Kelet-Magyarország, 1973. május (33. évfolyam, 101-125. szám)

1973-05-13 / 110. szám

HW. ffldjos fl. KÉLÉT-MAGYARORS7A® ft. oTfla! Mai sportműsor i l Asztalitenisz: Megyei ser- i dűlő leány és fiú egyéni és ■ csapatbajnokság Nyíregyhá­zán, a Vécsey közi általános iskola tornatermében délelőtt 8 óra 30 perctőL Atlétika: Az 1973. évi or szágos egyetemi és főiskolai női és férfibajnokság máso­dik. befejező versenynapja a nyíregyházi stadionban dél­előtt 8 óra 30 perctől. Kézilabda NB II: Nyírbáto­ri Vasas—Nyíregyházi Sparta- cus-Petőfi SC, férfimérkőzés Nyírbátorban délelőtt 11 óra­kor Mátészalkai MEDOSZ— —SÜMSE, női mérkőzés Má­tészalkán délelőtt 10 óra 15 perckor. Röplabda NB II: Nyíregy­házi Spartacus-Petőfi SC— Bo. Pénzügyőr, férfimérkő­zés délelőtt 9 órakor a sta­dionban. Nyíregyházi Sparla- cus-Petőfi SC—Borsodi Vo­lán. női mérkőzés délelőtt 10 órakor a stadionban. Nyír­egyházi VSC—Bp. OSC, női mérkőzés az NYVSC-pályán délelőtt 10 órakor. Nyíregy­házi Mezőgazdasági Főiskola —Bp. OSC, férfimérkőzés a főiskolai pályán délelőtt 11 óra 30 perckor. Labdarúgás, NB II: Sátor­aljaújhelyi Spartacus—Nyír­egyházi Spartacus-Petőfi SC, Sátoraljaújhely, délután 16 órakor, vezeti: Nagy G. (Hon- ti. Ludányi). NB III: Mátészalkai ME­DOSZ—Szolnoki Olajbányász, délután 17 órakor, vezeti: Dull (Jármi, Demeter L.). Ti- szalöki MEDOSZ—Szabó SE 16 óra 30 perckor, vezeti: Széli (Szarvas. Rácz). Záho­nyi VSC—D. Építők, 16 óra 30 perckor, vezeti: Cs. Szabó (Karászi, Pétervári). Raka- mazi Spartacus—Hajdú Va­sas. 16 óra 30 perckor, vezeti: Szántó (Fehér. Tamás L.). Balmazújvárosi TSE—Nyírbá­tori Vasas, 16 óra 30 perckor, •' vezeti: Pálinkás (Birkner. Koroknai). Szolnoki Vegyi­művek—1Tuzséri MEDOSZ, 10 óra 30 perckor, vezeti: Németi. Törökszentmiklósi Vasas— Tiszavasvári Lombik, 16 óra 30 perckor, vezeti: Vincze S. Megyei I. osztály: (Vala­mennyi mérkőzés égyaránt 17 órakor kezdődik). Nyíregyházi , MEnosZ-Balkányi ME­DOSZ stadion, vezeti: Hajdú megvei jv. (Murzsa, Albert). Nyírmadai MEDOSZ—Nyír­bogdányi Lombik, vezeti': Bo­tlás (Giricz, Kozma). Nagy- ecsedi Tsz—Fehérgyarmati lVTEDOSZ. vezeti: Puskás: (Farkas. Tamási). Tyukodi Tsz—Nagykállói Virágzó Föld Tsz. vezeti: Kozsla (Nagy G.. Besik). NYVSC—Spartacus­Petőfi II;, VSC-nálva, vezeti: Vigh Mármezei, Kántor). Kis- várdai SÉ—Nagvhalászi Tex­tile' vezeti: Demeter Cs. (Vá- fi D Gáli J.). Nyírbátori Mc’"'09Z—Vásárosa am ényi Vörös Meteor, vezeti: Ambrus (Vári I., Gál Z.). Bajnoki labdarúgó-mérkőzések WiíiUípnisz REK-m^i Az asztalitenisz Bajnokcsa­patok Európa Kupájának dön­tőjében a statisztika és a Start °rága Szombathelyen játszotta az első mérkőzést. A magyarok biztosan nyertek és ígv előnnyel utaznak a ínáí'.’s 23-i prágai visszavágó­ra. A végeredmény: Statiszti­ka Start Prága 5 2. Ú. Dózsa—Komló 3:0 (1:0) Komló, te: Petri. 7000 néző, vezet­A 36. percben két szögle­tet ért el a Dózsa, s a má­sodiknál Bene kapura fejelt, A komlói kapuvidő ezt kite- nyerelte és a berobbanó Du­nai II. öt méterről vetődve fejelt a jobb sarokba, 1:0. A 70. percben Zámbó ívelt szabadrúgást balról, Erdősi és Dunai II. egyszerre ugrott fel a labdáért, s az újpesti játékos melléről a hálóba hullott, 2:0. A 84. percben végleg eldőlt a mérkőzés sorsa. Bene kiugrott a jobb- összekötő helyért. Erdősit is kicselezte és az alapvonal közeléből úgy lőtt a jobb felső sarokba, hogy a labda a lécről vágódott a hálóba, 3:0. MTK—Vasas 3:7 fhO) zőnség. A SZEOL ,a mérkőzés nagy részében fölényben ját­szott, de csatárai nem boldo­gultak a jói tömörülő ferenc- város( védelemmel. A Tarta­lékos pestiek támadósorából csak Branikovics jelentett ve­szélyt a szegedi kapura. ZTE-Csepel 3:0 (0:0) Zalaegerszeg, v.: Hámori. 15 000 néző, Szünet után a ZTE fokozato­san átvette a játék irányítá­sát. Tóth József kapufát lőtt, majd a G8. percben Bita meg­szerezte a vezetést, (1:0). A 72. percben Tóth átjátszotta Molnárt és lövése Fatért érint­ve jutott a hálóba. (2:0). A 80. percben Bita beadásából Szabó fejelte a labdát a há­lóba, (3:0). A ZTE jobb hely: 7000 néző, v.: Népstadion, Bana. A 13. percben vezetést szereztek a piros-kékek: Szabó a 16-os jobb oldalán kétszer is becsapta Raabot, magasan átívelt, s Gass, a „harmadik emeletről” fejelt nyolc méterről Mezei és az elalvó Brünyi mellett a bal alsó sarokba. (1:0). Szünet után változott a já­ték képe. Előbb, a 46. percben Kiss T. a Vasas-védők hi­bája után lőtt kapura, de Ta­más hárított. 3 perccel később azonban már tehetetlen volt az MTK-csatár 13 méterről leadott lövésével szemben, A labda akadálytalanul jutott a Vasas kapujába, (1:1). Az 54. percben Török cselezgetett a 16-osnál, Koritár szerelte, ki­cselezte Tamást is és a bal al­só sarokba lőtt, (2:1) az MTK javára. Két perccel később úiabb. gólt lőtt az MTK, Ti­zennyolc méterre a Vasas ka­pujától szabadrúgáshoz ju­tottak a kék-fehérek, s a le­gurított labdát Kunszt ballal óriási erővel bombázta a Va­sas kapujának jobb alsó sar­kába, (3:1). A 70. percben szé­pítettek a piros-kékek: Kom- játi 18 méteres bombája a rosszul vetődő Brünyi mel­lett jutott a bal sarokba. (3:2). ' A második 45 perc élveze­tes, izgalmas, a két klub hír­nevéhez méltó volt. Az MTK PéMnv nerc alatt a maga ja­vára fordította a találkozó ál­lását. SZEOL—FTC 0:0 Szeged, 18 000 néző, v.: Emsberger. Színvonalas, nagy iramú mérkőzésen óriási küzdel­met látott a nagy számú kö­Győr, 3000 Bircsák. néző, vezette: Szünet után nagy erővel támadott a hazai csapat. So­mogyi többször is eltalálta a kapufát, de a gólt csak az 52. percben tudta megsze­rezni az ETO, amikor Pó­Egyetemi és főiskolai bajnokság: 300 ffistíai vetélkedője Szombaton délután Nyír­egyházán megkezdődtek az egyetemi és főiskolai atlé­tikai bajnokság döntői. A versenyen 35 főiskola 300 versenyzője jelent meg. Az ünnepélyes megnyitón részt vett a Magyar Atlétikai Szö­vetség képviseletében dr. Szabó fyíiklós és Mintszenty János. Ä versenyzőket dr. Ördögit János, a Nyíregyhá­zi Városi Tanács elnökhe­lyettese üdvözölte és kívánt sportbeli sikereket. Ezután került sor a különböző ver­senyszámokra. Színvonalas verseny, jó eredmények jel­lemezték az atléták vetélke­dőjét. Eredmények: NŐK 100 m: 1. Szabó Jánosné (BEAC) 11,7 (idei lejobb eredmény!), 2. Nedúcsin Mi­ra (PEAC) 12,2, 3. Wieland Ilona (TF). 400 m: 1. Lázár Magdolna (DEAC) 57,7, 2. Wieland Ilo­na (TF) 58,4, 3. Mohácsi Éva ‘ (PEAC) 00,6. 1500 m: 1. Greksa Mária (SZEOL) 4:48,6, 2. Fessler Zsuzsanna (Nyh. Tanárkép­ző) 4:53.2, 3. László Irma (TF) 4:56,0. 100 m gát: 1. Wieland Ilo­na (TF) 14,6, 2. Köves Má­ria (PEAC) 16,2, 3. Várhalmi Ilona (DEAC) 17,1. Gerely: 1. Pálffi Katalin (TF) 49,18. 2. Vágási Aranka (TF) 48,38, 3. Lugos Ilona (TF) 46,56. Diszkosz: 1. Veress Éva (DEAC) 45,50. 2. Medve Má­ria (TF) 37,56, 3. Bálizs Pi­roska (PEAC) 36,06. Távolugrás: 1. Köves Má­ria (PEAC) 601, 2. Balatoni Anna (TF) 583, 3. Fazekas Katalin (Nyh. Tanárképző) 548. FÉRFIAK 100 m: 1. Gressa Lajos (Gödöllői EAC) 10,7, 2. Már­ton József (Nyh. Tanárkép­ző) 10,9, 3. Sebestyén János (TF) 11,1. 400 m: 1. Patty István (PEAC) 48,5, 2. Madarász János (TF) 49,7, 3. Batizi György (MAFC) 50,5. 110 m gát: 1. Bognár László (Hittud. Akadémia) 14,8, 2. Polacskó Sándor (TF) 15,9, 3. Lippai József (TF) 16,1. 1500 m: 1. Sári Elek (Gö­döllői EAC) 3:54,2, 2. Saárl Tibor (BEAC) 3:56,0, 3. He­gedűs Sándor (SZEOL) 3:56,8. 4x100 m: Gödöllői EAC 43,4, 2. Testnevelési Főisko­la 44,1, 3. Keszthelyi Agrár- tudományi Egyetem 44,5, 4. Nyíregyházi Tanárképző 44,7. 3000 m akadály: 1. Mester János (DASE) 9:15,6, 2. Bar­naki Ferenc (MAFC) 9:19,6, 3. Fábián János (Nyh. Ta­nárképző) 9:23,6. Magasugrás: 1. Kelemen Endre (TF) 212, 2. Dóczi Ferenc (Kandó Kálmán Fő­iskola) 208, 3. Lukács Imre (Nyh. Tanárképző) 200. Távolugrás: 1. Németh Gyula (PEAC) 748, 2. Kato­na Gábor (Gödöllői EAC) 742, 3. Kandúr Tibor (Kandó Kálmán Főiskola) 732. Súlylökés: 1. Várkonyi Gábbr (Kér. és Vend. Főisk.) 16,95, 2. Kosa László (Nyh. Tanárképző) 14.73, 3. Erdé­lyi József (Gödöllői EAC) 14,56. Rúdugrás: 1. Steinhacker Róbert (Pü. Számv. Főislc.) 5.00, 2. Veisz János (TF) 5.00, 3. Varga István (TF) 3,80. Gerely: 1. Merán István (BEAC) 65,92, 2. Szoboszlai Péter (Nyh. Mezőgazdasági Főiskola) 65,5S, 3. Szécsényi Imre (MAFC) 60,38. Az első nap után az össze­sített pontverseny állása: 1. Testnevelési Főiskola 101 pont, 2. Pécsi Tanárképző Főiskola 39 pont, 3. Nyír­egyházi Tanárképző Főiskola 36 pont. Bakonyi László czik bal oldali elfutása után a kaputól mintegy 13 mé­terre álló Varsányihoz ke­rült a labda és a jobbössze­kötő kapásból a hálóba lőtt, 1:0. Ismét csalódást keltett a győriek játéka a jóval gyengébb ellenféllel szem­ben is. A Diósgyőr csapatá­nak még csak ereje sem volt az esetleges gólszerzésre. Bp. Honvéd— Tatabánya 2 0 (0.0) Kispest, 3500 néző, v.: Cser- nefalvi. A 35. percben Morgós lövé­se kipattant a kapusról és Cse- petz csak másodszorra tudott tisztázni a berobbanó Kozma előL Az 54. percben gólt lőtt a Bp. Honvéd Kocsis bal oldali szöglete után Csepecz rosszul jött ki a kapuból és Pálnak már nem volt nehéz dolga, hogy a hálóba gurítson, (1:0).' A 74. percben Kocsis 20 in­ról laposan lőtt, s a labda a meglepett kapus mellett a hálóban kötött ki, (2:0). A Bp. Honvéd a szokásos­nál gyengébb teljesítményé­vel is biztosan győzött. Pécs —Egyetértés 1:0 (0:0) Soroltsár, Szkokán. 2000 néző, A 14. percben Galambos beadására nagy helyzetben későn rajtolt Siklósi. A 23. percben Farkas 17 méteres nagy erejű lövését tolta a léc fölé Varga. Egyre inkább csapkodó lett a játék, ritkán adódott egy-egy szép meg­oldás, gólhelyzet még rit­kábban. A 38. percben ‘Ko­máromi mintegy 25 méter­ről óriási lövést küldött ka­pura, Rapp azonban a he­lyén volt. 56. percben a hazaiak nagy támadókedve gólt eredménye­zett — a vendégek számára. A mezőny legjobb embere Zombori, a védő Józsát be­csapva szépen elment a jobb oldalon, beadásával Máté 16 méterről a vetődő Varga mellett lőtte a hálóba, (1:0). A 84. percben Józsa a 16-oson belül felvágta Jánosit, a 11-est Konrád a vetődő Var­gába rúgta. A Pécs minden csapatrészé­ben jobb volt, egységesebb benyomást keltett, megérde­melten vitte haza a 2 pontot. Megnyerheti, öné lehet az 50000 forintos főnyeremény VÁSÁROLJON lORITÉKOS SORSJEGYET. ) RA: 4 FORINT. .kát nyerhet, ha sorsjegyet vesz! Döntött a fegyelmi bizottság A megyei labdarúgó-szö­vetség fegyelmi bizottsága, legutóbbi ülésén foglalkozott a Koesordi Tsz—Nagyvarsá­nyi Tsz találkozón történtek­kel. A találkozón a játékve­zető négy nagyvarsányi lab­darúgót állított ki, majd nem sokkal a befejezés előtt — a ‘négy kiállított labdarúgó en­gedetlensége miatt — félbe­szakadt a mérkőzés, 3:2-es koesordi vezetésnéL A kiállított nagyvarsányi játékosok közül Jene Bélát nyolc. Szűcs Zoltánt és Se­bestyén Józsefet négy-négy. Végh Bélát pedig két soron következő bajnoki mérkőzé­sen való részvételtől tiltotta el. Közülük Végh Béla eltil­tásának végrehajtását hathó­napi próbaidőre felfüggesz­tették. A Nagyvarsányi Tsz SE egyébként megóvta a fenti mérkőzést. Óvását játékveze­tői műhibára alapozva kér­te, hogy a 3:2-es koesordi vezetésnél félbeszakadt ta­lálkozó eredményét semmi­sítse meg a fegyelmi bizott­ság. s a' találkozót semleges pályán tűzze ki újrajátszás­ra. Az óvási ügyet május 17-én délután, 17 óra 30 perckor tárgyalja majd a fegyelmi bizottság. Äz elmúlt vasárnap Nagy György, az Aranyosapáti Tsz ját ' >sa a játékvezető meg­sértéséért jutott a kiállítot­tak sorsára. A fegyelmi bi­zottság két soron következő bajnoki mérkőzésen való részvételtől tiltotta el- To­vábbá az április 30-án sorra került Nyírbogát—Csenger mérkőzés játékvezetőjénél: bejelentése alapján Vadon Sándort és Táczej Pétert, a nyírbogáti sportegyesület vezetőjét . és edzőjét május 17-i ülésére ismételten meg­idézte. mivel az elmúlt csü­törtöki fegyelmi tárgyalásról kimentették magukat. Tóth József A Nyíregyházi Járási Lab­darúgó Szövetség fegyelmi ■»izottsága is több óvási és '’egyelmi üggyel foglalkozott. A Timári Tsz megóvta a Ti- szanagyfalu ellen elveszített mérkőzését azon a címen, hogy a játékvezető nem to­rolta meg a tiszanagyfalui játékosok sportszerűtlensé­geit. A lefolytatott vizsgálat után a fegyelmi bizottság az óvást elutasította. A Leveleki Tsz ugyancsak megóvta a Besenyődön le­játszott. 2:2-es döntetlennel végződött mérkőzése vég­eredményét azzal az indok­kal, hogy Király József jo­gosulatlanul szerepelt a be- senvődi csapatban. Ez be is igazolódott, de az említett labdarúgó már több, mint nyolc i mérkőzésen szerepelt jogtalanul Besenyőd csapa­tában — egyébként Levelek­re van leigazolva — anélkül, hogy bármely csapat óvott volna. A szabályok értelmé­ben az óvást elutasították, viszont Király József labda­rúgót hat hónapra eltiltották a játéktól és igazolását be­vonták. A Tiszadobi Tsz—Apagyi Tsz mérkőzés elmaradt, mert az apagyiak nem jelentek meg. Az apagyi sportegyesü­let képviselői elmondták, hogy gépjármű hiánya miatt nem tudtak elutazni a mér­kőzésre. Viszont közölték, hogy 'semleges pályán haj­landók lejátszani a találko­zót, de a tiszadobiak felme­rült költségeit nem tudják megtéríteni. A fegyelmi bi­zottság az elmaradt találko­zó két pontját 0:0 gólarány- nyal a Tiszadobi Tsz javára igazolta. Egyben az apagyi sportegyesület a következő bajnokság során elveszíti pá­lyaválasztói jogát Tiszadób- hal szemben, akinek egyben köteles a felmerült íköltsége- két is megtéríteni. Apagyon a Nyírpazony el­leni mérkőzés 81. percében — 1:1-es mérkőzésállásnál — egy megítélt 11-es miatt a Nyírpazonyi Tsz csapata le­vonult a pályáról. A talál­kozó két pontját 0:0 gól­aránnyal az Apagyi Tsz ja­vára írták, s egyben a csapat levonulását elrendelő Sza­kács Gyula nyírpazonyi sportvezetőt fél évre eltiltot­ták tisztsége viselésétől. El­tiltásának végrehajtását azonban egy évre felfüggesz­tették. Bihwí Pál Sporthírek Hétfőn érkezik Budapestre a szovjet Davis Kupa csapa­ta. Tagjai: Andrejev kapi­tány, Kree edző, Metreveli, Kakulija, Lihacsev és Tarpi- sev játékosok. Tarpisev a fiatal korosztályba tartozik, tartalék. Ogyessza: A Szovjetunió párbajtőrbajnokságát meg­lepetésre az alma-ata-i Igor Valetov nyerte. Első ízben nyerte el a bajnoki aranyér­met. A második helyen G. Zazsickij, a harmadikon Kriss végzett. Az előcsntáro- zások során olyan nagy ne­vek estek ki, mint Parama- nov és Modzalevszkij. Bratiszlava: A Duna Kupa ifjúsági labdarúgótorna má­sodik fordulójában az U. Dó­zsa fiataljai újabb döntetlent értek el, ezúttal- a Raöid (Prievoz) csapatával mérkőz­tek 1:1 (1 :l)-re. Havanna: Nem várt él­ményben volt részük a né­zőknek a venezuelai Puerto la Cruzban rendezett ököl­vívó-viadalon. Amikor ugyan­is az egyik ökölvívó a szo- rítóba lépett és levette kö­penyét, kiderült a „meztelen igazság”: elfelejtette felven­ni sportnadrágját, s ott állt a ring, közepén Ádám-kosz- tümben. Hamar felocsúdott azonban, kirohant, s néhány perc múlva már szabályos öltözékben tért vissza, majd ellenfelét 20 másodperc alatt kiütötte. A nézők , mindkét teljesítményét hatalmas taps­sal jutalmazták. Leziongton (Kentucky ál­lam): A Szovjetunió kosár» labda-válogatottja az ameri­kai amatőr atlétikai szövet­ség kosárlabda bajnokcsapa­ta, a „Marathion Oil” ellen aratott 109:87 (51:40) győzel­mével befejezte amerikai vendégszereplését. Táblázatok Mátészalkai járás: Ura—Öpály 3:2 (!), Jármi—Nagydobos 8:C Szamosszeg—Nyírparasznya z:í Fábiánháza—Csengeni j falu 2:1 Tiborszállás—Mérk 1 :l, Nyír meggyes—Or 4:0, Nyircsaholy- Rohod 0:2. 1. Mérk 20 16 2 2 57-27 31 2. Öpályi 20 16 — 4 86-24 32 3. Vaja 20 14 3 3 53-21 31 4. Jármi 19 13 2 4 43-18 28 5. Tiborszállás 19 12 3 4 56-26 27 6. Reliod 20 9 3 ff 36-50 21 7. Fábiánháza 19 7 5 7 36-37 19 S. Nyírmeggyes 19 8 , 3 8 39-42 19 9. Ura 20 8 9 34-41 19 10. Szamosszeg 19 6 4 9 44-49 IC 11. Nagydobos ád 7 1 12 34-41 15 12. Nyparasznya 20 5 1 14 16-5G 11 4 13 23-56 8 13. Nyírcsaholy 19 2 14. ör 20 2 2 16 19-93 8 15. Cs.-újfalu 6 — 2 4 2-15 2 Kántorjánosi visszalépett Tölgyes! yoltítm Várárosnaményj jlírás: Olcsv®» apáti—Tarpa 3:2. Barabás—Vá­mosatya 4:4, Beregi Vasas— Pusztadobos 0:0, TlSzr.szalka—Tl- szaadony 3:5, T:1 -Gulác* 5:1, Vitka—Beregdaróc 1:1, Ger- gelyiugornya—Tiszakereqseny 6 :i; Olcsva—Lóny a 9:2. Tarpa - - Mcs- va 2:5, Nágyvarsány II--'"! rge- lyiugomya 2:2, Tiszák'" v- :iy— -Vitka 0:0, Beregdaróc- kos 0:2, Tiszaszalka—Gulács C :5, Ti- szaadony—Beregi Vasas l :4, Pusztadobos—FAirabás 0:3. Vá­mosatya— Olcsvaapáti 2:2. l. Olcsva 24 20 1 81-33 O 2. Beregi Vasas 24 19 :> 2 6*-19 41 3. Pusztadobos 24 15 6 3 48-19 39 4. Vitka 24 14 5 5 52-24 3Í S. Tiszaadony 24 12 7 5 51-46 31 6. Barabás 24 12 5 7 41-31 29 7. Tákos 21 12 4 8 50-43 28 8. Beregdaróc 24 11 4 9 42-3? 26 9. Tarpa 24 11 1 12 47-45 23 ÍÓ. Nvarsány II. 24 10 2 12 18-41 22 íl. G.-ugornya 24 6 7 11 33-44 19 12. T.-kerecseny 24 9 1 14 25-36 19 13. Vámosatya 24 7 4 13 25-62 18 14. Lőnya 24 8 — 16 28-44 16 15. Olcsvaapáti 24 6 3 15 31-46 15 Í6. Tiszaszalka 24 5 3 16 28-39 13 17. Jánd 24 6 1 17 26-61 13 18. Gulács 24 3 1 20 23-54 7 Lakatos Sándor Kispályás labdarúgó-bajnok­ság, dohánygyári csoport: Geo­dézia—Állami Biztosító 3:2, Va­sas ifi—Dohánygyár 5:3, Utas­ellátó—Uí Erő 2:0, Énftők—.Tokai ifi 2:1, ÁFTH—KEM£V 3:3, Tej­ipar—-VAGÉP 3:1, HAFE—Gumi­gyár 3:1. A bajnokság állása a lejátszott három forduló után: 1. HAFE 3 3 — ___ 17- 2 6 2. Tejipar 3 2 1 — 6- 3 5 3. Utasellátó 2 2 — — 4- 1 4 4. Vasas ifi 1 2 — 1 8- G 4 5. Dohánya* 1 1 1 10- 8 3 6. AFTH i 1 1 — 5- 4 3 7. VAGÉP 1 1 1 6- C 3 8. Építők 3 1 1 1 5- 5 3 9. Uj Erő 1 — 1 2- 3 2 10. KÉMÉV 1 — 2 1 5- 7 2 11. Geodézi. 1 — 2 4-13 2 12. Gumigyr 1 1 2- 4 1 13. Jókai ifi 3- 6 — 14. Ali. Bizto >-13 — ózswi