Kelet-Magyarország, 1971. augusztus (31. évfolyam, 180-204. szám)

1971-08-23 / 197. szám

t ftte «fraf-räTJPiRJHBW Wft. SlpSäffls ff: *. Táblázatok NB 1 Teljes forduló a labdarúgó-bajnokságban A labdarúgó NB I-ben a harmadik forduló után a biztos győzelmet aratott Ferencváros került a bajnoki táblá­zat élére, de ez csalóka, hiszen az U. Dózsa Csepel elleni mérkőzését augusztus 25-én játszók le. A forduló igazi meg­lepetését a DVTK szolgáltatta azzal, hogy Győrött győzte le a Rába ETO együttesét. Az NB I. B-s mezőnyben már csak a Szegedi EOL az egyetlen olyan csapat, melyik még nem veszített pontot Ugyanakkor szintén egy olyan csapat található, a Szolnoki MTE, amelyik még nem tudott pontot szerezni. Az NB II. Északi csoportjában Rakamaz bravúros győ­zelmet aratott a jó képességű Esztergomi Vasas ellen, míg a Nyíregyházi Spartacus hazai pályán kénytelen volt az egyik ponttal megelégedni a Salgótarjáni Kohász együtte­sével szemben. NB III-as labdarúgócsapataink közül egyedül a Máté­szalkai MEDOSZ szerepelt maradéktalanul jól. Tuzsáron mindkét pontot megszerezte, s így a bajnoki táblázat második helyén áll. Ugyancsak jól helytállt a Nyírbátori Dózsa is, idegenben szerezte meg az egyik pontot. A Tuzséri ME­DOSZ mellett viszont szintén hazai pályán veszített a Tisza­vasvári Lombik, míg a Záhonyi VSC Hajdúszoboszlón szen­vedett vereséget. A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság eddigi nagy meglepetése a Tyukodi Tsz. A legutóbbi fordulóban idegen­ben győzte le a Fehérgyarmati MEDOSZ-t, s így a bajnoki táblázat első helyén áll pontvesztés nélkül. Érdekesség a me­gyei I. osztályban, a második forduló után a mezőny vala­mennyi résztvevője rendelkezik bajnoki ponttal. Tyúkod ide­genbeli győzelme mellett meglepetésnek a Baktalórántházi MEDOSZ Nyírbátorban aratott fölényes győzelme számít. A vendégcsapatok sikere az NB l-ben ÉSZAKI CSOPORT 206 ezret fizet a telilalálatos totó t Egyetértés—Vasas 0:3 2 2. Salgótarján—Tatabánya 3:2 1 3. Eger—Komló 1:1 X 4. Várpalota—Ganz-MÁVAG 1:0 1 5. Dorog—Özd 1:1 X 6. Pénzügyőr—Zalaeg. TE 2:2 X 7. FÖSPED—Kecskemét 0:2 2 8. Bp. Spart.—Debr. VSC 2:2 X 9. Almást.—Szekszárd 0:3 2 10 KOMÉP—Pécsi Ércb. 1:0 1 11 Lenin vájr os—izzó 1:1 X 12. Ikarus—BVSC 2:4 2 13. Debr EAC—Budafok 3:3 X 14. Postás—Szegedi Dózsa 0:3 2 A 34. heti (ütónyeremények az illeték levonása után a követ­kezők : 13 találatos szelvény 2 darab, nyereményük egyenként 206 658 forint. 13 plusz 1 találatos szel­vény nem volt, 12 találatos 56 darab, 4921 forinttal. 11 találatos 667 darab. 413 forintos nyere­ménnyel, 10 találatos 4812 da­rab, nyereményük 86 forint. A 3s. hétre átvitt iutalomösz- izeg 300 ezer forint. Pécsi Dózsa—Bp. Honvéd 0:0. Pécs, 7000 néző, vezette: Wottava. Helyenként ke­mény, nagy küzdelmet vívott a két csapat, az eredmény igazságos. Vasas—VM Egyetértés 3:0 (1:0). Soroltsár,. 10 000 néző, vezette: Zsolt. Góllövő: Tö­rök, Müller, Molnár. Végig lelkesebben és határozottab­ban játszott a Vasas, s meg­érdemelten nyert. Salgótarján—Tatabánya 3:2 (1:1). Salgótarján, 8000 néző, vezette: Szkokén. Góllövő: Básti (2, mindkettőt 11-es- ből), Kovács, illetve Tóth K, Takács. Nagy küzdelem után megérdemelt hazai győzelem született. DVTK—Rába ETO 3:2 (2:0). Győr, 4000 néző, vezet­Az NB I B FÖSPED Szállítók—Kecs­keméti Dózsa 0:2, Dorogi Bá. nyász—Ózdi Kohász 1 :l. Sze­gedi EOL—Volán SC 3:2, Za­laegerszegi TE—Pénzügyőr 2:2, Dunaújvárosi Kohász— Pécsi Bányász 1:1, Bp. Spar­Rakamaz, 2000 néző, ve­zette: Mohácsi. Rakatnaz: Szilvási — Míg- róczi, Erdős, Kulcsár (Mül­ler), Guth, Borbély, Halász (Csécsi), Virányi, Kádas, Tóth, Szojka. Edző: Vaszil Zoltán. Esztergom: Fodor — Gö- bölös, Laczkó, Takács (Fied­ler), Peszegi, Szende, Markó, Balogh (György), Engel­brecht, Czibik. Virágh. Edző: Buzánszki Jenő. A hazai szurkolók lelkes buzdítása közben kezdődött el a nagy érdeklődéssel várt találkozó. A mérkőzés első perceiben kiderült, hogy a rakamaziak egyáltalán nem tisztelik nagynevű ellenfelei­ket, s kellemetlen kilencven percet okoznak majd a kissé kényelmeskedve, talán túlzott önbizalommal adogató ven­dégeknek. A rakamazi együttes rend­kívül jó felfogásban játszott., játékosai nem ismertek elve­szett labdát, s a középpályá­Nyíregyháza, 1200 néző, vezette: Bállá Gy. Spartacus: Pilcsuk — Bo- hus, Galambos, Neumann, Sorbán. Zsíros, Tornai, Tóth, te: Hévízi. Góllövő: Vass 2, Udvarev, illetve: Korsós 2. Végig izgalmas, változatos találkozón a kapu előtt hatá­rozottabb volt a vendégcsa­pat, s értékes két pontot szerzett. Komlói Bányász—Egri Dó­zsa 1:1 (1:0). Eger, 7000 né­ző, vezette: Csernefalvi. Gól­lövő: Juhász, illetve: Bánku- ti. A komlóiak nyújtottak meggyőzőbb teljesítményt, s a hazaiak csak szerencsés körülmények között tudtak egyenlíteni. Szombathelyi Haladás— MTK 3:0 (1:0). Szombathely, 4000 néző, jv: Tapolczay. A kultúráltabb labdarúgást ját­szó hazaiak helyzeteik jobb kihasználásával nyertek. G.: Farkas (2), Halmosi. eredményei tacus—Debreceni VSC 2:2, Oroszlányi Bányász—Szolno­ki MTE 4:2, Várpalotai Bá­nyász—Ganz-MÁVAG 1:0, Békéscsabai Előre—Győri MÁV DAC 3:0. sok is igen jól támogattak a csatársort. így a Spartacus végigtámadta az első negy­venöt percet, s fölénye gó­lokban is kifejezésre jutott. Szünet után is a Rakamazi Spartacus irányította a játé­kot, s ebben a játékrészben gyakorlatilag már eleve nem volt vitás a hazai csapat győ­zelme. A mérkőzés végeredménye kellemes meglepetésnek szá­mít, hiszen az újonc Raka­mazi Spartacus nagyszerűen mutatkozott be első hazai NB Il-es találkozóján. Az Esztergomi Vasas ilyen biz­tos legyőzése ugyanis min­denképpen komoly sikernek számít. A győzelem értékét csak növeli, hogy mindvégig sportszerű játék folyt a pá­lyán. A Rakamazi Spartacus valamennyi játékosa dicsére­tet érdemel a szép sikerért, de Szilvási, Erdős és Kádas teljesítménye még így is ki­tűnt A mérkőzés gólszerzői: Ká­das 2, Tóth (11-esből), Csécsi, Szojka, illetve: Markó és Laczkó. (Csáki), Eszenyi, Kegye, Ku- bik (Sárosi). Edző: Kova- csics Gyula. Salgótarján: fcibus — Táj ti, Gáspár, Knranek Rakamazi Spartacus— Esztergomi Vasas 5:2 (3:í) Nyíregyházi Spartacus— Salgótarjáni KSE 0:0 I, Csala, Pünkösdi, Bábel, Rozgondi, Bartha. Szebe- rényi, Antal. Edző: Szojka P'erenc. Az első percekben a ven­dégek kaptak jobban lábra, de hamarosan felülkereke­dett a nyíregyházi együttes, s nagy mezőfölényben ját­szott. A 15. perctől kezdve több helyzet maradt ki­használatlanul a vendégek kapuja előtt. Egy ízben már gólt kiáltott a közönség. Kegye mintegy harminc mé­terről végzett szabadrúgást, s nagy lövése nyomán a labda a felső lécen csat­tant. Később Eszenyi, majd Tóth lőtt biztató helyzetből kapu mellé. Szünet után nagy lendület­tel kezdett a nyíregyházi csapat, s végigtámadta az egész játékrészt. S egész sor helyzetet hagyott ki ismét. Az 59. percben Kegye csa­vart szögletrúgása tartott érintés nélkül a hálóba, de a kapus az utolsó pillanat­ban kitornázta. A csatár­sor minden tagja hagyott ki ezekben a percekben nagy helyzetet, s a 70. percben, amikor a vendégek védel­me már verve volt, ismét a felső kapufa mentett. Vé­gül a 89. percben majdnem mindkét pontot megszerez­ték a vendégek: Antal az üresen maradt nyíregyházi kapuba nem tudta bejuttat­ni a labdát három méterről. Végül szögletre mentettek előle. A találkozó a nyíregyháziak részéről a kihagyott helyze­tek mérkőzése volt. A talál­kozó végig rendkívül vál­tozatos, izgalmas volt. A hazaiak végig nagy iramot diktáltak. lendületesen tá­madtak, csak éppen gólt nem tudtak lőni. A Spartacusból Sorbán, Zsíros, Csáki és Eszenyi játéka tetszett. A vendégek fegyelmezett já­tékuknak köszönhetik az egyik pontot. Bállá Gyula kifogástalanul vezette a mérkőzést. További NB Il-es ered­mények: Kazincbarcika— Vác 0:0, Leninváros—Vasas Izzó 1:1, Nagybátony—Sá­toraljaújhely 4:0 (!), BVSC —Vasas Ikarus 4:2, Kossuth KESE—Kisterenye 1:1, Mis­kolci VSC—Gyöngyösi Spar­tacus 2:1, Keleti csoport: Középítők— Gyula 6:1, KISTEXT—Lehel SC 1:0, Vasas Láng—Kis­kunhalas 2:0, MGM Debre-. cen—Szarvas 2:1, DEAC— Budafok 3:3. Bp. Postás— Szegedi Dózsa 0:3, BKV Előre—Cegléd 1:0, Szolno­ki MÁV—Szegedi VSE 0:1. Nyugati csoport: Bauxit­bányász—Ajka 2:2, Zala­egerszegi Dózsa—Pécsi VSK 0:5, Olajbányász—Táncsics SE 3:0, Pápa—Győri Dózsa 4:1, Fűzfő—Savaria 2:1, Ta­tabányai KOMÉP—Pécsi Ércbányász 1:0, Almásfüzi­tő—Szekszárdi Dózsa 0:3, Bakony Vegyész—Székes- fehérvári MÁV 1:1. MÁTÉSZALKAI ME­DOSZ—TUZSÉRI MEDOSZ 1:0 (1:0). Tuzsér. 300 néző, vezette: Szabó. Tisza vasvári: Kórik — Lipták, Tarr, Kovács, Gom­bás, Szurkos, Pólyák (Bun­da), Bíró (Árvái), Salamon, Fazekas, Gazdag. Az első játékrészben a tiszavasvári csapat irányí­totta a játékot, de a ruti­nosan védekező vendégek­kel szemben csak egy nagy gólhelyzet adódott. viszont az is kimaradt. Szünet után a vendégek Vajda révén vá­ratlanul gólt értek el, s ez megzavarta a hazai együt­tes védelmét, olyannyira, hogy Tar egy böszörményi támadás végén öngólt vé­tett. A vendégek végig ma­gabiztosabbak voltak. HAJDŰSZOBOSZLÖ— ZÁHONYI VSC 3:2 (2:1). Hajdúszoboszló, 600 néző, vezette: Bakó. Záhony: Prámer — Jász­fai, Rózsa, Uhr, Csépke II, Dallos, Balázs, Ráti (Ko­vács), Erdei II. Erdei I, Me­ző (Áros). Jól kezdett a záhonyi csa­pat, s Balázs révén már a 6. percben vezetéshez jutott, viszont a 17. percben Halas révén kapu előtti kavarodás­ból egyenlítettek a hazaiak, majd a 27. percben Piczií góljával vezetést szereztek. Szünet után erősen vissza­esett a záhonyi csapat, a hazaiak nagy fölénybe ke­rültek, s a 85. percben Me­zei révén növelték előnyü­ket. A 88. percben Erdei II. futott el, a 16-oson belül felvágták, s Dallos értéke­sítette a 11-est. A záhonyi csapat a második 45 percben igen^ gyengén játszott, a hazaiak megérdemelten nyertek. További NB III-as ered­mények: Szolnoki Vegyi­művek—Nyírbátori Dózsa 1:1, Püspökladányi MÁV— Szolnoki Olajbányász 0:1, Tisza Cipő—Szabó SE 0:1, D. Elektromos—Törökszent- miklós 1:0, Hajdú Vasas— Balmazújváros 1:0. TYUKODI TSZ—FEHÉR- GYARMATI MEDOSZ 4:3 (1:1). Fehérgyarmat, 1500 néző, vezette: Ajler. Tyúkod: Begy es — Tor- dai, Kiss, Bereczki, Bütös, Pinczés, Németh, Varga Gy. (Papp), Pataki, Mitró, Var­Vasárnap délután a Kop­penhága melletti Bagsvaerd- tavon bonyolították le az 56. férfi evezős Európa-baj- nokság döntőjét. Eredmé­nyek : Kormányos négyes, Euró­pa-bajnok: NSZK 6:12.82 perc, 2. NDK 6:14,95 perc, 3. Szovjetunió 6:14.98 perc. Kormányos nélküli kettes, Európa-bajnok: NDK (Klatt, Gorny) 6:43.40 p. 2. Csehszlo­vákia 6:48.57 p, 3. Lengyelor­szág 6:51.46 p. Egyes Európa-bajnok: De- middi (Argentina) 6:57.99 p, 2. Draeger (NDK) 7:01.41 p, 3. Watkinson (Uj-Zéland) 7:02.34 p. ga K. (A fehérgyarmati; ösni szeállítást és góllövőket nem kaptuk meg!) Kiegyenlített, jó iramúi el­ső félidő után nagy fölény­be került a tyukodi csapat, s a 65. percben már 4!:í-re húzott el. A 68. percben Varga Gy. (Tyúkod) rosszul esett és karját törte. A ven­dégek megérdemelten nyer­tek. NAGYKxÁLUM VIRÁG­ZÓ FÖLD TSZ—KISV7ÁR- DAI VASAS 2:0 (1:0). Nagykálló, 400 néző ve­zette ; Amrus. Nagykálló: Tisza— Lacz­kó. Dorcsák. Tóth I.. Kri- zsai, Antal, Zelenák, Kokas (Pecséri), Térjék!, Balogír, Mező (Toth II). Kisvár da: Vincze — Be-* lányi, Kovács I, Regőczi, Bodnár, Gólyán, Tamás, Tótik (Széles), Csépke, Ko­vács II, Zámbori (Lengyel), Végig sportszerű küzde­lem folyt a pályán kitűnő játékvezetés mellett. A 17. percben Tóth Z. fiejelt a hálóba, majd az 58. percben Balogh szabadrúgásból ál­lította be a végeredményt; A kállói egytSLtes végig jobb volt elleni éténél. NYÍREGYHÁZI KINI­ZSI —BALK AN YI MEDOSZ 0:0. Nyíregyháza, 150 nézó, ve-« zette: Egeresi. , Kinizsi: Borók — Tóth.j Popovics I, Kovács, Bnlogii (Goffa), Hajdú, Barkaszi (Popovics II), Szokol, Gyu- reskó, Igaz, Kocsik. Balkány: Viski — Cscm-i tos,- Pásztor. Parragh I» Madár, Kovács, Széfplaki^ Adorján, Plander, Tóth, Parragh II. (Salánki). A Kinizsi közelebb állt a győ­zelemhez, de csatárai a leg­biztosabb helyzeteket is ki-* használatlanul hagyták. További, megyei I. osz­tályú eredmények: Nyír­bogdányi Lombik—Nyír­egyházi Dózsa 0:1, Nyír­egyházi VSC—Nyíregyházi Építők 0:0. Nyírbátori ME­DOSZ—Baktalórántházi ME­DOSZ 1:5, Nagyecsedi Tsz —Nagyhalászi Textiles 1:1, Nyírmadai MEDOSZ—Ti«* szalöki MEDOSZ 0:0. Kormányos kettes, Európa- bajnok: NDK (Gunkel, Luc­ke) 6:56.94 p, 2. Csehszlovákia 6:58.43 p, 3. Szovjetunió 6:59.59 p. Kormányos nélküli négyeit Európa-bajnok: NDK 6:00.72 p, 2. Norvégia 6:03.59 p, 3» •NSZK 6:06.02 p. Kétpárevezős Európa-baj­nok: NDK 6:15.27 p, 2. Nor­végia 6:15.65 p. 3. Szovjetunió 6:25.20 p. Nyolcas Európa-bajnokj Uj-Zéland 5:33.92 p, 2. NDK 5:34.32 p. 3. Szovjetunió 5:42.46 p, 4. Magyarország 5:42.46 p. Férfi evezés EB Koppenhágában Tuzsér: Révész S. — Ré­vész Z, Zilahi, Varga. Köb­lös, Jármi, Tóth, Malik, Gyüre, Maczkó, Kovács. (A szálkái összeállítást nem kaptuk meg!) Az első 20 percben nagy fölényben játszott a hazai tuzséri együttes, de a 25. percben a szalkaiak az elő­retörő közép játékos, Ja­kab révén gólt értek el. A gól után is tuzséri fölény jellemezte a játékot, de a hazaiak kihagyták helyzetei­ket. Szünet után kemény játék folyt a pályán, s a hazaiak meddő csatárjáté­ka nem hozott ered­ményt. Maczkó még a 90. percben is ordító hely­zetet hagyott ki. A döntet­len igazságosabb eredmény lett volna. HAJDÚBÖSZÖRMÉNY— TISZAVASVÁRI LOMBIK 2:0 (0:0). Tiszavasvári, 600 néző, ve­zette; Bokor, Mindenekelőtt a ré­szünkre legérdekesebb if­júsági leány csapatdöntőről szeretnénk beszámolni. Ez a találkozó az idei serdülő és ifjúsági asztalitenisz EB eddigi legnagyobb küzdel­mét hozta. CSEHSZLOVÁKIA— MAGYARORSZÁG 3:1 Európa-bajnok: Csehszlo­vákia, 2. Magyarország, 3. Jugoszlávia, 4. Luxemburg, 5. NSZK, 6. Hollandia. Serdülő fiúcsapatban Eu­rópa-bajnok: Szovjetunió, 2. NSZK, 3. Románia, 4. Svédország, 5. Anglia, 6. Dánia. Serdülő leánycsapatban Európa-bajnok: Szovjet­unió, 2. Románia, 3. NSZK, 4. Anglia, 5. Ausztria, 6. Magyarország. Ifjúsági fiúcsapatban Eu­rópa-bajnok: Szovjetunió, 2. Svédország, 3. Anglia, 4, NSZK, 5. Csehszlovákia, 6. Magyarország. Asztalitenisz ifi EB I. FTC 3 2 I _ 9-« 5 2. SBTC 3 2 1 — 6-4 5 3- U. Dózsa 2 2 — — 8-1 4 4. Vasas 3 2 — 1 6-1 4 5. Haladás 3 2 — 1 5-2 4 6. DVTK 3 2 — 1 6-5 4 2. Tatabánya 3 1 1 1 5-5 3 8. Egyetértés 3 1 1 1 2-3 3 9. Komló 3 1 1 1 4-8 3 a.0. Csepel 2 — 2 — 2-2 9 J2. Honvéd 3 —i 2 1 2-3 2 R. ETO 3 — 2 1 4-5 2 13. Eger 3 — 2 1 3-5 2 14. Videoton 3 1 2 4-8 2 15. Pécs 3 — 1 2 0-4 1 1«. MTK 7 — — 3 0-6 —• NB I B *. SZEOL 3 3 _ 10-3 6 2. Kecskemét 3 2 1 — 9-3 5 3. Dorog 3 2 1 — 6-2 5 4. Dunaú.jváros 3 2 1 — 4-1 5 5. Várpalota 3 2 — 1 3-2 4 6. ZTE 3 1 1 1 9-5 3 7. Debrecen 3 1 1 1 5-4 3 8. Békéscsaba 3 1 1 1 5-5 3 Oroszlány 3 1 1 1 7-7 3 Pénzügyőr 3 — 3 ~ 3-3 3 fi. MÁV DAC 3 1 1 1 5-6 3 12. Bp. Spart. 3 1 1 1 6-9 3 13. Volán 3 1 — 2 4-5 2 14. FÖSPED 3 1 — 2 6-9 2 15. Ózd 3 2 1 4-8 2 16. Ganz-MAVAG 3 — 1 2 1-4 1 17. Pécsi B. 3 — 1 2 2-6 1 Szolnok 3 — — 3 2-9 — NB n, KELETI CSOPORT í. Szegedi D. 2 2 — — 5-1 4 2. Középül. o í 1 — 7-2 3 3. Budafok 2 1 1 —­7-4 3 4. láng 2 1 1 —­3-1 3 fi. MGM 9 1 1 — 3-2 3 Szeg. VSE 9 1 1 — 2-1 3 f. Cegléd 2 1 — 1 4-2 2 8. Kiskunhalas 2 1 — 1 3-2 2 1 9. Szarvas 2 1 — 1 3-3 2 10. Előre n 1 — 1 1-3 2 KISTEXT 2 1 — 1 2-4 2 12. DEAC 2 — 1 1 4-5 1 Lehel 2 — 1 1 1-2 1 14. Gyula 2 — 1 1 2-7 1 15. Szóin. MÁV 2 — — 2 1-3 — 16. Postás 2 — — 2 1-7 — 1. BVSC 2 2 — — 6-2 4 2. Nagybátony 2 1 1 — 5-1 3 3. Nyíregyháza 9 1 1 — 3-0 3 4. Leninváros 2 1 1 — 3-1 3 S. Kazincb. 2 1 1 — 2-1 3 KKF5E 2 1 1 — 2-1 3 MVSC 2 1 1 — 2-1 3 8. Rakamaz 2 1 — 1 5-4 2 9. Izzó 2 — 2 — 2-2 2 Vác 2 — 2 — 1-1 2 11. SKSE 2 — 1 1 0-1 1 12. Ikarus 2 — 1 1 3-5 1 Kisterenye 2 — l 1 1-3 1 14. S.-iijbcly 2 — 1 1 0-4 1 15. Esztergom 2 — — 2 3-7 — Gyöngyös 2 — — 2 1-5 — NYUGATI CSOPORT 1. PVSK 2 2 — — 8-0 4 2. Pápa 9 1 1 — 5-2 3 Szekszárd 2 1 1 — 4-1 3 4. Ajka 2 1 1 — 4-3 3 Bakony V. 2 1 1 — 2-1 3 KOMÉP 2 1 1 — 1-0 3 7. N.-kanizsa 9 1 — 1 3-1 2 8. Savaria 9 1 — 1 4-3 2 9. Táncsics 2 1 — 1 3-3 2 Fűzfő 2 1 — 1 3-3 2 11. Pécsi Ércb» 2 — 3 1 1-2 1 12. Győri D. 2 — 1 1 1-4 1 Bauxitb. 2 — 1 1 2-5 1 Szí. MÁV 2 — 1 1 1-4 1 15. Z. Dózsa 2 — 1 1 1-6 1 16. Almásf. 2 — — 2 1-6 — NB UI 1. H.-böszörmény 2 2 — _ 8-0 4 2. Mátészalka •> 2 — —* 7-1 4 3. Sz. Olajb. 2 2 — — 4-1 4 4. Szabó SE ;> 2 — — 4-2 4 5. Nyírbá or 2 1 1 — 2-1 3 6. Záhony 2 1 — 1 5-3 9 Balm az új v. 2 1 — 1 3-1 2 8. T.-szentmiklós 2 1 — 1 1-1 2 Hajdú Vasas 2 1 — 1 1-1 2 10. D. TITÄSZ 9 1 — 1 2-3 2 11. H.-szoboszló 2 1 — 1 4-8 2 12. Sz. Vegyim. 2 — 1 1 1-4 1 13. P. MÁV 2 — — 2 0-2 — 14. Tiszavasvári 9 — — 2 2-5 — 15. Tisza Cipő 9 — — 2 0-4 — 16. Tuzsér 2 __ _ 2 0-7 — MEGYEI I. OSZTÁLY 1. Tyúkod 2 2 _ _ 12-3 4 2. B.-lórántháza 9 1 t — 6-2 3 3. Nagykálló 9 1 1 — 4-2 3 4. Nv. Építők 9 1 1 — 2-1 3 Tiszalök 2 1 1 — 2-1 3 6. Ny. Dózsa 9 1 1 2-2 2 Nagyhalász 2 — 2 — 3-3 2 NYVSC 9 — 2 — 0-0 2 Balkány 9 — 2 — 1-1 2 Nyír ma da 2 — 2 — 1-1 2 11. Nyirbogdány 2 — 1 1 1-2 1 F.-gyarmat 2 — 1 1 4-5 1 Nagyecsed 2 — 1 1 2-3 1 14. Kisvárda 2 — 1 1 1-3 1 15. Nyírbátor 2 — 1 1 1-5 1 16. Ny. Kinizsi 2 1 1 0-8 1