Kelet Magyarország, 2008. augusztus (65. évfolyam, 179-203. szám)

2008-08-25 / 198. szám

2008. augusztus 25., hétfő SPORT /12 TABELLA LABDARÚGÓ NB III. TISZÄ-CS0P0RT, 3. FORDULÓ A Tisza-csoport állása 1. Nagyecsed 3 3 — — 8-1 9 2. Diósgyőr II 3 3 — — 8-3 9 3. Ibrány_____________ 3 2 1 — 6-3 7 4. Berettyóújfalu 3 2 — 1 7-3 6 5. Nyírmada 3 2 — 1 5-3 6 6. Hajdúböszörmény3 1 2 — 2-1 5 7. Tiszalök 3 1 1 1 2-1 4 8. Várda SE 3 1 1 1 2-4 4 9. Nyíregyháza II 3 1 — 2 3-2 3 10. Hajdúszoboszló 3 1 — 2 5-6 3 11. Létavértes________ 3 1 — 2 2-3 3 12. Balkány___________ 3 1 — 2 2-5 3 13. Tuzsér 3 1 — 2 2-6 3 14. Kemecse 3 — 2 1 1-2 2 15. Tiszakanyár 3 — 1 2 3-5 1 16. Volán-Sényő 3--3 3-13-'j 4 4*4 Csak Tuzséron maradt három pont Matej Zagar Európa trónján Lendva (HBN) - A papírformának megfelelően a hazaiak sztárja, Matej Zagar nyerte a szlovéniai Lendván megrendezett salakmotoros egyéni Európa bajnokság dön­tőjét, amit a szombati esőzések miatt vasár­nap délután bonyolítottak le. Hat versenyző végzett azonos pontszámmal a második helyen, köztük több különfutam döntött a végső pozíciókról. Az egyetlen magyar résztvevő, Tihanyi Sándor, mindössze 2 pontot gyűjtve a 15. he­lyen zárt. A viadal előtt használhatatlanná vált Tihanyi elsőszámú motorja és így a tar­talékgépével volt kénytelen starthoz állni. Szabadidő sport > > J J J J 4 7 J J J U Augusztus 20-ai szabadidős versenyek, Újfehértó 5 km-es utcai futóverseny._________________________ Felnőttek: Férfiak: 1. Vinkler József (Balkány), 2. Kariko Lajos (Újfehértó), 3. Bige József (Újfehértó). Nők: 1. Bereczki Beatrix (Újfehértó). 14 éven aluliak: 1. Rákos Dávid (Újfehértó) és Cserkuti Mariann (mindkettő Újfe­­hértó). Szeniorok: 1. Künléh Klárh (Németoszág). 10 éven aluliak: 1. Szemán Márk és Sónyák Renáta (mindkettő Újfehértó). Ovisok, 200 m: 1. Szemán Ákos és Barabás Bernadett (mindkettő Újfehértó)___________ Törzsök Kupa, kispályás foci, gyermekek: 1. Mályváskerti Zöld Sasok (Simon Dávid, Bige Alex, Bereczki Anita, Bereczki András), 2. Spanyol FC, 3. Gólvágók FC. A gólkirály: Bige Alex. A Legjobb játékos: Szoták János. A legjobb kapus: Breznyiczki Márk. Felnőttek: Felhőszakadás FC (Csukrán Mihály, Bige József, Karikó Lajos, Szoták Béla, Markovics László). 2. Böszörmény FC, 3. Cselzi FC. A gólkirály: Bige Alex. A legjobb játékos: Szoták János. A legjobb kapus: Breznyiczki Márk. SPORT-FITNESS HIRDETÉS TissalókMbrány____________ 0-0 Tiszalök, 200 néző, v.: Kassai Á. Tiszalök: Polgári - Czifrák, Dobos Z., Daru, Szabó P., Meszesén, Csáki V., Balázs Á. (Asza­lós), Csernijenko (Takács), Lengyel Á., Nagy I. Edző: Mirgai László. Ibrány: Pin­tér L. - Tóth Zs. (Matejkó), Kántor Zs., Tilki, Turóczi Cs., Horváth N. (Novák), Turóczi M., Papp Á., Szilágyi V. (Németh N.), Fekete Á., Marcsek. Játékos-edző: Kántor Zsolt.________________________________ Mindkét csapat sok helyzetet hagyott ki, a legnagyobbat Lengyel, mikor az üres ka­pu mellé durrantott. A 87. percben Cserni­jenko és Szilágyi összefejelt egymással, mindkét játékost a mentők látták el a fej­sérülés miatt. Jó: Polgári, Csernijenko, Czifrák, Csáki V., Daru, illetve Tilki, Turóczi M., Marcsek.________________________________ Mirgai László: - A második félidőben úgy játszottunk, ahogy hazai pályán kell. Kiala­kítottuk a helyzeteket, de sajnos a gól még mindig hiányzik játékunkból.______________ Kántor Zsolt: - Igazságos eredmény szü­letett, de a helyzetek alapján győzni kel­­lett volna.____________________________________ Tuzsér-Nyíregyháza Spartacus II ___________________________1-0 (0-0) Tuzsér, 350 néző, v.: Kocsis Zs. Tuzsér: Dobó - Simay, Iván A., Babjak, Gombkö­tő Z. (Setét), Fodor A., Kosztyú, Győri, Orgován K., Gergely (Danes A.), Jeddi. Szakmai igazgató: Nagy Gábor. Spartacus II: Tóth N. - Markos, Kántor T., Ambrusz, Ur (Tóth Gy.), Lakatos L. (Puskás D.), Orgován Gy. (Oláh D.), Farkas M., Simon G., Nagy D., Fekete Á. Edző: Balogh Zol­tán.___________________________________________ Óvatosan kezdett mindkét csapat, az el­­ső félidőben inkább a Tuzsér veszélyezte­tett. Szünet után kiegyenlítettebbé vált a játék, a három pont sorsát egy jól eltalált lövés döntötte el. Gól: Fodor A. (55. perc). Jó: az egész hazai csapat._________________ Nagy Gábor: - A nagy helyzetek alapján, óriási küzdelemben, úgy gondolom, megérdemelten nyertünk._________________ Balogh Zoltán: - Megint rengeteg lehe­tőséget puskáztunk el, és a futball törvény­szerűsége ezt újra megbosszulta. Gratu­lálok a Tuzsérnak, játékosai lelkesen fut­balloztak._______________________________ Volán-Sényő-Nyírmada 1-3 (W) Sényő, 200 néző, v.: Bodnár A. Volán- Sényő: Kiss J. - Dóczi, Pljutyinszkij, Kató Cs., Székely Z. (Baraksó), Juhász P., Ungi, File (Capatina), Tóth Cs., Orosz T. (Csajkó), Bodnár G. Játékos-edző: Rubóczki Tibor. Nyírmada: Papp G. - Fejes, Tóth Sz., Ben­­kő, Járomcsák, Németh A. (Balázs G.), Danku, Szőke I., Katona Gy. (Dávid G.), Kimer (Savmoh), Haburcsák. Edző: Szilá­­gyi Bertalan._________________________________ Vezetése után nagy helyzetet hibázott a Sényő, és erre ráfázott, hiszen a szünetig fordítani tudott a Nyírmada. A második félidő elején kapott korai gól végleg pad­lóra küldte a hazaiakat, így az esélyesebb Mada nyelte a mérkőzést. Gól: Ungi (23.), illetve Szőke I. (11 -esből, 37.), Németh A. (42.), Kimer (47.). Jó: Pljutyinszkij, Ka­tó Cs., Dóczi, illetve Kimer, Haburcsák, Szőke L, Danku. (Tudósító: Knoblok Sán­dor)___________________________________________ Rubóczki Tibor: - Az első félidőben jól játszott a csapat, mégis az ellenfél ve­zetett, ami sokkolónak bizonyult, ráadá­sul szünet után hamar gólt kaptunk. Reá-További fotók: ÍÖJ WWVY,SZQnhU Csernijenko (balra) sérülését a mentősök látták el lis az eredmény, jobb csapattól kaptunk ki.____________________ Szilágyi Bertalan: - Kicsit ránkijesztettek a hazaiak, de rendeztük sorainkat, és hoz­­tuk a kötelezőt._____________________________ Tiszakanyar Berettyoujfalu 1-2 (1-0) tiszakanyár, 250 néző, v.: Séra. Tiszaka­nyár: Balázsy - Papp M., Göncz, Molnár F., Gerliczki, Háda K. (Nagy G.), Kiss I., Csernák, Gráf, Ponczók, Böszörményi (Öncső). Edző: Virovecz Pál. Berettyóújfa­lu: Pallai -Turzó, Nagy I. (Nemes), Szitkó, Bácsi, Jancsó (Kolompár), Sáfár (Nagy R.), Csordás, Ékes, Nagy Z., Lovas N. Edző: Se­­lyem Nándor.________________________________ Az első félidőben a hazaiak uralták a já­tékot és megérdemelten vezettek, viszont szünet után a kanyáriak az öltözőben fe­lejtkeztek. Ezt a Berettyóújfalu kihasznál­ta, és egy nagyon jó mérkőzésen vitte el a három pontot. A kanyáriak így nem tud­tak sikerrel kedveskedni a névnapját ün­neplő Göncz Bertalannak. Gól: Böször­ményi (15.), illetve Jancsó (46.), Nagy I. (50.). Jó: Molnár F., Háda K., Göncz, il­letve Pallai, Szitkó, Lovas N., Ékes. (Tudó­sító: Háda Tivadar)_________________________ Virovecz Pál: - Az első félidőben eldönt­­hettük volna a mérkőzést, ehelyett a má­­sodikban öt perc alatt kikaptunk._________ Selyem Nándor: - Az első félidei gyengébb játékot egy nagyon jó öt perc feledtette, a továbbiakban az eredmény megtartá­sára törekedtünk.__________________ Balkány-Létavértes 1-2 (11) Balkány, 200 néző, v.: Gálán. Balkány: Var­ga I. - Tatai, P. Juhász (Kotricz I.), Sarka­­di Sz., Kotricz Z., Szabó L, Sándor M., Hor­váth J., Vasas, Ulics, Kiss L (Görög). Edző: Vadon Lajos. Létavértes: Szécsi G. - Bé­nyei, Szilágyi G., Prókai, Hajdú N., Mokán­­szki (Drehószki), Kinyik, Buries, Dávid G. * (Kertész), Gömze, Nagy D. (Bartha). Edző: Gyarmati András.___________________________ A küzdelmes mérkőzésen folyamatos já­ték nem alakulhatott ki. A Balkány buta gólokat kapott, így elvesztette a mérkő­zést, amelyen a hazaiak támadójátéka nem volt túl acélos. Gól: Sarkadi Sz. (39.), il­letve Gömze (15.), Mokánszki (47.). Jó: Ulics, Szabó L, Sarkadi Sz. (Tudósító: Far­­kas Róbert)_____________________________■ Vadon Lajos: - A mai napon ennyire fu­­totta az erőnkből. ____________ Várda SE-Hajdúboszórmeny 1-17WÏ Kisvárda, 500 néző, v.: Kujbus. Várda SE: Petranics - Balogh G., Krizán, Deák L, Ján­­vári, Cseke, Dolhai, Varga J., Csuka (Hor­váth Z.), Spekker (Szabó T.), Balázsi (Ke­repesi). Edző: Kocsis János. Hajdúböször­mény: Bákonyi - Király L, Papp F., Frida, Hortó, Kiss L. (Bulyáki), Arnóczki, Bellon, Lovas M., Balás (Usztics), Kolbe. Edző: Né­­meth Károly. Nagy taktikai csata alakult ki a felek kö­zött, eleinte a Böszörmény birtokolta töb­bet a labdát, helyzetet azonban a Várda alakított ki, és a félidő vége előtt a veze­tést is megszerezte. Szünet után a hazaiak óriási helyzetben hibáztak, és egy kava­rodás után a böszörményiek a vége előtt nem sokkal egyenlítettek. Gól: Balázsi (43.), illetve Papp F. (84.). Jó: Deák L, Dol­hai, Spekker, illetve Király L., Bellon, Hortó, Papp F. Kocsis János: - Igazi rangadót játszottunk, jó játékvezetés mellett. Két meccslabdánk volt, amit sajnos kihagytunk.______________ Németh Károly: - A hagyományok foly­tatódtak, ismét jó mérkőzést játszottunk a Várdával. Végig győzelemre játszottunk, de most csak egy pontot sikerült begyüj­­tenünk. _________ Kemecse-DiósgyÖr II 0-1 (0-0) Kemecse, 400 néző, v.: Krizbai. Kemecse: Szabó A. - Homann, Szatke, Hokk, Karkusz, Hadházi, Balogh Gy., Ruska (Ka ­tó L), Ignácz Z., Ádámszki, Kovács I. (Sos­­mogyi). Edző: Koskovits György. Diósgyőr II: Vojinovics - Bokros, Menyhért, Kreizler, Nagy G., Kovács Á., Horváth Sz., Balogh D., Takács P., Kánya (Szamkó), Lipusz. Edző: Deák István.__________________________ A hazai csapat végigtámadta a meccset, helyzetek sorát hagyta ki, a sors iróniája, hogy a hajrában helyzet nélkül szerzett góllal a Diósgyőr elvitte a három pontot. Gól: Horváth Sz. (83.). Kiállítva: Bokros (fel­vágta a kiugró Ádámszkit, 30.). Jó: az egész vendégcsapat. (Tudósító: Kondor La­jos)____________________________________________ Koskovits György: - Borzalmasan csaló­dott vagyok, hiszen a harmadik győzelmi esélyünket szalasztottuk el. Gratulálok az ellenfélnek, így kell küzdeni!_______________ Deák István: - Óriási küzdelemben hatvan percig emberhátrányban játszva is nyer­tünk, ami a lelkesedés és a taktikus játék következménye. Sportszerű ellenfelet, jó csapatot győztünk le._________ Hajdúszoposzló-Nagyecsed 1-2 (1-1) Hajdúszoboszló, 25Ö néző, v.: Török D. Hajdúszoboszló: Szalánczi Z. - Császi (Ma­gyar A.), Klein, Dér, Sarkadi Z., Nagy I., Szabó G., Madar Cs., Donka, Halász (Tóth J.), Nagy Sz. Edző: Szalánczi Tamás. Nagy­­ecsed: Makó - Patály, Ricsei, Szűcs Tibor, Tősér, Gádzsa, Tóth T. (Bulyáki Z.), Balogh J. (Bulyáki A.), Szakács (AsCsillán), Csáki R., Kiss D. Edző: Feczkó Tamás._______________ Nagyon jól kezdett a vendégcsapat, hiszen már a 4. percben emberelőnyhöz és tizen­egyeshez jutott, amit nem tudott értéke­síteni. Ez megbosszulta magát, hiszen a Szoboszló vezetéshez jutott. A vendégek még szünet előtt egyenlítettek, majd a má­sodik játékrészben óriási fölényben játsz­va egy szöglet utáni fejessel kicsikarta idénybeli harmadik győzelmét. Gól: Halász (40.), illetve Balogh J. (42.), Ascsillán (85.). Kiállítva: Sarkadi Z. (utolsó emberként sza­bálytalankodott, 4.). Jó: Nagy L, Nagy Sz., Madar Cs., Klein, illetve Balogh J., Csáki R., Patály, Tősér. (Tudósító: Bíró Attila) Szalánczi Tamás: - Sajnos, mi még nem vagyunk olyan erősek az NB lll-ban, hogy egy számomra véleményes kiállítás után 86 percet emberhátrányban játsszunk. Fő­­leg egy Nagyecsed ellen.___________________ Feczkó Tamás: - Nagyon könnyűnek tűnő mérkőzést tettünk nagyon nehézzé. LABDARÚGÓ DR. ZILAHI MEGYEI I. OSZTÁLY, 2. FORDULÓ 4 4 4 4 4 4 4' 4 4 4 4 4 4 J 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 J J J J J J J J J J J 4 J) J í J J J 4 J j J J 4 J 44 4444444 4 4 4 4 4 4 J 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 J 4 4 4 4 J 4 4 4 4 4 4 4*4 4'' 4'4" 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4'>'4 4 J' 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4'4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4^T/ 4 Mentő vitte el a játékvezetőt, kényszerszünet Tiszavasváriban! Tisiabecs-Gyulaháza______3-0 (3-Q) fiszabecs, 100 néző, v.:l\lagy F. Tiszabecs: Oan - Fekete T., Nagy P., Batfalschi, Bar­tha S. (Kormány), Némethi, Bornemisza (Danyi), Riskó (Rózsa A.), Zámbó, Skunzial (Pálfi), Ács G. Edző: Szécsi Zoltán. Gyula­háza: Hamzók - Molnár G., Papp N., Fecsku I. (Kapin M.), Tóth G., Deák B., Deák Z., Takács B. (Gáti Sz.), Fedor A. (Batta B.), Kántor I. (Bombera), Vajas I. (Kerékgyártó). Játékos-edző: Deák Béla. A jól játszó hazaiak az első félidőben eldön­tötték a mérkőzést. Gól: Ács G., Skunzial, Batfalschi. Ifi: 5-0._______________________ Szécsi Zoltán: - Az első félidővel maximá­lisan, a másodikkal minimálisan vagyok elégedett._________________________________ Deák Béla: - Az első félórát átaludtuk, ami ennél is szomorúbb: a kihagyhatatlan helyzeteket is elpuskáztuk._________ UjfehértóNyírcsahöIy 3-1 (3-0) Téglás, 100 néző, v.: Hadházi. Újehértó: Gégény - Vallai, Rácz, Torda, Kiss Sz. (Szemán), Piskóczi (Ábrám), Takács L., Horváth G., Marozsán M., Kiss T., Sápi A. (Lendvai). Edző: Nyisztor Sándor. Nyír­­csaholy: Nagy K. - Kosa J., Petrohai S. (Kiss E.), Lukács L., Botos S., Szabó V. (Kosa G.), Batízi-Pócsi,Valóczki (Petrohai M.), Katona P., Szender S., Both A. Játé­kos-edző: Kosa József. A téglási hazai pá­lyán sikeresen debütált a Fehértó. Gól: Kiss T., Sápi A., Marozsán M., illetve Szender S. Kiállítva: Kosa J. (80. perc). Ifi: 3-5.___________________________________ Nyisztor Sándor: - A helyzetek alapján nagyobb különbséggel is nyerhettünk vol­­na.________________________________________ Kósa József: - A hazaiak rászolgáltak a győzelemre. __________ Tiszavasvári-Nyirbátor 2-1 (1-0) Tszavasvári, 150 néző,v.: Kozics. Tiszavas­vári: Krizsanovszki - Gáli N., Tamás L., Tályai, Hegedűs, Anga (Búr), Szabó P. (Reznek), Bodnár (Lakatos B.), Lajos T. (Pó­lyák), Fazekas, Nyisztor. Edző: Fecsku Ist­ván. Nyírbátor: Tóth Sz. - Lengyel, Már­ton I., Czerula (Szegedi), Bécsi K., Bagoly, Pálvölgyi (balra) és a Bátor elbukott (Fotók: Sipeki Péter) További fotók: ÛjÛ WWW ^QPJlU Bíró, Pálvölgyi, Szarka, Ujfalusi (Berecz), Erdei. Edző: Berettyán Gábor. A meddő fölényben futballozó vendégek ellen a fia­talokkal felálló, jól védekező és kiválóan kontrázó hazaiak megérdemelten nyertek. Alig több, mint félóra elteltével Kozics játékvezető megsérült, mentő szállította el a pályáról, húsz perc kényszerszünetet követően az egyes számú asszisztens, Rajzinger Illés dirigálta tovább a találko­zót. Gól: Fazekas, Nyisztor, illetve Czeru­­la. Ifi: 0-4. (Tudósító: Hankó András) Fecsku István: - Nálunk, még mindig tart a tűzijáték!________________________ Berettyán Gábor: - Nem játszottunk jól, sok volt a gyenge teljesítmény, de így sem volt benne a meccsben a vereség. Mándok-Demecser 6-0 (2-O) Mándok, 300 néző, v.: Bíró Cs. Mándok: Lippa J. - Geda G., Pásztor A., Danes B., Cap, Molnár L. (Galambos), Karasz A., Matyi (Bagin), Angyal Á. (Szeles P.), Tö­rök (Balázsi P.), Bíró J. (Sajtos). Játékos­edző: Danes Béla Demecser: Kanócz - Újj, Gombkötő J., Varga E. (Kelemen G.), Kardos L., Fekete Cs. (Tóth A.), Csire G. (Kiss G.), Minyin, Kertész L., Kertész K. (Kiss L.), Kantár K. (Mihalovics). .Edző: Végéra Attila. Török-show 68. percig. Tö­rök mesternégyesével és kiváló csapatjá­tékkal magabiztos hazai győzelem szüle­tett a sportszerű vendégek ellen - kiváló játékvezetés mellett. Gól: Török 4, Karasz A., Sajtos. Ifi: 4-0. (Tudósító: Tóth Zol­tán)_______________________________________ Danes Béla: - Az első hazai mérkőzésen sikeresen mutatkoztunk be lelkes közön­ségünk előtt. Az ellenfélre sikerült ráeről­tetni akaratunkat, még ilyen különbség­­gel is megérdemelt a győzelem._________ Végéra Attila: - Gratulálok a Mándoknak, jelenleg lényegesen nagyobb játékerőt képvisel csapatunknál. _________ Nyírkarász-Sgakoly 1-2 (0-2) Nyírkárász, 250 néző, v.: Bendik T. Nyír­kárász: Pekk - Lévai, Mándoki, Varga S., Rákóczi (Kontra), Kovács L. (Kiss), Danku, Turóczi (Vida), Gazdag, Éles, Vincze (Bá ­lint). Játékos-edző: Dudás Zoltán. Szakoly: Tót K. - Újfalusi, Karafa, Boros, Drahos, Kovács T. (Pécsi, Hajnal), Vadicsku, Pala ­ga (Kulánda), Madzin, Balogh, Ványi. Já­tékos-edző: Boros Gyula. A vendégek az első félidőben kihasználták a hazaiak két hibáját, és a szerencsével sem álltak ha­dilábon. Gól: Gazadag ill. Ványi 2. Ifi: 5-2. (Tudósító: Dudás János)__________________ Dudás Zoltán: - Hiába támadtunk nyolc­van percen keresztül, az ellenfél két ta­­lált góllal elvitte a három pontot.________ Boros Gyula: - Úgy érzem megérdemel­ten nyertünk egy olyan helyen, ahonnan nem sok csapat fog ponttal távozni. Gra­­tulálok a játékosoknak!________ Nagyhalasz-Záhony 6-0 (3-0) Nagyhalász, 250 néző, v.: Kiss L. Nagyha­lász: Mudri - Vincze (Csombók Cs.9, Kele­men, Bárány, Babják, Csombók Z. (Farkas A.), Asztalos, Földi (Kóder), Fiumei, Ander­­ka (Bodzás), Kurucz T. (Lakatos L.). Edző: Madalina György. Záhony: Pólyák - Árva (Csákvári), Semegi J., Tóth R. (Pelsőczi), Sére, Semegi T., Fekete G. (Péter G.), Orosz Cs., Németh T. (Papp T.), Balogh S., Kovács I. Edző: Pokol László. A hazaiak tetszetős játékkal már az első félidőben eldöntették a mérkőzést. Gól: Anderka 3, Fiumei, Csombók Z., Kurucz T. Kiállítva: Semegi (31. perc). Ifi: 6-4. (Tudósító: Hegedűs János) Madalina György: - Örülök, hogy ilyen jól sikerült bemutatkozni a csapatnak a ha­zai közönség előtt, de van még mit csi­­szolni a hátralévő időben.________________ Pokol László: - A korán kapott két gól és a játékosom fegyelmezetlen kiállítása ha­mar eldöntötte a mérkőzést, így nem si­került a tisztes helytállás sem. Gratulálok a hazai csapatnak. _________ Fehérgyarmat-Kóta] 1-1 (O-1) Fehérgyarmat, 250 néző, v.: Kis A. Fe­hérgyarmat: Koncz - Igaz (Tapias), Barta Tibor, Juhász A., Kiss A., Bartha Tamás (Fehér), Országh Zs., Máté (Bakk), Országh L., Ács A., Radács. Edző: Siti Ferenc. Kó­taj: Czenki - Puskás, Müller, Lipcsei, Hor­váth, Ignácz D„ Ignácz Cs. (Tóth Á.), Ka­tó (Torna), Lucskai (Nagy K.), Ferenczi F. (Moravcsik), Simtchatcha. Edző: Csorna Dezső. Tíz emberrel is jobban játszott a hazai csapat, amely tizenegyest hibázott. Gól: Juhász A., illetve Puskás (11-esből). Kiállítva: Radács (65. perc). Ifi: 0-12. Siti Ferenc: - Nagy lelkierőről tettünk ta­núbizonyságot, tíz emberrel is az ellenfél fölé tudtunk kerekedni.___________________ Csorna Dezső: - Az első félidőben jól ját­A bajnokság állása: 1. Mándok 2 2 - -10-2 6 2. Nyírtelek 2 2 - -5-0 6 3. Szakoly 2 2 - -4-1 6 4. Kótaj 2 1 1 -3-2 4 5. Nagyhalász 2 1 - 1 6-2 3 6. Nyírbátor 2 1 - 1 4-3 3 Tiszabecs 2 1 - 1 4-3 3 8. Tiszavasvári 2 1 - 1 3-3 3 9. Újfehértó 2 1 - 1 3-4 3 10. Záhony 2 1 - 1 3-6 3 11. Nyírkárász 2 1 1 3-4 1 12. Nagykálló 2- 1 1 0-1 1 13. Fehérgyarmat 2 1 1 1-4 1 14. Gyulaháza 2- 1 1 0-3 1 15. Demecser 2- 1 1 2-8 1 16. Nyírcsaholy 2- - 2 3-7-szottunk, a másodikban a fél csapat bent­maradt az öltözőben. Ahhoz, hogy ered­ményesek legyünk idegenben, bátrabban kell játszani! Nagykálló-Nyirtelek 0-T (0-0) Nagykálló, 150 néző, v.: Csáki. Nagykál­ló: Hankószki - Cselószki, Mészáros, Moldván, Imre J., Trencsényi (Dósa), Dán, Nagy T., Málik, Sárga (Imre L.), Márton L. Játékos-edző: Drágár Zsolt. Nyírtelek: Imrő - Homonyik, Bárány, Kiss A., Batári, Simon (Várnai), Szatmári, Bodnár (Virág), Gajdos, Bánfi, Koczák. Edző: Vránszki Pé­ter. Küzdelmes, közepes színvonalú, tipi­kus egygólos mérkőzésen a vendégek­nek sikerült az egy találatot elérni a 88. percben. Gól: Gajdos. Ifi: 4-2._________ Drágár Zsolt: - Gratulálok a csapatomnak, abszolút partiban voltunk a Nyírtelekkel. Nagyon régen éreztem már ilyen rosszul magamat. Vránszki Peti barátomnak job­­bulást kívánok! A „kis Gubacsiért" pedig szorít az egész csapat.____________________ Homonyik Csaba csapatkapitány: - Szim­patikus csapat ellen sikerült megszerezni a győzelmet, melyet a mester gyógyulá-