Kelet-Magyarország, 1970. augusztus (30. évfolyam, 179-203. szám)

1970-08-27 / 200. szám

WTO. augusztus 27. »EUET-MAGYARORSZÄÖ *t. otto Sportrovatunk tudósítói jelentik: Sikeresen rajtolt Deneeser, Tiszavasvári, Gégéay és az asztalos SE Megyei labdarúgó bajnoki eredmények Megyénk labdarúgócsapa­tai minden osztályban el­kezdték az új bajnoki év­adot. Többnyire két forduló mérkőzései zajlottak le a különféle bajnoki osztályok­ban. Általános megállapítás, hogy a küzdelmek legalábbis most, a rajt időszakában változatosak. Szomorú ugyan­akkor, hogy — főleg az ala­csonyabb osztályokban — már a nyitány is rendkívül sok, helyenként súlyos sport­szerűtlenséget hozott. Aláb­biakban megyénk labdarúgó­eredményeiről számolunk be. Detnecser a lí. osztály élén A megyei. II. osztályú fel­nőtt bajnokságban az elmúlt vasárnap egyetlen igazi meg­lepetés akadt: Demecser ide­genben győzte le Mándokot, s ezzel a táblázat első helyé­re került jobb gólaránya ré­vén. Érdekesség, hogy a nyíregyházi rangadón, a ME- DOSZ—Építők találkozón pontosztozkodás történt. Az eddigiek szerint meglepetés, hogy egyedül, a korábban jól szerepelt Nyírbogát áll pontszerzés nélkül a me­zőnyben. A legutóbbi ered­mények, s a bajnoki táblázat állása a következő: Nyíregyházi MEDOSZ— Nyíregyházi Építők 1:1, Nyir- bogdányi Lombik—Nyírteleki Tsz 2:0, Dombrádi Tsz— Csengeri MEDOSZ 2:1. Tu- nyogmatolcsi Tsz—Opályi MEDOSZ 1:1, Nábrádi Tsz— Ibrányi Tsz 2:2, Mándoki Tsz —Demecseri Kinizsi 2:3 lí), Vásárosnaményi Vörös Mete­or—Kótaji Tsz 5:1, Ujfeh-r- tói Vörös Meteor—Nyírbog iti Tsz 1:0. A táblázat állása: Az összevont járási bajnokságok éredményei Az összevont járási labda­rúgó-bajnokságban ez alka­lommal a kisvárdai és a nyíregyházi csoportból fu­tottak be a legfrissebb je­lentések. Nézzük elsőnek a kisvárdai csoport híreit. A csoportban három for­dulót bonyolítottak le eddig, s a Barabás—Tornyospálca óvás alatt álló mérkőzés, va­lamint a Pusztadobos—Bara­bás elmaradt találkozó ered­ménye nincs beszámítva a táblázatba. Eredmények: I. forduló: Vaja—Gyüre 6:3, Gégény—Ajak 2:1, Ba­rabás—Petneháza 2:3. Eper­jesire—Pusztadobos 6:1, Pát- roha—Tornyospálca 3:1, Nyírtass—Nyíribrony 3:1, Tu- zsér II.—Nyírjákó 1:1. II. forduló: Nyírjákó— Nyírtass 4:1, Nyíribrony— Pátroha 1:4, Tornyospálca— Eperjeske 2:2, Pusztadobos— Barabás elmaradt, Petnehá­za—Gégény 0:4, Ajak—Vaja 3:2, Gyüre—Tuzsér II. 4:1. III. forduló: Vaja—Petne­háza 8:1, Gégény—Pusztado­bos 4:0, Barabás—Tornyos­pálca óvás alatt. Eperjeske— Nyíribrony 3:2, Pátroha— Nyírjákó 3:0, Nyírtass—Tu­zsér II. 5:1, Gyüre—Ajak 2:3. A táblázat állása: 1. Ászt. SE 2 2 — — 8: 2 4 2. T.-vasv. Tsz 2 1 1 — 5: 3 3 3. Nyírszőlős 2 1 1 — 2: 1 3 4. Kemecse 2 1 — 1 7: 2 2 5. Gyulaíanya 2 1 —' 1 7: 3 2 6. Tiszatelek 2 1 — r 5: 4 2 7. Kállósemjén 2 1 — i 6: 6 2 8. Kék 2 1 — í 4: 5 2 T.-lüki Sp. 2 1 — i 4: 5 2 Sényő 2 1 — i 3: 4 2 11. Tiszadob 2 1 — i 3: 5 2 Bököny 2 1 — i 2: 4 2 13. Nyírpazony 2 — — 2 2: 7 — 14. Nyh. Gura. 2 — — 2 3:10 — Egressy Pál Járási bajnokság A kisvárdai járási labdarú­gó-bajnokság Északi-csoport­jában a harmadik forduló után Fényeslitke, a Déli-cso­portban pedig Nyírlövő áll a táblázat első helyén, eredmé­nyek: . Fényeslitke—Tiszamogyo- rós 6:1, Mezőladány—Tisza- bezdéd 4:2. Jáke—Zsurk 4:0, Dögé—Záhony II. 0:6, Gyu­laháza—Anarcs 1:0, Nyírká­rász—Pap 3:2. Szabolcsbáka— Kékese 2:2, Laskod—Nyírlö­vő 0:5, Rétközberencs—Ti- szakanyár 3:3. A bajnoki táblázatok: ÉSZAKI CSOPORT 1. F.-litke 3 3 — — 8:2 6 2. Záhony n. 2 2 — — 10:2 4 3. Mezőladány 2 1 1 — 5:3 3 4. T.-mogyorós 3 1 1 1 3:7 3 5. Jéke 2 1 — 1 6:4 2 6. T.-bezdéd 3 1 — 2 4:5 2 7. Zsurk 2 1 — 1 1:4 2 8—9. Újkenéz 2 — — 2 1:3 — 8— 9. Komoró 2 — — 2 1:3 — 10. Dögé 1 — — 1 0:6 — 1. Demecser 2 2 — — 8:4 4 2. Nyírbogdány 2 2--------4:1 4 3. Nyh. M. 2 1 1 — 7:2 3 4. Opályi 2 1 1 — 3:1 3 5. Csenger 2 1 — 1 4:2 2 6— 7. Mándok 2 1 — 1 4:3 2 V.-namény 2 1 — 1 7:6 2 S. Nyírtelek 2 1 — 1 3:3 2 9—10. Kótaj 2 1-r 1 4:3 2 Dombrád 2 1—1 3:4 2 11. Ujfehértó 2 1 — 1 1:3 2 12. Nyh. Építők 2 — 1 1 2:3 1 13—14. Ibrány 2 — 1 1 2:4 1 Nábrád 2 — 1 1 2:4 1 15. T.-matolcs 2 — 1 1 1:4 1 16. Nyírbogát 2----------2 1:7 — Tiszavasvári az ifjúsági mezőny élén A megyei I. osztályú ifjú­sági bajnokságban a táblázat szembeötlő érdekessége az, hogy az élmezőnyben négy együttes — Tiszavasvári Kisvárda, NYVSC, Tiszalök — áll pontvesztés nélkül. Ugyanakkor szintén négy olyan csapat akad — Bakta- lórántháza, Nyírbátor, Nyír- mada és BaLkány —, amelyik még nem tudott pontot sze­rezni. A legutóbbi fordu­lóban pedig három együttes is — NYVSC. Kisvárda és Tyúkod — egyaránt hat gól­lal terhelte meg ellenfelei­nek hálóját. Az ifjúsági baj­nokság eredményei: Nyíregyházi Dózsa—Tisza­lök 0:1, Nyíregyházi Sparta­cus—Nyírbátori MEDOSZ 5:1. NYVSC—Balkányi ME­DOSZ 6:0, Tiszavasvári Lom­bik—Nyíregyházi Kinizsi 2:1, Nyírmadai MEDOSZ—Kis­várdai Vasas 1:6, Nagyhalá­szi Textiles—Nagyecsedi Tsz 1:1, Tyukodi Tsz—Fehér- gyarmati MEDOSZ 6:4, Ven- csellői Tsz—Baktalórántházi Tsz 3:1. A táblázat állása: 1. Gégény 3 3 — — 10: I 5 2. Pátroha 3 3 — — 10: 2 6 3. Eperjeske 3 2 1 — 11:, 5 5 4. Vaja 3 2 - 1 16: 7 4 5. Nyírtass 3 2—19:64 6. Ajak 3 2 t- 1 7: 6 4 7. Nyírjákó 3 1 1 1 5: 5 3 8. Gyüre 3 1—2 9:10 2 9. Petneháza 3 1 — 2 4:14 2 10. T.-pálca 2 — 1 1 3:5 1 11. Tuzsér n. 3 — 1 2 3:10 1 12. Barabás 1-----1 2:3 — 13. Nyíribrony 3 — — 3 4:10 — 14. P.-dobos 2-----2 1:10 — Erdélyi József Kisvárda A nyíregyházi csoportban az első két forduló vala­mennyi mérkőzése lezajlott, s a bajnoki táblázat első he­lyén az Asztalos SE áll por.t- vesztés nélkül. A csoportban két olyan együttes van, a Nyírpazonyi Tsz és a Nyír­egyházi Gumigyár, amelyik még nem szerzett pontot. Eredmények: Tiszalöki Spartacus—Bö- köny 0:2, Asztalos SE—Ti- szatelek 4:2, Sényő—Kék 3:1. Gyulatanya—Tiszadob 5:0, Nyírpazony—Tiszavasvári Tsz 2:4, Nyírszőlős—Kemecse 1:0, Nyh. Gumigyár—Kálló- semjén 1:3. A bajnoki táblá­zat állása: DÉLI CSOPORT 1. Nyírlövő 3 3------13: 1 6 2. Tiszakanyár 3 2 1 — 10: 7 5 3. Pap 3 2 - 1 15: 3 4 4. KSZSE 2 2------9:3 4 5. Kékese 2 11—9:33 6. Anarcs 3 1—27:72 7. Nyírkárász 3 1 — 2 6:11 2 8. Gyulaháza 3 1 — 2 1:7 2 9. Sz.-báka ,,0 2 -7 1 1 4: 6 1 10. R.-berencs 3 — 1 2 4:15 1 11. Laskod 3-----3 2:17 ­(E. J.) A nyíregyházi járási I. osz­tályú bajnokságban eddig igen sok sportszerűtlenség történt. Az A-esoportban a legutóbbi fordulóban is el­maradt egy mérkőzés, két találkozó pedig félbeszakadt. Eredmények: A-csoport: Timár—Virá­nyos 3:1, Kisfástanya—Tisza­vasvári MEDOSZ 1:0, Nagy- cserkesz—Tiszabereel 1.5. Kálmánháza—Bashalom 4:0, Búj—Rakamaz II. 9:0, Tisza- eszlár—Gáva elmaradt, mert az utóbbi nem jelent meg, Tiszanagvfalu—Nyírteleki MEDOSZ 3:2; félbeszakadt. Belegrád— Tiszadada 1:0, fél­beszakadt. B-csoport: Kemecse XI.— Nyírkércs 4:4, Nyírtura— Beszterec 9:0, Vasmegyer — Napkor 1:0, Oros—Tiszarád 3:0, Sóstóhegy—-Levelek 4:2, Magy—Ujfehértó II. 2:1, Szé­kely—Apagy 3:1, DeimecserI Tsz—Ramocsaháza 0:2. (E. P.) Rajt az Universiaden Torinóban szerdán reggel az úszó versenyek időfuta­maival. s a műugrással meg­kezdődött a 6. Universiade. A 12 napos versenysorozaton 64 ország 2370 sportolója sze­repel és küzd meg úszás­ban, műugrásban, vízilabdá­ban, atlétikában, vívásban, kosárlabdában, tornában, röplabdábán és teniszben a győzelmekért. A legnagyobb létszámú csapattal.-» Szovjetunió vesz részt a versenyeken. 220 sportolóval érkezett Torinó- ba. A vendéglátó olaszok 207 versenyzőt indítanak, míg az Egyesült Államok 105 fős gárdával szerepel. A rendezők elkészítették a különböző sorsolásokat, a kosárlabdatornán 29 csapat vesz részt, a magyar együt­tes a 3. csoportba került Brazília. Irán és Szudán csa­patával. Jó eredményekkel kezdő­dött Torinóban az Universia­de úszóversenye A 200 m-es női mellúszásban a szovjet Alla Grebenvikova 2:17,9 perccel Universiade-csúcsot állított fel. A 100 m-es női gyorsúszás­ban a jugoszláv Ssgrt ne­véhez foződik az időfutamok legjobb teljesítménye: 1:03,1 perccel biztosan került to­vább. Színvonalasak voltaik a pillangóúszás küzdelmei is, az amerikai Ferris 58,6 nap­es teljesítménnyel a me­zőny legjobbjának mutatko­zott. A 100 m-es férfi gyors­úszás időfutamai máris azt ígérik, hogy rendkívül érde­kes, izgalmas lesz a döntő. Az amerikai Heckl 53,5 és honfitársa Frawley 53,8 nap­es eredményt ért el. A szov­jet Bure ideje 54,4 mp volt. Kosárlabdában lejátszották az első mérkőzéseket. Ered­mények: IV. csoport: Török­ország—Japán 70:67. V. cso­port : Franciaország—Szenegál 67:57. 0 Az Újpesti Dózsa sikere Barcelonában ­Kedden a késő esti órák­ban megkezdődött a barcelo­nai nemzetközi labdarúgótor­na, egy-egy szovjet, nyugat­német, magyar és spanyol csapat részvételével. A ta­lálkozók iránt óriási érdeklő­dés nyilvánult meg, 90 000 néző előtt léptek pályára a csapatok. A Moszkvai Dinamo — amelynek kapuját Jasin véd­te — a Barcelona ellen 5:0 (2:0) arányú fölényes győzel­met aratott. Ugyancsak sikeres volt az újpestiek bemutatkozása: 3:0 (0:0) arányban győztek a Schalke 04 nyugatnémet csa­pat ellen. Amint a hírügynökségek beszámolnak az újpestiek már az első félidőben macs­ka—egér harcot vívtak a gelschenkircheni együttessel, de Nigbut kapus jól védett és több nehéz helyzetben tisztázott. A második félidő­ben azonban már nem tu­dott ellenállni a Schalke 04 védelme: a 48. percben Bene lőtte a vezető gólt, a 63. percben Fazekas 2:0-ra nö­velte az előnyt, majd a 78. percben Dunai II. átadását ismét Bene értékesítette. így lett 3:0 a végeredmény és az újpestiek bekerültek a torna döntőjébe, amelyet a Moszk­vai Dinamóval vívnak szer­dán késő este. A magyar labdarúgó válogatott keret győzelme Szabadka elleo Az NSZK ellen készülő magyar labdarúgó válogatott keret szerdán este tartotta utolsó hazai edzőimérkőzését és Csepelen villanyfénynél Szabadka válogatottja volt az ellenfél. Magyar válogatott keret— Szabadka válogatott 3:0 (2:0). Góllövők: Szabó S. (2) és Vidáts. Az első félidőben ebben az összeállításban szerepelt a magyar csapat: Rothermel — Vellai, Ko­vács J.. Konrád, Fábián — Halmosi, Karsai — Szabó S., Somogyi, Répás, Tóth J. A 35. percben megszületett az első gól, Tóth szögletét Szabó a hálóba sodorta. 1:0, Három perccel később Ihar­sai labdájával Szabó került helyzetbe ismét és ezúttal sem hibázott, 2:0, Ekkor Somogyi megsérült és Szuro- mi állt be a helyére. Még egy csere volt a magyar csa­patban a második félidőben, Répást Vidáts váltotta fel. Szünet után lefékezett az együttes, sokat pepecseltek, viszont a szabadkaiak játék­ba lendültek. De a támadá­saikat nem sikerült góllal befejezni. A harmadik ma­gyar gólt a 82. percben Vi­dáts szerezte, 3:0. Kézilabda NB //-• Á női mezőny kiesőjelöltje a BEAC és a Mátészalkai MEDOSZ A kézilabda NB II. női és férfi Keleti csoportjában vál­tozatlanul éles a küzdelem, s hétről hétre akadnak megle­hetősen komoly meglepetések. A női mezőnyben a Nyír­egyházi Kinizsi az elmúlt va­sárnap rendkívül értékes győzelmet aratott a főváros­ban a BEAC ellen, míg a Mátészalkai MEDOSZ veszí­tett Egerben, a Dohánygyár­ral szemben. így a Kinizsi pontszámok tekintetében be­fogta a Nyíregyházi Tanár­képzőt, s feltehetően nagy versenyfutás lesz kettőjük között a végső jobb helye­zésért. Érdekessége a női mezőny­nek, hogy már biztosra le­het venni: a D. Dózsa mellett a másik kieső, vagy a Má­1. Tiszavasvári 2 2 — — 10: 2 4 2­- 3. Kisvárda 2 2 — — 11: 4 4 NYVSC 2 2 — — 8: 1 4 4. Tiszalök 2 2 — — 5: 2 4 5. Nagyecsed 2 1 1 — 4: 3 3 6­- 7. F.-gyarm. 2 1 — 1 12: 7 2 Nyh. K. 2 1 — 1 8: 3 2 8. Nyh. Sp. 2 1 — 1 7: 5 2 9. Tyúkod 2 1 — 1 8: 7 2 10. Nyh. Dózs: 2 1 — 1 3: 3 2 11. Vencseliő 2 1 — 1 4: 9 2 12. Nagyhalász 2 — 1 1 4: 6 1 13. B.-lóránlh. 2 — — 2 3: 6 — 14. Nyírbátor 2 — — 2 2: 7 — 15. Nyírma'* 2 *— — 2 2:13 — 16. Balká*' 2 — — 2 1:14 Tóth József Bp. Honvéd—Komló 4:1 (2:1) Szerdán délután NB I-es labdarúgó-találkozó színhelye volt a kispesti stadion. 8000 néző előtt Vadas Gy. játék­vezető irányítása mellett a következő felállításban ját­szottak a csapatok: Bp. Honvéd: Bicskei — Molnár, Ruzsinszki, Tajti — Komora, Vági — Pusztai, Ko­csis, Tichy, Szurgent, Kozma. Komló: Érd ősi — Kótai. Zimonyi, Lazaridisz — Ange- li, Makrai — Bordács, Ju­hász, Solymosi, Horváth, Mo­hács ik. A 8. percben szép Honvéd­támadás végén Pusztai ügyetlenkedett, s a labda túl­jutott az alapvonalon. A ha­zaiak jobban játszottak, de a színvonal sok kívánnivalót hagyott maga után. A komló­iak inkább a védekezésre, mint a támadásra fordítottak gondot, csak ritkán jutottak át a félpályán. A 18. percben Tiehy csavart szabadrúgása alig jutott kapu mellé, majd a túlsó oldalon Horváth lövé­sét védte Bicskei. A 29. perc­ben meglepetésre vezetéshez jutott a Komló: Mohácsik a jobb oldalról belőtte a labdát, az Molnárt érintve Juhász elé került, aki 11 m-ről a kapu jobb oldalába továbbí­tott (0:1). Nem sokáig tartott a vendégek öröme, mert a 32. percben Kozma 8 m-ről az elfekvő kapus mellett egyenlített (1:1). A 37. perc­ben ismét Kozma volt a gólszerző: lövése Erdősi és a kapufa mellett jutott a há­lóba (2:1). A Honvéd most már nagy fölényben ját­szott, de szünetig az ered­mény nem változott. A második félidő elején a Honvéd rohamozott, de több helyzetet kihagyott. A ven­dégek ritkábban jutottak szó­hoz. A 61. percben Kótai lá­báról a kapufára pattant a labda, majdnem öngól lett. Kozma az olalhálóba talált, aztán Solymosi szabadrúgása a kapufát érintve hagyta el r játékteret. A 69. percben Pusztai szépen elfutott, át adását Vági közelről a jobb sarokba továbbította (3:1). Nagy fölénybe került a Hon­véd. Több helyzete volt, s a 87. percben Tichy lőtte csa­pata újabb gólját. Ezzel lett 4:1 a végeredmény. Cserék: 73. perc Pusztai és Szurgent helyett Lukács és Pintér, illetve 61. perc Hor­váth helyett Egri és 85. perc Angeli helyett Ficzkó. Minden részében jobb volt a piros-fehér együttes, s ilyen arányban is megérde­melte a győzelmet. A Komló csak a védekezésben jeleske­dett, de túlzott védekező já­téka, sem hozott sikert. Jók: Ruzsinszki, Vági, Kozma, il­letve Zimonyi, Makrai, Ju­hász. tészalkai MEDOSZ, vagy pe­dig a BEAC együttese lesz. Az Egri Dohánygyár sorso­lása az őszi idényben ugyan­is olyan kedvező, hogy alig­ha fog nagy veszélybe kerül­ni. Ezzé' szemben meglehe­tősen kellemetlen a BEAC őszi „menetrendje”. Sok múlik azon, hogy a Mátészal­kai MEDOSZ—BEAC őszi rangadón milyen eredmény születik majd. Együtteseink igen „rázós” mérkőzéseket vívnak most vasárnap, a bajnokság 15. fordulójában. A Nyíregyházi Kinizsi lányai a bajnoki címre törő Bp. Építőket lát­ják vendégül délelőtt 10 órá­tól a nyíregyházi stadionban. A Mátészalkai MEDOSZ pe­dig épp a Nyíregyházi Ta­nárképző Főiskola csapatát fogadja. Híreink szerint a nyíregyháziak erősen tartalé­kosán tudnak majd első, őszi bajnoki mérkőzésükre kiállni. A női csoport eredményei: Bp. Építők—Egri Lendület 17:7, Diósgyőri VTK—Debre­ceni VSC 6:6, Miskolci VSC— Debreceni Dózsa 11:4, a Nyír­egyházi Tanárképző—D. Köz­út mérkőzést későbbi idő­pontban rendezik meg. A mezőny további új híre, hogy az országos szövetség nem fogadta el a D. Dózsa női csapatának visszalépését, s így a debreceni együttes va­lamennyi őszi mérkőzését le fogja játszani. A férfiesoportban a Nyír­bátori Vasas hazai pályán — mint azt már közöltük — le­győzte a D. Építőket, s így jobb gólaránya révén, ugyan­azon pontszámmal megelőzte a táblázaton a Nyíregyházi Kinizsit. Bár a nyíregyházi csapat sem szerepelt rosszul hiszen idegenben pontot szer­zett. Vasárnap mindkét férfi­csapatunk nehéz mérkőzés elé néz. A Nyíregyházi Kini­zsi hazai környezetben — délelőtt 11 órakor — a baj­noki táblázat első helyén álló Miskolci Vörös Meteor ellen játszik. A nyírbátoriak vi­szont idegenben az MGM Debrecen ellen lépnek pá­lyára. A férfimezőny legutóbbi eredményei: Miskolci VSC— III. kér. TTVE 11:11, Diós­győri VTK—Lőrinci Fonó 19:3 (!), Miskolci Vörös Me­teor—Gyöngyösi Vasas Izzó 21:16, a Zalka SE—MGM Debrecen mérkőzésről nem érkezett játékvezetői jelentés. A kézilabda NB II-ben a női és a férfi bajnoki táblá­zatok a következők: NŐK: 1. Misk. VSC 14 12 1 1 133: 83 23 2. Bp. Építők 14 11 2 1 172: 93 24 3. Egri L. 14 7 4 3 97: 94 18 4. Nyh. Tan. 12 8 - 4 122: 92 16 5. Nyh. K. 14 7 2 5 89: 93 16 6. DVSC 14 6 2 6 103:103 14 7. DVTK 14 3 2 7 88: 88 12 8. D. Közút 13 5 1 7 104: 97 11 9. BEAC 14 5 1 8 92:117 11 10. M.-szalka 14 4 1 9 102:123 9 11. Egri D. 13 4 — 9 104:127 8 12. D. Dózsa 12 — — 12 62:162 — FÉRFIAK: 1. Misk. VM 14 12 — 2 329:264 24 2. Gyöngyösi V. Izzó 14 11 — 3 273:207 22 3. Zalka SE 13 8 1 4 247:223 17 4. III. kér. TTVE 14 6 3 5 222:197 15 5. DVTK 14 6 3 5 250:227 15 6. Nyírbátor 14 7 — 7 222:226 14 7. Nyh. K. 14 6 2 6 289:295 14 8. MGM Debr. 13 5 1 7 267:244 11 9. Misk. VSC 14 5 1 8 202:269 11 10. D. Építők 14 4 2 8 279:296 10 11. Lőrinci F. 14 4 — 10 227:303 8 12. VOR Ruh. 14 2 1 11 229:275 5 Mai sportműsor Nagykállói MEDOSZ—Ma­gyar öregfiúk válogatott, ba­rátságos labdarúgó-mérkőzés NTagykállóban délután 5 órai kezdettel. Nyíregyházi VSC ifjúsági— Debreceni VSC ifjúsági, ba­rátságos labdarúgó-mérkőzés délután 4 óra 30 perckor az NYVSC sporttelepén.