Kelet Magyarország, 2011. augusztus (68. évfolyam, 178-203. szám)

2011-08-22 / 195. szám

2011. AUGUSZTUS 22- HÉTFŐ KELET Sport 11 © LABDARÚGÁS: NB III. TISZA-CS0P0RT, 1. FORDULÓ Bravúrral nyitott a Bátor, a Kanyár és a Kótaj ... www.szon.hu További képek Az ibrányi Cafu próbál lerázni két kótaji játékost, Ű lÉgfS 'j.r fcS itip i ' t FOTÓ: MÁN LÁSZLÓ Létavértes-Tuzsér 4-0 (1-0) Létavértes, 100 néző.v.: Rendek. Létavértes: Menyhárt - Suskó, Hajdú I., Holecz, Enget, Nagy T„ Kuti, Hussein, Barzsó (Mezei B„ 80. perc), Kertész T. (Fehér A., 84.), Angyal N. (Kiss l„ 80.). Edző: Sándor Csaba. Tuzsér: Szabó B. - Szepta, Danes B„ Szűcs B„ Iván A., Sárkány (Setét, 60.), Danes A. (Jónás K„ 66.), Osztolykán E„ Ignéczi, Hricskevics (Orgován K„ 80.), Rinkács. Edző: Szabó István.____________ A tuzséri Danes Attila esküvője miatt hozták előrébb egy nappal a meccset, melyre a vendégek két ukrán játékossal erősítettek. Az első félidő elején egy hatalmas potyagólt kapott a Tuzsér, amely utána rendezte a sorait, és szünetig több helyezet kialakított, kapufát is lőtt. A második játékrészben a mozgékonyán játszó létavértesi fiatalokat nem tudták megakadályozni a vendégek a gólszerzésben, a tuzséri kapus bravúrjai is kellettek ahhoz, hogy „csak" négy gól legyen a különbség. Gól: Kuti (14.), Kertész T. (64. és 65.), Nagy T. (77.). Jó: Kertész T., Hussein, Hajdú I., illetve Iván A., Osztolykán E. (Tudósító: Lakatos Tibor) ___________ Sándor Csaba: - Úgy érzem, megérde­melten nyertük meg a mérkőzést, annak ellenére is, hogy a vezetésünk után voltak lehetőségei a Tuzsérnak. A második félidő­ben már semmi gondunk nem akadt, a nagy hőség ellenére hoztuk a közönség által is élvezhető mérkőzést. Sok sikert kívánok Tuzsérnak a továbbiakra! ______________ Szabó István: - A második félidei hibáin­kat az ellenfél elöl és hátul is kihasználta, a Létavértes győzelme teljesen megérdemelt. Kemecse-TIszakanyár 0-1 (0-0) Kemecse, 450 néző, v.: Benkő R. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy„ Homann, Jeddi, Székely Z. (Hogya, 56.), Lovas M., Fekete Á„ Arnóczki, Morauszki, Fekete G.(lván Zs„ 83.), Ádámszki (PolényiT., 66.). Edző: Mirgai László. Tiszakanyán Szobonya G. - ifj. Koskovits Gy., Hokk Á„ Orgován Gy„ Pócsi, Ruska, Kóka R„ Lakatos L, Deák T„ Csombók Z. (Balázsi R, 60.), Gombkötő S. Edző: Koskovits György. _______________ Az idény eleji forma kiütközött a kemecsei csapat teljesítményén, (gy az eredmény sem meglepő. Gól: Gombkötő S. (88.). Jó: Homann, Jeddi., Lovas M„ illetve Hokk Á„ ifj. Koskovits Gy., Lakatos L, Ruska, Gombkötő S. (Tudósító: Kondor Lajos) ____________ Mirgai László: - Tipikus egygólos mérkőzés volt. A kilencven perc alatt többször eldől­hetett volna a mérkőzés, végül egy kapitális hibából kapott góllal a Tiszakanyár elvitte a három pontot. Gratulálok sikerükhözl Koskovits György: - Fegyelmezett, harcos játék mellett egy szerencsés góllal nyertünk. Nyírbátor-Baktalórántháza 4-0 (1-0) Nyírbátor, 350 néző, v.: Bodnár A. Nyír­bátor Tóth Sz. - Csáki J„ Ricsei, Bárány I, Fiumei (Varga K., 71.), Mándi L, Pálvölgyi, Matejkó R. (Hadházi, 69.), Puskás D., Kiss T., Erdei Z. (Marozsán M„ 65.). Edző: Fogarasi Zoltán. Baktalórántháza: Maries I. - Szenes I., Tolnai I, Geda, Bodnár J„ Lakatos I., Rákóczi. Kozma J. (Molnár L.50.), Szabó R. (Fábri, 76.), Gömze (Balogh Zs., 58.), Maries G. Edző: Tóth János._____________ Kemény, időnként szikrázó megyei rang­adón az első gól megnyugtatta a Bátort, így az első félidő végén emberhátrányba kerülő vendégcsapat ellen közönségcsalogató, biz­tos hazai győzelem született. Gól: Bárány T. (24.), Matejkó R. (48.), KissT. (65. és 89.). Kiállítva: Tolnai T. (második sárga lappal, sípszó előtti labdaelrúgásért, 45.). Jó: Tóth Sz., Bárány T., Kiss T, Marozsán M„ illetve Szabó R„ Maries G„ Lakatos I.. (Tudósító: Bállá István)________________________ Fogarasi Zoltán: - Küzdelmes, de alacsony színvonalú első félidő után megérdemelten vezettünk, majd a szünet utáni korai találat eldöntötte a mérkőzést. Nem játszottunk jól, de ma nagyon akartunk nyerni, ezért a győzelem volt a legfontosabb. __________ Tóth János: - Nem akarom a nyírbátoriak érdemeit elvenni, de hogy miért lett ilyen súlyos vereség, csak az tudja, aki itt volt a mérkőzésen... Tlszalök-CIgánd _________2-4 (2-3) Tiszátok, 100 néző, v.: Sápi. Tlszalök: Gagyi - Vass I., Szabó B„ Czifrák, Csáki V., Cseh K. (Páter, 70.), Bácskái A., Dobán, Dobos Z., Papp S. (Bognár A.,78.), Horváth M. (Lakatos K„ 55.). Edző: Falatovics László. Cigánd: Gazsi - Tempfli, Gnandt-Német, Molnár (Tűrik, 90.), Baksa Z„ Vicickó, Ludescher, Csáki R„ Boldog M„ Varga Z. (Pop, a szünetben), Deák I. (Janikó T., 60.) Edző: Kocsis János. __________________ A látott futball osztályon felüli volt! A hazai csapat maximális erőbedobással hajtott, de ez is kevésnek bizonyult. Mindenesetre aki nem látta a meccset, sajnálhatja. A tiszalöki együttes hasonló teljesítménnyel sok meg­lepetést szerezhet. Gól: Cseh K. (4. és 25. — a másodikat 11-esből), illetve VargaZ. (9. és 23.), Vicickó (18.), Tűrik (91.). Jó: Cseh K„ Bácskái A., illetve Gazsi, Vicickó, Csáki R., Varga Z. (Tudósító: Kovács János) _____ Falatovics László: - Csapatunk mindent megtett a tisztes helytállás érdekében, gratulálok a Cigándnak.______________ Kocsis János: - A legfontosabb a három pont megszerzése volt, amit a lelkes ellen­féllel szemben, ha nehezen is, de sikerült megszerezni. ______________________ Debreceni EAC-Nagyecsed 1-1 (0-0) Debrecen, 200 néző, v.: Szabó I. DEAC: Oláh D. - Takács Á., Tóth Z„ Buka, Szabó G., Barabás Z., Varga M., Balogh Zs. (Tar G„ 90.), Szabó M. (Nagy D., 44.), Jenei Zs. (Karacs, 80.), Brehószki. Edző: Sáfár László. Nagyecsed: Makó - Patály J., Tóth Sz., Mar­kos, Nyíri Gy., Nyíregyházi, Kovács N„ Csáki R. (Balogh J., 62.), Bulyáki A., Bancsi, Ascsillán (Marcsek, 75.). Edző: Feczkó Tamás. _____ Szezon eleji színvonalú mérkőzésen az első félidő tapogatózó játéka közben mindkét oldalon kevés lehetőség adódott. A szünet után átvette az irányítást a vendégcsapat, több helyzetéből egyet góllal fejezett be, de a hazaiak az utolsó percekben megmentet­tek egy pontot. Gól: Nagy D. (89.), illetve Patály J. (B1.). Jó: Oláh D„ Varga M„ Nagy D„ illetve Patály J., Kovács N., Nyíregyházi. Kiállítva: Barabás Z.(második sárga lap után, 77.). (Tüdősít6: Bíró Attila) Sáfár László: - Gratulálok a csapatnak, emberhátrányban sikerült pontot mentenie a kitűnő erőkből álló Nagyecsed ellen. Csapatunk felnőtt a feladathoz, bízunk a jó folytatásban. _______________________ Feczkó Tamás: - Gratulálok a hazaiaknak. Mi az első félidőt átaludtuk, a másodikban mutattunk valamit valós tudásunkból. K6ta)-lbrány ____________1-0 (1-0) Kótaj, 600 néző, v.: Kiss L. Kótaj: Kiss J. - Mándi A., Szobonya P„ Simon K„ Horváth Cs„ Torma T. (Kovács P, 72.), Kató Gy., Szilágyi B. (Halász P, 74.), Istrate, Szántó Z., Rácz R. (Lengyel I., 80.). Edző: Csorna Dezső. Ibrány: Tóth N. - Papp Á„ Kántor Zs., Tilki, Turóczi Cs., Kléninger (Reinaldo, a szünetben), Reszler Zs. (ifj. Kató I., 58.), Kővér G„ Balia K. (Illák, 66.), Cafu, Ze Carlos. Edző: Kató István.________________ Küzdelmes szomszédvári rangadót látha­tott a szépszámú közönség. Az első félidő­ben szerencsésnek mondható találattal jutottak vezetéshez a hazaiak, szünet után pedig hiába játszott mezőnyfölényben az Ibrány, nem sikerült gólt szereznie. A parázs hangulatról csak annyit: tizenkét sárga és két piros lap villant a játékvezető kezében. Gól: Szobonya P. (18.). Kiállítva: Horváth Cs. (68.), illetve Turóczi Cs. (mindkettő második sárga lap után, 73.). Jó: Kiss J„ Mándi A„ Istrate, Szobonya P, Szántó Z., illetve Ze Carlos, Kövér G., Kántor Zs., Papp A. (Tudósító: Mán László) _____________ Csorna Dezső: - Az első félidőben jobban játszottunk, és vezetéshez is jutottunk. Szünet után mintha az öltözőben maradtak volna játékosaink, de az ibrányiak nagy nyomását sikerült kibírnunk, és megmaradt az előnyünk.________________________ Kató István: - Végigtámadtuk a második félidőt, de meddő mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, így a szerencsésebb hazaiak nyertek. ____________________ Várda SE-Hajdúböszörmény 1-1 (1-1) Kisvárda, 450 néző, v.: Kátai. Várda SE: Petranics - Lakatos I., Mező A., Soós T„ Krizán (Kalu, 66.), Hegedűs T„ Oláh D., Fodor A., Petruska (Szabó T., 82.), Spekker (Tóth Tibor, 60.), Bagin. Edző: Révész Attila. Hajdúböszörmény: Tóth Cs. - Bibart, Ungi (Tóth Tamás, 75.), Bogdanovics, Szilágyi K., Hortó, Andorkó, Kerek (Fodor J„ 86.), Balogh I. (Nagy B., 19.), Bellon, Nagy D. Edző: Lajos Ferenc._________________ Nagyszerű ellenfél jutott a nyitányon a Várda SE-nek, amelyben több játékos is tompán futballozott. Az első félidei me­zőnyjáték közben gyors gólváltással alakult ki a végeredmény. Helyzetek utána itt is, ott is adódtak, az eredmény összességében igazságos, még úgy is, hogy a végén egy szabályos gólt vettek el a házigazdától. Gól: Bagin (27.), illetve Nagy D. (26.). Jó: Petranics, Bagin, Fodor A., Hegedűs T„ Oláh D„ illetve Nagy D„ Bogdanovics, Ungi, Szilágyi K. (Tudósítói Lizanecz László) Révész Attila: - Küzdelmes mérkőzésen mindkét csapat előtt adódtak gólszerzési lehetőségek. Saját csapatom játékán még van mit javítanunk, ugyanakkor kezdésnek - habár győzni szerettünk volna - a mai teljesítményünk alapján elfogadható a dön­tetlen, amely reálisnak mondható. _______ Lajos Ferenc: - Az első félidőben ziccerek tömkelegét hibáztuk el, szünet után jól védekeztünk a Kisvárda pontrúgásai ellen. A későbbiek folyamán fog kiderülni, mennyire értékes ez az egy pont áz újonc otthonában. további eredmény: Sárospatak-Hajdú- szoboszló2-l. © LABDARÚGÁS: SZI-ZO SSPORT MEGYEI I. OSZTÁLY, 1. FORDULÓ Két Péntekkel is csütörtököt mondtak Véres vereség a kínai kosárlabdázók ellen Záhony-Nagyszekeres 0-2 (0-1) Záhony, 200 néző, v.: Kocsis Zs. Záhony: Barna Z. - Ésik A., Semegi J„ Árva B., Papp I, Balázsi A. (Nagy G.), Semegi I, Sére L. (Tóth A.), Balogh S., Győri J„ Czvik. Edző: Karasz Lajos. Nagyszekeres: Cosmin - Robas, Stef, Chiodreanu (Della S.), Márton J.(Pál A.), Bornemisza, Rebegean, Homoki G., Bartha K„ Costea, Szilágyi L. (Homoki J.). Játékos­edző: Della Sándor. A két csapat játékosai meglehetősen idegesen fogadták, hogy az edzőpályára kényszerültek... Az első félidő 44. percében szerencsés góllal szereztek vezetést a vendégek, majd az utolsó pilla­natokban hasonlóképpen, egy f igyelmet­lenség következtében végleg eldöntötték a mérkőzést. Gól: Costea, Della S. Ifi: 0-0. (Tudósító: Erdei Árpád) _____________ Karasz Lajos: - Az előrehozott mérkőzések számunkra nem szoktak jól sikerülni... A mezőnyben nem játszottunk rosszul, de a gólhelyzetek kialakításában és értékesítésé­ben a vendégek jobbak voltak, így győzelmük megérdemelt. _____________________ Della Sándor: - Köszönjük a záhonyi egyesületnek, hogy hozzájárult a mérkőzés pénteki lejátszásához! Győzelmünket a nősülés előtt álló Szabó Péternek ajánljuk. Mátészalka-Rakamaz 3-2 (1-0) Mátészalka, 200 néző, v.: Szűcs N.. Mátészalka: Cseh B. - Varga B. (Garda E.), Makszim G., Pálfi IIJ. (Tóth F.), Mészáros G., Csorvási (Tóth K.), Majoros, Rézműves F., Sipos J., Balázs G. (Kósa Sz.), Botos S. (Pankotai I.). Játékos-edző: Majoros Imre. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki (Balogh J.), Galambosi Zs., Koczogh, Takács I., Venczel, Deák G. (Kassai N.), Borbély P, Gáspár, Galambosi G„ Pólik T. Edző: Veigli Géza. A hazai csapat az első játékrészben eldönthette volna a mérkőzést, de az utolsó percben a tizenegyes hibázott, és a fordulatos második félidőben végül nagy küzdelemben tartotta otthon a három pontot. Gól: Botos S„ Makszim G., Tóth F„ illetve Deák G. (11 -esből), Galambosi G. Ifi: 2-2. (Tudósító: PlesuÁdám) __________ Majoros Imre: - Újjáalakult csapatunk, ha nehezen is, de megérdemelten szerezte meg első győzelmét. A sikert Plesu Ádám techni­kai vezető születésnapjára ajánljuk. ______ Veigli Géza: - Megérdemelten győzött a hazai csapat, elsősorban azért, mert nagy hibaszázalékkal játszottunk, de a legna­gyobb hibát a játékvezető követte el, aki az utolsó percben jogos tizenegyestől fosztott meg minket. ______________________ Szakoly-Nyírkarász ________3-2 (3-0) Szakoly, 100 néző, v.: Sipos L. Szakoly: Borkó - Kevert S., Géczi P, Turbucz, Karasz G., Fedor A. (Molnár Cs.), Palaga (Lipcsei), Kevert K„ Kovács I., Pécsi G. (Kádár), Lengyel A. Edző: Boros Gyula. Nyírkárász: Tóth Z. (Tuza) - Hajdú G„ Csuka Gy., Rákóczi, Horváth G. (Juhász L), Horváth J„ Danku J„ Virtás A. (Jávor), Varga J., Mándi L. (Bagi Z.), Mocsár G. (Dajka L). Edző: Dudás Zoltán. A hazai csapat az első félidő után megnyert- nek hitte a meccset. A folytatásban magára húzta ellenfelét, így meleg lett a vége. Gól: Lengyel A. 2, Pécsi G„ illetve Dajka L, Mándi L Ifi: 2-3. (Tudósító: Tamás Csaba) Boros Gyula: - Jó első félidő után a másodikban felhoztuk ellenfelünket, és így izgalmas lett a vége, de a győzelmet megérdemeltük. _____________________ Dudás Zoltán: - Azt hittem, az első félidőben rossz kispadra ültem le, egész egy­szerűen nem ismertem rá saját csapatomra. A szünet után megtaláltam helyemet, csak sajnos, a fiúk későn ébredtek. ___________ Újfehértó-Fehérgyarmat 3-3 (1-2) Érpatak, 150 nézőTv.: Homonai. Újfehértó: Tóth D. - Pallai J., Balogh Cs. (Kerecseny), Horváth G., Potyók J., Ballai Z., Piskóti, Jasku L (Ábrám), Tardi (Soták), Lácza Gy., Orsz F. Edző: Úrr László. Fehérgyarmat: Koncz T. - Dócsa, Pop, Batfalschi, Máté G„ Országh L, Igaz, Országh Zs., Mátéi, Oprea, Bírta N. (Horváth R.). Edző: Virovecz Pál. Fordulatos, izgalmas mérkőzésen, ha a helyzeteivel jobban sáfárkodik a hazai együttes, akkor fölényes győzelmet arathatott volna a csaknem hetven percet emberhátrányba játszó vendégek ellen. Gól: Orsz F. 2, Ábrám, illetve Máté G., Mátéi, Oprea. Kiállítva: Batfalschi (23. perc). Ifi: 4-1. (Tudósító: Kranyik István)______________________ Urr László: - Győztes meccset engedtünk ki a kezünkből, mert 3-2-es vezetésnél több ziccert is elhibáztunk. _________________ Virovecz Pál: - Igazságos eredmény született. Nagykálló-Nagyhalász 3-0 (1-0) Nagykálló, 257néző,v.: Éva. Nagykálló: Lippa - Matejkó, Györki (Káposznyák M.), Papp M. (Sándor M.), Málik, Szigeti (Dobos), Fodor!, Karaffa, Rubóczki J„ Csajkó (Dobó). Edző: Budaházi László. Nagyhalász: Vattai - Orbán, Kelemen R„ Farkas A., Vincze, Gaál Z. (Bodzás A.), Kóder, Kiss I., Gráf, Birovecz, Nagy G. (Babják). Edző: Németh Zoltán. A hazai nézők, de főleg a szurkolók nagyon vár­ták a nyitómeccset, melyen a Kátló minden szempontból jobbnak bizonyult a formálódó halásziaknál. Gól: Káposznyák M. 2, Papp M. Ifi: 5-4. (Tudósító: Győrfi Gergő) ________ Budaházi László: - A nyári hírek arról szól­tak, hogy szétesett nevelőegyesületem, ezt a mai mérkőzésen cáfolták, de úgy érzem, min­den tekintetben felülmúltuk őket, és ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Gratulálok csapatom minden tagjának! Németh Zoltán: - Megérdemelt hazai győzelem született.___________________ Nyírcsaholy-Mándok 2-2 (1-2) Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Bendik G. Nyírcsaholy: Gergely I. - Jurkó L, Molnár Sz., Széles Zs., Putilka (Kiss E.), Petrohai M„ Mező A. (Bégány 6.), Szabó V., Széles A., Kertész J„ Jónás P. Játékos-edző: Kiss Ervin. Mándok: Fintor - Liptai D. (Angyal A.), Kiss G., Mándoki (Balogh I), Balogh N„ Orosz Cs., Matyi, Karasz A., Gombkötő Z„ Miskolczi G., Szabó S. (Csűrök). Edző: Gerliczki Máté. Nagyon jó iramú mérkőzésen a hazai csapat mindent megtett a győzelem érdekében, de a jó erőkből álló Mándok ellen igazságos eredmény született. Gól: Kiss E„ Kertész J., illetve Karasz A., Kiss G. Ifi: 2-3. _________________ Kiss Ervin: - A csapat szívét-lelkét kitette a győzelem érdekében, ma ez csak egy pontra elég. A gólomat Tengyel Pista barátom születésnapjára ajánlom. ______________ Gerliczki Máté: - Ma sok mindennel meg kellett küzdenünk. Nem érdemeltünk győzelmet, mert nem játszottunk jobban ellenfelünknél. Gratulálok a hazaiaknak! ___ Gyulaháza-TIszavasvárl 2-1 (1-0) Gyulaháza, 150 néző, v.: Bíró Cs. Gyulaháza: Fejér - Molnár G„ Papp N„ Kapin M„ Tóth G„ Bombera, Takács B. (Haga S.), Bárdi B., Deák B„ Éles I., Gáti S. Edző: Bárdi Attila. Tlszavasvári: Polgári - Tályai, Kurucz I, Szolyka I, Gál N. (Aszalós I), Péntek A. (Lakatos B.), Bodnár A., Bagoly Z„ Nagy I., Péntek M., Fazekas V. Edző: Fecsku István. Messze nem idény eleji játékot nyújtottak a csapatok: nagy iramú mérkőzésen a hazaiak több helyzetet dolgoztak ki, összességében megérdemelten nyertek. Gól: Éles 1.2, illetve Fazekas V. Kiállítva: Bombera (84. perc). Ifi: 1-3. (Tudósító: Bárdi Béla) ____________ Bárdi Attila: - Hatalmasat küzdött a csa­pat, sikerült ott folytatni, ahol abbahagytuk az előző szezon végén. ________________ Fecsku István: - Két Péntekkel is csütörtö­köt mondtunk. Balkány-Nyírmada _______3-3 (0-2) Balkány, 150 néző, v.: Bendik T. Balkány: Varga I. - Daru, Görög T. (Görög N.), Ferenczi M., Barna A., Kovács G., Dán F„ Kiss L. (Nagy M.), Vasas T, Göndör I., Tóth Z. Edző: Farkas Béla. Nyírmada: Papp G. - Szabó G., Mátyus Cs., Danku A., Csernák I., Németh A. (Cseszlai R.), Sebestyén G„ Ponczók T, Papp Z., Tóth A., Szikszai A. (Jóni A.). Edző: Szőke István. Idény eleji forma, igazságos döntetlen. Gól: Vasas T. 2, Tóth Z. (11 -esből), illetve Németh A. 2., Tóth A. Ifi: 5-1. (Tudósító: Farkas Melinda) _____________________ Farkas Béla: - A nagy akaratnak és a szerencsének köszönhetően szereztünk egy pontot. ___________________________ Szőke István: - Jó játékvezetés mellett jó mérkőzésen győzelmet szalasztottunk el, viszont az utolsó negyedórában már azért kellett izgulni, nehogy kikapjunk. KOSÁRLABDA. A kínai Sencsenben zajló Uni­versiadén a férfi kosárlabdá­zók Kína ellen vívták utolsó- előtti meccsüket. A harmadik játékrész vége felé egy lepat­tanóért Morgen Ferdinánd három kínaival ment fel, az egyikük pedig szándékosan arcba könyökölte a tumul­tusban. Morgen szájából dőlt a vér, mentővel azonnal kór­házba kellett szállítani. Sze­rencsére egy fogát sem ve­szítette el. A meccset végül a kínaiak nyertek (79-72). A szakotyi Lengyel (sárgában, labdával) kát gól szerzett a nyírkarásziak ellen fotó: sipeki Péter 5(té 1 j I i r Pf HŰSÉG . j **»»**« W v:' _ Iái 50% kedvezmény a tréningdíj árából, új jelentkező esetén! Gyere és zárd velünk a nyarat egy felejthetetlen önvédelmi táborban! Augusztus 26-27-2B-án Nyírbátorban a Sárkányfürdőben. Tanuld meg a pusztakezes és eszközös önvédelem alapjait 3 nap alatt, amit azonnal, eredményesen tudsz használni. Amik várnak rád: Négy mester, négy stílus: Wing Tzun, Jeet Kune Do. Escrima, Kali, Egészségmegőrző gyakorlatok: Joga. Chi Kung Különleges előadások: „Igazság a drogokról" - felvilágosító előadás „Hatékony tanulás" - előadás a tanulás ismeretlen akadályairól „Energikus test” - tényék, tévhitek a táplálék kiegészítőkről Éjszakai fürdőzés, nappali strandolás, ismerkedés, filmforgatás, buli stb. A kupont előzetes egyeztetéssel kell leadni! Nyíregyháza és környéke: Bodö László 70/7769-176; Nyírbátor és környéke: Néző László 70/7768-098 - www.ebmaswingtzun.5mp.eu .•> Név*: Cím*: Tel.*: E-mail cím*: * A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező! Hűségkártya sorszáma: |~ KELET HIRDETÉS