Kelet-Magyarország, 2011. május (71. évfolyam, 101-126. szám)

2011-05-30 / 125. szám

2011. MÁJUS 30., HÉTFŐ KELET Sport 11 Baktatórántháza-Kemecse 2-1 (1-1) Baktalőrántháza, 500 néző, v.: Kiss L. Baktalórántháza: Maries I. - Bodnár J„ Illés L, Szenes 1„ Lakatos l„ Geda, Molnár L (Maries T, 58. perc),Tolnai, Kozma J. (Ba­logh Zs„ 51., Fábri, 89.), Török l„ Szabó R. Edző: Tóth János. Kemecse: Szabó A. - Ba­logh Gy., Oláh D. (Székely Z„ a szünetben), Homann, Jeddi, Karkusz, Polényi T„ Lakatos L. (Puskás D„ 89.), Fekete Á„ Ádámszki, Fekete G. Edző: Mirgai László. Változatos, magas színvonalú, végig kiéle­zett mérkőzésen a hátrányból talpra álló Baktalórántháza végig uralta a mérkőzést, és paprikás hangulatban, nagy izgalmak közepette szerezte meg a három pontot. Gól: Tolnai (45.), Maries T. (88.), illetve Ádámszki (8.). Kiállítva: Illés L (kakas­kodásért, 57.), illetve Polényi T. (második sárga lap után, 45.). Jó: Maries l„ Tolnai (a mezőny legjobbjai), Bodnár J„ Szabó R„ Geda, illetve Ádámszki, Karkusz, Fekete Á., Homann, Balogh Gy. (Tudósító: Gebri Pál) Tóth János: - Méltó befejezése volt a tavaszi menetelésünknek ez a mérkőzés. Éretten, taktikusan játszottunk, és teljesen megérdemelten nyertünk. _______________ Mirgai László: - Nagyon jó mérkőzés volt a semleges nézőnek is. Egy egynél két kapufát lőttünk, ez meghatározó volt, az ellenfél pedig értékesítette a meccslabdáját. Úgy gondolom, a döntetlen igazságosabb lett volna. Tuzsér-Nyírmada 5-1 (1-0) Tuzsér, 200 néző, v.: Kocsis Zs. Tuzsér: Sza­bó B. - Danes B„ Medvid, Szűcs B., Lakatos I., Sárkány (Révész J., 88.), Iván A., Brankovics P., Orgován K. (Kovács I., 54.), Ignéczi, Ráti. Edző: Révész Csaba. Nyírmada: Papp G. - Szabó G„ Kiss Cs. (Kapin K„ 76.), Danku A., Moldovan, Szikszai A„ Kovács A., Szőke I., Németh A., Kimer, Savmoh. Játékos-edző: Szőke István.____________________________ Az első félidőbeli játékra a nagy meleg rá­nyomta a bélyegét, szünet után a vendéggól kellően felpaprikázta a hazai csapatot, ezután egyértelmű fölénybe került a Tuzsér, amely egymás után dolgozta ki szebbnél szebb helyzeteit, ezekből összességében ötöt sikerült értékesíteni. Gól: Ráti (20.), Sárkány (52.), Danes B. (11-esből, 67.), Kovács I. (84.), Brankovics P. (87.), illetve Kovács A. (47.). Jó: Danes B„ Lakatos I., Brankovics P., Sárkány, Ráti, Iván A., illetve Kovács A., Németh A., Kimer, Danku A. (Tudósító: Lakatos Tibor) _________________ Révész Csaba: - Á vártnál nehezebben indult a mérkőzés, a végére a helyzeteink felét kihasználva megérdemelten nyertünk, ilyen különbséggel is._____________________ Szőke István: - A játék képe alapján meg­érdemelten nyert a hazai csapat, amelynek gratulálok. A különbség kissé túlzott, viszont a mai napon ennyi fért bele. Ttszatők-Balkány | 1-0 (1-0) Tiszátok, 80 néző, v.: Nazsa. Tiszalök: Gagyi - Czifrák, Bácskái A., Vass I., Nyíri A. (Lakatos Vege a Kemecse tavaszi veretlenségének K., 50.), Cseh K. (ifj. Péntek M„ 75.), Bognár A., Péntek A. (Csire, 87.), Hock F., Papp S., Dobos 1. Edző: Falatovics László. Balkány: Polgári - Kovács G., Daru, Szabó P„ Dán F. (Varga I., 85.), Vass Z., Tóth Z., Farkas R., Pásztor B. (Barna A., a szünetben), Vasas T., KissL. (KissÁ., 65.). Edző: Kovács Attila. Ezzel a győzelemmel eldőlt, hogy a Tiszalök marad az NB lll-ban. A mutatott játék nem a legszebb, de hatásos volt hazai részről, a lényeg a három pont volt ezen a találkozón. A Tiszalök az utóbbi hetek jó szériájával bizonyította, hogy helye van ebben az osz­tályban. Gól: Cseh K. (4.). Kiállítva: Vass Z. (Dobos lerántásáért, 79.). Jó: Cseh K„ Hock F., Vass I., Papp S„ Bognár A., illetve Vasas T., Daru, Szabó P. (Tudósító: Kovács János) Falatovics László: - Jól játszó ellenféllel szemben, fegyelmezett játékkal, a mérkőzés elején szerzett szép góllal nyertünk. ________ Kovács Attila: - A mai mérkőzésen nem ér­demeltünk vereséget, az ellenfél szerencsés góllal nyert. ÚSE-Nagykáttó~Berettyóú|falu 7-0(2-0) Nagykáltó, 150 néző, v.: Szabó I. ÚSE- Nagykálló: Tóth A. - Mándi L„ Bodó G„ Bárány I, Fiumei, Hogya (Torda Cs., 66.), Bárány L. (Piskóti, 55.), Asztalos (Kövér G., 66.), Matejkó R., Somogyi T., Kiss T. Edző: Fogarasi Zoltán. Berettyóújfalu: Szántó F. - Kocsis M„ Nagy Z., Csordás J., Karácson, Balogh B„ Jancsó (Jenei L, 73. j, Sándor Sz. (Garabuczi, 63.), Tamás L„ Nagy R„ Kolompár. Edző: Kártik József. ____________ A gyorsan szerzett gól után nem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele, a végére osztálykülönbség alakult ki a felek között. Ezzel az első tavaszi, hazai győzelemmel már tartozott a csapat önmagának és a kitartó, lelkes közönségének. Gól: Kiss T. (2. és 81.), Asztalos (43. és 59.), Fiumei (76. és 79. - az elsőt 11-esből), Somogyi T. (11-esből, 91.). Kiállítva: Csordás J. (a gólba tartó labdát kézzel hárította, 75.). Jó: Mándi L, Fiumei, Asztalos, Somogyi T, Kiss T„ illetve Szántó F. (Tudósító: Kranyik István) _________________________________ Fogarasi Zoltán: - Gyakorló jellege volt a mai mérkőzésnek, amelyen nagy száza­lékban használtuk ki a helyzeteinket. Mint ahogy egész évben, ma is bizonyítottuk, hogy nagyon sokra hivatott ez a csapat, és nem azt a jövőképet érdemli, ami most kinéz nekünk. Néha úgy érzem, hogy már csak a jó Istenben bízhatunk. _____________ Kártik József: - Ha erről a meccsről mondanék néhány gondolatot, akkor azok az újságban a hátsó oldal bal alsó sarkába kerülnének. Most már bennem is kikristályo­sodott amire felhívták a figyelmemet, hogy az átlagember leszáll a süllyedő hajóról, én meg felszálltam rá... Létavértes-lbrány 3-0(1-0) Létavértes, 100 néző, v.: Kátai. Létavértes: Nótás - Dávid G. (Varga M„ 75.), Holecz, Albert I. (Suskó, 66.), Engel, Gál M., Kuti K., Barzsó, Nagy T, Angyal N., Gömze (Brehószki, 55.). Edző: Gyarmati András. Ibrány: Tóth N. - Hruska, Kántor Zs., Kovács M„ Turóczi Cs„ Boros I., Palcsák (Bácskái J., 73.), Reszler Zs., Papp Á., Fekete B., Biri. Edző: Kató István. _______ Az első félidőben jól tartotta magát a vendégcsapat, lehetőség is akadt előtte, de a gólt a Létavértes szerezte. Szünet után tovább növelte előnyét a szinte csere nélkül felálló ibrányiak ellen, és megérdemelten nyert. Gól: Gömze (16.), Engel (54.), Nagy T.(62.). Jó: Kántor Zs„ Fekete B., Kovács M. Kató István: - Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, jár a köszönet azoknak a labdarúgók­nak, akik elutaztak erre a találkozóra. Tlszakanyár-Kótaj 4-1 (2-1) Tiszakanyár, 400 néző, v.: Puskás Z. Tiszakanyár: Kányáit - Jánvári, Tóth Sz., Orgován Gy., Maries G., Orosz M., Kóka R„ Csáki R. (Hadházi, 32.), SimonG. (Dolhai, 71.). Szilágyi N., Balázsi P. (Gombkötő S., 80.). Edző: Koskovits György. Kótaj: Czenki (Kiss J., 76.) - Luput, Gurcsák, Szántó Z., Ferenci M., Cue (Szabó M„ 84.), Kató Gy., Torma I, Rácz R„ Horváth Cs., Ferenczi F. Kádár L, 86.). Edző: Csorna Dezső. ________ Ideális futballidőben szimpatikus vendég- csapatot akár nagyobb különbséggel is legyőzhetett volna a Tiszakanyár, amely egy nap után visszavette a vezetést a Cigándtól. Az első félidőben a kétgólos hazai vezetés ellenére gyengébb volt a játék, de a har­madik találat után a Kótaj mintha feladta volna a küzdelmet. Gól: Szilágyi N. (12. és 20.), Orosz M. (58.), Maries G. (74.), illetve Cue (34.). Jó: Tóth Sz., Maries G„ Szilágyi N„ Jánvári, illetve Luput, Torma T„ Cue, Szántó Z. (Tudósító: Háda Tivadar)_______________ Koskovits György: - Nehezen indult be a gépezet, de aztán a gólok megnyugtatták a csapatot, és utána már tudásának megfele­lő színvonalú játékkal rukkolt elő. _________ Csorna Dezső: - Megérdemelten nyert a Tiszakanyár, gratulálok neki. Nagyecsed-Hajdúszoboszló 4-1 (3-1) Nagyecsed, 300 néző, v.: Kassai Á. Nagyecsed: Makó - Patály J„ Kovács N., Doros, Tősér, Nyíregyházi (Balogh J„ 54.), Bancsi, Csáki l„ Katona Gy. (Nyíri Gy., 80.), Ascsiltán, Marcsek (Bulyáki A., 78.). Edző: Feczkó Tamás. Hajdúszoboszló: Groze - László R„ Lendvai Gy. (Halász A., 69.), Magyar A. (Kereki, a szünetben), Horváth Sz., Kálmán Z., Sarkadi Z., Bakonszegi (Barabás, 20.), Habi, Mészáros T„ Szarvas F. Edző: Szűcs János. ______________________ Ezen a mérkőzésen a Nagyecsed megmu­tatta igazi erejét, hiszen 0-1 -ről, emberhát­rányban meg tudta fordítani a mérkőzést, úgy, hogy az eredmény a vendégek számára hízelgő. Gól: Marcsek (20. és 29. - a má­sodikat 11-esből), Ascsillán (32.),Katona Gy. (11-esből, 75.), illetve Kálmán Z. (3.). Kiállítva: Doros (megütötte Bakonszegit, 14.). Jó: Patály J„ Kovács N., Csáki I., Tősér, Ascsillán, Bancsi, Katona Gy., Marcsek, illetve Kereki, Habi, Horváth Sz. (Tudósító: Bíró Attila) __________________________ Feczkó Tamás: - Parázs mérkőzés alakult ki, tíz emberrel végre úgy játszott csapatom, ahogy tud, de ehhez, hogy ilyen nyílt és jó mérkőzés alakuljon ki, szükség volt a szoboszlóiak bátor és nyílt játékára. Nagyon büszke vagyok játékosaimra.______________ Szűcs János: - Ma sikerült végre gólt sze­reznünk, de sajnos kaptunk is négyet. El kell ismerni, nagyon jól játszott a Nagyecsed, és ilyen különbséggel is megérdemelten szerezte meg a győzelmet. Az alattomos szabálytalanság, a kényszerű csere és a kiállítás teljesen összezavarta a csapatot, és ellenfelünk jobban jött ki ebből a szeren- csétlen sorozatból. _______ ____ További eredmény: Cigánd-Püspöktadány 2-0. 1. Tiszakanyár______________28 18 4 6 73-35 58 2. Nagyecsed 2B 17 ____7 4 56-29 58 3. Cigánd ___________________________28 17 5 6 57-32 56 4. Kemecse __________________________28 17 4 7 64-30 55 5. ÚSE-Nagykálló _____ 28 13 13 2 47-23 52 6. Baktalórántháza __________28 15 5 6 55-37 50 7. Püspökladány_________________28 14 4 10 52-33 46 8. Kótaj 28 11 6 11 38-47 39 9. TUzsér_____________________________28 11 4 13 37-48 37 10. Ibrány 28 10 6 __12 32-35 36 11. Hajdúszoboszló _____________________28 8 8 12 30-37 32 12. Létavértes __________________________28 8 8 12 40-39 32 13. Tiszaiak ___________________________28 8 6 14 34-45 30 14. Nyírmada 28 5 5 18 33-75 20 15. Balkány 28 4 4 20 25-68 16 16. Berettyóújfalu 28 3 1 24 12-72 10 ■ Szi-Zo Sport- dr. Zilahi megyei I. osztály, 30. forduló A Mátészalka késleltette a kisvárdaiak bajnokavatását A kékmezes nyírbátoriak megpecsételték a sényőiek sorsát Mátészalkai MTK-Várda SE 2-0 (0-0) Mátészalka, 200 néző, v.: Gergely S. Mátészalka: Pindzsula -Tóth F. (Pálfi J.), Robas, Makszim G„ Sipos J., Stef, Rézműves F. (Chis), Majoros (Varga B.), Kertész J„ Fehér A. (Mészáros G.), Botos S. (Csorvási). Edző: Virovecz Pál. Várda SE: Petranics - Szőlősi, Krizán l„ Dacin, Mándi A., Kiss I., Fodor A., Spekker (Kalu), Costea, Dallos, Bagin (Kerepesi). Edző: Rozsnyai Béla. A hazai csapat szezonbeli legjobb játékával megfosztotta tavaszi veretlenségétől a Várdát, és ezzel késleltette a bajnokavatást. A szalkaiak köszönetüket fejezik ki azon támogatóknak, akik lehetővé tették a bajnokság méltó befejezését. Gól: Botos S. (11-esből), Kertész J. Kiállítva: Krizán I. (56. perc). Ifi: 1-7. (Tudósító: PtesuÁdám) Virovecz Pál: - Ha jobban koncentrálunk, nagyobb különbségű is lehetett volna győzelmünk, de a bajnok a Várda lesz. Rozsnyai Béla: - A második játékrész elején két hibánk után a hazaiak kétgólos előnyre tettek szert, és ezzel egy nagyon jó mérkőzésen eldöntötték a három pont sorsát. Nagyszekeres-Nagyhalász 1-1 (0-1) Nagyszekeres, 50 néző, v.: Sipos L. Nagy- szekeres: Mudri A. - Homoki J„ Rebegean, Pljutyinszkij, Chiodreanu, Kiss I., Országh Zs. (Somogyi L), Homoki G. (Országh L), Della S., Bornemisza, Szilágyi L. (Szabó P.). Játékos-edző: Della Sándor. Nagyhalász: Vattai (Szobonya G.) - Balogh N„ Kelemen R. Szobonya P„ Vincze L, Csombók Z. (Fteisz), Deák T., Kóder L, Bagoly Z„ Szabó S„ Illák (Csombók Cs.). Edző: Németh Károly. Az eredmény hűen tükrözi, milyen volt a felkészülés: a hazaiak ismét megkapták a szokásos, elkerülhető gólt... Gól: Homoki G., illetve Szabó S. (11 -esből). Ifi: 5-0. _______ Delia Sándor: - Hiába innánk buborékos vizet, ha nincs benne szénsav... _____________ Németh Károly: - Nagyszekeresen minden csapat megszenved, mi is így jártunk, de a döntetlen igazságos. Tiszavasvárl-Nyírtelek 2-0 (1-0) Tiszavasvári, 120 néző, v.: Kozics. Tiszavasvári: Susánszki - Aszalós (Tamás A.), Tályai P., Kurua I, Szolyka T, Gál N. (Gyurján R.), Lakatos B., Bodnár A., Lajos T. Csire Sándor: - Hat tiszta helyzetből nem sikerült gólt szereznünk, ennyivel volt jobb aVasvári. HÜmíIií lira—TT nn ni Rakamaz, 150 néző, v.: Tassy. Rakamaz: Gégény B. - Galambosi Zs., Szabó B., Takács I., Pólik T., Debroczki, Gáspár L, Balogh J„ Borbély P., Balogh R., Koczogh I. (Galambosi G.). Edző: Veigli Géza. Mándok: Fintor - Cap, Danes A., Balogh T., Liptai T„ Miskolai G. (Bandor F.), Matyi, Orosz Cs., Gombkötő Z„ Deskó D. (Galambos L), Angyal Á. Edző: Szil­ágyi Bertalan. Az első félidőben sok helyzetet kihagyott a Rakamaz, a másodikban pedig határozottabbnak bizonyult az ellenfél kapu­ja előtt. Gól: Pólik T. 2, Galambosi G., Gáspár, Balogh R. Ifi: 4-1. (Tudósító: Gometh Béla) Veigli Géza: - Járt már nekünk ez a meccs, de nagyon.______________________________ Szilágyi Bertalan: - Az első félidőben sem­mi nem utalt arra, hogy a folytatás így alakul. A szünet utáni teljesítményt tapasztalva sok játékosunknak szeretnék belelátni a fejébe. www.szon.hu További képek FOTÓ: SIPEKI PÉTER (Nábrádi L), Szolyka G. (Fazekas V.), Nagy I. Edző: Fecsku István. Nyírtelek: Szabó Z. - Trencsényi, Csernák I., Kiss A„ Nagy D. (Bencs Á.), Potornai (Kóka K.), Vékony A., Pankotai P. (Márton P.), Nagy B. (Dankó G.), Minya P., Csernyik T. (Dankó Z.). Edző: Csire Sándor. Villámlás és jégeső miatt az ifimérkőzést tíz percre meg kellett szakítani. A „nagy mécs­esén” mindkét csapat nyílt sisakkal játszott: a csúszós pályán sok hibával futballoztak a csapatok, a hazai kapusnak több dolga akadt. Gól: Gál N., Nagy I. Ifi: 8-2. (Tudósító: Hankó András) _________________________ Fecsku István: - Gáz volt a játékunk, de nyertünk. Nyirka rász-Gávavencsetlő 4-1 (0-0) Nyírkárász, 100 néző, v.: Kormány. Nyírkárász: Cseh B. (Tuza) - Ujj Gy. (Kovács I), Rákóczi, Mándokí (Tóth B.), Liptai D„ Horváth G. (Tóth L), Danku J., Horváth J„ Mocsár G„ Fecsku I., Mándi L. Edző: Dudás Zoltán. Gávavencsellő: Simkó - Veress, Lakatos I., Bodnár S., Laczi, Szendrei, Csécsi (Takács, Kriston)), Kőpájer, Köteles, Hullár, Gégény M. Játékos-edző: Lakatos Imre. Az első félidő lagymatag játéka után a hazaiak húsz perc alatt eldöntötték a mérkőzést. Gól: Mándi L. 2, Rákóczi, Mocsár G„ illetve Gégény M. Ifi: 2-4. (Tudósító: Dudás János) ________ Dudás Zoltán: - Tipikusan az a meccs volt, amelyen lebecsültük az ellenfelet. Olyan helyzeteket hagytunk ki, ami az év végi bakiparádéba is bekerülhet. _______________ Szakoly-Ajak 3-0 (0-0) Szakoly, 150 néző, v.: Éva. Szakoly: Molnár Cs. - Karasz G., Géczi P., Turbucz, Kovács I., Kevert K„ Klein A., Fedor A., Palaga (Klein T.), Lipcsei A. (Pécsi G.), Madzin. Edző: Boros Gyula. Ajak: Leskovics A. - Takács J., Barati l„ Kovács Z., Sütő N., Folytán Z., Kaptur, Szabó L (Horváth A.), Kovács Cs., Soós T, Kovács L Edző: Szanyi János. A hazai csapat a szerdai kupameccsen látott játéka átment vasár­napra, és közönségszórakoztató meccsen biztosan, akár több góllal is nyerhetett volna. Gól: Lipcsei A., Palaga, Madzin. Ifi: 2-2. (Tudósító: Tamás Csaba) _________________ Boros Gyula: - A szerdai kupamérkőzésen tíz emberrel csak annyit adtunk ki magunkból, ami a biztos továbbjutáshoz kellett, és így frissen, jól futballozva a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk._________________ Szanyi János: - Az első félidőben egyenlő erők küzdelmében és egyenlő fettételek mellett jól bírtuk az iramot, a másodikban viszont minden felborult - főként a játékve­zető... További sok sikert a Szakolynak. Lakatos Imre: - Kitűnő játékvezetés mellett megérdemelt hazai siker. Volán-Sényő-Nyírbátor 0-4 (0-2) Sényő, 150 néző, v.: Sinka. Volán-Sényő: Minya D. - Soós G., Puskás L, Torna, Minya G. (Sipos G.), Kató Cs., Tóth P., Bodnár G„ Tuturas, Farkas M. (Sándor L), Mocsár Cs. Edző: Rubóaki Tibor. Nyírbátor: Tóth Sz. - Lengyel L, Czerula, Ricsei F., Kurua Z. (Kovács Á.), Dascal (Székelyi), Tóth B„ Bíró Zs., Szarka I., Erdei Z. (KópisG.), Kerekes M. Megbízott edző: Szegedi György. A rutinosabb és jobb erőkből álló vendégcsa­pat kihasználta a hazaiak minden hibáját, s megérdemelten vitte el a három pontot. Gól: Erdei Z., Szarka I., Lengyel L, Kópis. Ifi: 0-3. (Tudósító: Knoblok Sándor) ______________ Rubóczki Tibor: - Megérdemelt vendégsiker, gratulálunk Nyírbátornak. © TABELLA Szegedi György: - Gratulálok a fiúknak, azt hiszem, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Nyfcgyulaj-Gyulaháza 1-1 (1-0) Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Gergely S. Nyírgyulaj: Kecskés - Baksa Cs., Konyha Cs. (Tóth F.), Fanku Sz., Pénzes Á. (Ruszinkó), Kocsis R, Szép T, Huszti T. (Erdei L), Sárosi T., Horváth K., Széplaki. Edző: Lukács Tibor. Gyulaháza: Csobolya - Kapin M. (Haga S ), Gáti Sz., Dudás L, Gáti S. (Tóth G.), Bárdi B. (Petró), Takács B., Deák Z„ Bombera, Éles l„ Deák B. Edző: Bárdi Attila. Egy-nullás hazai vezetésnél három nagy helyzetet hibázott a gyulaji csapat, a végén viszont a vendégek­nek akadt lehetőségük, amivel elvihették volna a három pontot. Gól: Széplaki, illetve Éles l. Hl: 5-0. (Tudósító: Bárdi Béla) Lukács Tibor - Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, a végén viszont Örülhettünk az egy pontnak._______________ Bárdi Attila: - Ellentétes félidő, igazságos döntetlen. Bár a 90. percben kétszer volt meccslabdánk. __________________________ Szabadnapos: Fehérgyarmat. A bajnokság állása: 1. Várda SE___________________________30 22 5 3 79-19 71 2. Nyírbátor_____________________ 30 17 8 5 64-22 62 3. Nagyhalász* _______________________30 16 5 8 44-28 52 4. Mátészalka* _______________________30 14 10 6 59-40 49 5. Mándok______________ 30 13 9 10 56-44 48 6. Szakoly____________________________30 13 5 12 54-48 44 7. Nyírkárász _________________________30 11 II 8 55-49 44^ 8. Gyulaháza ______________ 30 14 1 15 50-60 43^ 9. Nagyszekeres ______________________30_J2 7 11 54-51 43 10. Fehérgyarmat* _________ 30 12 9 7 36-36 43 11. Tiszavasvári_____________ 30 12 5 13 48-55 41 12. Ajak_______________________________30 9 10 11 32-43 37 13. Rakamaz __________________________30 11 3 16 50-49 36 14. Volán-Sényő* ______________________30 9 8 13 45-53 31 15. Nyírtelek _________________ 30 6 10 14 26-46 28 16. Nyírgyulaj __________________________30 6 _ 6 18 33-51 24 17. Gávavencsellő______________________30 6 5 18 33-75 23 *A Volán-Sényőtől négy, a Fehérgyarmattól és a Mátészalkától három-három, Nagy­halásztól két büntetőpont levonva. Baktalórántházán megszakadt Ádámszkiék (8) tavaszi veretlenségi sorozata fotó: sipeki Péter