Kelet Magyarország, 2007. október (64. évfolyam, 229-254. szám)

2007-10-22 / 247. szám

\ 2007. október 22., hétfő KELET ■ MTtlIKlAt SPORT /11 LABDARUGÓ MEGYEI 1. OSZTÁLY 10. forduló Tfszabecs-Tiszakanyár 1-1 (0-1) Tiszabecs, 150 néző, v.: Bíró. Tiszabecs: Almási - Jakab, Kor­mány, Nagy P., Varga S., Kövesligeti, Bornemisza, Szabó F., Meca (Kovács I.), Ács, Varga. Edző: Körmös Miklós. ________ Tiszakanyár: Balázsy - Papp, Kiss T„ Kiss G., Kovács T. (Mán- doki), Háda (Gráf), Gerliczki (Kiss I.), Semegi, Somogyi, Mol­nár F., Brankovics. Edző: Magyar László. Korrekt játékvezetés mellett igazságos döntetlen született. Gól: Bornemisza, illet­ve Kiss T. Ifi: 0-7._______________________________________ Körmös Miklós: - Sziporkázó játék folyt a pályán, azonban sajnos, nem sikerült újabb gólt szereznünk.________________ Magyar László: - A játékvezető ott folytatta, ahol Nyírbátor- ban abbahagyta. Tiszalök-Nyirkarász 3-2 (0-1) Tiszalök, 150 néző, v.: Vasas. Tiszalök: Vadon - Dobos Z„ Czifrák, Cselószki, Kádár, Szilágyi, Horváth (Szanics), Papp (Aszalós), Dobos A., Csáki (Szoboszlai), Gál (Bognár). _______ Edző: Mirgai László. Nyírkárász: Pekk - Peti, Tóbiás, Danku, Matyi, Lévai, Gazdag (Fodor), Farkas (Szűcs), Dudás (Laka­tos), Rákóczi, Tóth. Játékos-edző: Matyi András. A vendégcsa­pat teljesen a védekezésre rendezkedett be, eközben két kont­rából betalált, a hazaiak azonban a hajrában fordítottak. Gól: Dobos A., Bognár, Szoboszlai, illetve Tóbiás, Gazdag. Ifi: 6-2. (Tudósító: Losonczi Imre) ________________________________ Mirgai László: - Szeretnénk megköszönni a közönségünk­nek, hogy ilyen rossz játék után is megtapsoltak minket. Ma- tyi András barátomnak pedig gratulálok a csapatához! Matyi András: - Kétszer is vezettünk a mérkőzésen, de a já- tékvezető addig csűrte-csavarta, amíg ki nem kaptunk. Nyirtelek-llifehértó __________________________3-2 (1-0) Nyírtelek, 200 néző, v.: Tassy. Nyírtelek: Imrő - Hengsperger (Homonyik), Bárány, Bodnár, Dankó (Turóczi), Pál, Géczi (Ko­vács T.), Leskó, Nagy (Gajdos), Kozák, Szatmári (Bánfi). Edző: Vránszki Péter. Újfehértó: Petrák - Kalu, Rácz (Csajkó), Mol­nár, Horváth, Tóth (Imre), Lendvai, Torda, Marozsán, Takács. Kiss. Edző: Nyisztor Sándor. Sok gól, kevés játék, de megér­demelt hazai győzelem. Kovács Béla ezt a sikert Bocsi Laci ba­rátjának ajánlja. Gól: Géczi (11-esből), Kozák, Gajdos, illetve Marozsán, Csajkó (11-esből). Ifi: 1-5. (Tudósító: Kovács Béla) Vránszki Péter: - Saját magunknak tettük nehézzé a mérkő- zést, amit egy szimpatikus vendégcsapat ellen értünk el. Nyisztor Sándor: - Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb csapat nyert.____________________________________________ 5-0 (2-0) Naqykálló-Csenqer Nagykálló, 150 néző, v.: Homonai. Nagykálló: Hankószki ■ Csernijenko (Jávor), Mészáros, Domokos (Sándor), Márton A., Trencsényi (Nagy S.), Kovács I. (Cebel), Fodor, Dán, Nagy T„ Drágár. Játékos-edző: Drágár Zsolt. Csenger: Rákóczi - Jóbi, Boros, Mester, Nyerges 0., Tóth Z„ Horváth, Nyerges D. (Nagy Cs.), Juhász P. (Kiss Z.), Sajó (Szilágyi S.), Katona. Edző: Mol­nár Csaba. A múlt heti négyest sikerült valamennyire kompen­zálnia a hazai csapatnak - közönségszórakoztató játékkal. Gól: Csernijenko 4, Dán. Kiállítva: Drágár (30.), illetve Jóbi (30.). Ifi: 4-2. (Tudósító: Budaházi László) _________________ Drágár Zsolt: - Csernijenko vezérletével megérdemelten győz­tünk, csak a gólkülönbség mértéke volt kérdéses. Gratulálok a csapatomnak._________________________________________ Molnár Csaba: - Egész héten bíztunk a csodában. Remélem, a játékosok nagyon szégyellik magukat. Naqyhalász-Tiszavasvári 0-1 (0-0) Nagyhalász, 300 néző, v.: Bendik T. Nagyhalász: Mudri - Baraksó, Kató (Végső), Babják, Kelemen, Ungi, Ignácz Z., Csombók Z., Csombók Cs., Ignácz J. (Tóth Á.), Kotricz I. Edző: Kormány László. Tiszavasvári: Szöllösi - Tályai, Kővári, Mátyási, Hegedűs, Szabó P. (Antal), Bodnár, Kurucz, Pólyák (Lajos), Fa­zekas, Lengyel. Edző: Fecsku István. Az első félidőt taktikus játék jellemezte, a második játékrészben a hazai csapat gó­lokkal eldönthette volna a mérkőzést. Gól: Fazekas. Ifi: 2-2. (Tudósító: Hegedűs János) _______________________________ Kormány László: - A futball törvényszerűsége bebizonyoso­dott, a vendégcsapat helyzet nélkül rúgott egy gólt, mi száz százalékos ziccereket hibáztunk. Saját magunkat vertük meg. Fecsku István: - Sikerült feltörnünk a Kormány-zárat. _______ Mándok-Nyírbátor ___________________________3-0 (2-0) Mándok, 250 néző, v.: Kerezsi. Mándok: Babincsák - Szeles, Cap, Balázsi, Pásztor, Molnár L. (Szabó M.), Simicskó, Danes (Bálint), Kertész (Sajtos), Török (Éles), Dócs (Angyal). Edző: Csorna Dezső. Nyírbátor: Tóth Sz. - Bécsi, Daru, Lengyel, Bak- sa, Szabó P„ Csapos, Tóth T„ Andrejcsák (Tóth F.), Meszesén (Lőrincz), Erdei. Edző: Baracsi János. Kiváló játékvezetés mel­lett a mándoki csapat sziporkázó játékkal kívánt boldog szü­letésnapot Csorna Dezsőnek. Molnár Leventét agyrázkódással szállították a kórházba. A helyére beállt Szabó M. első labda- érintéséből szabadrúgásgólt szerzett. Gól: Török 2, Szabó M. Ifi: 0-1. (Tudósító: Tóth Zoltán) __________________________ Csorna Dezső: - Köszönöm a csapatnak ezt a szép születés­napi ajándékot és a szurkolóknak a lelkes biztatást. ________ Baracsi János: - Durva egyéni hibákból két perc alatt két gólt kaptunk, aztán hiába támadtunk, csak helyzetecskékig jutot­tunk. _________________________ ______________1-0 (1-0) Fehérgyarmat-Záhony Fehérgyarmat, 200 néző, v.: Szíjjártó. Fehérgyarmat: Koncz - Sárai, Bartha (Radács), Kiss A. (Miklós), Homoki J., Ország Zs., Kovács A., Homoki G. (Talpas), Takács (Czeglédi), Máté, Juhász. Edző: Siti Ferenc. Záhony: Balogh T. - Árva, Semegi, Czvik, Tóth Á., Sére, Orosz, Molnár (Győri), Tóth R., Balogh S. (Papp T.), Fekete (Kovács I.). Edző: Pokol László. Hajtós, küzdelmes meccsen sikerült begyűjtenie a három pontot a Gyarmatnak - korrekt játékvezetés mellett. Gól: Bartha. Ifi: 1-5. (Tudósító: Cserepes Sándor) _________________________ Siti Ferenc: - Egy percig nem forgott veszélyben a győzel­münk. Sikerünk értékét növeli, hogy hat huszonegy éven alu­li játékkal értük el. ______________________________________ Pokol László: - Szégyellje magát az egész csapat! Saját ma- qunkat vertük meg. _____________________ Kemecse-Kótaj 4-1 (2-1) Kemecse, 500 néző, v.: Szabó Z. Kemecse: Szabó A. - Sza- tke, Homann, Matejkó, Karkusz, Kovács l„ Kurucz, Ruska, Birovecz, Komi (Horváth), Ádámszki. Edző: Koskovits György. Kótaj: Mikó - Horváth Cs., Lipcsei, Oláh, Torna (Lucskai), Ka­tó, Moravcsik, Ferenczi M„ Simtchatcha, Mester (Mészáros), Ferenczi F. Edző: Fekete László. A szépszámú szurkolótábor a hideg ellenére jól szórakozott a helyenként ragyogó játékkal előrukkoló hazaiak jóvoltából a tíz főre fogyatkozó vendégek ellen. Gól: Komi 2, Szatke, Ádámszki, illetve Ferenczi M. Kiál­Koskovits György: - Sikerült rendezni a sorainkat a múlt hét után, és ilyen különbséqqel is megérdemelten nyertünk. Fekete László: - Gratulálok a hazai csapatnak, megérdemel­ten nyertek, jobb csapattól kaptunk ki úgy, hogy a játékve­zető most is belenyúlt a meccsbe. Tabella 1. Tiszalök 10 7 2 1 23-12 23 2. Kemecse 10 7 1 2 30-8 22 3. Naqyhalász 10 6 1 3 20-13 19 4. Nyírtelek 10 6­4 22-17 18 5. Tiszavasvári 10 5 2 3 24-14 17 6. Nyírbátor 10 4 4 2 23-16 16 7. Tiszakanvár 10 4 4 2 17-11 16 8. Nyírkárász 10 5­5 12-20 15 9. Fehérovarmat 10 4­6 16-23 12 10. Mándok 10 3 3 4 16-17 12 11. Tiszabecs 10 3 3 4 18-22 12 12. Naqvkálló 10 3 2 5 15-19 ii 13. Újfehértó 10 3 1 6 13-21 10 14. Kótai 10 2 3 5 12-21 9 15. Záhony 10 1 4 5 11-19 7 16. Csenger 10 2 ~ 8 12-33 6 4 Nem sikerült a ■ A női röplabda Kö­zép-európai Ligában hazai pályán szen­vedtek vereséget. Nyíregyháza (KM) - Bár­mennyire is szerettek volna visszavágni a nyíregyházi röplabdás hölgyek a Közép-eu­rópai Ligában, nem sikerült legyőzniük hazai pályán az osztrákokat. Tavaly februárban a hason­ló kiírás keretében úgyszintén három játszmában nyertek a bujtosi csarnokban. Szombat este a légiósokkal telitűzdelt vendégek alaposan bekezdtek, simán hozták az el­ső szettet. Utána a második játsz­ma közepéig Erdősnéék dik­tálták a tempót, ám 17-nél utolérték őket, és a hajrában jobban összpontosítottak a lá­togatók. revans A harmadik játékrész az el­sőt idézte: ha nem is akkora különbséggel, de végig vezet­ve nyerték meg a szettet, és ezáltal a meccset Li Ku-ing ta­nítványai. Botos (11) falba ütközött (Fotó: Racskó Tibor) További fotók és videó: tS) Éh aoKwamhú Jegyzőkönyv, nyilatkozatok Betonút-NRK Nyiregyháza-Post Schwechat _______________0:3 (-16, -23, -21) Bujtosi csarnok, 200 néző, v.: Dudek (lengyel). Hank (szlovák)._____________________ Nyíregyháza: Merkószki 3, Akimova 2, Katona 12, Erdősné 13, Bodnár 6, Botos 4. Edző: Ludvig Zsolt._____________________________________________________________ Schwechat: Mitacova 5, Ojo 6, Pastulova 4, Jamborova 15, Kucerova 16, Tomaseko­va 10. Csere: Steinerova (liberó), Rimser, Konecna 10. Edző: Li Ku-ing. ___________ Az eredmény alakulása 1. játszma: 4-10, 7-17, 16-22._________________________________________________ 2. játszma: 2-0, 10-6, 16-14, 17-17, 23-22.____________________________________ 3. játszma: 6-8, 11-14, 17-20._________________________________________________ Mesterszemmel ” Ludvig Zsolt: - Esélyünk lett volna az egyenlítésre, de utána már nem engedte ki a kezdeményezést az ellenfelünk. _________________________________________________ Li Ku-ing: - Úgy érzem, megérdemelten nyertünk, a második szett hajrájában jobban összpontosítottunk. Négygólos előny után néggyel kaptak ki Nagy csatában szen­vedett vereséget Mező­kövesden a Nyíregyházi KSE. Mezőkövesd (KM) - Reme­kül kezdtek a nyíregyháziak (14. perc: 4-8) Mezőkövesden a férfi kézilabda NB I. A cso­port 8. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A házigaz­dák ledolgozták hátrányukat, és a félidő hajrájában fordítot­tak. A második félidőben jól tartották magukat az elszánt vendégek a 10 gólos Oláh Bar­na vezetésével, végül négy góllal maradtak alul az alsó­házi pozíció szempontjából fontos bajnokin. Eredmények, tabella Jegyzőkönyv, nyilatkozatok A csoport a 8. forduló forduló további eredményei: Mezőkövesd-Nyíreqvházi KSE 26-22 (11-11) Pick-Szeoed-Százhalombatta 32-20 (15-9) Mezőkövesd, 800 néző, v.: Áqnecz, Sípos. PLER KC-Tatabánya 32-24 (14-14) Mezőkövesd: Bakos - Pető 7, Bán 1, Papp G., Fügedi 1, Fekete 6/1, Németh 2. Csere: Hort-DKSE Debrecen 23-39 (9-15) Nvitrai (kapus), Nvikes, Vuiovics 6/6, Fülöp 3, Földi, Kocsis, Molnár. Edző: Juhász István. Az állás: Nyíregyháza: Pulay - Rácz R. 3, Oláh B. 10/5, Braun 1, Kovács L. 1, Bancsók 2, Far­1. Pick-Szeqed 8 7 1 263-182 14 kas R. 3. Csere: Gadnai (kapus), Varga Zs., Danes, Pisák 2, Kovács Á„ Szűcs, Bálványköví. 2. Debrecen 8 7 1 235-190 14 Edző: Rácz Sándor. 3. PLER 8 5 1 2 236-193 11 Kiállítások: 10, illetve 12 perc. Hétméteresek: 8/7, illetve 5/5. 4. Százhalombatta 8 4 1 3 222-215 9 Az eredmény alakulása, 4. perc: 3-2. 10. p: 3-5. 14. p.: 4-8. 19. p.: 7-10. 29. p.: 5. Tatabánya 8 4 4 219-224 8 11-10. 33. p.: 12-13. 39. p.: 16-13. 48. p.: 20-18. 56. p.: 23-21. 6. Mezőkövesd 8 2 6 187-221 4 Mesterszemmel 7. Nyíregyházi KSE 8 1 7 180-238 2 Juhász István: - Naqyon akartunk, ennek köszönhetjük a sikert. 8. Hort 8 1 7 175-254 2 Rácz Sándor: - Örömteli, hogy a hazai csapat örült a győzelemnek. LABDARÚGÓ NB III. TISZA-CSOPORT, 10. FORDULÓ A Várda és a Nyírmada is hozta a kötelezőt A sényői Farkas (kék mezben) diósgyőri őrizetben (Fotó: siPeki Péter) További fotók és videó: [q] (^4 www.szon.hu Mátészalka-lbrány ___________0-2 (0-1) Mátészalka, 100 néző, v.: Vitkai. Mátészalka: Gergely - Mos, Mastan, Nagy A. (Mészáros), Rissai, Patály, Rézműves, Riskó, Újfalusi, Das- cal, Makszim. Edző: Tóth Zoltán. Ibrány: Borkó - Kovács M., Kántor, Tilki, Tóth Z., Tóth Zs. (Kovács G.), Turóczi, Laskai M., Szi­lágyi V., Fekete Á„ Varga K. Megbízott edző: Viqh Sándor. ____________________________ A helyzeteket a hazai csapat dolgozta ki, ka­pufákat is lőtt, míg az Ibrány két kapu- ralövésből két gólt szerzett. Gól: Fekete Á. (33. és 81. perc). Jó: Patály, illetve Fekete Á., Kántor, Laskai M., Turóczi. (Tudósító: Papp Zsolt) ______________________________ Tóth Zoltán: - Ha a mérkőzéseket helyze­tekre és kapufákra játszanak, akkor simán nyertünk volna. Az ellenfél két helyzetéből kettőt belőtt, ezzel megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.________________________ Vígh Sándor: - Nagyon lelkes, jó képességű csapatot sikerült, azt hiszem, megérdemelten legyőznünk. _____________________________ Berettyóújfalu-Nagyecsed 0-2 (0-0) Berettyóújfalu, 150 néző, v.: Bartha. Be­rettyóújfalu: Jene! - Varga Zs., Nagy Z., Sá­fár, Ékes, Lovas N., Balogh B. (Nagy I.), Ko­lompár, Trippon, Nagy R., Csordás. Edző: Kár­tik József. Nagyecsed: Makó - Szűcs T., Ricsei, Tősér, Gádzsa, Ascsillán, Balogh J. (Petrohai), Kovács N., Szakács (Szarka), Bulyáki A. (Mol- nár Sz ), Bíró Zs. Edző: Berettyán Gábor. A busz meghibásodása miatt fél órával a meccs előtt értek a vendégek a helyszínre, ennek köszönhetően az első félidőben nem is találtak a ritmust, roppant lassan és pon­tatlanul futballoztak. Szünet után feljavult a Nagyecsed, fölényben játszva a mérkőzés haj­rájában eldöntötte a pontok sorsát. Gól: Ko­vács N. (80.), Bíró Zs. (95.). Jó: Ricsei, As­csillán, Makó, Biró Zs. ____________________ Kártik József: - Egyenlő erők küzdelmében egy pillanatnyi kihagyás eldöntötte a mér­kőzést. __________________________.______ Berettyán Gábor: - Az első félidőben ener- váltan játszottunk, szünet után feljavultunk, és fölényünk a végén gólokká érett. _______ Várda SE-Balkány ____________4-1 (3-0) Kisvárda, 500 néző, v.: Kristán. Várda SE: Petranics - Balogh G„ Deák, Kosztyu, Ján- vári, Cseke, Dolhai (Szabó T.), Baksa (Kere­pesi), Cipf, Balázsi, Varga J. (Vincze V.). Edző: Kocsis János Balkány: Varga I. - Gégény, Dán, Vass Z., Szabó I. (Ulics), Tóth Z„ Rácz L., Mikhárdi, Gilányi, Batári (Lovas J.), Málik (Bistyei). Edző: Selyem Nándor. __________ Góllal adta meg a mérkőzés alaphangját a hazai csapat, ezután is a Várda maradt táma­dásban, a vendégek kontrákra rendezkedtek be. A következő két gól el is döntötte a mér­kőzést. A második félidő gyors gólváltását kö­vetően már csak kimaradt hazai helyzeteket lehet megemlíteni. Gól: Balázsi (3.), Dolhai (16.), Varga J. (31. és 48.), illetve Gégény (50.). Jó: Balogh G„ Deák, Cipf, Varga J., il­letve Gégény, Mikhárdi. (Tudósító: Lakatos László) __________________________________ Kocsis János: - Korán lőtt góljaink hamar el­döntötték a mérkőzést. Úgy gondolom, győ­zelmünk megérdemelt egy sportszerű ellen­féllel szemben. __________________________ Selyem Nándor: - Gratulálok a Kisvárdának, megérdemelten győzött, és sok sikert kívá­nok nekik a továbbiakban! ________________ Volán-Sényő-Diósgyőr II ______0-1 (0-1) Sényő, 200 néző, v.: Buczkó. Volán-Sényő: Polgári - Pljutyinszkij, Puskás L., Márton L, Fiumei, Bagoly Z., Farkas M. (Orosz), Már­ton L, Haburcsák, Tóth Cs. (Knoblok), Dóczi. Játékos-edző: Rubóczki Tibor. Diósgyőr II: Dé­nes - Menyhért, Vámosi, Bokros, Fodor M., Németh B. (Németh D.), Kovács Á„ Navar- rete, Roger (Kónya), B. Pelé, P, Carr (Lindák). Edző: Földesi Károly. _____________________ Az utóbbi idők gyengébb teljesítménye után meglepően bátor és jó játékot nyújtott a kis­sé tartalékos hazai csapat, a diósgyőriek az első akciójukból gólt szereztek, miközben a sényőiek a jó lehetőségeiket elhibázták, vagy a vendégvédelem zárt jól. A látottak alapján a házigazda minimum a döntetlenre rászol­gált volna. Gól: B. Pelé (32.). Jó: Haburcsák, Fiumei, Pljutyinszkij, Bagoly Z., Márton L. (Tu­dósltó: Pehely Zoltán) ____________________ Rubóczki Tibor: - Végig partiban voltunk a Diósgyőrrel, amely egy kontrából szerzett gól­lal megnyerte a meccset. Mindent megtet­tünk az egyenlítésért, ami nem sikerült, de a mutatott játék biztató volt. _______________ Nyírmada-Nyíradony ________ 3-1 (1-0) Nyírmada, 300 néző, v.: Horváth G. Nyírma­da: Tuza - Fejes, Tóth Sz., Bagin, Danku, Né­meth A. (Bancsi), Vadicska, Mátyus (Ponczók), Benkő, Papp Z. (Szőke I.), Katona. Edző: Szi­lágyi Bertalan. Nyíradony: Kerezsi - Kecskés J., Terdik L„ Illés B., Tóth Gy., Kristóf, Kovács T., Szemén Zs., Takács (Papp R.), Dávid, Kecs­kés R. Edző: Rása Csaba. _________________ A várakozásnak megfelelően a vendégek a védekezéssel törődtek, de a Mada még az el­ső félidőben feltörte a reteszt. A második fél­idő nyögvenyelősebben alakult, de Vadicska Zsolt bebiztosította a hazai győzelmet. Gól: Németh A. (22.), Bagin (11-esből, 48.), Va­dicska (90.), illetve Szemén Zs. (86.). Kiállít­va: Kristóf (85.). Jó: Danku, Katona, illetve Kerezsi, Terdik L. (Tudósító: Roskó János) Szilágyi Bertalan: - Ezek azok a csapatok, amelyek úgy jönnek, hogy minél kevesebb gólt kapjanak. Ha nehezebben is, de azért magabiztosan nyertünk. __________________ Rása Csaba: - Mérkőzésről mérkőzésre a ru­tin ver meg bennünket. Jó lenne az utolsó öt meccsre összeszedni magunkat. ________ Hajdúböszörmény-Nyíregyháza Sparta­cus II _________________________3-0 (1-0) Hajdúböszörmény, 200 néző, v.: Ducsai. Haj­dúböszörmény: Dobó - Siket (Ábrám), Lovas M„ Hortó, Kerek (Lengyel), Usztics, Varga M„ Bellon, Balás, Kiss L„ Szabó M. Edző: Lajos Ferenc. Spartacus II: Pintér - Kántor, Markos, Ambrusz, Charles (Sipos T.), Tóth T., Kató, Jeddi, Lovas L, Krajnc, Rojas (Anderka). Edző: Balogh Zoltán. ___________________________ Gól: Lovas M. (9. és 56.), Balás (62.). Kiálift- va: Kató (második sárga lap után, 88.). További eredmények: Létavértes-Balmazújvá- ros 2-2, Hajdúnánás-DVSC ll-DEAC 0-4. A bajnokság állása ’ í * . ff 1. DVSC II 10 9 _ 1 31-11 27 2. Várda SE 10 8­2 30-10 24 3. Diósqvőr II 10 7 2 1 24-7 23 4. Nyírmada 10 7 1 2 19-12 22 5. Naqvecsed 10 6 1 3 19-9 19 6. Balmazúiváros 10 5 3 2 21-16 18 7. Hajdúböszörmény 10 5 2 3 19-12 17 8. Nyíreqvháza II 10 5 1 4 13-13 16 9. Ibránv 10 4­6 19-20 12 10. Balkány 10 3 1 6 13-25 10 11. Berettyóújfalu 10 2 3 5 13-18 9 12. Volán-Sényő 10 2 2 6 12-19 8 13. Hajdúnánás 10 2 2 6 9-18 8 14. Mátészalka 10 2 2 6 9-19 8 15. Létavértes 10 1 3 6 12-21 6 16. Nyíradony 10 " 1 9 12-45 1 f I