Kelet-Magyarország, 1969. március (26. évfolyam, 50-74. szám)

1969-03-24 / 68. szám

9. oldal KFT FT MAr?VARr>R«7ÄO 1969 mírclus 24'. A. Újpesti D. 4 4 — — llí 1 8 2. Vasas 4 3 1 — 12: 2 7 %• Ferencváros 4 3 1 — 13: 5 7 4. Rába ETO 4 2 1 1 11: 3 5 6. Bp. Honvéd 4 2 1 1 5: 3 5 €. Pécsi Dózsa 4 2 1 1 3: 2 5 7. MTK 4 2 1 1 4: 3 5 ft. Egri Dózsa 4 1 2 1 3: 3 4 aaigo tarján 4 2 — 2 i: ó i Iá. Diósgyőr 4 2 — 2 4: 5 4 11. Komló 4 1 1 2 2: 4 3 12. Szombathely 4 1 1 2 4: 9 3 13. Dunaújváros 4 1 — 3 4: 9 2 14. Csepel 4 1 — 3 2: 6 2 15. Tatabánya 4 — — 4 1:12 — 16. Egyetértés 4 — — 4 1:14 — V asas—Ferencváros 2:2, Diós­gy őr—Salgótarján 2:1, Egri D.u- zsa—Csepel 2:0, Pécsi Dózsa—Ta­tabánya 1:0, Dunáuj varos—Kom­lói Bányász 2:1, Újpesti Dózsa— Egyetértés 4:0, Szoxnoatheiyi Ha- laaás—Ráoa ETO 1:1, Bp. Hon­véd—MTK 0:0. NB I. B. 1. Kecskemét 4 3 1 — 5:1 7 2. Videoton 4 3 — 1 10:6 6 3. Bp. Spart. 4 2 1 1 5:2 5 4. SZEOL 4 2 1 1 6:3 5 S. Szállítók 4 2 1 1 5:3 5 Oroszlány 4 2 1 1 5:3 5 7. ZTE 4 •> 1 1 8:5 5 8. P. Bány ász 4 2 1 1 2:3 5 9. Ózd 4 2 — 2 7:5 4 10. Ganz-MAVAG 4 1 2 1 3:3 4 BVK Előre 4 1 2 1 3:3 4 SZMTF, 4 1 2 1 3:3 4 13. Várpalota 4 2 — 2 4:6 4 14. Békéscsaba 4 2 — 2 3:5 4 15. MVSC 4 1 1 2 4:4 3 16. Szf. MÁV 4 — 1 3 3:9 1 17 Győri Dózsa 4 — 1 3 1:7 1 18. Nagybátony 4 — — 4 1:7 — xVQskolci VSC—Győri Dózsa 2:0, BKV Előre—Zalaegerszegi TE 0:0, Szegedi EOL—Székesfehérvár: MÁV 4:0, Nagybátonyi Bányász- Pécsi Bányász 0:1, Bp. Sparta­cus—Ganz-MAVAG 1:0, Ózdi Ko­hász-Békéscsabai Előre l :0. Oroszlányi Bányász—Főspecl Szál­lítók 1:0, Szolnoki MTE—Kecske­méti Dózsa 1:1, Videoton—Várpa lotai Bányász 3:1. NB II KELETI CSOPORT L Jászberény 2 2 — — 2:0 4 2. DVSC 2 1 1 — 4:1 3 3. Budafok 2 1 1 — 4:2 3 SZVSE 2 1 1 — 4:2 3 3. Sz. MÁV 2 1 1 — 3:2 3 6. Cegléd 2 1 — 1 5:2 2 7. MGM D. 2 — 2 — 1:1 2 Pénzügyőr 2 — 2 — 1:1 2 KISTEXT 2 1 — 1 2:2 2 18. Gyula o 1 — 1 2:3 2 11. Mezőkovácsh. 2 1 — 1 2:5 2 12. KTE 2 — 1 1 2:3 1 13. Bocskai SE 2 — 1 1 3:5 í 14. Sz. Dózsa 2 — 1 1 1:2 1 15. KLskunfélegyh. 2 — 1 1 1:4 1 16. K. Tűzálló 2 — — 2 0:2 — Szolnoki MÁV—KISTEXT 2:1, MGM Debrecen—Szegedi VSE 1:1, Gyula—Cegléd 2:1, Jászberény— Kőbányai Tűzálló 1:0, Szegedi Dózsa—D VSC 1:1, Pénzügyőr­Ki skunf élegyháza 1:1, Mezőko- vácsháza—Kecskeméti TE 2:1, Budafok—Bocskai SE 2:2. ÉSZAKI CSOPORT 1. Volán SC 2 2 — — 4:0 4 2. Nyíregyháza 2 1 1 — 1:0 3 Papp J. SE 2 1 1 — 1:0 3 4. Borsodi B. 2 1 1 — 3:1 3 5. Kisterenye 2 1 1 — 2:1 3 C. BEAC 2 1 1 — 5:4 3 7. S. Spartacus 2 —­2 — 1:1 2 Izzó 2 1 — 1 l:l 2 Salg. Kohász 2 — 2 — '2:2 2 18. Kossuth KFSE 2 1 — 12:3 2 11. Ormosbánya 2 — 1 1 4:5 1 12. Ikarus 2 — 1 1 1:2 1 EVTK 2 — 1 1 1:2 1 14. Kazincbarcika 2 — 1 1 1:4 1 15. BVSC 2 — 1 1 0:1 1 16. Esztergom 2 — — 2:1:3 — BVSC—S-újhelyi Spartacus 0:0, Borsodi B.—Kossuth KFSE 2:0, Vasas Izzó—EVTK 1:0, Volán SC—Esztergom 1:0, Kisterenye— Kazincbarcika 1:1, BEAC—Ika­rus 1:1, Ormosbánya— Salgótarjá­ni Kohász 1:1. NYUGATI CSOPORT 1. Táncsics SE 2 2 ­- 6:0 4 2. MÁV DAC 2 1 1 — 3:1 3 3. PVSK 2 1 1 — 4:2 3 4. Szekszárd 2 1 1 — 3:2 3 Savaria 2 1 1 — 3:2 3 Pécsi Ércb. 2 1 1 — 3:2 3 7. Nagykanizsa 2 1 — 1 2:1 2 8. Almásfüzitő 2 1 — 1 4:3 2 9. Dorog 2 1 — 1 3:3 2 Fűzfő ?. — 2 — 2:2 2 11. Veszprém 2 1 — 1 1:2 2 12. Siófok 2 — 1 1 1:2 1 13. Kaposvári EL. 2 — 1 1 1:5 1 14. Pápa 2 — 1 1 0:2 1 15. Máza-Szászvár 2 — — 2 1:4 — 16. Bauxitb. SE 2 — — 2 1:5 — Savaria Cipőgyár—Pécsi VSK 2:2, Szekszárdi Dózsa—Máza­Szászvár 2:1, Veszprém—Nagyka­nizsa 1:0, Pécsi Ércbányász—Do­rog 3:2, Fűzfő—Siófok 1:1, Al­másfüzitő—Bauxitbányász SE 4:1 Táncsics SE—Kaposvári Kinizs: 4:0, Győri MÁV DAC—Pápa? Textiles 2:0. nb m. 1. Nyfrb. Dózsa 2 2 — _ 2:0 4 2. Hajdú Vasas 2 2 — — 4:1 4 3. DEAC 2 1 1 — 5:2 3 4. DASE 2 1 1 — 2:1 3 5. Tuzsér 2 1 1 — 4:3 3 6. H-szoboszlő 2 1 — 1 4:1 2 7. Záhony 2 1 — 1 3:2 2 8. Szabó SE 2 1 — 1 1:1 2 Kilián 2 1 — 1 1:1 2 Mátészalka 2 — 2 — 3:3 2 D. Elektromos 2 1 — 1 2:2 2 12. ^örökszentm. 2 — 1 1 2:4 1 D. Kinizsi 2 — 1 1 1:2 1 14. Nagykálló 2 — 1 1 1:4 1 15. Sz. Vegyim. 2 — — 2 0:3 — 16. Hajdúböszörm. 2 — — 2 0:5 — Hal dúszoboszló Bocskai—Hajdú­böszörményi Bocskai 4:0. Debre­ceni ASE—Kilián SE 1:0, Szolno­ki Vegyiművek— sas (Téglás) 0:2. MEGYEI I.-Hajdúsági OSZTÁLY Va­1. Kisvárda 2 2 — — 4:1 4 2. Nagyeesed 2 2 — — 6:3 4 3. Nyírmada 2 1 1 — 1:0 3 4. Balkány 2 1 — 1 2:1 2 5. NYVSC 2 1 — 1 3:2 2 Dimitrov SE 2 1 — 1 3:2 2 7. Rakamaz 2 1 — 1 1:1 2 Tiszalök 2 1 — 1 3:3 2 Nyh. Kinizsi 2 1 — 1 3:3 2 Fehérgyarmat 2 1 — 1 6:6 2 11 ▼hrány 2 1 — 1 3:4 2 12. Vencsellő 2 1 — 1 2:3 2 13 Nyb. MEDOSZ 2 — 1 1 4:5 1 14 Nagyhalász 2 — 1 1 2:4 1 15 'lakta 2 — 1 1 0:2 1 16. Nyh. Dózsa 2 — — 2 1:4 — Balkányi MEDOSZ—Nyíregyhá­zi VSC 2:0, Vencsellő! Tsz— Nyíregyházi Dózsa 2:0, Kisvárdai Vasa«;— Ibrányi Tsz 2:0, Nyíregy­házi Kinizsi—Bakamazi Sparta­cus 1:0, Dimitrov SE—Tiszaiak1 HSC 3:1,- Fehérgyarmati ME- DOSZ—Nyírbátori MEDOS7 4:3. Baktalórántháza—Nyírmada 0:0, Nagyhalász—Nagy ecsed 1:3. Gól nélküli döntetlen az első hazai szereplésen Jelentései labdarúgó bajnoki mérkőzésekről A labdarúgó NB I 4. fordulója alapjában véve nem ho­zott nagy meglepetést. Talán a hazai pályán játszó Bp. Hon­véd pontvesztése — az MTK ellen — számít váratlan ered­ménynek. A további találkozókon általában a várt eredmé­nyek születtek. A Népstadionban lezajlott Vasas—Ferencvá ros rangadón a döntetlen eredmény megfelel ugyan az elő­zetes várakozásnak, de a pályán látottak alapján erősen a Vasasra hízelgő a pontosztozkodás Az Ú Dózsa tovább tartja jó formáját, s biztosan lépte le a változatlanul gyen­gélkedő Egyetértést. Teljesen magára talált immár az Egri Dózsa és a DTVK, mindkét csapat szép győzelmet ara­tott a Csepel, illetve a Salgótarján ellen. De Dunaújváros- nak is sikerült megszereznie első győzelmét. A Pécsi Dózsa a még ugyancsak pont nélkül álló Tatabányát fektette két- vállra, s végül Szombathely hazai pályán mérkőzött döntet­lenül a Rába ETO-val szemben. Az NB I B-ben bár döntetlent játszott, változatlanul a Kecskeméti Dózsa az egyedüli veretlen csapat. S miután hazai pályán ismét veszített, Nagybátony továbbra is egye­dül nem tudott még pontot szerezni. Az újoncok közül jelenleg a Zalaegerszegi TE áll legjobban, döntetlent ért el Budapesten, s a hetedik helyen tanyázik. A bajnoki táblá­zat élmezőnyében Kecskemét után a Videoton, a Bp. Sparta­cus, a SZEOL nyomult közvetlenül fel. Az NB II Északi csoportjában a Nyíregyházi Sparta­cus hazai pályán nem bírt a Papp József SE-vel, A csapat azonban így a második helyen áll az első két mérkőzés után, bár e hely megőrzéséhez játékának nagyot kell javulni. NB III-as együtteseink közül három együttesünk hazai pályán nyert, egy idegenben döntetlent játszott, s csupán Nagykálló szenvedett ugyancsak idegenben vereséget. A megyei I. osztályú bajnokság második fordulója már meglehetősen „megforgatta” a táblázatot. Ugyanis az első forduló vesztesei rendre győztek, s így rendkívül tömör a mezőny. Ezt bizonyítja, hogy kilenc csapat egyaránt két-két ponttal, három pedig egy-egy bajnoki ponttal rendelkezik. Ny. Spartacus - Papp József SE (0:0) Nyíregyháza, 1300 néző, ve­zette: Boros Spartacus: Pilcsuk — Var­ga, Gajdos, Divinyi, Kaskötő, Sorbán, Zsíros, Tóth II., Kál­lai (Biró), Eszenyi, Szekré­nyes. Edző: Kovacsics Gyula. Papp SE: Pálinkás — Ne­mes, Loczker, Bakos, Faze­kas, Mahai, Magyar, Szend- rei, Regóczi (Tarr), Fehér, Krisztián. Edző: Halász Ká­roly. Lényegesebb események alig adódtak a kilencven perc alatt. A találkozóra végig az volt jellemző, hogy a Sparta­cus támadott, a vendégek pe­dig szervezetten, tömören vé­dekeztek. Bármily furcsán is hangzik a két csapat csatár­sora egyáltalán nem tudott ki­mondottan nagy gólhelyzete­ket összehozni a kapuk előtt. A nyíregyházi csapatnak szinte semmi sem sikerült ezen a találkozón. Játékosai indiszponáltan játszottak. Nyilván az idegesség, vagy a túlzott, már-már görcsös igye­kezet okozta, hogy játékosai rendre elem) labdakezelési hi­bákat vétettek. A vendégek kapuja mindössze kétszer for­gott veszélyben. A 46. perc­ben, amikor egy kapu előtti kavarodás végén a lábakról a bal kapufára, s onnan kiper­dült a labda. Majd a 78. percben, amikor Zsíros előtt üres volt a kapu, de a gólvo­naltól három méternyire, hát­raadta a labdát. A Spartacus elsősorban csatársorának gyengesége miatt nem tudott győzni. A csapatból Gajdos, Pilcsuk, Sorbán és Tóth II. játéka dicsérhető. Boros já­tékvezető különösebb hiba nélkül, jól vezette a végig meglehetősen alacsony szín­vonalú találkozót. A Nyírbátori Dózsa és Tuzsér! NB III-as együtteseink ál­talában sikeresnek mondhat­ják a bajnokság második for­dulóját. Hiszen a bajnoki táb­lázaton igen előkelő helyen áll a kitűnően rajtolt Nyírbá­tori Dózsa, s az újonc Tuzsé- ri MEDOSZ Mindkettő meg­nyerte hazai mérkőzését. De mellettük szintén szép hazai győzelmet aratott a Záhonyi VSC. Az NB III-as találko­zókról tudósítóink — Búcsú Árpád, s dr. Miski László — tájékoztatásai alapján az alábbiakban adunk számot Nyírbátori Dózsa—Szabó SE 1:0 (0:9). Nyírbátorban mintegy 400 néző előtt rend­kívül heves küzdelmet vívott a két csapat. A többet táma­dó Dózsa csatárait a nagy becsvággyal küzdő vendégek az első 45 percben meg tud­ták akadályozni a gólszer­zésben. A második félidőben a hazaiak fokozták az ira­mot, s Dolezsár góljával megér­demelten nyertek. így a Nyír­bátori Dózsa pontvesztés nél­kül áll a táblázaton. Tuzséri MEDOSZ—B. Elektromos 2:1 (2:1). Tuzsé- ron 600 néző előtt az alábbi összeállításban játszottak a hazaiak: Révész S. — Foga- rasi (Jármi), Zilahi, Szűcs Karuska, Tóth A., Mártha, Varga, Révész B., Tóth B . Révész D. Heves, nagy iramú játék folyt már az első per­cekben is a pályán. A tuzséri csapat rendkívül lelkesen és jól játszott, s Révész B., illet­ve Kocsis öngólja révén két gólt ért el, de a félidőig Sza­bó szépített. Szünet után iz­galmas, nagy küzdelem ala­kult ki, de az eredmény már változatlan maradt. így az újonc Tuzsér legyőzte volt NB II-es ellenfelét, s nagyon értékes két pontot szerzett. Záhonyi VSC—Törökszent miklós 2:0 (1:0). A záhonyi együttes összeállítása a kö­vetkező volt: Kovács III — Csépke (Jászai), Rózsa. Kecs­kés, Lengyel, Kovács II., Treszka (Forda), Ráti, Erdei III., Erdei II., Sütő. Nagy ijedtséggel kezdődött a talál­kozó, ugyanis a 10. percben 11-eshez jutottak a vendégek, de Záhony szerencséjére ezt kapu mellé lőtték. A 30. perc­ben viszont kavarodás végén Sütő közelről lőtt a hálóba. Szünet után a 46. percben el is dőlt a mérkőzés sorsa, ami­kor Erdei III. védhetetlen fe­jesgóllal állította be a vég­eredményt D. Kinizsi—Mátészalkai MEDOSZ 1:1 (1:0). Debre­cenben került sorra a talál­kozó. A mérkőzésen végig a hazaiak támadtak többet, de nem bírtak a végig fegyel­mezetten játszó szálkái véde­lemmel. Végül a szálkái együttes Uzonyi góljával tel­jesen megérdemelten szerez­te meg a találkozó egyik pontját DEAC—Nagykállói ME­BOSZ 3:0 (0:0). Debrecenben a kállóiak az alábbi csapat­tal szerepeltek: Tisza — Ma­joros. Somogyi, Terjéki, Kri- zsai, Antal, Mező (Lelesz). Zelenák, Lengyel, Szabó, Ke- mecsei (Fehér) Heves iramú volt a játék, s a 75. percben még 0:0 volt az eredmény. Ekkor két gyors gólt kapott a szabolcsi együttes, majd az utolsó másodpercekben esett a harmadik gól. A találkozó krónikájához tartozik még hogy a 85. percben a kállój csapatból Terjékit kiállítot­ták. A nagryecsediek újabb bravúrja f A megyei I. osztályú baj­nokság második fordulójában érdekesen alakult a bajnok- táblázat. Két új csapat fog­lalja el az első és második helyet, pontvesztés nélkül. A Kisvárdai Vasas hazai kör­nyezetben biztosan győzött Ibrány ellen, s így négy pontjával vezeti a mezőnyt. Az NB III-ból kiesett Kis- várda mögött viszont a me gyei II. osztályból feijutob Nagyecsedi Tsz áll, ugyan­csak négy ponttal, miutár Nagyhalászban aratott bravú­ros és meglepő győzelmet. A harmadik helyen lévő Nyír­mada is idegenben szerepelt sikeresen, Baktalórántházáról vitte haza az egyik pontot. Érdekes eredmény továbbá, a Vencsellő—Nyh. Dózsa mér­kőzésé is, melyen heves küz­delem után aránylag bizto­san nyert Vencsellő. E talál­kozón kakaskodás miatt mind­két csapatból kiállítottak egy- egy játékost. A fordulóban a Nyíregyházi Kinizsi legyőzte az esélyesnek tartott Baka mázt, az újonc Balkány a jól rajtolt NYVSC-t, a Dimitrov SE is biztos győzelmet ara­tott a Tiszalöki HSC ellen. S végül rendkívül izgalmas nagy küzdelem folyt Fehér- gyarmaton, ahol összesen hét gól esett, s a hazaiak sze­rezték meg a két pontot. A bajnoki táblázat érde­kessége, hogy a mezőnyben a Nyíregyház} Dózsa meglehe­tősen megerősített csapata az egyetlen, amelyik még nem tudott pontot szerezni. To­vábbá említésre méltó, hogy Nyírmada még nem kapott gólt — igaz, hogy csak egyet lőtt —, Baktalórántháza vi­szont még egyszer sem vette be ellenfelei hálóját. Az el­ső két forduló mérkőzései alapján valószínűnek látszik hogy a megyei I. osztályú bajnokságban hétről hétre ér­dekes változások történnek majd a táblázaton. Bézi László Hivatalos totó eredmények 1. Torino—Cagliari 0:0 X 2. Fiorentina—Inter. 1:0 1 3. Napoli—Lanerossi 1:0 1 4. Pisa—Juventus 0:0 X 5. Atalanta—Samporia 0:0 X 6. Varese—Palermo 0:0 X 7. Brescia—Bari 2:2 X 8. Catanzaro—Como 1:1 X 9. Lecco—Reggiana 0:1 2 10. Mantova—Foggia 3:0 1 11. Modena—Monza 1:1 X 12. Padova—Lazio 0:0 X 13. AS Reggiana—Perugia 0:0 X PÖTMÉRKÖZÉSEK 14. Ternana—Catania 2:0 1 15. Spa!—Liverno 0:0 X 16. Róma—Verona i a 2 A CSENGERI GTMNÁ7IUM női tornászcsapata igen jó hír* névnek örvend, s maga a tornasport is kedvelt az intézet lányhallgatóinak körében. Eredményeik sem rosszak, hiszen épp az elmúlt hét végén szereztek előkelő második helyet, az országos III. osztályú akrobatikus tornászbaj nők-* ságon. Felvételünkön a csengeri tornászlányok közül Ránc* Hona, Galvácsi Erzsébet és Nagy Irén mutat be egy gúla­gyakorlatot. Elek Emil felvételé 4 világ sporfja — sorokban A nemzetközi úszóverse­nyen szombaton a magyar Szabó Sándor a 200 m-es mellúszásban 2:42,1 perccel a 27. helyen végzett Stockholm: Vasárnap Stockholmban megkezdődött a jégkorong világbajnokság A-csoportjában a második forduló. Az első mérkőzésen a Szovjetunió 8:4 (3:1, 2:1, 3:2) arányban győzött az Egyesült Államok ellen. Stockholmban a jégkorong VB vasárnapi második mér­kőzésén Svédország 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) arányban győzött Finnország ellen. Anatolij Taraszovot, a szov­jet jégkorong-válogatott egyik főedzőjét a 8:4-es szovjet győ­zelemmel végződött Szovjet­unió—Egyesült Államok talál­kozó után szívbántalmakkal kórházba szállították. Az 50 éves szovjet sportvezető egészségi állapota nem ad aggodalomra okot A dán Bent Larsen nem­zetközi sakk nagymester és Mihail Ta] szovjet nagymes­ter között folyó páros mérkő­zés játszmája döntetlen ered­ménnyel végződött, s ezzel Larsen 4,5:2.5 arányban meg­nyerte a nyolc játszmásra ter­vezett találkozót Ezzel a győ­zelmével a világranglista 4. helyét foglalja el a védő Pet- roszjan, valamint Szpasszkij és Korcsnoj mögött, s bizto­sította helyét az 1970. évi vi- lágbajnok-jelölti zónaközi döntőben. Bécs: Az osztrák labdarú­gó-bajnokság 18. fordulója után: 1. Austria Wien 28 pont, 2. Rapid 26 p., 3. Wiener SC 24 p. Belgrad: A nemzetközi női sakkverseny 11. fordulójában a Gresser (amerikai)—Bilek Edit (magyar) játszma füg­gőben maradt. A viadal élén K. Jovanovics (jugoszláv) és Alekszanrija (szovjet) áll 7,5 —7,5 (1—1) ponttal). Bilek Edit a 14. 4 ponttal (1). Befejeződött a három-nem­zetközi sírepülő verseny. A 3. napon a világrekordot to­vább javította Manfred Wolf (NDK), eredménye 165 méter. A csehszlovák Raska szom­bati 164 méteres világcsúcsát adta át a múltnak. UEFA-selejtczők: Francia­ország—Svájc 2:0 (2:0). A franciák ezzel a győzelmük­kel bebiztosították 16-os dön­tőbe jutásukat. Stockholm: NSZK—Svédország 2:1 (2:0), a visszavágót március 30-án Osnabrückben játsszák. A lipcsei nemzetközi csel­gáncsversenyen pehelysúlyba^ Scholz (NDK) mögött a ma­gyar Pulai a 2. helyen vég­zett Vasárnap este Alexandriá­ban a nemzetközi viadal fér­fi egyes döntőjében Gulyás 6:1, 3:6, 6:3, 7:5 arányban győzött az egyiptomi E] Sha- fei ellen. A férfi páros dön­tőjében az El Shafei, Gulyás (egyiptomi, magyar) kettős 6:4, 9:7 arányban győzött a Metreveli Korotkov (szovjet pár ellen. Cannesban, a fér­fi egyes döntőben a fiatal Baranyi 2:6. 6:1, 7:5-re verte a nyugatnémet Medert A planicai nemzetköz} át­repülő verseny három napjá­nak összesítése alapján: 1. Raska (csehszlovák) 895,0 (152, 154, 156 mj, .22. Gel- lér László (magyar) 673 pont .. .30. Gellér Mihály (magyar) 640 pont A minszki nemzetközi úszó­verseny női 800 m-es gyors­úszó számában a kanadai Go­belin 9:48,3 perces eredmény­nyel lett első. A magyar Törzs Mária 10:23,1 perccel a hatodik helyen végzett A E0E5HÉLET HÍREI Akrobatikus tornasport a csengeri gimnáziumban