Kelet-Magyarország, 2009. november (66. évfolyam, 256-280. szám)

2009-11-02 / 256. szám

2009. november 2., hétfő SPORT /10 MEGYEI II. OSZTÁLYÚ TABELLÁK A Díjözön-csoport állása: 1. Gávavencsellő 12 10 1 1 37-7 31 2. Nagykálló _______12 9 3 32-9 30 3. Ófehértó 12 8 1 3 24-14 25 4. Nyirluqos _________12 7 2 3 36-19 23 5. Kálmánháza 12 7 2 3 26-17 23 6. Nyírmihálydi 12 6 2 4 32-19 20 7. Nyíribrony ______12 6 1 5 33-26 19 8. Nvirvasvári 12 5 4 3 28-21 19 9. Apaqy____________12 4 4 4 19-18 16 10. Vasmeqyer _______12 4 3 5 17-25 15 11. Levelek ___________12 4 1 7 23-23 13 12. Nyirboqdány 12 3 2 7 21-28 11 13. Kátlósemjén ______12 3 1 8 27-37 10 14. Nyirpazony _______12 2 4 6 11-29 10 15. Kölyök SC ________12 2 1 9 14-21 7 16. Máriapócs ________12 - - 12 13-84 A 2. csoport állása: 1. Ajak ____________12 9 3 30-9 30 2. Pátroha __________12 8 2 2 40-13 26 3. Pusztadobos 12 7 3 2 26-18 24 4. Újdombrád 12 7 2 3 27-21 23 5. Pap ______________12 6 4 2 32-20 22 6. Vaja ______________12 6 4 2 26-15 22 7. Tiszamenti SE 12 5 2 5 40-30 17 8. Kék ______________12 4 4 4 25-22 16 9. Nyírtass __________12 4 4 4 25-29 16 10. Petneháza ________12 4 3 5 21-33 15 11. Jéke _____________12 4 2 6 25-21 14 12. Demecser 12 3 2 7 17-19 11 13. Anarcs ___________12 2 4 6 11-25 10 14. Fényeslitke 12 2 2 8 16-30 8 15. Komoró __________12 2 1 9 15-34 7 16. Rohod ________12 1 2 9 7-41 5 A 3. csoport állása: 1. Mátészalka 12 10 2 - 42-12 32 2. Sonkád ___________12 10 1 1 41-17 31 3. Nagyszekeres 12 9 1 2 43-11 28 4. Tunyoqmatolcs 12 8 - 4 40-16 24 5. Nyírmeggyes 12 7 2 3 32-14 23 6. Vámosoroszi 12 6 3 3 24-20 21 7. Csenqer __________12 6 1 5 28-30 19 8. Tyúkod ___________12 5 1 6 29-29 16 9. Porcsalma ________12 5 1 6 29-37 16 10. Tiszakóród________12 4 3 5 19-19 15 11. Kölese 12 4 1 7 19-27 12 12. Nábrád ___________12 2 4 6 20-31 10 13. Nagydobos _______12 3 - 9 20-36 9 14. Szatmárcseke 12 3 - 9 16-38 9 15. Kocsord __________12 2 - 10 12-45 6 16. Tisztaberek 12 1 2 9 11-41 5 Jól ment emberelőnyben Eger (KM) - Papíron a legnehezebb mérkő­zéssel nyitotta az UEFA Régiók Kupája soro­zatát a labdarúgó NB III. Tisza-csoport válo­gatottja, amely az első játéknapon idegenben győztes Mátra-csoport csapatához látogatott. Ennek ellenére nagyon magabiztos győzelmet aratott á szabolcsi játékosokra épülő vendég­csapat, amely a triplázó Simon Gergely vezér­letével jól használta ki a több, mint egy félidő- nyi emberelőnyt. UEFA Régiók Kupája Mátra-csoport-Tisza-csoport 0-4 (0-1) Eger, 100 néző, v.: Berke. Mátra-csoport: Papp Tamás (Pap Tamás) - Debreceni D., Szilágyi N„ Nagy Cs., Szűcs Á., Mada­rász, Less T, Havasi (Monyók), Sápi J. (Bogdán I.), Hamar Á. (Balogh B.), Less K. (Móczó). Edző: Berla Attila. Tisza-csoport: Makó (Gazsi) - Patály, Kántor Zs„ Tösér, Koskovits, Tóth T, Cseke (Ablonczi), Kató I. (Jeddi), Vicickó, Németh A. (Spekker), Simon G. (Ruska). Edző: Feczkó Tamás. ____________________ Góí: Simon G. (27., 60. és 75.), Vicickó (85.). Kiállítva: Szilágyi N. (utánrúgásért kapott második sárga lap miatt, 40.). Jó: az egész vendégcsapat. ____________________________________ Feczkó Tamás: - Az első félidőben nagyon fegyelmezetten ját­szottunk, szünet után pedig tetszetősen és jól is fociztunk, így megérdemelten győztünk le egy nagyon jó csapatot. _______ A csoport állása: 1. Tisza-csoport 3 pont (1 mérkőzés, 4-0), 2. Mátra-csoport 3 (1, 3-5), 3. Alföld-csoport 0 (1, 1-3). Az első második lett Abu-Dzabi (MTI) - A német Sebastian Vet­tel (Red Bull) nyerte vasárnap a Forma-l-es Abu-Dzabi Nagydíjat, az esztendő utolsó futa­mát, ezzel bebiztosította második helyét az összesítésben. Mögötte csapattársa, az auszt­rál Mark Webber lett a második, a már világ­bajnok brit Jenson Button (Brawn GP) pedig a harmadik. A brazil Rubens Barrichello negye­dikként végzett, így a vb-pontversenyben a harmadik hely az övé. Vettel boldogan pezsgőzhetett (Fotó: epa) TOTÓEREDMÉNYEK, 44. HÉT 1. Hamburg-Mönchengladbach 2-3 2 2. FC Köln-Hannover 0-1 1 3. Nürnberg-Bremen _________________2-2 2 4 Schalke 04-Leverkusen 2-2 x 5 VfB Stuttgart-Bayern München 0-0 x 6. Wolfsburg-Mainz _________________3-3 x 7 Freiburg-Hoffenheim 0-1 2 8. Juventus-Napoli 2-3 2 9. Milan-Parma ______________________2-0 1 10 Fiorentina-Catania 3-1 1 11. Livorno-lnternazionale 0-2 2 12 Roma-Bologna 2-1 1 13. Sampdoria-Bari ___________________0-0 x 14 Frankfurt-Bochum 2-1 1 LABDARÚGÓ MEGYEI II. OSZTÁLY, DÍIÖZÖN-CSOPORT, 12. FORDULÓ A Levelek harmadik gólját Puskás Attila (balra) szerezte a szomszédvár Nyíribrony ellen További fotók: [qj . (Fotó: Sipeki Péter) Nyírvasvári-Kölyofc SC 3-0 (1-0) Nyírbátor, 80 néző, v.: Szűcs N. Nyírvasvári: Opre R. - Nagy L. (Vaszlavik I.), Csapos Zs., Pető G., Paulik J. (Molnár R.), Gergely G„ Sivadó P, Nagy B. (Serbán J.), Makay R. (Velicskei J.), Sivadó L. (Valugyánszki L), Kocsis Z. Játékos-edző: Csapos Zsolt. Kölyök SC: Szabó L. - Piskolti D. (Kriser Sz.), Virág T. (Far­kas V.), Fekete Cs„ Kiss T, Soós L., Sarkadi Zs., Vass I., Nyíri A. (Bácskái A., Tűrik J. (Farkas J.), Boros K. (Dobán D.). Edző: Falatovics László. Gól: Gergely G., Sivadó L, Kocsis Z. lfi:1-2. Csapos Zsolt: - Ilyen különbséggel is meg­érdemelt győzelmet arattunk, gratulálok a csapatnak.______________________________ Falatovics László: - Kiváló játékvezetés mel­lett megérdemelt hazai győzelem._________ Kálmánhaza-Nytrbogdany 4-3 (2-0) Hajdúdorog, 100 néző, v.: Major O. Kálmánháza: Tóth G. -Znamecz Z., Kiss Sz., Doboveczki I. (Papp L.), Turóczi J., Szabó K., Tardi G. (Kóka Gy.), Erdei G., Szilágyi K. (Kul­csár), Veres G. (Osikóczki), Kiss Gy. (Kóka S.). Edző: Seregi Mihály. Nyírbogdány: Minya D. - Illés J., Miczi L, Minya P, Bodó I. (Tóth Zs.), Miczi J. (Lisovszki S.), Minya G., Nagy I. (Schmiling),. Hugyecz Cs. (Csengeri T.), Pász­tor J„ Márton A. Edző: Csire Sándor Gól: Veres G. 2, Osikóczki, Kiss Gy., illetve Minya G. Minya P. Pászor J. Kiállítva: Znamecz (25. perc). lfi:4-4. ___________________________ Seregi Mihály: - Hetven percet játszot­tunk emberhátrányban, helyzetek tömkele­gét kidolgozva nagy különbségű győzelem is lehetett volna, mégis magunkat okolhat­juk a szoros eredményért. Gratulálok a csa­patomnak a győzelemhez!________________ Csire Sándor: - Kilenc emberrel is ennyivel jobb volt az ellenfél. _____________________ Nyír lúgos -Gavavencseltö 2—3 (0—2) Nyirlugos, 100 néző, v.: Kriser. Nyírlugos: Krizsanovszki A. -CsákányosT, PappÁ„ Illés Á., Hoczka A. (Sinka L.), Tóth Gy., Kovács A., Balogh N., Szilágyi Z., Hudák T„ Kamarás J. Edző: ifj. Kavalecz Béla Gávavencsellő: SimkóM.-Takácsi.,SántaT, BodnárS., Köte­les K., Hengsperger A., Lippai l„ Németh Z., Lakatos I., Pólik T., Koczogh I. (Kőpájer J.). Játékos-edző: Németh Zoltán. Gól: Balogh N., Kamarás J., illetve Pólik 2, Sánta (11-esből). Kiállítva: Sánta T. (65. perc). Ifi: 1-4. _____ Ifj. Kavalecz Béla: - Egy félidőnyi előnyt adtunk a vendégcsapatnak, a második félidő­ben viszont több helyzetet elhibáztunk, ami megbosszulta magát. Németh Zoltán: - Méltóképpen osztoztunk csapattársunk gyászában. ________________ Vasmegye r-Nyír míMJyds 0—5 (0—2) Vasmegyer, 120 néző, v.: Hegedűs Cs. I. Vasmegyer: Virágh Cs. - Márton D., Bodó R., Nagy Gy. (Szabó S.), Pólyák T, Papp N., Samu L. (Karhuth F.), Laskai F.( Bilecz J., Sikolszki I., Lábas P. Edző: Bodó Attila Nyírmihálydi: Fehér G. - Szalontai S„ Győrösi P, Tóth L„ Havelant B., Kosa B. (Hlács A.), Kovács F. (Hagymási S.), Nagy A., Lakatos J. (Nyika Zs.), Bereczki N. (László Z.), KissG. (LáncziZs.). Edző: Nagy Attila. GókKiss G. 2, Kosa B., Lakatos J., Kovács F. Kiállítva: Pólyák T. (55. perc), Laskai F. (70 perc), illetve Nyika Zs. (85 perc). Ifi: 3-6. _______________ Bodó Attila: - Szégyen a mai teljesítményünk. A játékvezetői hármasnak valamilyen más sport­vezetést kellene választania. Grautulálok a Nyirmihálydinakl_________________________ Nagy Attila: - Parádés játékkal megérdemelt győzelmet arattunk, jó játékvezetés mellett. így kell kijönni egy nagyon mély gödörből. Hagykálló-Nyirpazony 3-0 (0-0) Nagykálló, 100 néző, v.: Rajzinger. Nagykálló: Hankószki - Bécsi K. (Mészáros), Mold­ván, Fodor, Málik, Huszti (Tóbiás), Kevert K. (Matejkó), Dán (Tardi), Bodnár, Imre, Szuhárev (Széplaki). Edző: Bécsi József. Nyirpazony: Máté - Bodnár B., Kvaka Á., File Zs., Bodnár T„ Török I. (Kocsis), SzékelyT. (Héri), Bukovenszki Z„ Dankó G. (Tomosovszki), Illák Á. (Gulácsi), Mészáros J. Edző: Béres Miklós. Gól: Szépla­ki 2, Tóbiás. Ifi: 9-2. _____________________ Bécsi József: - Az idény leggyengébb játéká­val is egyértelmű győzelmet arattunk. Apropó! Széplaki Norbert két góljával köszönti felesé­gét névnapja alkalmából! _________________ Béres Miklós: - Hetven percig bírtuk a nagykállói nyomást, csak az eredmény tekin­tetében volt a mérkőzés fix egyes.__________ Apagy-Ofehértó 0-0 Apagy, 100 néző, v.: Benkö R. Apagy: Stekler A. - Támba T, Tarr F„ Jakab J., Nagy Á., Kiss Z. (Krakkó G ), Orosz G., Kozák R., Bedécs G., Jakab R. (Kovács O.), Sipos J. (Bakró A.). Edző: Szegfű Mihály. Ófehértó: Károly - Pekács, Kun K., Karaffa, Ember R., Bodnár, Vadicsku, Csernyu, Király (Váczi), Sápi (Nyavádi), Köbli (Tanka). Edző: dr. Rojkó László. Ifi: 4-1, Szegfű Mihály: - Igazi rangadó volt, a nézők szempontjából jó mérkőzés. Mindkét csapat győzelemre játszott, de ez végül egyiknek sem sikerűit. ____________________t_______ Dr. Rojkó László: - A kihagyott helyzetek mér­kőzése, tizenegyesből sem tudtunk gólt szerez­ni, mindkét csapat élvezetes, jó játékot muta­tott, igazságos döntetlen. ________ Levelek-Nyíribrony 5—0 (5—0) Levelek, 130 néző, v.: Tordai. Levelek: Varga Gy. - Kozma B., Gebri Gy., Majláth S. (Mónus G.), Bukta M., Hajdú G., Takács J., Puskás A. (Pász­tor J.), Kulcsár G., Csekk A. (Hajdú G.), Kozma I. (Molnár T.). Játékos-edző: Mónus Gábor. Nyíribrony: Nagy A. - Asztalos P, Lelt J., Törő J. (Konzili), Borza L., Vakarcs I., Kosa S. (Nagy L), Kriston R„ Papp Zs. (Bencze M.), Marincsák R„ Tóth A. Játékos-edző: Lelt József. Gól: Koz­ma B., Kozma I., Puskás A., Hajdú G., Kulcsár G. Kiállítva: Nagy A. (40. perc). Ifi: 5-1. ______ Mónus Gábor: - Az első félidőben a megbe­széltek szerint játszottak, és az eredményes volt, a kiállítás viszont minket zavart meg. Győzel­münk egy percig sem forgott veszélyben, és ezt a sikert Merczel Attila emlékének ajánljuk. Lelt József: - Jól feleltünk, ötöst kaptunk. Killósemjén-Máriapócs 17-1 (6-0) Kállósemjén, 100 néző, v.: Homonai. Kállósemjén: Aranyász T. - Papp N. (Tulipán D.), Tóth M., Papp G., Tóth D., KulcsárT., Nyes­te D., Kákóczki I. (Sárga L.), Séra D. (Papp T), Király T. (Jávor N.), Dávida J. (Szűcs D.). Játé­kos-edző: Kákóczki István. Máriapócs: Tóth R. - Novák Zs., Pongó A., Magyar Gy., Papp Z., Kuzmiák J„ Pongó Z., Magyar György. Edző: Hajas Pál. Gól: Tóth D. 4 (ketttő 11 -esböl), Jávor N. 4, Nyeste D. 2, Kákóczki I. 2, Tóth M„ Szűcs D„ KirályT. (11-esből), KulcsárT., Sárga L. illet­ve Novák Zs. Kiállítva: Magyar Gy. (70. perc), Kuzmiák J. (88. perc). Ifi: 10-1. ____________ Kákóczki István: - Gratulálok a Máriapócsnak, hogy eljöttek a mérkőzésre és kiálltak! Ez a mérkőzés arra volt jó, hogy javítani tudjunk a gólkülönbségen._________________________ Hajas Pál: - Az elején jól kezdtünk, a négy megítélt tizenegyes viszont megpecsételte a sorsunkat. Sok a sérült és az eltiltott, az ifjúsági csapatból kellett feltölteni a játékoskeretet. LABDARÚGÓ MEGYEI II. OSZTÁLY, 2. CSOPORT, 12. FORDULÓ Fényeslitke-Petneháza 4-2 (2-0) Fényeslitke, 100 néző, v.: Nagy Cs. Fényeslitke: Lábiscsák - Nagy G. (Gyüre Z.), Esik G. (Barati F.), Kertész Zs., Fecus, Rusznák, Mandácskó, Bakó G., Miskolczi G„ Szántó Cs. (Ombodi), Sárecki F. Edző: Bakajsza Ferenc. Petneháza: Takács L. - Nagy I., Ragó G. (Tóth A.), Búzás J., Marinka, Varga M. (Szabó Cs.), Tóth J., Bácskái Z., Martocsány (Frá­ter), Elek Cs., Miskolczi B. Játékos-edző: Tóth János. Gól: Mandácskó (2, egyet 11-esből), Szántó Cs., Sárecki F„ illetve Elek Cs., Tóth J. Kiállítva: Barati F. (85. perc), illetve Marin­ka (50.), Búzás J. (55.). Ifi: 1-9. ________________________ Bakajsza Ferenc: - Végre azt nyújtotta a csapat, ami elvár­ható tőle. Korrekt játékvezetés mellett megérdemelt győ­zelmet arattunk. _____________________________________ Tóth János: - A második félidőben a két kiállítás jelentő­sen befolyásolta a mérkőzés végeredményét. Kilenc ember­rel tizenhárom ellen nehéz futballozni. _________________ Nyírtass-Jéke 2-3 (0-3) Nyírtass, 70 néző, v.: Szőnyi, Nyírtass: Przbytek (Herka)- Vass F„ Mester J., Horváth T., Jakab Gy., Papcsák N., Mes­ter Sz., Mikié (Jenei), Batta B. (Mester T), Mester Zs., Sza­kács Z. (Rapp L.). Edző: Lévai Csaba. Jéke: Mészáros T. - Háda J., Szőke Zs., Szabó J., Jónás A., Prámer, Rompa, Kán­tor I. (Medve L.), Onder G., Szolomka I., Medve T. Edző: Petykó Nándor. Gól: Horváth T. 2, illetve Prámer, Szolomka, Szabó J. Ifi: 0-7. _____________________________________ Lévai Csaba: - Egy félidőnyi előnyt adtunk Jékének, utá­na pedig már csak futottunk az eredmény után. A helyze­tek alapján a döntetlen igazságosabb lett volna. ________ Petykó Nándor: - Gyenge színvonalú játékvezetés mellett megérdemelt győzelem. A meccs képe alapján akár nagyobb különbséggel is győzhettünk volna. Ezt a sikert a nyírtassi származású Takács Ferenc játékosunknak ajánljuk. ______ Tiszamenti SE-Pap 2-4 (0-3) Gergelyiugornya, 80 néző, v.: Veres J. Tiszamenti SE: Papp S.- Széplaki S. (Szász), Kovács G„ Baráth L„ Bogáti, Hornyák M. (Puskás Cs.), Herczeg A., Tóth Zs. (Szőke L), Turóczi G. (Illés N.), Bakos B., Deskó. Edző: Szabó Gusztáv. Pap: Tordai T. - Szabó Sz. (Kovács J.), Tóth B., Radvánszki, Kor­mos B., Szoboszlai B„ Dallos L. (Oncsó J.), Kovács L., Sza­bó G„ Zsell, Vass J. Edző: Kelemen István. Gól: Kovács G. 2 (mindkettőt 11-esből), illetve Szabó G„ Zsell, Kovács L„ Dallos L. Kiállítva: Kovács L. (43.) Ifi: 1-2. _____________ Szabó Gusztáv: - Jó játékvezetés mellett nagyon gyen­gén és rossz felfogásban játszottunk az első félidőben. A második játékrész helyzetei alapján a döntetlenre rászol­gáltunk volna. A mai nap sajnos csak ennyire voltunk képe­sek. Gratulálok a vendégeknek. _______________________ Kelemen István: - A győzelmünk értékét növeli, hogy egy teljes félidőt emberhátrányban játszottunk. A mérkőzést a valaha volt elhunyt labdarúgóink emlékének ajánljuk. Kék-Rohod 6—0(3—0) Kék, 100 néző, v.: Esik I. Kék: Himmer - Sipos, Kmecz (Pécsik), Tóth G., Mondok (Nyerges), Lakatos Tamás, Hege­dűs, Erős, Makkai (Hliva), Kántor, Együd. Edző: Búzás Lajos. Rohod: Fodor S. - Hamzók Z., Kolozsi Zs. (Matécsa), Kosa J., Szőke J., Szilágyi Z., Széles N., Molnár I., Dobronyi (Sápi), Tóth F., Éles Á. (Tóth A.). Edző: Papp János. Gól: Lakatos Tamás 2, Együd 2, Nyerges, Kántor. Ifi: 4-0. ____________ Búzás Lajos: - Sportszerű mérkőzésen, korrekt játékvezetés mellett, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. _____ Papp János: - Sajnos a bajnokság végére elfogytunk, ugyan­is hat stabil kezelő játékosunk hiányzott. Megköszönöm azoknak, akik részt vettek a mai mérkőzésen. ___________ Vaja-Komoró 5-0 (2-0) Vaja, 140 néző, v.: Domoszlai. Vaja: Papp J. - Sashegyi G., Simák 1., Simák Zs., Kiss A., Kiss Cs., Kosa G. (Kosa A.), Maticsák (Hudák P.), Kun Cs., Nagy H. (Mulutó), Soltész Á. (Papp T.). Edző: Kun Miklós. Komoró: Jakab F. (Nagy T.) - Nagy A. (Bálint Zs.), Géci, Révész Zs., Almási (Sipos V.), Koszta (Mikla), Nagy Z„ Lupcsa, Iván S., Varga I., Balogh I. Edző: Hamza Endre. Gól: Nagy H., Soltész A., Kun Cs., Kiss Cs., Mulutó. Ifi: 8-0. ____________________________ Kun Miklós: - Egy sportszerűen, kultúráltan játszó ellen­féllel szemben az utolsó húsz percben nyújtott elfogadha­tó játékunkkal megérdemelten nyertünk. _______________ Hamza Endre: - Egy sportszerű mérkőzésen teljesen meg­érdemelt hazai győzelem._____________________________ Pusztadobos-Pátroha 2-0 (O—O) Pusztadobos, 150 néző, v.: Czene. Pusztadobos: Maries I. - Gdovin, Vaszlovics, Balogh A., Szűcs B., ifj. Maries T. (Zakor), id. Maries X, Gyurkó J. (Szalai Sz.), Kiss X, Sós S., Papp Z. (Balogh N.). Játékos-edző: Sós Sándor. Pátroha: Mucsicska - Hamza A., Molnár Cs., Korbács (Varga A.), Borku X, Balogh L, Varga R., Kovács Sz. (Póti R.), Horváth F. (Vass D.), Vince V., Virtás (Borku N.). Edző: Kőrizs Kár­oly. Gól: PappZ., Zakor. Ifi: 11-1. _____________________ Sós Sándor: - Mindkét oldal előtt rengeteg gólszerzési lehetőség adódott, amelyekből mi kettőt értékesítettünk és ezzel úgy érzem, hogy megérdemelten győztünk. Gra­tulálok a vendégeknek a sportszerű játékhoz, de nekik is el kell ismerni, hogy ennyivel jobbak vagyunk. ____________ Kőrizs Károly: - Az a helyzet, hogy benne vagyunk nya­kiq, de szerencsére nem hullámzik. ____________________ Ajak-Újdombrád 1-1 (1-1) Ajak, 100 néző, v.: Sinka. Ajak: Leskovics A. - Dorogi Sz., Barati L, Folytán Z„ Soós X, Rakoncza, Horváth A., Csernyu A. (Pallagi), Koós I., Poncsák, Paráda. Edző: Szanyi János. Újdombrád: Hegyes-Végső, Csáki, Fekete, Szöllősi, Bállá K. (Serflek), Gulyás (Gáspár F.), Sinka, Tóth B., Krasznai (Gerzsenyi), Szurcsik (Geri). Játékos-edző: id. Balia János. Gól: Soós X, illetve Sinka. Ifi: 2-1.______ Szanyi János: - Hélyzetek sokaságát hibáztuk el a második félidőben, de a meccslabda ennek ellenére az Újdombrádé volt. így úgy érzem igazságos döntetlen született. _______ Id. Bállá János: - Ha egy kicsit jobban koncentrálunk a mérkőzés végén, akkor tizenegy hét csodáját tehettük volna tönkre, de azt hiszem így is bebizonyítottuk, hogy a múlt heti eredmény csupán egy rossz nap következménye volt. Demecser—Anarcs 1—0(0—0) Demecser, 80 néző, v.: Kovács Z. Demecser: Fintor S. - Ujj, Varga E., Tóth A., Kocsis Z. (Benkö), Kőrizs M. (Lehoczky), Nagy M„ Kantár K., Minyin, Sire G„ Gombkötő József. Megbízott edző: Minyin Vitalij. Anarcs: Bunkóczi Zs. - Lakatos F., Takács J., Belinszki F., Tóth L., Varga L. (Molnár X), Drabik K. (Bodnár A.), Somogyi Á., Kovács Cs., Bodnár S., Szabó L. (Gyöngyösi). Játékos-ezdö: Varga László Gól: Lehoczky. Ifi: 6-1. Minyin Vitalij: - Kis góllal tudtunk győzni. Ezt a győzel­met betegeskedő törzsszurkolónknak, Benya Istvánnak ajánljuk. ____________________________________________ Varga László: - Korrekt játékvezetés mellett egy védelmi hiba miatt kaptunk gólt. Sajnos a helyzeteinket kihagytuk, amelyet a hazaiak könyörtelenül kihasználtak. LABDARÚGÓ MEGYEI H. OSZTÁLY, 3. CSOPORT, 12. FORDULÓ Mátészalka—'Vámosoroszi 3—0 (1~0) Mátészalka, 100 néző, v.: Csikós. Mátészal­ka: Szabó Z. - Pálffy II J. (Murguly), Nagy A., Márton L, Sipos (Tóth K.), Szalacsi (Széles A.), Rézműves, Márton L., Pálffy IJ. (Makszim Gergő), Pankotai (Tóth F.), Dobai. Játékos- edző: Márton István. Vámosoroszi: Medve S. - Bakó, Hajdú, Kiss Cs., Kádár, Torma, Botos V. (Szabó G.), Szabó Zs. (Kovács A.), Csernyi, Szaniszló, Végh A. Edző: Orosz András. Gól: Szalacsi, Pálffy IJ., Tóth F. Ifi: 5-0. ________ Márton István: - Egészen gólnélküli állásig volt esély a döntetlenre, utána csak a gólkü­lönbség volt kérdéses a defenzíven és helyen- ként durván játszó vendégcsapat ellen. Orosz András: - Az ötszáz lelkes kis község­nek nem volt esélye a húszezres lakosú város ellen, pedig már tegnap elutaztunk a meccs helyszínére ráadásul edzettünk is a pályán. Gratulálok a fiúknak._____________________ Nábrád-Sonkád 2-2 (0-2) Nábrád, 150 néző, v.: Bendik G. Nábrád: Tóth A. - Esze Zs„ Balogh Gy., Pásztor L., Vadász Z. (Gazda G.), Szabó K., Mikes B„ Varga Z. (Kmercz), Varga L, Ráski B„ Pász­tor Z. Edző: Szarka Zoltán. Sonkád: Sira G. - Dobos Z. (Varga B.), ifj. Juhász A., Bez­zeg, Jóni R., Bandies L. (Algács M.), Algács E. (Fórizs), Balogh Á„ Nagy J., Törös, Kálló A. Edző: Juhász András. Gól: Szabó K., Pász­tor Z. (11-esből), illetve Törös, Nagy J. Kiál­litva: Ráski (70. perc). Ifi: 7-0.____________ Szarka Zoltán: - A második félidei játékunk­kal tíz emberrel is rászolgáltunk az egy pontra, amiért gratulálok fiúknak. Bandies Lászlónak pedig mielőbbi gyógyulást kívánunk. Juhász András: - Jó játékvezetés mellett nem csak egy megnyert mérkőzést vesztettünk el, hanem Bandies Lászlót is. ________________ Tyúkod, 60 néző, v.: Bíricz. Tyúkod: Kosztyu - Kasu J., Pócsi Gy., Varga L., Ináncsi L„ Nyer­ges O. (Kádas R.), Lakatos F., Pesti K. (Ker­tész), Németh M. (Orosz A.), Kiss R. (Fekete S.), Lakatos I. Edző: Magos Tamás. Nagydo­bos: Kedves Gy. - Jónás N„ Kállai S„ Almási J„ Szender A., Varga J., Koleszár F., Patály, Istók Á. (KedvesX), Bartha M„ Benkö J. Edző: Sán­ta Árpád. Gól: Lakatos L, Fekete S., Nyerges 0., illetve Bartha M. Kiállítva: Varga J. (40. perc) Ifi: 5-2. __________________________ Magos Tamás: - Nyögvenyelős mérkőzésen megszereztük a nagyon fontos három pontot. Nehéz szülés volt, a gyermek neve Tibi. Sánta Árpád: - Ajátékvezetők úgy döntöttek, hogy ma itt mi nem nyerhetünk. Tamás bará­tomnak további sok sikert kívánok. ______ Kölese—Tiszakóród 1—2 (1—0) Kölese, 80 néző, v.: Fogarasi. Kölese: Nagy Antal -SankóJ., Sira Tibor, Homoki D., Nagy Attila, Varga Z. (Debreceni), Szkuncz, Jezov (Róka Z.), Magula, Harbula (Bihari), Sira Tamás . Edző: Simon Csaba. Tiszakóród: Juhász S. - Varga X, Balogh L., Móricz I., Kiss L., Séra P., Nagy János, Nagy József, Porubszki, Bőnyei (Bólé), Borbély A. (Gyulai Zs.). Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Jezov, illetve Borbély A., Nagy János. Ifi: 7-0._____________________ Simon Csaba: - Figyelemül Góllövő csatár kerestetik! _____________________________ Ifj. Juhász Ernő: - Gratulálok a fiúknak. Aka- rásból és küzdésből ismét jelesre vizsgáztak. Szatmárcseke, 20 néző, v.: Nagy F. Szatmárcseke: Mándi P. - Nagy Zs., Jávor 5., Horváth Zs., Mándi Z. (Hajdú J ), Somogyi X, Szabó F., Kun I. (Mursa G.), Bakó G., Mursa F., Somogyi R. (Németh X). Edző: Hadadi Ferenc. Kocsord: Varga G.-Jakab J., Csapó A., Bakos F., Varga A., Koncz G. (Ötvös E.), Bálint M„ Szabó Z., Kiss Zs., Tóth F., Pásztor F. Edző: Koncz István. Gól: Kun L, Németh X, Haj­dú ]., Mursa G., illetve Bálint M. (11-esből). Ifi: 10-0. _______________________________ Hadadi Ferenc: - Azt üzenném a tanult kol­légámnak, Tamásnak, hogy nem volt szük­ségünk a traktorra... Ha szerénytelen akarok lenni, akkor azt mondom, nagyon jó érzék­kel cseréltem. ___________________________ Koncz István: - Aki látta a meccset, az tanú­síthatja, hogy nem érdemeltünk ilyen különb­ségű vereséget. A játékvezetés katasztrofá­lis volt. _________________________________ Tunyoqmatolcs-Nagyszekeres 0-3 (0-1) Tunyogmatolcs, 200 néző, v.: Kiss G. Tunyogmatolcs: Szabó A. - Varga P., Kiss 1., Mikes F., Mercz J., Baráth G. (Mikes K.), Kissgyörgy X, Szarka Sz., Tisza S., Erdődi Gy., Balogh G. (Franku A.). Játékos-edző: Mikes Ferenc. Nagyszekeres: Cosmin - Homoki J., Kóczé G., Pető P, Both A., Somogyi L. (Kóczé X), Márton J„ Szabó P. (Della S.), Bartha K., Szilágyi L„ Fábián R. (Homoki G.). Játékos- edző: Della Sándor. Gól: Homoki J., Fábián R., Szilágyi L. Ifi: 4-0.____________________ Mikes Ferenc: - Nem bírtunk a mumussal... Della Sanyinak üzenem, hogy lefárasztotta Totvát a héten. __________________________ Della Sándor: - Egy ilyen rangadó jellegű mérkőzéshez méltóbb játékvezetőt kellett volna küldeni. Porcsalma-Tiszta berek 7-1 (2-0) Porcsalma, 80 néző, v.: Frindik J. Porcsalma: Kosztyú Cs. - Ötvös J., Horváth L„ Pasku Zs„ Tóth F., Kalucza R., Lakatos I S. (Horváth A.), Lakatos IIS., Mona Á., FekaVarga K. Edző: Csaholyi Gyula. Tisztaberek: Lukács Zs. - Szabó L., Kovács P., Licz B., Lukács R. (Magyar R.), Rudnák N. (Lengyel-Nyilas P.), Mester A., Seres N., Lázár B., Puskás R., Lázár R. Meg­bízott játékos-edző: Magyar Róbert. Gól: Ötvös J. 2, Feka J. 2, Mona Á., Lakatos II S„ Lakatos I S, illetve Magyar R. Ifi: 1-6. Csaholyi Gyula: - Javuló játékkal magabiz­tos győzelmet arattunk. __________________ Magyar Róbert: - Olyan gyengék vagyunk, mint a Fradi, csak mi nem balhézunk... Nyirraeggyes-Csenger 3-0 (1-0) Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Bíró Cs. Nyírmegy- gyes: Demeter-Éles R., NagyZs., Székely Zs„ Hornyák Zs. (PetőZ.), Batizi-Pócsi N., GereZs., Kovács L. (Nagyerdei J.), Szondi X (Dér L), Kiss A. (Pető Á.), Ács A. (Gyöngy X). Edző: Tóth László. Csenger: Varga V. - Mester G., Sajó L., ErdősX, Jóbi M. (KöllőJ.), Juhász F. (Virág P.), Nyerges D„ Halász N„ Volkán R. (Szilágyi S.), Korpás A., Kertész J. (Kondor D.). Játékos­edző: Volkán Roland. Gól: Ács A., Kovács L„ Gyöngy X Kiállítva: Székely Zs. (80 ), illetve Mester G. (65.). Ifi: 2-1.__________________ Tóth László: - Végre egyszerűen játszottunk, és összességében hat pontot szereztünk a mai délutánon.__________________________ Volkán Roland: - Megérdemelten nyert az ellenfél, amelynek mezőnyben partnerei voltunk, de a hajrában kilenc emberrel játsz­va ennyire voltunk képesek. Gratulálok az ificsapatnak a tisztes helytálláshoz.