Heves Megyei Hírlap, 2011. augusztus (22. évfolyam, 204-229. szám)

2011-09-12 / 213. szám

SPORTTUKOR HEVES MEGYEI HÍRLAP - 2011. SZEPTEMBER 12., HÉTFŐ 10 Besenyei „kivégezte" az Andomaktályát megyei i. osztály Nagyrédén hét gólt kaptak a csapatvezető szerint gyáván futballozó detkiek Már csak a Hevesi LSC labdarúgócsapata száz- százalékos a megyei I. osztály negyedik forduló­ját követően. Az Andor- naktályán győztes együt­tes valamennyi gólját Besenyei Ferenc szerezte. Tudósítóinktól LABDARÚGÁS Andornaktálya ­Hevesi LSC 1-5 (0-2) Andornaktálya SE: Hevesi LSC: Tamás T. Éles V. Lehóczky Zs. (Horváth R) Nász N. Szabó B. Molnár Z. Nagylaki D. Pető R (Szabó B.) BakK. Nagy László Linkecs Á. (Ipacs M.) Korsós M. (Kiskartali M.) FükőT. Nagy Lajos (Stáber M.) Szabó M. (Ivády R.) Besenyei Zs. (Lajer M.) Lázár L. (Antalóczy Á) Jónás A (Szórád A) FükőP. Gulyás L Dobák A (Bajzát L) Besenyei F. Edző: Edző: Pápai Zoltán. Balázs Tihamér. Andornaktálya, 120 néző. Játékvezető: Szigetvári Zsolt (Czeglédi A, Forgó Zs.). Gólszerzők: Bak K.. ill Besenyei F. 5. Jók: senki, ill Besenyei F, Nagy Lajos, Nagy László, Nász N, Gulyás L. Ifik: 2-1. Besenyei Ferenc, a hevesiek öt gólt szerző játékosa - Kicsit álmosan kezdtünk, sok helyzet kimaradt, de az első gól ulán nyugodtan játszottunk és megérde­melten nyertünk a sportszerű ellenféllel szemben. Pápai Zoltán: - Akarat és lelkesedés nélkül futballoz­tunk, az eredmény így is hízelgő a számunkra Nagy különbség volt a két csapat között Gratulá­lok a vendégeknek! Balázs Tihamér: - Szimpatikusán játszó ellenféllel szemben, nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki. Megérdemelt az ilyen arányú győzelmünk. Vozik Zoltán Besenyei Ferenc (középen) szombaton is NB lll-as formában futballozott. A listavezető hevesiek 31 esztendős támadója, Andornaktályán egymaga döntött a pontok sorsáról. A rutinos csatár újabb öt találattal gyarapította góljai számát, így négy mérkőzést követően már tizenkét találatnál jár. Pétervására - Márkáz 2-1 (0-1) Pétervására SE: Márkáz FC: Bódi P. Czékmán Cs. Nagy R. Bakondy Cs. Hegedűs R. TresóV. Érsek Sz. Tóth II. A Földi R (Janovicz Cs.) AgócsV. Molnár Gy. TresóM. GulykaZs. Szekrényes Á Berki Á Szabó Zs. Bartuska J. (Kovács K) BarthaP. Bódi G. (Kocsis G.) Molnár L (Födő N.) NagyÁ Simon A (Szabó B.) Edző: Játékos-edző: Pádár Béla. Fehér Gyula. Pétervására, 150 néző. Játékvezető: Lendvai Zsolt (Várallyay M.. Szert B.). Gólszerzők: Nagy R. 2, ill Simon A Jók: mindkét csapat játékosai dicséretet érdemelnek. Ifik: 4-1, Molnár Gyula, a pétervásáraiak legjobbja: - A csa­pat minden tagja jól küzdött s ez meghozta az eredményt Gratulálok a győzelemhez! Pádár Béla: - A második félidei mezőnyfölényünk végre gólokban is megmutatkozott. Á csapat és a közönség is megérdemelte ezt a győzelmet. Fehér Gyula: - A második félidő közepére elfárad­tunk, de a látottak alapján egy pontot így is megér­demeltünk volna Kovács Krisztián Tamaméra - Makiár 2-0 (1-0) Tamaméra SE: Makiár SE: Korsós 1. Halmai F. Ugrál A. Burai N. Ugrai 1. Vízkeleti M. Bernáth K. Bőgős Gy. Lőrincz 1. Sasvári T. (Fodor V.) Tóth L Dávid V. Poroszka V. (Uzelmann Á) Sárosi G. Laubert R. Kovács Z. Zsidó L (Balogh T.) Lakatos G. (Papp G.) Szabó J. (Katona E.) Fodor L. (Béta Cs.) Mihics P. (Törőcsik L) Énekes A (Veres R.) Edző: Edző: Kovács János. Kovács Zsolt. Tárnáméra, 150 néző. Játékvezető: Harnos Csaba (Báder J, Lovas N.). Gólszerzők: Mihics P, Katona E Jók: Zsidó L, Laubert R, Mihics R, Tóth L, üt Kovács Z, Bőgős Gy„ Dávid V. Ifik: 4-1. Zsidó László, az egyik legjobb játékos: - A második félidei játékunk ahpján nagyobb arányú győzelem is születhetett volna További sok sikert a Makérnak! Kovács János: - Jól és magabiztosan játszottunk, de a helyzetkihasználásban még javulni kelt Kovács Zsolt: - Döntetlennél két ziccert hibáztunk, majd a mérkőzést olyan játékos döntötte el, akinek már a 20. percben az öltözőben lett volna a helye. Előházi Béli Nagyfádé - Oetk 7-1 (3-0) Szölöskert-Nagyréde SC: Detk SE: Juhász E. (Őri D.) Ivony Á Debreczeni J. (Kulcsár T.) Pelyhe M. (Patkós M.) Szabó Sz. Kis R (Tóth Z.) Barna T. (Makói Á.) Tóth D. Karsai Zs. (Mihályi G.) ÁdámP Fekete T. Kiss J. Hajiinger B. Farkas R. Kolompár J. Nagy G. Márkus M. KemácsÁ Kotka R. Horváth Zs. Forgács D. Ivony A Edző: Játékos-edző: Nagy Gábor. Labancz Róbert. Nagyréde, 200 néző. Játékvezető: Urban Eszter (Szarvas L, Sipeki L). Gólszerzők: Forgács D. 3, Márkus M. 2, Kulcsár T, Fekete T, ill. Ivony A Kiállítva: Horváth Zs. (2. sárga lap után) a 70. percben. Jók: Barna T, Hajiinger B, Márkus M, Kotka R, Forgács D, ilt senki. Ifik: 8-0. Forgács Dániel a hazaiak egyik legjobbja: - Jó já­tékkal sikerült felülmúlni a detki csapatot. Nagy Gábor: - Az eredmény ellenére nem vagyok elégedett a játékkal mert nem a megfelelő ritmus- ban futballoztunk. Ivony Attila megbízott csapatvezető: - Amíg félünk a megyei I. osztályban futballozni, idegenben nem fogunk mérkőzést nyerni. Nagy József Egerszalók - Tarnaleleszi MSE 3-1 (1-1) Egerszalók SE: Tarnaleleszi Meteror SE: NagyR Venczel V. Vámosi R. Bezzeg 1. Kelemen Gy. Máriási Zs. Danes Sz. Kovács Z. Ficzere P. Tóth Z. Horváth T. (Domoszlai R) Kovács A Varga 0. Budai T. Bódi K. (Dobos Zs.) Szabó T. Kasza D. (Veres V.) Érsek Cs. Pusoma R. Szamosi G. Érsek M. (Karnlzs G.) DanóR. Edző: Csapatvezető: Horváth Tamás Kifusz Csaba Egerszalók, 250 néző. Játékvezető: Jávorszki Zoltán (Osváth Endre, Czeglédi Attila). Gólszerzők: Bódi K, Érsek M., Ficzere R ill Dáné R. Jók: Vámosi R, Rczere R, Varga D, Pusoma R„ ilt Venczel V, Bezzeg I., Máriási Zs., Danó R. Ifik: 1-9. Ficzere PétBr, a hazaiak legjobbja: - Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk, remélem, ez egy jó soro­zat kezdete. Isten hozott, Jani barátom! Horváth Tamás: - Stohl Buci izgulhatott így a vád­lottak padján, mint én a hazaiak kispadján. Kltusz Csaba: - A második félidő elején kihagyott ziccereink megbosszulták magukat. Amíg nem húz mindenki egyfelé, addig ilyen eredmények vár­hatóak. Menyhárt-Ficzere Rita Bélapátfalva - Verpeiét 2-2 (2-1) Bélapátfalva! SKE: Veres D. FensthemvVerpelét SE: Tiszolczki L Boros G. (Veres G.) Török R Bajzát Zs. Jakab S. (Szabó 1. D.) Kriván R Bánka B. Bársony D. (Bárdos D.) Somogyvári R ÁgóF. Csepcsányi G. (Klaisz Z.) Csákvári Á Várkonyi R Csákvári D. (Ács K.) Jékli Zs. Dallos D. Szász V. Mező G. (Liktor Á) Szabó II. D. (Varga R) Dér A. (Berecz 1.) Szamosi Sz. Edző: Edző: Farkas Gusztáv. Szabó András. Bélapátfalva, 120 néző. Játékvezető: Rozsnaki Gábor (Jávorszki Z, Osváth E). Gólszerzők: Boros G., Csákvári D, ilt Jékli Zs., Bánka B. Jók: Dallos D, Dér A, Mező G, Csákvári Á, Csákvári D, Veres D, Kriván R, Ilt Jakab S, Várkonyi R, Jékli Zs Ifik: 5-1. Dór Alex, a hazaiak egyik legjobbja: - Végre jó felfo­gásban játszott a csapat. Csákvári Dániel csapatvezető: - Ismét pontrúgás utáni helyzetből kaptuk a gólokat. Végre látszott a nyerni akarás a fiatalokon is. Szabó András: - A Bélapátfalva három veresége és Ágó nyilatkozata elaltatta a csapatot Ezért a Verpe- lét az ebő félidőben nem harapott. Csákvári Dániel Novaj-Ostoros - Füzesabony 4-2 (1-0) NovaFOstoms SIC Járdánk. Füzesabony SC: Havellant F. SósD. Dóczi 1. Jánosi M. (Székely K.) Barta J. Baji Gy. (Nagy P.) Baji P Csanády G. (Tompos K.) Molnár T. G. Fodor J. (Kasza Sz.) Péter Z. MágaT. Juhász B. (Hídvégi P) PókaT. Káló Á Vincze R. (Szakái Z.) Szabó L. Barta K. Gyurcsik M. Csohány G. Mencsik L (Hídvégi G.) Edző: Edző: Csanády Dénes. Vinczepap Ferenc. Novai, 100 néző. Játékvezető: Berényi Ákos (Domoszlai J, Oravecz T). Gólszerzők: Jánosi M„ Csohány G., Barta K. (11- esből), Tompos K, ilt Szabó L (11-esből), Mencsik L Kiállítva: Kató Á (2. sárga lap után) a 90. percben. Jók: Barta K, Jánosi M., Baji Gy, Baji R, Csohány G„ ill Gyurcsik M, Szabó L, Kasza Sz. Ifik: 2-4. Barta Krisztián, a hazaiak egyik legjobbja: - Örülök a győzetemnek, amihez a csapat minden tagja kel lett. Remélem, most már elindulunk előre. Csanády Dénes: - Bár csak a helyzeteink töredékét használtuk ki, de ma a győzelem volt a legfonto­sabb, hogy megtörjön a rossz sorozatunk. Vlnczepap Ferenc: - A hazai csapat kevesebbet hé bázott ezért megérdemelt a győzelme. Csanády Dénes A forduló nyilatkozata _____ ™ A míg félünk a me­gyei I. osztályban futballozni, idegen­ben nem fogunk mérkőzést nyerni. Ivonyi Attila (Detk) A bajnokság állása 1. Hevesi LSC 4 4 - ­20-5 12 2. Márkáz 4 3-1 10-5 9 3. Nagyréde 3 2 1 ­11-3 7 4. Egerszalók 4 2 11 7-7 7 5. Pétervására 4 1 3 ­5-4 6 6. Tamaméra 4 2-2 5-5 6 7. Makiár 4 12 1 7-5 5 8. Verpeiét 4 12 1 6-5 5 9. Tarnaleleszi MSE 3 111 4-5 4 10. Novai-Ostoros 4 112 5-6 4 11. Besenyőtelek 3 111 3-4 4 12. Detk 4 112 7-12 4 13. Andornaktálya 4-13 4-11 1 14. Füzesabony 3-12 7-15 1 15. Bélapátfalva 4-13 5-14 1 Szabadnapos: Besenyőtelek. Az 5. forduló párosítása Szeptember 17., szombat, 16.00 Tarnaleleszi MSE - Andornaktálya Hevesi LSC - Bélapátfalva Verpeiét-Tamaméra Makiár - Pétervására Márkáz - Na^réde Detk - Besenyőtelek Füzesabony - Egerszalók Szabadnapos: Novaj-Ostoros. Az újonc egrieknek fejet hajtott a Nyíregyháza bajnoki nyitány A rutintalanságot lelkesedésükkel pótolták a fiatal megyeszékhelyi játékosok KÉZILABDA NB l/B, Kelet, férfiak Az 1. forduló mérkőzésein: EGER-ESZTERHÁZY SZSE - NYÍREGYHÁZI KSK 39:32 (20:18) Eger, körcsarnok, 350 néző. V.: Alapi A., Kovács T. EGER: MÁNDI - Kovács F. 1, PINCZÉS1.7 (1), DRÍZNER 9(3), ROSTA 1.2, SZABÓ T. 3, Guba 3. Cs.: Repóth (kapus), Péter J. 3, Fibec 1, Hevér 4, Kiss G. 2, SZŰCS M. 4. Edző: Iványi Bálint. Az eredmény alakulása. 6. perc: 4:1,12. p.: 8:5,18. p.: 14:10, 24. p.: 18:13,36. p.: 23:21,42. p.: 27:24,48. p.: 31:26,54. p.: 37:29. Kiállítások: 6, ill. 14 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 3/2. Villámrajtot vett az újonc, amely gyors leindításokból szer­zett gólokkal a 3. percre már 4:0- ás előnyre tett szert. A vendégek rögtön időt kértek, s rendezték a sorokat. Sikerült egyenlíteni a NYKSK-nak, de az egrieknek is volt válasza a ritmusváltásra. Hazai részről sorozatban érkez­tek a gólok, ám egy-egy védelmi megingást kihasználva a nyír­egyháziak is igyekeztek tartam a lépést Dríznerékkel. A máso­dik félidőben már nagyobb kü­lönbség is kialakult a két csapat között, volt, hogy nyolc góllal is vezettek Szűcs Miklósék. A ven­dégekből hiányzott a tűz, a lelke­sedés, Bozsidar Bursacék így kénytelenek voltak fejet hajtani. Pinczés János (a labdával) vezére volt az egri gárdának, amely megalku­vás nélkül küzdött A képgalériát keresse a HEOLhu hírportálon! Iványi Bálint: - Nagyon sokan dolgoztak azért, hogy itt lehetünk és ilyen szép sikerrel örvendez­tethettük meg a szurkolókat. Har­minckilenc gólt lőttünk, ez önma­gáért beszél. Ez az a stílus, amit mi képviselni szeretnénk, meg­alkuvás nélkül futunk, harco­lunk, ha kell odamegyünk a pofo­nért. A rutintalanságot és a hibá­inkat a szívünkkel és a lelkesedé­sünkkel maximálisan pótoltuk. A Gyöngyösi KKII. - Prima- vera Mizse KC mérkőzés lapzár­ták után ért véget. ■ S. K. HE0L.hu További friss sporthíreket, képgalériákat, keressen a HEOLhu hírportálon. A nádasdi tripla három pontot ért Egerszóláton labdarúgás Elvesztette veret­lenségét az Egerszólát a megyei II. osztály Keleti-csoportjában. Nyugaton a Lőrinci vendégeként szerezte meg első győzelmét a Heréd. A 4. forduló eredményei. Keleti-csoport Párád - Mátraderecske 1-3 (1-1) Egerszólát - Borsodnádasd 2-3(l-2) Karácsond - Abasár 4-1(2-0) Domoszló - Visonta 0-1(0-1) Erdőtelek - Poroszló 2-0 (1-0) Szabadnapos: Egerbakta. Nyugati-csoport Lőrinci - Heréd 1-3 (0-2) Hatvani Lók. - Ecséd 5-2(3-1) Apc - Vámos^örk l-4(0-4) Gyön&öspata - Zafflvaszántó 1-1(0-0) Hort - Szűcsi 0-4 (0-2) R.sztmárton - Petöfibárrya 2-1(1-0) Csány- Gyöngyöstarián 5-2 (3-2) f t 1 l 4