Kelet-Magyarország, 1980. július (40. évfolyam, 152-178. szám)

1980-07-01 / 152. szám

8 KELET-MAGYARORSZÁG 1980. július 1 Nem sikerült az NB Il-be jutás kiharcolása a Tuzséri ERDÉRT- MEDOSZ SE labdarúgócsapatá­nak. A megyei I. osztály bajnoka vasárnap, az osztályozó visszavá­góján csak gól nélküli döntetlen­re volt képes, s ez a vendég haj­dúböszörményiek sikerét jelentet­te. Az első találkozót ugyanis a böszörményiek 2:0-ra nyerték. Tuzsér-H. böszörmény 0:0 Tuzsér, 3500 néző, v.: Győri. Tuzsér: Révész S. — Révész Z., Gazdag, Tóth, Esik, Balogh (Már- tha), Szarvas (Hegedűs), Révész B., Kovács, Varga, Révész D. Ed­ző: Revák László. Hajdúböszörmény: Lovas — Nagy, Andorkó, Kapusi, Daróczi, Csatári, Zelenák (Mándi), Molnár, Papp, Bezzegh, Juhász. Edző: Lé­vai Antal. A mérkőzés előtt a böszörmé­nyiek magabiztosan készülődtek: — Továbbjutást várok — mond­ta Lévai Antal edző. — A kétgó­los előnyünknek elegendőnek kell lennie! Igyekszünk gólt rúg­ni és akkor már nem lesz esélye a tuzsériaknak. — Természetesen győzelemre áhítozunk — válaszolta a tuzséri- ak mestere, Revák László. — De vajon elegendő lesz-e a továbbju­tásra? Nem tudom .. . Hazai rohamokkal indult a visszavágó. Az első percben a ka­pura törő Révész D. elől szedte fel a labdát Lovas, majd Kovács jó beadásáról késtek le csatártár­sai. A vendégek védekezésre ren­dezkedtek be, átadták a kezdemé­nyezés lehetőségét a tuzsériak­nak. A szabolcsi gárda nagy fö­lénye ellenére az első helyzetet a hajdúböszörményiek hagyták ki. A 21. percben Papp beadását Ze­lenák lőtte az üres kapura, de a befutó Esik a gólvonalról a me­zőnybe rúgta a labdát. Az ellen- támadást követően Kovács ívelé­sét Révész D. óriási helyzetből fölé fejelte. Egy perc múlva Ré­vész D. lövését nagy bravúrral, másodszorra fogta meg Lovas. Nagy iramú, küzdelmes volt a játék. A hazaiak irányítottak, de a rossz felfogásban játszó csatár­soruk nem tudott mit kezdeni a betömörülő hajdúböszörményi vé­delemmel. A 25. percben Kovács fejelt kapu mellé. A 34. percben Révész D. került ígéretes helyzet­be, de ezúttal is hibázott. A 41. percben húsz méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutottak a tuxsé- riak. Révész D. nagy erejű lövése centiméterekkel a kapu fölött hagyta el a játékteret. Szünet után két szögletet értei a vendégcsapat, eredmény nélkül. Aztán az 50. percben Révész D. szabadrúgása az egyik védőről a kapufára pattant, de végül a bö­szörményi kapus mentett. Három perc múlva a hazaiak lesről talál­tak a hálóba, Győri természete­sen nem Ítélt gólt. A második já­tékrész első negyedórája kiegyen­lített játékot hozott, bátrabban támadtak a vendégek. A hajrá ismét a tuzsériak nagy fölénye közepette zajlott. A bö­szörményiek ekkor már csak a védekezéssel törődtek, egyedül Papp tartózkodott elöl. A hazaiak cserével is próbálkoztak ütőképe­sebbé tenni a csatársorukat, két helyzet adódott is, de azokból gól nem született. A 80. percben Var­ga hibázott el óriási lehetőséget, majd a 85. percben Kovács addig cselezett, amíg végül szerelték. Az iramra, az akarásra nem le­hetett panasz, mindkét csapat nagy erőbedobással küzdött. Amint az várható volt, a vendé­gek minden erejüket a védeke­zésre fordították. 8—9 emberrel megszállták kapujuk előterét. A tuzsériak ráadásul meg is köny- nyítették a hajdúböszörményiek dolgát, lassan szőtték akcióikat, mindent középen erőltettek, még jobban betömörítve ezzel a védő­falat. A taktikusabban, fegyelme­zettebben játszó vendégek végül megérdemelten harcolták ki a to­vábbjutásukat jelentő döntetlent. Jók: Tóth, Révész B., Révész Z., illetve Lovas. Andorkó, Csatári. — Ügy érzem, rászolgáltunk továbbjutásra — mondta boldo­gan Lévai Antal, a böszörményi­ek szakvezetője. — A küzdelmes mérkőzésen védelmünk kitűnően helyt állt. Lovas, Csatári, Nagy és Andorkó jelentős érdemeket szer­zett a döntetlen kiharcolásában. Az NB Il-t illetően: feltétlen erő­sítésre szorul csapatunk, tudjuk, ezzel a gárdával nem sikerülhet a bennmaradás elérése. A bázis­szerveinktől, a tsz-ektől és a ta­nácstól minden támogatást meg­kapunk. Tárgyalunk is 8—10 új fiúval, s reméljük, sikerül átiga­zolni őket. — A lelkesedéssel nem volt baj — felelt kérdésünkre Revák László, a tuzsériak edzője. — Csa­tárainkkal viszont annál több, gyenge teljesítményt nyújtott tá­madósorunk. A böszörményiek megérdemelten jutottak az NB II- be és sok sikert kívánok a sze­replésükhöz. A sikertelen osztá­lyozó, remélem, nem töri le a fiú­kat, s bízom benne, nem lesz pá­nikhangulat a csapat háza táján. A következő bajnokságban ugyanis az első hat hely valame­lyikén akarunk végezni, amely a területi bajnokságba jutást je­lenti. Ott van esélyünk a jó sze­replésre, az NB II természetesen erőnkön felüli teljesítményt kí­vánna tőlünk. További NB II-es osztályozó­Kapu előtti jelenet a Tuzsér—Hajdúböszörmény NB II-es osztályozó- ról. A fehér mezes vendégvédő szereli a 16-oson belül Kovácsot. (Gaál Béla felvétele.) Bakosi győzelme Londonban Koleszár Éva budapesti sikere Repülőmodellező OB Ismét Dóránték A szabolcs-szatmári repülő­modellező válogatott is részt vett a Budapesten megrendezett or­szágos bajnokságon. A legered­ményesebben a világbajnokságra készülő nyíregyházi Balogh Jó­zsef—Dóránt Vilmos kettős szere­pelt. Dóránték nagy küzdelem­ben két válogatott páros mögött a harmadik helyen végeztek. A rádióirányítású műrepülő-kate- góriában Malmos József, a nyír­egyházi modellezőklub tagja a negyedik helyet szerezte meg. A Nyíregyházi Vasutas-Sparta- cus SC atlétái a hét végén két rangos versenyen indultak. Az olimpiára készülő Bakosi Béla, Londonban nemzetközi viadalon vett részt és hármasugrásban az első helyen végzett. Bakosi 16,58 méteres eredménnyel győzött. A szám dobogós helyezettjeinek eredményei: 1. Bakosi Béla 16,58, 2. Connor (brit) 16,49, 3. Attoh (brit) 15,60. A másodosztályú atléták orszá­gos bajnokságán is több nyír­egyházi siker született. A legna­gyobbat Koleszár Éva érte el, aki 800 méteren bizonyult a leggyor­sabbnak, méghozzá I. osztályú szintű eredménnyel. Koleszár az idén már másodszor futott I. osz­tályú szintet, tehát most már ér­vényes az I. osztályú minősítése. Az NYVSSC-s atléták helyezései: Férfiak, 1500 m, bajnok: Gyar­mati Mihály. (Edzője: Orendl Mihály) 3:47,2. 5000 m: 2. Májer József 14:18,3. 800 m: 8. Gyarma­ti Mihály 1:52,2. Nők, 100 m, bajnok: Vassné Hrács Piroska. (Edzője: Molnár István) 12,02, ... 3. dr. Petrika Erzsébet 12,33. 1500 m: 2. Kole­szár Éva 4:18,1. 200 m, bajnok: Vassné Hrács Piroska. (Edzője: Molnár István) 24,12, 2. dr. Pet­rika Erzsébet 24,62. 800 m, baj­nok: Koleszár Éva. (Edzője: Orendl Mihály) 2:05,0. Diszkosz­vetés: 3. Tomasovszki Agnes 49,59. eredmények (zárójelben az első találkozó végeredménye) : Borsodi Volán—Recsk 0:0 (3:3), Idegenben lőtt gólokkal jutott tovább a Vo­lán. Toldi SE—Dombóvár 3:1 (0:4). Répcelak—Keszthely 1:0 (0:1), 11-es rúgásokkal jutott to­vább a Keszthely. Karcag—Szeg­halom 1:1 (1:0). Siófok—Sellye 1:0 (0:3). Nagybátony—Soroksári VO- SE 4:1 (2:1). Csorna—NIKE Fűzfői AK 2:1 (0:4). ÉGSZÖV—Rákóczi SE 2:2 (1:1), idegenben lőtt gól­jával jutott tovább a Rákóczi SE. Baja—Szegedi DÉLÉP SC 3:3 (0:2). A vastag betűvel szedett csapa­tok jutottak a labdarúgó NB Il- be." Vósárosnamény és Nyírtass kiesett! A Tuzséri ERDÉRT-MEDOSZ SE sikertelen osztalyozója megpe­csételte a Vásárosnaményi Vörös Meteor megyei I. osztályú és a Nyírtass! MEDOSZ megyei II. osztályú csapatának sorsát. Mind­két gárda búcsúra kényszerült, kiesett. Így a megyei I. osztályból két városi egyesület, a vásáros- namenyi és a fehérgyarmati gór-: dája esett ki! All. osztálytól Nyírtass és Jánkmajtis búcsúzott el. Ősztől a megyei I. osztályban az álábbi csapatok szerepelnek: Tuzséri ERDÉRT-MEDOSZ SE, Nagyhalászi Textiles, Tyukodi Tsz SE, Záhonyi VSC, Tiszavas- vári Lombik, Nyírbátori BSC, Nagykállói SE, Kisvárdai SE, Mándoki KSE, Balkányi MEDOSZ SE, Mátészalkai MTK, Tiszalöki MEDOSZ SE, Rakamazi Sparta­cus, Nyíregyházi SZAÉV-MEZO- CÉP SE, Csengeri MEDOSZ SE, Ibrányi Tsz SE. A megyei II. osztályú mezőny: Vásárosnaményi Vörös Meteor, Fehérgyarmati SE, Nyíregyházi Volán-Dózsa, Kislétai Tsz SE, Ho- dászl Tsz SE, Nagyecsedl Tsz SE, ÜJ fehértói Vörös Meteor, Keme- csei MEDOSZ SE, Kótaji Tsz SE, Ajaki Tsz SE, Nyírmadal ME­DOSZ SE, Baktalórántházl Tsz SE, Nyirbogáti Tsz SE, Szamossá- lyi Tsz SE. A 15. és a 16. csapat a járási bajnokok osztályozó torná­jának két csoportgyőztese lesz. Nyári Totó Kupa A nyári Totó Kupa vasárnapi fordulójában ismét a Kisvárdai SE szolgáltatott meglepetést. A kisvárdaiak az elmúlt heti súlyos vereségüket idegenbeli győzelem­mel feledtették, Debrecenből hoz­ták el a két pontot. Eredmények: Kisvárdai SE—Debreceni Volán 3:2 (3:2). Debrecen, 200 néző, v.: Mák. A kemény, durva beleme- nésekkel tarkított mérkőzésen a megfiatalított KSE megérdemeli győzelmet aratott. Gólszerzők: Bencs, Hegedűs, Krasznai (ön­gól), illetve Borbély (ll-esből), Barna. Kiállítva: Szabó L. (Vo­lán). Nyh. SZAÉV-MEZŐGÉP SE- Mátészalkai MTK 2:0 (1:0). Nyír­egyháza, 200 néző, V.: Szabó L. A minden csapatrészében jobb ha­zai együttes biztosan nyert. Gól­szerzők: Mikitovics, Vajda. Záhonyi VSC—Nagyhalász! Tex­tiles 5:0 (2:0). Záhony, 300 néző V.: Sípos. Nagy tudásbeli különb­ség volt a két gárda között. Gól­szerzők: Sárkány 3, Szántó éi Mártha. A Tiszalöki MEDOSZ csapata szabadnapos volt. A nyári Totó Kupa Nyírségi csoportjának állá­sa: 1. Záhony 2 1-15-2 2. Mátészalka 2 1-15-42 3. D. Volán 2 1-14-32 4. Nyh. SZAÉV 2 1—1 3-2 2 5. Tiszalök 11----------2-12 6. Kisvárda 2 1-15-72 7. Nagyhalász 1-------1 0-5 — Hég minden lehet! Vasárnap újabb fordulót ját­szottak a járási bajnokok a me­gyei II. osztályba jutásért kiírt osztályozótornán. Az A-csoport- ban az öpályi Tsz SE labdarúgó­csapata győzött Nyírkárász el­len, így azonos pontszámmal áll Tiszabercellel az élen. A B-cso- port találkozója ezúttal is dön­tetlenre végződött, most Tarpa a Teremi Tsz SE gárdájával „ik­szelt”. A feljutást így a vasárna­pi, utolsó forduló mérkőzései döntik el. Eredmények: A-CSOPORT: Opályi Tsz SE— Nyírkarászi Tsz SE 3:1. Nagy küzdelmet vívott a két csapat. A helyzeteit jobban kihasználó ópá- lyiak megérdemelt győzelmet arattak. A CSOPORT ALLASA: A hátralevő mérkőzés: Terem- Tunyogmatolcs. 27 ezret fizet a totó Befejeződött a Nyírfa Kupa verseny Nyíregyházán a vasárnap tar­tott döntőkkel befejeződött az NYVSSC Nyírfa Kupa nemzetkö­zi ifjúsági teniszversenye, ame­lyen összesen hat ország fiataljai vettek részt. A négynapos sport- esemény egyben a Nemzetközi Tenisz Szövetség Grand Prix jel­legű pontszerző versenye is. A kitűnően előkészített és rende­zett találkozót — a mostoha idő­járás ellenére — végig jó pályá­kon rendezték. Vasárnap délelőtt mintegy 500 néző figyelte a döntőket, amely a csehszlovák teniszezők nagy fölénye jegyében zajlott. Az if­júsági fiúk versenyében Vesely és Cihák nagyszerű 135 perces csatát vívott, látványos labda­meneteik végén joggal tapsolt a közönség. A 18 éves prágai fiú, a csehszlovák ifjúsági ranglista 3. helyezettje a döntő játszmában jobban összpontosított, s ezzel nyert honfitársa Cihák ellen. A lányok küzdelmeinek finá­léjába a csehszlovák Bendova és Temesvári Andrea került. Töb­ben meglepetést szimatoltak, ab­ban reménykedtek, hogy a jó formában versenyző budapesti kislány legyőzi ellenfelét. A ta­lálkozó azonban hamar eloszlat­ta a bizakodók kedvét. A 17 esz­tendős plzeni teniszező, gyengébb adogatásait rendre, jól előkészí­tett támadásokkal fejezte be, mindkét játszmában valósággal leiskolázta ellenfelét. A döntő — sajnos — hűen tükrözi a két or­szág teniszutánpótlásának hely­zetét, azt a játékerőt, amellyel északi szomszédaink évekkel előt­tünk vannak. A hatodízben rendezett Nyír­fa Kupa-verseny jól szolgálta a sportág népszerűsítését, lehetősé­get nyújtott a környező orszá­gok ifjúsági teniszezőinek az erőfelmérésre, az ismerkedésre. Eredmények: FIÜ EGYES: Elődöntő: Ve­sely—Sóvár 6:4, 6:2, Cihák—if j. Gulyás 6:1, 6:2. Döntő: Vesely— Cihák 5:7, 6:4, 6:2. Végeredmény: 1. Michal Vesely (csehszlovák), 2. Cihák (csehszlovák), 3. Sóvár (ro­mán) és ifj. Gulyás. FIÜ PAROS: Elődöntő: Cihák, Vesely—Hansen, Abendroth (NDK-beli) 6:1, 6:3, Gulyás, Zen- tai—Sóvár, Szikszai 2:6, 6:1, 6:4. Döntő: Cihák, Vesely—Gulyás, Zentai 6:2, 6:3. Végeredmény: 1. Cihák, Vesely (csehszlovák), 2. Gulyás, Zentai, 3. Hansen, Aben­droth (NDK-beli) és Sóvár, Szik­szai (román, magyar). LEÁNY EGYES. Elődöntő: Bendova—Kiss N. 6:3, 6:3, Te­mesvári—Kovacsics 6:2, 7:5. Dön­tő: Bendova—Temesvári 6:0, 6:1. Végeredmény: 1. Ivona Bendova (csehszlovák), 2. Temesvári, 3. Kiss N., és Kovacsics R. LEÁNY PAROS. Elődöntő: Te­mesvári, Polonyi—Ritecz, Kiss 6:0, 6:1, Bendova, Kovacsics—Szant- hoffer. Varga 6:0, 6:1. Döntő: Bendova, Kovacsics—Temesvári, Polonyi 6:4, 6:2. végeredmény: 1. Bendova, Kovacsics (csehszlo­vák, magyar), 2. Temesvári, Po­lonyi, 3. Ritecz, Kiss és Szathof- íer, Varga. VIGASZVERSENY, Fiúk: 1. Tö­rnek Mraczek (lengyel), 2. Szik­szai, 3. Vanta (román) és Tcha- murlisky (lengyel). Lányok: 1. Varga Ildikó, 2. Ritecz, 3. Csoko- nay N., és Miskolczi. A Nyírfa Kupa 1980. évi védő­je Csehszlovákia csapata (Ve­sely, C'ihak, Bendova, edző: Bá­lát Amost) 26 ponttal. Kovács György NYH, VIZtJCÍY— SZABOLCSI Szombaton befejeződtek a te­nisz NB III küzdelmei. A tavaszi szezonzárón két nyíregyházi együttes találkozott egymással, ahol a vendég Vízügyi MEDOSZ 7:2 arányban győzött, s ezzel tovább­ra is versenyben van az őszi első helyezés megszerzéséért. Eredmények: Tóth B.—Kalocsai 7:5, 6:3. Tiszolczy—Bohus 6:2, 6:2. Názon—Mosolygó 6:4, 7:5. ifj. Szíjártó—dr. Birtók 4:6, 6:2, 6:3. Dr. Jenei—Ináncsi 6:2, 6:4, Csa­tári— Palicz 6:2, 6:2. Párosok: Tóth B., dr, Csokonay—Kalocsai, Palicz 7:5, 6:4. Názon, dr. Tisza— Bohus, Mosolygó 2:6, 1:6. Csatári, dr. Jenei—dr. Birtók, dr. Szend- rey 6:7, 3:6. A kanadai Albert Leblanc egy évvel ezelőtt indult el otthonából, hogy az 1980-as nyári olimpia színhelyére: Moszkvába kerekez­zen. Az. 55 éves sportember eddig négy olimpián vett részt és mind­egyikre kerékpáron utazott. Ké­pünkön: rövid pihenő Budapes­ten, az Erzsébet-híd pesti hídfő­jénél. Birkózás: Két érem A hét végén Debrecenben, az országos serdülő szabadfogású emlékversenyen vettek részt a Nyíregyházi Vasutas-Spartacus SC birkózói. Az NYVSSC ver­senyzői két érmet szereztek. If­jú Jeles István a második helyen végzett, Humenyik László pedig a harmadikon. Horváth Zsolt sem sokkal maradt le a dobogó- ról, végül a negyedik lett. Röplabda NB II Elvesztette veretlenségét az NYVSSC A hét végén került sor a röp­labda NB II Keleti csoportjának férfirangadójára, melyen a ve­retlenül vezető NYVSSC hazai pályán fogadta a második helye­zett Debreceni Universitas SE-t. A nyíregyházi együttes nagy meglepetésre kikapott, elvesztet­te veretlenségét! A piros-kékek az őszi idényben utaznak a szin­tén egy-egy vereséggel rendelke­ző DUSE-hoz és a Borsodi Bá­nyászhoz, így aligha valószínű, hogy feljutnak az NB I-be. Ered­mények: Női mérkőzések: NYVSSC— Debreceni Universitas SE 3:1. Közepes színvonalú mérkőzést vívott a két csapat. A jobb ütő­erővel rendelkező hazaiak meg­érdemelten tartották itthon a két bajnoki pontot. Nyírbátori BSC— Bp. Harisnyagyár 3:2 (15:11. 7:15, 6:15, 15:4, 15:13). A fegyel­mezetten és jól játszó nyírbáto­ri lányok megérdemelten győz­ték le a volt NB I-es fővárosia­kat. Az ötödik játszmában a bu­dapestiek 8:4-re vezettek, de for­dulás után az NYBSC elhúzott 12:8-ra, s végül megérdemelten nyert. Férfimérkőzés: Debreceni Uni­versitas—NYVSSC 3:2. A nyír­egyháziak a találkozó első há­rom játszmájában 2:l-es vezetés­re tettek szert. A harmadik játszma óriási csatában 20:18-as hazai győzelemmel végződött. A negyedik és az ötödik játékrész­ben már csak a DUSE volt a pályán. Az MSZMP Szabolcs-Szatmár megyei Bizottsága és a megyei tanács lapja Főszerkesztő: Kopka János Szerkesztőség: Nyíregyháza, Zrínyi Ilona u. 3—5. 4401 Telefon: 11-277, 11-425, 11-525, 11-846 Telexszám: megyében 344, megyén kívül 73 344. Postacím: Nyíregyháza, Pf.: 4T, 4401 Kiadja a Szabolcs megyei Lapkiadó Vállalat Nyíregyháza, Zrínyi Ilona u. 3—5. 4401 Telefon hlrdetésügyben: 10-150. Igazgató, főkönyvelő: 10-003, Pf.: 25 Felelős kiadó: Mádl Lajos Terjeszti a Magyar Posta. Előfizethető a hlrlapkézbesítő postahivataloknál és kézbesítőknél Előfizetési díj egy hóra 30,— forint, negyedévre 90,— forint, egy évre 360,— forint Kéziratokat nem őrzttnk meg és nem adunk vissza NYÍRSÉGI NYOMDA Felelős vezető: Jáger Zoltán INDEXSZÁM: 25 059 HU ISSN 1133—»58 Döntetlen Tuzséron Nem sikerüli az NB Il-be jutás Csehszlovák sikerekkel 1. Öpályi 1 1------3-1 2 2. Tiszabercel 1 1------2-0 2 3. Nyírkárász 2------2 1-5 — 1. Tarpa 2 - 2 — 2-2 2 2. Terem 1 - 1 - 2-2 1 3. T.-matolcs 1 - 1 - 0-0 1 A hátralevő mérkőzés: Tisza­bercel—Öpályi. B-CSOPORT: Teremi Tsz SE— Tarpai Tsz SE 2:2. Nagy iramú, izgalmakban bővelkedő 90 percet hozott az összecsapás. Mindkét együttes gólratörően, lelkesen ját­szott. A látottak alapján a döntet­len eredmény igazságosnak mondható. A CSOPORT ALLASA: 1. Z. Dózsa—Kőszeg 1-2 2 2. Sárvári Vasas—Z. Volán 1-0 1 3. Veszpr. Volán—Pápai T. 2-0 1 4. Pápai Vasas—Komárom 6-2 l 5. Kiss J. SE—Táncsics SE 7:2 1 6. Pécsi BTC—Barcs 1-1 X 7. Sz. TAEV—Mohács-V. 2-4 2 8. Szondi SE—Nyergesújf. 3-1 1 9. EMG Sash.—L. Fonó 3-1 1 10. Köteles SE—K&FSE 0-3 2 11. Kecsk. TE—Szabó L. SE 1-2 2 12. Ny. SZAÉV—Mátészalka 2:0 1 13. Záhony—Nagyhalász 5:0 l y Kelet* mmmm +1 Debr. Volán—Kisvárda 2-3 2 A Sportfogadási és Lottó Igaz­gatóság tájékoztatója szerint a 26. heti totónyeremények a követke­zők: 13 találatos szelvény 763 darab, nyereményük egyenként 1584 forint. 13 plusz 1 találatos szelvény 58 571 db, nyereményük egyenként 27 631 forint. 12 talála­tos szelvény 10 420 darab, nyere­ményük 77 forint, 11 találatos szelvény 58 571 db, nyereményük 34 forint. A 10 találatos szelvényre eső nyereményhányad nem érte el a 10 forintot, ezért a részvételi sza­bályzat értelmében a 10 találatos nyeremények nem kerülnek kifi­zetésre. A 10 találatos nyerőosz­tály nyereményalapja a 11 talá­latos szelvények között került felosztásra. A felsorolt nyeremé­nyek tájékozató jellegűek, és a nyeremények a nyereményilleték levonása után értendők.