Heves Megyei Hírlap, 2008. május (19. évfolyam, 102-126. szám)

2008-05-06 / 105. szám

14 SPORTTÜKÖR HEVES MEGYEI HÍRLAP - 2008. MÁJUS 6., KEDD Nyolcszor számoltak a baktai csapatra megyei h. osztály Az Andornak mellett a Szihalom és a Karácsond is jelentősen javított a gólarányán labdarúgás A megyei II. osz­tály Nyugati csoportja 26. fordu­lójában az éllovas Lőrinci Csány- ban hozta a kötelezőt, de hason­lóan tett a második Hatvani Lo­komotív is, amely a Gyöngyös- solymost múlta felül. A Márkáz újabb értékes pontokat hullaj­tott, ezúttal az Energia SC Gyöngyös otthonában. A Keleti csoport 23. fordulójá­ban a listavezető Andornaktálya tapogatózó első félidőt követően a szünet után szinte kiütötte az Egerbaktát. Szintén nagyarányú győzelmet aratott a Szihalom, amely a Mátraderecske kárára lőtte a gólokat. A játéknap rang­adóján, Tarnaleleszen egy góllal nyert a Balaton. ■ Friss sporthíreink: WWW, Andornaktálya - Egerbakta 8-0 (1-0) Andornaktálya SE Egerbakta KSK: Molnár R. (Tamás) Veréb Magyar (Nagylaki) Varga 1. IvádyR Nádai Kiszály (Horváth L) MataR. Szabó B. (Balogh P.) Török (Nagy Z.) ÁgóF. (SuhaJ.) Kaspár K. BakK. Bíró J. Pápai Mabcsik D. (Szilágyi) Farkas Zs. Mata G. Klátyik Godó (Farkas A) Horváth K. Mező E. (Mata Á) Játékos-edző Játékos-edző: Molnár Róbert Gyetván Krisztián. Andornaktályán Ágó Ferenc (szemből) és Farkas Zsolt is egy-egy góllal járult hozzá csapata Egerbakta ellen aratott fölényes győzelméhez Andornaktálya. 100 néző. Játékvezető: Ducsai József (Hamos Cs, Gyetvai B.). A bajnokaspiráns hazai gárda a szünet után tetszés szerint érte el góljait a hitehagyottá vált vendégcsapat­tal szemben. Gólszerzők: Pápai, Horváth K, Klátyik 2-2, Ágó F, Far­kas Zs. Jók: az egész hazai csapat ill Mata G. fik: 5-2. Molnár Róbert - Ebből is látszik, mennyire ügyetlenek voltunk Egerbaktán. Gyetván Krisztián: - Az első félidei játékban nem volt benne a súlyos vereség. Gratulálok a bajnokcsa- ' patnak! Vozik Zoltán NYUGATI CSOPORT . 26, FORDULÓ KELETI CSOPORT - 23. FORDULÓ Lőrinci - Szűcsi 1-0 (0-0) lőrinci VSC: Szűcsi KSK: Lövey Ludányi Z. Kratofil S. Leép Kéri Mumyák Lénáit Molnár A Cseh J. Máté L. Maksa R. (Mákos) Petres Tamási (Móricz) Harmos Zsámboki Demeter Juhász Zs. Csemer (Damó M.) Kuris (Obh) Berki T. Kratofil Cs. Berta J. ' Játékos-edző: Játékos-edző: Pásztor Zsolt. Palásti Krisztián. lőrinci, 70 néző. Játékvezető: Sohajda László (Lucián J„ Pápis L). Gólszerző: Kratofil Cs. KiáHItve: Petres (szövegelésért) a 65 percben,. Jók: Lénárt, Mákos, Kratofil S, HL az egész vendégcsa­pat Ifik: 10-0. Pásztor Zsolt - A mérkőzés befejezését jelző sípszó megváltás volt a számunkra. Palásti Krisztián: - A 89. percig hősiesen küzdöttünk, egy perc választott el bennünket a bravúros pont­szerzéstől. Kerepesi Ferenc Hatvani Lók.- Gy.solpos 5-1 (3-1) Hatvani Lokomotív: Sotybor-Gyöngyőssotymos: Bajkó Erdei Strausz Patócs Dávid Tóth A Gabsi Eged (Kiss Cs.) Máthé Nyilas Kovács I. (Labáth) Bakos K (Erdélyi) Takács (Pádár) Marsi Dajkó M. Szabó R. Bodnár Sztankó Farkas G. (Kővári) Fodor (Králik) Fehér I. (Bitter) BartaD. Játékos-edző: Edző: Labáth Zoltán, Bágyi Csaba. Hatvan, 50 néző. Játékvezető: Zsákai Zsolt (Szabó S, Kalicz J.). Gólszerzők: Dajkó M. 2, Fehér I, Bitter, Pádár, ill Tóth A (11-esből). Kiállítva: Marsi a 2. percben. Jók: Galasi, Dajkó M, Pádár, Máthé, Kővári, ill senki, lük: 2-5. Lábát Zoltán: - Helyenként jó játékkal sportszerű ellen­felet sikerült legyőzni. Bágyi Csaba: - A második percben a .játékvezető urak” eldöntötték a mérkőzést Kovács Sándor Karácsond ­Abasár 6-1 (2-1) Rét Roberto-Karácsand: Abasár SE Molnár T. ' Bánszki Halász Burai Váradi Rajmund Tóth Sz. Csömör (Váradi Rudolf) Magyari (Báder A.) Major T. Jancsovics J. Maga(Kabnyos) Bordás (Bozó) Váradi Z Rajnai Váradi A Báder S. Nánási Kulics Nagy M. Józan Gyuris (Barkóczi) KissG. Edzők: Pócs Tamás, Játékos-edző: Váradi Rudolf. Tóth Szabolcs. Karácsond, 70 néző. Játékvezető: Gyetvai Béla (Varga L, Ká'cz J.). Gólszerzők: Váradi Z. 4, Nagy M, Váradi A, ill Báder S. Jók: Váradi Z (a mezőny legjobbja), Váradi A, Nagy M, ill Báder S„ Burai, Kiss G, Tóth Sz. Ifk: 0-4. Pécs Tamás: - Toldozott-foltozott csapatunk ilyen arányban is biztosan győzött Gál József szakosztályvezető: - Támadunk, támadunk, aztán rosszul passzolunk, és máris gólt kapunk. Váradi Rudolf Energia SC - Márkáz l-l (1-0) Energia SC Gyöngyös: Márkáz EC: ________ M arosvári . Lörincz Marázi Tresó Kiss K. Véber Stál Sztankó Juhász Sz. (Fodor) Horváth P. Bogdány Födő Besze B. Balogh R. Szabó P. (Pócs) Szekrényes Balogh R Fehér Gy. Székely G. Molnár Gy. Szűcs_____________ Simon ______ E dző: Játékos-edző: Kiss István. Szekrényes Ákos. Gyöngyös, 50 néző. Játékvezető: Orovecz Tamás (Mencsik L, Szabó I.). Gólszerzők: Juhász Sz, ill Fehér Gy. Jók: Marosvári, Kiss K, Szűcs, Marázi, ill Horváth ff* Simon. lük: 2-0. Kiss István: - A vendégek érettebb játékára mi gólhely­zetekkel válaszoltunk. Szekrényes Ákos: - Sajnos a sok hiányzót nem bírta el a csapatom. Kurfürst István Apc - Zagyvaszántó 3-2 (2-0) ApciTE Zagyvaszántó SE Varga Balogh S. Petre Sz. Repka NagyÁ Juhász J. Cserfa Kulyó (Tóth F.) Pajkos (Menus J.) Here R. Menus! Bognár Jambrik Somoskövi (Szívós) Faragó (Harsági) Verebélyi I. Sági (Vidman) Makaria Fodor (Pintér Zs.) Parádi Petre D. Címer S. (Bicskei) Edző: Edző: Országh János. Fekete László. Apc, 250 néző. Játékvezető: Sipeki Attib (Berta L„ Forgó Zs.). Gólszerzők: Menus T, Sági, Fodor, ill Repka Verebélyi 1. Jók: az egész hazai csapat, ilt senki nem nyújtott átb­gon felülit Ifik: 1-3. Országh János: - Igazi szomszédvári rangadón a győ­zelmünket Petre Szabolcs születésnapjára ajánljuk. Fekete László: - Gratulálok az Apc győzelméhez és Sá­gi István születésnapjához! Kovács István Vámosgyörk- Gy.tarján 2-0 (1-0) Vámosgyörk SE Gyöngyöstarjáni KSK: Vadnai Bakos Kiss N. (Czímer Sz) Korponyi J. Czímer G. Nádasdi(Szecskő Gergő) Loboda Bitay Nagy K. Ludányi A (Pyrkosz) Medve . Szecskő Gábor (Kiss D.) Cseh D. Zaklóczki Morvái Hajdú Gedei Korponyi Z. (Kis D.) VargaZ. (Stass) Ozsvárib (Ludányi G.) Kis M. Mihályi Edző: Játékos-edző: Szébsi János, Balog Gábor. Vámosgyörk. 67 néző. Játékvezető: Farkas Rudolf (Várallyay M, Szabi B.). Gólszerzők: Varga Z, Stass. Jók: Czímer G, Gedei, Varga Z, Stass, ill senki. Mie 5-0. Szélest János: - Ezt a győzelmet a csapat a búcsúzó Szerbiák Lászlónak (gondnok, szertáros, minde­nes) ajánlja, és a ballagó Varga Zoltánnak. Jenei Károly csapatvezető:- Úgy tűnik, csapatunk csak otthon tud játszani. Torna István Csány - Heréd 0-4 (0-4) Csány! SE Heréd LG: Szénási J. (ifj. Juhász D.) Márkus Maksa Szűcs J. Barna J. Bóna Bódi Gy. Juhász Cs. (György) Mága Arnold (Szénási B.) Nagy Sí Juhász D. (Tövis) Szluka Lóth L. Balog R. KissM. Szabó G. (Johancsik) KissS. Bazsó G. Mága Alfonz Simon Rusai Egyed J. Edző: Edző: Gömöri Ottó. Juhász József. Csány. 150 néző. Játékvezető: Hamos Csaba (Zsákai Zs., Bodó 1). Gófczerzök: Balog R. 2, Bazsó G, Simon. Jók: Kiss M, ill az egész vendégcsapat dicséretet ér­demetlflk: 2-1. Gömöri Ottó: - Juhász József barátom csapata a játék minden tekintetében felülmúlt bennünket Gratulá­tek a Herédnek! Juhász József - Sportszerű csapatot sikerük legyőzni. További sok sikert kívánok Gömöri Ottó barátom­nak! Ködmön Levente R.sztmárton - Gy.pata 2-0 (0-0) Rózsaszentmárton SC: Gyöngyüspata-Kőfuv: Pampuk Nagy A Kiss Cs. Lévai Panyi Szabó Sí Jemei Kovács! Bozó Bálint Á Tóth B. Bemáth Kaszás Hevér P. Baranyi G. Bálint A Dudás J. Pólyák (Tóth D.) Szabó M. (Szeberényi) Bánt G. Kasza Török (Horváth) Edzők: Kiss Bojszi Jó­Edző: zsef, Pampuk Ákos. Moicsán László. Rózsaszentnárton. 100 néző. Játékvezető: Báder János (Szabó S, Lovas N.). Gólszerzők: Dudás J, Kiss Cs. Kiállítva: Hevér R a 85, Bálint A a 86. percben. Jálc mindkét csapat játékosai dicséretet érdemelnek. Kiss Bojszi József: - Köszönjük az új mezeket Dányi Zoltánnak és Kapus Miklósnak. Úgy látom, az új mez szerencsét hoz. Moicsán László: - Gratulálok a Rózsaszentmártonnak! Nagy János Szabadnapos: Ecséd. A bajnokság állása 1. Lőrinci 25 17 7 1 76-2358 2. Hatvani Lók. 25 17 3 5 77-3554 3. Márkáz 25 16 6 3 80-31 54 4. Heréd 25 15 7 3 72-31 52 5. Zafflvaszántó 25 12 9 4 50-30 45 6. Gyönfflöspata 25 12 6 7 51-40 42 7. Ecséd 24 12 4 8 60-39 40 8. Karácsond 25 12 112 59-61 37 9. Apc 24 10 4 10 47-50 34 10. Energia SC 24 8 6 10 38-40 30 11. Csány 24 7 6 11 44-51 27 12. Rsztmárton 24 8 2 14 46-7726 13. Gy.solymos 23 4 9 10 25-4021 14. Vámosftörk 25 6 2 17 33-59 20 15. Gyönsöstarján 23 5 1 17 38-8316 16. Szűcsi 24 4 4 16 21-61 16 17. Abasár 24 2 3 19 21-87 9 A 27. forduló párosítása Május 10., szombat, 17.00: Zagyvaszántó - Csány, Gy.solymos - Lőrinci, Márkáz - Rsztmárton. Vasárnap, 17.00: Heréd - Energia SC, Gy.tarján - Hatvani Lók, Ecséd - Vámosgyörk, Abasár - Apc, Szűcsi - Karácsond. Szabadnapos: Gyöngyöspata Istenmezeje- Egerszólát 4-0 (3-0) Istenmezeje SE Egerszőlát SIC Bíró G. Czikó DubiZ. Erdélyi Országh (IvádyT.) Montvai (Fenyves B.) CeneR Verebélyi N. (Szabó F.) Földi Prokaj K. Nagy M. Horváth L Berki Bene Bocsi R. (Fehér K) Lukács Bódi G. Prokaj Á Simon G. Sas (Verebélyi P) Nagy R. Török Játékos-edző: Játékos-edzők: Linninger Ország Zoltán. István, Aj. Horváth László. Istenmezeje, 100 néző. Játékvezető: Domoszhi János (Pádár Sz, Rozsnaki G.). Gólszerzők: Nagy R, Bocsi R. 2-2. Jók: Bocsi R, Dubi Z, Berki, Simon G, I Bíró, Prokaj Á Ifik: 1-1. Ország Zoltán: - Az első félidőben eldöntöttük a mérkö- . zést ilyen hozzáállást várok a továbbiakban is. Linninger István: - Az elején az öltözőben ragadtunk, utána egy szezonra való helyzetet kihagytunk. Gra­tulálok az Istenmezejének! Nagy Péter Szihabm ­Mátraderecske 7-1 (5-1) Szihalom SE Mátraderecske SE Szűcs Kasza D. Erdélyi R. Kolozsvári Sipos Tóth 1. Vona A Horváth Zs. Garabás Kovács Gy. Hídvégi G. Kóczián Kiss Zs. (Vincze) Szabó L Barna (Hídvégi R) Csikós Györfi (Szökő) Erdélyi Puzsoma Horváth F. Nagy T. Csortos Edző: Játékos-edző: Képes Zoltán. Kobzsvári Imre. Szihabm, 100 néző. Játékvezető: Daru Sándor (Kónya I, Koncz I.). Gólszerzők: Puzsoma 3, Hídvégi G, Györfi, Nagy T, Vincze, ill Erdélyi. Jók: az egész hazai csapat ill senki. Ifik: 2-0. Képes Zoltán: - Uraim, maximális tisztetetem. Ezt a győzelmet Popovics László gyógyulásának ajánljuk! Gyógyulj meg, Popó! Kolozsvári Imre: - Megérdemelt hazai győzelem született Ragány András Karácsondon Váradi Zoltán főszere­pet vállalt az Abasár legyőzésében Tárnáméra - Poroszló 3-t (1-0) Tamaméra SE Poroszto SE: Juhász Cs. DánéZs. Poroszka Aranyosi Mezei Szabó M. Kebmen Mester Lörincz Hegedűs Kovács Z. Molnár T. Szabó Z. (Nagy Á) Rézműves BemátK. Óbb Babgh T. Takács 0. Babgh Zs. (Krancziczki) Tóth A Katona E. Horváth L. Edző: Edző: Kovács János. Varga István. Tárnáméra, 120 néző. Játékvezető: Farkas Ádám (Szarvas L, Pápis K). Gólszerzők: Kovács Z, Balogh Zs, Nagy Á, ill Horváth L Jók: Kelemen, Mezei, Kovács Z„ ill Takács 0, Oláh, Molnár T Ifik: 18-0. Kovács János: - Helyzeteink alapján az eredmény az ellenfélre nézve hízelgő. Szerdán keringő, szomba­ton szamba Varga István: - Gratulálok a hazaiaknak. Kis szerencsé­vel és néhány cserejátékossal másképpen is ala­kulhatott volna a mérkőzés. ElöháziBéla Noszvaj - Detk 3-6 (1-4) Noszvaj SE: Detk SE Tompos Szabó Sí (Ivony Á) Kónya Boros Cs. (Kis D.) Pintér KissP. Dobó T. Kebmen (Miklós) Babgh S. Boza Tóth J. Sági Tuboly Kernács Kerecsendi Boros J. Csufor KissJ. Füleki Kobzsvári (Kincses) Lukács Ivony A Játékos-edző: Szaktanácsadó: Tuboly Sándor. Labancz Róbert Noszvaj. 50 néző. Játékvezető: Czegbdi Attib (Bozó Z, Domoszbi L). Gólszerzők: Csufor, Tuboly, Lukács, ilt Kolozsvári 3, Kernács, Ivony A, Kincses. Jók: Babgh S., Dobó T, ilt Kolozsvári (a mezőny legjobbja) az egész vendégcsapat. Ifik: 4-1. Tuboly Sándor: - Minden mérkőzésen csak harminc percig tudunk futballozni, nekünk rövid mérkőzések kellenének. Sebestyén János szakosztályvezető: - Megérdemelt győzelmet arattunk. Tuboly Sándor Párád - Szilvásvárad 3-2 (1-1) Párád SE Szilvásvárad SE Csík Fónagy Pabolkov Majoros Szűcs Kovács J. Gavalecz (Györfi) Simon Zs. VanóT. Simon G. (Herczeg) Bolyki Nagy R. (Kapui Gy.) Varga Agócs Kriván Hegyi Bajnai M. Novotnik Fejes Z. Kovács R. Puporka! Baranyi Edzők: Püski Krisztián, Játékos-edző: Tóth Róbert Kapui Gyub Párái 150 néző. Játékvezető: Tóth Zoltán (Lánczos G, Sohajda L). Kiállítva: Bolyki (2. sárga bp után) a 75. percben. Gólszerzők: Puporka T. 2 (egyet 11-esből), Fejes Z, ill Agócs, Kovács R. Jók: az egész hazai csapat ül Simon Zs, Kovács R„ Agócs. Ifik: 7-1. Tóth Róbert - Már nem először, nemcsak az ellenféllel kellett megküzdenünk. Gratulálok a csapatnak! Kapu! Gyub: - Tartalékosán tudtunk felállni, ilyen hibá­kat hátul nem szabad véteni. Vanó György Tarnalelesz ­Balaton 2-3 (1-3) Tarnalelesz SE Habion SE Balázs Tóth D. Ködmön K. (Dorkó A) Varga L. Liktor Törő Báder Lázár P. Nagy R (Danó A) Szabó Z. (Horváth T.) Lónyai (Németi) Zámbó Dorkó 1. Sulyok (Csuhány) Suha Sz. Lázár G. (Kovács P.) Szabó T. Érsek M, Érsek Cs. (Kovács A) Galamb Molnár L. (Nagy 1.) Kormos (Riczkó) Edző: Játékos-edző: Érsek Emil. Horváth Tamás. Tarnalelesz. 120 néző. Játékvezető: Rozsnaki Péter (Jávorszki Z, Lovas N.). Gólszerzők: Szabó T, Németi, ÍIL Érsek M. 2, Lázár G. Jók: senki, ilt Lázár, G. (a mezőny legjobbja) és az egész vendégcsapat Ifik : 0-1. Érsek Emil: - Az öltözői fegyelmezetlenség rányomta bélyegét az első félidőre. Hiába egykapuztunk a másodikban, gólt egy méterről sem tudtunk lőni. Kovács Páter egyesületi e loők: - Szenzációs győzelmet arattunk. A második félidőben jobb volt a Tarnaletesz. Kovács Béla Domoszló - Egercsehi 2-0 (1-0) EMER készház Domoszlá: Egercsehi SE Nagy Z. KissK. Pobnkai Boros Ferencz Tétek Kézi (Lakatos 1.) Csuhaj(Szász) Major (Bordás) Halmai Fehér Cs. Benedek Kiss! Jékli Kinde BartaF. Pautenka R. (Becsaj) Sipos B. Reiner Mabcsik E. Reviczki Szikszai (Csóka) Játékos-edző: Edző: Katona Gábor. Bajkó Csaba Domoszló. 100 néző. Játékvezető: Osváth Endre (Domoszbi J., Orovecz T). Gólszerzők: Reviczki, Reiner. Jók: Reiner, Kinde, Reviczki, Fehér Cs, ilt Halmai, Mabcsik E„ Jékli. Ifik: 1-4 Katona Gábor - Örülök, hogy nyertünk, de idegenben is be kell gyűjteni a három pontot Bajká Csaba: - Kilencven perc mezőnyfölényünk a gólokban nem mutatkozott meg. Gratulálok a haza­iaknak! Stefii János A bajnokság állása 1. Andornaktálya 23 15 7 1 62-12 52 2. Tárnáméra 23 15 4 4 52-29 49 3. Babton 23 15 1 7 63-3846 4. Tamalelesz 23 14 3 6 58-29 45 5. Domoszló 23 14 3 6 51-24 45 6. Detk 23 11 4 8 51-49 37 7. Egerbakta 23 11 4 8 37-38 37 8. Poroszló 23 11 2 10 40-3635 9. Szihalom 23 9 410 44-42 31 10. Mátraderecske 23 9 3 11 36-4130 11. Egerszóbt 23 7 6 10 37-51 27 12. Párád 23 6 512 32-4823 13. Egercsehi 23 6 3 14 32-58 21 14. Istenmezeje 23 6 215 39-63 20 15. Szilvásvárad 23 4 6 13 32-53 18 16. Noszvaj 23 2 120 25-80 7 A 24. forduló párosítása Május 10., szombat, 17.00: Egercsehi - Szihalom, Egerszóbt - Tamalelesz, Poroszló - EMER készház Domoszló. Vasárnap, 17.00: Detk - Istenmezeje, Babton - Tárnáméra, Szilvásvárad - Noszvaj, Egerbakta - Párád, Mátraderecske - Andornaktálya.