Kelet-Magyarország, 2009. április (66. évfolyam, 77-101. szám)

2009-04-06 / 81. szám

2009. április 6., hétfő SPORT /10 Nem sikerült a visszavágás Pécs (KM) - A kétszeri hosszabbításban elveszített Cegléd elleni csoportmérkőzés után szombaton reggel a Soproni Darazsak ellen folytatta a kosárlabdázók junior lány orszá­gos bajnokságát a Nyíregyházi FSE-NYKS. Az 5-8. helyért kiírt keresztjátékban az Euroliga négyes döntőjében szereplő soproni gárda köz­vetlen utánpótlását alkotó csapata ellen szűk vereséget szenvedtek Farkasinszki Gyuláné tanítványai, akik így az esti folytatásban a Ceglédnek vághattak volna vissza az egy nap­pal azelőtti, fájó vereségért. A nyíregyháziak huszonnégy órán belül a harmadik mérkőzésüket játszották, és bár negyven perc alatt kisebb különbséggel kaptak ki, mint pénteken kétszeri hosszabbítást köve­tően, ezúttal döntően csak az eredmény után futott az NYFSE. Ezzel a csapat a nyolcadik helyen végzett, de hogy egyáltalán idáig elju­tott, már az is dicséretes teljesítmény. Kicsit fájó, hogy az előcsatározások során legyőzött Ceglédtől kétszer is kikaptak a nyírségiek, egy siker esetén kedvezőbb lehetett volna a végső pozíció.. Kosárlabda Országos juniorbajnokság, lány, az 5-8. helyért ________ Soproni Darazsak-Nyiregyházi FSE-NYKS 67-57 (18-13, 25-21, 8-8,16-15) NYFSE-NYKS. Fülöp A. 6, Ignéczi 17/15, Tóth K. 8/6, Páll V. 14, Réti 10. Csere: Molnár E., Földesi A. 2, Gömze, Katona V., Tatai Teodóra. Edző: Farkasinszki Gyuláné. ______________ A 7. helyért ___________________________________________ Cegléd-Nyíregyhazi FSE-NYKS • 78-72 (19-18, 24-15, 20-27,15-12) NYFSE-NYKS: Fülöp A. 12, Ignéczi 8/6, Tóth K. 12/3, Páll V. 9, Réti 14. Csere: Földesi A. 9, Gömze 8, Molnár E., Tatai Teodó­ra, Katona V„ Újvári. Edző: Farkasinszki Gyuláné. Bazár LABDARÚGÓ NB III. TISZA-CSOPORT, 20. FORDULÓ Megduplázott madai penzum Szilágyi Norbert sem tudott túljárni a tiszalöki kapus, Kanócz Béla eszén További fotók: www.szon.hu (Fotó: Mán László) Nyíregyháza Spartacus II—Tiszalök 0-0 Tiszavasvári út, 200 néző, v.: Szűcs NI. Spar­tacus II: Tóth N. - Miskolczi, Oláh D. (Kövér), Odrobéna, Orgován Gy. (Bakos B.), Nánási, Farkas M„ Szilágyi N., Fekete Á„ Péntek M. (Lakatos L.), Éles. Edző: Kovács János. Tiszalök: Kanócz - Dobos Z., Csernijenko, Csáki V., Erős L. (Szanics), Balázs Á., Nagy I., Czifrák, HockF., Bognár A. (Mándi), Lengyel Á. Edző: Nyisztor Sándor. ______________ Hiába játszott mezőnyfőlényben a nyír­egyházi csapat, az inkább küzdelmes, mint színvonalas mérkőzésen nem tudta feltör­ni a tiszalöki reteszt. Jó: Nánási, Éles, illetve Kanócz, Csernijenko, Csáki V., Nagy I. (Tudó­sitó: Mán László) _____________________ Kovács János: - Küzdöképességünk dicsé­retes volt, sajnos, a helyzeteinket elpuskáz­tuk, így nem tudtunk nyerni. ____________ Nyisztor Sándor: - A küzdelem dominált, úgy vélem, nem lehetünk elégedetlenek az egy ponttal. _________________________ Ibrány-TIszakanyár 1-1 (1-0) Ibrány, 400 néző, v.: Sándor Cs. Ibrány: Vat­tai -Jeddi, Kántor Zs., Kovács M., Cipf (Turóczi Cs.), Marcsek, Tóth Zs., Turóczi M., Novák I. (Papp Á.), Imre Gy. (Horváth N.), Szilágyi V. Edző: Mirgai László. Tiszakanyár: Kanyári- Gombkötő S., KissT., Deák I. (Háda K ), Jánvári, Kóka R., Göncz (Balázsi P.), Dolhai (Gerliczki), Vicickó, Gráf, Iqnácz J. Edző: Virovecz Pál. Sajnálatos sérülés történt az első félidőben, Cipf Zoltánt bokaszalag-szakadás gyanújá­val mentövei szállították kórházba. Maga a mérkőzés igen parázs hangulatban kezdő­dött, a vendégek egy kis keménységért nem mentek a szomszédba. Szünetig így is meg­szerezte a vezetést az Ibrány. A második fél­időben is a hazai csapat birtokolta többet a labdát, de a helyzeteivel nem tudott élni, majd emberelőnyben játszva jogtalan tizen­egyessel egyenlített a Kanyár. Gól: Imre Gy. (44.), illetve Vicickó (11 -esből, 89.). Kiállítva: Jeddi (70.). Jó: az egész hazai csapat, illetve Kanyári, Kiss T, Jánvári, Ignácz J. (Tudósító: Víqh Sándor) ________________________ Mirgai László: - Játékosaim ma mindent megtettek a győzelemért, tíz emberrel is job­bak voltunk. Ilyet nem szoktam mondani, de a játékvezető szégyellheti magát! Kérni fog­juk, hogy megyebeli játékvezetők ne vezes­senek nekünk, mert tönkreteszik a munkán­kat. Inkább küldjenek bírókat más megyéből, mi vállaljuk a plusz költségeket.__________ Virovecz Pál: - Küzdelmes mérkőzésen mind­két oldalon kimaradtak a helyzetek, így igaz­sáqos az eredmény. ___________________ Nagyecsed-Volán-Sényö 3-0 (1—0) Nagyecsed, 300 néző, v.: Kocsis Nagyecsed: Makó - Patály, Ricsei, Tősér, Szűcs Tibor (Nyír­egyházi), Tóth T, Balogh J., Gádzsa (Kovács N.), Csáki R., Bulyáki A. (Nyíri), Ascsillán. Edző: Feczkó Tamás. Volán-Sényő: Kiss J. - Sándor L., Dóczi, Székely Z., Tóth B., Csajkó, Szanics (Juhász P.), Ungi, Toronyi, Tóth Cs., Bodnár G. Játékos-edző: Rubóczki Tibor. __________ A hazai csapat az első perctől kezdve irányí­totta a játékot a kultúráltan játszó sényöiekkel szemben. A vendégek nem tudtak helyzetet kialakítani, míg a Nagyecsed csak a lehető­ségeinek töredékét használta ki, de így is biz­tos győzelmet aratott. Gól: Szűcs Tibor (22.), Tóth T. (53.), Tősér (79.). Jó: Ascsillán, Bulyáki A., Tősér, Tóth T, Szűcs Tibor, illetve Dóczi, Ungi, Csajkó. (Tudósító: Biró Attila) _______ Feczkó Tamás: - Kitűnő játékvezetés mel­lett helyenként jó játékkal, magabiztos győ­zelmet arattunk.______________________ Rubóczki Tibor: - Az első félidőben jól tar­tottuk magunkat, egy öngól gyanús találattal szerzett vezetést a hazai csapat. Szünet után két nagy hibánk után eldőlt a mérkőzés. Meg­érdemelt hazai győzelem született. _______ Várda SE-Balkány 1-0 (0-0) Kisvárda, 500 néző, v.: Benkő R. Várda SE: Petranics-Szeles, Krizán, Temfli, Kerékgyártó, Szabó T, Kalu, Búd (Oprea), Németi (Dallos), Spekker (Rab), Vincze V. Edző: Kocsis János. Balkány: Vadon D. - Vass Z., Vasas T., Szabó I., Puskás D., Szabó K. (Kléninger), Szabó P., Szabó M. (Balogh J.), Meszesén (Villás), Tóth Z„ Daru. Edző: Vadon Lajos. ____________ Nyílt sisakkal kezdtek a csapatok, a kapuk fel­váltva forogtak veszélyben. Harminc perc után alábbhagyott a lendület, ez a nagy melegnek is betudható. A 45. percben a hazaiak ajtó-ab­lak helyzetben hibáztak. A második félidőben a Várda dominált, és az utolsó percben meg­érdemelten szerezte meg a győztes gólt. Gól: Temfli (90.). Jó: Temfli (a mezőny legjobbja), Krizán, Szeles, Kalu, Szabó T., illetve Vadon D., Daru. (Tudósító: Lizanecz László) ______ Kocsis János: - Jól felkészített ellenfélre sike­rült a második félidőben rákényszerítenünk az akaratunkat, és összességében megérde­melten nyertünk. _________________ Vadon Lajos: - Akkor leszünk igazán jó csa­pat, ha ezeket a meccseket meg tudjuk nyer­ni. Úgy érzem, minimum a döntetlenre rászol­gáltunk volna, de a helyzetek alapján a győ­zelemhez is közelebb álltunk.____________ Nyírmada-Diósgyőr II 4-0 (2-0) Nyírmada, 300 néző, v.: Sápi. Nyirmada: Tuza- Fejes, Benkő, Tóth Sz„ Danku A., Mátyus Cs., Németh A. (Bancsi), Istrate, Nagy D. (Járomcsák), Katona Gy., Kimer (Balogh T). Edző: Szilágyi Bertalan. Diósgyőr II: Giák- Berta, Menyhért, Nagy Sz., Horváth Sz., Kleiber, Kovács Á„ Kállai (Balogh D.), Hor­váth Á., Simics, Lindák (Szamkó). Edző: Deák István. _____________________________ Katona György ritkán látható nagy gólt szer­zett az első félidőben, a találat megnyugtatta a madaiakat, akik már szünetig teljesítették a tavaszi kétgólos „penzumot". Szünet után aztán a fölényes győzelemről is gondoskod­tak a hazaiak, akik folytatták jó szériájukat a Diósgyőr II ellen, és 2009-ben még továbbra sem rezdült a hálójuk. Gól: Katona Gy. (30. és 63.), Kimer (40.), Danku (87.). Kiállítva: Meny­hért (második sárga lap után, 76.). Jó: az egész hazai csapat. (Tudósító: Roskó János) _____ Szilágyi Bertalan: - Úgy gondolom, ezút­tal kiszolgáltuk a hazai közönséget. Eredmé­nyességben és játékban is felülmúltuk a ven­dégeket, így ilyen különbséggel is megérde­melten nyertünk. _____________________ Deák István: - Akaratgyenge, enervált játé­kot nyújtottunk. _____________________ Hajdúböszörmény-Tuzsér 2-2 (1-1) Hajdúböszörmény, 150 néző, v.: Nyírcsák. Haj­dúböszörmény: Bákonyi - Radnai, Kerek, Király L., Hortó (Devits), Kádár L., Kolbe, Kiss L„ Lovas M., Balás, Usztics (Nagy L.). Edző: Németh Károly. Tuzsér: Borkő - Simay, Iván A., Szabó I. (Kosztyú), Babjak, Danes A„ Brankovics (Lovas L), Cseke, Gergely I. (Nagy G.), Liptai, Fodor A. Edző: Tóth János. Már az első félidőben eldönthette volna a pontok sorsát a Tuzsér, de a hajráig sok hely­zet elpuskázása ellenére is jobban állt, mint esélyesebbnek vélt ellenfele, ekkor azonban a Böszörmény büntetőből kiegyenlített. Gól: Kolbe (35.), Balás (11-esből, 84.), illetve Ger­gely I. (43. és 50.). Jó: Király L„ Illetve az egész vendégcsapat. _______________________ Németh Károly: - Ez a mérkőzés meg­mutatta korlátáinkat, nem úgy játszottunk, ahogy tudunk, gratulálok az ellenfél pont­szerzéséhez^_________________________ Tóth János: - Örülnöm kellene a döntetlen­nek, viszont nem tudok, mert itthagytunk két pontot. A csapatomnak viszont gratulálok! Berettyóújfaiu-Kemecse 1-1 (1-1) Berettyóújfalu, 100 néző, v.: Rendek. Berety- tyóújfalu: Szántó - Nagy R., Rácz L., Turzó, Csordás, Szabó G. (Szabó N.), Ardelean (Hor­váth G.), Nagy Z., Trippon Cs. (Nemes), Ékes, Jancsó. Edző: Selyem Nándor. Kemecse: Szabó A. - Homann, Szatke, Kató I. (Somo­gyi Cs.), Karkusz, Hadházi, Balogh Gy. (Komi), Hokk Á., Ruska, Ádámszki, Ignácz Z. Edző: Koskovits György. ____________________ Alacsony színvonalú, csapkodó játék jelle­mezte a mérkőzést, a döntetlen igazságosnak mondható. Gól: Szabó G. (31.), illetve Szatke (36.). Jó: Jancsó, Szabó G„ illetve Szatke, Hokk Á. (Tudósító: Kondor Lajos) _____________ Selyem Nándor: - Igazságos eredmény szü­letett ______________________________ Koskovits György: - Amelyik csapat egy ilyen ellenfelet nem tud legyőzni, az jobb, ha elgon­dolkozik a jövővel kapcsolatosan. További eredmény: Létavértes­Hajdúszoboszló 1-0. __________________ Tabella A bajnokság állása: 1. Nagyecsed 20 ______15_________1___________4_______39-19 46 2. Nyírmada __ 20 14________3_________ 3 ~ 44-13 45 3. Várda SE ___________20 12_______5_____________3_______38-19 41 4. Hajdúböszörmény 19 ______11_______5_____________3________30-12 38 5. Diósgyőr II ___________20 10_______2_____________8________27-26 32 A- Nyíregyháza II 20 ,9 _______3_____________8________28-23 30 7. Kemecse ___________20 7_______9 4________28-19 30 8. Ibrány ______________20 9_______2 9_______33-35 29 9. Berettyóújfalu 20 _______7_______4_____________9________27-28 25 10. Tuzsér______________20 7 2 ___________IV________25-31 23 11. Létavértes ___________19_______6_______5____________8________19-22 23 12. Hajdúszoboszló 20 _______6_______2____________12________22-37 20 13. Tiszalök ____________20_______5_______5____________10_______22-28 20 14. Tiszakanyár ________20_______4_______6____________10________20-31 18 15. Volán-Sényő 20 4 _______2____________14_______14-40 14 16. Balkány 20 4 2 14 15-46 14 LABDARUGÓ SZ1-Z0 SPORT-DR. ZILAHI MEGYEI I. OSZTÁLY, 20. FORDULÓ Minden ragyogott Karászban, először nyert a Demecser Tiszavasvári-Nagykálló 0-0 Tiszavasvári, 150 néző, v.: Tömöri. Tiszavasvári: Susánszki - Pethe, Lajos T, Lakatos B„ Hegedűs I.' (Tamás L.), Anga, Kurucz T, Bodnár A. (Tályai), Nábrádi (Reznek), Fazekas V., Nyisztor D. Edző: Fecsku István. Nagykálló: Szabó 2. - Málik, Mold­ván, Simon L, Imre J„ Márton L„ Cebel (Fekete Cs.), Gubacsi, Dán A., Sárga, Sápi. Edző: Pók Csaba. A hazaiak uralták a mezőnyt, a Kalló szervezetten ját­szott, de a hirtelen jött melegben mindkét csapat- ban ennyire teli ett. (Tudósitó: Hankó András) Fecsku István: - A Pók kivetette hálóját... _____ Pók Csaba: - Küzdöttünk, mint egy rendes pol­gár! ______ Tiszabecs-Ujfehértó 2-0 (1-0) Tiszabecs, 150 néző, v.: Kristán. Tiszabecs: Osan - Fekete T, Nagy P., Batfalschi, Zámbó, Fedor (Teremi), Bornemisza, Riskó(NagyT), Andrejcsák (Marinas), Oprea (Sándor M.), Szkunzjak. Edző: Szécsi Zoltán. Újfehértó: Imrő - Homonyik, Horváth G., Torda, Ballai, Szabó I. (Kiser), Kiss T, Takács L., Ábrám, István G. (Lendvai), Marozsán M. (Piskóti, Zsíros). Edző: Fogarasi Zoltán. Az első félidő egyértelműen a hazaiaké volt, akik nagyon sok helyzetet dolgoz­ROYAL GÁLAMELEGÍTŐ 4400 Ft-tól! HIRDETÉS tak ki, szünet után már inkább a küzdelem domi­nált, de összességében megérdemelt a tiszabecsi győzelem. Gól: Bornemisza, Szkunzjak. _______ Szécsi Zoltán: - Hullámozzatok...! ___________ Fogarasi Zoltán: - Volt itt minden, két komoly sérülés, ennek ellenére megérdemelt hazai győ­zelem született. ________________________ Fehérgyarmat-Nyírtelek 1-1 (0-1) Fehérgyarmat, 200 néző, v.: Gergely S. Fehérgyar­mat: Koncz - Juhász A., Tóth A., Sankó (Horváth R.), Máté (Bak T), Varga Z., Országh L., Országh Zs., Veszprémi Zs., Fehér, Kiss A. (Tőrös). Edző: Siti Ferenc. Nyírtelek: Barkaszi - Csernák, Batá­ri, Dankó Z„ Bárány (Dankó G.), Szatmári, Géczi, Kozák Zs, Budai (Doboveczki), Bodnár Cs., Kiss A. Edző: Vránszki Péter. Egy partjelzői tévedés követ­keztében korán emberhátrányba került a hazai csa­pat, a folytatásban lelkesen küzdve pontot mentett. Gól: Országh Zs., illetve Géczi. Kiállítva: Tóth A. (30. perc). Ifi: 0-3. ________________________ Siti Ferenc: - Ha eredményben nem is, de játék­ban úgy érzem, méltóképpen adóztunk Cserepes Sándor emléke előtt. A meccs krónikájához hozzá­tartozik, hogy hatvan percen keresztül emberhát­rányban játszottunk, ennek ellenére végig tudtuk irányítani játékot. _________________________ Vránszki Péter: - Nagyon tanulságos mérkőzés volt, azt hiszem a csapat tudja, miről beszélek. Nagyhalász-Gyulaháza 4-1 (3-0) Nagyhalász, 200 néző, v.: Sinka. Nagyhalász: Szobonya (Jakucska) - Vincze, Bárány, Lakatos L. (Kóder), Babják, CsombókZ. (Sarkadi), Asztalos, Föl­di, Fiumei, Kelemen R., Farkas A. (Csombók II. Cs.). Edző: Madalina György. Gyulaháza: Tuska - Mol­nár G., Petró F., Kapin M., Tóth G. (Balogh P.), Papp R., Deák Z. (Gáti Sz.), Orosz Zs., Takács B., Deák B., Fecsku (Tóth B.). Játékos-edző: Deák Béla. Köze­pes színvonalú mérkőzésen magabiztos hazai győze­lem. Gól: Kelemen R. 2, Lakatos L., Farkas A., illet­ve Balogh P. (11-esből). Ifi: 1-0. ______________ Madalina György: - Már jobban játszottunk, mint az elmúlt fordulókban, győzelmünk nagyobb különbségű is lehetett volna, mégsem mondhatom azt, hogy szárnyaltunk, mint a „Madár". _______ Deák Béla: - Ameddig folyamatosan egy félidőnyi előnyt adunk az ellenfélnek, és nem tudunk csapat­ként funkcionálni, addig csak ez lehet a vége. Min­denkinek mélyen magába kell néznie! _________ Nyírkarász-Nyírbátor 4-1 (0-0) Nyírkárász, 200 néző, v.: Kiss L. Nyírkárász: Pekk- Lévai, Opálenik (Tóth L.), Rákóczi, Liptai, Ponczók (Kontra), Kovács L., Gazdag, Danku, Molnár L. (Vajas), Éles I. (Dudás Z.). Játékos-edző: Dudás Zoltán. Nyírbátor: Tóth Sz. - Szegedi, Czerula. Lengyel, Kovács Á. (Szabó S.), Márton I., Kovács A., Bagoly (Szarka), Erdei, Berecz, Széplaki. Edző: Berettyán Gábor. Ragyogó idő, ragyogó második félidő, ragyogó játékvezetés - biztos hazai győze­lem. Gól: Éles I. 2, Vajas 2, illetve Erdei. Ifi: 0-5. (Tudósító: Dudás János) ____________________ Dudás Zoltán: - Magabiztosan nyertünk, ezzel a győzelemmel tartozunk már a közönségnek. Gra­tulálok minden egyes játékosnak!_____________ Berettyán Gábor: - Gratulálok a hazai csapatnak, remélem, tanulunk a mai hibáinkból és a jövő héten megpróbálunk javítani. ________________________ Mándok-Kótaj 1-1 (0-0) Mándok, 350 néző, v.: Kristán. Mándok: Lippa- Geda, Cap (Pásztor A.), Karasz, Matyi, Angyal Á. (Galambos), Orosz Cs., Török I., Bíró J., Ács G. (Sajtos), Bagin. Játékos-edző: Danes Béla. Kótaj: Mudri - Müller, Horváth Cs., Hangácsi, Kató Gy., Gégény, Ferenczi F. (Lucskai), Simtchatcha, Hor­váth M., Puskás (Lipcsei), Toma N. Edző: Csorna Dezső. Igazi fociidőben, sok néző előtt, igazságos eredmény született. Mielőbbi gyógyulást kívánunk a megsérült vendégjátékosnak, Ferenczi Flórián­nak! Gól: Török I., illetve Hangácsi. Ifi: 1-5. (Tudó­sító: Tóth Zoltán)__________________________ Danes Béla: - Győztes meccset hagytunk kicsúsz­ni a kezünkből. Védelmünk megingását könyörte­lenül kihasználta az ellenfél, így csak a veretlensé­qünket sikerült megőrizni.__________ ________ Csorna Dezső: - Igazságos eredmény született a rangadón. _____________________________ Nyírcsaholy-Záhony 3-0 (2-0) Nyírcsaholy, 200 néző, v.: Éva. Nyírcsaholy: Oláh M. - Kosa J., Kosa G., Szabó V. (Tuturas), Bákonyi, Katona (Petrohai M.), Botos, Batízi-Pócsi, Valóczki (Oláh G.), Kiss E. (Bogdan), Szender (Both). Játé­kos-edző: Kosa József. Záhony: Balogh T. - Árva, Sére (Pokol L.), Tóth R., Bérezik, Szabó J. (Damos), Onder, Fekete G:, Papp T. (Németh T.), Kovács I., Balogh S.. Játékos-edző: Pokol László. A hazai csapat a játék minden elemében felülmúlta ellen­felét. Gól: Botos 2 (egyet 11-esből), Kiss E. Ifi: 2-1. (Tudósító: Tenqyel Zoltán) __________________ Kosa József: - Nem játszottunk igazán jól, ettől függetlenül csak a gólkülönbség volt kérdéses. Pokol László: - Megérdemelt hazai győzelem, gra­tulálok ellenfelünknek. _____________________ Demecser-Szakoly 1-0 (1-0) Demecser, 100 néző, v.: Király A. Demecser: Fintor - Ujj, Gombkötő Z„ Kardos L„ Bécsi (Varga E.), Kele­men G„ Matejkó (Kertész L.), Gombkötő J„ Csire G., Minyin, Tóth A. (Popovics). Edző: Végéra Atti­la. Szakoly: Tóh K. - Dán, Boros, Újfalusi, Drahos, Kovács A., Karaffa, Madzin, Vadicsku (Vékony), Bulyáki Á., Ványi Zs. Játékos-edző: Boros Gyula. Mint mindig, ezúttal is nagy küzdelmet hozott a két csapat csatája. Ez az első hazai és bajnoki győze­lem, melyet már régen várt a demecseri közönség. Az időnként parázs mérkőzésen a házigazda job­ban akarta a győzelmet, amit megérdemelt. Gól: Tóth A. Ifi: 1-0. (Tudósító: Gera Sándor) _______ Végéra Attila: - Kis szerencsével nagy akarat­tal megszereztük első győzelmünket. Gratulálok a csapatnak. _____________________________ Boros Gyula: - Ellenfelünknek gratulálok, mi pedig nagyon szégyelljük magunkat! Tabella A bajnokság állása: 1. Nyírtelek __________20 12_______3__________5_______42-23_________39 2. Mándok ___________20 11_______6__________3_______45-19_________39_ 3. Nyírbátor __________19 12_______1__________6_______52-27_________37_ 4. Kótaj _____________20 11_______4___________5_______50-33_________37_ 5. Szakoly ___________20 11_______4__________5_______32-24_________37_ 6. Nagyhalász ________20 11_______3__________6_______47-24_________36. _7. Tiszavasvári________20______10______4__________6_______40-21_________34 8. Nyírkárász _________20_______7_______7__________6_______37-34_________28^ 9. Fehérgyarmat ______20_______7_______7__________6_______31-34_________28 10. Újfehértó __________20_______8_______1__________ÍJ_______38-48_________25. 11. Nyírcsaholy ________20_______7_______3__________10_______43-42_________2A_ 12. Záhony ___________20_______7_______3__________10_______30-40_________24 13. Gyulaháza _________20_______5_______5__________10_______26-35_________20^ 14. Tiszabecs __________J9_______5_______3__________11_______32-45_________18. 15. Nagykálló__________20 ______4_______3__________13________17-42_________1£ 16. Demecser__________20 _______1_______3__________16________15-75_________ 6 ■ VEXEL KFT. Bemutatóterem: H Nyíregyháza, Szarvas út 103. “ ffi 42/504-968 Ka Nyírpazony, Árpád u. 2/a iH S 42/530-011, 30/9655-576 Ü rr HORVÁTH Tavaszi akció! s»i * “I nwnf Ml II Az üzletünkben található minden i-"1“*' Pl V O FIL termékre 10% kedvezmény! £1 íj VmmLJLSm krómozott sztenderek Ij^T polckereskedés ^ u ■URMRIPKIIIM háztartási fa- és fémpolcok üzletberendezés i-ü i nehézállványok £ f ^ fali sínek, konzolok x-; ’Kedvező árainkról győződjön meg személyesen! HIRDETÉS A kép csalóka, Vasváriban a hazai túlerő végül nem eredményezett győzelmet További fotók: CS) www.szon.hu (Fotó: Sipeki Péter)