Kelet Magyarország, 2009. május (66. évfolyam, 102-126. szám)

2009-05-11 / 109. szám

2009. május 11., hétfő SPORT /10 LABDARÚGÓ-TABELLÁK A Díjözön-csoport állása: 1. Rakamaz 25 15 5 5 68-20 50 2. Nyírmihálydi 25 15 4 6 68-34 49 3. Nvíribronv 25 15 3 7 66-33 48 4. Nvírqvulai 25 14 4 7 47-29 46 5. Nvírluqos 25 12 8 5 48-38 44 6. Levelek 25 11 7 7 58-31 40 7. Nvírvasvári 25 12 1 12 49-46 37 8. Kállósemjén 25 12 1 12 45-49 37 9. Máriapócs 25 10 7 8 45-50 37 10. Gávavencsellő 24 10 5 9 34-29 35 11. Ófehértó 25 10 5 10 46-44 35 12. Kálmánháza 25 10 5 10 52-53 35 13. Apagy 24 6 5 12 37-51 23 14. Kölyök SC 24 6 4 14 28-42 22 15. Nyírpazony 24 4 1 19 35-75 13 A Nyírségi Patyolat-csoport állása: 1. Dombrád 25 18 3 4 53-15 57 2. Pusztadobos 25 17 4 4 92-41 55 3. Jéke 25 16 5 4 56-30 53 4. Vaia 25 16 3 6 51-27 51 5. Pátroha 25 15 3 7 71-46 48 6. Újdombrád 25 13 5 7 64-46 44 7. Pap 25 13 2 10 61-53 41 8. Kék 25 12 2 11 76-60 38 9. Tiszamenti SE 25 12­13 68-56 36 10. Aiak 25 10 5 10 48-46 35 11. Fényeslitke 25 10 5 10 43-42 35 12. Anarcs 25 7 2 16 37-81 23 13. Petneháza 25 5 3 17 30-71 18 14. Rohod 25 3 9 13 31-57 18 15. Komoró* 25 5 1 19 26-77 15 A Mezőladány visszalépett. A Komorótól egy bünte- tőpont levonva ____________________________________ A Sandra Bútor-csoport állása: 1. Sonkád 25 21 1 3 118-31 64 2. Naqvszekeres 25 19 4 2 73-26 61 3. Nyírmeggyes 26 19 2 5 107-32 59 4. Tunvogmatolcs 25 16 5 4 69-24 53 5. Csenger 25 15 1 9 75-61 46 6. Nábrád 25 14 3 8 69-38 45 7. Szatmárcseke 25 13 4 8 42-48 43 8. Porcsalma 26 13 4 9 48-55 39 9. Tiszakóród 26 10 4 12 54-47 34 10. Vámosoroszi • 25 10 4 11 52-58 33 11. Tvukod 25 8 2 15 40-66 26 ,12. Nagydobos 25 7 5 13 62-69 26 13. Kölese 24 7 3 14 35-52 24 14. Kocsord 26 5 3 18 38-107 18 15. Tisztaberek 26 4 5 17 32-81 17 16. Varsánv-Gvüre* '25 6 1 18 38-88 9 Az Ópályi visszalépett. A Varsány-Gyürétől tíz, a Porcsalmától négy, a Vámosoroszitól egy pont levon­va. J ...S ^^^méave?szon*Rír*"" C53 Ö* Minden, ami megyei II. osztály. Betalált. A Dzsudzsák Balázzsal felálló PSV Eindhoven 3-0-ra nyert a Willem II Tilburg otthonában a holland labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában, vasárnap. A vendégek második gólját a magyar játékos szerezte, aki így 11 talá­lattal zárta az idényt. (Fotó: epa> Kanizsán beragadtak a rajtnál Nagykanizsa (KM) - Megviselte a hosz- szú utazás a kánikulában a Nyíregyházi FSE- NYKS NB I. B csoportos női kosárlabdacsa­patát, amely a felsőházi rájátszás utolsó előt­ti bevetésén Nagykanizsán lépett pályára. A főiskolások indiszponáltan kezdtek, az első fél­időben mindössze 16 pontra voltak képesek a tavaly még élvonalbeli ellenfelükkel szemben. A folytatásban már jobban tartotta a lépést a vendégcsapat a Vadmacskákkal, de a vereséget nem kerülhette el. Kosárlabda NB 1. B csoport Női alsóházi rájátszás Kanizsai Vadmacskák-Nyíregyházi FSE-NYKS 74-48 (15-8, 21-8, 21-22,17-10) Nagykanizsa, 50 néző, v.; Németh S., Szalai. NYFSE- NYKS: Gáspár 11/9, Kaskötő, Zele, Páll V., Farkasinszki 0.15. Csere: Tatai Teodóra, Fülöp A. 11/9, Tóth K. 5/3, Tatai Tímea, Réti 6. Edző: Farkasinszki Gyuláné. LABDARÚGÓ MEGYEI II. OSZTÁLY, DÍIÖZÖN-CS0P0RT, 25. F0R00LÓ Ófehértó-Nyiribrony 2-1 (1-0) Ófehértó, 250 néző, v.: Galambos. Ófehértó: Dolhai T. - Nagy S„ Pekács Zs., Bodnár I., Kevert S„ Zatureczki S. (Kozma B.), Czeili T„ Tóth T. (Kevert K.), Mitruska T„ Szikszai G„ Kerekes M. Edző: Dolhai Tibor. Nyiribrony: Nagy A. - Papp Zs., Lelt J., Törő J„ Borza L. (Burik), Asztalos P., Konzili T. (Bodó), Kriston R„ Tóth A. (Mencsik), Vári M., Marincsák R. Játékos- edző: Lelt József. Gól: Mitruska T. Kerekes M. illetve Marincsák R. Kiállítva: Kozma B. (50. perc). Ifi:0-1, _________________ Dolhai Tibor: - Minden úgy kezdődött mint régen. Vezetett az ellenfél, kiállítás nálunk, csak a vége volt más. ___________________________ Lelt József: - Az első félidőben jól játszot­tunk, de a második félidőben tíz ember ellen olyan zavarban voltunk, mint kezdő meleg a gőzfürdőben.______________________________ Nyirpazony-Levelek 2-4 (0-1) Nyírpazony, 100 néző, . v.: Csizmadia. Nyírpazony: Tomasovszki - Wölfi, Pitács, Kvaka, Seregi (Illák), Kóka, Fintor, Rátkai, Gráf, Kulcsár (Szalánki), Ötvös. Edző: Seregi Mihály. Levelek: Károly- Majláth, MónusG„ Obsitos Zs. (MolnárT), Bukta M. (Herczku), Horváth G„ Takács J., Puskás A. (Lakatos), Hajdú G. (Varga Z.), Kozma I. (Kulcsár), Varga I. Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Illák, Gráf, illetve Kozma I., Kulcsár, Puskás A., Horváth G. Kiállítva: Haj­dú G. (76. perc). Ifi: 5-2. ___________________ Seregi Mihály: - Tudtuk, milyen teher nehe­zedik ránk, mégsem úgy álltunk a mérkőzéshez, ahogy kellett volna. Vereséget szenvedtünk és lehet, hogy ez a bajnoki benntmaradásunkba kerül. Gratulálok az ellenfél játékához! ______ Mónus Gábor: - Az első félidőben a küzde­lem dominált, a második félidőben tíz ember­rel is tudtuk uralni a játékot. Sok sikert kívá­nok a pazonyi labdarúgó-egyesületnek a továb­biakban. _______________________________ Rakamaz-Gávavencsellö 3-1 (1-1) Rakamaz, 300 néző, v.: Sitku. Rakamaz: Sza­bó I. - Debróczki A., Sánta T, Galambosi Zs., Németh Z., Vencel I., Balogh J., SpisákZs., Gás­pár L., Riczu R. (SuskóÁ.) Galambosi G. Edző: Veigli Géza. Gávavencsellő: Sinkó M. -Takács I. , Hengsperger A., Bodnár S. (Kriston G.), Laka­tos I., Kiár J., Köteles K., Kőpájer J. (Mogyoró­si F.), Pásztor Zs., Pólik T, Laczi Zs. (Varga I.) Edző: Kőpájer József. Gól: Spisák, Galambosi G., Riczu R„ illetve Pólik T. Kiállítva: Gáspár (75. perc), Galambosi G. (80. perc), illetve Kiár J. (75. perc). Ifi: 4-1. _______________________ Veigli Géza: - Óriási különbség volt a két csa- pat között, hogy nem lett két számjegyű a győ­zelmünk, ezt csak a nagyon gyenge helyzet- kihasználásunknak és fegyelmezetlen viselke­désünknek köszönhetjük.___________________ Kőpájer József: - Ennyit jelent a rutin. Sajná­lom szép számú szurkolótáborunkat, hogy nem tudtuk győzelemmel megörvendeztetni őket. Apagy-Kölyök SC 1-0 (0-0) Apagy, 100 néző, v.: Balogh L. Apagy: Kovács I. - Támba, Ugyan (Jakab R.), Nagy Á„ Jakab J„ Kiss Z„ Kozák, Bakró, Krakkó (Bedécs G.), A világos mezes levelekiek győztesen hagyták el a nyírpazonyi pályát (Fotó: Racskó Tibor) További fotók: £33 www.szon.hu Orosz G. (Kovács O.), Sipos J. Edző: Szegfű Mihály. Kölyök SC: Gagyi S. - Kiss T, Farkas J., Virág T, Kiss Z. (Sarkadi), Nagy S. (Tűrik J.), Kriser Sz„ Vass I., Dobán D. (Pater), Rózsa Zs. (Bácskái A.), Cseh K. Edző: Falatovics László. Gól: Sipos J. Ifi: 0-1. _______________________ Szegfű Mihály: - Az első félidei jó játékunk ugyan gólt nem eredményezett, viszont a máso­dik félidőben jobban akartuk a győzelmet. Gra­tulálunk a Kölyök SC-nekl___________________ Falatovics László: - Megérdemelten nyert a hazai csapat._____________________________ Nyírmihálydi-Kálmánháza 3-2 (1-1) Nyírmihálydi, 250 néző, v.: Kozma. Nyír- mihálydi: Fehér G. - Incze D„ Szalontai S., Tóth L., Barna A., Lakatos J„ Kremiczki F. (Kósa B.), Havelant B„ Kovács F., Kiss G., Bereczki N. (Sebők) Edző: Nagy Attila. Kálmánháza: SoósA. - Kiss Sz„ Erdei L. (Mezei G.), Szabó K„ TúróczíJ., Erdei G., Veres G., Tardi G., Czuczku N. (Simon Z.), Osikóczki I., Szilágyi K. Edző. Hajdú Pál. Gól: Kiss G., Bereczki N., Lakatos J. illetve Szilágyi K„ Szabó K. Ifi: 0-1. Nagy Attila: - A kilencven percből tizen­öt percet játszottunk a megbeszélés szerint, ekkor el is döntöttük a mérkőzést. A rengeteg sérülés miatt gratulálok a fiatal játékosoknak, akik most debütáltak a csapatban! _________ Hajdú Pál: - Helyzetek itt, helyzetek ott, Nyírmihálydiban egy góllal ki lehet kapni. Gra- tuiálok csapatom minden iátékosánakl Nyírvasvári-Nyírlugos 3-1 (0-1) Nyírvasvári, 80 néző, v.: BendikJ. Nyírvasvári: Opre R„ - Nagy L. (Makay R.), Csapos Zs., Mol­nár R. (Velicskei J.), Vaszlavik I. (Valugyánszki L.), Pető G., Gergely G. (Bonyhádi Á.), Kocsis P, Bozsó I., Sivadó L., Dobos J. (Serbán J.) Játé­kos-edző: Csapos Zsolt Nyírlugos: Kriston D. - Sándor Cs., Sinka L., Illés Á„ Danka Z., Hor­váth J., Tóth Gy„ Szász Sz. (Szabó K.), Józsa A. (Kereki A.), Balogh N. (Horváth József), Csá- kányosT. Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Kocsis P. 2, Sivadó L., illetve CsákányosT. (11-esből) Ifi: 0-4.___________________________________ Csapos Zsolt: - Gratulálok fiatal csapatom­nak, hiszen nyolc olyan játékosom volt végig a pályán, akik tizenkilenc és huszonkét év közöttiek. Lelkes közönségünknek ajánljuk fel a győzelmet! ___________________________ Ifj. Kavalecz Béla: - A szünetben megfé­lemlítették a játékvezetőt, le is köpték. Saj­nos, ennek hatására a második félidőben két perc alatt el is döntötte a mérkőzést. Gratu­lálok a Nvírvasvárinakl ____________________ Kállósemjén-Nyírgyulaj 2-1 (1-1) Kállósemjén, 150 néző, v.: Lippa. Kállósemjén: Árpád - Balázs Sz., Károly K., Poor I., Tóth D., Papp G., Nyeste D., Kákóczki I., Jávor N., Király T. (Tulipán D.), Dávida J. Játékos­edző: Kákóczki István. Nyirgyulaj: Kecskés G. -Szemán, Fehér, Vonza (Gerstmájer), Kony­ha, Lóránt (Bujáki), Erdei, Tímár, Sárosi, Peják, Újfalusi. (Kerecseny). Edző: Lukács Tibor. Gól: Kákóczki I., Dávida J. illetve Timár. Ifi: 6-2. Kákóczki István: - Gratulálok a csapat­nak! ______________________________________ Lukács Tibor: - Nagyon sokba került nekünk ez a vereség. ______________________________ Szabadnapos: Máriapócs. LABDARÚGÓ MEGYEI II. OSZTÁLY, NYÍRSÉGI PATYOLAT-CSOPORT, 25. FORDDLÚ Vaja-Rohod 4-0 (2-0) Vaja, 250 néző, v.: Czene. Vaja: Papp J. — Simák J., SimákZs„ Sashegyi, Soltész Á. (Mulutó), Kiss Cs., Kiss A. (Stefán), Kósa G., Kósa A., Maticsák, Nagy H. (Tóka). Edző: Kun Miklós. Rohod: Nagy J. - Hamzók, Marczi (Papp J.), Sajtos, Kolozsi, Dobronyi, Kósa S., Szegedi, Horváth B. (Molnár S.), Somfalvi (Jóni A.), Tóth F. Játékos-edző: Újvári István. Gól: Kósa G. 2, Soltész Á., Nagy H. Ifi: 1-0, __________________________ Kun Miklós: - Jelenleg ennyivel jobbak vagyunk. Jó játékve­zetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk. ___________ Újvári István: - Megérdemelt hazai győzelem született a mai mérkőzésen. Gyengék voltunk, mint az újhagyma. _________ Anarcs-Komoró 4-0 (1-0) Anarcs, 100 néző, v.: Vascsák. Anarcs: Feigel - Király T., Ta­kács J., Bunkóczi Zs., Lakatos F. (Török V.), Veres (Molnár L), Her- czeg A., Varga L. (Drabik), Szabó S. (MolnárT), Bodnár Z., Ko­vács Cs. Játékos-edző: Varga László. Komoró: Jakab B. - Lesku P., NagyZ. (Széplaki), Herczku, Almási (Gazi), Sárkány G„ Iván, Révész Zs., Csökmei, Balogh B., Varga I. Játékos-edző: Lengyel Antal. Gól: Drabik 2, Kovács Cs„ Király T. Ifi: 6-3. Varga László: - Megérdemelt győzelmet arattunk. A csa­pat megmutatta, hogy küzdeni is képes. __________________ Lengyel Antal: - Egy sportszerű mérkőzésen megérdemel­ten győzött a hazai csapat. ______________________________ Kék-Pátroha 4-1 (2-1) Kék, 150 néző, y,: Henzsely. Kék: Petró - Sipos T, Tóth P, Tóth G., Mondok, Hegedűs, Lippai, Lakatos Tibor (Búzás), Lakatos Tamás, Paulik (Pelsőczi), Hliva (Bellus). Játékos-edző: Búzás Lajos. Pátroha: Mucsicska - Hamza, Borku T, Borku N., Szlo­vák, Nagy L. (Bálint), Horváth J. (Sipos J.), Hóka, Varga R„ Virtás (Frindik), Horváth F. Játékos-edző: Kósa György. Gól: Paulik 2, Lakatos Tibor (11-esből), Bellus, illetve Virtás. Ifi: 3-1. Búzás Lajos: - Idei legjobb játékunkkal egy jó csapat ellen, magabiztos gypzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak. Kósa György: - Sportszerű mérkőzésen a hazaiak akarata job- ban érvényesült, ezért megérdemelt győzelmet arattak. Dombrád-Petneháza 4-0 (2-0) Dombrád, 150 néző, v.: Kriser. Dombrád: Timku (Csáki) - Pál, Mándi L„ Tóth Á„ Sebők I., Révész J., Csernyu (Orosz P), Seres (Jónás T), Nagy G. (Harsányi), Háda Sz. (Háda J.), Birovecz Játékos-edző: Seres Zsolt. Petneháza: Bárdi G. (Takács L.) - Kovács R. (Kovács G.), Búzás J., Szabó T, Ragó, Miskolczi B„ Varga M. (Fráter), Marinka (Szabó Cs.), Szoboszlai I. (Bombera), Elek, Kiss G. Játékos-edző: Tóth János. Gól: Háda Sz„ Nagy G., Seres. Ifi: 2-3. ________________ Seres Zsolt: - Könnyed vasárnap délutáni szórakoztató játék.___________________________________________________ Tóth János: - Korrekt játékvezetés mellett, ha a kevés lehe­tőségűnk közül legalább kettőt kihasználunk, kozmetikáz­hattunk volna az eredményen. A csapat ennek ellenére min­den dicséretet megérdemel.______________________________ Tiszamenti SE-Ajak 4-0 (3-0) Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Szűcs N. Tiszamenti SE: Papp S. - Ács P, Kovács G., Simon J., Illés N., Varga Z., Hornyák (Bogáti), Fejes, Turóczi, Puskás Cs. (Nagy Zs.), Deskó. Edző: Szabó Gusztáv. Ajak: Leskovics A. - Frisku, Barati, Varga A. (Grunda), Folytán, Koós, Szanyi (Horváth A.), Csernyu, Kovács L„ Paráda Róbert, Paráda Richárd (Leskovics L.). Edző: Gyüre József. Gól: Kovács G. 2, Varga Z., Deskó. Ifi: 5-3: ________ Szabó Gusztáv: - Kiváló játékvezetés mellett, egy jó ira­mú mérkőzésen a helyzeteinket végre gólokra tudtuk vál­tani, és gyakorlatilag már az első játékrészben eldöntöttük a mérkőzést. ____________________________________________ Gyüre József: - Korrekt játékvezetés mellett megérdemelt hazai győzelem. ______________________________ Pusztadobos-Jéke 1-0 (1—p) Pusztadobos, 150 néző, v.: Vitkai. Pusztadobos: Maries i. - Gyurkó, Vaszlovics, Danes, Szűcs B„ Dávid T. (Szalai Sz.), ifj. Ma­ricsT, id. Maries T, Kiss T, Berki, Kanálos(Sós, Balogh N.). Játé­kos-edző: Sós Sándor. Jéke: Babincsák - Onder, Szőke, Ta­kács F„ Háda, Jónás A., Veres (Jónás K.), Kántor, Sütő, Med­ve L. (Prámer), Szolonka. Edző: Berecz Csaba. Gól: id. Maries T. Ifi: 9-1. ______________________________________________ Sós Sándor: - Nagyon fegyelmezett, csupa szív játékkal megérdemelte a csapat a győzelmet, mivel nagyon akarta a sikert._________________________________________________ Berecz Csaba: - A futball igazságtalansága, hogy a mai mér­kőzésen a hazai csapat győzött. Mindent elmond a mai meccs­ről, hogy a hazaiak legjobbja a kapusuk volt. Az ellenfél halálra védekezte magát, szinte oxigénmaszk kellett nekik. Egy vigasz­tal, hogy a rangadón a riválisunk otthonában is jobb játékot nyújtottunk. Sajnos, idejött Argentínából a monszunszél. Fényeslitke-Újdombrád 3-2 (2-0) Fényeslitke, 100 néző, v.: Nagy Cs. Fényeslitke: Lábiscsák - Majoros I., EsikG., Barati, NagyÁ., Angyal (RusznákS.), Man- dácskó (Kiss L,), Balógh R., Sáreczki F. (Kovács T), Nagy B. (Nagy G.), Kaptur. Játékos-edző: Majoros Imre. Újdombrád: Ko­vács T. - Szöllősi, Csáki, Gáspár, Végső, Geri, Tóth B., Kántor (Lehoczki), ifj. Balia J., Gerzsenyi (Krasznai), Dócs (Térjék). Játé­kos-edző: id. Bállá János. Gól: Sáreczki F. 2, Nagy B., illet­ve Tóth B. (11-esből), Térjék. Kiállítva: Ésik G. (85. perc). Ifi: 3-0. ________________________________________________ Majoros Imre: - Saját magunknak tettük nehézzé a mai mér­kőzést. Ha a helyzeteinket berúgjuk, simább lehetett volna a vége, Így azonban a kiállítás után még izgulnunk kellett. id. Bállá János: - Sajnos, megint egy félidő előnyt adtunk ellenfelünknek. Húsz perc jó játékkal nem sikerült pontot sze­reznünk, ugyanakkor megjegyezném, hogy nem értem azo­kat a játékvezetőket, akik egy perccel a rendes játékidő vége előtt lefújják a mérkőzést. Kérdezem én: mi lett volna akkor, ha esetleg öt-hat percet hosszabbít?______________________ Szabadnapos: Pap. LABDARÚGÚ MEGYEI II. OSZTÁLY, SANDRA BÚTOR-CSOPORT, 27. FORDULÚ Kocsord-Kölcse 0-3 (0-2) Kocsord, 100 néző, v.: Fürjes. Kocsord: Var­ga G. - Bakos F., Jakab József (Viricsku), Jakab János, Varga A., Jakab Cs. (Kiss K.), Szabó D. (Ötvös), Szabó Z., Béri, Virág P. (Koncz G.), Jakab Sz. Edző: Pócsi Gábor. Kölese: Rákóczi R. - Kósa K„ Sira Tibor, Homoki D. (Rosenczkij, Nagy A., Tatár (Sira B.), Szlávik, Sira Tamás, Sira II Tibor, Róka Z. (Sztáraszta), Harbula (Tóth K.). Edző: Simon Csaba. Gól: Tatár, Sira Tamás, Harbula. Ifi: 1-2. __________________________ Pócsi Gábor: - Mérhetetlenül csalódott vagyok a látottak miatt. ___________________ Simon Csaba: - Korrekt játékvezetés mel­lett sok helyzetünk kimaradt ugyan, ennek ellenére biztosan nyertünk. ________________ Panyolai-Elixír-Nábrád-Csenger 4-0 (1-0) Nábrád, 130 néző, v.: Nagy F. Nábrád: Tóth F. - Sárai G. (Szabó K.), Kun, Tardi, Balogh Gy., Pásztor L., Ráski (Póti), Varga Z. (Kocsis I.), Pécsi, Siket L. (Varga B.), Pásztor Z. (Hop- ka). Edző: Nagy Lajos. Csenger: Varga V. (Csernyi) - Sajó L. (Zámbó), Mester G., Jóbi M. (Varga Gy.), Erdős (Osváth), Halász N„ Volkán R. (Nyerges), Juhász F., Kertész J„ Orosz F., Szilágyi S. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Hopka, Pécsi, Pásztor Z„ Balogh Gy. Ifi: 2-2. _______________________________ Nagy Lajos: - Sikerült megfejtenünk a „Szécsi-rejtélyt": a 20. percben a leves sem volt görbe, a 60. percben a tányér is egyenes volt, de a végére kiderült, hogy eddig kétlá­bú asztalnál ültünk. _______________________ Volkán Roland: - A mai napon Nábrád berúgta a helyzeteit, míg mi nem. Egyéb­ként nem hiszem, hogy jobb csapat... Gratu­lálok a hazaiaknak és sok sikert kívánok nekik a folytatásban. ____________________________ Vámosoroszi-Nagyszekeres 2-2 (1-2) Vámosoroszi, 200 néző, v.: Tóth I Z. Vámosoroszi: Medve S. - Szaniszló Z„ Gaz­da, Kádár L., Csernyu, Végh A., Kiss Cs., Tor­ma I., Szabó G. (Szabó Zs.), Varga Gy. (Var­ga K.), Botos. Edző: Borbély Péter. Nagysze­keres: Kozmín - Koza, Márton, Éadar (Kóczé G.), Gyüre, Bartha, Fábián, Della (Varga D.), Szabó P. (Somogyi), Homoki G„ Szilágyi L. Edző: Szabó István. Gól: Botos, Kiss Cs., illet­ve Bartha K„ Szilágyi L. Kiállítva: Koza (55. perc). Ifi: 2-2. _____________________________ Borbély Péter: - Küzdelmes, puskaporos hangulatú mérkőzésen a csapat, úgy érzem, rászolgált az egyik pontra. _________________ Szabó István: - Nem is gondoltam volna, hogy Magyarországon a bírók ennyire befolyá­solhatnak egy mérkőzést. El kell gondolkozzak, hogy hiányzik-e nekem ez az idegesség. Varsány-Gyüre-Tiszakóród 2-1 (0-1) Mezőladány, 150 néző, v.: Gagna. Varsány- Gyüre: Vas S. - Kocsis N. (Baráth G.), Ésik A., Kovács P. (Deák A.), Kői M., Szőke, Jáger, Tóth G., Szikora, Toldi Sz. (Szikora T), Dankó. Edző: Kői József. Tiszakóród: Juhász S. ­Balogh L., Varga T„ Kiss L„ Porubszki, Séra (Kantár L.), Pető P., Nagy J., Rácz A., Petrás (Gyulai), Császár T. (Császár P.). Edző: Csá­szár Sándor. Gól: Baráth G., Dankó, illetve Kantár L. Ifi: 3-1.__________________________ Kői József: - Kitűnő játékvezetés mellett, ellentétes félidejű mérkőzésen a második játékrészben mi akartuk jobban a győzel­met. ______________________________________ Császár Sándor: - Megint sikerült saját magunkat megverni. Nagyot csalódtam egy­két játékosomban. _____________________ Sonkád-Nyirmeggyes 3-2 (2-1) Sonkád, 250 néző, v.: Tömöri L. Sonkád: Sira G. - Jóni R., Nagy J., Dobos Z., Bezzeg, Tóth I., Balogh Á., Algács (Kálló), Bandies L., Var­ga Sz., BíróT. Játékos-edző: Bandies László. Nyírmeggyes: Demeter - Batizi G„ Pető Z., Hornyák Zs., Székely G„ Dér, Kovács I. (Gera), Pető K. (Kiss A.), Csehi, Ács(PetőÁ.), Gyöngy (Domokos). Edző: Piros István. Gól: Bíró T, Tóth l„ illetve Ács, Dér (11-esből). Ifi: 0-9. Bandies László: - Itt a tavasz, itt a nyár, újra kell a kerékpár. ____________________________ Piros István: - A hátvédsorunknál csak a játékvezetés volt sokkal, de sokkal gyengébb. A szövetség a következőkben remélem, rang­adóhoz méltó játékvezetőket küld. _________ Tunyogmatolcs-Tisztaberek 4-0 (3-0) Tunyogmatolcs, 250 néző, vz Vida J. Tunyogmatolcs: Vadász T. (Szabó Á.) - Var­ga P., Ács I., Somogyi Z. (MerczJ.), Mikes K„ Kissgyörgy T, Tisza S., Baráth G., Franku A. (Balogh G.), Erdődi (JakabT). Játékos-edző: Mikes Ferenc. Tisztaberek: Babucsák-Gar­da E„ Szabó L. (Juhos), NyisztorT., Orosz Gy. (Bakk K.), Szilágyi A. (Nagy A.), Rudnák N., Mester A. (Kicska B.), Katona Sz., Németh I. (Lengyel), Magyar R. Játékos-edző: Mes­ter Attila. Gól: Mikes K. 3, Franku A. Kiál­lítva: Ifi: 0-3. ___________________________ Mikes Ferenc: - Kellemes időben megérde­melt hazai győzelem. ____________________ Mester Attila: - Tartalékos csapatunk ennyi­re volt képes. _____________________________ Tyukod-Nagydobos 1-4 (0-1) Tyúkod, 100 néző, v.: Máté. Tyúkod: Magos (Sarkadi Zs.) - Varga L., Bocsi Gy., Kasu J., Bálint M. (Szántó Zs.), Somfalvi P., Németh M„ Ináncsi L„ Kiss R., Lakatos S„ Nyerges 0. Edző: Nagy Ferenc Nagydobos: Kemenyiczki - Józsa, Daruka, Kállai S., Almási (Szender A.), Koleszár, (Medve L.) Varga J„ Kedves T, Bartha M., Jónás N., Benkő J. (Margitics). Edző: Sán­ta Árpád. Gól: Somfalvi P., illetve Jónás N. 2, Szender A„ Koleszár. Ifi: 1-1. ______________ Nagy Ferenc: - Sajnos, továbbra is gödör­ben vagyunk, _____________________________ Sánta Árpád: - Beindultunk, mint víziló a mocsárban! A csapat a győzelmet Kedves Tibornak ajánlja, akinek a hét végén volt az esküvője. _________________________________ Szabadnapos: Porcsalma és Szatmár- cseke.