Heves Megyei Hírlap, 2006. szeptember (17. évfolyam, 205-230. szám)

2006-09-25 / 225. szám

14 SPORT HEVES MEGYEI HÍRLAP - 2006. SZEPTEMBER 25., HÉTFŐ Besenyőtelek, Eger: vége a sorozatnak beszámoló A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának mérkőzésein történt Verpeiét - Besenyőtelek 1-0 (0-0) Verpeiét Besenyőtelek: Tiszotczki Vincze Péter Vass Nász Kolozsvári Varga Forgács Törő Mencsik Várkonyi Kovács R. Danyi (Lőj) Oláh Gáspár Rézműves Szabó M. Bódi (Ballagó) Puporka (Kövesdi) Váradi Csóka (Malik B.) Mészáros (Sasvári) Játékos-edző: Edző: Vinczepap Ferenc. Balázs Tihamér. Kerpelét 200 néző. Játékvezető: Várallyay Miklós (Rozsnaki G, Gergely M.). A hazaiak végig partiban voltak a magabiztosan érke­ző vendégekkel és a 90. percben szögletrúgás után a győztes gólt is megszerezték. Gólszerző: Varga Kiállítva: Vass (2. sárga lap után) a 88. percben. Jók az egész hazai csapat ill Forgács, Kolozsvári, Váradi. Ilik 0-2. Vinczepap Ferenc - A győzelem örömében nem találok szavakat Balázs Tihamér: - Hiába támadtunk 90 percig, egysze­rűen nem tudtunk mit kezdeni a telkes hazaiakkal és a nagyon rossz pályával Molnár Tamás Pétervására ­Egri FC 1-0 (0-0) Pétervására: Egri Futball Club: Lázár Tóth B. Nánási Hompoth Csanádi Csontos M. Pintér NagyE. Érsek Nagy Zs. (Bartuska) Tar (Nagy R.) Kaknics Mátyus (Földi) Kasza Tóth P. Bánka Stark Porkoláb (Mirkóczky) Kisbali NagyG. Baranyi Szamosi Játékos-edző: Játékos-edző: Bukrán Csaba Nagy Éneke. Pétervására, 400 néző. Játékvezető: Jávorszki Zoltán (Tyukodi J, Ducsai J.). Rangadóhoz méltó, magas színvonalú, nagy iramú mérkőzést játszót) a két jól felkészített csapat A sok gólhelyzetet kidolgozó péterkeiek magabiztosan gyűj­tötték be a 3 pontot Gólszerző: Baranyi. Jók Baranyi (a mezőny legjobbja), Pintér, Érsek, Tar, Tóth P, ill Kaknics, Bánka lük 2-3. Bukrán Csaba: - A pétervásárai és egri szurkolóinknak, valamint nagyszerű szponzorainknak ajánljuk a mai győzelmet Nagy Duke: - Gratulálok a hazai csapatnak, megérde­melten jutottak a 3 ponthoz. Kovács Ferenc A góllövőlista élcsoportja 13 gőte Kisbali Gábor (Pétervására) 9 güksNaa Gergely (Egri FC) ______ 7 gólos: Mészáros Sándor (Besenyőtelek) A 8. forduló párosítása_____ S zeptember 30., szombat, 16.00 Füzesabony-Heves _________FC Hatvan - Novaj_____ _________Kisköre -Verpeiét_____ ______Besenyőtelek - Felsótárkány _________Egri FC - Na^réde ______Petőfibánya - Gyönffiöshalász _______Tárnáméra - Vároos&órk O któber 1., vasárnap, 16.00 _______Egerszalók - Pétervására P étervásárán az egri Kasza Gáborék (középen) nem játszottak ugyan bátortalanul, de a házigazdák föléjük kerekedtek Felsótárkány - Egerszalók 2-0 (0-0) Nagyrétté - Petőfibánya 2-0 (0-0) Szölöskert-Nagyréde: Petőfibánya: Füzesabony - FC Hatvan 2-0 (1-0) Heves - Vámosgyörk 2-1 (1-0) Fetsötárkány: Egerszalók: Füzesabony: FC Hatvan: Heves: Vámosgyörk: Labancz Nagy P. Tűzkő Lővey Ilii Gömöri Korsós Sánta Novák T. Árvái Nagy L. Szarvas Bocsi Takács Tóth A Hangácsi Debreceni Szabó Barna Lénárt Hordós Repka Vas Borosi Cs. Balogh (Szluka) Fazekas Tóth R Bőgős Králik Csóka Buzma Jabbnkai (Nagy P.) Balog Póka Tari (Rozman) Kote Fehér (Nagy) Szabó L Replik Nagy L Szentgyörgyi Vámosi Szász (Kollár) Kovács B. ®<l Lajer Reviczki (Czímer) Fehér G. Major Vatovics Csömör P (Marsi) Zsidó* Szűcs Bercsényi (Ágé R.) Smuczer Besenyei Zs. (Kiss T.) Horváth Szekrényes Bajzát Somogyvári Klátyik (Trenka) Vas Borosi P. Kerekes (Balázs) Kulcsár (Huszár) Parádi Araké Berki Forgács (Cseh) Bicskei Laubert G. Torna Ádám Kiss Sági (Farkas M.) Csömör A Farkas L Varaa Besenyei F. Bata Pusoma Huszár Ludártyi Simon Csomós Farkas Farkas 0. incze Farkas G. (Adamecz) Söregi (Kalafut) Edző: Edző: Káló Mihály. Pócs Tamás. Edző: Megbízott edző: Kiss Tibor. Hangácsi Csaba Edző: Edző: Nagy Gábor. Rozmaring Péter. E{jzö: Szakmai igazgató: Szabó András. Károly József. Fetsötárkány. 150 néző. Játékvezető: Varga László (Rozsnaki P, Kónya I). Csáti Sándor felsőtárkányi polgármester-jelölt kezdőrú­gása után a több helyzetet kidolgozó és a második fél­időben nagyobb iramot diktáló hazaiaknak sikerült győzni a tartalékos vendégek elten. Gólszerző: Besenyei F. 2. Jók: Besenyei F., Bercsényi, Szekrényes, ill. az egész vendégcsapat Ilik: 1-5. Kiss Tibor - Szívós ellenféltei szemben nehéz, de meg­érdemelt győzelmet arattunk. Hangácsi Csaba: - Jó iramú mérkőzésen lelkesedé­sünkkel megnehezítettük a hazaiak dolgát Bajzát Sándor Nagyrétté. 250 néző. Játékvezető: Szigetvári Zsolt (Nyeste L, Urban Eszter). A hajrára elfáradj újonc petőfibányaiak ellenében a há­zigazda nagyrédeiek parádés gotokat szereztek. A Sző- lőskert SC gárdája magabiztosan tartotta otthon a há­rom pontot. Gólszerzők: Csomós, Forgács. Jók: Vas Borosi Cs, Forgács, André, Csomós, ilt Sza­bó, Repka Berki. Ifik: 8-0. Nagy Gábor-Őrölünk tovább. Rozmaring Péter: - Amíg a helyzeteinket nem rúgjuk be, csak ilyen eredmény születhet Fegyelmezetlen­ségünk miatt saját magunkat vertük meg. Alágy József Füzesabony, 100 néző. Játékvezető: Farkas Ádám (Varga G, Kecskés G.). Nagy iramú, küzdelmes mérkőzésen a hazaiaknak si­kerűit otthon tartani a három pontot Gólszerzők: Nagy L, Kotta. Kiállítva: Kovács B. és Králik mindkettő a 20. percben. Jók: Vámosi, Kotta, Bőgős, Csóka, Nagy L, ill Tóth, Buzma, Fehér, Szentgyörgyi. Ilik: 1-3. Szabó Aratás: - A fiúk minden elismerést megérdemel nek, jó volt látni, hogy a szurkolók és a régi játszó­társak mennyire örülnek. Károly József: - A helyzeteket nem elég kidolgozni, be is kell rúgni. Egyébként lennének kérdéseink a sporikhoz. Koczka Edina Heves, 200 néző. Játékvezető: Fehér Gyute (Pető P, Györgyfi Gy.). Hibátlan játékvezetés mellett a meggyőző mezőnyfö- teny magabiztos hazai győzelmet jelentett jó játékkal fűszerezve, a hatvani fiaskót feledtetve. Gólszerzők: Farkas 0.2, ili Torna (11-esből). Jók: Laubert G, Farkas 0, Vatovics, Sági, Zsidó, ilt senki. Ifik: 11-0. Kaié Mihály: - Meghatározó embereink hiányoztak, de rendkívül fegyelmezetten védekeztünk, korszerű tá­madásokat vezettünk, csak éppen a gólhelyzete­ket felejtettük el berúgni. Pócs Tamás: - Tovább is szétesően, sok hibával ját­szunk Janosek Antal Hova)­Kiskora 6-4 (2-4) Novaj: Kisköre: Zsíros Szén Demkó Loboda Képes Arató Barta J. Ungvári Szabó Z. Tímár (Simon Zs.) Danes Patkó Csohány Simon I. Miskolczi Cseh Baji R (Berecz) Csonka Szabó R. (Barta R.) Czvitkovics Ujj (Jánosi) Káli (Erdélyi) Edző: Játékos-edző: Horváth Tamás. Szén László. Novaj, 40 néző. Játékvezető: Zsákai Zsolt (Harnos Cs, Báder J.). A hazaiak gyenge első félideje után egy pazar feltáma­dás következett a vége pedig fieszta tett ami az első győzelmet jelentette. Gólszerzők: Szabó R. 2 (egyet 11-esből), Miskolczi, Csohány, Barta J, Szabó L, ilt Czvitkovics 2, Csonka, Cseh. Jók: Csohány (a mezőny legjobbja), az egész hazai csapat ill Cseh, Simon I, Czvitkovics. Ifik: 2-1. Horváth Tamás: - 2-4-röl arattunk csodálatos diadalt régen láttam ilyen gólgazdag viadalt Szén László: - 4-2 után egy megnyert meccset veszt tettünk el az utolsó tíz percben. Fenyves Balázs Gyöngyöshalász ­Tárnáméra 5-1 (2-0) Gyöngyöshalász: Tárnáméra: Ajpek (Szerdahelyi) Csontos Szabó Poroszka Nagy Gy. T. Mezei Bársony Lőrincz Karsai (Szeifert) Bemát Tóth (Rúzsom) Kelemen Bordás Katona Sándor(Kovács) Kovács Bakondi Krancziczki (Koczka) Molnár Vágó Nagy G. Somodi Edző: Edző: Szabó Gyula. Kovács János Gyöngyöshalász, 230 néző. Játékvezető: Szabad István (Kecskés G., Lucián J.). Az első negyedóra után két perc alatt eldőlt a mérkő­zés sorsa A gyöngyöshalásziak magabiztosan tartot­ták otthon a három pontot a sportszerűen küzdő tar- naméraiakkal szemben. Gólszerzők: Bakondi 2, Sándor, Molnár (11-esből), Szeifert ill Katona Jók: Szeifert, Bakondi, Nagy G, ilt Bemát Kelemen. Ifflc 1-6. Szabó Gyula: - Közepes teljesítmény, biztos győzelem. Kovács János: - A szezon eddigi leggyengébb játékát nyújtottuk. Szabó Ferenc A bajnokság állása 1. Besenyőtelek 7 6­1 34-9 18 2. EgriFC 7 6­1 20-5 18 3. Pétervására 7 5 1 1 25-5 16 4. Fetsötárkány 7 4 2 1 15-7 14 5. Nafflréde 7 4 2 1 11-8 14 6. Gyönftröshalász 7 4 1 2 19-9 13 7. Füzesabony 7 4 1 2 15-9 13 8. FC Hatvan 7 4­3 24-18 12 9. Heves 7 3 1 3 9-27 10 10. Verpeiét 7 2 2 3 7-14 8 11. Egerszalók 7 2 1 4 11-10 7 12. Petőfibánya 7 2 1 4 10-14 7 13. Novaj 7 1 1 5 11-25 4 14. Tárnáméra 7 1 1 5 8-30 4 15. Vámosftörk 7­2 5 4-12 2 16. Kisköre 7­­7 6-27 0 Sima győzelemmel kezdett az Agría RC nyitány A jól játszó egriek minden tekintetben felülmúlták ellenfelüket RÖPLABDA NB I-ES LIGABAJNOKSÁG, NŐK, B-CSOPORT Az 1. forduló mérkőzésén: Szabóker-Agria RC Eger - Debrecen 3-0(12,11,21) Eger, körcsarnok, 150 néző. V.: ifj. Szabó, Adler. EGER: DANCS, Dobi, Homolya, CSENGERI, Kolman, Kovács A. Cs.: Kovács B. (liberó), Petrás, Rakvács. Edző: Béta Enikő. DEBRECEN: Harangi, Hock, Tör­jék, Jenei, Lugosi, Sipos. Cs.: Szabó Á Edző: Szombathy András. Győzelemmel mutatkozott be az egriek kispadján Béta Enikő. A végig szellemesen és jól játszó Dobi Edináék (középen) ellen hiába nyújtózkodtak a debreceniek hazai csapat az első perctől kezd­ve esélyt sem adott ellenfelének, magabiztosan legyőzve a techni­kailag nem túl képzett hajdúsá­gi gárdát. Béta Enikő: - Minden szem­pontból felülmúltuk ellenfelün­ket. Az utolsó szettben néhány változtatás után volt egy kis megingás, de egy percig sem hit­tem, hogy baj lehet. Szombathy András: - Örülök, hogy már az első mérkőzésen méltó ellenfelei lehettünk egy játszmában a jó csapatjátékot játszó egrieknek. Következik: Szeged - Agria RC, szeptember 29., péntek, 18.30. llllllllL: 11...:,...!. ! lűllll Talmácsi Gábor a 9. helyen Motegiben • MOTORSPORT - Talmácsi Gá­bor a 9. helyen végzett a 125 kcm-esek között a gyorsa- ságimotoros-világbaj nokság 15. futamán, a Japán Nagydí­jon, Motegiben. A kategória másik magyar versenyzője, Tóth Imre huszonötödikként ért célba. Győzött a finn Mika Kallio, megelőzve Bautistát és Simont. Második a Honfi, Havas, Garami trió atlétika - A tavaly bemutat­kozott Ablon Business Run idei mezőnye mintegy 1300 főt számlált. A városligeti Ki­rálydomb lábánál rendezett verseny médiabajnokságá­nak sprinttávján a Szuperinfó SC Honfi Gábor, Havas Judit és Garami Kata­lin alkotta triója 42:24 perces idővel a második helyet sze­rezte meg. Nyolc gólig meg sem állt a Vízmű kispályás focs Az Eger váro­si bajnokság 17. fordulójának eredményei: IV. osztály Vitai FC - Rexroth Bosch Group 0-2 Kerecsend Underdogs - Vízmű SC 1-8 Egri Csillagok - Flott 1-2 Zöld Sárkány E - Tiszanánai B. elmaradt János Vitéz Panzió É - R. R. Rá FC elmaradt Üvegtigris II. - Flórián SC elmaradt ■ Sike K.