Kelet Magyarország, 2011. szeptember (68. évfolyam, 204-229. szám)

2011-09-12 / 213. szám

12 Sport KELET 2011. SZEPTEMBER 12.. HÉTFŐ G LABDARÚGÁS: MegyeilLosztály, Carmo-csoport, 4. forduló M, |j Tisztaberek-Vámosoroszi 7-4 (5-1) Tisztaberek, 50 néző, v.: Balogh L. Tisztabe­rek: Makkai Z, - Mester A„ Sturavics G. (Ko­vács P.), Licz B„ Bodó G. (Nyisztor T.), Bodó R. (Bence Á.), Fehér T„ Balogh Á„ Lukács N. (Gombos M.), Lázár R„ Lázár B. (Molnár R.). Edző: Oroszi István. Vámosoroszi: Mándi P. (Szaniszló Á.) - Kiss Cs„ Bezzeg l„ Csernyi A„ Szaniszló Z„ Torma l„ Róka R„ Bakk T. (Váradi M.), Németh G. (Talpas L), Ács A., Harbula B. Edző: Orosz András. Gól: Fehér T. 2, Balogh Á. 2, Lukács N„ Lázár B„ Lázár R. (11 -esből), illetve Harbula B„ Ács A. (11 -esből), Talpas L, Kiss Cs. Ifi: 0-3. ________________ Oroszi István: - Húsz perc alatt sikerült eldöntenünk a mérkőzést. A négygólos előnyünk tudatában már nem úgy koncent­ráltunk, de így is egy közönségszórakoztató meccset játszottunk. _______________ Orosz András: - Gyengeségből ötösre vizsgázott a csapat. Mi négy óra tizenöt perckor kezdtünk, a hazaiak négykor. Ezalatt a negyed óra alatt kaptunk négyet, és már nem volt kérdés, hogy melyik csapat nyeri a meccset. Kölcse-Tarpa 7-2 (3-1) Kölese, 150 néző, v.: Czene. Kölese: Bartha G. - Róka Z. (Németh I.), Juhász A., Homoki D., Sira Tamás, Varga Z„ Kövesligeti L, Bakó Z„ Bandies L, Bartha T„ Magula. Edző: Simon Csaba. Tarpa: Szűcs K. - Veres R., Csapó K„ Rózsa A., Kovács A., Rózsa R., Simon Sz., Tóth I. (Ábrám), Ács G. (Kun I.), Tórös L. (Varga A.), Bíró J. Edző: Szécsi Szabolcs. Gól: Bartha T. 2, Magula 2, VargaZ. 2 (egyet 11-esből), Bandies L, illetve Tóth I., Bíró J. Ifi: 10-1. Simon Csaba: - Azok az emberek mindent megtettek a sikerért, akikre mindig lehet szá­mítani, míg a többiek ezúttal sem voltak itt. Gratulálok a fiúknak és az ifiknek egyaránt! Körönjük szurkolóink biztatását! Szécsi Szabolcs: - Megtanulhattuk ma, hogy a futballt gólra játszók. Roppant élvezetes és jó mérkőzés volt, egyedül nekem nem tetszett. A közmunkaprogramnak teljes mértékben megfelelünk, ez pedig nem más, mintanyúlprogram. Nyírmeggyes-Beregdaróc 6-1 (4-1) Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Piskóczi. Nyír­meggyes: Krizsanovszki - Éles R., Székely Zs., Batizi G., Hornyák Zs., Gere Zs. (Bodzán L), Nagy Zs. (Kiss L), Éles B., Kiss A., Batizi- Pócsi N„ Pető Á. (Batizi-Pócsi S.). Edző: Tóth László. Beregdaróc: Kiss Z. - Bakó Z., Lizák B„ Varga T, Simon K„ Szász K„ Simon Cs., Ecsedi Á„ Kovács L (Mandzák J.), Kiss R. (Budai I.), Veres R. Edző: Csekő József. Gól: Éles R. 2, Éles B. (11 -esből), Pető Á., Batizi-Pócsi N., Székely Zs., illetve Kiss R. Kiállítva: Kiss A. (49. perc), Batizi G. (75. perc), illetve Ecsedi Á. (25. perc), Simon K. (75. perc). Ifi: 9-0. Tóth László: - Remek labdarúgó időben kezdődő, futballnak induló mérkőzés az erélytelen, gyenge játékvezető tevékenysé­gének köszönhetően pankrációvá változott. Ezek után sajnos még annak sem tudok örülni, hogy hat gólt rúgnunk. __________ Csekő József: - A négy kiállítás egyáltalán nem volt benne a mérkőzésben. A végered­ményt túlzónak tartom, viszont hozzáte­szem, hogy jobb csapat ellen szenvedtünk vereséget. „ .. . T yukod-Szatmárcseke 2-3 (0-1) Tyúkod, 120 néző, v.: Gergely S. Tyúkod: Iricsek D. - Fekete S„ Kasu J„ Ináncsi L, Bócsi Gy., Fekete P. (Nyerges 0.), Tóth F. (Horváth Z.), Kiss R., ifj. Nagy F. (Nyéki B.), Orosz A., La­katos I. Edző: Nagy Ferenc. Szatmárcseke: Pásztor Sz. - Bozsányi I., Jávor S., Czibere Z., Kóczé G., Mursa F., Volkán R„ Varga Gy. (Csernyi L), Kerekes M., Kovács R. (Bőnyei Cs.), Bőnyei Zs. Edző: Kelemen József. Gól: Kiss R., Nyerges 0., illetve Mursa F., Kerekes M„ Bőnyei Zs. Ifi: elmaradt. Nagy Ferenc: - A döntetlen reálisabb lett volna. ________________________ Kelemen József: - Elég jó iramú mérkőzé­sen, nagy kapusbravúrokkal, a sírból hoztuk vissza a három pontot. Megérdemelten nyertünk, gratulálok a fiúknak! Tiszakóród-TiszamentiSE 4-1 (0-0) Tiszakóród, 80 néző, v.: Tömöri L. Tiszakóród: Juhász S. - Tóth Zs„ Móricz l„ Séra P., Császár P., Somogyi Cs. (Kiss L), Somogyi R., Somogyi T. (Varga D.), Nagy J„ Horváth G„ Tolnai T. (Hopka N.). Edző: ifj. Juhász Ervin. Tiszamenti SE: Papp S. (Kiss Á.) - Balogh N„ Széplaki S., Szabó J., Szabó K„ Hornyák M., Tar Z., Zakor D„ Szűcs G. (Új­vári I.), Tóth Zs., Baráth B. (Simon S.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Nagy J., Hopka N., Varga D„ Császár P„ illetve Tóth Zs. Ifi: 4-2, ___ Ifj. Juhász Ervin: - Az új szerelésünket győzelemmel avattuk fel, legalább most futballcsapat kinézetét keltettük... Szabó Gusztáv: - Nagyon gyengén, enervál- tan játszottunk, igaz, hogy a pálya talajával is meg kellett küzdenünk. Ennyi azért nem volt a két csapat között, de a hiányzóinkat nem tudtuk kellőképpen pótolni. Gratulálok a Tiszakőródnak! Geténes-Mérk-Vállaj 2-1 (0-1) Gelénes, 80 néző, v.: Lizák. Gelénes: Csordás A. - Baráti, Kokas A„ Kovács P„ Danó K„ Bálint A„ Varga G., Kósa IL (Kósa S.), Gerő A., Szegedi A., Kósa IIL. Edző: Fülöp Károly. Mérk-Váilaj: Havasi R. - Bodó R., Reszter P„ Erős G., Sarkadi L, Tanka L„ Szabó l„ Jóni J„ Soltész L. (Molnár J.), Demeter S., Antal Z. Edző: Szimuly Gábor. Gól: Kovács R, Kokas A„ illetve Antal Z. (11 -esből). Ifi: 2-4. Fülöp Károly: - Ma az a csapat győzött, amelyik szerencsésebb volt, és nagyobb akaraterővel küzdött. ______________ Szimuly Gábor: - A futballhoz sokszor szerencse is kell, de nyolcszor vittük egy az . egyben a kapusra a labdát, és ez már nem szerencse, hanem tudás kérdése. Tunyogmatotcs-Klspalád 5-4 (3-3) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Tordai. Tunyogmatolcs: Erdődi Gy. - Mikes F, Kiss l„ Mercz J„ Koleszár F. (Vincze R.), Kovács F, KissgyörgyT., Baráth G. (Franku A.), Mikes B., Mikes G„ Tisza S. (Lőke J.). Játékos-edző: Mikes Ferenc. Kispalád: Algács Z. - Nagy Zs., Sankó J., Lakatos K., Szécsi E. (Algács E.), id. Algács T„ Sankó B„ Algács M., Farkas Z., Nagy J. (Farkas D.), Varga Gy. Játékos­edző: id. Algács Tibor. Gól: Mikes G. 2 (egyet 11 -esből), Mikes F, Tisza S., Baráth G„ illetve Sankó J., Algács E., Nagy J. (11-esből), Varga Gy. Kiállítva: Mikes B. (23.). Ifi: 13-1. Mikes Ferenc: - Ez igazi csapatmunka volt! Meccs közben megjártuk a mennyet és a poklot is. Nagyon kultúráltan játszó csapatot sikerűit legyőznünk.________________ Id. Algács Tibor: - Nagyon sajnálom ezt a meccset, mert kicsúszott a győzelem a kezünkből, pedig nagyon jól játszottunk. Csenger-Nábrád 5-0 (3-0) Csenger, 100 néző, v.: Sipos L. Csenger: Rákóczi R. - Gere L. (Goes R.), Pankotai l„ Zámbó K„ Jóbi M„ Nyerges D. (Orosz F), Juhász F, Tóth Z. (Juhász N.), Nagy R. (Juhász R), Mona Á„ Katona P. Edző: Barcsay István. Nábrád: Végh A. - Sárai G„ Balogh Gy., Tóth A., Veszprémi Zs. (Mercz L), Pásztor L, Varga Z. (Imre M.), Kerekes Sz. (Imre Zs.), Szabó K. (Debreczeni S.), Kovács B. (Tejfel), Pásztor Z. Játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Gól: Katona P. 3, Tóth Z„ Nyerges D. Kiállítva: Zámbó K„ illetve Pásztor Z. (mindkettő 33.), Ifi: 14-0. Barcsay István: - Gratulálok a fiúknak a mai győzelemhez, ilyen különbséggel is megérde- melten győztük le a lelkes nábrádi csapatot. Veszprémi Zsolt: - Inkább egyszer kapjunk ki öt nullra, mint ötször egy nullra. Q LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 4. forduló Geszteréd-Nyírtelek 0-0 Geszteréd, 200 néző, v.: Hadházi. Geszteréd: Papp T. - Horváth L, Vasas L, Vass D., Serbán D., ifj. Papp Zs., Fekete Cs. (Papp D.), Boros K., Nagy S„ Szemán Zs. (Tóbiás Sz.), id. Papp Zs. Edző: Farkas József. Nyírtelek: Szabó Z. - Nagy D., Kiss A„ Vékony A., Trencsényi R„ Kovács T. (Ember R.), Kóka K„ Bencs Á. (Csernák I), Minya P. (Cipf Z.), Márton P. (Balázs K.), Kovács I. (Karasz L). Edző: Csire Sándor. Ifi: 1-5. Farkas József: - Nagyon jó mérkőzésen igazságos döntetlent játszottunk. ______ Csire Sándor: - Igazságos döntetlent játszottunk a lelkesen küzdő csapattal szemben. Kállósem(én-Terem 0-2 (0-0) Kállósemjén, 150 néző, v.: Csizmadia. Kállósemjén: Árpád J. - Rózsás J., Nyeste D„ Kóth Á., Csohány Z., Mészáros Á„ Krasznai D., Tóth D., Nyisztor R. (Sári G.), Lakatos Cs. (Papp T), Várnai R. Edző: Lipcsei János. Terem: Cionca - Téger I., Molnár Sz., Bégányi Zs„ Lehoczki R., Andrejcsák R. (Heller A.), Lamos D. (Lakatos R), Virág G., Osváth Sz. (Kalucza M.), Fodor T„ Kónya M. Edző: Kormos Miklós. Gól: Fodor I, Kalucza M. Kiállítva: Várnai R. (30. perc). Ifi: 3-1. __ Lipcsei János: - Hatvan percet emberhát­rányban játszottunk. A hosszabbítás utolsó perceiben kapott gólokkal vesztettük el a mérkőzést. _______ Kormos Miklós: - Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de ennyire nehéz győzelemre nem számítottam. Lelkesen játszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Nylrgyulaj-Kálmánháza 4-0 (2-0) Nyirgyulaj, 2Ö0 néző, v.: Pethő P. Nyfrgyutaj: Kecskés G. - Franku, Kocsis P. (Baksa Cs.), Tóth F„ Konyha, Kocsis Z. (Horváth N.), Erdei L (Sulemán J.), Szép T„ Sárosi, Gerstmajer (Széplaki N.), Horváth K. Edző: Lukács Tibor. Kálmánháza: Végh R. - Doboveczki L, Ta­kács J., Túróczi J. (Szarka M.), Petics I. (Dínó Cs.), Szabó K„ Lukács G„ Erdei G. (Novák J.), Marcsek T. (Szarka M.), Mezei G., Farkas N. (Farkas J.). Edző: Hajdú Pál. Gól: SzépT. 2, Horváth K., Sárosi. Kiállítva: Végh R. (60. perc). Ifi: 8-0. ___________ Lukács Tibor: - A helyzetkihasználásunk gyalázatosra sikeredett, egyetlen pozitívum a mérkőzésen, hogy nem kaptunk gólt. Hajdú Pál: - Először is szeretném megköszönni a négy, el nem jött, „tökös” kálmánházi játékosnak, hogy cserben­hagyott bennünket, másodszor gratu­lálok a csapatnak a kihagyott helyzetek mérkőzésért. Napkor-Volán-Sényő 1-2 (0-1) Napkor, 120 néző, v.: Májer. Napkor: Nádasdi Sz. - Kovács G. (Nagy D.), Pljutyinszkij, Nagy Á„ Szalmási l„ Tóth P. (Nagy J.), Agócs M. (Dósai), Somogyi L„ Bakó V„ id. Fekete Z., Sivadó L. Edző: Gyöngyösi Mihály. Volán-Sényő: Virágh Cs. - Minya G., Soós G., Puskás L. (Bencs B.), Kató Cs.. Szitái R. (Gulyás J.). Csobán B. (Papp N.), Haburcsák K„ Gégény Zs., Tóth Cs. (Bárdos A.), Marincsák R. Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Somogyi L, illetve Tóth Cs., Szitái R. If i: 1-4. Gyöngyösi Mihály: - Az első félidőben gyengén futballoztunk, a másodikban már akartunk, küzdöttünk, de ez is kevés volt ma a pontszerzéshez._________________ Rubóczki Tibor: - Szomszédvári rangadón sikerült begyűjtenünk a három pontot. Levelek-Nyfrmlhálydi 3-0 (2-0) Levelek, 100 néző, v.: Pokaraczki. Levelek: Stekler - Bukta M., Gebri Gy., Szabó D„ Pásztor J„ Herczku G. (Lakatos Zs.), Pekk T„ Takács J„ Csekk A„ Sipos J„ Varga Z. Edző: Majláth Sándor. Nyírmihálydi: Fehér G. - Szilágyi R, Balogh J. (Palóczi A.), Bodnár N., Nagy Zs., László Z. (Monyók Á.), Böjti J„ Módis I. (Debreceni), Illés Zs., Balogh l„ Sebők Zs. Edző: Sebők András. Gól: Sipos J. 2 VargaZ. Ifi: 12-0. _______________ Majláth Sándor: - Az eredménynek örülhetünk, de a játék a második félidőben borzasztó volt. ___________ Sebők András: - Egyes játékosoknak el kell gondolkozni a továbbiakban, hogy komolyan akarnak játszani vagy sem, meg­határozó emberek nélkül nem lehet játszani. Reális eredmény született. Nyfrpazony-Ófehértó 0-1 (0-0) Nyírpazony, 100 néző.v.: Benkő R. Nyirpazony: Tóth Z. - File Zs., Sarkadi Zs., Kiár J. (Szűcs G.), Ladik S„ Fehér A. (Krakkó), Szondi S. (Malamidesz), Tóbiás Cs. (Bukovenszki), Csáki J., Bihari J. (Gottfried), Vincze Gy. Játékos-edző: Kovács Ottó. Ófehértó: Papp D. - Homonyik Cs., Pekács Zs„ Kun K., Tóth P. (Nyavádi), Király I. (Király D.), Ruszinkó B„ Bodnár l„ Vadicsku I. (Kiss R.), Tóth I, Köbli J. (Baráth K., Kerekes). Edző: Lőrincz Sándor. Gól: Kun K. Ifi: 5-0. Kovács Ottó: - Tipikus null nullás meccsen egy megpattanó labda döntött. Lőrincz Sándor: - A nagy meleg gyengí­tette a mérkőzés színvonalát. Győzelmünk mértékét az növeli, hogy szervezett, sportszerű ellenfelet sikerült legyőznünk. Gratulálok a fiúk teljesítményéhez! Nyfrlugos-Apagy 3-2 (1-1) Nyírlugos, 150 néző.v.: Maleskovits. Nyirlugos: Mudri A. - Sinka L, Csákányos I, Illés Á., Kupecz Á„ Danka Z. (Jakab N., Bárdos Z.), Kremiczki F. (Hlács A.), Pelyák D., Kereki A., Kósa B., Balogh L. Edző: Dzsudzsák András. Apagy: Kovács I. - Támba T„ Korpás FOTÓ: RACSKÓ TIBOR Z., Hegedűs L, Jakab R. (Jakab R), Bakró A., Csökmei I., Kozák R., Bedécs Gábor (Csökmei D.), Orosz G„ Bedécs Gergő (Révész Zs.). Edző: Szegfű Mihály. Gól: Kósa B. Kereki A., Csákányos 1(11 -esből), illetve Orosz G. 2. Kiállítva: Pelyák D. (89. perc). Hl: 9-0. Dzsudzsák András: - Küzdelmes kilencven percen vagyunk túl, néha jobban hasonlítottak a látottak egy bunyómeccsre. Két játékosom­nak felrepedt a szemöldöke, kilenc emberrel fejeztük be a mérkőzést. Küzdeni tudásból a másod[k félidőben megint jeleskedtünk. Szegfű Mihály: - Sérülésekkel tarkított, küzdelmes mérkőzésen a döntetlen lett volna reális eredmény. Nylrvasvárl-Nylribrony7-1 (5-1) Nyírvasvári, 80 néző, v.: Vitkai. Nyírvasvári: Opre R. - Pető G., Nagy B., Kovács Á., Szarka I. (Bukovenszki), Kóka M. (Serbán I), Nagy T. (Paulik), Tóth B. (Koczkanics), Sivadó P„ Csige I., Petrás M. (Karczub I). Edző: Berettyón Gábor. Nyíribrony: Nagy A. - Papp G. (Mizsák), Szegedi L„ Asztalos P. (Mencsik), Törő J., Illés J. (Piros G.), Konzili I, Csernyu Sz., Imre L. (Bagoly L), Vígh Zs. (Vári M.), Sápi A. Edző: Borza László. Gól: Petrás 2, Kóka M. 2, Tóth B. 2, Kovács Á., illetve Szegedi L. (11-esből). Ifi: 5-1. _______________ Berettyón Gábor: - Nagyon elszánt, és a mérkőzés nagy részében jó játékkal sze­reztük meg első győzelmünket. Gratulálok minden játékosomnak! _____________ Borza László: - Szégyen volt, amit futball címén bemutattunk, mihamarabb ki kell másznunk ebből a gödörből. Gratulálok az ellenfélnek! O A DlJOZON-CSOPORT ALLASA 1. Terem 4 4 . 14-5 12 2, Nyírtelek 4 3 1­14-5 10 3. Ófehértó 4 3 1­11-2 10 4. Levelek 4 3 1­10-3 10 5.Nyírqyulaj 4 3 1 14-3 9 6. Volán-Sényő 4 3 1 10-6 9 7.Nyírluqos 4 2 2 6-10 6 8. Geszteréd 4 1 2 1 6-12 5 9. Nyírvasvári 4 1 1 2 10-8 4 10. Apaqy 4 i i 2 8-8 4 11.Napkor 4 1 3 6-10 3 12. Nyírmihálydi 4 1 3 2-9 3 13. Nyíribrony 4 1 3 9-17 3 14. Kálmánháza 4 1 3 1-10 3 15. Nyírpazony 4 1 3 7-11 1 16. Kállósemjén 4­4 4-15­© A CARMO-CSOPORT ALLASA A Carmo-csoport állása: I.Tunyoqmatolcs 4 4­­16-6 12 2. Tiszakóród 4 4­­13-5 12 3. Kölese 4 3 1­14-6 10 4. Csenqer 4 3­1 14-4 9 5. Nyírmeqqyes 4 3­1 15-6 9 6. Tisztaberek 4 3­1 16-8 9 7. Tiszamenti SE 4 2­2 16-13 6 8. Mérk-Vállaj 4 2­2 9-11 6 9. Szatmárcseke 4 1 1 2 10-11 4 10. Vámosoroszi 4 1 1 2 9-13 4 11.Tarpa 4 1 1 2 8-13 4 12. Nábrád 4 1­3 6-11 3 13. Gelénes 4 1­3 4-12 3 14. Bereqdaróc 4­1 3 8-17 1 15.Tvukod 4­1 3 4-15 1 16. Kispalád 4 ' 4 5-14 ' EURO-2012: a közmédia közvetíti a meccseket LABDARÚGÁS. A hírek szerint az MTVA pályázata nyerte el Magyarországon a jövő évi futball Eb közvetítési jogát, így a közmédia sugározhatja a mérkőzéseket. A tervek alap­ján az Eb 31 meccséből 27-et sugároz élőben a közmédia. Q LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Selyember-csoport, 4. forduló Fényeslitke-Pap 4-1 (2-0) Fényeslitke, 150 néző, v.: Bíró Cs. Fényeslitke: Jánvári K. (Mártha J.) - Rusznák S., Lesku R, Sáreczki F, Révész Zs. (Gáli), Nagy Z. (Lupcsa Cs.), Balogh K., Toma J., Balogh R. (Iván S.), Kubányi S. (Pokol L.), Nagy B. Játékos-edző: Nagy Zoltán. Pap: Kovács Zs. - Onder G., Tóth B. (Vincze G.), Radvánszki L, Szabó Sz., Nagy Á. (Borbély G.), Vedres B., Vincze V. (Tóth B.), Vass J„ Jónás F, Szántó Cs. (Kovács I). Edző: Kelemen István. Gól: Kubányi S., Toma J., Rusznák S., Nagy Z„ illetve Vedres B. Ifi: 3-1. Nagy Zoltán: - Sportszerű mérkőzésen ta­lán nagyobb gólkülönbséggel is nyerhettünk volna, de lényeg, hogy itthon tartottuk a három pontot. Mielőbbi gyógyulást kívánunk az ellenfél sérült játékosának. _________ Kelemen István: - Jó játékvezetés mellett, sportszerű hazai csapattól szenvedtünk vereséget. Sajnos, szurkolóinknak mosta­nában nem öröm a vasárnap. Mihamarabbi gyógyulást kívánunk a rendkívül hősiesen küzdő, és súlyos sérülést szenvedett Szabó Szilárdnak. Pátroha-Székely 4-0 (1-0) Pátroha, 250 néző, v.: Káprály. Pátroha: Gombkötő T. (Máté Gy.) - Korbács B. (Hóka G.), Borku I, Háda Hamza A., Hajnal A. (Novák R.), Varga R., Tóth Sz., Ráu S. (Csikós A.), Balogh B„ Horváth F. Edző: Béres János. Székely: Kantár L. - Oláh Z. (Ráti M.), Tóth A. (Lucskai L), Pálóczi F„ Tóth A., Minyin, Szilágyi Cs., Kantár 1, Szakács J. (Zsíros L), Papcsák N. (Sipos G.), Jáger F. Játékos-edző: Vitalij Minyin. Gól: Horváth F. 2, Balogh B., Borku T. Kiállítva: Kantár L. (8B. perc), Ráti M. (89. perc). Ifi: 2-4. Béres János: - Izzadságszagú győzelmet arattunk. A négy rúgott gólunk önmagáért beszél. Haladunk előre, várjuk a jövő heti rangadót. ______________________ Vitalij Minyin: - Nem volt valami korrekt a játékvezetés. Addig, amíg nem lesz rend a fejekben, jobb eredményre aligha számít­hatunk. Újdombrád-Dombrád 1-2 (0-1) Ujdombrád, 250 néző, v.: Sinka. Ujdombrád: Sinka Gy. - Batta J., Pál G., Fodor I, Fodor Cs. (Oláh A.), Szöltősi L, Kernács J. (Szöllősi A.), Tóth B. (Geese L), Geri K. (Sipos J.), Sinka Lakatos Z. (Jónás T.). Edző: Fabók István. Dombrád: Kovács T. - Molnár M., Lévai Cs., Andrejcsik D., Nagy Gergely (Huszti R), Révész J., Térjék Z., Oncsó M„ Nagy Gábor (Csillik Gy.), Tamás B„ Török M. (Balogh M.). Megbízott edző: Kovács Tibor. Gól: Sinka J„ illetve Tamás B„ Balogh M. Ifi: 1-3. ______ Fabók István: - Szomszédvári rangadón nem lehet ilyen gyámoltalanul, elképzelés nélkül játszani. Ma a csapatból nagyon sokan becsaptak. A győzelemre annyi esélyünk volt, mint Matolcsy-nak a hét százalékos gazdasági növekedéshez. ____________ Kovács Tibor: - Á helyzetek alapján megér­demeltünk a győzelmet. A)ak-Petneháza 6-0 (2-0) Ajak, 110 néző, v.: Tömöri Gy. Ajak: Leskovics A. - Iski D., Barati L, Kovács Z., Sütő N„ Szabó L. (Szarvas G.), Folytán Z. (Magyar A.), Horváth A. (Murin L), Magyar R. (Pallagi B.), Kovács Cs. (Kaptur Cs.), Jenei A. Edző: Szanyi János. Petneháza: Sebők L (Szilvási S.) - Szoboszlai L, Búzás J„ Éles II T„ Ragó G. (Nagy I.), Varga M„ Tóth J„ Major B., Vida M. (Simon D.), Elek Cs., Éles IT. (Miskolczi B.). Játékos­edző: Tóth János. Gól: Kovács Cs. 4, Jenei A., Horváth A. Ifi: 0-0. Szanyi János: - Szimpatikus, kellemes edzőmeccs volt a mai, ami sok erőt nem vett ki a fiúkból. _____________________ Tóth János: - Korrekt játékvezetés mellett, sportszerű mérkőzésen, megérdemelt hazai siker született. Demecser-Nyfrtass 4-2 (1-1) Demecser, 100 néző, v.: Bendik J. Demecser: Györkös P. - Gombkötő J., Kőrizs M„ Bódi T. (Lakatos R), (gyártó S„ Rádi I. (Zajder L), Mihalovics L, Varga E„ Lehoczki Zs., Seres Zs., Bécsi R. (Hegedűs I). Játékos-edző: Gombkötő József. Nyírtass: Herka A. - Hor­váth I. (Mester Sz., Tóth L), Mester T. (Újvári I.), Tóth I, Pócsik L, Balogh D. (Mester Zs.), Berki L, Rácz L, Varga I, Kalmár Cs. (Jenei I.), Mester J. Edző: Tóth Lajos. Gól: Kőrizs M. 2, Mihalovics, Lehoczki Zs., illetve Berki L, Rácz L. Kiállítva: Berki L. (62. perc). Ifi: 4-3. ___ Gera Sándor vezetőségi tag: - Gombkötő Józsi megfújta a pánsípot, és végre összejött a csapat, aminek köszönhetően megérde­metten győztünk. _________________ Tóth Lajos: - Szégyen, hogy a két csapatnál csak a játékvezetés volt gyengébb. Anarcs-Gávavencsellő 3-2 (0-2) Anarts, 180 néző, v.: Henzsely. Anarcs: Mucsicska - Simon Z., Bunkóczi Zs„ Molnár T„ Bakó G„ Feigel A. (Molnár I.), Kenéz L. (Lakatos F), Lippai 6. (Somogyi Á.), Bodnár Z., Bandor J„ Sajtos R. (Belicza L). Edző: Szilágyi Dániel. Gávevencsellő: Simkó - Pásztor Zs., Kiss G., Majoros P. (Gégény M.), Kovács L. (Bodnár S.), Hengsperger, Brandies P. (Takács Z.), Körösi, Hullár (Kőpájer), Köteles. Megbízott edző: Perger Zoltán. Gól: Bandor J. 2, Sajtos R., illetve Hengsperger, Hullár. Ifi: 2-0. __ _______ Szilágyi Dániel: - Amelyik csapat kétgólos hátrányból képes fordítani, az megérdemli a győzelmet. Gratulálok a fiúknak. Perger Zoltán: - Kétgólos előnyből nem lehet így vereséget szenvedni. Ezt az ered­ményt csak magunknak köszönhetjük. Rohod-Vasmegyer 3-0 (1-0) Rohod, 200 néző, v.: Oláh IZ. Rohod: Papp J. - Papp N., Lelt J., Papp Zs., Simák Zs., Kósa S„ Gazdag A., Tóth F. (Király I), Bencze M. (Dobronyi J.), István G„ Kamarás J. (Lippai I.). Játékos-edző: Lelt József. Vasmegyer: Hegyes Z. - Lábas R, Tardi Zs., Dankó M., Bárdi K„ Bihari D„ Birecz J., Samu L. (Tóth M.), Sikorszki I., Bodó I. (Sebők I.), Varga I. (Szabó Zs.). Edző: Bodó Attila. Gól: István G. 2, Dobronyi J. Kiállítva: Dobronyi J. (70. perc). Ifi: 1^2. ___________________ Lelt József: - Nagyon jó játékvezetés mellett remek ellenfelet sikerült legyőznünk. Ezt a győzelmet elnökünk, Barkasz Gergő szüle­tésnapjára ajánljuk. Örülök, hogy olyan rajtot vettünk, mint Usain Bolt. ___ Bodó Attila: - A hetvenedik percig partiban voltunk a hazaiakkal, a kiállítás azonban minket zavart meg. Vaja-Kék 3-0 (1-0) Vaja, 100 néző, v.: Takács A. Vaja: Makkai Cs. - Kiss Cs., Simák J., Papp I, Soltész Á„ Kun Cs. (Ördög K.), Hudák P. (Mondom F), Kiss A. (SoósK.).GdovinJ. (TókaK.), Soltész B„ Zakor J. Megbízott edző: Kiss Attila. Kék: Himmer - Csáki A., Kmecz, Tóth G. (Sebestyén), Tóth R, Makkai Á. (Sós L.), Erős R, Szurcsik Z., Kriser (Győri), Nyerges J. (Fehér Z.), Szurcsik G. Edző: Búzás Lajos. Gól: Gdovin J„ Soltész B„ ZakorJ. Ifi: 2-1. Soltész Mihály elnökségi tag: - Jó játékvezetői hármas mellett megérdemelten nyertünk. A két fiatal, valamint Gdovin János vezérletével megint parádézott a csapat. Búzás Lajos: - Teljesen megérdemelt hazai győzelem született. O A SELYEMBER-CSOPORT ALLASA 1. Pátroha 4 4 13-2 12 2. Ajak 4 4 _ 12-1 12 3. Rohod 4 4­13-3 12 4. Anarcs 4 3 1­11-2 10 5. Vaja 4 3 1 8-5 9 6. Újdombrád 4 2 1 1 14-5 7 7. Fényeslitke * 4 2 2 8-6 6 8. Dombrád 4 2 1 1 18-6 4 8.Gávavencsellő 4 1 1 2 7-8 4 9. Vasmeqyer 4 1 1 2 4-10 4 10. Petneháza 4 1 1 2 4-13 4 11. Székely 4 1 3 6-10 3 12. Demecser 4 1 3 8-26 3 13. Nyírtass 4­4 8-15­14. Kék 4­4 4-12­15. Pap 4­4 3-16-