Kelet Magyarország, 2011. szeptember (68. évfolyam, 204-229. szám)

2011-09-05 / 207. szám

2011. SZEPTEMBER 5.. HÉTFŐ RÉCÉT Sport 11 O LABDARÚGÁS: NB III Tisza-csoport, 3. forduló Kemecse, Ecsed: kint a gödörből ß ■■WSW / www.szon.hu További képek mgbÁ A kisvárdai Lakatos István (fehérben) és a tiszakanyári Ruska Tamás megdolgozott a pontszerzés érdekében FOTÓ: SIPEKI PÉTER- EZÜSTLOVAS Berki Krisztián második helyen végzett lólengésben a tornászok genti világku­páján. VIGYÁZZUNK I#El ET A GYEREKEKRE! I%ELC I Kemecse-Baktató ránt háza 3-1 (1-0) Kemecse, 350 néző, v.: KocsisZs. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy. (Szabó P„ 66. perc), Ambrusz, Homann, Morauszki, Karkusz (Polényi T„ 87.), Jeddi, Lovas M„ Arnóczki, Fekete G„ Fekete Á. Edző: Mirgai László. Baktatórántháza: Maries I. - Szenes I., Illés L, Geda, Lakatos I. (Fábri, 78.), Kozma J„ Tolnai T. (Rákóczi, 37.), Bodnár 1, Szabó R., Gömze (Molnár L, a szünetben), Maries G. Edző: Tóth János. _______________ Ez a mérkőzés a labdarúgás népszerűsítésé­ről szólt: csodálatos játék, magas színvonal, hatalmas iram, melyben a győztes fél mellett az ellenfél is méltó társ volt. Gól­helyzetek sokasága maradt ki, ennek elle­nére, amikor kellett, a Kemecsének sikerült betalálnia. Gól: Balogh Gy. (11-esből, 33.), Morauszki (75.), Fekete G. (77.), illetve Illés L. (11-esből, 59.). Jó: Szabó A., Karkusz, Fekete G., Ambrusz, Morauszki, Arnóczki, Lovas M., illetve Illés L, Kozma J., Maries I. (Tudósító: Kondor Lajos) ______ Mirgai László: - Ma úgy játszott a csapat, ahogy minden meccsen elvárható lenne. Rengeteg ziccert dolgoztunk ki, akár na­gyobb különbséggel is nyerhettünk volna. A legnagyobb öröm, hogy csapatként küzdöttünk ezen a meccsen. Gratulálok a fiúknak. ____________________ Tóth János: - Mindkét csapat nagyot küz­dött. Én a csapat előrejátékával elégedetlen vagyok, így is volt a mérkőzésben annyi lehetőség, hogy az eredmény akár fordított is lehetett volna. ______________ Nylrbátor-Tuzsér ___ 2-0 (2-0) Nyírbátor, 300 néző, v.: Pikó. Nyírbátor Tóth Sz. - Csáki J„ Bárány T., Varga K., Mándi L, Bodó G., Hadházi, Puskás D. (Ricsei, 49.), Kiss T. (Marozsán, 13.), Erdei Z. (Bíró Zs., 63.), Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán, Tuzsén Janda - Szepta,, Danes B„ Iván A., Danes A. (Orgován K., 55.), Osztolykán E„ Ignéczi, Hriskevics (Jónás K„ 80.), Setét, Gergely I. (Kovács I., 70.), Csire G. Edző: Szabó István. _________________ Áz első játékrészben gólhelyzetek sorát alakította ki a házigazda csapat, amiből csupán kettőt tudott értékesíteni, A máso­dik félidő elején történt felesleges kiállítás megtörte a Bátor lendületét, innentől kezdve izgalmas, változatos volt a játék, időnként ordító hazai lehetőségekkel. Gól: Pálvölgyi (30.), Erdei Z. (45.). Kiállítva: O TABELLA Bárány T. (szándékos kezezésért, 47.). Jó: Bodó G. (a mezőny legjobbja), Csáki J„ Ricsei, illetve Iván A., Osztolykán E., Szepta. (Tudósító: Bállá István) ___________ Fogarasi Zoltán: - A sok szabálytalanság­gal tarkított mérkőzésen az első félidőben a nyomasztó fölényünket nem tudtuk teljesen kihasználni. A második félidőben emberhátrányban is óriásit küzdöttünk, győzelmünk egy percig sem forgott veszéty­ben. Gratulálok a csapatnak! ________ Szabó István: - Megérdemelt nyírbátori győzelem született. Sajnos, bosszantó, hogy a kiállítás után sem mutatkozott meg a létszámfölényünk. Nem adjuk fel, dolgozunk tovább. ______________ Létavértes-Tiszalök 4-0 (2—0) Létavértes, 150 néző, v.: Kassai X Létavértes: Menyhárt - Suskó, Hajdú l„ Holecz, Engel (Balogh S., a szünetben), Barzsó (Kiss I., 86.), Kuti K„ Shadi, Mezei B. (Duró G„ 75.), Nagy T., Angyal N. Edző: Sándor Csaba. Tiszalök: Nagy Z. - Szabó B„ Vass I., Czifrák (Anderka, 73.), Csáki V., Bácskái A., Dobán, Dobos Z. (Papp S., 71.), Bognár A., Horváth M„ Cseh K. (Gagyi, 67.). Edző: Falatovics László. ________ A nagy meleg rányomta bélyegét a játékra. A vendégek elkerülhető gólokat kaptak. Gól: Mezei B. (13.), Angyal N. (43., 56., és 90.). Jó: Angyal N., Kuti K., Suskó, Shadi, illetve Nagy Z. _________________ Sándor Csaba: - Nagyon nehéz volt a vendégek védekezését feltörni. Gratulálok a fiúknak! ___________________ Falatovics László: - Megérdemelten nyertek a hazaiak. _______________ Hajdúböszörmény-lbrány 4-3 (1-0) Hajdúböszörmény, 300 néző, v.: Tőrök D. Hajdúböszörmény: Tóth Cs. - Kerek B. (Fodor J., a szünetben), Ungi, Hortó, Balogh I. (Kolozsi M„ 90.), Andorkó, Bogdanovics, Szilágyi K„ Bellon (Tóth T„ 81.), Bibart, Nagy 0. Edző: Lajos Ferenc. Ibrány: Tóth N. - Kántor Zs., Tilki, Cafu, Kövér G., ifj. Kató I. (Fodor G„ 87.), Ze Cartos, Kléninger, Reinaldo, Balia K. (Turóczi Cs., 65.), Illák (HruskaÁ.,65.). Edző: Kató István. Két jól felkészített csapat mérkőzésén a vendégek kétszer is talpra álltak, az utolsó percben mégis a Böszörmény csikarta ki a győzelmet. Gól: Nagy D. (26.), Ungi (52. és 76.), Bogdanovics (90.), illetve Kántor Zs. (47.), Reinaldo (67.), ifj. Kató I. (70.). Kiállítva: Cafu (labdaelrúgásért, 90.). Jó: Ungi, Andorkó, Bogdanovics, illetve Kántor Zs„ Kövér G., ifi. Katói. ____________ Lajos Ferenc: - Gólképes védelmünknél a támadósorunk jobbnak bizonyult, így nyertünk.____________________ Kató István: - Jó iramú mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget. ___________ Várda SE-TIszakanyár 1-1 (0-1) Kisvárda, 600 néző, v.: Nagy T. Várda SE: Petranics - Lakatos l„ Lakatos T. (Szabó T, 82.), Tóth Gy. (Tóth T„ 75.), Mező Á„ Soós T„ Hegedűs I, Oláh D„ Fodor A., Petruska (Spekker, a szünetben), Bagin. Edző: Révész Attila. Tiszakanyán Szobonya G. - ifj. Koskovits Gy„ Orgován Gy., Hokk Á. (Balázsi P„ 70.), Pócsi B. (Katona R„ 56.), Ruska, Kóka R., Lakatos L„ Deák T„ Csom- bók Z. (Kiss Gy„ 85.), Gombkötő S. Edző: Koskovits György. __ Az első félidő jobbára az ismerkedéssel és az óvatossággal telt, amely alatt az ellenfél kihasználta a várdaiak „menetrendszerű" hibáját. Szünet után egy másik Kisvárda jött ki az öltözőből, és hamar megfordíthatta volna az állást, de mivel ezt nem tette meg, a végén meg kellett elégednie az egyik fél számára sem megfelelő egy ponttal. Gól: Bagin (63.), illetve Gombkötő S. (37.). Jó: Bagin, Spekker, illetve Gombkötő S., Csombók Z„ Deák T„ Orgován Gy. ______ Révész Attila: - Áz első félidő érthetetlen játéka közben megkaptuk a szokásosnak mondható gólunkat, szünet után hiába hoztuk már a magasabb szintű teljesítmé- nyünket, ez csak az egyenlítéshez volt elég. Koskovits György: - Két ellentétes félidő után úgy érzem, reális eredmény született. Úgy gondolom. Kisvárdán egy pontot szerezni jó eredménynek számít._______ Kótaj-Hajdúszoboszló 0-3 (0-2) Kótaj, 300 néző, v.: Nagy A. Kótaj: Kiss J. - Mándi A., Szobonya P„ Simon K., Jurcut, Torma T„ Kató Gy„ Kovács P. (Gurcsák, 86.), Istrate, Szántó Z. (Halász P„ 75.). Rácz R. (Czenki, 19.). Edző: Csorna Dezső. Hajdú­szoboszló: Graze - Sarkadi Z. (Kálmán Z., 76.), László R„ Bakonszegi, Horváth Sz., Habi, Bácsi, Szathmári Zs., Domokos A. (Lendvai Gy„ 71.), Szarvas F. (Nagy M., 80.), Domokos I. Edző: Szűcs János. _______ Győzött a játékvezető, már a tizedik másod­percben, amikor kiállította a kótaji csapat irányítóját, Sebastian Istratét. A mérkőzés sorsa a második gólnál dőlt el végleg, amikor Kiss József kapus a kiállítás sorsára jutott. Gól: Domokos I. (7., 20. és 83. - a másodikat 11-esből). Kiállítva: Istrate (rácsúszott Bácsi lábára, 1.), Kiss J. (elhúzta Domokos Imre lábát, 18.). Jó: Tómra T„ Kató Gy., Jurcut, illetve Domokos l„ Horváth Sz.. Szathmári Zs. ___ ___ Orosz Mihály egyesületi elnök: - Nálunk a nézők véleménye szent, toleráljuk a játék­vezető másságát, és a jövő héten rózsaszín alsóban játszunk... ______________ Szűcs János: - A két korai kiállítás után az első félidőben gólzáporos előnyre tehettünk volna szert, de elszórakoztuk helyzetein­ket, és a könnyelműség sajnos a második félidőben is jellemző volt a csapatra. Minden elismerésem a kótajiaké, akik kilenc emberrel is elszántan küzdöttek, talán minket jobban megzavart a két kiállítás. mint ellenfelünket, de a lényeg a három pont megszerzése. ______________ Nagyecsed-Sárospatak 6-0 (3-0) Nagyecsed, 200 néző, v.: Tatár. Nagyecsed: Angyal L - Kovács N., Tóth Sz. (Némedi G„ 73.), Markos, Nyíri Gy„ Nyíregyházi (Sarkadi G„ 69,), Bancsi, Balogh J. (Csáki R„ 60.), Bulyáki A., Ascsillán, Marcsek. Edző: Feczkó Tamás. Sárospatak: Braun - Hoffmann, Tóth Á., Ablonczy, Sikorszki, Tóth L. (Hor­váth Zs., 64.), Géczi J., Kerékgyártó (Bacsó, 72.), Halder, Kecskés T, (Fazekas D., 80.), Pothurszky. Edző: Zsófi József. _______ Most mutatta meg igazi arcát a nagyecsedi csapat, amely látványos játékkal, szép támadásokat vezetve, megérdemelten győzte le a lelkes vendégcsapatot. Gól: Tóth Sz. (25.), Balogh J. (27.), Marcsek (40., 72. és 82.), Csáki R. (88.). Jó: Ascsillán, Marcsek. Balogh J„ Bulyáki A„ Nyíregyházi. Csáki R., illetve Ablonczy, Halder. (Tudósító: Bíró Attila) __ __ Feczkó Tamás: - Lehet, kérvényeznem kel­lene, hogy a harmadik fordulóban kezdőd­jön a bajnokság... Az utolsó húsz percben pályán lévő fiatal csapat szerintem még sok szép győzelemmel fogja megörvendeztetni szurkolóinkat. ________________ Zsófi József: - Jó néhány helyzetet kialakítva, de sajnos, ezeket kihagyva, az ellenfél nagyszerű támadójátéka mellett veszítettünk. Reméljük, hogy a következő hetekben a sérültek visszatérésével ki fog egyenesedni a csapat. ____________ További eredmény: Debreceni EAC-Cigánd 0-2. 1. Nyírbátor 3 3­­9-0 9 2. Cigánd 3 3­­10-5 9 3. Hajdúböszörmény 3 2 1­10-4 7 4. Tiszakanyár 3 2 1­5-2 7 5. Létavértes 3 2­1 11-4 6 6. Hajdúszoboszló 3 2­1 6-3 6 7. Nagyecsed 3 1 1 1 7-4 4 B. Debreceni EAC 3 1 1 1 3-4 4 9. Baktatórántháza 3 1­2 9-9 3 10. Kemecse 3 1­2 4-4 3 11. Kótaj 3 1­2 2-6 3 12. Sárospatak 3 1­2 4-15 3 13. Várda SE 2­2­2-2 2 14. Ibrány 2­­2 3-5­15. Tuzsér 3­­3 1-8­16. Tiszalök 3­­3 2-13­Q LABDARÚGÁS: Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 3. forduló Dudás Zoltán szép születésnapi ajándékot kapott! Tóth Zoltánt (balról) hiába sanyargatták: a csapatkapitány győzelemre vezette a Balkányt fotó: sipeki Péter Mátészalkai MTK-Nagyszekeres _____ 0-2(0-2) Mátészalka, 150 néző, v.: Sinka. Mátészal­ka: Cseh B. - Tóth F. (Palcsák), Makszim G., Majoros 1., Sipos J„ Csorvási, Balázs G„ Kósa Sz. (Pálfi 1. J.), Balogh R, Pankotai (Tóth K.), Botos S. Játékos-edző: Majoros Imre. Nagy- szekeres: Cosmin - Robas, Stefi Rebegean, Márton J„ Bornemisza, Homoki G.. Pál A., Bartha K. (Varga Á.), Costea (Della), Szilágyi L (Homoki J.). Játékos-edző: Della Sándor. Kiegyenlített mérkőzésen a két csapat kö­zött az volt a különbség, hogy a szekeresiek kétszer eltalálták a kaput, míg a hazaiak egyszer sem. Gól: Costea, Robas. Kiállítva: Makszim G„ 76. perc), illetve Stef (23. perc). Ifi: 1-2. (Tudósító: Plesu Ádám) Majoros Imre: - A kiállítás után nagy lehe­tőség kínálkozott előttünk, amivel sajnos, nem tudtunk élni. Egy jó csapattól kaptunk ki, remélem, az eltiltottak és a sérültek visszatérővel acélosabbak leszünk. _____ Della Sándor: - Gratulálok csapatomnak a jó játékhoz. Ha a végén egy kicsit jobban koncentrálunk, akkor szebb eredményt is elérhettünk volna._______________ Szakoly-Fehérgyarmat 5-3 (1-0) Szakoly, 100 néző, v.: Rajzinger I. Szakoly: Borkó - Géczi P„ Turbucz, Boros Gy., Kevert S., Kevert K., Lipcsei A. (Karasz G.), Pécsi G„ Fedor A., Palaga, Lengyel Á. (Kádár A.). Játékos-edző: Boros Gyula. Fehérgyarmat: Koncz T. - Dócsa, Szántó, Pop, Országh L, Igaz K„ Máté G., Mátéi, Batfalschi, Bírta N, (Tamás D.), Oprea. Edző: Virovecz Pál. A ha­zai csapat fordulatossá tette a mérkőzést,. Sima győzelem helyett gólgazdag mérkőzé­sen meg kellett szenvednie a sikerért. Gól: Lipcsei A, Géczi P. (11-esből), Fedor A„ Pécsi G., Palaga, illetve Mátéi, Oprea, Máté G. Ifi: 5-0. (Tudósító: Tamás Csaba) ______ Boros Gyula: - Fordulatos, változatos meccsen megérdemelten nyertünk, gratulá­lok minden játékosnak. ____________ Virovecz Pál: - Két idegenbeli meccsünkön hat gólt rúgtunk, ez egy pontra volt elég. Védekezésünk újra csődöt mondott. ____ Záhony-Nagyhalász ____ 0-0 Záhony, 100 néző, v.: Benkő R, Záhony: Barna Z. - Ésik A. (Kői R.), Semegi J„ Árva B., Semegi T., Balázsi A., Papp T., Sére L. (Győri J.), Czvik S., Balogh S„ Tóth A. (Sajtos N.), Edző: Karasz Lajos. Nagyhalász: Vattai - Orbán A., Kelemen R., Vincze L, Farkas A., Gráf, Földi, Bodzás A„ Birovecz J., Nagy G. (Csombók Cs.), Babják. Edző: Németh Zoltán. Sportszerű mérkőzésen, egyenlő erők küzdelmében igazságos döntetlen született. Ifi: 6-2. (Tudósító: Erdei Árpád) Karasz Lajos: - A csapat nem kapott gólt, ez biztató. Kemény, rossz talajú pályán nem tudtunk folyamatosabb játékot kialakítani, a csapat akart, próbálkozott, de ez csak a döntetlen eléréshez volt elég. A győzele­mért többet kell tenni! ____________ Németh Zoltán:- Siralmas mérkőzés, igazságos döntetlen. __ __ Újfehértó-Mándok 1-0 (0-0) Érpatak, 150 néző, v: Gergely S. Újfehértó: Gégény L. - Pallai J., Kiss Sz., Horváth G., Kerecseny L, Ballai Z„ Potyók J„ Kerecseny G. (Szoták J.), Piskóti, jasku L. (Tardi G.), Lácza Gy. Edző: Urr László. Mándok: Bandor - Balogh N„ Mándoki, Kiss G., Angyal Á., Balogh T. (Csürögh), Orosz cs., Gerliczki (Szilágyi Z.), Matyi (Miskolczi G.), Szabó S. (Galambosi L), Gombkötő Z. Játékos-edző: Gerliczki Máté. A nagy sikerű Zsindelyesfesztivál után a hazaiak lelkes játékukkal és győzelmükkel tovább fokozták a nézők jó hangulatát. Gól: Lácza Gy. Ifi: 3-4. __________________ Urr László: - Gratulálok az egész csapatnak a hozzáálláshoz, bízom abban, hogy ez a győzelem segít a társaság összerázódá- sában. Győzelmünket Ábrám Dávid és Orf Ferenc gyógyulásának ajánljuk. További sikert a vendégeknekl ____________ Gerliczki Máté: - Először is gratulálok a nagyon lelkes hazaiaknak. Többgólos győzelem helyett törvényszerű vereség lett a vége. A második félidőben kiderült, hogy rengeteg langyos játékosunk van, ami merénylet volt mindenkivel szemben. Nagykálló-TIszavasvárl 0-0 Nagykálló, 197 néző, v.: Csáki. Nagykáltó: Pekk - Matejkó, Papp M„ Málik, Szigeti, Fodor T., Karaffa, Rubóczki J„ Csajkó (Dobó J.), Káposznyák (Sárga L), Györki (Simon I.). Edző: Budaházi László. Tlszavasvárl: Polgári (Susánszki) - Tályai P„ Kurucz T„ Szolyka T„ Bodnár A. (Gál N.), Péntek A., Lakatos B., Bagoly Z. (Lajos T), Nagy I., Péntek M„ Fazekas (Szolyka G.). Edző: Fecsku István. A meleg ellenére nagy iramú, izgalmas mérkőzést játszott a két, nagy akarással küzdő csapat. Mindkét oldalon ordító helyzetek maradtak ki, így általában 0-0 szokott lenni a végeredmény... Ifi: 2-1. (Tudósító: Győrfi Gergő) ___________ Budaházi László: - Sérülésektől, eltiltás­tól, betegségtől sújtott csapatom az első félidei csapkodó játék után a folytatásban nagy akarással futballozott, bár csak egy pontot sikerült szerezni egy jó ellenféllel szemben. ___ Fecsku István: - Ennél csak az almaszüret lehet jobb. ___________________ Nyírcsaholy-Nylrmada 3-1 (0-0) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Ésik I. Nyírcsaholy: Gergely I, - Jurkó L, Molnár Sz., Jéri Zs., Széles Zs., Petrohai M. (Varga S.), Széles A., Szabó V., Bálint M. (Kiss E.), Kertész J. (Bégány G.) Jónás P. (Mező A.). Játékos-edző: Kiss Ervin. Nyírmada: Papp G. - Szabó G„ Mátyus, Danku A., Csemák I., Tóth A. (Jónás A.), Szikszai A„ Ponczók T„ Sebestyén G. (Kapin K.), Németh A., Jóni A. Edző: Szőke István. Jó meccsen a második félidei eredményes játékkal megérdemelt hazai győzelem. Gól: Bálint M. 2, Mező A, illetve Németh A. (11-esből). Ifi: 2-3. __ Kiss Ervin: - Az első félidőben még csak jól játszottunk, a másodikban ez már eredménnyel is párosult, Bálint Mihály betegségéből visszatérve két gólt szerzett, amiket annak a hölgynek ajánlj, aki kitartott mellette a bajban!_______________ Szőke István: - Gyenge színvonalú meccsen a hazaiak több helyzetükből többet értékesítettek, ezért megérdemel­ten nyertek. __________________ Gyulaháza-Balkány _______1—2 (1—1) Gyulaháza, 150 néző, v.: Nagy B. Gyulaháza: Fejér G. - Molnár G„ Kapin M„ Papp N„ Tóth G., Bombera, Takács B„ Bárdi B. (Deák Z.), Deák B„ Éles I., Gáti S Edző: Bárdi Béla. Balkány: Varga I. - Daru, Dán F„ Görög T„ Ferenczi M., Vass Z„ Tóth Z., Vasas I, Barna A„ Göndör l„ Nagy M. Edző: Farkas Béla, Az agresszíven, helyenként durván játszó vendégek stílusa különösen az első félidőben nem ízlett a hazaiaknak, akik a folytatásban átvették a játék irányítását, döntő fölénybe OTABELLA kerültek, de a végén egy jól eltalált szabad­rúgás eldöntötte a mérkőzést. Gól: Bombera (11-esből), illetve Nagy M„ Vass Z.. Ifi: 1-1. Kiállítva: Ferenczi M. (80. perc). (Tudósító: Bárdi Béla) ___________________ Bárdi Attila: - Küzdöttünk, akartunk, de fölényünk meddő volt. ____________ Farkas Béla: - Nehéz szülés volt, de nekünk akkor is gyönyörű, mert az első gyerek Rakamaz-Nylrkarász ___ 2-3 (0-1) Rakamaz, 150 néző, v.: Vitkai. Rakamaz: Gégény B. - Debroczki, Kocozgh, Takács l„ Venczel l„ Borbély P„ Gáspár L„ Deák G., Pólik T„ Balogh J„ Kassai N. (Balogh R.). Edző: Veigli Géza. Nyírkárász: Tuza - Hajdú G. (Sándor L), Csuka Gy., Rákóczi, Danku J„ Varga J„ Mándi L (Bagi Z.), Mocsár G„ Jávor P. (Virtás A.), Dajka L, Juhász L. Edző: Dudás Zoltán. Gyenge színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó csapat megérdemelten nyert. Gól: Pólik T„ Balogh J., illetve Juhász L„ Varga J„ Virtás A. Ifi: 1 -1. (Tudósító: Goneth Béla) __ Veigli Géza: - Megérdemelt vendégsiker. A jobb csapat nyert, olcsón meRúsztuk. Dudás Zoltán: - Remélem, nem sértek meg senkit, ha azt mondom, az eredmény nem tükrözte a látottakat. Ezt a szép győzelmet születésnapi ajándéknak veszem, köszönöm szépen minden egyes játékosomnak. 1. Nagyszekeres 3 3­­8-1 9 2. Nyírkárász 3 2­1 10-5 6 3. Szakoly 3 2­1 9-9 6 4. Tiszavasvári 3 1 1 1 6-4 4 5. Mándok 3 1 1 1 6-5 4 6. Nagykálló 3 1 1 1 5-4 4 7. Balkány 3 1 1 1 5-5 4 8. Nyírcsaholy 3 1 1 1 7-8 4 9. Nyírmada 3 1 1 1 6-7 4 10. Újfehértó 3 1 1 1 5-6 4 11. Nagyhalász 3 1 1 1 3-4 4 12. Fehérgyarmat 3 1 1 1 9-11 4 13. Rakamaz 3 1­2 5-6 3 14. Gyulaháza 3 1­2 4-5 3 15. Mátészalka 3 1­2 3-9 3 16. Záhony 3 1 2 2-5 1 « l