Kelet-Magyarország, 1969. április (26. évfolyam, 75-97. szám)

1969-04-20 / 89. szám

m. április 22. KET.FT-MÄCYARORSZÄG 7. táét/l Első vereség hazai pályán Kisterenyei Bányász—Ny. Spartacus 3:1 (2:0) Az asztalitenisz VB-ről jelentjük Nyíregyháza, 2000 néző, ve­zette: Jaczina. Kisterenyc: Csernák — Ki­rály, Bimbó, Orosz, Létrái. Juhász, Tarlósi. Szeberényi, Nagy, Taliga, Kaszás. Edző: Szomszéd Ádám. Nyíregyháza: Pilcsuk — Orosz, Divin3'i, Biró (Varga), Zsiros, Sorbán. Becser, Kas­kötő, Eszenyi, Balogh, Tóth II. Edző: Kovacsics Gyula. Kellemetlen meglepetéssel kezdődött a mérkőzés, hiszen az első perc végén már a Spartacus hálójába jutott a labda. Ártatlannak látszó helyzetben egy magasan elő­revágott labdát a nyíregyházi védők fejjel akarták háríta­ni. De a rosszul sikerült fe­jessel épp Kaszás lábára tettek le, alti a tehetetlen kapus fölött biztosan emelt a hálóba, 1:0. .* gól u'án mezőnyfölény- bot; voll a nyíregyházi csa­pat, többet is kezdeménye­zett, de a hibás átadások, a kap ki Kiások nyomán gólve­szélyt nem tudtak teremteni b vendégek kapuja előtt. Sőt, a 8. percben ismét Kistere- nye ért el újabb gólt. Szög­letrúgás után fejmagasság­ban szállt be a labda az ötös tájára. A nyíregyházi védők meg­dermedve nézték, hogy Ta­liga fejjel továbbítja a há­lóba, 2:0. A gól után a vendégek nyugodtan adogattak. A Spartacus ismét feljött, s két nagy helyzetet is dolgozott ki, de mindkettőt kihagyták a hazai támadók. Szünet után nagy lendü­lettel, elkeseredetten táma­dott a nyíregyházi csapat,- .Helyzeteit sorra- teremtette meg, de akár kapu előtti ka­NB III: öt NJ3 Hl-as csapatunk közül három nem tudott baj­noki pontot szerezni a hato­dik fordulóban. Mindössze a Tuzséri MEDOSZ-nak sike­rült győzelmet aratnia, s így a második helyre került! Mellette a Nyírbátori Dózsa szerzett egy pontot idegen­ben. A Mátészalkai ME- DOSZ, a Nagykállói ME- DOSZ és a Záhonyi VSC egy­aránt vereséget szenvedett. Tudósítóink — Nagykállóból dr. Miski László, Záhonyból Búcsú Árpád, Mátészalkáról Vicsotka Mihály — az aláb­biakban számoltak be a ta­lálkozókról. Tuzséri MEDOSZ—Haj dó böszörményi Bocskai 2:0 (9:0). Tuzsér, 500 néző, vezette: Bokor. Tuzsér: Révész S. — Foga- rassi. Zilahi, Szűcs, Kazuska, Tóth A., Mártha (Maczkó), Varga, Révész B., Tóth B., Révész D. Edző: Oláh Tibor. Mindkét félidőben a hazai csapat irányította a játékot, de az első 45 percben csak két kapufát lőtt. Szünet után az 52. percben szögletrúgás után előbb Tóth B. fejelt a hálóba, majd nem sokkal ez után Révész B. bombázott a hálóba, s így alakult ki a 2:0-ás végeredmény. Szabó SE—Mátészalkai MEDOSZ 1:0 (0:0). Mezőtúr, 400 néző, vezette: Papp I. Mátészalka: Sándor — Gáli, Fodor, Deák, Jakab. Menyhárt, Gálffy, Vicsotka (Balogh), Vásárhelyi, Sssom- bathy, Uzonyi. Az első negyvenöt percben változatos küzdelem folyt a pályán, a védelmek mindkét varodás. akár egyéni helyzet akadt mind sorra kihaszná­latlanul maradt a vendégek kapuja előtt. Szinte egykapura játszott a Spartacus, amikor a 65. perc­ben végre sikerült gólt lőnie. Ekkor Tóth II. kapta a labdát, szélien futott el a jobbszé- len, betört a 16-oson belül­re. s nagy erővel a rövid sax-okba lőtt, 2:1. A szépítő gól után még nyomasztóbbá vált a hazaiak fölénye, támadásaikat azon­ban nem kísérte szerencse, hiszen lövéseik nyomán há­rom ízben is a kapufa men­tette meg a kisterenyeiek hálóját a góltól. Mindezek után jött a hideg zuhany. A 79. percben gyors ellentáma­dást vezetett a vendégcsapat. Az clörevágoU labdára Pil csuk kifutott, hogy felszed je, s közben Orosz — nem nézett fel — a kifutó ka­pus fölött adott haza és a labda akadálytalanul hül­lőit a hálóba. 3:1, A hátralévő játékidőben is a Spartacus támadott, a ven­dégek az eredmény tartására törekedtek. A nyíregyházi együttes az első félidőben meglehetősen gyenge teljesítményt nyúj­tott. Mezőnyfölénye ellenére is jobb volt a Kisterenyei Bányász. Szünet után nagy akarással küdött a hazai csa­pat, s ebben a játékrészben jelentősen feljavult. Nagy fö­lénybe került, helyzetei ki­használatlanul maradtak. A vereség fő oka a Spartacus- nál elsősorban a középpályás játékosok gyenge játékában keresendő. A védelemből na­gyon hiányzott Gajdos. A csatársor ezúttal is gólsze­génynek bizonyult. A vendé­gek tervszerű játékukkal, gáltak a győzelemre. percben született, amikor újabb szöglet után lőttek a vendégek a hálóba. A záho­nyi csapat a gólok ellenére is végig fölényben volt, de mindössze négy kapufát tu­dott lőni. Megyei I. osztály: Rakamaz a láblázat élén A megyei I. osztályú baj­nokságban a hatodik fordulót bízvást a döntetlenek napjá­nak nevezhetjük, hiszen a nyolc találkozó közül nép­ért veget pontosztozkodással. Nyirmada, a Kisvárdai Va sas, a Nyíregyházi VSC és a Tiszalöki HSC szerzett egy- egv pontot idegenben. De a szoros eredményekre jellem­ző, hogy a másik négy talál­kozón is csak egygólos győ­zelmek születtek. A bajnoki táblázat élére a Rakamazi Spartacus került, miután legyőzte a Fehérgyar­mati MEDOSZ-t. A második­harmadik helyen a Nyíregy­házi Kinizsi és az újonc Nagyecsed áll, egyaránt 8—8 ponttal. Balkány! MEDOSZ— Vencsellöi Tsz 3:2 (1:1). Balkány, 400 néző, vezette: Szarvas. Balkány: Viski — Juhász, Száraz, Takács, Lander, Ben- ke, Békési. Laczkó, Pásztor Adorján (Hoffmann), Tóth (Urbiri), Vencsellö; Angel — Tóth II., Deák, Pájer, Bakó, Pász­tor (Tóth III.), Filetóth, Szarka, Héri, Fedor. Révész. Balkányban is inkább a ven­dégcsapat irányította a játé­kot, de. a. hazaiak kapu előtt határozottabbak voltak. Gól­szerzők: í’óth, Adorján, Pász­tor, Illetve Révész, Szarka. A két csapatból Juhászt, illetve Deákot a játékvezető kakas­kodásért kiállította. Rakamazi Spartacus— Fehérgyarmati MEDOSZ 3:2 (1:0). Rakamaz, 800 néző, vezet­te: Dévényi I. Rakamaz: Luczián — Csor­dás, Borbély, Erdős, Guth, Migróczi, Gazdig. Riczu, Ká­das Megyeri, Csécsi. Fehérgyarmat: Banda — Szalai, Répánszki, Szegedi, Bihari, Malinics, Badar, Czi- pa, Kiss, Urr, Veszprémi. Változatos, jó iramú mér­kőzésen Kádas szerzett ve­zetést az első 45. percben, majd Borbély 11-esből növel­te a rakamaziak előnyét. Ez­után nagy hajrába kezdett a fehérgyarmati együttes, s Ba­dar és Veszprémi góljával egyenlített, 2:2. A 80. perc­ben szögletrúgáshoz jutott Rakamaz, s a menteni akaró Szalai lábáról perdült saját kapujába a labda, 3 -2 (ön- göl). Nyírbátori MEDOSZ— Nyírmadai MEDOSZ 0:0. Nyírbátor, 500 néző, ve­zette : Gál L. Nyírbátor: Kálmánszki — Konya, Mankó, Dévai, Sza­lai, Kovács, Nagy, Somogyi, Karácsonyi, Mező, Hakucsák. Nyirmada: Súgta — Jakab, Magos, Kutkovszki, Tóth, Ba­logh, Szoboszlai. Klinyecz, Pásztor, Papp, Vadász. Kitűnő bíráskodás mellett, végig sportszerű keretek kö­zött született meg a döntet­len eredmény. Dimitrov SE—Ibrányi Tsz 2:1 (2:0). Bocskai úti pálya, 200 néző, vezette: Tamás. Dimitrov: Hensperger — Regőezi, Varga, Takács Ró­zsa, Kalakai. Csürke, Kiss, Balogh, _ Rubinstein, Kál- mándi. Ibrány: Horváth I. — Im­re, Kulcsár, Balogh, Beren- csí (Kató), Hermann I., Hor­váth II., Hermann II. (Tóth), Hermann III., Kendi, Fekete. A Dimitrov Kiss és Kál- mándi révén már a 12. perc­ben 2:0-ra vezetett. Szünet után keménnyé vált a játék, s Balogh (Dimitrov) sport­szerűtlenség miatt a kiállítás sorsára jutott. A 80. percben Kulcsár 11-esből szépített. A játék alapján a döntetlen reálisabb lett volna. Baktalórántházi Tsz— Kisvárdai Vasas 0:0. Baktalórántháza, 400 néző, vezette: Ambrus. Bakta: Kosztyu — Bódi, Tóth I., Kircsák, Tóth II., Nagy II., Kun, Urbán I., Ba­logh. Urbán II., Takács. Kisvárda: Gilicz — Kozma, Jerkus, Sum. Péter, Kovács, Tamás, Juhász. Herczegh, Sí­pos, Magyar (Csépke). Közepes iramú találkozón mindkét csapat több helyze­tet hagyott ki, elsősorban a védelmek jeleskedtek. Az eredmény igazságosnak mondható. Jók: Kircsák, Tóth II., Urbán II., Takács, illetve Jerkus, Péter, Juhász, Magyar. Nagyhalász—Nyíregyházi VSC 2:2, Nagyecsed—Tisza- lök 1:1. A két mérkőzésről lapzártáig nem kaptunk rész­letes jelentést. Hétfőn délután az asztalite­nisz-világbajnoksáson csapat- bajnokságért folyó küzdelem ­mel befejeződtek a középdön tő mérkőzések. A magyar csapat szereplé sét ezúttal sem kísérte sze­rencse. A férfiak a jugoszlá- vok ellen mérkőztek, s Jó­nyer és Beleznav nem állha­tott asztalhoz, mindketten megbetegedtek. Az eredmény: Jugoszlávia—Magyarország 5:3. A csoport végeredménye: 1. Japán 10 pont, 2. Jugoszlávia 8 pont. 3. Anglia 6 pont. 4. Szovjetunió 4 pont. 5. Ma­gyarország 2 pont. 6, .Dánia 0 pont. A másik csoport végered ménye: 1. NSZK 10 pont, 2. Dél Korea 6 pant, a 3. helyen holtverseny van Svédország és Csehszlovákia között, még nem határozták el, hogy mi­lyen formában döntik azt el, 5. Franciaország 2 pont, 6. Ír­ország 2 pont. A női válogatott utolsó mérkőzését hétfén délután a japánok ellen játszotta. A há­rom mérkőzésen eg" játszmát sem tudtak nyerni. Japán—Magyarország 3:0. A csoport végeredménye: 1. Románia 10 pont. 2. Japán 8 pont, 3. NSZK 6 pont, 4. NDK 4 pont. 5. Svédország 2 pont, 6. Magyarország 0 pont. A második csoport vég­eredménye: 1. Szovjetunió 10 pont, 2. Csehszlovákia 8 pont, 3. Dél-Korea 6 pont. 4. Len­gyelország 4 pont. 5. Anglia 2 pont, 6. -Jugoszlávia 0 pont. A magyar férfiválogatott kedden 14 órakor a 9—10. helyért játszik Franciaország ellen, ugyanebben az időpont­ban a női válogatott a 11—12. helyért játszik Jugoszlávia együttes ellen. 167 ezret tízet a totó A totó 16. heti telitalálatos szelvénye: x, 1, 1. 1, 2, 2, 2, "2, :’. 2, x. x, 2, x. A totó 16. heti április 20-i, fogadási hetére beérkezett 1 363 173 db szelvény. 13 plusz 1 találatos nem volt. 13 találatot 3 fogadó ért el, ezek szelvényenként! nyereménye 176 667 forint. A 74 12 találatos 4775. az 1044 11 találatos 338, a 8649 10 találatos pedig 61 forintot nyert, a nyereményilleték le­vonása után. Elutazott az újpest Törökországba A VVK nemzetközi labda­rúgótorna döntőjébe jutásért játszák le szerdán Izmirben a Göztepe—Ű. Dózsa közötti első mérkőzést. A budapesti lila-fehér együttes hétfőn dél­ben a Ferihegyi repülőtérről utazott el Törökországba — de Bánkuti nélkül. Baróti Lajos edző a gépbe szállás előtt közölte, hogy — reggel kaptam a váratlan hírt, hogy a vasárnapi Vasas elleni mérkőzésen megsérült Bánkuti ’ ál­lapota rosszabb, mint az első pillanatban látszott, s így’ le kellett mondanom a jó képes­ségű játékos szerepeltetéséről. „Pótlására'’ azonban sikerült az utolsó pillanatban Nyirőt előkeríteni, így ő a 15, lab­darúgó. Arra a kérdésre, hogy mit vár a mérkőzéstől, így vála­szolt : — Teljesen ismeretlen csa­pat ellen lépünk pályára, hi­szen több mint 10 éve talál­koztunk utoljára a Göztepé- vel, akkor is barátságos mér­kőzésen, amelyek közül az egyiket megnyertük, a mási­kat elvesztettük. Izmirből egyébként olyan hírek ér­keztek, hogy a Göztepe jó já­tékerőt képvisel, tehát nem lesz könnyű dolgunk. Szoros eredményt szeretnénk elérni, összeállításunk bizonytalan, mert sérüléssel bajlódik Zám- bó és Bene is. Valószínű, hogy csak közvetlenül a pályára lépés előtt jelölöm ki a kez­dő 11-et. Sporthírek A Juventus olasz labdarú­gócsapat szerződési ajánlattal kereste meg Didit, a brazil válogatott korábbi híres játé­kosát. Didi jelenleg a perui válogatott edzője, ezenkívül a Sporting Srystal Lima csapa­tánál is ellátja a szakvezetői teendőket, Didi még nem vá­laszolt az olaszok ajánlatára. Bukarest: A román labda­rúgó-bajnokságban az UTA vezet 30 ponttal, 2. Dinamó Bukarest 26 pont. 3. Rapid 25 pont. Athén: A görög labdarúgó­bajnokságban a Panathinai- kos vezet 75 ponttal, 2. a Pireus Olimpiakos 70 pont­tal, 3. EAK Athén 65 POnt. nr • • Ot mérkőzésből három pont oldalon jó! működtek. A ha­zai együttes a 66. percben szerzett gólt. Egy középre guritás után a fedezetlenül hagyott Bodzsár lőtt a háló­ba. A gól után a szálkái csa­pat támadott többet, Szom- bathy gólt is szerzett, de a játékvezető les címén nem adta meg. Szolnoki Vegyiművek—< Nagykállói MEDOSZ.8 :t (1:0). Szolnok, 100 néző, vezette: Honti. Nagykálló: Gemzsi (Tisza) — Zelenák, Majoros, Kádár, Tóth, Terjéki, Antal (Keme- csei). Lelesz, Fehér, Mező, Lengyek Kitűnő játékvezetés mellett végig gyenge színvonalú ta­lálkozót vívott a két csapat. A hazaiak a 15. percben ka­pushibából jutottak vezetés­hez, majd a 60. percben egy mintaszerű támadás végén növelték előnyüket, öt perc múlva Terjéki góljával szé­pített a káliói együttes. A 3:l-es végeredmény a 90. percben alakult ki. Ekkor kapu előtti kavarodásból lőt­tek a hazaiak a szabolcsi csa­pat hálójába. A középkezdés­re már nem is maradt idő. Kilián SE—Záhonyi VSC 3:0 (2:0). Záhony, 600 néző, vezette: Tóth B. Záhony: Kovács III — Csépke, Rózsa, Kecskés, Len­gyel, Kovács II., Ráti, Jász­fai (Treszka), Erdei III., Er­iéi II., Sütő. A 6. percben a vendégek szögletrúgás után szerezték első góljukat. Majd a 27. percben 17 méteres szabad­rúgásból növelték előnyüket. A találkozó utolsó gólja a 63. TÁBLÁZATOK NJB k BVSC—Ikarus Vasas tí:0: Eszter­gom—Borsodi Bányász 1:1, Volán 1, üjp. Dózsa 7 6 1 — 22: 7 13 SC—BEAC 3:1, Vasas Izzó—Kazinc­2. Ferencváros 7 5 2 — 18: 6 12 barcika 1:2, Nyíregyházi Sparta­3. MTK 7 4 2 1 10: 5 10 cus—Kisterenyei Bányász l:3. Sá­4. Rába ETO 7 4 1 2 19: 5 9 toraljaújhelyi Spartacus—Erzsébeti 5. Bp. Honvéd 7 3 2 2 12: 8 8 VTK 2:0, Salgótarjáni KSE—Kos­6. Csepel 7 4 — 3 8: 7 8 suth KFSE 1:0, Ormosbánya— 7. Egri Dózsa 7 3 2 2 7: 7 8 Papp József SE ir.2. 8. Vasas 7 3 1 3 17:12 7 9. Nagykanizsa 6 2 2 2 4: 5 6 MB n., NVUGATI-CSOPaKT , U). .Salgótarján-7 3 — 4 5: 7 6 11. Diósgyőr-7. 2 2 3 5:10 6 L MÁV DAC 6 3 3 — 6í£3 12. Szombathely 7 1 3 3 6:14 5 2. Pápa 6 3 2 1 10: 3 8 13. Komló 7 1 3 3 3: 8 5 3. PVSK 6 3 2 1 9: 5 8 14. Dunaújváros 7 2 — 5 5 A4 4 4. Dorog 6 2 3 1 iß: 5 7 15. Tatabánya 7 1 1 5 6:15 3 5. P. Ercb. 6 3 1 2 8: 5 7 16. Egyetértés 7 — 1 6 1:16 1 6. Tán. SE 6 2 2 3 8: 4 6 7. Veszpr. V. 6 3 — 3 7: 7 6 Üjpesti Dózsa— Bp. Vasas 4:2, Fűzfői AK 6 2 2 2 7: 7 6 Ferencváros—Salgótarján 3:1, Ta­9. Nagykan. 6 2 2 2 4: 5 6 tabányai Bányász—Egri Dózsa 4:1, 10. Kaposv. K. 6 2 2 2 4: 7 Dunaújváros—Bp. Egyetértés 1:0, 11. Almásfüz. 6 2 1 3 7:8 Komlói Bányász—Szombathely 1:1. 12. Savaria 0 2 1 3 6: S 13. Szekszárd 6 1 3 2 5: 7 NB L B. 14. Siófok 6 1 2 3 6: 8 4 15. Bauxitb. 6 2 — 4 5:11 4 1. Zalaeg. TE 8 5 2 1 21: 7 12 16. M.-Szászvár 6 2 — 4 4:14 4 2. Kecskemét 8 5 2 1 12: 6 12 3. Videoton 8 5 1 2 18: 9 11 Pécsi Ércbányász—Bauxitbányász 4. Várpalota 8 5 1 2 10: 6 11 SE 4:0, MÁV DAC—Olajbányász 5. Pécsi B. 8 4 2 2 8:10 10 SE 0:0, Siófoki Bányász—Pécsi 6. BKV Előre 8 3 3 2 6: 4 9 VSK 1:3, Szekszárdi Dózsa—Tán­7. MÄVAG 8 3 3 2 7: 6 9 csics SE l:l, Veszprém—Almásfü­8. Oroszlány 8 3 3 2 11:10 9 zitő 2:0, Kaposvári Kinizsi—Sava­Szóin. MTE 8 3 3 2 11:10 9 ria Cipőgyár 1:0, Dorogi Bányász 10. SZEOL 8 3 2 3 11: 7 8 —Máza-Szászvár 5:0, Pápa-7-Fűzfő 11. Bp. Spart. 8 2 4 2 9: 9 8 3:0. 12. F. Szállítók 8 2 3 3 9: 9 7 13. Szf. MÁV 8 3 1 4 6:10 7 NB ín. 14. Ózd 8 2 2 4 7: 8 6 15. MVSC 8 2 2 4 9:15 6 1. Hajdú Vasas 6 6-------13: 5 12 16. Békéscsaba 8 2 2 4 6A1 6 2. Tuzsér 6 2 4 — 6:3 8 17. Nag.vbátony X 1 — 7 3:15 2 3. Nyírbátor 6 3 2 1 9: 6 8 18. Győri D. 8 — 2 6 1:13 2 4. Szóin. V. 6 4 — 2 7: 5 8 BKV Előre—Győri Dózsa 2:9, Nagybátonyi Bányász—Várpalotai Bányász 0:3, Szegedi EOL—Ganz MA VÁG 1:2, Pécsi Bányász—Bé­késcsaba 2:1, Özdi Kohász—Szol­noki MTE 0:0, Miskolci VSC— Kecskeméti Dózsa 2:4, Zalaeger­szegi TE—Oroszlányi Bányász 5:1, Szállítók—Székesfehérvári MÁV 0:1, Bp. Spartacus—Videotonul:!. 5. DEAC 6. DASE 7. H.-szoboszlói 8. Szabó SE 9. Záhony 10. Kilián SE 11. D. Elektromos 6 12. Nagykálló 6 13. D. Kinizsi 6 11 H.-böszörmény 8 15. Mátészalka 16. T.-szentxnu 6 — 0 — 2 10: 7 1 6: 5 7: 5 6: 5 9: 9 5: 5 7: 9 5: 3 5: 7 (»ÜLŐ 4: 6 6:12 KB m, KELETI-CSOPORT 1. Jászberény 8 4 1 1 7: S 9 2. Szeg. VSE 6 4 1 1 10: 5 9 3. Budafok 6 3 3 — 9: 5 9 4. DVSC 6 3 2 1 9: 2 8 5. Pénzügy. 6 3 2 1 7: 4 8 6. KISTEXT 6 4 — 2 8: 6 8 7. MGM D. 6 1 5 — 2: 1 7 8. Sz. MÁV 6 2 2 2 6: 5 6 9. Bocskai SE 6 2 2 2 13:11 6 10. Gyula 6 2 1 3 5: 6 5 11. KTE 6 2 1 3 7: 9 5 12. Cegléd 6 2 — 4 15: 8 4 13. M.-kovácsháza 6 2 — 4 5:16 4 14. K.-félegyháza 6 1 2 3 4:14 4 15. Sz. Dózsa 6 1 1 4 6:10 3 16. K. Tűzálló 6 — 1 5 0: 8 1 Tuzséri MEDOSZ—Hajdúböször­ményi Bocskai 2:0, Záhonyi VSC —Kilián SE 0:3 (!), Szolnoki Ve­gyiművek—Nagykálló 3:1, Török- szentmiklús—Nyírbátori Vasas 2:2, Szabó SE—Mátészalka 1:0, Hajdú Vasas—D. Elektromos 2:0, D. Ki­nizsi—Hajdúszoboszlói Bocskai 0:0. DEAC—DASE 0:1 (!). Hétközben lejátszott korábbról elmaradt mér­kőzés: DEAC—Hajdúböszörményi Bocskai 2:1. MEGYEI L OSZTÁLY KISTEXT—DVSC 1:0. Budafok— Kőbányai Tűzálló 1:0. MGM Deb­recen—Bocskai SE 0:0, Szegedi Dózsa—Ceglédi VSE 2:1, Szolnoki MÁV—Szegedi VSE 2:0. Jászbe­rény—Mezőkovácsháza 2:0, Kis­kunfélegyháza—Gyula 1:0, Kecs­keméti TE—Pénzügyőr SE 2:0. NB 1L, ÉSZAKI-CSOPORT 1. Volán SC « 9 _ 1 Xl: 4 10 2. BVSC 6 4 1 1 14: 2 9 3. S.-újhely 6 3 3 — 8: 2 9 4. Kisterenye 6 4 1 i 10: 7 9 5. Papp J. SE G s 2 i 8: 6 8 6. Nyíregyháza 6 2 2 2 6: 6 6 7. Kossuth X 3 — 3 7:30 6 8. S. Kohász 6 *> 2 2 6: 9 6 9. Esztergom 6 2 1 3 8: 7 5 10. BEAC 6 2 1 3 11:11 5 11. Ikarus 6 2 1 3 8:10 5 12. K.- harcik a 6 2 1 3 5:11 5 13. V. Izzó 6 2 — 4 6: 7 4 14. Borsodi B. 6 í 2 3 5: 7 4 15. EVTK 6 1 4 3 4: 7 4 16, Ormosb. 4 — ! 5 7 AS í 1. Rakamaz 6 4 1 1 8: 7 9 2. Nyh. Kinizsi 8 4 — 2 14: 6 8 3. Nagyecsed 6 S 2 1 RT: 9 8 4. Balkány 6 3 1 2 9: 5 7 5. F.-gyarmat 6 3 1 2 13: 9 7 6. Dimitrov SE 6 3 1 2 7: 5 7 7. Kisvárda 6 2 3 1 4: 4 7 8. Nagyhalász 6 1 4 1 6: 7 6 9. Nyh. Dózsa 6 3 — 3 4; 5 6 10. Nyirmada 6 1 4 1 2: 6 6 1L Tiszalök 6 2 1 3 10: 9 5 12. Ibrány ( 2 1 3 12:13 5 13. NYVSC 8 2 1 3 6:12 5 14. Bakta 6 1 2 3 7: 9 4 15. Vencsellö 6 1 2 3 5: 9 4 16. Nyh. MEDOSZ 6 — 2 4 7:13 2 Rakamaz—Fehérgyarmat 3:2, Nyírbátori MEDOSZ—Nyirmada 0:0, Nagyhalász—Nyíregyházi VSC 2:2, Nyíregyházi Kinizsi—Nyíregy­házi Dózsa 0:1, Dimitrov SE—Ib­rány 2:1, Baktalóránthása—Kis- várdai Vasas 0:0. Balkány—Ven- csetlő 3:2, Nagyecsed—Ttezalök 1 A.