Heves Megyei Hírlap, 2016. október (27. évfolyam, 231-256. szám)

2016-10-03 / 232. szám

2016. OKTÓBER 3., HÉTFŐ SPORT lg A Marshall-ASE a 93. percben szerzett 11-es góllal győzött Pétervásárán Gyöngyösön elesett az Eger SE mmmsi W&m SlE”*?£****■*»«JJríL-w!;<*******»»» r.f**** §«■ •;KS*SU».£ri**B*Ka*3Mr *v*mwn Mfeatai iíSiillI 3 ’fiiix faeaa raaas **s****i aezazsssa* tea***#» 8999nmszsmmm 3998-Xfmt. -----­1V9VP9W9Í m***\ 1 inni imr-* »3»ss«í«j-i? anil**®, •*£9199999* **ÍŰ!Ü1 WüS ÜiJÜIf WSHWIW» **99*f» ís&sséssS Gyurcsik Milán ezt látta az első találat előtt Bollók Gáborral szemben Ivony Attila (középen, fehér nadrágban) így döntött a pontokról Az őszi idény egyik rangadója 450 néző előtt zajlott, két fejes góllal 94 perc alatt GYÖNGYÖSI AK-YTONG- EGER SE 2-1 (1-0) Gyöngyös, 450 néző. V.: Fenyve­si Szabolcs (Deme, Bátori). GYAK: Halasi - Tárnái, Gergely, Csomij, Kluk - Oravecz, Tatár, Pilinyi, Gyurcsik (Czene, 95.) - Ivony A., Kiss I. (Fekete, 74.). Edző: Labancz Róbert. EGER: Bollók - Farkas K., Káló, Sebe M. (Balogh M., 74.), Szö- vetes - Dorkó, Gresó, Szucsik Gyöngyösön szenvedte el idénybeli első bajnoki vere­ségét az Eger SE csapata, a megyei I. osztály 7. fordu­lójában vendégként győzött a Heves és a Marshall-ASE csapata is. Tudósítóinktól hmhirlap@mediaworks.hu BORSODNÁDASD- GYÖNGYÖSTARJÁN 3-2 (2-0) Borsodnádasd, 100 néző. V.: Várallyay Miklós (Németh Sz., Csathó). BORSODNÁDASD: Tóth D. - Tankó, Kertész B., Zimmer­mann M., Ambrus, Halász D. (Cseh, 85.), Tóth M., Horváth F. (Bozsvai, 70.), Fáklya (Gáspár, 88.), juhász Cs. (Szabó S., 55.), Érsek M. (Kovács B., 90.). Edző: Zimmermann Tamás. GYÖNGYÖSTARJÁN: Darabont (Szilágyi L, 46.) - Ollári (Kho- jamberdiyev, 4ó.), Urbán R., Dómján, Lehótszky, Banya, Fü- löp B. (Oláh D., 46.), Nagy Á., Pecze (Adorján, 18.), Szeren­csés-Fekete (Nagy M., 86.), Pet- hő. Edző: Majzik Zoltán. GÓL: Érsek M. (14.), Juhász Cs. (30.), Halász D. (50.), ill. Pet- hő (58.), Lehótszky (61.). JÓK: az egész hazai csapat, ill. az egész vendégcsapat. TÓTH MARTIN, a hazaiak kö­zéppályása: - Az első félidőben nagy előnyre tettünk szert, de a második félidei fegyelmezet­lenség miatt szorossá tettük a találkozót. ZIMMERMANN TAMÁS: - 3-0­nál hátra dőltünk, ez majdnem- Árvái, Montvai, Pataki. Edző: Csuhay József.. A gólok története, 28. perc: Tár­nái indította a bal oldalon meg­lóduló Gyurcsikot, aki 9 mé­terről, a bal sarokba helyezett, l-O. 84. perc: Káló a jobb ol­dalról nagyszerűen csavart Montvai fejére a labdát, aki két méterről a háló bal oldalába bólintott, 1-1.90. perc: Kluk a bal oldali beívelését követően megbosszulta magát. A csapat akkora akarattal játszott, hogy a fegyelmezettség egy kicsit háttérbe szorult, aztán a végén megdobbant a BLASE-szív. MAJZIK ZOLTÁN: - Ha ki tud­juk küszöbölni azokat a hi­bákat, amelyek miatt az elke­rülhető góljainkat kapjuk hét- ről-hétre, akkor lesz esélyünk az ilyen mérkőzéseken a pont­szerzésre. A második félidő­ben remekül küzdött csapa­tunk. Vincze László MAKLÁR-BESENYŐTELEK 1-1 (1-0) Makiár, 220 néző. V.: Men- csik László (Harnos, Rudlof). makláR: Csontos R. - Sza­bó R, Vojtekovszki, Keszthe­lyi, Szőllősi, Bánka, Szabó R. (Czompa, 87.), Nagy G. (Do­bók, 89,.), Molnár T., Kovács Z. (Farkas Cs., 69.), Háklár. Edző: Nagy Endre. BESENYŐTELEK: Bukta - Szé- csi, Pálfalvi, Maksó, Szabó M., Urbán R, Kiss R, Tóth Á. (Mes­ter T., 63.), Nagy L., Török R., Jónás A. Játékos-edző: Vass Ist­ván. GÓL: Szőllősi (27.), ill. Mester T. (90.). JÓK: Molnár T., Keszthelyi, Háklár, Nagy G., ill. Maksó, Mester T. MOLNÁR TAMÁS, a hazai csa­pat egyik jó teljesítményt nyúj­tott játékosa: - Megnyert mécs­esét veszítettünk el az utolsó pillanatban egy nagyon sze­rencsétlen góllal. NAGY ENDRE: - Fájó egy ilyen góllal pontokat veszíteni, de a Ivony A. a háló bál sarkába fe­jelt, 2-1. JÓK: Gergely, Csornij, Oravecz, Gyurcsik, Ivony A., ill. Farkas K„ Káló. Ivony Attila, a győztes gól szer­zője: - Igazi rangadón inkább az iram, mint a játék volt a meghatározó. Brutálisan elfá­radtam. Labancz Róbert: - Jól kezd­tünk, utána azonban az Eger játék képe alapján reális a dön­tetlen. VASS ISTVÁN: - Ausztriából hazatért idegenlégiósunk bom­bagóljával sikerült a 90. perc­ben pontot menteni. Szerencsi Tibor PÉTERVÁSÁRA- MARSHALL-ASE1-2 (1-1) Pétervására, 150 néző. V.: dr. Lendvai Gábor (Molnár L., For­gó). PÉTERVÁSÁRA: Kertész V. - Molnár Gy., Nagy Z., Mada- rasi, Földi R, Lezsák, Tóth K., Nagy Á., Berki (Szabó M., 63.), Halász M. (Bakondi, 63.), Uta- si (Balázs L., 83.). Edző: Sipos Lajos. ASE: Kertész P. - Lakó, Sá- rosi, Novák Z., Nagy V., Nyi- kes, Esztergomi, Nagy J., Bár­dos (Ragó B., 46.), Füleki, Kó- czián (Trungel, 78.). Mb. játé­kos-edző: Nagy József. GÓL: Utasi (15.), ill. Nagy V. (39.), Nyikes (11-esből, 93.). JÓK: Utasi, Madarasi, ill. az egész vendégcsapat. közel került a gólszerzéshez. A második félidőben a mi akara­tunk érvényesült jobban, de egy remek Montvai megoldás vé­gén kiegyenlített az ellenfél. A végén nagy erőket mozgósítot­tunk a győzelemért. Csuhay József: - Rutintalanok voltunk. A második félidőben az egyenlítő góltól eltekintve nem jelentettünk veszélyt a ha­zaiak kapujára. Bódi Csaba sípos lajos: - Ikszes mér­kőzésen pontrúgásokból kap­tunk gólokat, így jelen pillanat­ban nagy eséllyel pályázunk az év lúzer csapata címre. NAGY JÓZSEF: - Amiért jöt­tünk, azt teljesítettük, bár a mérkőzéshez hozzátartozik, ha a második félidőben az asszisz­tens reálisan látja a dolgokat, győztelmünk simább is lehetett volna. Tóth Zsolt FELSŐTÁRKÁNY- GYÖNGYÖSHALÁSZ 3-0 (0-0) Felsőtárkány, 100 néző. V.: Aux László (Szigetvári Zs., Oro- vecz). FELSŐTÁRKÁNY: Bajzát D. - Dorogi, Kaszás N., Busái (He­gedűs Gy., 70.), Ötvös,. Kollár B., Kovács Á., Banu (Kálmán R., 23.), Orlóczki (Gál F., 64.), Horváth Sz., Kálmán J. Edző: Bocsi Zoltán. GYÖNGYÖSHALÁSZ: Kovács T. - Csirmaz, Csömör, Molnár A. (Lengyel, 88.), Bella (Fülöp V., 59.), Harmat, Palik (Szilágyi E., 83.), Kiss G., Nagy G., Soltész, Galó. Játékos-edző: Hordós Dá­niel. GÓL: Horváth Sz. (49.), Orlócz­ki (62.), Kollár B. (79.). JÓK: Dorogi, ill. Csömör, Har­mat, Kiss G. BOCSI ZOLTÁN: - Az ered­mény senkit ne tévesszen meg, nyögvenyelős győzelmet arat­tunk a szervezetten védekező vendégekkel szénben. HORDÓS DÁNIEL: - Az első félidei játékunkat nem tudtuk a második félidőre átvinni, így ennél jobb eredményt nem ér­hettünk el. Sajnos a szünet után hibákat halmoztunk fel, amit az ellenfél könyörtelenül sgólokra váltott. Varga Zsigmond HERÉD-NAGYRÉDE 5-0 (4-0) Heréd, 100 néző. V.: Rozsna- ki Gábor (Kasza, Juhász Á.). HERÉD: Őri - Tancsik, Szege­di (Oldal, 79.), Kovács Zs., Besz- szer (Kollár R, 80.), Hajiinger, Barta Á., Beraki, Baranyi R., Veres (Tóth B., 69.), Balog B. Szakmai tanácsadó: Sági Atti­la. nagyréde: Linberger (Kiss M., 83.) - Debreceni, Barna, Andó, Szabó Sz., Gömöri (Jo- hancsik, 83.), Cserta (Huszár D., 67.), Varga K., Jurecska (Ko- vácsik, 67.), Géczki (Csuka, 46.), Márkus Edző: Török Já­nos. GÓL: Besszer (4.), Balog B. (25., 35.), Barta Á. (42.), Bara­nyi R. (82.). JÓK: az egész hazai csapat, ill. senki. BALOG BENCE, a hazaiak duplázója: - Az első félidőben a szezon legjobbját nyújtot­tuk. Annak örülök, hogy éle­tem egyik legszebb gólját sike­rült lőnöm. SÁGI ATTILA: - Az első perc­től fogva nem adtunk esélyt az ellenfélnek, és a helyzeteink nagy részét is sikerült kihasz­nálnunk. A második félidőben nagyon visszaálltunk. TÖRÖK JÁNOS: - Az első fél­időben a hazai csapat kivég­zett minket, a második félidő­ben a Heréd okosan tartotta az eredményt. Markó Ferenc EGERSZALÓK- HEVESHERM-HEVESI LSC 0-1 (0-1) Egerszalók, 120 néző. V.: Tóth Zoltán (Várallyay M., Daj- kó M.). EGERSZALÓK: Tajti - Neu­mann, Lőrincz Gy., Balázsi (Maga, 46.), Vámosi (Nagy G., 73.), Molnár A. (Danó Zs., 63.), Baji Á., Ficzere, Hajdú, Baji P. (Szabó D., 46.), Klavács. Edző: Horváth Tamás. HEVES: Horváth P. - Ver- nyik, Szabó G., Kiskartali, Fe­jes, Vágó, Bezzeg, Molnár B., Besenyei Zs., Korsós, Bese- nyei F. Játékos-edző: Besenyei Ferenc. GÓL: Besenyei F. (19.). JÓK: Neumann, Lőrincz Gy., Ficzere, Baji Á., Szabó D., ill. Horváth P. (a mezőny legjobb­ja) és az egész vendégcsapat. LŐRINCZ GYÖRGY, a hazaiak egyik legjobbja: - A mérkő­zés elején nagyon nehezen pö­rögtünk fel, sajnos hamar hát­rányba kerültünk, onnantól elkezdtünk játszani, a helyze­tek megvoltak, de a befejezé­sekkel akadtak problémák. HORVÁTH TAMÁS: - A játék képe és a kialakított helyzetek alapján minimum egy pontra rászolgáltunk volna. BESENYEI FERENC: - Nem játszottunk jól, de egy nagy­szerű kapusteljesítménnyel és némi szerencsével sikerült megverni a jól játszó hazaia­kat. Menyhárt-Ficzere Rita A bajnokság állása 1 Felsőtárkány 7 6 1­23-8 19 2. Gyöngyösi AK 7 6 1­22-7 19 3. Eger SE 6 5­1 30-6 15 4. Makiár 7 3 2 2 16-10 11 5. Hevesi LSC 6 3 2 1 11-8 11 6. Egerszalók 7 3 2 2 14-12 11 7. Marshall-ASE 7 3 2 2 14-14 11 8. Heréd 7 3 1 3 15-15 10 9. Besenyőtelek 6 2 3 1 5-5 9 10.Füzesabony 6 2 1 3 6-9 7 11. Borsodnádasd 7 1 2 4 12-19 5 12. Pétervására 6 1 1 4 9-13 4 13. Nagyréde 6 1­5. 4-22 3 14. Gyöngyöshalász 7­2 5 8-19 2 15. Gyöngyöstarján 6­­6 9-31 0 A 8. forduló programja Október 8.. szombat. 15.00: Füzesabony­Pétervására, EgerSE-Maklár (Felsővárosi spt.), Besenyőtelek-Heréd, Gyöngyöstarján-Egerszalók, Nagyréde-Borsodnádasd, Hevestherm-Hevesi ISC- Felsőtárkány. Vasárnap, 15.00: Gyöngyöshalász- MarshalFASE. Szabadnapos: Gyöngyösi AK A Kömlő 17, a Mátraballa 13 gólt rúgott A megyei II. osztályú bajnok­ság 7. fordulójának eredmé­nyei. Kelet: Eger SE ll-Tarna- lelesz 3-4 (1-2), Mátraballa- Pély 13-0 (6-0). Mátraderecs- ke-Tiszanána 2-0 (2-0), Tar- naméra-Bélapátfalva 0-2 (0­0). Kömlő-Szihalom 17-0 (7- 0), Detk-Poroszló 2-4 (1-2), Erdőtelek-Kisköre 3-1 (2-1). Szabadnapos: Egerszólát. Nyugat: Petőfibánya-Hatvan Lokomotív 1-6 (1-0). Gyön- gyössolymos-ESC Gyöngyös 1- 6 (1-4). Markaz-Visonta 0- 1 (0-0). Vámosgyörk-Ecséd 2- 1 (0-0), Abasár-Zagyva- szántó 2-2 (1-1), Szűcsi-Apc 1- 5 (0-1), Atkár-Rózsaszent- márton 1-0 (0-0). Nógrád me­gyei II. o., Kelet: Bodon FC-ls- tenmezeje-Kazár 4-0 (2-0).