Kelet Magyarország, 2010. augusztus (67. évfolyam, 179-203. szám)

2010-08-30 / 202. szám

2010. AUGUSZTUS 30., HÉTFŐ KELET-MAGYARORSZÁG 10 Spurt ívtuti C MEGYEI »■ OSZTÁLY: Carmo-csoport, 3. forduló O LABDARUGÓ MEGYE» ».OSZTÁLY: Díjözön-csoport 3. forduló Kötcse-Gelénes 4-3 (2-0) Kölese, 60 néző, v.: Balogh IL. Kölese: Nagy Antal - Tóth A., Sztáraszta F., Slra Tamás, Nagy Attila, Varga Z„ Molnár A. (Nagy R), Róka Z„ Jezov (Zámbó S.), Szűcs L, Turovlcs G. (Slra Tibor). Edző: Simon Csaba. Geténes: Csordás A. - Fábián S„ Varga G„ Baráti L, Lakatos I., Tószegi M. (Kósa S.), Bartha A„ Szegedi A., Hídvégi M„ Kokas A., Molnár Gy. (Csordás T.). Edző: Varga Tamás, Gól: Szűcs L. 2, Róka Z„ Varga Z„ Illetve Bartha A„ Kokas A., Csordás T, Ifi: 2-2. _________ Simon Csaba: - Úgy érzem fegyelme­zetlenség miatt 4-1 után felhoztuk az ellenfelet. Legközelebb jobban oda kell figyelnünk. Gratulálok a vendégeknek, mivel végig „oroszlánként1’ küzdöttek. _______ Varga Tamás: - A játékunk a múlt hetihez képest sokat javult, de „tizennégy játékos ellen" még a Manchester United sem tudna nyerni. Gratulálok a fiúknak a tisztes helytállásért. ___________________ Vámosoroszl-Nyfrmeggyes 0-5 (0-2) Vámosoroszl, 120 néző, v.: Oláh G. Vámosoroszl: Medve S. - Kiss Cs„ Kádár L, Bezzeg l„ Csernyi A., Bakk T„ Végh A., Bakó Z„ Torma I., Szabó Zs„ Siket L. Edző: Orosz András. Nyírmeggyes: Krlzsanovszkl - Zlmakov M., Septa 0., Nagy Zs„ Kiss A., Éles R. (Batlzl-Pócsl N.), Éles B. (Gere Zs.), Cselószkl T„ Kovács L. (Hornyák Zs.), Ács A. (Székely Zs.), Tóth F. (Pető Á.). Edző: Tóth László. Gól: Ács A., Kovács L„ Tóth F„ Cselószkl T„ Éles R. Kiállítva: Zlmakov M. (40. perc), Kiss A. (62. perc). Ifi: 1-3. Orasz András: - A mai napon mindent megtettünk a vereségért, ugyanis még kilenc ember ellen sem tudtunk helyzeteket kialakítani, öt kontrából öt gólt kaptunk. A csapat hiányzó tagjainak jó szórakozást a lagzlban és sok boldogságot az ifjú párnaki Tóth László: - A mérkőzésen nyújtott teljesítményre a csapatomnak csillagos ötöst adhatok, ugyanakkor úgy érzem, hogy a szabályok ma csak ránk vonatkoztak. Beregdaróc-Tyukod 1-0 (0-0) Beregdaróc, 150 néző, v.: Papp I. Beregdaróc: Tisza T. - Izák B„ Bakó Z„ Hájas B„ Marczl S„ Simon Cs„ Veress IR. (Simon K.), Veres II R„ Daróczl M. (Kovács L), Mandzák J. (Csók E.), Veress 0. Edző: Baracsi Endre. Tyúkod: Bujákl - Kádas R. (Pesti K.), Fekete S„ Sipos M., Gyene B„ Kasu J„ Orosz A. (Kertész J.), Ináncsl L, Fekete P. (Kerezsi B.), Pólyák Cs„ Szabó R. Edző: Nagy Ferenc. Gél: Simon Cs. Ifi: 3-0. Bamcsl Endre: - Küzdelmes, hajtós, ugyanakkor mégis sportszerű mérkőzésen sikerült győznünk. Az első félidőben ugyan sok helyzetet kihagytunk, de a másodikban egy jól eltalált lövéssel Itthon tartottuk a három pontot. __________________ Négy Ferenc: - Sajnos a mai mérkőzésen megint ml ajándékoztunk egy gólpasszt az ellenfélnek. Egy jól eltalált lövés döntött. Nábrád-Nyfrcsaholy 1-4 (1-1) Nábrád, 80 néző, v.: Gergely I. Nábrád: Végh A. - Debreceni S„ Pásztor Z„ Bihari D., Balogh Gy., Sárai G„ Pászor L„ Porubszki Z„ Mercz L, Varga I. (Kovács B.), Ráski B. Edző: Szarka Zoltán. Nylrcsaholy: Oláh M. - Jérl Zs., Batlzl G„ Széles Zs., Bálint M. (Magyarl D.), Petrohal M. (Kiss E.), Botos S„ Szabó V., Nyíri Gy., Jónás P., Mező A. (Szabó M). Játékos-edző: Kiss Ervin. Gól: Pásztor Z., Illetve Botos S„ Jónás P„ Széles Zs., Nyíri Gy. Ifi: 7-3. Szarka Zoltán: - Nyolcvan percig partiban voltunk a megyei első osztályú múlttal rendelkező Nylrcsaholy ellen, az utolsó tíz percre azonban elfáradtunk. Gratulálok a fiúknak a tisztes helytállásért. Kiss Ervin: - Szokásunkhoz híven az első félidőt végigaludtuk, a második játékrész végére azonban felébredtünk, és akkor ez már gólokban Is megmutatkozott. Szimpa­tikus ellenféllel szemben sikerült nyernünk.____________________ Nagydobos-Tiszakóród 2-3 (2-1) Nagydobos, 100 néző, v.: Kis A. Nagydo­bos: Kedves Gy. - Csorba F„ Bíró J„ Almásl J., Jónás J., Varga J., Bartha M„ Szender A., Kedves T. (Daruka), Csonka G., Balogh Á. Edző: Sánta Árpád. Tlszakóród: Juhász S. - Móricz I., Slra T. (Császár T), Kiss L„ Séra P„ Császár P. (Borbély G.), Nagy J„ Somogyi T„ Somogyi Cs., Horváth G., Borbély A. Edző: Ifj. Juhász Ernő. Gól: Szender A. 2 (egyet 11 - esből), Nagy J. 2 (egyet 11-esből), Somogyi Cs. Ifi: 1-4.____________________ Sánta Árpád: - A második félidő elején meg kellett volna nyernünk a meccset. Ifj. Juhász Ernő: - Gratulálok a fiúknak, akik küzdelmes meccsen győzték le nagyon sportszerű ellenfelünket. ____________ Porcsalma-Szatmárcseke 2-0 (1-0) Porcsalma, 80 néző, v.: Frindlk J. Porcsalma: Kosztyú Cs. - Horváth A., Horváth L„ Németh M„ Ötvös J„ Mona Á„ Lakatos G„ Tóth F. (Horváth Z.), Lakatos S, Czibere N„ Feka J. (Pasku Zs.). Edző: Csaholyl Gyula. Szatmárcseke: Mándl P. (Bőnyel Zs.) - Bazsányl l„ Jávor S., Czibere Z„ Mursa Sz. (Nagy Zs.), Bakó G. (Kovács R.), Mursa F„ Szabó F„ Bihari Z„ Orsolyák, Bazsányl L. Edző: Kelemen József. Gól: Czibere N„ Mona Á.(l 1-esből). Ifi: 1-1. Csaholyl Gyula: - A sok kihagyott gólhelyzet ellenére magabiztosan nyertünk. Gratulálok a flúknakl ______________ Kelemen József: - Az akaraterő győzött, ml nagyon gyengén játszottunk, gratulálok a hazai csapatnak.________________ Tunyogmatolcs-Tisztaberek 2-2 (2-1) Tunyogmatolcs, 200 néző, v.: Slnka. Tunyogmatolcs: Szabó A. - Mikes F., Takács A„ Mercz J„ Baráth M. (Kovács F.), Klssgyörgy, Szarka Sz„ Tisza S„ Baráth G. (Erdődl Gy.), Balogh P. (Franku A.), Jónás N. (Balogh G.). Edző: Kiss Ernő. Tisztaberek: Deák K. - Nylsztor T„ Szabó L„ Sturovics, Kovács P„ Lukács N„ Mester A„ Bodó R„ Bodó G„ Lázár B„ Lázár R. Edző: Oroszl István. Gól: Jónás N., Balogh P., Illetve. Ifi: 3-1.______________________ Kiss Ernő: - Rengeteg helyzetet kidolgoz­tunk, de ezek többségét nem sikerült érté­kesítenünk. Ellenfelünk kétszer jutott el a kapunkig és két gólt szerezve megmentette az egy pontot a maga számára. „Hihetetlen, de Igaz." ______________________ Oroszt István:­__________________ Mérk-Vállaj-Csenger 1-4 (0-2) Mérk, 250 néző, v.: Kosztyú. Mérk-Válla): Rákóczi R. - Gere L. (Filep A.), Reszler P„ Böszörményi, Jóbl M„ Jávori S„ Bodó R.. Rissal, Szabó I., Soltész L. (Szántó Gy.), Szlmuly. Edző: Pásztor István. Csengett Varga V. - Sajó (Jakab R.), Mester G„ Zámbó A„ Pankotal, Lakatos I., Tóth Z. (Mihók), Csontos Zs., Lakatos S. (Osváth D.), Katona P„ Volkán R. (Nyerges 0.). Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Szlmuly, Illetve Katona P. 2, Lakatos 1.2. Kiállítva: Reszler P. (48. perc). Ifi: 4-1. __________________ Pásztor István: - Kis csapat vagyunk, de az ellenfélnek nincs szüksége még három emberből álló segítségre. Elfogult játékve­zetés Jellemezte a mérkőzést. Harcolunk, küzdünk további ________________ Volkán Roland: - Kiváló Játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk. nel zárult vasár­nap Lékó Péter és Borisz Gelfand között, így az izraeli nagymester nyerte, mégpedig 4,5-3,5-re a mis­kolci 6. rapidsakk- fesztlvált. FOTÓ: MTI/VAJDA JÁNOS Az utolsó, nyolcadik parti is döntetten­C TOTÓEREDMÉNYEK, 34. HÉT 1 A 34. heti helyes tlpposzlop 1. Bremen-l.FCKöln 4-2 1 2. Frankfurt-Hamburg 1-3 2 3. Nürnberg-Freiburg 1-2 2 4. St. Pauli-Hoffenheim 0-1 2 5. Schalke-Hannover 1-2 2 6. Wotfsburg-Mainz 3-4 2 7. Leverkusen-Mönchengladbach 3-6 2 8. VfB Stuttgart-Dortmund 1-3 2 9. Udfnese-Genoa 0-1 2 10. Roma-Cesena 0-0 X 11. Bari-Juventus 1-0 1 12. Rorentina-Napoli lapzárta után 13. MHan-Lecce lapzárta után 14. Sampdoria-Lazio lapzárta után Ófehértó-Nagykállói VSE 1-0 (0-0) Ófehértó, 250 néző, v.: Tassy. Ófehértó: Károly G. - Pekács Zs„ Kun K„ Tóth P., Homonylk Cs„ Csernyu Sz. (Fazekas A.), Király l„ Vadicsku I. (Mizsák), Baráth K„ Sápi A. (Vegyenás), Kübli J. (Király D.). Játékos­edző: Pekács Zsolt. Nagykálló: Tuska - Sándor M. (Márton A.), Sárga L, Karaffa I., Fodor T„ Matejkó G„ Lopez Miranda (Mállk), Imre Z„ Dán A. (Csajkó), Imre J., Káposznyák M. (Lajos Z.). Edző: Budaházl László. Gól: Csernyu Sz. Ifi: 0-5. _______________ Pekács Zsolt: - Azt játszottuk a pályán, amit a mérkőzés előtt megbeszéltünk. Gra- tulálok a fiúknak és külön a szurkolóknak. Budaházl László: - Minősíthetetlen hozzá­állás, szégyenteljes teljesítmény, gratulálok azőfehértónak, _________________ Kállósemjén-Nyfrbogdány 4-0 (0-0) Kállósemjén, 150 néző, v.: Kormány. Kállósemjén: Aranyász - Papp N. (Balázs Sz.), Soltész M„ Ballal Z„ Hornyák Gy. (Károly K.), Papp T. (Lakatos Cs.), Tóth D„ Csohány Z„ Király T. (Séra D.), Várnai R., Já­vor N. (Kákóczki). Játékos-edző: Kákóczkl István. Nyfrbogdány: Mlnya D. - Virág T„ Karasz L, Mándokl L, Varga M. (Bódl T.), Mlnya G. (Szilágyi I.), Szilágyi L. (Usovszkl), Nagy I. (Tóth Zs.), Mlnya P„ Nyerges J. (Sipos G.), Bodó I. Edző: Csire Sándor. Gól: Várnai R. 2, Tóth D„ Királyt Ifi: 1-2. _________ Kákóczkl István: - Gratulálok a jó játék- vezetéshez. Végig Irányítottuk a mérkőzést, ez a második félidőben gólokban Is megmutatkozott. ________________ Csira Sándor - Elfogytam... További sok sikert kívánok a csapatnakl __________ Vasmegyer-Levelek 1-3 (0-3) Vasmegyer, 200 néző, v.: Vlda. Vasmegyer: Hegyes Z. - Márton D„ Lábas P., Bácskái J. (Gorzás G.), Nagy Gy., Papp N„ Danka M. (Dócs M.), Laskal F„ Slkorszkl I., Bllecz, Korpái Cs. Edző: Bodó Attila. Levelek: Luksa - Oláh Z., Majláth S., Gebrl Gy., Herczku G. (Lakatos Zs.), Pásztor J., Takács J„ (Rutovlcs) Puskás A. (Hajdú G.), Molnár T. (Kulcsár D.), Varga Z. (Sovány G.), Csekk A. Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Slkorszkl I., Illetve Puskás A„ Pásztor J„ Varga Z. Ifi: 1-2. ______________________ Bodó Attila: - Talán, majd ha úgy fogunk játszani az egész mérkőzésen, mint a második félidőben, akkor esélyünk lesz pontszerzésre. __________________ Mónus Gábor - Megérdemelt győze- lem - helyenként jó játék, akár nagyobb különbséggel Is nyerhettünk volna, ha a kapus előtt határozottabbak vagyunk. Ezt a győzelmet Szmolka Tamás születésnapjára ajánljuk. ____________________ Apagy-Nylrlugos 1 -2 (1 -1) Apagy, 150 néző, v.: Tóth I. Apagy: Stekler- Sípos J„ Jakab J. (Atucsák), Nagy Á„ Tar F„ Kiss Z. (Krakkó G.). Kozák R„ Bakró A. (Korpás Z.), Bedécs G., Támba T., Kovács 0. (Jakab R.). Edző: Szegfű Mihály. Nylrlugos: Krlston D. - Danka Z„ Csákányos t, Illés Á„ Ifj. Slnka L„ Kremlczkl (Horváth J.), Balogh N„ Petrás M. (Kerekl), Pelyák D. (Kovács A.), Kósa B„ Slnka M. (Hlács). Edző: Dzsudzsák András. Gól: Kiss Z„ Illetve Kremlczkl, Hor­váth J. Kiállítva: Sipos J. (80. perc), Illetve Kósa B. (80. perc). Ifi: 2-15. _________ Szagfű Mihály: - Ritkán láthatóan kemé­nyen látszott a vendégcsapat, ennek három pont lett az eredménye. ____________ Dzsudzsák András: - Már második meccsen nem lőtt be a hétközi tippelő jóslata... Küzdelmes, kemény mérkőzésen megfordítottuk az eredményt, és sikerült megszerezni a három pontot. Gratulálok a csapatnak a nagy akaráshoz. _________ Nyfribrony-Kölyök SC 2-0 (0-0) Nylrlbrony, 150 néző, v.: Karakó. Nyfribrony: Nagy A. - Papp G. (Bárdos), Szegedi L, Mencslk l„ Dankó G„ Szegedi Z. (Illés J.), Konzlll T. (Borza), Asztalos P. (Bagoly I.), Törő J., Vlgh Zs„ Marlncsák R. Edző: Borza László. Kölyök SC: Palencsár- Dobén D., Nagy S. (Makula), Csáki J. (Soós L), Bácskái A„ Boros K. (Balázs K.), Kósa T„ FOTÓ: SIPEKI PÉTER Farkas J. (Papp B.), Karászi G„ Fekete Cs„ Tóth G. Edző: Falatovlcs László. Gól: Vlgh Zs„ Bagoly I. Ifi: 1-2. _____________ Borza László: - Nagyon ügyes csapat ellen nehezen, de behúztuk a három pontot. Falatovlu László: - Kiváló játékvezetés mellett megérdemelt hazai győzelem, Gratulálok mindkét csapatnak a játékhoz. Napkor-Kálmánháza 2-1 (1-0) Napkor, 110 néző, v.: Takács Z. Napkor Nádasdi Sz. - Gilányl L„ Kurucz T„ Kriser, Szalmásl, Dósa T. (Nylsztor M.), Nagy J„ Tóth Attila, Kurucz J„ Száraz G. (Szalanlcs), Tóth Antal (Agócs M.). Edző: Szűcs György. Kálmánháza: Tóth G. - Petlcs (Szarka), Erdei L„ Tardl (Doboveczkl), Kiss Sz„ Szilágyi K„ Veres E., Erdei G„ Szabó K„ Kiss Gy„ Oslkóczkl (Mezei). Edző: Seregi Mihály. Gól: Gilányl L. (11 -esből), Nylsztor M„ Illetve Erdei L. Ifi: 3-1. _________________ SzÖu György: - Küzdelmes mérkőzésen szerencsés góllal sikerült Itthon tartanunk a három pontot. __________________ Seregi Mihály: - Hétközi jó formánkat nem tudtuk átmenteni erre a mérkőzésre, a hazai csapat egy góllal jobbnak bizonyult, bár ha koncentráltabban játszunk és helyzeteinket értékesítjük, akkor pontokkal távozhattunk volna Napkorról. _________________ Geszteréd-Nyfrvasvárl 1-1 (0-0) Geszteréd, 300 néző, v.: Szlkszal. Geszteréd: Papp T. - Ifj. Papp Zs„ Horváth L„ Görög N„ Balamidesz, Antal Z., Pásztor B„ Görög T. (Cedel), P. Juhász A„ Id. Papp Zs. (Tóbiás Sz.), Kiss L (Fehér J.). Edző: Gyöngyösi Mihály. Nylrvasvárl: Rajmund - Kocsis P., Pető G., Nagy B. (Szűcs K.), Nagy T„ Kocsis Z., Koczkanlcs (Bukovenszkl G.), Karczub (Heller, Balugyánszkl), Serbán J„ Slvadó P., Makai R. Játékos-edző: Kocsis Pál. Gól: Pásztor B. (11-esből), Illetve Makai R. (11- esből). Kiállítva: PetőG. (90.). Ifi: 1-2. Gyöngyösi Mihály: - Küzdelmes mérkő­zésen szerzett egy pontot az ellenfél, ml pedig veszítettünk kettőt. Úgy gondolom, közelebb álltunk a győzelemhez, gratulálok a csapatomnak. _________________ Kocsis Pál: - Jó játékvezetés mellett megérdemelten szereztünk egy pontot a lelkesen látszó hazai csapat ellen. ______ Nyírpazony-Máriapócs 4-1 (1-1) Nylrpazony, 150 néző, v.: Benkő R. Nylrpazony: Szép A. (Tóth Z.) - Kvaka, File Zs„ Bodnár T„ Bodnár B„ Székely T„ Szondi S. (Ángyán), Kulcsár R. (Mészáros J.), Bukovenszkl Z„ Vlszokal (Bakos Cs.), Bihari J. (Horváth J.). Edző: Béres Miklós. Márlapóu: Fucsovlcs P. - Dankó M„ Császár Cs., Oláh S„ Novák Zs. (Lencsés J.), Ruszlnkó, Ács R„ Krasznai G„ Váczl G. (Bényei G.), Ács B. (Iváncsik L), Kiss I. Edző: Andrelcsák Róbert. Gól: Szondi S„ Bukovenszkl Z„ Bakos Cs„ Bodnár B„ Illetve Ács B. Kiállítva: Ruszlnkó (59.). Ifi: 1-2. Báras Miklós: - Gratulálok a csapatnak, hiszen ma jól játszottunk és nyertünk. Kemény munkára kényszerltett bennünket a Márlapócs. _____________ Andrelcsák Róbert: - Megérdemelt hazai győzelem született, sok sikert a Nylrpazonynakl G LABDARUGÓ MEGYEI »I. OSZTÁLY: Seíyember-csoport, 3 forduló Szabolcsveresmart-Rohod 0-5 (0-5) Szabolcsveresmart, 150 néző, v.: Tömöri L. Szabolcsveresmart: Tőr I. (Jánvárl K. ) - Juhász T„ Bakó G„ Szabó D„ Nagy Á., György M„ Oláh l„ Bódl S„ Jónás K. (Hutás T.), Csikó Kalocsai, Sipos J. (Horváth Sz.) Játákos-edző: Bódl Sándor. Rohod: Papp J. - Dobronyl J. (Vlda M.), Lelt J„ Papp Zs„ Simák Zs., Kovács I., Kósa S„ Tóth A„ Szilágyi Z., Tóth F. (Nagy I.), Kamarás J. (Zakor J.). Játékos-edző: Lelt József. Gól: Kamarás 2, Kósa S. 2, Szilágyi Z. Ifi: 5-1. _________ Bódl Sándor - Adtunk egy félidő előnyt az ellenfélnek. Gratulálok a rohodl csapatnakl Lelt József: - Az első félidőben osztály­különbség volt a két csapat között, a másodikban viszont sajnos lesüllyedtünk a hazaiak szintjére. ____________ Üjdombrád-Pap 2-3 (1-0) Újdombrád, 100 néző, v.: Csikós. Úfdombrád: Slnka Gy. - Komlós! J. (Gulyás J.), Pál G., Bagln T. (Tóth I.), Serflek L, Kernács J. (Vámosi), Térjék F. (Csombók Cs.), Gerl K. (Samu L). Balia K.. Dócs K„ Slnka J. Edző: Fabók István. Pap: Kovács T. - Radvánszki, Pócs, Pálinkás, Kovács L. (Zsell), Szoboszlal B„ Dallos, Varga L, Vass J„ Stancz N„ Vlncze G. Megbízott edző: Béres János. Gól: Gerl K„ Balia K., Illetve Varga L. 2, Dallos. Ifi: 11-1. Fabók István: - A kihagyott ziccerek meg- bosszulták magukat - némi segédlettel. Béres János: - Saját magunknak tettük nehézzé a mai meccset, szerencsére azon­ban császármetszéssel ugyan, de megvan a három pont ___________________ Demecser-Nyfrtass 4-1 (0-1) Demecser, 120 néző, v.: Szabó I. Demecser: Gombkötő T. - Gombkötő J., Varga E„ Nagy M„ Lénárt A., Tóth Sz., Tóth l„ Kántor I, (Kőrizs M.), Kertész L, Kocsis Z. (Lakatos P.), Kelemen G. Edző: Brankovics Béla. Nyírtass: Herka (Przbytek) - Tóth L, Tóth 1., Jakab Gy. (Papcsák N.), Fogas, Batta B., Var­ga S„ Varga I, Mester Sz., Szakács Z., Major B. Edző: Lévai Csaba. Gól: Kocsis Z„ Kertész L, Kőrizs M., Gombkötő J„ Illetve Varga T. Kiállítva: Tóth A. (88. perc), illetve Varga T. (69. perc), Tóth l. (87. perc). Ifi: 8-2. Brankovics Béla: - Az első félidőt átaludtuk, a második játékrészben viszont Időnként jó játékkal megfordítottuk az eredményt és akár nagyobb gótkülönbség­gel Is nyerhettünk volna. _______ Lévai Csaba: - A kiállításokig egyenrangú ellenfelek voltunk. „Kiváló” játékvezetés mellett több lehetőség volt ebben a mérkőzésben. __________________ Záhony-Fényeslitke 7-1 (1 -1) Záhony, 150 néző, v.: Bendlk T. Záhony: Barna Z. - Semegl T„ Kol G. (Semegl J.), Fék S„ Tóth R., Séra L. (Kol R.), Győri J. (Nagy G.), Karasz A„ Fekete G„ Onder P. (Kői M.), Balogh S. Edző: Karasz Lajos. Fényeslltke: Láblscsák - Kertész Zs„ Bakó G. (Feczus R.), Herczku V., Gyüre Z. (Nagy B.), Balogh R„ Lupcsa Cs., Lesku P„ Rusznák S. (Mlskolczl G.), KapturCs., Sárkány G. (Sáreczkl F.). Edző: Nagy Zoltán. Gól: Fekete G. 3, Balogh S. 2, Karasz A„ Győri J„ Illetve Sárkány G. Ifi: 4-1. Karasz Lajos: - A második félidei játé­kunkkal rászolgáltunk az Ilyen különbségű győzelemre Is. __________________ Nagy Zoltán: - Hetven percig egyenrangú ellenfelek voltunk, ezt követően azonban fegyelmezetlenségünknek köszönhe­tően szenvedtünk kiütéses vereséget a nagymúltú Záhony ellen. ____________ Anarcs-Dombrád 0-6 (0-3) Anarcs, 100 néző, v.: Sipos L. Anarcs: Feigel (Király T.) - Bunkóczl Zs„ Márta Z. (Lakatos F.), Eszterhal, Bodnár S. (Drabik K.), Llppal, Serényi (Rusznák G.), Koncz G„ Bodnár Z„ Molnár í, Takács J. Játékos-edző: Feigel Attila. Dombrád: Kovács T. (Nagy G.) - Mudrl B., Tllki M„ Molnár M„ Andrelcslk D., Háda Sz. (Háda J.), Nagy G. (Horváth M.), Oncsó M., Csilllk, Térjék Z. (Sajtos R.), Medve T. (Tóth I). Edző: Bodnár Attila. Gól: Med- ve T. 2, Oncsó M. 2, Térjék Z., Csilllk. Ifi: 3-1. Feigel Attila: - Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci. Korrekt játékvezetés, osztálykü­lönbség a két csapat között. Gratulálok a vendégeknek.___________________ Révész József: - Sportszerű mérkőzésen helyenként jó játékkal megérdemelten nyertünk. Gratulálunk a fiúknak és remélem a következő meccsre Is hagytak a gólokból. Vaja-Pátroha 0-4 (0-3) Vaja, 250 néző, v.: Szűcs N. Vaja: Makkai Cs. - Sashegyi G., Kiss Cs., Kiss A., Kiss T. (Horváth B.). KósaG. (Mututó P.), Simák J„ Hudák R, Soltész Á. (Konrád A.), Kun Cs., Nagy H. (Papp T.). Edző: Kun Miklós. Pátroha: Pekk - Hamza A„ Kovács Á., Korbács B„ Molnár Cs„ Varga R. (Pótl R.), Horváth F„ Csuka Gy. (Borku N.), Balogh l„ Bíró J. (Farkas), Gazdag A. (Csikós). Jétékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Balogh I. 2, Csuka Gy„ Bíró J. Ifi: 3-0. __________ Kun Miklós: - Tudásban, akarásban, fe­gyelmezettségben felülmúltak bennünket. Gratulálok az ellenfélnek. Kifogástalan játékvezetés volt. ________________ Gazdag Attila: - A nagyon Jó Va|át sikerült hosszú Idő után megverni hazai pályán fegyelmezett, taktikus játékkal. Gratulálok a csapatnak. ___________________ Pusztadobos-Petneháza 0-1 (0-0) Pusztadobos, 150 néző, v.: Sándor Cs. Pusztadobos: Baráti T. - Szűcs B„ Szllasl P„ Kanálós E., Balogh A., Maries T. (Kurllkó), Gyurkó, Poncók (Balogh N.), KIssT. (Jónás A.), Sós S„ Jónl A. (Jónás J.j. Játékos-edző: Sós Sándor. Petneháza: Takács L. - Búzás J., Papp M„ Szabó Cs„ Marlnka L, Ragó G. (Kocák L), Éles II T„ Varga M. (Ambrusz N.), Tóth J„ Elek Cs„ Széles IT. Játékos­edző: Tóth János. Gól: Szabó Cs. Kiállítva: Kanálos E. (20. perc). Ifi: 0-3. ________ Sós Sándor: - Kapusunknál csak a játékvezető volt gyengébb. Könyvből nem lehet megtanulni játékot vezetni. A múltkori nyolcas után ő számolt ránk a nyolcadik percben... _____________________ Tóth László: - Tipikus egygólos mérkőzésén a klátllltás ellenére Is megérde­melt vendégsiker született. __________ Kék-TIszamentiSE 3-2 (2-1) Kék, 150 néző, v.: Takács A. Kék: Hlmmer - Szatke, Sípos T„ Máté Cs. (Mondok), Nagy S„ Együd, Márton l„ Poór B„ Lakatos T. (Tóth G.), Paullk Z. (Makkal Á.), Szurcslk Z. (Paullk I.). Edző: Búzás La|os. Tlszamentl SE: Papp S. - Bogátl G„ Kovács G„ Bakos B„ Szabó K„ Hornyák M„ Tóth Zs., Balogh T. (Deskó D.), Szűcs G. (Széplaki S.), Mándl L, Bíró A. (Nagy Zs.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Márton 1.2, Paullk Z„ Illetve Kovács G„ Mándl L. Kiállítva: Tóth G. (91. perc), Illetve Mándi L. (34. perc). Ifi: 5-3. _________ Búzás Lajos: - A rengeteg kihagyott gólhelyzet majdnem megbosszulta magát. Értékes győzelmet arattunk a jól futballozó Tlszamentl SE ellen._______________ Szabó Gusztáv: - A második félidő alapián nyerhettünk volna, azonban egy jogos gólunkat visszafújták. Amiért az én játékosomat kiállították, olyan szabályta­lanságból volt legalább tíz a mai mécsén és még csak a sárga lap sem villant. IC A SELYEMBER-CSOPORT ÁLLÁSA: 1 1.Záhony 3 3­­18-2 9 2. Pátroha 3 3­­14-2 9 3. Dombrád 3 3­­11-3 9 4. Kék 3 3­­12-5 9 5. Rohod 3 2 1­9-2 7 6. Pap 3 2­1 7-10 6 7. Demecser 3 1 1 1 6-4 4 8. Tlszamentl SE 3 1­2 11-7 3 9.Úldombrád 3 1­2 7-9 3 10. Vaja 3 1­2 2-6 3 11. Petneháza 3 1­2 2-7 3 12. Fényeslltke 2 1­2 4-10 3 13. Anarcs 3 1 2 2-8 3 14. Pusztadobos 3­­3 5-13­15, Nyírtass 3 3 1-10 16. Szabolcsveresmart 3­­3 3-16-