóth Z. (Lakatos I.), Mona A. (Juhász P). Kertész J., Katona P. Edző: Barcsay István. Gól: Szegedi A., illetve Nyerges D. Kiállítva: Zámbó K. (85. perc). Hl: 0-9. ______________________________ Fülöp Károly: - Nagy akaraterő, hősies küz­delem, megérdemelt döntetlen. Gratulálok, és köszönetét mondok játékosaimnak az elért eredményhez!_______________________ Barcsay István: - Sok mindennel meg kellett küzdenünk, de a gyenge teljesítmény­re nincs magyarázat. Remélem, a következő mérkőzésen javltunk. Gratulálok az ificsapat győzelméhez! _________________ Klspalád-Tisztaberek 0-7 (0-5) Kispalád, 250 néző, v.: Papp I. Kispalád: Szeifer T. - Nagy Zs., Szécsi E. (Sturavics T), Algács Z., Sankó B., Algács T, Algács M, Farkas Z. (Lázár Cs.), Farkas D., Sankó J„ Algács E. Játékos-edző: id. Algács Tibor. Tisztaberek: Makai - Szabó L, Licz B„ Sturovics G. (Nyisztor T.), Bodó G„ Bodó R. (Molnár R.), Bencze Á„ Fehér T. (Rudnák R.), Balogh A., Kálló A., Lázár B. (Lázár R.). Edző: Orosz! István. Gól: Balogh A. 3, KállóA 2, Lázár B., Bodó R. Ifi: 1-4. _________________ Id. Algács Tibor: - Nem voltunk a helyzet magaslatán, megérdemelt vendégsiker. Oroszl István: - Szimpatikus ellenféllel szemben a vártnál könnyebb győzelmet arattunk - látványos játékkal. _____________ Tiszamenti SE-Nyfrmeggyes 1-4 (0-3) Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Gergely S. Tiszamenti SE: Papp S. - Filep R., Herczegh A., Szabó J„ Szabó K., Hornyák M„ Kovács II G. (Szűcs A.), Zakor D. (Kovács IG.), Szűcs G. (Tóth J.), Baráth L, Popovics P. (Széplaki S.). Edző: Szabó Gusztáv. Nylrmegyes: Tóth M. (Kissgyörgy P.)- Hornyák Zs. (Szép G.), Batizi G., Székely Zs., Szondi T., Miklós T. (Bodzán L), Nagy Zs., Gere Zs., Kiss L, Éles Á„ Tóth F. Edző: Tóth László. Gól: Baráth L (11 -esből), illetve Éles A. 2, Miklós T„ Gere Zs. Ifi: 4-2. Szabó Gusztáv: - A második félidő és a helyzetek alapján reális lett volna a győ­zelmünk. Ennyi helyzettel és kapufával két meccset meg lehetett volna nyerni. Tiszta szl- vemből örülök Fácska Ottó visszatérésének! Tóth László: - A mai mérkőzésen mutatott akarat és határozottság eredménnyel is párosult-végre. _________________________ Szatmárcseke-Beregdaróc 2-0 (2-0) Szatmárcseke, 40 néző, v.: Tóth I. Szatmárcseke: Pásztor Sz. (Molnár K.)- Hon/áth A., Jávor S. (Csernyi L), Czibere Z., Kóczé G., Varga Gy., Volkán R. (Bakó G.), Bozsányi I., Ötvös J. (Orsolyák A.), Bozsányl L, Bőnyei Zs. (Pasku Zs.). Edző: Kelemen József. Beregdaróc: Manzák J. - Kollár P, Lizák B„ Varga T„ Bakó Z„ Ecsedi Á„ Veres R. (Szász K.), Simon Cs. (Costel J.), Monif, Kollár L (Simon K.), Hami. Edző: Csekő József. Gól: Varga Gy..Volkán R. Ifi: 3-1. _______________ Kelemen József: - Nagyon jó iramú mér­kőzésen, korrekt játékvezetés mellett hál’ istennek itthon tartottuk a három pontot. Gratulálok a fiúknak! _____________________ Csekő József: - Megmutattuk, hogy nem szabad minket leírni, kis szerencsével ponttal vagy pontokkal távozhattunk volna. Jobbu­lást kívánunk az ellenfél kapusának!________ Tunyogmatolcs-Mérk-Vállaj 5-3 (3-2) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Tömöri. Tunyogmatolcs: Erdődi Gy. - Kovács F. (Löké J.), Kiss I., Szarka Sz. (Vincze R.), Somo­gyi Z., Kissgyörgy T., Barát G„ Mikes B., Tisza S„ Franku A.. Mikes G. Játékos-edző: Mikes Ferenc. Mérk-Válla|: Szakács R. - Soltész L, Schufter Sz., Antal Z„ Rostás L, Bodó R., La­katos J„ Szimuly G„ Haga R., Jávori S. (Reszler Á.), Demeter S. Edző: Szakács Róbert. Gól: Mikes G. 2, Somogyi Z., Barát G., Tisza S., illetve Lakatos J. 2, Demeter S. Ifi: 3-3. Mikes Ferenc: - Az öt gólnak örülünk, más- nak nem lehet. Isten éltesse a Sándorokat! Szakács Róbert: - Kitűnő játékvezetés, nekünk pedig sikerült saját magunkat megverni. A Carmo-csoport állása: 1. Tisztaberek 17 12 2 3 54-25 38 2. Tiszakóród 17 11 5 1 47-26 38 3. Tunyogmatolcs 17 11 3 3 54-29 36 4. Csenger 17 10 4 3 54-20 34 5. Nyírmeggyes 17 9 4 4 60-34 31 6. Kölese 17 8 4 5 61-42 28 7. Tarpa 17 8 3 6 46-40 27 8. Vámosoroszi 17 7 5 5 45-34 26 9. Mérk-Vállaj 17 7 2 8 50-41 23 10. Tiszamenti SE 16 6 2 8 42-50 20 11. Szatmárcseke 17 5 2 10 29-44 17 12. Gelénes 17 5 1 11 35-57 16 13. Tyúkod 17 4 3 10 28-49 15 14. Kispalád 17 4 2 11 30-53 14 15. Nábrád 17 4 1 12 25-52 13 16. Beregdaróc 16 2 1 13 21-75 7 Vereség, de még él a remény kézilabda. A férfi kézilabda BL nyolcaddöntőjének első mér­kőzésén a Veszprém három­gólos (31-28) vereséget szen­vedett a spanyol Ademar León otthonában, így megmaradt az esélye a továbbjutásra. sportszoiyiu Képek. Helyi és nagyvilági sport Császár Gábor tizenegy gólt szer­zett Leonban fotó: internet Totó All. heti, 2. fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. Dortmund-Bremen 1-0 1 2. Augsburg-Mainz 2-1 1 3. Hamburg-Freiburg 1-3 2 4. Leverkusen-Mönchengladbach 1-2 2 5. Nürnberg-Wolfsburg 1-3 2 6. Hertha BSC-Bayern München 0-6 2 7. Kaiserslautern-Schalke 1-4 2 8. Hannover-l.FCKöln 4-1 1 9. Sevilla-Barcelona 0-2 2 10. Parma-Milan 0-2 2 11. Fiorentina-Juventus 0-5 2 12. Catania-Lazio 1-0 1 13. Internazionale-Atalanta 0-0 X 14. Udinese-Napoli lapzárta után Labdarúgó megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 17. forduló A képpel ellentétben nem a Volán-Sényő maradt alul a Nyirtugos elleni mérkőzésen fotó: racskó tibor Geszteréd-Nyirgyulaj 0-2 (0-2) Geszteréd, 200 néző, v.: Bendik J. Geszteréd: Papp T. - ifj. Papp Zs., Zakariás Z. (Obsitos Zs.), Serbán D., Vasas L. Fekete Cs. (Mé­száros J.), Villás N. (Kiss L), Vass D., Nagy S„ Szemén Zs., id. Papp Zs. Edző: Vránszki Péter. Ny(rgyula): Kecskés G. - Franku Sz., Kocsis P, Baksa Cs., Konyha Cs. (Sulomán), Erdei L, Berecz A., Szép T, Újfalusi A. (Ló­ránt), Kerekes M., Hon/áth K. Edző. Lukács Tibor. Gól: Horváth K„ Baksa Cs. Ifi: 1-6. Vránszki Péter: - Nagyon akartunk, nagyot küzdöttünk, de továbbra is góllövő kerestetik._______________________________ Lukács Tibor: - Nehezen sikerült a lelkes el­lenfelet legyőznünk, de mindent összevetve megérdemelten nyertünk._________________ Terem-Nylrpazony 2-0 (0-0) Terem, 150 néző, v.: Hegedűs I Cs. Terem: Sütő 0. - Liebl A., Téger I., Molnár Sz., Bégányi Zs., Vángel Sz., Huszti T. (Erdei Cs.), Lamos D. (Kópis G.), Góznel K., Virág G. (Sveibli B.), Osváth Sz. Edző: Körmös Miklós. Nylrpazony: Tóth Z. - Fehér A., File Zs., Bodnár B. (Papp T), Kvaka Á„ Szűcs G. (Somogyi G.), Bukovenszki Z. (Szondi S.), La­dik S„ Tóbiás Cs., Bodnár T, Vincze Gy. Edző: Kovács Ottó. Gól: Osváth Sz. 2. Kiállítva: Szondi S. 178. pert). Hl: 5-2. ______________ Körmös Miklós: - Az eredménnyel elége­dett vagyok, de a játék hagy kívánnivalót maga után. Korrekt játékvezetés mellett gratulálok a Nyirpazonynak, további sok sikert kívánok nekik!______________ Kovács Ottó: - Közel nyolcvan percig tartottuk magunkat. A kiállítás utáni utolsó tíz percben kerekedett felül a Terem. Kálmánháza-Napkor 3-3 (0-2) Kálmánháza, 100 néző, v.: Tordai. Kálmánháza: Szőke Cs. - Doboveczki I., Dankó Zs. (Erdei L), Papp N., Marcsek T„ Erdei G., Lukács G., Petics I. (Erdei T.), Nyikita N. (Szilágyi K.), Osikóczki I. (Markovlcs L), Szabó K. (Mezei G.). Edző: Hajdú Pál. Napkor: Nádasdi Sz. - Pljutylnszklj A., Tóth P, Gilányi L. (id. Fekete Z.), Nagy A., ifj. Fekete Z„ Szalmási I. (Török J.), Nagy J„ Somogyi L. (Nagy D.), Bodnár G., Szabó S. Játékos-edző: Fekete Zoltán. Gól: Markovics L, Lukács G„ Marcsek T., illetve Nagy J., Pljutyinszkij A., Bodnár G. Kiállítva: Papp N. (20. perc), illetve ifj. Fekete Z. (20. perc). Ifi: 1-3.1-3. __________________ Hajdú Pál: - Fordulatos mérkőzésen az első félidőben nagy előnyt adtunk az ellenfélnek. A második félidőben - mindent egy lapra feltéve - meg is fordítottuk, de az utolsó perc hibái miatt döntetlent hoztunk ki. __________ Fekete Zoltán: - Kettő nullás vezetés után végeztünk döntetlenre, amit nagyon saj­nálunk. de ez is a mi csapatunk, becsülettel tesszük a dolgunkat továbbra is. Gratulálunk az ifjúsági csapatnak a győzelemhez! _______ Volán-Sényő-Nyfrlugos 2-1 (1-0) Sényő, 150 néző. v.: Major 0. Volán-Sényő: Minya D. - Sándor L. Puskás L, Tóth G., Minya G., Gégény Zs. (Hódi G.), Szitái R., Lakatos L (Kovács B.), Haburcsák K. (Csobán B.), FileZ. (Haburcsák D.), Illák A. (Mezei B.). Edző: Rubóczki Tibor. Nylrlugos: Kriston D. - Danka Z„ Csákányos T„ Sinka M., Kupecz A. (Jakab N.), Kósa B., Kremiczki F, Pelyák D. (Harcsa T). Kereki A., Balogh L. (Sinka 1_), Tóth N. Edző: Dzsudzsák András. Gól: Szitái R. (11-esből), Haburcsák D., illetve Kereki A. Uh 6-1. ___________________ Rubóczki Tibor: - Ezen a szép derűs napon csak a három pontnak tudunk örülni. Ezt a három pontot Knobok Sándor és József nevű szponzorunk névnapjára ajánlja fel a csapat. Dzsudzsák András: - Már az elindulásunk sem volt valami bíztató, és ezt átvittük a mérkőzésre is. Akaratgyengén nem lehet meccset nyerni. __________________________ Apagy-Nylrlbrony 0-5 (0-1) Apagy, 15 0 néző. v.: Oláh IZ. Apagy: Zsalutkó D. - Támba T„ Hegedűs L, Szalka N., Bedécs Gábor (Soós D.), Tarr F, Bakró A., Kozák R„ Bedécs Gergő, Jakab J. (Korpás Z.), Jakab R. (Csökmei I.). Edző: Szegfű Mihály. Nyirlbrony: Jenei N. - Törő J„ Kriston R„ Konzili T. (Asztalos P), Papp Zs., Imre L. (Papp G.), Vlgh Zs., Bárdos A. (Vida M), Marincsák R„ Galamb P, Szegedi L. Játékos­edző: Papp Zsolt. Gól: Vlgh Zs. 2, Galamb P, Vida M„ Marincsák R. Ifi: 0-1. _____________ Szegfű Mihály: - A mai teljesítményünk egy nagy nulla, játékosaink elfelejtettek futbat- lozni, megérdemelten nyertek a vendégek. Papp Zsolt: - A „mumus" otthonában, úgy gondolom, magabiztos játékkal, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatom minden egyes tagjá­nak, mert sokat tettek a győzelemért! ___ Kállósemjén-Nyfrtelek 1-5 (0-1) Kállósemjén, 80 néző, v.: Kósa Gy. Kállósemjén: Árpád J. - Várnai R„ Károly K. (Séra D.), Fodor Gy., Nyeste D„ Szűcs D„ Rózsás J., Szűcs I. (Nyisztor E.), Király T, Jávor N., Bodnár R. Játékos-edző: Várnai Róbert. Nyír­telek: Szabó Z. - Karasz L. (Vékony A.), Kiss A., Bárány L„ Nagy D., Potornai M„ Kóka K., Márton P. (Künstler A.), Minya P, Kovács I. (Dankó G.), Balázs K. (Dankó Z.). Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Várnai R. illetve Kovács 1.2, Kiss A., Nagy D„ Potornai M. Ifi: 0-2. ______ Várnai Róbert: - Sajnos, nem tudtuk megnehezíteni a bajnokesélyes dolgát. Gratulálunk az ellenfélnek, és további sok sikert kívánunk nekik!_____________________ Ember Roland: - Rossz minőségű pályán, kitűnő játékvezetés mellett, megérdemelt három pontot szereztünk. Ófehértó-Levelek 2-3 (0-2) Ófehértó, 150 néző, v.: Kormány. Ófehértó: Papp D. - Kun K„ Baráth K„ Tóth T. (Kiss R.), Tóth P. Csoba D., Lapos Z., Vadicsku I. (Pekács Zs.), Ruszinkó B., Csíki L, Bencs A. Edző: Lőrincz Sándor. Levelek: Varga Gy. - Pásztor J.. Gebri Gy., Szabó D., Herczku G. (Svelta Z.), Varga Z. (Tóth A.), Moravcsik G., Takács J. (Hedermann G.), Pekk T. (Pusák L), Lakatos Zs. (Csekk A.), Sipos J. Edző: Majláth Sándor. Gól: Bencs A., Tóth P, illetve Szabó D„ Csekk A., Pásztor J.lfh0-2._______________________________ Lőrincz Sándor: - Nincs mit mondanom. Majláth Sándor: - Az első félidőben a kettő nullás vezetésnél azt hittük, megnyertük a meccset, ami nem először fordult elő. A második félidőben nagy ziccereket hagyott ki az ellenfél, mi pedig berúgtuk. A győzelmet a szertárosunknak ajánljuk, mielőbbi jobbulást kívánunk neki! __________________________ Nyirmihálydi-Nyí rvasvári 0-7 (0-0) Nyírmihálydi, 120 néző.v.: Fábián. Nylrmlhálydi: Sebők Zs. (Sebők A.) - Sebők J„ Gyöngyösi A. (Vezán A.), Bódi F, Szilágyi A.'(Nagy Zs.), Hlács A., Balogh J., Balogh A., László Z., Balogh I., Lakatos J. Játékos-edző: Sebők András. Nyírvasvárl: Opre R. - Pető G„ Lengyel L, Kovács Á„ Szarka I. (Serbán T), Kovács J. (Nagy B.), Kóka M. (Bukovenszki G.), Tóth B„ Székelyi N., Csige I., Petrás M. Edző: Berettyón Gábor. Gól: Székelyi N. 3, Szarka I., Lengyel L, Tóth B. (11 -esből), Nagy B. Ifi: 1-4. ______________________ Sebők András: - Ha az első félidőben berúgjuk a helyzeteinket, másképp alakult volna. A második félidőre erőnlétileg elfogy- tunk. Gratulálok a vendégeknek! _ Berettyón Gábor: - Az első félidőben nagyon pontatlanul, a másodikban viszont nagyon gólerősen játszottunk. A Díjözön-csoport állása: 1. Nyírtelek 17 13 2 2 49-15 41 2. Nyírgyulai 17 13­4 40-14 39 3. Levelek 17 11 6­33-14 39 4. Terem 17 11 3 3 52-27 36 5. Volán-Sényő 17 11 1 5 38-20 34 6. Ófehértó 17 9 1 7 54-35 28 7. Apagy 17 8 3 6 41-29 27 8. Nyírvasvári 17 7 4 6 34-23 25 9. Nyirtugos 17 6 2 9 20-28 20 10. Napkor 17 5 5 7 20-28 20 11. Nvíribronv 17 5 4 8 29-31 19 12. Kálmánháza 17 5 4 8 24-39 19 13. Nvírpazonv 17 4 3 10 22-36 15 14. Geszteréd 17 3 3 11 14-44 12 15. Kállósemjén 17 2 1 14 17-42 7 16. Nyírmihálydi 17 1 2 12 10-72 5 Labdarúgás: megyei II. osztály Selyember-csoport, 17. forduló dói i. uM 9 Kék-Fényeslltke 3-2 (2-0) Kék, 150 néző, v.: Vasas J. Kék: Himmer - Tóth P, Kmecz, Kriser, Mondok (Torma), Szurcsik G. (Háda), Erős P, Poór B. (Győri A.), Tóth G. (Sebestyén L), Csáki A., Nyerges J. (Pelsőczi). Edző: Búzás Lajos. Fényeslltke: Jánvári K. - Lesku P, Rusznák S., Bakó G. (Toma J.), Révész Zs. (Kertész Zs.), Nagy Z. (Sáveczki F), Sárkány G., Lupcsa Cs., Herczku V., Nagy B., Balogh K. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Tóth G. 2, Csáki A. Illetve Nagy B„ Sárkány G. Ifi: 3-2. Búzás Lajos: - Sportszerű mérkőzésen a 75. percig a kezünkben tartottuk a meccset, majd magunkra hoztuk az ellenfelet, de a győzelmünk így is teljesen megérdemelt. Gratulálok a fiúknak a szép skalphoz! _______ Nagy Zoltán: - Nem bírtuk el két megha­tározó játékosunk hiányát. Nagyon későn kezdtünk el futballozni, a második félidei teljesítményünkkel úgy érzem, az egy pontra rászolgáltunk volna. ____________________ Vasmegyer-Pátroha 1-2 (1-0) Vasmegyer, 160 néző, v.: Resán G. Vasmegyer: Szabolcsi N. - Dankó M., Tardi Zs., Bárdi K„ Samu L, Bilecz J„ Bodó I. (Tóth M.), Benes Zs. (Papp B.), Laskai F. (Makula G.), Sikoczki I., Lábas P. Edző: Bodó Attila. Pátroha: Mudri A. - Csikós A., Lelt J., Borku T„ Simák Zs., Varga R., Kósa S. (Bóti R.), Bencze M. (Korbács B.), Hamza A. (Kovács S.), Hon/áth F. (Miczi).Tóth Sz. Játékos­edző: Lelt József. Gól: Lábas P. illetve Csikós A. 2. Hb 9-1. __________________________ Bodó Attila: - A második félidőben bent maradtunk az öltözőben, közünk nem volt a játékhoz. ______________________________ Lelt József: - Csapatom erejét mutatja, hogy vesztes helyzetből is fel tudtunk állni. Úgy gondolom, hogy sokat tettünk a győze­lemért, a sors igazságtalansága lett volna, ha ez nem sikerül. ________________________ Pap-Újdombrád 3-4 (0-2) Pap, 120 néző, v.: Mónus G. Pap: Kovács Zs. -Onder G„ Kői Z., Takács R., Pálinkás T„ Nagy A. (Demjén T), Szabó Á„ Kovácsi (Dallos L), Vass J., Kriston L, Borbély G. (Kovács Sz.) Edző: Dallos László. Újdombrád: Sinka Gy.- Fodor T. (Szölősi A.), Szölősi L, Kernács Jó­zsef, Hegedűs L. (Oláh A.), Tóth B. (Sipos J.), Kernács János, Geri K. (Lehoczki M.), Lakatos Z„ Sinka J. Edző: Fabók István. Gól: Onder G„ Szabó A., Kriston L. illetve Tóth B. 2 (egyet 11 -esből). Geri K., Lakatos Z. Ifi: 3-3. Dallos László: - A végjátékban majdnem megszereztünk az egy pontot. Gratulálok a jó erőkből álló vendégeknek a győzelemhez! Fabók István: - Ez már kezd alakulni, a tá­madójátékunk tűrhető volt, bár a bekapott góljainkat az ovifociba szokták megadni. Dombrád-Demecser 5-2 (2-1) Dombrád, 100 néző.v.: Kriser. Dombrád: Kovács T. (Nagy G.) - Molnár M., Lévai Cs., Kató Cs., Huszti P, Révész J., Andrejcsik D. (Lakatos A.), Tamás B„ Bodnár Z. (Lukács), Csillik Gy. (Mudri B.), Bodnár S. (Oncsó M.) Játékos-edző: Kovács Tibor. Demecser: Fintor S. - Gombkötő J„ Varga E„ Mihalovics L. (Varga D.), Varga T. (Lakatos P), Kertész L, Tóth A., Bódi T. (Gombkötő I), Kocsis Z„ Kantár L. (Frindik A.), Benkő A. Játékos­edző: Gombkötő József. Gól: Csillik Gy. 3, Tamás B., Révész J. illetve Tóth A. 2. Ifi: 0-4. Kovács Tibor: - Kellemes vasárnap délután, szórakoztató játék. Gratulálok a fiúknakl Gera Sándor vezetőségi tag: - Sportszerű mérkőzésen az első és az utolsó gólt mi rúgtuk. Sajnos, közben az egységesebb hazai csapat kihasználta a védelmi hibáinkat. Székely-Ajak 0-5 (0-3) Székely, 250 néző.v.: Czene. Székely: Már­ton N. - Fuziák L, Oláh Z„ Szilágyi Cs., Illés J. (Csorba Cs.), Szilágyi I., Papcsák N. (Bagoly I.), Szilágyi L, Minyin, Kantár J., Karaffa Z. (Szakács Z.) Játékos-edző: Vitalij Minyin. Ajak: Leskovics A. - Tóth R., Barati l„ Folytán Z., Sütő N., Kovács Cs., Magyar P, Horváth A. (Szarvas G.), Magyar R„ Paráda R. (Dzsubák B.), Jenei A. Edző: Szanyi János. Gól: Magyar R. 2. Kovács Cs. 2, Barati I. Hl: 4-0. _________ Vitalij Minyin: - A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, ennyire voltunk képesek. Gratulálok az ifiknek! _____________ Szanyi János: - Jó, hogy örömet tudtunk okozni a bennünket elkísérő szurkolóinknak. Petneháza-Anarcs 1 -2 (0-1) Petneháza, 50 néző, v.: Lippa. Petneháza: Tóth L. - Varga M., Éles III, Nagy I. (Kasza R.), Ragó G. (Tóth J.), Ambrus R., Elek Cs., Ma­jor B. (Bárdi A.), Búzás J., Éles 11, Szteszkó M. Edző: Tóth János. Anarcs: Mucsicska - Simon Z. (Smajda I), Takács J. (Feigel), Ko­vács A., Bakó G., Somogyi A., Molnár I, Lippai G. (Molnár I.), Kenéz L, Varga D. (Lakatos F), Sajtos R. Edző: Szilágyi Dániel. Gól: Éles IIT. (11 -esből), illetve Sajtos, Somogyi A. Kiállítva: Kasza R. (87. perc), illetve Kovács A. (77. perc). Ifi: 5-0. ________________ Szilágyi Dániel: - küzdelmes mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert._______________ Nyírtass-Gávavencsellő 0-5 (0-3) Nyírtass, 80 néző, v.: Nagy Cs. Nyírtass: Ferka A. - Koós I., Tóth I. (Tóth L), Fodor J. (Hon/áth A.), Somogyi G. (Takács G.). Hon/áth I, Mes­ter Zs., Veres G., Almási Z. (Varga A.), Pócsi L, Batta B. (Szilágyi A.) Edző: Tóth Lajos. Gávavencsellő: Simkó - Paulik (Gégény), Veres, Lakatos, Bodnár, Köteles, Mogyorósi, Papp (Körösi), Anderka (Majchrovics), Balogh (Gyöngyösi), Brandies (Kiss G.). Játékos-edző: Hengsperger András. Gól: Brandies 2, Balogh, Anderka, Gégény. Kiállft­va: Horváth 1(75. perc). Ifi: 1 -0. _________ Tóth Lajos: - Megérdemelt vendégsiker született. Nemcsak én, hanem mások is szégyelljék magukat! ____________________ Hengsperger András: - Amiért jöttünk, a három pont - szerencsére megvan. Boldog névnapot kívánok a Sándoroknak és a Józsefeknek! ________________ Rohod-Vaja 3-1 (2-0) Rohod, 200 néző, v.: Tömöri L. Rohod: Papp J. - Pataki G„ Sánta I, Gazdag A., Tóth B„ Baráth B„ Fecsku I., Lippai I. (Balogh N.), Dobronyi J. (Csuka N.), István G., Tóth F. (Kiss Z.) Játékos-edző: Gazdag Attila. Vaja: Tóth T. - Gdovin J„ Simák J., Kiss A., Kiss Cs., Soltész Á„ Soltész B., Nagy H„ Hudák P, ifj. Zakor J. (id. Zakor J.), Kun Cs. Edző: Kun Miklós. Gól: Fecsku, Tóth B„ Gazdag illetve NagyH. Ifi: 2-JL _________________________ Gazdag Attila: - Lehet, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de a tavaszt meghozta Rohodnak. Gratulálok a fiúknak! __________ Kun Miklós: - A gyenge játékvezetésnél talán csak a mutatott játék volt rosszabb. A góljainkat szerencsétlenül, pontrúgásbót kaptuk. Gratulálok az ifiknek, hogy győzel­mükkel megőrizték az első helyüket! A Selyember-csoport állása: 1 Dombrád 17 12 2 3 68-25 38 2. Fénveslitke 17 12 1 4 53-22 37 3. Rohod 17 11 4 2 50-21 37 4. Ajak 17 11 3 3 48-13 36 5. Újdombrád 17 10 6 1 53-21 36 6. Kék 17 9 3 5 50-33 30 7. Pátroha 17 9 1 7 39-29 28 8. Vaja 17 7 2 8 39-37 23 9. Vasmegyer 17 6 4 7 30-32 22 10. Anarcs 17 6 4 7 35-44 22 11. Gávavencsellő 17 6 3 8 41-34 21 12. Székely 17 6 3 8 38-42 2Í 13. Pap 17 6­11 35-51 18 14. Petneháza 17 3 2 12 22-57 11 15. Demecser 17 2­15 26-119 6 16. Nyírtass 17­2 15 22-70 2