Kelet-Magyarország, 2009. október (66. évfolyam, 230-255. szám)

2009-10-12 / 239. szám

2009. október 12., hétfő SPORT /12 MEGYEI II. OSZTÁLYÚ TABELLÁK A Dijözön-csoport állása: 1. Gávavencsellő 9 8 - 1 31-4 24 2. Naqykálló _______9 7 2 25-8 23 3. Nyírluqos ________9 6 1 2 30-14 19 4. Ófehértó ________9 6-3 18-13 18 5. Nyírmihálydi 9 5 2 2 25-13 17 6. Kálmánháza 9 5 2 2 19-10 17 7. Nyiribrony _______9 4 1 4 20-19 13 8. Nvírvasvári ______9 3 3 3 20-19 12 9. Apaqy___________9 3 2 4 15-15 11 10. Nyírbogdány 9 3 2 4 16-18 11 11. Vasmeqyer ______8 3 2 3 13-16 11 12. Nyirpazony ______9 2 3 4 9-19 9 13. Levelek __________9 2 1 6 12-20 7 14. Kállósemjén 9 2 1 6 9-30 7 15. Kölyök SC _______8 1-7 3-16 3 16. Máriapócs _______9 - - 9 11-47 A 2. csoport tiltsa: 1. Pátroha _________9 8 1 - 37-7 25 2. Ajak ____________9 7 2 - 24-7 23 3. Újdombrád 9 7 - 2 26-16 21 4. Pusztadobos 9 5 2 2 19-15 17 5. Pap _____________9 4 3 2 24-16 15 6. Vaja_____________9 4 3 2 18-13 15 7. Nyírtass _________9_____4 2 3 15-18 14 8. TiszamentiSE 9 4 1 4 30-19 13 9. Petneháza _______9 4 1 4 17-27 13 10. Kék _____________9 3 2 4 18-21 11 11. Anarcs __________9 2 3 4 11-19 9 12. Jéke ____________9 2 2 5 15-16 8 13. Komoró __________9-2 1 6 12-22 7 ,14. Demecser ________9 117 10-17 4 15. Fényeslitke 9 1 1 7 8-22 4 16. Rohod __________9 1 1 7 6-33 4 A 3. csoport állása: ____________________________ 1. Sonkád __________9 9 - - . 36-10 27 2. Mátészalka ______9 7 2 - 28-9 23 3. Nagyszekeres 9 6 1 2 29-10 19 4. Nyírmeggyes 9 6 1 2 26-9 19 5. Vámosoroszi 9 6 1 2 21-14 19 6. Tunyoqmatolcs 9 6 - 3 33-12 18 7. Csenqer _________9 5 1 3 26-22 16 8. Kölese___________9 4 14 16-21 13 9. Porcsalma _______9 3 1 5 17-26 10 10. Tiszakóród_______9 2 2 5 14-18 8 11. Nábrád __________9 2 2 5 12-18 8 12. Tyúkod __________9 2 1 6 18-28 7 13. Nagydobos 92-7 17-29 6 14. Szatmárcseke 9 2-7 11-31 6 15. Kocsord _________9 2 - 7 9-34 6 16. Tisztaberek 9 1 1 7 7-27 4 Nagyszünet utáni összeomlás Budapest (KM) - Hihetetlen, de úgy kapott ki 47 ponttal a Nyíregyházi FSE-NYKS, hogy a nagyszünetben még vezetett... A Ferencvá­ros elleni NB I. B csoportos női kosárlabda­mérkőzésen húsz percig érett a meglepetés, az NYFSE ekkor öt ponttal állt jobban ellenfelé­nél. A harmadik negyedre azonban összeom­lott a fiatalokból álló társaság, az esélyesebb hazai csapat, a Ferencváros pedig a negyedik játékrészben is rátett még egy lapáttal. Kosárlabda NB I. B csoport, női Ferencváros-Nyíregyházi FSE-NYKS 99-52 (21-18,12-20, 37-4, 29-10) Népliget, 50 néző, v.: Nagy IL, Lakatos V. NYFSE-NYKS: Gás­pár 12/6, Fülöp A. 11, Tóth K. 12/3, Páll V. 2, Réti 6. Csere: Schmiedt 2, Tatai Teodóra 4, Földesi A., Tatai Tímea 3/3, Gömze. Edző: Farkasinszki Gyuláné. Gáspár Zsanett tizenkét pontig jutott (Fotó: Sipeki Péter) LABDARÚGÓ MEGYEI II. OSZTÁLY, DÍJÖZÖN-CS0P0RT, 9. FORDULÓ Nyíribrony-Kölyök SC 3-0 (2-0) Nyiribrony, 100 néző, v.: Szűcs T. Nyiribrony: Nagy A. - Asztalos, Lelt, Papp Zs„ Borza, Vakarcs, Kósa S. (Konzili), Tóth A. (Bencze M.), Kriston, Marincsák, Nagy I. (Mencsik). Játé­kos-edző: Lelt József. Kölyök SC: Kiss D. - Boros K., Tűrik J., Farkas J. (Fekete Cs.), Vass L, Sarkadi Zs., Kriser Sz., Nyíri, Hedermann, Bácskái, Karászi G. Edző: Falatovics László. Gól: Marincsák 2, Borza. Ifi: 2-1. __________ Lelt József: - Ügyes kis kölykök ellen „törté­nelmet" írtunk, kilenc meccsnek kellett eltelni, miq végre meqúsztuk kapott gól nélkül. Falatovics László: - Lelt József azt mond­ta, nagyon jók voltunk, de 3-0 után köny­nyen beszél...____________________________ Gávav*ncieltö~Apagy 1-0 (1-0) Gávavencsellő, 100 néző, v.: Bendik T. Gávavencsellő: Simkó M. - Takács I., Sánta T., Bodnár S. (Köteles K.), Pásztor Zs., Laka­tos I., Hengsperger A., Lippai I., Németh Z., Pólik T., Koczogh I. Játékos-edző: Németh Zoltán. Apagy: Stekler-Támba T., Ugyan R., Jakab R. (Krakkó G.), Tarr F., Kiss Z., Orosz G., Kozák R., Bakró A., Kovács O., Sipos J. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Pólik. Kiállítva: Támba T. (80. perc). Ifi: 10-0.____________________ Németh Zoltán: - Ezért is három pont jár. Szegfű Mihály: - Egy góllal mindenképp jobb volt a hazai csapat, de a mérkőzés legnagyobb helyzetét, 0-0-nál mi hagytuk ki, __________ Nyírbogdány-Nagykálló 1-2 (0-0) Nyírbogdány, 100 néző, v.: Balogh L. Nyírbogdány: Minya D. - Pásztor J., Pata­ki F., Nagy I., Flugyecz Cs., Minya P., Miczi J. (Schmiling), Bodó I., Mándoki L. (Tóth Zs.), Minya G., Illés J. (Csenged T.). Edző: Csire Sán­dor Nagykálló: Tuska-Tardi, Kevert S. (Imre), Matejkó, Fodor, Málik, Kevert K. (Mészáros), Bodnár (Dobos), Dán (Huszti), Szuharev (Bécsi K. ), Széplaki. Edző: Bécsi József. Gól: Bodó I. illetve Dobos, Széplaki (11-esből). Ifi: 2-0. Csire Sándor: - Bohózatba illő játékvezetés mellett veszítettünk egy nagyon jó nagykállói csapat ellen._____________________________ Bécsi József: - Ebben az osztályban a két újonc csapat küzdelméből csapatom került ki győztesen - hatalmas csatában. Ügy gon­dolom megérdemelten nyertünk. _____ Nyirvasvárl-Vtsmigycr 2-2 (1-1) Nyírvasvári, 80 néző, v.: Sándor Cs. Nyirvasvári: Opre R. - Pető G., Csapos Zs., Paulik J., Nagy B. (Nagy L.), Sivadó P„ Ger­gely G., Kocsis P., Bozsó I. (Serbán J.), Sivadó L. , Makay R. Játékos-edző: Csapos Zsolt. Vasmegyer: Virág Cs. - Márton D., Bodó R., Nagy Gy., Sebestyén A. (Karhuth F.), Laskai F., Bilecz J„ Papp N. (PólyákT.), Samu L. (Sipos G.), Lábas P., Sikolczki I. Edző: Bodó Attila. Gól: Csapos Zs., Kocsis P. illetve Karhuth F. Samu L, Kiállítva: Kocsis P. (85. perc). Ifi: 6-1. Csapos Zsolt: - Egy tucat kihagyott helyzet, két egyéni hibából kapott gól - két elvesz­tett pont. _______________________________ Bodó Attila: - Kitűnő játékvezetés mellett igazságos eredmény született. ________ Kálmánhiza-Nylrlugoi 2-4 (0-3) Kálmánháza, 50 néző, v.: Kiss L. Kálmánháza: Tóth G. - Turóczi J., Znamecz, Kiss Sz. (Kul­csár R.), Tardi G. (Osikóczki), Erdei G., Veres G„ Szabó K„ Szilágyi K. (Takács J.), Kiss Gy., Kóka Gy. (Kóka S.). Edző: Seregi Mihály. Nyírlugos: Krizsanovszki A. (Nyári I.), Csá­kányos T, Sinka L„ Illés Á„ Papp Á. (Danka Z.), Kovács A., Hudák T„ Tóth Gy., Balogh N., Szilágyi Z., Kamarás J. (Hoczka A.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Veres G. 2, illetve Kovács A. PappÁ. Szilágyi Z. Hoczka A. Kiállítva: Sinka L. (65. perc). Szilágyi Z. (75. perc). Ifi: 2-2. Seregi Mihály: - Az első félidőben 25 per­cet ajándékoztunk az ellenfélnek. Mindent egy lapra feltéve támadtunk, szépítettünk és máso­dik félidei nyomásunkat kapusom fatális hibá­ja pecsételte meg. Haladunk tovább és gratu­lálok Nyirluqosnak._______________________ Ifj. Kavalecz Béla: - Sok helyzetet kihagy­tunk, tizennégy ember ellen is megérdemelt győzelmet arattunk - kilencen is. Gratulálok a fiúknak! ______________ Óf*hértó~Márl*pócs ' J-0 (1-4) Ófehértó, 100 néző, v.: Vasas. Ófehértó: Kár­oly- Vadicsku, Kun K., Karaffa, Bodnár, Váczi, Mizsák (Kertész), Király, Vegyenás (Nyavádi), Köbli, Sápi (Tanka). Edző: dr. Rojkó László. Máriapócs: Tóth R. - Császár Cs., Magyar Gy., Varga L, Novák Zs., Kurilco L, Rézmű­ves G., Tóth Gy., Kozma J., Horváth Gy., Kiss I. Edző: Hajas Pál. Gól: Vadicsku, Karaffa, Váczi. Ifi: 9-2.___________________________ Dr. Rojkó László: - Jó játékvezetés mellett hősiesen küzdő vendégcsapat, megérdemelt hazai győzelem, _________________________ Hajas Pál: - Korrekt játékvezetés mellett igaz­ságos eredmény, annak ellenére hogy sok hely­zetet kihagytunk. ________________________ Nyirpajony-Xallosemjen 2-1 (0-6) Nyirpazony, 100 néző, v.: Pokoraczki. Nyirpazony: Kállai P. - Kozák T., File Zs., Bodnár T„ Kvaka Á„ Mészáros J., Varga B. (Székely T.), Kocsis Z„ Dankó G. (Bukovenszki Z.), Illák Á. (Héri Zs.), Tomosovszki G. (Török I.). Edző: Béres Miklós. Kállósemjén: Árpád - Papp N„ Papp G.,Tóth M., Kulcsár T, Tóth D., Kákóczki I., Sárga L. (Séra D.), Csernyik L., Jávor N. (Király T), Lakatos Cs. Edző: Nyisztor Antal. Gól: Török I., Kvaka Á. illetve Tóth D. Ifi: 2-0. ________________________________ Béres Miklós: - Korrekt játékvezetés mellett kemény küzdelemben megnyertük a mérkő­zést. A győzelmet a szertárosunknak ajánljuk, aki a pályán tölti a fél életét! ______________ Nyisztor Antal: - A futballt gólra játsszák nem helyzetekre, amikből sokat kihagytunk. Gratulálok a hazai csapatnak! Nyirmihálydi-Levelek 2-3 (0-0) Nyírmihálydi, 100 néző, v.: Papp F. Nyírmihálydi: Fehér G. - Barna A., Szalontai S„ Tóth L., Győrösi P., Kósa B„ Lakatos J. (Lánczi Zs.), Kovács F. (Nyika Zs.), Havelant B., Bereczki N., Kiss G. Játékos-edző: Nagy Attila Leve­lek: Varga Gy. - Bukta, Kozma B. (Mónus G.), Majláth S., Kozma I., Puskás A. (Gebri Gy.), Pásztor J. Csekk A., Takács J., Kulcsár G. (Herczku G.), Molnár T. (Hajdú G.). Játékos­edző: Mónus Gábor. Gól: Győrösi P., Tóth L. illetve Csekk A., Takács J. Kulcsár G. Ifi: 4-1. Nagy Attila: - A sírból hoztuk vissza a mér­kőzést, majd a 85. percben hazai pályán egy tizenegyest a játékvezető nem ítélt meg, ami döntően befolyásolta a mérkőzés végkimeletét. Gratulálnék a Leveleknek ha minden évben nem Így szerezné meg a három pontot. Mónus Gábor: - Korrekt játékvezetés mel­lett megérdemelten szereztük meg a három pontot, aki tippelt annak most nem jött be a tippje. LABDARÚGÚ MEGYEI II. OSZTÁLY, 2. CSOPORT, 9. F0RDULÚ Komoró-Demecser 3-1 (2-1) Kun Miklós: - Fegyelmezetlen, tökéletlen védekező játé­Komoró, 80 néző, v.: Fogarasi. Komoró: NagyT. -Nagy A., kunk és gyámoltalan támadójátékunknak köszönhetően NagyZ., Bálint Zs., Lesku P, Iván S., Varga I., Balogh B., Gazi megérdemelten nyert a hazai csapat. ____________ (Lázár O.), Mikla, Király S. (RévészZs.) Edző: Hamza Endre. Nyírtass-Kék 3-5 (2-3) Demecser: Fintor S. - Kiss Z. (Sire G.), Hajnal A., Nagy M., Nyírtass, 70 néző, v.: Király A. Nyírtass: Przbytek (Liczák) Gombkötő József, Ujj, Minyin, Kőrizs M., Kantár K., Kocsis - Vass F., Mester J., Horváth T., Jakab Gy., Papcsák, Var­Z., Benkő L. Megbízott edző: Minyin Vitalij. Gól: Nagy Z. ga I, Jenei I. (Tóth I.), Batta B„ Papp L. (Borkó), Szakács Z. 2, Balogh B. illetve Kocsis Z. Ifi: 1-2. ___________________ (Mikié). Edző: Lévai Csaba. Kék: Banka - Sipos J., Sipos T„ Hamza Endre: - Büszke vagyok a játékosaimra, akaratban Tóth G„ Mondok, Lakatos Tamás, Erős, Makkai (Pelsőczi), felőröltük az ellenfelet. A győzelmet Jakab Bertalan ma szü- Kmecz, Nyerges (Búzás), Kántor (Hliva). Edző: Búzás Lajos. letett gyermekének ajánljuk. __________________________Gól: Horváth T„ Batta B., Mester J. (11-esből), illetve Laka­Minyin Vitalij: - Gratulálunk az ellenfélnek. Öt meghatáro- ■ tos Tamás 2, Nyerges, Kántor, Kmecz Kiállítva: Varga T. zó játékosuk hiánya ellenére is magabiztosan nyertek. (80. perc) Ifi: 1-3. ____________________________________ Petneháza-Pusztadobos S-S (2-3) Petneháza, 80 néző, v.: Nagy B. Petneháza: Bárdi G. - Ber­ki L, Búzás J., Szabó T., Ragó, Tóth J., Miskolczi B. (Tóth A.), Barcskai Z., Marinka (Varga M.), Elek Cs. (fráter), Martocsány (Szabó Cs.). Játékos-edző: Tóth János. Pusztadobos: Maries I. - Gdovin, Vaszlovics, Balogh A., ifj. Maries T. (Szalai), íd. MariesT., Balogh N„ KissT., Szűcs B„ Gyurkó, Sós. Játékos­edző: Sós Sándor. Gól: Elek Cs. 3, Tóth J., Martocsány, illetve Gyurkó, Sós, id. Maries T„ Kiss T„ Balogh A. Ifi: 4-0. Tóth János: - A Pusztadobossal még tudtuk tartani a lépést, de a játékvezetővel kevésbé.___________________________ Sós Sándor: - Olyanok voltunk mint az öltözőben a víz, nagyon langyosak. Nem érdemeltünk győzelmet.________ Pap-Vaja í-3 (3-2) Pap, 70 néző, v.: Kristán. Pap: Tordai T. - Szabó Sz. (Radvánszki), Tóth B., Kormos B„ Vincze G„ Szoboszlai B., Kovács L„ Vedres B„ Vass J., Dados L. (Zsell), Szabó G. (Kovács J.). Edző: Kelemen István. Vaja: Tóth T. - Simák J., Simák Zs., Kiss Cs., Kiss A. (Hudák), Kósa A., Kósa G., Kun Cs. (Mulutó), Soltész Á. (Papp T), Maticsák, Sashegyi G. (Nagy H.). Edző: Kun Miklós. Gól: Dallos L. 2, Kovács L. 2, Szoboszlai B., Vass J., illetve Maticsák (11-esből), Kósa G., Kun Cs. Kiállítva: Kormos B. (90. perc). Ifi: 1-2._________ Kelemen István: - Izgalmas és gólgazdag mérkőzésen nem felhőtlen az örömünk, mivel azt beárnyékolja a mérkőzés végén történt kiállítás. Lévai Csaba: - Kontrajátékának köszönhetően megérde­melten győzött Kék. Nekünk alig sikerült megtartanunk a labdát, ráadásul kapura is veszélytelenül játszottunk. Búzás Lajos: - Egy masszív csapat otthonában a mai napon fiataljaink nagyszerűen teljesítettek. A győzelmünk telje­sen megérdemelt, mivel végig irányítva, kézben tartottuk a mérkőzést. _______________________________ Tiszamenti SE-Fényejlitke 6-0 (4-0) Gergelyiugornya, 50 néző, v.: Máté. Tiszamenti SE: Papp S. - Széplaki, Kovács G., Baráth L., Bogáti, Hornyák M. (Szász L.), Herczeg A. (Tóth G.), Tóth Zs. (Turóczi), Szervánszki (Simon J.), Deskó, Bakos B. (Puskás Cs.). Edző: Szabó Gusztáv. Fényeslitke: Lábiscsák - Majoros l„ Rusznák S., Miskolczi G„ Angyal S., Kertész Zs., Nagy G., NagyÁ. (Ésik G.), Bakó G. (Kiss L.), Mandácskó (Zán), Teremi (Sárecki). Játékos-edző: Majoros Imre. Gól: Deskó 4, Herczeg A., Szervánszki. Ifi: 3-3.__________________________________ Szabó Gusztáv: - Jó játékvezetés mellett az eredmény az ellenfélre nézve is hizelqő. __________________________ Majoros Imre: - Szégyen amit a pályán nyújtunk. Ellenfe­lünk szinte mindenben felülmúlt minket. A héten jó lenne találni tizenegy játékost, aki szeret futballozni. __________ Pátroha-Anarcs 2-1 (1-0) Pátroha, 250 néző, v.: Karakó. Pátroha: Mucsicska - Var­ga A., Molnár Cs., Korbács B„ Borku T., Balogh I., Varga R. (Borku N.), Kovács Sz. (Kertész L.), Horváth F„ Vincze V., Vass D. (Póti R.). Edző: Kőrisz Károly. Anarcs: Feigel - Kasza (Lakatos F.), Takács Bunkóczi Zs., Tóth L„ Veres 5., Varga L. (Drabik), Somogyi G. (Belinszki), Szabó L., Mol­nár T„ Bodnár S. Edző: Varga László. Gól: Vincze V. 2 illet­ve Takács J. Ifi: 5-3. __________________________________ Kőrizs Károly: - Az Anarcs sok csapatnak fog még kellemet­len perceket okozni, nekünk is megtette, de az eredménnyel a csapat biztos vagyok benne, hogy elégedett. __________ Varga László: - Egy kiváló csapat ellen, nagyon jó játékkal maradtunk alul. Gratulálok a fiúknak a hozzáálláshoz. Rohod-Ajak 0-1 (0-1) Rohod, 100 néző, v.: Czene. Rohod: fodor S. - Zakor J., Hamzók, Sápi Á., Szőke J., Kolozsi Zs„ Szilágyi Z„ Molnár 1., Dobronyi J. (Molnár S.), Tóth F., Tóka. Edző: Papp János. Ajak: Leskovics A. - Dorogi Sz., Csernyu A., Folytán (Szalai Sz.), Soós T., Petró J. (Sajtos R.), Horváth A., Pallagi (Szanyi J.), Poncsák, Kaibás, Rakoncza. Játékos-edző: Szanyi János. Gól: Poncsák. Ifi: 1-2. ________________________________ Papp János: - Sajnálom, hogy elveszítettük a meccset, mivel a pályán nem látszott a két csapat közötti különbség. Szanyi János: - Nagyon csapkodó játék, de ez az egy gól is három pontot ér. Köszönjük az idelátogató ajaki szurko­lóknak a biztatást. _______________________________ Jéke-Ujdombrad 1-2 (0-2) Jéke, 100 néző, v.: Kozma Zs. Jéke: Gonda - Szőke Zs., Dudics R., Kovács G. (Bodnár A.), Rompa, Sütő N., Háda J„ Szabó J., Jónás A., Medve L. (Kántor I.), Prámer. Edző: Petykó Nándor. Újdombrád: Hegyes - Fekete, Gáspár F., Gulyás, Szöllősi (Kán­tor T.), Oláh A., Krasznai (Drigán), Végső, Szurcsik (Serflek), Gerzsenyi (Geri), Sinka. Játékos-edző: id. Balia János. Gól: Szabó J„ illetve Szurcsik, Gerzsenyi. Ifi: 3-4. _____________ Petykó Nándor: - Az első félidőben egy perc alatt kapott két gólt a csapat, ami megpecsételte a sorsunkat. Úgy érzem, nem érdemeltünk vereséget, mivel rengeteg helyzetet kidol­qozott a csapat, helyenként pedig jól is játszott._________ Id. Bállá János: - A múlt heti pofon után csapatom ere­jét bizonyítja ez a győzelem, melyhez ugyan ezúttal nem párosult jó játék, de a hátralévő fordulók előtt mindenkép­pen szükségünk volt egy ilyen sikerre. LARDARÚGÚ MEGYEI II. OSZTÁLY, 3. CSOPORT, 9. FORDULÓ Sorscsapás után közös rendezés Tokió (MTI) - Hirosima és Nagaszaki közö­sen szeretne pályázni a 2020-as nyári olimpia rendezési jogára - ezt a két, 1945-ben amerikai atomtámadást szenvedett japán város polgár- mestere jelentette be vasárnap. Megalapítják a pályázati szervezőbizottságot, a kandidálás középpontjában pedig a világbéke és az atom­fegyvermentes világ iránti elkötelezettség áll. A bejelentés azután hangzott el, hogy Tokió kudarcot vallott a 2016-os pályázaton. TOTÓEREDMÉNYEK, 41. HÉT A helyes tipposzlop 1. Portugália-Magyarország 3-0 1 2. Dánia-Svédország 1-0 1 3. Göröqorszáq-Lettorszáq ___________5^2__________1 4. Csehország-Lengyelország 2-0 1 5. Szlovákia-Szlovénia 0-2 2 6. Finnorszáq-Wales___________________JM ___________1__ 7. Oroszország-Németország 0-1 2 8. Belgium-Törökország 2-0 1 9. Örménvorszáq-Spanyolorszáq 1-2 __________2 10 Ukrajna-Anglia 1-0 1 11. Ausztria-Litvánia 2-1 1 12. Szerbia-Románia 5-0 1 13. Ciprus-Bulqária _____________________4J__________1 14. irország-Olaszország 1PÍ x Kocsord-Nyírmeggyes 0-3 (0-1) •Kocsord, 100 néző, v.: Fogarasi. Kocsord: Varga G.-Beri B„ Varga A., Bálint M., Jakab Ács, Sza­bó Z., Csapó (Jakab János), Fodor J. (Szabó D.), Ötvös E. (Koncz G.), Tóth F., Jakab József. Edző: Koncz István. Nyírmeggyes: Demeter L. - Éles R. , Nagy Zs., Hornyák Zs., Gere (Dér), Kiss A. (Drabik D.), Szondi T. (Ács A.), PetőÁ. (Kovács I.), Kovács L., Batizi-Pócsi N., Székely Zs. Meg­bízott edző: Drabik Tibor. Gól: Ács A. 2, Kiss A. Kiállítva: Jakab József (89. perc). Ifi: 0-4. Koncz István: - Másként alakult volna az eredmény, ha az első félidőben értékesítjük helyzeteinket. ___________________________ Drabik Tibor: - A második félidei játékunk­kal hoztuk a kötelező győzelmet. Ezt a győ­zelmet leköszönő edzőnknek Piros Istvánnak ajánljuk, akinek egyúttal a munkáját is sze­retnénk megköszönni.____________________ Sonkád-Porcsalma 3-1 (1-1) Sonkád, 150 néző, v.: Tömöri L. Sonkád: Sira G. (Szálkái) - Nagy J. (Nagy L.), Jóni R., (Juhász A., Bezzeg I., Fórizs (Törös), Balogh Á., Algács E. (Varga B.), Bandies L, Kálló A., Bíró T. Edző: Juhász András. Porcsalma: Kosztyu Cs. - ÖtvösHorváth L, Pasku Zs., Kalucza R„ Tóth F., Varga K„ Lakatos G„ Mona, Lakatos S. , Feka. Edző: Csaholyi Gyula. Gól: Bíró T., ifj. Juhász A., illetve Lakatos G. Ifi: 3-2. _______ Juhász András: - Kiváló játékvezetés mel­lett sikerült nyernünk. Köszönjük a kispaládi futballcsapatnak, hogy hétről-hétre edzőmér­kőzésekkel segíti felkészülésünket a hét végi bajnoki mérkőzésekre. ___________________ Csaholyi Gyula: - Megköszönjük a hazai csa­pat sportszerű tettét. Sokáig küzdöttünk az egy pontért. Gratulálok játékosaimnak! Mátészalka-Tunyogmatolcs 1-0 (1-0) Mátészalka, 150 néző, v.: Gergely S. Máté­szalka: Szabó Z. - Pálfi IINagy A., Már­ton I., Sipos J., Rézműves (Széles), Makszim Gábor (Tóth K.), Márton L., Dobai (Pankotai), Széles A. (Lukács L.), Tóth F. (Szalacsi). Játé­kos-edző: Márton István. Tunyogmatolcs: Szabó A. - Varga P., Mikes F., Kmercz, Kiss I., Tisza S., Kissgyörgy, Mikes K., Baráth G. (Erdődi), Franku F., Szarka. Játékos-edző: Mikes Ferenc. Gól: Dobai. Ifi: 2-2. ________ Márton István: - Nagyon ideges és kapkodó játékkal a legfontosabb célunkat elértük, talán nem is vagyunk annyira rossz csapat, hogy a mindenki által tippelt pontvesztésünk bekö­vetkezzen. Ezt a győzelmet szakosztályveze­tőnk, Papik Zoltán kisfiának születése alkal­mára ajánljuk. ___________________________ Mikes Ferenc: - Úgy érzem, egy figyel­metlenség eldöntötte a három pont sorsát, pedig végig partiban voltunk a hazaiakkal. Gratulálunk Balogh Gergőnek, kisfia szüle­téséhez, ________________________________ Nábrád-Szatmárcseke 4-0 (2-0) Nábrád, 100 néző, v.: Tömöri. Nábrád: Tóth A. -Veszprémi F., Balogh Gy., Pásztor L, VadászZ. (Ombodi), Varga I. (Mercz), Varga Z., Mikes B. (Sas M.), Szabó K„ Pásztor Z., Ráski B. Edző: Szarka Zoltán. Szatmárcseke: Mándi P. - Nagy Zs., Mursa F., Kun l„ Czibere Z„ Mándi Z. (Somogyi R.), Somogyi T., Szabó F., Bakó G., Orsolyák J„ Hajdú J. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Pásztor Z. 2., Ráski B. 2. Kiállítva: Pász­tor Z. (35. perc). Ifi: 23-1. ________________ Szarka Zoltán: - Tíz emberrel is megérdemelt győzelmet arattunk, valamint szeretnék gratu­lálni az ifistáknak a kiütéses sikerhez. Hadadi Ferenc: - A nábrádiak tíz ember­rel is jobban játszottak mint mi. Nagyon sok játékosnak sürgősen el kell gondolkoznia a folytatásról. ____________________________ Csenger-Tiszakoród 2-0 (2-0) Csenger, 90 néző, v.: Kiss G. Csenger: Var­ga V. - Mester G., Erdős T, Asztalos (Osváth D.), Jóbi (Barcsay, Köllő), Sajó L„ Nyerges D., Volkán R. (Kondor), Juhász F. (Szabó R.), Halász N., Kertész J. Játékos-edző: Volkán Roland. Tiszakóród: Juhász S. - Nagy János, Nagy József, Móricz I., Kiss L., Danó L., Borbély A., Séra P. (Bóné), Hopka, Bőnyei Zs. Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Volkán R. 2. Ifi: 0-0. Volkán Roland: - Jó csapatot sikerült legyőz­nünk, ennek ellenére úgy érzem, kihagyott helyzeteink miatt magunknak tettük nehéz­zé a mérkőzést.__________________________ Ifj. Juhász Ernő: - Kilencven perc alatt legyőztük az ellenfelet, egyedül csak egy emberrel nem bírtunk, az pedig a játékve­zető volt. _______________________________ Nagyszekeres-Tyukod 3-0 (8-0) Nagyszekeres, 70 néző, v.: Kis A Nagyszeke­res: Kozmin-Gyüre Cs., Kóczé G., Koza I., Pető P., Somogyi L. (Márton J.), Fábián R., Szabó P. (Homoki J.), Bartha K. (Both), Szilágyi L., Homo­ki G. (Della S.). Játékos-edző: Della Sándor. Tyúkod: Kosztyu - Varga L., Kasu J„ Ináncsi L„ Bocsi Gy., Nyerges O. (Bíró L.), Németh M., Lakatos S„ Orosz A. (Pesti K.), Lakatos I., Kiss R. (Fekete S.). Megbízott edző: Fekete Sándor. Gól: Homoki J„ Szilágyi L., Márton J. Ifi: 3-4. Della Sándor: - Örülünk a győzelemnek, melyet egy jó csapat ellen arattunk. _______ Fekete Sándor: - A jobb csapat megérde­melt győzelmet aratott. Tisztaberek-Kölese 1-1 (0-0) Tisztaberek, 50 néző, v.: Schmidt A. Tiszta­berek: Deák K. - Mester A., Szabó L„ Szil­ágyi A. (Józsa, Lukács R.), Licz B., Kicska (Lengyel-Nyilas), Seres N., Rudnák N., Láz­ár B., Puskás R., Lázár R. Edző: Oroszi Ist­ván. Kölese: Nagy Antal - Kósa K., Varga Z., Homoki D., Nagy Attila (Sankó J.), Debreceni S., Sira Tamás, Jezov, Róka Z. (Szkunc), Harbula (Bihari), Magula. Edző: Simon Csaba. Gól: Lázár R„ illetve Kicska (öngól). Ifi: 3-2. Oroszi István: - Gólokkal kellett volna nyer­nünk ezt a mérkőzést, ehelyett egy buta öngól miatt alig tudtuk megmenteni az egy pon­tot_____________________________________ Simon Csaba: - Remélem a gödör széléről tettünk egy lépést felfelé. Gratulálok az ellen­félnek. Szeretném megköszönni az M. csa­lád segítségét. __________________________ Vámosoroszi-Nagydobos 3-2 (1-1) Vámosoroszi, 100 néző, v.: Tóth I. Vámosoroszi: Medve S. - Bakó Z., Szaniszló Z., Csernyu A., Gazda L., Kiss Cs., Kádár L. (Botos V.), Torma I., Hajdú T. (Németh G., Sza­bó Zs.), Botos P., Siket L. Edző: Orosz András. Nagydobos: Kedves Gy. - Jónás N„ Almási J. (Medve L.), Kállai S., Varga J. (Bíró G.), Tóth B., Bartha M„ Patály, SzenderA., Benkő J., Jónás Gy. Edző: Sánta Árpád. Gól: Bakó Z. 2, Siket L. illetve Benkő J., Jónás Gy. Ifi: 2-2._______ Orosz András: - Kihullott a maradék hajam is a mai meccsen, annyira gyengék voltak a fiúk. Még szerencse, hogy a polgármesterünk nem látta. A lényeg viszont az, hogy a végé­re a Nagydobosból „kisdobos" lett. _______ Sánta Árpád: - Nem érdemeltünk vere- séget. Lelt József (balra) győzelemre vezette a Nyíribronyt (Fotó: sipeki Péter) További fotók: www.szon.hu