Kelet Magyarország, 2008. október (65. évfolyam, 230-255. szám)

2008-10-13 / 240. szám

2008. október 13., hétfő SPORT /11 KELET LABDARÚGÓ NB II. Kényszercserék, vereség Budapest (KM) - Ettől pechesebben nem kezdődhetett volna a baktai focicsa­pat vasárnapi fellépése. A bemelegítés­kor Bodnár megsérült, így helyére Vágó került a kezdőbe. Egy bő negyedóra telt el a meccsből, amikor Márkus (a térde sérült meg) és Rákóczi (kifordult a boká­ja) sem tudta folytatni a játékot, ráadásul egy védelmi hiba után vezetéshez jutottak a fővárosiak. Pedig az első játékrészben partiban voltak a vendégek, sőt, ha nem hibáznak el két nagy ziccert, akkor szü­netben a fővárosiak öltözőjében lett volna pánikhangulat. Sajnos nem így történt és bár a második félidőben is voltak vendég­helyzetek, a baktaiak Illés L. révén csak a kapufáig jutottak. A fővárosiak kaptak egy ajándéktizenegyest, amit értékesítettek, majd még növelni is tudták az előnyüket. Jegyzőkönyv =OL Budapest, Sport u., 200 néző, v.: Szilasi. BKV Előre: Stefán - Molnár, Gulyás, Török, Forró, Halgas (Skita, 83.), Galántai, Baranyai, Benke, Csopaki (Petruska, 80.), Varga (Hammer, 56.). Edző: Gergely Károly. _____ Baktalórántháza VSE: Sándor - Tolnai (Tóth Sz., 63.), Márkus (Szenes, 12.), Mező, Vágó, Kozma A., Kozma J., Rákóczi (Illés L., 20.), Maries G., Szabó R., Szilágyi. Edző: Kovács János. _________________________________ Percek, események _____________________________ 8. perc: Egy jobboldali beadást Tolnai mellel akart leven­ni, a labdát Halgas elcsente a baktai védőtől és 12 méter­ről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0. _________________ 60. perc: Török vezette a kapura a labdát, amikor Sán­dor kapus elrúgta előle a játékszert. A hazaiak is megle­pődtek, amikor a végig indiszponált Szilasi a 11-es pont­ra mutatott. Gulyás értékesítette az ajándékbüntetőt, biz­tosan lőtt a jobb sarokba, 2-0. __________________ 71. perc: Hammer 13 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 3-0. ___________________________________________ Mesterszemmel:___________________________________ Gergely Károly: - Nem játszottunk jól, ám megérdemel­ten szereztük meg a három pontot. ___________ Kovács János: - A sok sérülés miatt nem tudtuk megva­lósítani az elképzeléseinket. Labdarúgó NB II, Keleti-csoport ESMTK-Szolnok 0-0, Vác-Cegléd 2-2 (1-1), Jászberény-Kazinc- barcika 0-0, Békéscsaba-DVSC II. -DEAC 1-3 (0-1), Böcs-Makó -0, Ferencváros-MTK II. 0-0. A bajnokság állása 1. Ferencváros 10 7 2 1 32-8 23 2. Bocs 10 7 1 2 29-9 22 3. DVSCII.- DEAC 10 7 1 2 22-13 22 4. Cegléd 10 5 3 2 16-14 18 5. BKV Előre 10 4 ’ 4 2 15-11 16 6. Kazincbarcika 10 4 3 3 15-13 15 7. MTKII. 10 4 2 4 14-18 14 8. Vác 10 3 3 4 24-22 12 9. Vecsés 10 3 3 4 20-18 12 10. Szolnok 10 3 3 4 14-21 12 11. Makó 10 3 2 5 18-20 11 12 Baktalórántháza 10 3 1 6 9-21 10 13. Békéscsaba 10 3 1 6 16-30 10 14. ESMTK 10 2 2 6 16-19 8 15. Jászberény 10 2 2 6 14-18 8 16. Tököl 10 2 1 7 14-33 7 LARDARUGÜ DR. j j, j j j j j 1 LABDARÚGÓ MB III. TISZA-CSDPDRT, 10. FORDULÓ Pontoknak őrölhettek Sényőn Tuzsér-Tiszalök 1-0 (1-0) Tuzsér, 300 néző, v.: Kis A. Tuzsér: Dobó - Simay, Iván A., Szabói., Babjak, Danes A. (Tóth N.), Orgován K. (Győri J.), Gergely l„ Jeddi, Lovas I., Kosztyú. Szakmai igazgató: Nagy Gábor. Tiszátok: Polgári - Meszesén, Szabó P., Daru, Dobos Z„ Csáki V. (Péntek), Czifrák, Nagy l„ Polányi, Lengyel Á. (Szanics), Bog­nár T. (Balázs Á.). Edző: Mirgai László. Óriá­si küzdelem dúlt a pályán: a hazai csapat erre a mérkőzésre nem tudta átmenteni múlt heti formáját, viszont játékosai mindent megtet­tek a győzelem érdekében. Ez a lelkesedés mindenképpen dicsérendő és biztató a jövő­re nézve. A tuzséri csapat a győzelmet a mér­kőzés napján születésnapját ünneplő játéko­sának, Gergely Istvánnak ajánlja. Gól: Iván A. (40. perc). Jó: Dobó, Kosztyú, Tóth N., Jeddi, Szabó I, illetve Daru, Meszesén. (Tudósító: Lakatos Tibor) ___________________________ Nagy Gábor: - Küzdelmes mérkőzésen mind­két csapat több gólt is szerezhetett volna, de a százszázalékos ziccereket mi hibáztuk el, az összkép alapján az egygólos győzelmünk meg­érdemelt; ____________________________ Mirgai László: - A Tuzsérnak gratulá­lok a győzelemhez, de már nehéz elviselni, hogy sorozatban ilyen öngólokkal kapunk ki. Ugyanakkor el kell ismerni, jó támadók nélkül nem lehet ezt a játékot művelni. _________ Várda SE-Tiszakanyár 1-0 (O-O) Kisvárda, 600 néző, v.: Kujbus. Várda SE: Petranics - Szenes, Krizán (Kerepesi), Deák, Jánvári, Cseke, Dolhai (Szabó), Baksa, Vicickó, Horváth Z. (Balogh), Balázsi. Edző: Kocsis János. Tiszakanyár: Balázsy - Papp, Kiss T., Molnár, Göncz, Cosma (Böszörményi), Gerliczki, Kiss l„ Oncsó, Háda (Ponczók), Gráf. Edző: Virovecz Pál. Két jól felkészített csapat esett egymásnak. Túlnyomórészt mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk ritkán forogtak veszély­ben. Némivárdai mezőnyfölény jellemezte az első félidő végét. A folytatásban többet kez­deményeztek a hazaiak, ennek eredménye­ként megszerezték a vezetést. Végül az ered­mény nem változott, a három pont Kisvárdán maradt. Gól: Balázsi (65.). Jó: Petranics, Deák, Balázsi, illetve Göncz, Gerliczki, Molnár. Kocsis János: - Szimpatikus, jól küzdő ellenfelet megérdemelten győztünk le egy góllal. _______________________________ Virovecz Pál: - Nem érdemeltünk veresé­get. A kisvárdaiak gólját szabálytalanság előzte meg. __________________________ Balkány-Volán-Sényő 1-2 (1-2) Balkány, 100 néző, v.: Kövér. Balkány: Varga I. - Sarkadi Sz., Rácz, Szabó I., Vasas, Tatai, Sándor M„ Kotricz I. (Kiss L.), Ulics, Tóth Z. (P. Juhász), Kotricz Z. (Gilányi). Edző: Vadon Lajos. Volán-Sényő: Kiss J. - Döczl, Baraksó, Kató Cs.; Székely, Pljutyinszkij, Ungi, Csajkó, Bodnár (File), Orosz, Tóth Cs. (Capatina). Edző: Rubóczki Tibor. A korai kiállítás, majd az azt követő tizenegyesből elért gól rányom­ta bélyegét a játék képére. Hatalmas egyéni hiba után növelte előnyét a vendégcsapat. A szépitőtalálat visszaadta a reményt a hazai­aknak, akik sokat tettek az egyenlítésért, ám az eredmény nem változott. Gól: Rácz (43., 11-esből), illetve Ungi (21., 11-esből), Bodnár (30.). Kiállítva: Sándor M. (20.). Jó: Varga, Vasas, Rácz, illetve Baraksó, Kató Cs. (Tudó­sltó: Farkas Róbert) ________ Vadon Lajos: - Mondtam a fiúknak egész héten, hogy nem lesz egy könnyű meccs... Rubóczki Tibor: - Megvan a három pont, ennek örülünk, gratulálok a csapatnak. IEGYEII. OSZTÁLY, 9. FORDULÓ A tiszakanyári Gerliczki próbálja elhúzni a labdát Petranics mellett Nyíregyháza Spartacus ll-Nyírmada 0-1 (0-0) Tiszavasvári út, 200 néző, v.: Sinka. Nyír­egyháza Spartacus II: Tóth N. - Ur, Zaleh, Nánási, Varga K., Puskás D. (Göndör), Far­kas, Simon G., Lakatos L. (Tóth Gy.), Feke­te Á. (Orgován), Sevel. Edző: Balogh Zoltán. Nyírmada: Papp G. - Mátyus, Benkő, Tóth Sz., Danku, Fejes, Bancsi, Istrate (Németh A.), Balázs (Pál), Kimer (Szőke), Katona. Edző: Szi­lágyi Bertalan. A nyíregyházi fiatalok nem tud­ták megismételni az elmúlt hetek jó játékát. Egy ki-ki meccsen egyetlen helyzetét gólra váltotta a Nyirmada, és végül megérdemel­te a győzelmet. Ezen a találkozón búcsúzott az NB lll-tól Sinka Zoltán és Éva István. Gól: Mátyus (60.). Jó: Nánási, illetve az egész csa­pat. (Tudósitó: Neumann Gábor) _________ Balogh Zoltán: - Érthetetlen számomra, hogy két-három jó mérkőzés után hogyan tudunk ilyen gyengén játszani. ________ Szilágyi Bertalan: - Kitűnő játékveze­tés mellett egy szerencsés góllal nyertünk. Küzdenitudásból múltuk felül a hazaiakat. Nagyecsed-lbrány 5-2 (2-0) Nagyecsed, 350 néző, v.: Radványi. Nagyecsed: Makó (Angyal) - Patály, Ricsei, Tősér, Csáki l„ Tóth T. (Bulyáki A.), Gádzsa, Balogh J., Szakács (Nyíregyházi), Ascsillán, Kiss D. Edző: Feczkó Tamás. Ibrány: Pintér- Tóth Zs. - Kántor, Tilki (Turóczi), Tóth Z., Hor­váth, Turóczi M., Imre, Szilágyi V. (Kovács M.), Marcsek, Fekete Á. Játékos-edző: Kántor Zsolt. A meccs elejétől domináltak a ha­zaiak, szép támadásokat vezetve kétgó­los előnyre tettek szert a szép számú közön­ség örömére. Az eredmény önmagáért beszél, de így maradtak még ki ecsedi gól­szerzési lehetőségek. A 4-0 utáni kiha­gyást követően sem forgott veszélyben a győzelmük. Gól: Kiss D. (16., 22.), Ba­logh J. (56., 69.), Ascsillán (62.), illet­ve Fekete Á. (67., 11-esből), Kán­tor (76.). Jó: Kiss D., Balogh J., Gádzsa, A bajnokság állása OiqsiA 1. Nagvecsed 10 8 1 1 23-8 25 2. Hajdúböszörmény 10 7 2 1 19-4 23 3. Nyírmada 10 7­3 16-7 21 4. Várda SE 10 6 2 2 20-10 20 5. Nyíregyháza II 10 6­4 15-8 18 6. Létavértes 10 5 3 2 15-7 18 7. Diósqyőr II 10 5 1 4 17-12 16 8. Berettyóújfalu 10 4 2 4 17-17 14 9. Kemecse 10 3 5 2 14-10 14 10. Tuzsér 10 4 1 5 13-16 13 11. Ibránv 10 4 1 5 16-25 13 12. Tiszalök 10 3 2 5 13-15 11 13. Hajdúszoboszló 10 2 1 7 11-22 7 14. Balkány 10 2 1 7 10-25 7 15. Tiszakanyár 10 1 2 7 8-20 5 16. Volán-Sényő 10 1 — 9 6-25 3 (Fotók: Racskó Tibor) További fotók: www.szon.hu Tóth T., Tősér, Bulyáki A., illetve Kántor, Szilágyi, Marcsek. (Tudósító: Biró Attila) Feczkó Tamás: - Közönségcsalogató játék­kal szép gólokat szereztünk. A győzelmet szülinapos elnökünknek és kapusunknak ajánljuk. ______________■ ___________ Kántor Zsolt: - Gratulálok az ecsedi csapat­nak, a játékosainktól többet vártam, csalód­tam bizonyos emberekben. Aki ismeri a men­talitásomat, tudja, hogy nem adom fel: innen lesz szép dolog talpraállni!_______________ Hajdúszoboszló-Kemecse 1-0 (0-0) Hajdúszoboszló, 150 néző, v.: Bozó. Hajdú­szoboszló: Szalánczi Z. - Szászi, Garamvölgyi,, Déri, Donka, Jegei, Molnár T., Madar Cs. (Sza­bó), Halász (Harsányi), Nagy I. (Papp), Nagy Sz. Edző: Szalánczi Tamás. Kemecse: Szabó A. - Homann, Szatke, Hokk, Somogyi, Hadházi (Lábas), Balogh Gy., Ruska, Ignácz, Ádámszki, Kovács I. (Kató). Edző: Koskovits György. A hétközi, Berettyóújfalu elleni döntetlen után újabb hajdú-bihari ellenféllel találta szemben magát a kemecsei csapat. Az alacsony szín­vonalú meccsen egy szerencsés góllal győ­zött a hazai együttes. Gól: Nagy Sz. (71.). Jó: Garamvölgyi, Jeges, Nagy Sz., illetve senki. (Tudósító: Kondor Lajos) ________________ Szalánczi Tamás: - Tipikus egygólos meccs volt, úgy érzem, megérdemelten nyer­tünk. ________________________________ Koskovits György: - Elnézést kérek a szurko­lóinktól a csapat teljesítményéért, mert nem ezt érdemlik. A héten sürgősen rendet kell tenni a fejekben, egyébként keserves lesz a folytatás. _____________________________ További eredmények: Létavértes-Berety- tyóújfalu 4-0, Hajdúböszörmény-Diósgyő­ri VTK II2-0. Hírek, tudósítások a megyei fociról A Szakoly kiállta a bátorságpróbát - gázolt a kótaji csihuhu Nyírbátor-Szakoly 0-1 (0-1) Nyírbátor, 300 néző, v.: Homonai. Nyír­bátor: Tóth Sz. - Lengyel, Czerula, Már­ton I., Szegedi, Berecz, Bagoly, Bíró Zs., Pálvölgyi, Erdei, Széplaki (Szarka). Edző: Berettyán Gábor. Szakoly: Tóth K. - Dán, Burik, Újfalusi, Drahos, Madzin, Kovács T. (Szuharev), Karaffa, Palaga (Kulánda), Balogh N. (Pécsi), Ványi (Hajnal). Játékos- edző: Boros Gyula. A bátori klub ezúton is kinyilvánítja őszinte részvétét a Kurucz családnak! A pontatlanul, szétesősen ját­szó hazaiak ellen a két gyors csatárra épí­tett taktikájával megérdemelten nyert a Szakoly. Gól: Ványi. Ifi: 7-1. (Tudósító: Bállá István). ______________________ Berettyán Gábor: - Az ellenfélnek gratu­lálok, a saját csapatom teljesítménye miatt szégyellem magam. _________________ Boros Gyula: - A csapat ismét fegyelme­zetten játszott, ami nagyszerű eredmény­nyel párosult egy nagyon jó csapat ellen. Gratulálok a játékosoknak. ___________ Tiszavasvári-Nagyhalász 1-0 (0-0) Tiszavasvári, 200 néző, v.: Kristán. Tiszavasvári: Krizsanovszki - Gáli, Tamás, Tályai, Hegedűs, Lajos, Nábrádi (Antal), Reznek), Szabó P. (Búr), Fazekas, Nyisztor (Anga). Edző: Fecsku István. Nagyhalász: Mudri - Vincze, Bárány, Kelemen, Babják, Asztalos (Kóder), Földi, Fiumei (Lakatos L.), Csombók Z., Kurucz T. (Csombók Cs.), Anderka. Edző: Madalina György. Tipi­kus döntetlenszagú első félidő után szép támadást követően, gyorsan megszerezte a vezetést a hazai csapat, amely a folyta­tásban taktikusan játszott. Ahogy telt az idő, a halásziak nem bírták idegekkel, a kiállítás után több epizód zavarta a mér­kőzést, ami a vendégszurkolók miatt csak­nem félbeszakadt! Gól: Fazekas. Kiállít­va: Babják (70. perc). Ifi: 5-0. (Tudósító: Hankó András) ________________ Fecsku István: - A kívánságunk a Republictól: „Szállj el, kismadár"! ______ Madalina György: - A vereségben kicsit én is benne vagyok, mert tegnap edzést tartottam a fiúknak. Amikor megtudtam, Gyulaházán biztosan nyertek a sárga mezes hazaiak További fotók: C33 ki lesz a játékvezető, elkönyveltem, hogy mi nem nyerhetünk. Tiszabecs-Nylrkarász 2-3 (0-1) Tiszabecs, 100 néző, v.: Sipos. Tiszabecs: Kormány - Némethi, Nagy P„ Kövesligeti, Bartha, Perényi, Batfalschi, Riskó, Zámbó, Pálfi (Szolnoki), Ács G.. Edző: Szécsi Zol­tán. Nyírkárász: Makai-Mándoki, Rákó­czi (Vida), Lévai, Tóth L., Kovács L., Dudás Z„ Danku, Turóczi, Gazdag (Vincze), Éles (Kontra). Játékos-edző: Dudás Zol­tán. Alacsony színvonalú mérkőzésen az ügyesen kontrázó vendégcsapat kihasz­nálta lehetőségeit. Gól: Ács G. 2 (egyet 11-esből), illetve Gazdag, Éles, Vincze. Kiállítva: Batfalshci (78. perc), Perényi (90. perc) Ifi: 1-5. _______________ Szécsi Zoltán: - Eddig ácsorogtunk a sza­kadék szélén, ma lelkesen léptünk egyet előrel_____________________________ Dudás Zoltán: - Történelmi győzelmet arattunk - félgőzzel, amiért minden játé­kos dicséretet érdemel. Ujfehértó-Fehérgyarmat 2-3 (2-1) Téglás, 150 néző, v.: Ésik. Újfehértó: Bíró - Zsíros (Ballai), Torda, Horváth G., Kiss Sz., Marozsán, Takács, Balogh Cs. (Lendvai), Kiss T. (Budai), Sápi (Kerecsen), Ábrám. Edző: Nyisztor Sándor. Fehérgyar­mat: Koncz - Juhász A. (Kiss A.), Tóth A., Országh L., Országh Zs., Fehér, Igaz (Ács A.), Máté, Radács, Varga Z. (Talpas), Bartha. Edző: Siti Ferenc. Jó néhány fehér­tói játékos lélektelen, gyenge teljesítménye csakis vereséghez vezetett a lelkesen, kul­turáltan futballozó vendégekkel szemben. Gól: Ábrám 2, illetve Zsíros (öngól), Var­ga Z., Ács A. Ifi: 9-1. (Tudósító: Kranyik István) ___________________________ Nyisztor Sándor: - Ész és értelem nél­kül nem lehet játszani. _______________ Siti Ferenc: - Ma egy félidőnyi jó játék is elég volt a győzelemhez. Úgy látszik, a keddi, „változatos edzés" megtette hatá­SéL; ________________________________ Nyírtelek-Nyircsaholy 4-3 (1-1) Nyírtelek, 200 néző, v.: Nagy F. Nyírtelek: Imrő - Homonyik, Bárány, Kiss A. (Dankó G.), Batári, Várnai (Szatmári), Géczi, Bodnár (Gajdos), Nagy G. (Nagy B.), Bánfi, Simon. Edző: Vránszki Péter. Nyírcsaholy: Oláh M. - Bákonyi, Kosa J., Both, Botos, Sza­bó V., Petrohai M., Batazi-Pócsi, Valóczki, Petrohai S. (Oláh G.), Kató (Kiss E.). Játé­kos-edző: Kosa József. Gólképes védel­mek: a második félidőben változatos játék mellett harcolta ki a győzelmet a hazai csapat. Gól: Géczi 2, Nagy B., Szatmári, illetve Kiss A. (öngól), Kató, Szabó V. Ifi: 2-4. (Tudósító. Kovács Béla) __________ Vránszki Péter: - Az akarat és a szív dia­dala volt ez a győzelem és Fortuna is mel­lénk állt. __________________________ Kosa József: - Huszonegy év után visz- szatértem régi sikereim színhelyére, unom már, hogy minden ellenfél dicsér bennün­ket, hiszen hét perccel a vége előtt 3-2-es vezetésünknél hagytuk a szánkból a saj­tot kiénekelni.______________________ Kótaj-Záhony 7-1 (4-0) Kótaj, 250 néző, v.: Bendik T. Kótaj: Hegyes - Puskás, Horváth Cs., Oláh S. (Tóth Á.), Hangácsi, Moravcsik (Ignácz D.), Kató Gy. (Lipcsei), Lucskai, Ferenczi F. (Müller), Simtchatcha, Ferenczi M. Edző: Csorna Dezső. Záhony: Csépke (Pólyák) - Árva, Molnár Cs., Tóth R. (Csákvári), Séra, Orosz Cs., Fekete, Németh (Danes P.), Herczku (Varga L.), Balogh S., Somo­gyi. Edző: Pokol László. Ennyivel is jobb volt a hazai csapat. Gól: Ferenczi M. 3, Puskás, Hangácsi, Kató Gy., Simtchatcha, illetve Balogh S. Ifi: 4-0. _____________ Csorna Dezső: - A kótaji csihuhu leállí­totta a záhonyi gyorsot!______________ Pokol László: - Gratulálok a hazaiaknak. Mi állófutballt játszottunk, ők futottak, szégyellje magát az egész csapat a mér- kőzésen mutatott hozzáállás miatti Nagykáiló-Mándok 1-2 (1-0) Nagykálló, 100 néző, v.: Kiss L. Nagykálló: Szabó Z. - Moldván (Gubacsi), Cselószki, Márton L., NagyT. (Dán), Trencsényi, Imre J., Simon (Imre L.), Sárga, Dósa (Málik), Nyes­te (Mészáros). Játékos-edző: Drágár Zsolt. Mándok: Lippa - Cap, Danes B., Karasz, Pásztor, Angyal, Matyi (Török), Geda, Saj­tos (Gégény), Bíró J„ Bagin (Balázsi). Játé­kos-edző: Danes Béla. Szomorú tény, de újra megérdemelt vendésiker született a nagykállói pályán - jó játékvezetés mellett. Gól: Gubacsi, illetve Karasz, Angyal. Ifi: 4-1. (Tudósitó: Budaházi László) _______ Drágár Zsolt: - A következő két mér­kőzést megvárom, ha akkor sem tudunk pontokat szerezni, hozok ide egy másik edzőt! Félévente változik a keret összeté­tele, hét-nyolc embei' távozik és érkezik, idő kellene ahhoz, hogy csapattá formá­lódion a gárda._____________________ Danes Béla: - A helyzetkihasználással hadilábon állunk, ellenfelünk első táma­dásból gólt szerzett, de a második félidő­ben bedaráltuk őket, megérdemelten vit­tük haza a három pontot. ____________ Gyulaháza-Demecser 3-1 (1-1) Gyulaháza, 200 néző, v.: Ésik I. Gyula­háza: id. Dudás L. (Hamzók) - Molnár G., Szentmiklósi, Kerékgyártó, Tóth G. (Bárdi 1 B.), Papp N„ Deák Z., Takács B. (Gáti), Fedor, Fecsku (Bata), Haga (Deák B.). Játé­kos-edző: Deák Béla. Demecser: Kanócz - Kelemen, Kertész L., Kardos, Gombkö­tő J., Kertész K., Minyin, Csire, Fekete Cs. (Kiss L.), Kőrizs M., Tóth A. Edző: Végéra Attila. A mérkőzés színvonala híven tük­rözte a két csapat tabellán elfoglalt helye­zését - az ellenfél hibáit jobban kihasz­náló házigazda megérdemelten szerzett három pontot. Gól: Fecsku, Fedor, Deák B., illetve Kertész L. Kiállítva: Gáti (75. perc), illetve Tóth A. (59. perc) Ifi: 2-2. (Tudósító: Bárdi Béla) ________________ Deák Béla: - Szebben játszottunk már ebben az idényben, de eredményeseb­ben még soha. Ezért nagyon bízom a jó folytatásban. _______________________ Végéra Attila: - Egyenlő erők küzdel­mében a második félidő elején kihagytuk helyzeteinket, majd a szokásos koreográ­fia szerint egy perc alatt elbuktuk a mérkő­zést. Gratulálok a Gyulaháza győzelméhez, mielőbbi gyógyulást kívánnunk a megsé­rült kapusuknak! sport.szon.hu Hírek, tudósítások a megyei fociról A 1. bajnokság í Szakoly álláss 9 1 7 J J J J J J J 2 yíJÍS 15-6 23 2. Nagyhalász 9 6 1 2 24-8 19 3. Nyírtelek 9 6 1 2 19-11 19 4. Záhony 9 6­3 19-18 18 5. Nyírbátor 9 5 1 3 24-11 16 6. Mándok 9 4 4 1 16-7 16 7. Tiszavasvári 9 5­4 19-18 15 8. Kótai 9 4 2 3 21-15 14 9. Nyírkárász 9 4 2 3 15-13 14 10. Újfehértó 9 4­5 16-21 12 11. Fehérgyarmat 9 3 3 3 14-16 12 12. Tiszabecs 9 2 1 6 15-22 7 13. Gyulaháza 9 1 4 4 11-15 7 14. Nyírcsaholy 9 2­7 17-24 6 15. Nagykálló 9 1 1 7 6-18 4 16. Demecser 9 “ 2 7 8-36 2