Kelet Magyarország, 2009. szeptember (66. évfolyam, 204-229. szám)

2009-09-07 / 209. szám

2009. szeptember 7., hétfő Ki LIT SPORT /11 Maradt idő az utazásra LABDARÚGÓ NB III. TISZA-CSOPORT, 4. FORDULÓ Nyíregyháza (KM - B. T.) - Az elődöntő jelentette a végállomást Fucsovics Márton szá­mára a Canadian Openen, vagyis az első kate­góriás junior világranglista-versenyen (ITF). A nyíregyházi teniszező magyar idő szerint péntek este a viadal második kiemeltje, az argentin Velotti ellen ragadt ütőt, és végül 6:2, 6:7, 6:3-as vereséget szenvedett. Marci a dön­tő szettben 3:3-ig tudta tartani a lépést a dél­amerikai rivális ellen, aki ekkor robbantott, és már játékot sem veszített. A másik magyar, Babos Tímea is veszített az elődöntőben - négy meccslabdáról. Minden rosszban van valami jó, mert ha már így alakult a dolog, akkor legalább van egy teljes napja a magyar küldöttségnek a New York-i utazásra. Vasárnap ugyanis megkezdő­dött az amerikai nyílt teniszbajnokság junior­versenye, és ha Marci szombaton még Montre­al ellen vívott volna döntőt, akkor kutyafuttá­ban kellett volna az új helyszínre sietni. Megle­het, a pénteki vereségében is van annak szere­pe, hogy gondolatai már New York, vagyis éle­te első Grand Slam-viadala körül jártak. Száguldás. A MotoGP-ben szerep­lő Talmácsi Gábor az utolsó, 14. helyen végzett vasárnap a gyorsaságimotoros- világbajnokság San Marinó-i Nagydíján. A versenyt Rossi nyerte. A 250 kcm-esek mezőnyében Németh Balázs a pontszerző 15. helyen zárt, míg Tóth Imre a 18. lett. (Fotó: MTI) Ignácz Zoltán (fehérben) és a Kemecse nem bírt a Nyírmadával (Fotók: Racskó tibor) Tlszalők-Tuzsér _____________1-1 (1-1) Tiszalök, 200 néző, v.: Orosz J. Tiszalök: Kanócz - Bognár A., Korotki, Csáki V., Hock F., Czifrák, Péntek A., ifj. Péntek M., Újvári Zs. (Aszalós), Mándi L. (Cseh K.), Nagy I. Edző: Péntek Miklós. Tuzsér: Balogh T. - Danes A., Danes B„ Fodor A., Simay, Szabó I., Cseke A. (Babjak), Gergely I. (Rózsa Zs.), Lovas (Setét), Qrqován K., Brankovics P. Edző: Tóth János. Küzdelmes, jó iramú, izgalmas mérkőzést vívott a két csapat. Mindkét kapu előtt adód­tak meleg pillanatok, végül egyenlő erők csa­tájában reális döntetlen született. Gól: Mándi L. (25. perc), illetve Orgován K. (37. perc). Jó: Korotki, Hock F., Bognár A., Czifrák, illetve Balogh T, Szabó l„ Danes B., Fodor A. (Tudó­sitó: Király Bertalan)______________________ Péntek Miklós: - Egy gól, egy pont. Remé­lem, elindultunk felfelé. Nagyszerűen dolgo­zott fiatal csapatunk._____________________ Tóth János: - A hazaiak azt játszották, amire számítottunk, saját csapatom messze elma­radt a várttól. Úgy gondolom, igazságos a döntetlen._______________________________ Kemecse-Nylrmada _______________0-0 Kemecse, 350 néző, v.: Csáki L. Kemecse: Sza­bó A. - Homann, Balogh Gy„ Hokk Á., Somo­gyi Cs„ Ardelean, Ruska, Karkusz, Ignácz Z., Birovecz (Lakatos L.), Kovács I. (Hauser). Edző: Koskovits György. Nyírmada: Tuza - Fejes J., Benkő T„ Tóth Sz., Mátyus Cs., Danku J., Bancsi, Danku A., Katona Gy. (Istrate), Kimer (Szőke I.), Botos A. (Bíró J.). Edző: Szilágyi Bertalan.________________________________ Változatos, jó iramú mérkőzésen a kemecseiek sok helyzetet dolgoztak ki a második félidő­ben, de csak a kapufáig jutottak - a nagy hazai lehetőségnél (11 -es gyanús eset...) a játékvezető sípja néma maradt... Jó: az egész hazai csapat, illetve az egész vendégcsapat. (Tudósitó: Kondor Lajos) __________________ Koskovits György: - Nagyon sajnálom a fiú­kat, mert az egész mérkőzésen fegyelmezet­tek voltak, jól játszottak, sajnos, a szerencse és kapufa sem segített. _____________ Szilágyi Bertalan: - Az első félidőben nekünk voltak lehetőségeink, a másodikban a hazaiaknak, így véleményem szerint igaz­sáqos döntetlen született. ______ Cigánd-Kótaj ______________1-0 (0-0) Cigánd, 300 néző, v.: Takácsi. Cigánd: Mata- Janikó (Prókai), Tempfli, Fodor D., Králik, Csá­ki R., Varga J. (Csillik), Térjék, Vécsi, Ablonczi, Horváth Z. (Boldog). Megbízott edző: Girdán Sándor. Kótaj: Pécsi V. - Konate, Die, Lipcsei T„ Hangácsi T. (Kató Gy.), Mészáros G. (Hor­váth M.), Ferenczi M., Gégény, Ferenczi F„ Müller, Horváth J. (Toma N.). Edző: Csorna Dezső. __________________________________ Alacsony színvonalú mérkőzésen a vendégek kihagyták helyzeteiket, amiért megbűnhőd­tek. A hazaiak jobban sáfárkodtak lehetősé­geikkel, ez három pontot eredményezett szá­mukra. Gól: Ablonczi (56.). Jó: az egész hazai csapat, illetve Konate. Ferenczi F.__________ Girdán Sándor: - A kapitány leszállt a hajóról, de a legénység begyűjtötte a három pontot. További fotók: tölaaa szon.hu Csorna Dezső: - Egy olyan csapat nyert ezen a meccsen, amely kétszer rúgott kapu­ra, miközben mi nyolc százszázalékos helyzet­ből egyet sem tudtunk értékesíteni. _______ Létavértes-Nyíregyháza Spartacus II _______________________________1-2 (1-1) Létavértes, 100 néző, v.: Séra. Létavértes: Póser - Buries (Polgár) G., Tasnádi, Lőrincz Rokszin, SándorT. ,Gál M„ Kövér I. (Dávid G.), Sigér D., Mokánszki, Brehószki (Ferenczi J.). Edző: Gyarmati András Nyíregyháza Spar­tacus II: Dénes Zs. - Csáki J., Nánási, Bakos B„ Minczér, Pákolicz, Szélpál (Farkas M.), Már­kus (Fekete Á.), Oláh D., Varga K., Batizi-Pócsi (Tóth Gy.). Edző: Kovács János. ___________ Jó iramú mérkőzésen mindkét csapat fegyel­mezetten, taktikusan játszott, így még érté­kesebb a vendégcsapat sikere. Összességé­ben ennyivel jobb volt a „kis Szpari" Gól: Brehószki (15.), illetve Pákolicz (25.), Feke­te Á. (76.). Kiállítva: Sigér D. (89.), illet­ve Minczér (85.). Jó: Brehószki, Mokánszki, Pákolicz, Bakos B„ Nánási, Márkus. ________ Kovács János: - Az első félidőben eldönthet- tük volna a meccset, de kihagytuk a helyze­teket, így magunknak tettük nehézzé a mér­kőzést__________________________________ Ibrány-Tiszakanyár _________1-2 (0-0) Ibrány, 500 néző, v.: Nagy F. Ibrány: Pintér L. - Kató l„ Kántor Zs., Kovács M., Turóczi Cs., Fekete Á„ Jeddi, Horváth N., Szilágyi V. (Tóth Zs„ Géczi), Marcsek, Imre Gy. (Polényi 1) Edző: Mirgai László. Tiszakanyár: Kanyári - Papp M., Kiss T„ Kóka R., Jánvári, Göncz, Dolhai (Gerliczki), Vicickó (Gombkötő Z.), Gombkötő S. (Ignácz J.), Balázsi P„ Maries G. Edző: Virovecz Pál. ______________________ A forduló előtti veretlenek csatája kiélezett, jóiramú mérkőzést hozott. Az első félidőben nem tudott élni a lehetőségeivel a hazai csa­pat, amely szünet után is tovább támadott, de vezetéshez a Kanyár jutott. A mozgalmas hajrában két gól és egy piros lap született, végül a jobbára a védekezéssel törődő ven­dégcsapat szerezte meg a három pontot. Gól: Horváth N. (83.), illetve Maries G. (58. és 89.). Kiállítva: Kató I. (második sárgá lap után, 85.). Jó: Horváth N., Turóczi Cs., Jeddi, illet­ve Kanyári, Kóka R., Kiss T„ Maries G. (Tudó­sitó: Víqh Sándor)________________________ Mirgai László: - A legfájóbb az, hogy ezen a mérkőzésen a kapusunknak védenie sem kel­lett, mégis kétszer kezdtünk közepet. Végig­támadtuk a mérkőzést, de a helyzetkihaszná­lás továbbra is gyatra. Játékosaim hozzáállása nem volt rossz, de sajnos, ezt a játékot gól­ra játsszák. Még mindig nem tudunk felnőni a közönségünkhöz. _____________________ Virovecz Pál: - Jóiramú, színvonalas mér­kőzésen csapatom sokat tett a győzelemért, amelyet úgy érzem, megérdemelten szerez­tünk meg. ____________________ Balkány-Naqyecsed_________0-1 (0-1) Balkány, 300 néző, v.: Vitkai. Balkány: Var­ga I. - Dán F., Szabó K. (Bulyáki Á.), Szabó P., Vass Z„ Vasas T„ Tóth Z„ Szabó I., Szil­ágyi Z., Balás, Puskás D. (Kléninger). Edző: Vránszki Péter. Nagyecsed: Makó - Patály, Ricsei, Doros, Tösér, Tóth 1, Kovács N., Balogh J. (Csáki R.), Bulyáki A. (Szakács L), Ascsillán (Gádzsa), Simon G. Edző: Feczkó Tamás. Küzdelmes mérkőzésen a döntetlen igazsá­gosabb lett volna. Az első félidőben inkább a vendégcsapat dominált, szünet után már a Balkány támadott többet, de a fölénye nem érett góllá. Gól: Simon G: (18.). Jó: Szabó Vass Z„ Szabó K„ illetve Patály, Tösér, Bulyáki A., Kovács N., Simon G. (Tudósító: Farkas Róbert)___________________________ Vránszki Péter: - Egy átaludt első félidő után mindent megtettünk a folytatásban, de saj­nos, ez is kevés volt. _____________________ Feczkó Tamás: - Az első félidőben nagyon jól játszottunk, a másodikban pedig nagyon nagyot küzdöttünk. ______________________ További eredmény: Diósgyőr II—Berettyóújfalu 3-0.____________________ » VÍV 1 -1s-t i _ sjaort.szpmhu 053 Helyi és nagyvilági sport. Tabella A bajnokság állása: 1. Diósqvőr II 4 3­1 9-5 9 2. Nvíreqyháza II 4 3­1 6-2 9 3. Tiszakanyár 4 2 2­9-7 8 4. Nvírmada 4 2 1 1 5-2 7 5. Kemecse 4 2 1 1 3-1 7 6. Naqyecsed 4 2­2 9-7 6 7. Balkány 4 2­2 2-4 6 8. Ciqánd 4 2­2 4-8 6 9. Ibrány 3 1 1 1 3-3 4 10. Létavértes 4 1 1 2 3-4 4 11. Tüzsér 3­3­3-3 3 12. Berettyóújfalu 4­3 1 3-6 3 13. Kótaj 4­1 3 5-8 1 14. Tiszalök 4­1 3 1-5 1 LABDARÚGÓ SZI-Z0 SP0RT-DR. ZILAHI MEGYEI I. OSZTÁLY, 5. FORDULÓ / rsc, >\, vrt, 7tj WWWJW! ”. Tffffrf,, j-j-j-z 7ff’ . rrrti- i Te TrrirTr, rrrr. A triplázó Erdei Zoltánnal volt jobb a Bátor a rakamazi rangadón A gyulaháziak háromszor vették be a csaholyi kaput További fotók: CS wyyw,.szön.,bj Tiszavasvári-Újfehértó ___________2-3 (2-2) Tiszavásvári, 200 néző, v.: Vasas. Tiszavasvári: Susánszki - Tályai, Tamás L., Szanics, Hegedűs L, Gál N„ Kurucz T„ Bodnár A. (Lajos t), Reznek (Anga), Fazekas, Nyisztor D Edző: Fecsku István. Újfehértó: Imrö-Ballai, Horváth G., Torda, Kriser (Takács L.), Balogh Cs., Mándi, Somogyi, Kiss T. (Szi­geti V.), Ábrám, Marozsán. Edző: Fogarasi Zoltán. Az első félidőben a hazai csapatnak több helyzete volt, de kétszer is az egyenlítésért küzdött. A szünet után nagy nyomás nehezedett a vasvári kapura, ezt a 85. percig bírta - a Fecsku-legénység csak eztán ébredt. Gól: Nyisztor D., Fazekas, illetve Horváth G. (11-esböl), Ábrám, Marozsán. Ifi: 2-1. (Tudósí­tó: Hankó András) ____________________________ Fecsku István: - Csak ábrándoztunk a győze­lem után... ___________________________________ Fogarasi Zoltán: - Örülök, hogy csak az első fél- idei eredményt találtam el tippemmel, a másodikban mutatott játékunk alapján győzelmünkhöz kétség sem fért. A mi kapusunk elmehetett volna munka- nélküli segélyre, míg a kiválóan védő hazai kapus a Munkaérdemrendet is megkaphatná. _________ Szakoly-Fehérgyarmat ___________2-1 (0-0) Szakoly, 200 néző, v.: Józsa A. Szakoly: Tóth K. - Karasz G., Turbucz, Boros, Drahos, Madzin (Obsi­tos), Palaga, Lucskai, Pécsi G. (Balázs L.), Ványi (Kulánda), Lipcsei A. (Petrás). Játékos-edző: Boros Gyula. Fehérgyarmat: Koncz T. - Igaz, Sárai (Csá­szár), Kiss A., Tóth A., Orosz Zs. (Bakk), Máté G., Mocsár, Ország L., Kocsis I., Ország Zs. Edző: Nagy Lajos. Igen korszerűen, jól játszó csapat ellen ha nyögvenyelősen is, de megszerezte a győzelmet a szakolyi csapat. A Fehérgyarmat többet érdemel, mint ahol a jelenlegi helye van, de az elnökük visz- szasüllyedt arra a szintre, ahol a csapat tart. Gól: Palaga (11-esböl), Petrás, illetve Kocsis I. (11-esből). Ifi: 7-1. (Tudósító: Tamás Csaba) _______________ Boros Gyula: - Tavaly az ilyen meccseket nem nyertük meg, most, ha nehezen is, de megérde­melten nyertünk. _____________________________ Nagy Lajos: - Az ilyen szintű játékvezetésért éves szinten nem 660 ezer forintot, de 660 forintot sem szabad fizetni... Szerencse, hogy a két asszisztens kézben tartotta a mérkőzést. Gratulálok a szeren­csésebb szakolyi csapatnak!____________________ Nylrkarász-Mándok _____________0-2 (0-1) Nyírkárász, 500 néző, v.: Kocsis. Nyírkárász: Pekk - Danes I. (Böszörményi), Rákóczi, Liptai T., Liptai D., Opálenik(Mándoki), PappN., Lakatosi., BodnárZ. (Tóth L.), Gazdag, Szabó G. (Fecsku). Edző: Dudás Zoltán. Mándok: Lippa - Matyi, Cap, Karasz A., Sze­les, Orosz Cs., Kalu, Török I. (Ács G.), Szabó T. (Geda), Baksa Z. (Dallos), Rab (Cipf). Edző: Kocsis János. A hazaiak két megingását könyörtelenül kihasználta a jó erőkből álló Mándok. Gól: Baksa Z., Rab. Ifi: 2-2. (Tudósító: Dudás János) ___________________ Dudás Zoltán: - Három játékosom mélyen tudá­sa alatt játszott, ami ilyen ellenféllel szemben nem megengedhető. Mi kihagytuk a ziccereket, az ellen­fél belőtte, bár nem tudom mi lett volna, ha null egynél a játékvezető megadja a tizenegyest a javunkra...____________________________________ Kocsis János: - Egy jól felkészített ellenféllel szem­ben kiváló játékvezetés mellett a helyzeteinket job­ban kihasználva, azt gondolom, megérdemelten nyertünk. ____________________________________ Nyirgyulaj-Tiszabecs ______________1-2 (0-0) Nyírgyulaj, 150 néző, v.: BendikG. Nyirgyulaj: Kecs­kés - Baksa Cs., Franku, Vonza (Tóth F.), Konyha, Kerecseny, Tímár (Sárosi), Erdei L., Újfalusi (Lóránt), Pelyák, Horváth K. Edző: Lukács Tibor. Tiszabecs: Gergely I. - Szűcs T., Cselószki, Fábián, Sándor M„ Batfalschi, Fedor, Szkunzjak, Riskó (Radács), Andrejcsák (Somfalvi), Marinas. Edző: Szécsi Zol­tán. Jó játékvezetés mellett a gyengén játszó hazai csapat ellen a lelkes Tiszabecs megérdemelten nyert. Gól: Horváth K., illetve Szkunzjak, Andrejcsák. Ifi: 6-2. (Tudósitó: Csoba Zsolt) ___________________ Lukács Tibor: - Gratulálok a vendégek megér­demelt sikeréhez! _____________________________ Szécsi Zoltán: - Elkezdtünk bentmaradni... Dombrád-Volán-Sényő __________3-2 (1-0) Dombrád, 150 néző, v.: Éva. Dombrád: Timku - Öncső, Tilki, Balogh T., Sebők, Simon L. (Molnár M.), Ponczók, Kiss I., Háda J„ Háda Sz., Márton P. (Harsányi). Edző: Cséke György. Volán-Sényő: Kiss J. - Sándor L., Kató Cs. (Rubóczki), Puskás L., Orosz T. (Székely Z.), Szitái, Pljutyinszkij, Szanics P„ Horváth G., Csajkó (Knoblok), Baraksó (File). Játé­kos-edző: Rubóczki Tibor. Tartalékosán is hozta a kötelezően elvárt győzelmet a Dombrád. Gól: Sán­dor L. (öngól), Simon L„ Ponczók, illetve Puskás L., Toronyi. Ifi: 2-1. (Tudósító: Révész József) _______ Cséke György: - Mindkét oldalon voltak helyzetek, mi használtuk ki jobb százalékban, és úgy gondolom, hogy lelkesedésben is felülmúltuk ellenfelünket. Rubóczki Tibor: - Az a csapat, amelyik kihagy­ja a helyzeteit, és fegyelmezetlen, az nem is érde­mel győzelmet. _______________________________ Rakamaz-Nylrbátor____________ 2-3 (0-2) Rakamaz, 200 néző, v.: Tordai. Rakamaz: Szabó I. - Hubert, Galambosi Zs., Hengsperger A., Venczel, Spisák, Bodnár Cs., Gáspár L„ Debróczki, Galambosi G„ Riczu. Edző: Veigli Géza. Nyírbátor: Tóth Sz. - Czerula, Lengyel L, Kónya (Szimuly), Tóth T„ Bíró Zs., Berecz A. (Madarász), Pálvölgyi (Székelyi), Tóth B., Erdei Z., Kerekes M. (Szegedi). Edző: Lőrincz Sán­dor. Magas színvonalú mérkőzésen, egyenlő erők küzdelmében a szerencsésebb csapat nyert. Gól: Galambosi G. (11-esből), Riczu, illetve Erdei Z. 3. Ifi: 3-2. (Tudósító: Goneth Béla)________________ Veigli Géza: - Mindkét csapat győzelemre játszott, ettől lett nagyiramú, színvonalas és gólokban gaz­dag a mérkőzés. Egyértelműen a szerencsésebb csapat nyert. _________________________________ Lőrincz Sándor: - Nagyiramú, közönségszórakoz­tató mérkőzésen az első félidőben mi, a második­ban a rakamaziak játszottak jobban, Egy Erdei Zol­tánnal jobbak voltunk! ________________________ Gyulaháza-Nyírcsaholy __________3-1 (1-0) Gyulaháza, 100 néző, v.: Kristán. Gyulaháza: Dudás L. - Molnár G., Gáti Sz., Tóth G„ Petró F., Deák B., DeákZ., Bombera M. (Bárdi B.), Kapin M. (ifj. Gáti S.), Éles I. (Balogh J.), Tóth B. (Haga S.) Edző: Bárdi Atti­la Nyírcsaholy: Angyal-Jurkó, KósaJ., PetrohaiS., Torna, Botos S. (Katona P.), Bákonyi (Jónás), Tuturas, Szabó V., Petrohai M., Szender S. (Kiss E.). Edző: Kosa József. Kitűnő játékvezetés, sportszerű mér­kőzés, megérdemelt hazai győzelem. Gól: Éles I. 2, Haga S, illetve Tuturas. Ifi: 2-2. ________________ Bárdi Attila: - Örülök, hogy rá tudtunk cáfolni a papírformára._______________________________ Kosa József: - Gratulálok a hazaiak teljesen meg­érdemelt győzelméhez, amíg a szánkkal játsszuk ezt a játékot, más eredményre nem számíthatunk,. Naqyhalász-Várda SE____________4-0 (3-0) Nagyhalász, 400 néző, v.: Homonai. Nagyhalász: Szobonya G. - Farkas A., Szobonya P., Bárány T„ Vincze L., Csombók Z., Asztalos (Kóder), Földi J., Kurucz T. (Lakatos L.), Kelemen R. (Bodzás A.), Anderka (Balogh N.). Edző: Madalina György. Várda SE: Petranics - Kovács Z„ Krizán (Semegi), Német­hi, Szőllősi, Zán P., Csuka, Szűcs G„ Oprea, Szabó Á., Kovács L. (Kenéz). Edző: Seres Zsolt. Sportsze­rű, de színes mérkőzésen (három piros, nyolc sár­ga lap...) a rutinosabb hazai csapat megérdemelten győzött a várdai csikók ellen. Gól: Kurucz T, Bárány T„ Asztalosul 1-esből), Farkas A. (11-esből). Kiállít­va: Csombók Z. (55. perc), illetve Zán P. (65.), Szabó Á. (90.) Ifi: 2-5. (Tudósitó: Hegedűs János) Madalina György: - Az első félidőben közönség- szórakoztatóan játszottunk, eldöntöttük a mérkő­zést, a másodikban „szétcseréltem" a csapatot - a gólok mellett sok helyzetet kihagytunk. _________ Seres Zsolt: - Maximálisan megérdemelte a Nagy­halász a győzelmet,.de volt valaki, aki egy póker partiról érkezett..._____________________________ Nylrtelek-Záhony ______________3-2 (1-1) Nyírtelek, 100 néző, v,: Szűcs N. Nyírtelek: Nagy G. - Szabó D. (Hajnal V.), Vékony A„ Kiss A„ Dankó Z., Trencsényi, Kóka K„ Molnár T. (Kovács T), Gaj­dos (Nagy D.), Sarkadi Sz., Bánfi. Edző: Vadon Lajos. Záhony: Babincsák-Árva B„ Semegi, Tóth R. (Bérezik), Simon I., Németh T. (Tóth N.), Séra L., NagyG., Onder P., Kovács L, Fekete G. Edző: Pokol László. A helyze­teiket rendre kihagyó hazaiak a tíz emberrel is bát­ran támadó vendégek ellen végre győztesen hagyták el a pályát. Gól: Sarkadi Sz 2 , Bánfi, illetve Simon I., Kovács I. Kiállítva: Árva B. (11. perc). Ifi: 2-3. Vadon Lajos: - Bejött a jóslat, az ősz leggyengébb játékával nyertünk.____________________________ Pokol László: - Nyolcvan percet emberhátrány­ban játszottunk, ez nem mentség a gyenge véde­kezésre, ismét olyan mérkőzést buktunk el, amely nyerhető lett volna. ___________________________ Tabella A bajnokság állása: 1. Szakoly 5 4 1­11-5 13 2. Naqvhalász 5 4­1 15-5 12 3. Úifehértó 5 4­1 12-7 12 4. Nyírbátor 5 3 1 1 15-8 10 5. Mándok 4 3 1­11-4 10 6. Tiszabecs 5 3­2 17-18 9 7. Nyírkárász 5 3­2 10-11 9 8. Volán-Sénvő 5 2 1 2 8-8 7 9. Dombrád 5 2 1 2 8-10 7 10. Gyulaháza 5 2 1 2 10-18 7 11. Rakamaz 4 2­2 16-11 6 12. Tiszavasvári 5 2­3 13-9 6 13. Várda SE 5 1 3 1 4-7 6 14. Nyírtelek 5 1 1 3 8-11 4 15. Nvírqvulai 5 1­4 8-10 3 16. Záhonv 5 i­. 4 6-10 3 17. Nvírcsaholy 5­1 4 5-13 1 18. Fehérqvarmat 5­1 4 5-14 1 A r